Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Multimedia > Filmy

Notki

Filmy Gdy zdjęcia to za mało do akcji wkraczają filmy.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 07-06-2009, 21:22   #21
Charin
Użytkownik Forum
 
Charin's Avatar
 
Data dołączenia: 22 12 2007

Posty: 385
Stan: Aktywny Gracz
Świat: Antica
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kondziooo Pokaż post
Sadzisz, ze lepiej byc maminsynkiem w ulizanych wlosach ktory ma "plany" na przyszlosc, ktory pojdzie po trupach swoich kolegow i wszystkich do okola by je zrealizowac bo mama na niego nakrzyczy, czy byc ziomkiem bez kasy, dla ktorego przedewszystkim liczy sie honor i kumple ? (Nie chce sie z Toba klocic, poprostu wyrazam swoja opinie na Twoj dziwny poglad o "dresach")

@film
Dosc smieszne chociaz w*****l mnie fakt ze zterryzowali klub z siekierami..
A to wcale nie jest stereotyp? Dresy i honor? HONOR?! Człowieku, ty nawet nie wiesz co to honor. Nie każdy kto ma plany jest maminsynkiem. A ty jesteś masz pseudoideologię bycia fajnym. To były durnowate dresy. Bez honoru, inteligencji, planów. To trzeba tępić. A teraz możesz się wyżyć na poziomie 10 latka. Enjoy.
Charin jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 07-06-2009, 21:37   #22
Barbar
Użytkownik Forum
 
Barbar's Avatar
 
Data dołączenia: 20 12 2008

Posty: 208
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Świat: Azura
Poziom: 69
Skille: 23/29
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Uzik3000 Pokaż post
przybiegło 2 ek z low skilami i k axami, potem ms z fire fildami.. myślałem że przybiegnie jakiś 200+ i jakies sd ue ; o
To nie myśl tyle bo znów zalejesz łóżko

@topic
Ch**owe jak barszcz
__________________


Ukryty tekst:

\o/
Barbar jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-06-2009, 22:34   #23
Kondziooo
Użytkownik Forum
 
Kondziooo's Avatar
 
Data dołączenia: 24 09 2006
Lokacja: Olsztyn

Posty: 209
Stan: Aktywny Gracz
Gildia: Brak
Świat: Kyra
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Charin Pokaż post
Człowieku, ty nawet nie wiesz co to honor.
Nie znasz mnie, sadze ze przeczytales tylko mojego 1 posta, dlatego nie wnioskuj ze nie wiem co to honor. Wiem bardzo dobrze.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Charin Pokaż post
A ty jesteś masz pseudoideologię bycia fajnym.
Jak juz pisalem wyzej nie znasz mnie wiec sadze ze twoj wniosek ze mam "pseudoideologie" bycia fajnym nie jest sluszny.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Charin Pokaż post
To były durnowate dresy. Bez honoru, inteligencji, planów. To trzeba tępić.
Z tym sie zgodze to byly durnowate dresy, nie osadze czy bez honoru bo nie wiem jak zachowuja sie w innych sytuacjach. Takie zachowania jak napadanie na kluby z siekierami trzeba tepic owszem.

Ja rowniez cie nie znam, i rowniez czytalem tylko twojego 1 posta, ale jestem w 100% pewien ze to ty masz syndrom dzieciaczka z forum tibi.pl ktorego jedynym celem jest szukanie zaczepek, i przy*******anie sie bez powodu.
__________________
http://prohibicja.info/?p=32 <-- tylko nie klikaj w link obok !
Kondziooo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-06-2009, 12:05   #24
shoq
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 08 2005
Lokacja: Mordor

Posty: 915
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Druid
Poziom mag.: 45
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mamtszynogi Pokaż post
no tak,zobaczyles moj 1 post w ktorym po tobie pojechalem to juz jestem pozorantem "udajacym" kozaka
Zdaje się, że to ty jako pierwszy wypowiedziałeś się na temat osoby, przeczytawszy jednego posta.

Cytuj:
wystarcza mi unikanie wzroku na ulicy/w autobusie/w szkole takich brudasow jak ty,nei wiesz nawet i pewnie nigdy sie nie dowiesz jakie to zajebiste uczucie kiedy patrzysz sie pedalkowi w gladnach z dlugimi wlosami w oczy a on trzyma wzrok na "bucikach" a przyjdzie potem taki jeden z drugim na forum tibi.pl i pisze komentarze typu "bezmuskie dresiaze z lysymi gloffami!!!!!"
Nie wyobrażam sobie pedałka w glanach i długich włosach. Może chodzi o metala? Wiem, jakie to uczucie, kiedy ktoś "trzyma wzrok na bucikach", ale wątpię, żeby to wywoływało w innych reakcję typu "besmuskie dresiaze z lysymi gloffami!!!!!". Chociażby dlatego, że nie jestem dresiarzem z łysą głową.


@Film:
Co w tym śmiesznego? Można się śmiać z idiotyzmu, ale koleś z siekierą nie mieści się w moim poczuciu humoru.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez forum.tibia.pl
Mam XX kasy. Co kupić? Co wybrać?
Kup.Se.Musk
Dzisiaj, 09:12 >
shoq jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-06-2009, 13:09   #25
Satanik
Użytkownik Forum
 
Satanik's Avatar
 
Data dołączenia: 17 08 2008
Wiek: 32

Posty: 319
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mamtszynogi Pokaż post
no tak,zobaczyles moj 1 post w ktorym po tobie pojechalem to juz jestem pozorantem "udajacym" kozaka
phi
nie mam mozgu ? czy to ze mam kiepskie oceny w szkole to znaczy ze nia mam mozgu ?
pamietaj ze jest jeszcze takie cos jak "zyciowa madrosc" ktora nie polega na podlizywaniu sie nauczycielom i umiejetnosci sciagania na sprawdzianach.
plany na przyszlosc wrecz przeciwnie-mam i to wielkie
"musisz wyżyć się na dzieciach zabierając im cukierki"-wystarcza mi unikanie wzroku na ulicy/w autobusie/w szkole takich brudasow jak ty,nei wiesz nawet i pewnie nigdy sie nie dowiesz jakie to zajebiste uczucie kiedy patrzysz sie pedalkowi w gladnach z dlugimi wlosami w oczy a on trzyma wzrok na "bucikach" a przyjdzie potem taki jeden z drugim na forum tibi.pl i pisze komentarze typu "bezmuskie dresiaze z lysymi gloffami!!!!!"

zabijasz w sobie syndrom małego siurka i czujesz się bosski gz

no,jezeli wiesz jakie dokuczaja mi "syndromy" po 1 poscie to gz panie z perspektywami z muskiem kozaka przez neta xd
no nie stety ale w tamtym poście nie pojechałeś po mnie, jak również i w tym... "brudasy" hmmm jestem ciekaw ile lat nosisz na sobie ten sam dres...

jak ktoś tam up już napisał prubujesz wszędzie być fajny... może jesteś fajny wśród swoich kozaków na wsi ale wierz mi że więkrzość społeczeństwa się z was śmieje, i taka jest prawda. "wzrok na buciki"... nie ma to jak dziecko które sie "Ziomka" naoglądało

btw. nie jestem metalem czy jak to ty tam określiłeś "brudasem" ale nie nawidze osób które ubiorą dres, i udają niewiadomo kogo, czyli poprostu zwykli pozoranci (80% dresów)
Satanik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-06-2009, 14:39   #26
Kondziooo
Użytkownik Forum
 
Kondziooo's Avatar
 
Data dołączenia: 24 09 2006
Lokacja: Olsztyn

Posty: 209
Stan: Aktywny Gracz
Gildia: Brak
Świat: Kyra
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez shoq Pokaż post
@Film:
Co w tym śmiesznego? Można się śmiać z idiotyzmu, ale koleś z siekierą nie mieści się w moim poczuciu humoru.
W samym filmi smiesznego nie ma nic, chociaz moze byc zabawne porownanie sterroryzowania tego klubu do "rashu na domek" i porownania typu : siekiera - aks, benzyna i zapalki - f bomb.
__________________
http://prohibicja.info/?p=32 <-- tylko nie klikaj w link obok !
Kondziooo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-06-2009, 14:49   #27
Triadus
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

OStro popieprzeni xD
  Odpowiedz z Cytatem
stary 08-06-2009, 16:22   #28
Drewno_
Zbanowany
 
Drewno_'s Avatar
 
Data dołączenia: 24 05 2009
Lokacja: JEBAC STRARZ PORZARNOM ORAZ POLICYJNYH KONFIDENTUW PRODUKUJONCYH DURZE ILOSCI SPALIN SZKODLIWYH AHFJ
Wiek: 82

Posty: 64
Stan: Początkujący
Imię: HANKED
Profesja: Rookstayer
Świat: WALORIA JPJPJPJ
Poziom: 99%
Skille: HUJOWE
Poziom mag.: JP
Drewno_ ma numer GG 10751630
Domyślny

Bahahah kurwa dobre typy, widac ze wyrosli na jp krzywo 200% gangsta ;D
Drewno_ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-06-2009, 16:25   #29
niemamnogi
Użytkownik Forum
 
niemamnogi's Avatar
 
Data dołączenia: 17 04 2009

Posty: 75
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Chciałbym podkreślić, że takie rzeczy w Sosnowcu dzieją się na porządku dziennym. Sprawdza się tutaj przysłowie - 'Lepiej z piz*y nie wychodzić, niż w Sosnowcu się urodzić.' (ludzie ze Śląska powinni wiedzieć 'ocokaman').
niemamnogi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-06-2009, 17:27   #30
Ganci.
Użytkownik Forum
 
Ganci.'s Avatar
 
Data dołączenia: 14 03 2006
Lokacja: Piła

Posty: 605
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Lord Jax
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Brak :<
Świat: Danubia
Poziom: 103
Skille: 97/76
Poziom mag.: 19
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Triadus Pokaż post
OStro popieprzeni xD
Popieprzony to jest kotlet, albo Kenpachi Zaraki. Oni byli co najmniej przeświadczeni że wykonują wolę jakiegoś łysego bożka który nakazał im zbojkotować wszystkie kluby z których ich wypierdzielą. Nikt chyba nie zauważył jak w 3/4 albo 4/5 filmiku jeden z nich z butlą prawie się zajarał.
Nie powiem że każdy skin = to i to ale sama idea skinów jest dla mnie co najmniej żenująca.

Porównanie "tego" do rushu na domek - LoL. Przynajmniej nikogo kur** nie dedneliście -.-.
__________________
There's a flame, that leads all souls astray.
No ones safe, from its tender touch of pain.

Dresy- najtroskliwsi ludzie. Zawsze pytają czy masz jakiś problem
Ganci. jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-06-2009, 19:55   #31
Kondziooo
Użytkownik Forum
 
Kondziooo's Avatar
 
Data dołączenia: 24 09 2006
Lokacja: Olsztyn

Posty: 209
Stan: Aktywny Gracz
Gildia: Brak
Świat: Kyra
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ganci. Pokaż post
Popieprzony to jest kotlet, albo Kenpachi Zaraki. Oni byli co najmniej przeświadczeni że wykonują wolę jakiegoś łysego bożka który nakazał im zbojkotować wszystkie kluby z których ich wypierdzielą. Nikt chyba nie zauważył jak w 3/4 albo 4/5 filmiku jeden z nich z butlą prawie się zajarał.
Nie powiem że każdy skin = to i to ale sama idea skinów jest dla mnie co najmniej żenująca.

Porównanie "tego" do rushu na domek - LoL. Przynajmniej nikogo kur** nie dedneliście -.-.
Ganci chyba nie porownojesz skinow to tak zwanych "dresow" ?
__________________
http://prohibicja.info/?p=32 <-- tylko nie klikaj w link obok !
Kondziooo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-06-2009, 16:37   #32
Upierz
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 05 11 2005
Lokacja: Sosnowiec
Wiek: 30

Posty: 1,629
Upierz ma numer GG 8248642
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez niemamnogi Pokaż post
Chciałbym podkreślić, że takie rzeczy w Sosnowcu dzieją się na porządku dziennym. Sprawdza się tutaj przysłowie - 'Lepiej z piz*y nie wychodzić, niż w Sosnowcu się urodzić.' (ludzie ze Śląska powinni wiedzieć 'ocokaman').
Trollujesz?
Upierz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-06-2009, 16:47   #33
Nie_Mam_Jednej_Stopy
Użytkownik Forum
 
Nie_Mam_Jednej_Stopy's Avatar
 
Data dołączenia: 08 06 2009

Posty: 30
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Satanik Pokaż post
jestem ciekaw ile lat nosisz na sobie ten sam dres...
hm,max 2 dni
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Satanik Pokaż post
jak ktoś tam up już napisał prubujesz wszędzie być fajny... może jesteś fajny wśród swoich kozaków na wsi ale wierz mi że więkrzość społeczeństwa się z was śmieje
prubujesz? wiekrzosc? smieja sie tylko takie kozaczki przez neta jak ty pozatym nie kazdy mieszka na wsi jak ty wiec nie porownuj wszystkich swoja miara

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Satanik Pokaż post
czyli poprostu zwykli pozoranci (80% dresów)
ciekaw jestem skad takie dane wyciagnales,chyba siedzac na forum tibi lub wowa XD

Ostatnio edytowany przez Nie_Mam_Jednej_Stopy - 09-06-2009 o 16:49.
Nie_Mam_Jednej_Stopy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-06-2009, 18:17   #34
Nemabias
Użytkownik Forum
 
Nemabias's Avatar
 
Data dołączenia: 06 05 2007
Lokacja: jest nieokreślona

Posty: 138
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Kay'ek
Profesja: Elite Knight
Świat: F(ajt)rora
Nemabias ma numer GG 424393
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mamtszynogi Pokaż post
no tak,zobaczyles moj 1 post w ktorym po tobie pojechalem to juz jestem pozorantem "udajacym" kozaka
phi
nie mam mozgu ? czy to ze mam kiepskie oceny w szkole to znaczy ze nia mam mozgu ?
pamietaj ze jest jeszcze takie cos jak "zyciowa madrosc" ktora nie polega na podlizywaniu sie nauczycielom i umiejetnosci sciagania na sprawdzianach.
plany na przyszlosc wrecz przeciwnie-mam i to wielkie
"musisz wyżyć się na dzieciach zabierając im cukierki"-wystarcza mi unikanie wzroku na ulicy/w autobusie/w szkole takich brudasow jak ty,nei wiesz nawet i pewnie nigdy sie nie dowiesz jakie to zajebiste uczucie kiedy patrzysz sie pedalkowi w gladnach z dlugimi wlosami w oczy a on trzyma wzrok na "bucikach" a przyjdzie potem taki jeden z drugim na forum tibi.pl i pisze komentarze typu "bezmuskie dresiaze z lysymi gloffami!!!!!"

zabijasz w sobie syndrom małego siurka i czujesz się bosski gz

no,jezeli wiesz jakie dokuczaja mi "syndromy" po 1 poscie to gz panie z perspektywami z muskiem kozaka przez neta xd
__________________
"W miazgę rozniosę wrogów moich, co miejsca swego znać powinni."


MÓJ TEMAT ZE ZDJĘCIAMI ;>
http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=175526
Nemabias jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-06-2009, 18:21   #35
Pjona
Użytkownik Forum
 
Pjona's Avatar
 
Data dołączenia: 16 03 2009
Lokacja: Tu
Wiek: 33

Posty: 116
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Satanik Pokaż post
no nie stety ale w tamtym poście nie pojechałeś po mnie, jak również i w tym... "brudasy" hmmm jestem ciekaw ile lat nosisz na sobie ten sam dres...

jak ktoś tam up już napisał prubujesz wszędzie być fajny... może jesteś fajny wśród swoich kozaków na wsi ale wierz mi że więkrzość społeczeństwa się z was śmieje, i taka jest prawda. "wzrok na buciki"... nie ma to jak dziecko które sie "Ziomka" naoglądało

btw. nie jestem metalem czy jak to ty tam określiłeś "brudasem" ale nie nawidze osób które ubiorą dres, i udają niewiadomo kogo, czyli poprostu zwykli pozoranci (80% dresów)
Slownik paciorek i do spania

Ostatnio edytowany przez Pjona - 09-06-2009 o 18:22.
Pjona jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 04:49.


Powered by vBulletin 3