Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 23-10-2009, 16:21   #10941
Ufocznik
Użytkownik Forum
 
Ufocznik's Avatar
 
Data dołączenia: 26 07 2004
Lokacja: Piła/Poznań

Posty: 1,425
Stan: Niegrający
Imię: Ufoczix
Ufocznik ma numer GG 1483849
Domyślny

A na stadionie Arsenalu przecież są ogromne rzesze ultrasów.
Ufocznik jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 23-10-2009, 16:24   #10942
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ufocznik Pokaż post
A na stadionie Arsenalu przecież są ogromne rzesze ultrasów.
Ja mówię o całym kraju i wszystkich klubach, a ty wyskakujesz z jednym. Ssij mi jądra. Na Emirates jest denny doping, ale na wyjazdach jest świetny.
__________________
Ooh to be a Gooner.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-10-2009, 16:24   #10943
Articuno
Użytkownik Forum
 
Articuno's Avatar
 
Data dołączenia: 27 11 2005
Lokacja: Wrocław

Posty: 1,252
Domyślny

Za "lewą" bramkę egzystują Ultrasi Realu, ale ze ich nie duzo i ciency są...A ogólnie to w Hiszpanii nie ma dopingu, z Wyspami też nie najlepiej(wczoraj najlepsi kibice świata* z Glasgow zostali zagłuszeni przez HSV, gdyż nawet nie raczyli otworzyć buzi).
Articuno jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-10-2009, 16:42   #10944
Ufocznik
Użytkownik Forum
 
Ufocznik's Avatar
 
Data dołączenia: 26 07 2004
Lokacja: Piła/Poznań

Posty: 1,425
Stan: Niegrający
Imię: Ufoczix
Ufocznik ma numer GG 1483849
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Yoh Asakura Pokaż post
Ja mówię o całym kraju i wszystkich klubach, a ty wyskakujesz z jednym. Ssij mi jądra. Na Emirates jest denny doping, ale na wyjazdach jest świetny.
I tak na żaden wyjazd nigdy nie pojedziesz, więc nie masz co się tym szczycić (o ile rzeczywiście ten doping jest świetny, w co wątpię). Tym bardziej, że twoja 'miłość' do Arsenalu przejawia się tylko i wyłącznie wywoływaniem flame wara na forum, przeciwko każdemu kibicowi innego klubu.
Nie potrafisz napisać nawet jednego posta, z którego nie będzie biła twoja frustracja i brak jakiejkolwiek kultury?
Ufocznik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-10-2009, 16:56   #10945
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

Dobra, pysiu, poświęcam ci ostatnie 5 min i dalej jesteś kompletnie ignorowany, bo rozmowa z tobą ewidentnie nie ma sensu.

Cytuj:
I tak na żaden wyjazd nigdy nie pojedziesz, więc nie masz co się tym szczycić
Skąd ta pewność? Nostradamus się znalazł, kurna wasza mać.

Cytuj:
(o ile rzeczywiście ten doping jest świetny, w co wątpię)
Ostatnio Craven Cottage zostało zagłuszone, w meczu z Alkmaarem też słyszałem głównie Goonersów. Dobra, ssaj, co ja ci będę tłumaczył.

Cytuj:
Tym bardziej, że twoja 'miłość' do Arsenalu przejawia się tylko i wyłącznie wywoływaniem flame wara na forum, przeciwko każdemu kibicowi innego klubu.
omnomnomnomnomnom

Cytuj:
Nie potrafisz napisać nawet jednego posta, z którego nie będzie biła twoja frustracja i brak jakiejkolwiek kultury?
Głownymi frustratami to tutaj jesteś ty i tobie podobni. Chyba naprawdę zacznę dodawać po 20 wykrzyników na końcu zdania, żeby pokazać, że nie jest ono pisane na poważnie.

Dobra, nara.
__________________
Ooh to be a Gooner.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-10-2009, 17:13   #10946
Ufocznik
Użytkownik Forum
 
Ufocznik's Avatar
 
Data dołączenia: 26 07 2004
Lokacja: Piła/Poznań

Posty: 1,425
Stan: Niegrający
Imię: Ufoczix
Ufocznik ma numer GG 1483849
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Yoh Asakura Pokaż post
Dobra, pysiu, poświęcam ci ostatnie 5 min i dalej jesteś kompletnie ignorowany, bo rozmowa z tobą ewidentnie nie ma sensu.


Skąd ta pewność? Nostradamus się znalazł, kurna wasza mać.


Ostatnio Craven Cottage zostało zagłuszone, w meczu z Alkmaarem też słyszałem głównie Goonersów. Dobra, ssaj, co ja ci będę tłumaczył.


omnomnomnomnomnom


Głownymi frustratami to tutaj jesteś ty i tobie podobni. Chyba naprawdę zacznę dodawać po 20 wykrzyników na końcu zdania, żeby pokazać, że nie jest ono pisane na poważnie.

Dobra, nara.
Człowieku, gadasz takie smuty, że aż się sam sobie dziwię, że zechciało mi się tobie odpisać. Gdzie niby pokazałem swoją rzekomą frustrację? Tym, że włączyłem się do dyskusji kiedy zeszła ona na temat dopingu w zagranicznych klubach? Zastanów się w ogóle co ty pieprzysz. Jesteś tu najlepszy i tylko ty masz rację. Amerykański rap jest najlepszy, a polski to gówno. Arsenal jest najlepszy, każdy inny klub to gówno. Najlepsi są tylko piłkarze Arsenalu, wszyscy inni to drewna. Najlepszych kibiców ma Arsenal. Reszta to gówno. A dlaczego? Bo ty tak mówisz. A dlaczego tak mówisz? Bo tak i chuj. Więcej obiektywizmu. Zachowujesz się jak dziecko: ty i wszystko co jest z tobą związane jest pępkiem świata. Rzeczywiście możemy tu zakończyć tę dyskusję, bo jak mniemam jedyny argument, jakiego mógłbyś w niej użyć, to "ssiesz" (tak apropo, masz jakiś kompleks na tym tle? bo już w drugim poście pod rząd o tym piszesz).
Ufocznik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-10-2009, 17:20   #10947
AnonimowyPowrot
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 12 02 2009

Posty: 756
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ufocznik Pokaż post
I tak na żaden wyjazd nigdy nie pojedziesz, więc nie masz co się tym szczycić (o ile rzeczywiście ten doping jest świetny, w co wątpię). Tym bardziej, że twoja 'miłość' do Arsenalu przejawia się tylko i wyłącznie wywoływaniem flame wara na forum, przeciwko każdemu kibicowi innego klubu.
Nie potrafisz napisać nawet jednego posta, z którego nie będzie biła twoja frustracja i brak jakiejkolwiek kultury?
STFU

@Up

STFU!
__________________
http://www.youtube.com/watch?v=ikruy84ZnM4 YEA!

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Blader19948 Pokaż post
  1. Nie poważnie piszę się osobno. Ponieważ "nie" z czasownikami piszę się osobno. Rozumiem, że wam firefox błędy poprawia, ale nie można na niego liczyć w 100%.
AnonimowyPowrot jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-10-2009, 17:21   #10948
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

Jesteś tak słodki, że aż ci odpiszę

Cytuj:
Amerykański rap jest najlepszy, a polski to gówno
Ofc, że tak. Że amerykański jest najlepszy - to nie ulega żadnym wątpliwościom.

Cytuj:
Arsenal jest najlepszy, każdy inny klub to gówno
Ty powiedziałeś, że każdy inny to gówno. Lubisz sobie dopowiadać coś, czego twój rozmówca nie mówił, no nie?

Cytuj:
Najlepsi są tylko piłkarze Arsenalu, wszyscy inni to drewna.
again, you said that.

Cytuj:
Najlepszych kibiców ma Arsenal. Reszta to gówno
and again.

Cytuj:
. A dlaczego? Bo ty tak mówisz. A dlaczego tak mówisz? Bo tak i chuj.
Wow.
Hasła do google dla ciebie:
ironia, sarkazm, żart, poczucie humoru i przede wszystkim - jak stać się inteligentnym w 5 minut.

Cytuj:
Więcej obiektywizmu
Nie ma czegoś takiego.

Cytuj:
Zachowujesz się jak dziecko: ty i wszystko co jest z tobą związane jest pępkiem świata
O rly?

Cytuj:
Rzeczywiście możemy tu zakończyć tę dyskusję, bo jak mniemam jedyny argument, jakiego mógłbyś w niej użyć, to "ssiesz"
A nie ssiesz?
__________________
Ooh to be a Gooner.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-10-2009, 17:41   #10949
Ufocznik
Użytkownik Forum
 
Ufocznik's Avatar
 
Data dołączenia: 26 07 2004
Lokacja: Piła/Poznań

Posty: 1,425
Stan: Niegrający
Imię: Ufoczix
Ufocznik ma numer GG 1483849
Domyślny

Swoim postem tylko potwierdziłeś, to co wcześniej napisałem, dlatego nie będę się do niego odnosił, bo po pierwsze: nie chce mi się pisać znowu tego samego, a po drugie sprowokowałbym cię tym do wylania tutaj kolejnej porcji frustracji.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Yoh Asakura Pokaż post
Ofc, że tak. Że amerykański jest najlepszy - to nie ulega żadnym wątpliwościom.
Nie rozumiesz, że nic nie jest najlepsze, ani najgorsze? To są pojęcia względne, zależne od własnych odczuć i przekonań, więc ktoś może mieć na ten temat inne zdanie i oboje możecie mieć rację, mimo skrajnie różnych poglądów, a ty nie potrafisz tego uszanować. W sumie: czemu miałbyś? Przecież jesteś najlepszy.

Nie odpisuj mi już, bo i tak nie doczekasz się odpowiedzi.

Sorry za offtop.
Ufocznik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-10-2009, 17:43   #10950
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Nie rozumiesz, że nic nie jest najlepsze, ani najgorsze? To są pojęcia względne, zależne od własnych odczuć i przekonań, więc ktoś może mieć na ten temat inne zdanie i oboje możecie mieć rację, mimo skrajnie różnych poglądów, a ty nie potrafisz tego uszanować. W sumie: czemu miałbyś? Przecież jesteś najlepszy.
Stary, do cholery, zrozum, że "joł, bum, siakalaka, zajumali mi składaka" może być się jako rym komuś podobać. Co wcale nie zmienia faktu, że to grafomania i zwyczajne gówno.
__________________
Ooh to be a Gooner.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-10-2009, 17:58   #10951
hoomik
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 11 2003

Posty: 2,117
Domyślny

ej plz nie przestawajcie, now kiedy w koncu nauczylem sie totalnie zlewac na posty joha to nawet zabawne one sie staly ;] Flame, flame, flame! I zebyscie mieli jakis powod:

Ufocznik, a Joh mi napisal na PM ze ssiesz.
Joh, a Ufocznik mi napisal na PM ze Arsenal to gowno i graja tam same pedaly ;<
hoomik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-10-2009, 18:04   #10952
hoomik
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 11 2003

Posty: 2,117
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Yoh Asakura Pokaż post
Hoom, jesteś ze Zgorzelca? To świetnie, wypier*****
why so serious? ;< A w ogole to (c), takze you lose. Arsenal to gowno.

Ostatnio edytowany przez hoomik - 23-10-2009 o 18:05.
hoomik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-10-2009, 18:45   #10953
Paciuch
Użytkownik Forum
 
Paciuch's Avatar
 
Data dołączenia: 27 01 2008
Lokacja: Y ten no.. niewiem
Wiek: 26

Posty: 651
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Pacera
Poziom: 42
Skille: 68/45
Poziom mag.: 11
Domyślny

Nie prawda Arsenal nie ssieeee.
Ssieeee:
RELAL MADRYD,
Manczester Junajdet,
ITen Mediolan.
__________________
Cytuj:
Druid Leprzy



Cytuj:
Otrzymałeś ostrzeżenie na Forum Tibia.pl.

Powód: Offtopic, wulgaryzmy
Uppsss....
Paciuch jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-10-2009, 20:34   #10954
domin3x
Użytkownik Forum
 
domin3x's Avatar
 
Data dołączenia: 13 10 2005
Lokacja: Silesia Inferior

Posty: 2,162
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Xevezq
Profesja: Knight
Świat: Pacera
Poziom: 166
Skille: 96/90
Poziom mag.: 8
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Paciuch Pokaż post
Nie prawda Arsenal nie ssieeee.
Ssieeee:
RELAL MADRYD,
Manczester Junajdet,
ITen Mediolan.
extra, nie jesteś fajny
__________________
Cześć.
.................................................. .................................................. ...................Dzięki.
Cześć.
domin3x jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-10-2009, 21:48   #10955
Maggic
Chelsea Fan
 
Maggic's Avatar
 
Data dołączenia: 08 04 2006
Lokacja: Szczecin
Wiek: 34

Posty: 1,107
Stan: Na Emeryturze
Maggic ma numer GG 2111891
Domyślny



Wydział Dyscypliny Polskiego Związku Piłki Nożnej zakazał Pogoni rozgrywania jednego meczu z udziałem publiczności. Kara nałożona została za obraźliwy transparent pod adresem prezesa Grzegorza Lato podczas spotkania z ŁKSem Łódź. Sankcja nie ma rygoru natychmiastowej wykonalności.

„Grzegorz Lato - kolejny przykład na to, jak bohater stał się szmatą” – transparent o takim haśle wywiesili kibice Pogoni 30 września podczas spotkania z ŁKS-em Łódź. Mecz transmitowany był przez TVP Sport. W 12. minucie delegat Michał Dołożenko (na zdjęciu głównym) przerwał zawody i zagroził, że mecz nie zostanie wznowiony dopóki hasło nie zniknie ze stadionu. Transparent wisiał nadal (zdjęty został dopiero w przerwie), więc delegat kazał wznowić pojedynek i skrupulatnie zanotował w dzienniku całe zdarzenie.


hahaha, ja pierdole co za leśne dziady. Oni naprawdę nie widzą jak się błaźnią ; dddd
__________________
Wy macie historię, my ją tworzymy//
Maggic jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-10-2009, 21:58   #10956
Daewoo_FSO
Użytkownik forum
 
Daewoo_FSO's Avatar
 
Data dołączenia: 23 10 2009

Posty: 21
Domyślny

jak myslicie kto wygra w meczu śląsk wrocław-zagłębie lubin?
Daewoo_FSO jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-10-2009, 22:46   #10957
hoomik
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 11 2003

Posty: 2,117
Domyślny

remis ze wskazaniem na Lubin. Slask straszny piach pokazuje ostatnio, a druzynom Smudy tylko w to graj.

Jakze bardzo jebac Asseco Prokom. Znow mi kupon skopali, bo nie chcialo im sie spiac posladow w drugiej kwarcie i dali sobie rzucic 30 pts w 2q.
Zgorzelec to chyba naprawde niedobre miejsce dla mlodych polskich koszykarzy, bo juz drugi zawodnik ktory ma byc naszym czolowym grajkiem dobrze sobie radzi wszedzie, tylko nie w Turowie (Koszarek przed Turowem/po Turowie >> Koszarek w Turowie, Iwo przed Turowem/po Turowie >> Iwo w Turowie). Mam nadzieje ze to byl tylko syndrom Filipovskiego i przynajmniej Leonczyk z Chylinskim cos jednak pokaza.

Derby Trojmiasta minimalnie dla Pacceco. Niech mi teraz ktos wyjasni, dlaczego TVP Sport nie przeprowadzilo transmisji z tego meczu.
Loganiq 24 pts, Qyntel 32 pts, Iwo 22 pts. Iwo zaczyna sie liczyc w MVP Race ; I dobrze. Prywatnie Ivonka jest strasznym chujcem, ale w kadrze potrzebny jest ktos kto zastapi Plute i nie bedzie Loganiqiem. A ze szczerze licze na dzika karte na przyszloroczne MS, to niech nabiera skilla juz teraz.

Fajny mecz w Bytomiu. Wygral Ruch, ale imo Polonia zasluzyla na remis. No, ale 0-1, Ruch zrownal sie juz z Wisla i odskoczyl reszcie stawki. Hehehehe.
hoomik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-10-2009, 22:55   #10958
robek
Zupa Dromidorowa
 
robek's Avatar
 
Data dołączenia: 09 09 2007

Posty: 1,385
Domyślny

A jutro Znicz gra z Polpharma, az takiego zlego poczatku nie zaliczyli jak myslalem - moze beda walczyc o srodek tabeli w co watpie, ale gra z dwoch ostatnich meczy problemow z utrzymaniem chyba miec nie beda. raczej nie bede mial okazji jutro jechac do jaroslawia, wiec nie powiem jak super-srodkowy Mays sie spisze (w porownaniu do meczu z Prokomem), chociaz ze Stalowa Wola Mays zdobyl 23 pkt (3x3), za to z Polonia 8. Najrowniej graja Williamson z Chappelem, teraz pewnie jeszcze Wyka (dzieki niemu praktycznie Znicz wygral mecz z Polonia) gral nie bedzie, bo zginal jego 12-letni brat...

Cytuj:
Niech mi teraz ktos wyjasni, dlaczego TVP Sport nie przeprowadzilo transmisji z tego meczu.
Ty sie jeszcze dziwisz? ja nawet od nich tego nie oczekuje, czesciej na regionalnej obejrze jakikolwiek mecz niz na TVP Sport.
robek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-10-2009, 03:00   #10959
Royal_Michael
Użytkownik Forum
 
Royal_Michael's Avatar
 
Data dołączenia: 26 07 2008

Posty: 152
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Paladin
Gildia: he?
Świat: Silvera
Poziom: 90
Skille: 96/74
Poziom mag.: 18
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Paciuch Pokaż post
Nie prawda Arsenal nie ssieeee.
Ssieeee:
RELAL MADRYD,
Manczester Junajdet,
ITen Mediolan.
11 lat
omg jak jeszcze ja gralem to takich dzieci nie bylo ;o dobrze ze z tym skonczylem
__________________
"Gdy walczymy możemy przegrać, gdy nie walczymy jesteśmy przegrani"
Royal_Michael jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-10-2009, 03:53   #10960
jakosiara
Użytkownik Forum
 
jakosiara's Avatar
 
Data dołączenia: 12 05 2009
Lokacja: Bydgoszcz (4don)
Wiek: 29

Posty: 139
Stan: Niegrający
jakosiara ma numer GG 12842941
Domyślny

@up
Wiesz chłopak chciał zaszpanować, że nie wie jak się pisze słowo "nie prawda". A przy okazji podlizać się Yohowi ;]

EDIT: Dopiero zauważyłem, że twoja sygnaturka to motto Realu ;d

Ruch wygrał 1:0 w meczu na szczycie OE, i dogonił Wisłę xd
__________________
Ze statystykami jest jak z gwałtem zbiorowym: trzy osoby są zadowolone, a jedna nie.

Ja: Masz pirackiego linuxa?
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pieczara
No, chyba mam...
http://www.koniecpzpn.pl/

HALA MADRID!

Ostatnio edytowany przez jakosiara - 24-10-2009 o 03:58.
jakosiara jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 10 (zarejestrowanych: 0, gości: 10)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 12:06.


Powered by vBulletin 3