Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Potwory

Notki

Potwory Wszystko o potworach. Jak się zachowują, jakie taktyki, jakie mają słabe punkty. To wszystko znajdziesz tutaj.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 05-02-2014, 20:02   #1
jankesq
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 05 02 2014

Posty: 3
Domyślny expienie

Witam mam rycerza 46 poziom eq:bright sword crown helmet knight armor i legs zwyle buciki szalik i crown shield skille 67/63 oraz kupione pacca powiedzcie mi gdzie expic bo na Edron cyclopolis na -1 max to 36k expa na h to juz na ghoulach pod mount wale do 40k a to na facc jest wiec nie tedy droga na banucie zbyt agresywnie na tym eq oraz skilach a na zolwiach malo expa max 30k postmana mam zrobionego to gdzie moge isc jeszcze?
jankesq jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 05-02-2014, 20:52   #2
Kethunor
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 02 01 2014

Posty: 25
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Jak pacc to przede wszystkim zrób taski typu krokodyle, tarantule, carniphile, mamuty. Ogólnie profitowe mobki, jak będziesz miał nieco szczęścia to i ładny przedmiot spadnie z bossa.

Porób questy - crusader helmet, blood herb, desert, orc fort (ten jak masz z kim iść).
Zbierz parę gp i zakup sobie lepsze eq - crusader helmet, boh, platinum amulet. Zmień broń na lepszą - assassin dagger (możesz na ten mieczyk zadanie zrobić - The Thieves Guild Quest).
Kethunor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-02-2014, 21:27   #3
jankesq
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 05 02 2014

Posty: 3
Domyślny

ok dziekowac a jakies expowiska poza taskami? kase mam ale ten miecz ma malo def i ujemne dwa pkt chyba jak to wplywa na obrone?
jankesq jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-02-2014, 23:07   #4
Kethunor
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 02 01 2014

Posty: 25
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Niby ma, to wszystko zależy co bijesz i jak szybko/mocno. Ja się bardziej skupiam na ataku jeżeli chodzi o knighta (preferuję dwuręczne bronie, im szybciej zabiję tym mniej oberwę).
Jeżeli na cyklopolis dajesz radę to siedź tam ile wlezie (porób między czasie jakieś questy to parę k wpadnie na konto). Miejsce ogółem bardzo dobre. Dragów jeszcze nie polecam, bo pewnie byś miał spore waste.
Kethunor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-02-2014, 13:03   #5
jankesq
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 05 02 2014

Posty: 3
Domyślny

ok dziekowac
jankesq jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-02-2014, 23:32   #6
Kethunor
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 02 01 2014

Posty: 25
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Spoko. Jak będziesz miał jakieś pytania to wal śmiało. O ile będę znał odpowiedź to na pewno napiszę.
Kethunor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 00:21.


Powered by vBulletin 3