Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 09-09-2009, 00:00   #21
Erhion
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 03 2006

Posty: 2,104
Domyślny

Cytuj:
Nie wiem jak wy, ale ja w tym momencie zaliczyłem deda.
Ja jakby też.

Temat mnie rozbawił, idę szczęśliwy spać.

Topic:

Sam w czymś takim nie uczestniczyłem, choć kiedyś byłem na obozie harcerskim a tam już co nieco ze szkoły przetrwania w programie było.
Erhion jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 09-09-2009, 00:51   #22
Andrew
Użytkownik Forum
 
Andrew's Avatar
 
Data dołączenia: 27 10 2004
Wiek: 34

Posty: 469
Stan: Na Emeryturze
Andrew ma numer GG 6485757
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
poprawiłem mniej więcej orty , mam nadzieje ze co niektórzy nie pobrudzili klawiatury/monitora.
Raczej mniej, ściągnij sobie przeglądarkę co wychwytuje błędy, pisz w Wordzie, lub na nowym gg
Cytuj:
Koledzy troszkę polecieli w H... ale ja miałem biwak survivalovy , ogólnie podobało mi się i chętnie to powtórzę. Nawet mam od paru lat taki pomysł ze jak skończę 18 lat wyjdę na taki rajd po Podlasiu , na 10-14 dni. I jak przeżyje będę mógł się nazywać mężczyzna - taki test , męskości.
Dla mnie testem męskości może być litr wódki albo kobieta w łóżku (lepiej tego razem nie mieszać, bo dziwne rzeczy mogą wyjść).

A co do tematu to spędziłem w te wakacje kilka tygodni w lesie, nie na raz, ale miałem kilka wyjazdów na 3-7 dni i jeden dwutygodniowy. Co prawda nie mieszkałem w lesie, tylko w domku opodal, ale wiele czasu w lasach spędziłem. Na szczęście w tamtych okolicach nie było komarów (głównie lasy sosnowe, na piaskach). Muszę przyznać, że choćby nie wiem jaki był upał spodnie dresowe to była podstawa. Raz nawet spałem w lesie, jak urżnąłem się kilkoma (8-10) browarkami i doprawiłem winiakiem. Wszystko mnie swędziało, chyba zlałem się w spodnie i zgubiłem nóż.

Jeszcze dodam, że moi znajomi strasznie bali się zaskrońców, dzików i bali się w nocy iść do lasu, bo tam jacyś Niemcy są pochowani czy coś.
__________________

Najlepsze ogólno-tematyczne forum pod słońcem - sprawdź czy jesteś hardkorem!

Ostatnio edytowany przez Andrew - 09-09-2009 o 00:54.
Andrew jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-09-2009, 07:16   #23
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Exodus Pokaż post
Ja rozumiem, ze jest moda "wysmiej albertusa", ale robiac to w kazdym temacie robicie z siebie o wiele wiekszych idiotow niz on.
Tu nie chodzi o to, że jest moda na wyśmiewanie Albertusa. Nikt się nie ma powodu z niego śmiać jako osoby. Po prostu więcej zaczął pisać w tematach dla zwykłych userów (szkoła itp, pomijam ultras, bo mało osób w sumie to interesuje). Jeżeli komentowanie jego groteskowych poglądów w taki właśnie sposób nazywasz wyśmiewaniem, to jeżeli on ich nie zmieni (i sposobu w jaki je przedstawia) chyba jest skazany na to już do końca swojego bycia na forum. To nie żadna moda.
Rybzor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-09-2009, 08:32   #24
Albertus
Użytkownik Forum
 
Albertus's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Siemiatycze
Wiek: 31

Posty: 1,787
Stan: Na Emeryturze
Imię: Moon Durus
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 181
Skille: 29
Poziom mag.: 76
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Andrew Pokaż post
Raczej mniej, ściągnij sobie przeglądarkę co wychwytuje błędy, pisz w Wordzie, lub na nowym gg
Dla mnie testem męskości może być litr wódki albo kobieta w łóżku (lepiej tego razem nie mieszać, bo dziwne rzeczy mogą wyjść).

A co do tematu to spędziłem w te wakacje kilka tygodni w lesie, nie na raz, ale miałem kilka wyjazdów na 3-7 dni i jeden dwutygodniowy. Co prawda nie mieszkałem w lesie, tylko w domku opodal, ale wiele czasu w lasach spędziłem. Na szczęście w tamtych okolicach nie było komarów (głównie lasy sosnowe, na piaskach). Muszę przyznać, że choćby nie wiem jaki był upał spodnie dresowe to była podstawa. Raz nawet spałem w lesie, jak urżnąłem się kilkoma (8-10) browarkami i doprawiłem winiakiem. Wszystko mnie swędziało, chyba zlałem się w spodnie i zgubiłem nóż.

Jeszcze dodam, że moi znajomi strasznie bali się zaskrońców, dzików i bali się w nocy iść do lasu, bo tam jacyś Niemcy są pochowani czy coś.
mam firefoxa ;D i czasami poprawiam błędy , nie wiem jakie widzisz teraz , bo poprawiałem je firefoxem... według twego myślenia to zaliczyłem polowe testu , dziewczynę w łózko miałem , wódki niestety wypiłem pewnego razu sam 0,7 ale nie pamiętam co się później ze mną działo , wiem tylko ze położyłem się pod płotem i tak pięknie przespałem sylwestra ; wstałem kolo 4 i poszedłem do domu. Wiec z pewnością litra bym nie wypił.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Grocix Pokaż post
Albertus został pierwszym, polskim ninja!
nie wiem co to ma do tematu , sprawa survivalu jest bardzo fajna , i jak umiesz se poradzić w naturze wcale nie oznacza ze jesteś jakimś ninja , to ze większość z was pewnie w lesie nigdy nie była bo się bala , komarów , wężów , dzików , trujących grzybów czy H. wie czego to już wasz problem.
__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rzyttofrajer Pokaż post
potem takie mniej inteligentne beholdery to podchwyca i za wszelka cene chca pokazac ze oni sa jak ich "bogowie"

Ostatnio edytowany przez Albertus - 09-09-2009 o 08:34.
Albertus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-09-2009, 12:44   #25
Exodus
Użytkownik Forum
 
Exodus's Avatar
 
Data dołączenia: 14 02 2005
Lokacja: Bolesławiec
Wiek: 35

Posty: 1,577
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rybzor Pokaż post
Tu nie chodzi o to, że jest moda na wyśmiewanie Albertusa. Nikt się nie ma powodu z niego śmiać jako osoby. Po prostu więcej zaczął pisać w tematach dla zwykłych userów (szkoła itp, pomijam ultras, bo mało osób w sumie to interesuje). Jeżeli komentowanie jego groteskowych poglądów w taki właśnie sposób nazywasz wyśmiewaniem, to jeżeli on ich nie zmieni (i sposobu w jaki je przedstawia) chyba jest skazany na to już do końca swojego bycia na forum. To nie żadna moda.
Ja natomiast z wiekszoscia jego pogladow sie zgadzam, sa przedstawione na chlopski rozum, bez zadnych zbednych dodatkow i to mi sie w jego postach podoba, kazdy ma prawo sie mylic, ale wedlug mnie nie myli sie zbyt czesto. Czemu ma miec takie same poglady jak wiekszosc forum. To sie wlasnie nazywa wolnosc slowa, ona dziala w obydwie strony. A szczerze mowiac, Albertusa krytykuja glownie typowi forum haterzy, ci co bardziej inteligentni uzytkownicy(Moim zdaniem) go ignoruja lub po prostu nie przeszkadzaja im jego posty. Oczywiscie, zdarzaja sie kwiatki w postaci zazynania grzybow siekierą, ale to wyjatki. Dobra, starczy tego gadania.

Ostatnio edytowany przez Exodus - 09-09-2009 o 12:45.
Exodus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-09-2009, 12:46   #26
Andrew
Użytkownik Forum
 
Andrew's Avatar
 
Data dołączenia: 27 10 2004
Wiek: 34

Posty: 469
Stan: Na Emeryturze
Andrew ma numer GG 6485757
Domyślny

Jedno to co mieć w łóżku kobietę, a drugie co z nią się robi i z jakim skutkiem. Każdy ma swój system wartości i udowadnia sobie co chce.

Kiedyś nawet się interesowałem sztuką przetrwania, ale jakoś wyleciało mi to z głowy. Miałem kiedyś możliwość pojechania z Krzysztofem Petkiem na wyprawę w tym stylu i nauczenia się wszystkiego o sztuce przetrwania, jednak jakoś pojechałem gdzieś indziej. Temat ten jest dość ciekawy, opisana przez Ciebie "przygoda" nie jest najwyższych lotów. Nie rozumiem jak można komuś wykopać ziemniaki?
__________________

Najlepsze ogólno-tematyczne forum pod słońcem - sprawdź czy jesteś hardkorem!
Andrew jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-09-2009, 15:07   #27
Albertus
Użytkownik Forum
 
Albertus's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Siemiatycze
Wiek: 31

Posty: 1,787
Stan: Na Emeryturze
Imię: Moon Durus
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 181
Skille: 29
Poziom mag.: 76
Domyślny

wiem ze nie był to biwak marzeń , ale było bardzo śmiesznie , napisałem to po to by troszkę to rozkręcić. ;D

co do ziemniaków , idziesz na pole jakieś po drodze albo łazisz szukasz, wsadzasz rękę pod krzak bieresz ziemniaczka i zasypujesz żeby chłop nie zobaczył , parę paręnaście krzaków i masz jedzonko ;D
__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rzyttofrajer Pokaż post
potem takie mniej inteligentne beholdery to podchwyca i za wszelka cene chca pokazac ze oni sa jak ich "bogowie"
Albertus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-09-2009, 15:22   #28
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Exodus Pokaż post
Ja natomiast z wiekszoscia jego pogladow sie zgadzam, sa przedstawione na chlopski rozum, bez zadnych zbednych dodatkow i to mi sie w jego postach podoba, kazdy ma prawo sie mylic, ale wedlug mnie nie myli sie zbyt czesto. Czemu ma miec takie same poglady jak wiekszosc forum. To sie wlasnie nazywa wolnosc slowa, ona dziala w obydwie strony. A szczerze mowiac, Albertusa krytykuja glownie typowi forum haterzy, ci co bardziej inteligentni uzytkownicy(Moim zdaniem) go ignoruja lub po prostu nie przeszkadzaja im jego posty. Oczywiscie, zdarzaja sie kwiatki w postaci zazynania grzybow siekierą, ale to wyjatki. Dobra, starczy tego gadania.
Jakby to powiedzieć... wyjątek potwierdza regułę? Ja też potrafię wyrazić swoje poglądy na chłopski rozum, co nie oznacza, że dla 90% z Was nie mogą być "z kosmosu". Nikt nie każe mu mieć takich samych poglądów, jest wolność słowa itp, no i nikt tego nie neguje. Korzystając z tej samej zasady nikt nie można zabronić komentowania tych jego wypowiedzi. (oczywiście w granicach regulaminu i zdrowego rozsądku)
Rybzor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-09-2009, 15:22   #29
Giorio
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 02 03 2009

Posty: 69
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Świat: ;P
Poziom: 57
Skille: 82 ->>
Poziom mag.: ;P
Domyślny

rybzol ty bardziej rozumujesz na babski rozum.


@A co byś jadł zimą?

Ostatnio edytowany przez Giorio - 09-09-2009 o 15:23.
Giorio jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-09-2009, 15:40   #30
Argen
Użytkownik Forum
 
Argen's Avatar
 
Data dołączenia: 19 12 2006
Wpisy bloga: 1

Posty: 2,059
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Giorio Pokaż post
rybzol ty bardziej rozumujesz na babski rozum.
Chłop – określenie mężczyzny z warstwy społecznej zamieszkującej tereny wiejskie

Wiesz, to że do kolegów mówisz "chłopie" nie znaczy, że to jedyne znaczenie tego słowa. Ba, nawet nie pierwotne.
Argen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-09-2009, 15:55   #31
__HAPPY_SVEN__
Użytkownik Forum
 
__HAPPY_SVEN__'s Avatar
 
Data dołączenia: 02 06 2008
Lokacja: Sosnowiec
Wpisy bloga: 2

Posty: 318
Stan: Zbanowany
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Kyra
Poziom: 67
Domyślny

Widząc zachowanie (i w ogóle wszystko co pisze albertus) właśnie wyrobiłem sobie taką metodę wychowawczą, że za każde wagary moje dzieci dostaną ultra
Ukryty tekst:
wpierdol, szczerze mówiąc wywyższanie 'nie chodzenia do szkoly', za to robienia innych ciekawych i wspaniałych rzeczy z super ludzmi, mnie po prostu vvqrwia


Co do survialu, to jest tak:

Paru gości bierze kamere, idzie na 2 dni do lasu. I potem filmik "FACECI Z JAJMI"

LOL

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
no właśnie , nie wiem. W zimę robiłem tylko 1 wypad 15 km , ale z jedzeniem.


poczytam se później na necie gdzieś , co można znaleźć smacznego w lesie zima.

i takie rzeczy do nauki uważam za przydatne...
SMACZNEGO?! NIC na survialu powinieneś wpieprzać larwy, i wszystko co masz pod ręką, a nie szukać smakołyków i frykasów.

Ostatnio edytowany przez __HAPPY_SVEN__ - 09-09-2009 o 16:03.
__HAPPY_SVEN__ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-09-2009, 15:55   #32
Albertus
Użytkownik Forum
 
Albertus's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Siemiatycze
Wiek: 31

Posty: 1,787
Stan: Na Emeryturze
Imię: Moon Durus
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 181
Skille: 29
Poziom mag.: 76
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Giorio Pokaż post
rybzol ty bardziej rozumujesz na babski rozum.


@A co byś jadł zimą?
no właśnie , nie wiem. W zimę robiłem tylko 1 wypad 15 km , ale z jedzeniem.


poczytam se później na necie gdzieś , co można znaleźć smacznego w lesie zima.

i takie rzeczy do nauki uważam za przydatne...
__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rzyttofrajer Pokaż post
potem takie mniej inteligentne beholdery to podchwyca i za wszelka cene chca pokazac ze oni sa jak ich "bogowie"
Albertus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-09-2009, 16:21   #33
Mazur199
Użytkownik Forum
 
Mazur199's Avatar
 
Data dołączenia: 03 07 2005
Lokacja: krk

Posty: 1,221
Stan: Zbanowany
Profesja: Royal Paladin
Adres Jabbera do Mazur199
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rybzor Pokaż post
Nie wiem jak wy, ale ja w tym momencie zaliczyłem deda.
W wiekszosci przypadkow wiedza ktora posiadles w szkole nie przydalaby Ci sie do niczego gdybys znalazl sie w ekstremalnej sytuacji survivalowej wiec sie z niego nie wysmiewaj.
Mazur199 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-09-2009, 16:26   #34
Albertus
Użytkownik Forum
 
Albertus's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Siemiatycze
Wiek: 31

Posty: 1,787
Stan: Na Emeryturze
Imię: Moon Durus
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 181
Skille: 29
Poziom mag.: 76
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez __HAPPY_SVEN__ Pokaż post
Widząc zachowanie (i w ogóle wszystko co pisze albertus) właśnie wyrobiłem sobie taką metodę wychowawczą, że za każde wagary moje dzieci dostaną ultra
Ukryty tekst:
wpierdol, szczerze mówiąc wywyższanie 'nie chodzenia do szkoly', za to robienia innych ciekawych i wspaniałych rzeczy z super ludzmi, mnie po prostu vvqrwia


Co do survialu, to jest tak:

Paru gości bierze kamere, idzie na 2 dni do lasu. I potem filmik "FACECI Z JAJMI"

LOL





SMACZNEGO?! NIC na survialu powinieneś wpieprzać larwy, i wszystko co masz pod ręką, a nie szukać smakołyków i frykasów.
mój błąd , bo powiedziałem nasza mowa.
smacznego nie w sensie ze dobre , u nas tak się mówi na wszystko ( taki dialekt wszedł) np.
"-patrz jaka smaczna rakieta" (ładna dziewczyna na ulicy)
"-patrz jakie smaczne kasztany na drzewie rosną" ( ładne/fajne)
"-Jak sie czujesz?
-Smacznie" (dobrze)

itp. czyli chodziło mi o to ze znajdę coś co da się zjeść ;D Zresztą dobry survivaloviec nie je wszystkiego co ma pod ręka tylko szuka se czegoś co jest pożywne lub ma jakieś właściwości - ale tego trzeba się nauczyć.

PS. Nie wywyższam się z tego powodu , po prostu lepiej pożytkowałem swój czas. Za to teraz chodzę do szkoły bo jest fajnie ;D i warto tam pójść nawet dla samej rozrywki. Plakac ze śmiechu na każdej przerwie/lekcji jest wspaniale ;D
__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rzyttofrajer Pokaż post
potem takie mniej inteligentne beholdery to podchwyca i za wszelka cene chca pokazac ze oni sa jak ich "bogowie"

Ostatnio edytowany przez Albertus - 09-09-2009 o 16:28.
Albertus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-09-2009, 19:08   #35
__HAPPY_SVEN__
Użytkownik Forum
 
__HAPPY_SVEN__'s Avatar
 
Data dołączenia: 02 06 2008
Lokacja: Sosnowiec
Wpisy bloga: 2

Posty: 318
Stan: Zbanowany
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Kyra
Poziom: 67
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mazur199 Pokaż post
W wiekszosci przypadkow wiedza ktora posiadles w szkole nie przydalaby Ci sie do niczego gdybys znalazl sie w ekstremalnej sytuacji survivalowej wiec sie z niego nie wysmiewaj.
Do poradzenie sobie w 'ekstremalnej sytuacji survivalowej' raczej nie pomoże zbieranie grzybów czy robienie innych pierdołek podczas wagarów.


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
patrz jaka smaczna rakieta" (ładna dziewczyna na ulicy)
W tym momencie to ja zaliczyłem deda. I już więcej nie zaloguję się na tą postać.


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
PS. Nie wywyższam się z tego powodu , po prostu lepiej pożytkowałem swój czas. Za to teraz chodzę do szkoły bo jest fajnie ;D i warto tam pójść nawet dla samej rozrywki. Plakac ze śmiechu na każdej przerwie/lekcji jest wspaniale ;D
Nie masz się czym wywyższać, wesołku. Chodzenie do szkoły pełnej idiotów i ubaw z nich nie jest niczym fajnym. I tacy są nie tylko w zawodówkach, wierz mi.

Ostatnio edytowany przez __HAPPY_SVEN__ - 09-09-2009 o 19:10. Powód: ODRABIAM MATEMATYKE
__HAPPY_SVEN__ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-09-2009, 20:15   #36
Mazur199
Użytkownik Forum
 
Mazur199's Avatar
 
Data dołączenia: 03 07 2005
Lokacja: krk

Posty: 1,221
Stan: Zbanowany
Profesja: Royal Paladin
Adres Jabbera do Mazur199
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez __HAPPY_SVEN__ Pokaż post
Do poradzenie sobie w 'ekstremalnej sytuacji survivalowej' raczej nie pomoże zbieranie grzybów czy robienie innych pierdołek podczas wagarów.

Coraz bardziej utwierdzasz mnie w przekonaniu ze jestes skonczonym kretynem.
Mazur199 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-09-2009, 20:31   #37
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mazur199 Pokaż post
W wiekszosci przypadkow wiedza ktora posiadles w szkole nie przydalaby Ci sie do niczego gdybys znalazl sie w ekstremalnej sytuacji survivalowej wiec sie z niego nie wysmiewaj.
Bo mnie dopadniesz przez światłowody? No sory, ale po to się kształcę, żeby nie znajdywać się w takich sytuacjach. No dobra, w sumie mi się nudzi, to nie zostawię tego tak i podpowiem Ci, że się mylisz i dlaczego. (normalnie bym to olał, /care).

Większość ludzi, którzy znajdują się w "kontrolowanych" ekstremalnych sytuacjach to ludzie wykształceni i inteligentni. Wiedza, którą mogę nabyć w "szkole", nawet ta mocno ogólna, jak najbardziej może być użyteczna przy znalezieniu się w sytuacji ekstremalnej (w której się pewnie nigdy nie znajdę jak 99% ludzi prowadzących mój tok nauczania). Wiedza o roślinach, wiedza z geografii, wiedza o społeczeństwie, biologii, zachowaniu ludzkiego ciała, wiedza z PO. Wszystko to może uratować mi życie, mogę dzięki temu się nie otruć, poradzić sobie w ustaleniu odpowiedniego kierunku marszu, czy nabywając umiejętność kulturową (to już skrajnie ekstremalne sytuacje akurat, ale właśnie o takich rozmawiamy) poradzić sobie w komunikacji z tymi "innymi". Nie mówiąc już o nieocenionej wiedzy z zakresu PO oraz budowy i funkcjonowania ludzkiego ciała.

Jełop po zawodówie (nie mam na myśli Albertusa) zawsze będzie miał mniejsze szanse od takiej osoby ogólnie wykształconej.

Ostatnio edytowany przez Rybzor - 09-09-2009 o 20:33.
Rybzor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-09-2009, 20:34   #38
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rybzor Pokaż post
Jełop po zawodówie (nie mam na myśli Albertusa) zawsze będzie miał mniejsze szanse od takiej osoby ogólnie wykształconej.
No co ty, znajdzie pole z ziemniakami, zrobi szałas i może koczować do usranej śmierci ;l
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-09-2009, 20:41   #39
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CytrynowySorbet Pokaż post
No co ty, znajdzie pole z ziemniakami, zrobi szałas i może koczować do usranej śmierci ;l
Ta, będzie jeszcze musiał wiedzieć kiedy jest sezon na wykopki : D. Znając życie przeczekałby zimę i w wiosnę zaczął sobie je jeść : P
Rybzor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-09-2009, 20:43   #40
Gierubesoen
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 01 2009
Lokacja: Wrocław
Wpisy bloga: 3

Posty: 995
Stan: Na Emeryturze
Świat: Iridia
Domyślny

Nie ma lepszego nauczyciela niż życie. Żaden ogólniak nie nauczy Cię tego, czego doświadczysz na własnej skórze. Szkoła też nie ukształtuje Ci charakteru, może go jedynie nieznacznie zmienić. A nawet najlepiej wykształcona ciapa w sytuacji kryzysowej może spanikować i cała wiedza idzie się chrzanić.

Ostatnio edytowany przez Gierubesoen - 09-09-2009 o 20:45.
Gierubesoen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 07:26.


Powered by vBulletin 3