Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Potwory

Notki

Potwory Wszystko o potworach. Jak się zachowują, jakie taktyki, jakie mają słabe punkty. To wszystko znajdziesz tutaj.
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 28-03-2004, 20:30   #1
raberan man
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 28 03 2004

Posty: 18
Domyślny Hero

Takich tematow bylo duzo sle prosil bym o dokladne wytlumaczenie gdzie jest jaki lvl sprzet wziasc(runki itp) kto ma uderzac itd ale prosil bym bardzo dokladnie
mam lvl 35 skille po 66/65 planowalem wziasc 5 bp uhow sorc wezme duzo sd czy to wystarczy/????? ?(

edit:
a i sorc to lvl 28 41 mlvl lol
raberan man jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 28-03-2004, 23:31   #2
Gremlin
Buuuuu
 
Gremlin's Avatar
 
Data dołączenia: 06 10 2003
Lokacja: Edron

Posty: 1,637
Stan: Niegrający
Imię: Sir Grali
Profesja: Elder Druid
Gildia: Dreamers
Świat: Secura
Domyślny

1. Nad postem masz 6 takich przyciskow... radze poznac dzialanie przycisku "Edytuj Post".

2. Odnosnie pytania:

Sam Hero nie bedzie dla was problemem, dojscie do Hero tak. Po drodze duzo DS, Monkow, Hunterow, WW, chyba jakies priesstess, 3 smoki na raz.

5 BP UH to wam starczy na dojscie, 1-2 hero i powrot zakladajac ze chcesz miec jakis zapas bezpieczenstwa na powrot.

SD na Hero sie nie oplaca, z tego co widze magowie zwykle na Hero robia 2 DS ktore dosyc szybko pozbywaja sie Herosa.

Za pierwszym razem wezcie jakiegos przewodnika, kogos kto tam juz byl - zle wleziecie i przywita was Warlock.
__________________
To juz koniec i nie bedzie wiecej.
Gremlin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-03-2004, 15:26   #3
raberan man
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 28 03 2004

Posty: 18
Domyślny

acha planowalismy tam posiedziec ze 2 godzinki zeby byl jakis loot mozna tam stealth ringiem dojsc ???bezpiecznie??? ile zeczy treea by bylo wziasc zeby dluzej posidziec???













THX ZA ODPOWIEDZ nick mial byc ruberan man ....lol
raberan man jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-03-2004, 16:37   #4
Ozzie
Użytkownik Forum
 
Ozzie's Avatar
 
Data dołączenia: 06 03 2004
Lokacja: tam

Posty: 198
Ozzie ma numer GG ask me ;>
Domyślny

Moim zdaniem nie zejdzie duzo uh na dojscie, moze na resp 2-3x dragon, a na reszte tzn dsy, huntery sorc moze z niewidkom z hmmof nawalac i czyscic droge a priestes to jush tez z blockerem ale nie przypominam sobie zeby byla po drodze...
__________________
"Mowa jest srebrem, zależy co mówisz.
Milczenie jest złotem, zależy czemu milczysz."
Ozzie jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-03-2004, 17:19   #5
Gothar
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 28 03 2004

Posty: 25
Domyślny

Pirincess sa po drodze ale najlepiej jak byscie wzieli jakigos blockera tzn.knighta na lvl 50+ np.A co do sprzetu ja bylem z qumplami ekipa :JA knight 41 lvl ,Palladin 40 lvl ,i druid 38lvl i szko latwo jedynym sprzetem jaki mielismy to palek 2 bp bolt sorc nie wiem dokladnie ile bylo bp hmm ale duzo 2 mino archery ( nie zle walo ) a ja mialem 20 bp uh siedzielismy chtba z 5h potem jacysz hlvl nas wywalili :/ ale bylo spoko
Gothar jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-03-2004, 17:43   #6
Lama chodzi sama
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 27 03 2004
Lokacja: Puławy
Wiek: 34

Posty: 9
Stan: Aktywny gracz
Imię: Orfelen
Profesja: Sorcerer
Gildia: brak
Świat: Xerena
Poziom: 32
Skille: x/23
Poziom mag.: 36
Lama chodzi sama ma numer GG 2433301 Lama chodzi sama ma login Tlenu master321@tlen.pl Send a message via Skype™ to Lama chodzi sama
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie dodany przez Gothar
Pirincess sa po drodze ale najlepiej jak byscie wzieli jakigos blockera tzn.knighta na lvl 50+ np.A co do sprzetu ja bylem z qumplami ekipa :JA knight 41 lvl ,Palladin 40 lvl ,i druid 38lvl i szko latwo jedynym sprzetem jaki mielismy to palek 2 bp bolt sorc nie wiem dokladnie ile bylo bp hmm ale duzo 2 mino archery ( nie zle walo ) a ja mialem 20 bp uh siedzielismy chtba z 5h potem jacysz hlvl nas wywalili :/ ale bylo spoko
Co do tego co piszesz wienc tak najlepiej ustawić 3 blokerow bo chyba tam jest takie przjescie a za nimi palkow sorcow druidow co sie podoba zamiast blokerow mozna jednego i dwa dsy bo archery sa do dupy jesli hero moze do nich dojsc sa na strzal tak samo jesli hero sie przezuci wtedy rowniez jest nie za dobrze mozna latwo zginac taki sorc jak dosatnie strzal za 200 potem za 100 to raczej marnie z nim

A CO DO HMM TO PIERWSZE SLYSZE ZE MOZNA W NIEGO STRZELAC Z HMM
Lama chodzi sama jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-03-2004, 16:49   #7
raberan man
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 28 03 2004

Posty: 18
Domyślny

THX za odpowiedz nie wszystkie zbyt madre ale dzieki hunt w piatek bedzie spox
raberan man jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 02:24.


Powered by vBulletin 3