Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 22-11-2008, 19:07   #61
Regeusz
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 09 2008

Posty: 73
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Harmonia
Poziom: 260
Skille: 111/83
Poziom mag.: 27
Domyślny

Cytuj:
Jakieś nowe kreatury, na których magowie będą mogli polować z zyskiem...

Heh... "marzenia"...
mmmm czekaj aa te no demki tak to i te eeee frosty no i kurde wrl

Przestańcie narzekać na ms bo jest to najlepsza profesja i tyle, dalej jest ed potem rp potem ek to z ek trzeba coś zrobić bo co z tego że ma dużo hp jak pada w każdym trapie np seromontis co mu z hp ? sorc tia ma mało hp ale za to ma najwiekszy dmg, ek powinnien być trudno do zabicia, np taki 340lv czy sie rożni od 250lv ? tym że szybciej biega...I wg mnie za duze są straty przy deadzie wiekszść graczy pada tylko na kickach i niby czemu mamy tracić 2-3 dni expienia(normalnego) przez rozłącznie internetu ? powinno lecieć 2x mniej expa skille i mlv wg mnie leća dobrze ale expa leci za dużo, z tym że i tak to że to tu napisze gówno da a propsalu nie bede rzucać bo jest tam taki spam że to sie mija z sensem
Regeusz jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 22-11-2008, 19:19   #62
Xr3
Zbanowany
 
Data dołączenia: 29 12 2007
Wiek: 32

Posty: 1,169
Imię: Xeremon
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 140
Domyślny

Cytuj:
mmmm czekaj aa te no demki tak to i te eeee frosty no i kurde wrl
Miejsc nie starcza, aby zaspokoić chociażby połowę chętnych do expienia tam.

Cytuj:
Przestańcie narzekać na ms bo jest to najlepsza profesja i tyle
Imo nie wiem czy się śmiać czy płakać, gdy widzę jak ktoś taki jak ty, pieprzy głupoty i snuje mity, jakoby MS był dobrą i "zaspokojoną" profesją. Od razu widzę, że masz na temat tej klasy pojęcie zerowe... Jest to niesamowicie trudna i najbardziej żmudna do poprowadzenia postać. Waste ma prawie zawsze, gdy chce zapolować na coś mocniejszego od Dragona. W sumie nie mam ochoty ci w dalszym ciągu tłumaczyć i argumentować, z jakich powodów 95% MSów biernie narzeka na swój wybór, ponieważ mam dość powtarzania się...
Xr3 jest offline  
stary 22-11-2008, 19:41   #63
Dragonit
Użytkownik Forum
 
Dragonit's Avatar
 
Data dołączenia: 17 02 2006
Lokacja: w Sieradzu

Posty: 355
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Sorcerer
Gildia: brak
Świat: Jamera
Domyślny

Ktoś już pisał że nikt Wam nie dogodzi ... jak dla mnie może być ciekawie z Wampirami łażącymi w nocy po mieście, no i być może paccowie opuszczą wreszcie kopalnie w Kazoo :> Możliwe, że dodadzą nowe rodzaje dwarfów.
Dragonit jest offline  
stary 22-11-2008, 19:53   #64
KalasantyX
Użytkownik Forum
 
KalasantyX's Avatar
 
Data dołączenia: 01 06 2006

Posty: 682
KalasantyX ma numer GG Dostaniesz na PW
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Zio Pokaż post
Jak dla mnie znowu wieje żałością -.- zrobią parę questow które będa wymagac przynieś mi to czy tamto i będziesz mógł sprzedawac itemy albo pływac na wyspy. Powalające i zapierające dech w piersiach questy -.- No ale cipy pewnie nie zauważają faktu, że w tej grze leveli 200 jest w chuj i trochę i przydało by sie kilka questów typu POI ,INQ a nie jakieś GÓWNA
;< tAk! Zróbmy questy jak POI, z bramką levolową level 200, polegające na masowym biciu mobów...
Poza tym, kto im kazał te 200 levele wbijać? Przecież wiedzieli, że nic za to nie dostaną.
__________________
KalasantyX jest offline  
stary 22-11-2008, 20:39   #65
Kicek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 20 04 2005
Lokacja: Hrubieszów

Posty: 78
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Xerena
Domyślny

Kocham użytkowników tibia.pl, wieczne żale

Czego wam się ten teaser nie podoba? Bo nie wiecie na czym polega prawdziwe RPG, jesteście materialistami, którym wszystko trzeba podstawiać pod nos.

@oldplayer

Bo CipSofti mało zależy na ludzi, którzy grają na rooku ;o I Tobie wydaje się, że to jest zrobione na "szybko"... Oni nie mają tylko tego do roboty, robią masę innych terenów/grafik co zajmuje troszeczkę czasu, a wy się tylko koncentrujecie na wadach...

@doWszystkichKtorzyUwazajaZeTibiaJuzNieBedzieTibia

Zegnajcie, na pewno bedziemy za wami plakac <ironia>
Ciekawe tylko czy gdyby Tibia miala updaty co 2~ lata tez kazdy z was by tak plakal ;o

@Zio

Nie jestem pewnien, ale chyba nie na kazdym swiecie INQ byl zrobiony... A gdybyscie chcieli co update taki q to za rok cena mpa = 50k ; magic sword = 60k ; demon arm = 50k itd...

@topic

Mimo wszystko ten teaser zawiera najwiecej informacji, zapowiada sie bardzo ciekawie

Ostatnio edytowany przez Kicek - 22-11-2008 o 20:41.
Kicek jest offline  
stary 22-11-2008, 20:56   #66
Xr3
Zbanowany
 
Data dołączenia: 29 12 2007
Wiek: 32

Posty: 1,169
Imię: Xeremon
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 140
Domyślny

Cytuj:
Czego wam się ten teaser nie podoba? Bo nie wiecie na czym polega prawdziwe RPG, jesteście materialistami, którym wszystko trzeba podstawiać pod nos.
Gdy mam potrzebę wczucia się w klimat magii i miecza, to zbieram znajomych i gramy w D&D.

Też mi CRPG... Banda dzieciaków, zniszczyła ten klimat, lecz mimo wszystko gdy mi się nudziło, to starałem się grać owym stylem.
Xr3 jest offline  
stary 22-11-2008, 22:06   #67
Kamliss
Użytkownik Forum
 
Kamliss's Avatar
 
Data dołączenia: 10 06 2007

Posty: 305
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez KalasantyX Pokaż post
Poza tym, kto im kazał te 200 levele wbijać? Przecież wiedzieli, że nic za to nie dostaną.
Kiedyś dostawali i to dużo - siła magi zwiększona o 100 lvli była dość znacząca, teraz już tylko szybciej chodzą.
Kamliss jest offline  
stary 22-11-2008, 22:07   #68
iHATEbrasilPLAYER
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 21 11 2008

Posty: 18
Profesja: Paladin
Świat: Ocera
Domyślny

Współczuje graczom na emeryturze, którzy myślą, że w tibii zobaczyli wszystko,
są najlepsi i wiedzą wszystko. Zawsze sa mądrzejsi co by sie nie powiedzialo
i w razie potrzeby zmieniaja swoje zdanie powiedziane 10 minut wcześniej.

Takim nie dogodzisz. A do tego lubią zabawy z kolegami w piaskownicy.
Zainteresowani i Ci ktorzy nie maja 10 lat rozumieją o kim mówie.
iHATEbrasilPLAYER jest offline  
stary 22-11-2008, 22:13   #69
Xr3
Zbanowany
 
Data dołączenia: 29 12 2007
Wiek: 32

Posty: 1,169
Imię: Xeremon
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 140
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez iHATEbrasilPLAYER Pokaż post
Współczuje graczom na emeryturze, którzy myślą, że w tibii zobaczyli wszystko,
są najlepsi i wiedzą wszystko. Zawsze sa mądrzejsi co by sie nie powiedzialo
i w razie potrzeby zmieniaja swoje zdanie powiedziane 10 minut wcześniej.

Takim nie dogodzisz. A do tego lubią zabawy z kolegami w piaskownicy.
Zainteresowani i Ci ktorzy nie maja 10 lat rozumieją o kim mówie.
A ty, niby wiesz więcej Faccowy nóbie z Karlin? Już sam twój nick, wiele mi o tobie mówi... Skończ już chłopcze, ponieważ z każdym postem widzę, w jak prosty sposób sam siebie kompromitujesz. Zastanów się nad swoim życiem.

Ostatnio edytowany przez Xr3 - 23-11-2008 o 00:18.
Xr3 jest offline  
stary 23-11-2008, 00:18   #70
Osks
Użytkownik Forum
 
Osks's Avatar
 
Data dołączenia: 12 09 2005
Lokacja: Łódź

Posty: 199
Profesja: Elder Druid
Świat: Furora
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xr3 Pokaż post
Miejsc nie starcza, aby zaspokoić chociażby połowę chętnych do expienia tam.


Imo nie wiem czy się śmiać czy płakać, gdy widzę jak ktoś taki jak ty, pieprzy głupoty i snuje mity, jakoby MS był dobrą i "zaspokojoną" profesją. Od razu widzę, że masz na temat tej klasy pojęcie zerowe... Jest to niesamowicie trudna i najbardziej żmudna do poprowadzenia postać. Waste ma prawie zawsze, gdy chce zapolować na coś mocniejszego od Dragona. W sumie nie mam ochoty ci w dalszym ciągu tłumaczyć i argumentować, z jakich powodów 95% MSów biernie narzeka na swój wybór, ponieważ mam dość powtarzania się...

Skoro ci miejsc k***a nie starcza i to zacznij grac na pvp. Wybierajac nonpvp sam sie skazales na "expowiska zajete 24/7". Fakt, na pvp tez sa zajete expowiska, ale latwiej sie na nie wbic, a expowiska typu demony/wrl/shatteredisles/kopalnie sa wolne 9 razy na 10 wizyt.
Osks jest offline  
stary 23-11-2008, 00:26   #71
Xr3
Zbanowany
 
Data dołączenia: 29 12 2007
Wiek: 32

Posty: 1,169
Imię: Xeremon
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 140
Domyślny

Cytuj:
Skoro ci miejsc k***a nie starcza i to zacznij grac na pvp.
Już mi się nie chce grać...

Cytuj:
Wybierajac nonpvp sam sie skazales na "expowiska zajete 24/7".
My bad...

Cytuj:
Fakt, na pvp tez sa zajete expowiska
Ja wiem czy zajęte... u nas 8/10 miejsc to publiczne expowiska. Nie zdziwił bym się, gdyby doszły mnie słuchy, jakoby Goroma Demons upadło do tego stopnia...

Cytuj:
a expowiska typu demony/wrl/shatteredisles/kopalnie sa wolne 9 razy na 10 wizyt.
Nawet i nie to. Kolejka na nie jest cały czas. Nawet podczas roku szkolnego gówniarzernia zamiast wziąć się za naukę, odlicza czas na swoją kolej w pieprzonej kolejce po białe cyferki, jak by tam darmowe jaranie rozdawali...
Xr3 jest offline  
stary 23-11-2008, 00:33   #72
Virlan
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 16 01 2008
Wiek: 32

Posty: 320
Stan: Niegrający
Domyślny

Zrobię totalny offtop, założyłem temat, ale natychmiastowo został zakopany przez górę spamu. Tutaj liczę że ktoś mi wyjaśni sytuację/powie co powinienem zrobić w takiej sytuacji.

Otóż po wbiciu 71 poziomu, wylogowałem się, zrobiłem 4 godziny przerwy, nastepnie zalogowałem się ponownie, pobiegłem do venore. Użyłem Czaru "haste" i.... zonk. Postać nie przyspieszyła w żaden widoczny sposób. Biegałem jakieś 10 minut dookoła venore, raz z czarem a raz nie, szybkość wogóle się nie zmieniała, tak jakby czar nie działał.


A tak btw. do kogoś up, kto mówił, że na pvp łatwiej wbić się na respawn. Wbijam się o. 14 do gry. Lecę na bb island-zajęte, 8 osób "next" to samo widzę na edron dragach, venore dragach, bog riderach i ice witchach. Godzinę później chciałbym zabić sobie frosta dla funu: 10 osób na liście. Zostają tylko publiczne respawny. Cud, miód i orzeszki, prawda?
Virlan jest offline  
stary 23-11-2008, 01:24   #73
Regeusz
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 09 2008

Posty: 73
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Harmonia
Poziom: 260
Skille: 111/83
Poziom mag.: 27
Domyślny

Cytuj:
Miejsc nie starcza, aby zaspokoić chociażby połowę chętnych do expienia tam.
Przestań gadać bzdury miejsce zawsze jest to że nie umiesz sobie poradzić to twoja strata

Cytuj:
Imo nie wiem czy się śmiać czy płakać, gdy widzę jak ktoś taki jak ty, pieprzy głupoty i snuje mity, jakoby MS był dobrą i "zaspokojoną" profesją. Od razu widzę, że masz na temat tej klasy pojęcie zerowe... Jest to niesamowicie trudna i najbardziej żmudna do poprowadzenia postać. Waste ma prawie zawsze, gdy chce zapolować na coś mocniejszego od Dragona. W sumie nie mam ochoty ci w dalszym ciągu tłumaczyć i argumentować, z jakich powodów 95% MSów biernie narzeka na swój wybór, ponieważ mam dość powtarzania się...
No więc skoro ja mam pojęcie zerowe a ty masz oczywiście 100% postanowiłem spytać ziomka z serva ED MS off teraz jutro spytam i zrobie edit, (tak btw niesamowicie trudna? nie przesadzasz troche? nie grasz bo nie umiesz grać i może dla ciebie jest trudna)

Chyba MS nie rożni sie aż tak bardzo od ED:

00:58 Rege of Harmonia [180]: siema
00:58 Rege of Harmonia [180]: mam pytanko czy zalujesz ze grasz ed ?
00:58 Chimi-chimi morrios [201]: nie
00:58 Chimi-chimi morrios [201]: nie zaluje
00:59 Rege of Harmonia [180]: a zawsze masz waste czy raczej na nie narzekasz na brak hajsu ?
01:00 Chimi-chimi morrios [201]: mam czasem
01:00 Chimi-chimi morrios [201]: ale oglonie
01:00 Chimi-chimi morrios [201]: zarabiam
01:00 Chimi-chimi morrios [201]: wiec nie narzekam

Jutro nawine z 208ms może on mi powie co takiego trudnego w tej profesji bo jakoś tego nie widze, przestałeś grać i teraz udajesz nie wiadomo jakiego speca ale niestety nim nie jesteś i długo nie bedziesz =) mam 5x większe pojecie o każdej profesji niż ty wow wbiłeś 119lv i faktycznie dużo możesz wiedzieć o możliwości chara, no ale jak sie pada na lion to tak jest
To ms ma możliwość najszybszego expa, to on ma największy dmg co nie znaczy ze np rp jest gorszy bo zaraz bedziesz pisać żebym zmieniał profesje, jedyna cienka profesja teraz to ek, no ale co ja moge wiedzieć to wkońcu ty jesteś retrid

No i jeszcze tak se dopowiem

Cytuj:
Nawet i nie to. Kolejka na nie jest cały czas. Nawet podczas roku szkolnego gówniarzernia zamiast wziąć się za naukę, odlicza czas na swoją kolej w pieprzonej kolejce po białe cyferki, jak by tam darmowe jaranie rozdawali...
Powiedział dorosły 17latek [tak btw ja nigdy nie mam problemu jak chce huncić gorome, faro najty wrl czy co tam se wymyślisz czasem musze czekać z 1h~ale da sie przeżyć]

Cytuj:
Skończ już chłopcze, ponieważ z każdym postem widzę, w jak prosty sposób sam siebie kompromitujesz. Zastanów się nad swoim życiem.
<hahaha>

Jak obiecałem edit i wypowiedz 209 ms ;d

09:15 Rege of Harmonia [180]: yo
09:15 Rege of Harmonia [180]: jaki loocik wczoraj z demkow
09:15 Rege of Harmonia [180]: ?
09:15 Xene Olaton [209]: yo nie bilem
09:15 Xene Olaton [209]: lagi
09:16 Rege of Harmonia [180]: aa
09:16 Rege of Harmonia [180]: no wlasnie duzo typa nalagi wczoraj narzekalo
09:16 Rege of Harmonia [180]: wlasnie ty mam pytanko
09:16 Rege of Harmonia [180]: narzekasz na to ze jestes ms ?
09:18 Xene Olaton [209]: jebniety naj;lepsza profesja
09:18 Rege of Harmonia [180]: a narzekasz na brak siana ?
09:18 Xene Olaton [209]: nie
09:18 Xene Olaton [209]: wyrabiam
09:18 Xene Olaton [209]: z kasa lajt
09:19 Rege of Harmonia [180]: no i git =)

Tak wiec drogi półmózgu zastanów sie nad swoim życiem

Ostatnio edytowany przez Regeusz - 23-11-2008 o 09:32.
Regeusz jest offline  
stary 23-11-2008, 09:34   #74
Xr3
Zbanowany
 
Data dołączenia: 29 12 2007
Wiek: 32

Posty: 1,169
Imię: Xeremon
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 140
Domyślny

Cytuj:
Przestań gadać bzdury miejsce zawsze jest to że nie umiesz sobie poradzić to twoja strata
Tak? Jakimś cudem przez ostatni miesiąc gry, znalazłem trzy razy wolne miejsce, na którym nie siedzi 10 osób. Nie mam zamiaru upadać tak nisko, aby huncić na Dragach w Veno.

Cytuj:
(tak btw niesamowicie trudna? nie przesadzasz troche? nie grasz bo nie umiesz grać i może dla ciebie jest trudna)
Nie skromnie mówiąc, w większości ekip byłem jedną z lepiej ogarniających osób...

Cytuj:
Jutro nawine z 208ms może on mi powie co takiego trudnego w tej profesji bo jakoś tego nie widze, przestałeś grać i teraz udajesz nie wiadomo jakiego speca ale niestety nim nie jesteś i długo nie bedziesz =)
To, czy dobrze ci się gra Sorkiem, zależy przede wszystkim, czy masz team do huntów. Ja, takiego nie miałem, ponieważ przeważnie dane mi było wojować u boku nie ogarniających dzieci Cavebota. Huncenie samemu mi się znudziło, ponieważ spróbowałem już chyba wszystkiego, co mógł bym na mój level huncić.

Cytuj:
większe pojecie o każdej profesji niż ty wow wbiłeś 119lv i faktycznie dużo możesz wiedzieć o możliwości chara, no ale jak sie pada na lion to tak jest
121. To raz. Dwa. Padłem przez nie uwagę, podczas przeglądania stron głupku.

Cytuj:
[tak btw ja nigdy nie mam problemu jak chce huncić gorome, faro najty wrl czy co tam se wymyślisz czasem musze czekać z 1h~ale da sie przeżyć]
Coś mi się nie chce tobie wierzyć. U nas długość kolejek sięga kilkunastu osób, a niektóre trwają nawet tydzień...

Edit:
Pierwej, ten 200lvl trzeba na czymś nabić, co uważam za szczyt żmudności. Dochodzi do tego mój wspaniały net...

Ostatnio edytowany przez Xr3 - 23-11-2008 o 10:02.
Xr3 jest offline  
stary 23-11-2008, 09:37   #75
Dzik11
Zbanowany
 
Data dołączenia: 01 10 2008
Lokacja: Venore

Posty: 36
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Knight
Świat: Nerana
Poziom: 60
Skille: 80/80
Poziom mag.: 7
Dzik11 ma numer GG 2997386
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Regeusz Pokaż post
Przestań gadać bzdury miejsce zawsze jest to że nie umiesz sobie poradzić to twoja strata



No więc skoro ja mam pojęcie zerowe a ty masz oczywiście 100% postanowiłem spytać ziomka z serva ED MS off teraz jutro spytam i zrobie edit, (tak btw niesamowicie trudna? nie przesadzasz troche? nie grasz bo nie umiesz grać i może dla ciebie jest trudna)

Chyba MS nie rożni sie aż tak bardzo od ED:

00:58 Rege of Harmonia [180]: siema
00:58 Rege of Harmonia [180]: mam pytanko czy zalujesz ze grasz ed ?
00:58 Chimi-chimi morrios [201]: nie
00:58 Chimi-chimi morrios [201]: nie zaluje
00:59 Rege of Harmonia [180]: a zawsze masz waste czy raczej na nie narzekasz na brak hajsu ?
01:00 Chimi-chimi morrios [201]: mam czasem
01:00 Chimi-chimi morrios [201]: ale oglonie
01:00 Chimi-chimi morrios [201]: zarabiam
01:00 Chimi-chimi morrios [201]: wiec nie narzekam

Jutro nawine z 208ms może on mi powie co takiego trudnego w tej profesji bo jakoś tego nie widze, przestałeś grać i teraz udajesz nie wiadomo jakiego speca ale niestety nim nie jesteś i długo nie bedziesz =) mam 5x większe pojecie o każdej profesji niż ty wow wbiłeś 119lv i faktycznie dużo możesz wiedzieć o możliwości chara, no ale jak sie pada na lion to tak jest
To ms ma możliwość najszybszego expa, to on ma największy dmg co nie znaczy ze np rp jest gorszy bo zaraz bedziesz pisać żebym zmieniał profesje, jedyna cienka profesja teraz to ek, no ale co ja moge wiedzieć to wkońcu ty jesteś retrid

No i jeszcze tak se dopowiem



Powiedział dorosły 17latek [tak btw ja nigdy nie mam problemu jak chce huncić gorome, faro najty wrl czy co tam se wymyślisz czasem musze czekać z 1h~ale da sie przeżyć]



<hahaha>
widac że nigdy nie grałes profesią MS i nie masz wcale o niej pojęcia.
Dzik11 jest offline  
stary 23-11-2008, 10:37   #76
Regeusz
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 09 2008

Posty: 73
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Harmonia
Poziom: 260
Skille: 111/83
Poziom mag.: 27
Domyślny

Cytuj:
widac że nigdy nie grałes profesią MS i nie masz wcale o niej pojęcia.
Przecież dałem wypowiedzieć 204 ed i 209ms ślepy jesteś Oo ? A może to Xr3 założył drugie konto żeby sie dowartościować ?

Cytuj:
Tak? Jakimś cudem przez ostatni miesiąc gry, znalazłem trzy razy wolne miejsce, na którym nie siedzi 10 osób. Nie mam zamiaru upadać tak nisko, aby huncić na Dragach w Veno.
Niżej upadasz postując tutaj i wypisując głupoty

Cytuj:
Nie skromnie mówiąc, w większości ekip byłem jedną z lepiej ogarniających osób...
Osoba ktora pada na lion przez "nie uwage" musi być bardzo ogarniająca chyba że mówisz w porównaniu do tamtych osób ale to juz musieli być kompletni debile w takim razie

Cytuj:
To, czy dobrze ci się gra Sorkiem, zależy przede wszystkim, czy masz team do huntów. Ja, takiego nie miałem, ponieważ przeważnie dane mi było wojować u boku nie ogarniających dzieci Cavebota. Huncenie samemu mi się znudziło, ponieważ spróbowałem już chyba wszystkiego, co mógł bym na mój level huncić.
Przestań pisać jak jakiś debil, nie zgarniesz żadnych propsów za to lol
Wcale nie bo oni przeważnie huncili SOLO a na demach siedzi sie z rp jak sie jest ms, albo samemu ;]

Cytuj:
121. To raz. Dwa. Padłem przez nie uwagę, podczas przeglądania stron głupku.
Zastanawia mnie jedno po 1 na stronie jest 119lv 121 miałeś ale już nie masz po 2 wydaje mi sie ze 121ms który pada na lion przez "nie uwage" jest większym głupkiem niż ja

Cytuj:
Coś mi się nie chce tobie wierzyć. U nas długość kolejek sięga kilkunastu osób, a niektóre trwają nawet tydzień...
O tak już wszyscy huncą demki wrl etc zresztą to ja gram na harmoni najbardziej zatłoczonym serverzy tibi wiec po co sie spierasz Oo ?

Cytuj:
Edit:
Pierwej, ten 200lvl trzeba na czymś nabić, co uważam za szczyt żmudności. Dochodzi do tego mój wspaniały net...
Xene miał radiówke chyba najgorszy net pare razy chcial przestać grac, bo miał same długi przez blessy (BLESSY NIE HUNTY HUNTY MU SIE ZWRACAŁY) ale jakoś sie wybił ma już new neta i od zawsze uważał że ms jest najlepszą profesja czy na 50 czy na 100 czy 200lv, ale nawet jak ci tu skopiuje wypowiedzi wszystki ms na każdym lv których znam nie przekonam cie bo ty nie umiesz grać i zganiasz na profesje nie jestes ogaraniający jestes nie ogarniety ;]
Nie ma sensu sie dalej spierać o ms bo fakty są faktami 121ms ktory pada na lionie oczywiście bedzie narzekać ale tacy ktorzy maja na tyle oleju w głowie zeby na tych lion nie padać nie bedą narzekać na kolejki hajs czy cokolwiek innego, chyba że tacy hipokrycji jak ty

Ostatnio edytowany przez Regeusz - 23-11-2008 o 10:39.
Regeusz jest offline  
stary 23-11-2008, 11:18   #77
Xr3
Zbanowany
 
Data dołączenia: 29 12 2007
Wiek: 32

Posty: 1,169
Imię: Xeremon
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 140
Domyślny

Cytuj:
Przecież dałem wypowiedzieć 204 ed i 209ms ślepy jesteś Oo ?
Co z tego, że mają 200+lvl? Może oni lubią siedzieć cały dzień na Frostach, albo lać demona przez 6 godzin...

Cytuj:
Osoba ktora pada na lion przez "nie uwage" musi być bardzo ogarniająca chyba że mówisz w porównaniu do tamtych osób ale to juz musieli być kompletni debile w takim razie

121ms ktory pada na lionie oczywiście bedzie narzekać
Idąc z Thais do Veno, przeglądałem to forum i mieszałem z błotem takich zawziętych trolli jak ty. W pewnym momencie zapomniałem, że przecież jestem online... Padłem przy drodze na deserta.

Cytuj:
wydaje mi sie ze 121ms który pada na lion przez "nie uwage" jest większym głupkiem niż ja
Oczywiście ty jesteś idealnym graczem, który nigdy się w tej grze nie pomylił. Szacunek.

Cytuj:
to ja gram na harmoni najbardziej zatłoczonym serverzy tibi wiec po co sie spierasz Oo ?
Co w związku z tym?

Cytuj:
ale nawet jak ci tu skopiuje wypowiedzi wszystki ms na każdym lv których znam nie przekonam cie bo ty nie umiesz grać i zganiasz na profesje nie jestes ogaraniający jestes nie ogarniety ;]
Jaką możesz mi dać gwarancję, że nie jesteś z nimi w swego rodzaju "zmowie", albo że zmyśliłeś ich wypowiedzi?

Cytuj:
bedzie narzekać ale tacy ktorzy maja na tyle oleju w głowie zeby na tych lion nie padać nie bedą narzekać na kolejki hajs czy cokolwiek innego, chyba że tacy hipokrycji jak ty
Już nie mam siły ci tłumaczyć i udowadniać tobie, jak mało wiesz na temat grania MSem. Wniosuję, że jesteś głupszy od kanapki z serem, gdyż wypowiadasz się bardzo poważnie na temat profesji, którą nigdy nic nie osiągnąłeś. Przestań się kompromitować i zastanów się nad swoim życiem, jak kolega, ileś tam postów nad tobą.
Mimo wszystko nie żałuję, że mam MSa, ponieważ jest to najtrudniejsza do poprowadzenia postać.

Złota myśl na koniec:
Ch*j mnie bolą twoje refleksje.

Ostatnio edytowany przez Xr3 - 23-11-2008 o 11:29.
Xr3 jest offline  
stary 23-11-2008, 11:33   #78
Regeusz
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 09 2008

Posty: 73
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Harmonia
Poziom: 260
Skille: 111/83
Poziom mag.: 27
Domyślny

Cytuj:
Co z tego, że mają 200+lvl? Może oni lubią siedzieć cały dzień na Frostach, albo lać demona przez 6 godzin...
Szkoda że jakl oni mieli 100 to expili z gfb na tombach to nie dzieci upka tak jak ty


Cytuj:
Idąc z Thais do Veno, przeglądałem to forum i mieszałem z błotem takich zawziętych trolli jak ty. W pewnym momencie zapomniałem, że przecież jestem online... Padłem przy drodze na deserta
GZ ale mieszasz mnie błotem w którym sam sie topisz

Cytuj:
Oczywiście ty jesteś idealnym graczem, który nigdy się w tej grze nie pomylił. Szacunek.
Nie na lion nie zdażyło mi sie paść mialem tylko 2 deady z mojej winy raz wszedlem na goromie w dziure jak zwiedzałem raz na combo od 2dl na 90lv~


Cytuj:
Przypuszczam, że pieprzysz farmazony, jakoby prawie nie było u ciebie kolejek na expowiska. Skoro serwer jest zatłoczony, to owe kolejki są rzeczą oczywistą. Tak jest nie tylko na Candii, ale i na każdym serwie, nie licząc Premii.
Nie powiedziałem że nie ma wogóle kolejek ale czekać tydzień na resp? ty jestes albo taki głupi i myślisz że ktokolwiek w to uwierzy albo poprostu jesteś jeszcze bardziej głupi i sam w to wierzysz

Cytuj:
Jaką możesz mi dać gwarancję, że nie jesteś z nimi w swego rodzaju "zmowie", albo że zmyśliłeś ich wypowiedzi?
Nom wszyscy knujemy przeciwko jakiemus dzieciakowi z forum który nie umie grać dokładnie tak, jak nie wierzysz to sie lognij i napisz do nich może ci odpisza

Cytuj:
Już nie mam siły ci tłumaczyć i udowadniać tobie, jak mało wiesz na temat grania MSem. Wniosuję, że jesteś głupszy od kanapki z serem, gdyż wypowiadasz się bardzo poważnie na temat profesji, którą nigdy nic nie osiągnąłeś. Skończ się kompromitować i zastanów się nad swoim życiem, jak kolega, ileś tam postów nad tobą.
Ale ty tylko narzekasz nie dałeś ani jednego argumentu czemu to ms jest trudny etc tylko ciągle to samo że nie masz siły mi tłumaczyć pozdro od kanapki z serem która cie przewyższa a co TY osiągłeś ms ? nic więc czemu sie wypowiadasz i udajesz mędrca ? Takie osoby które nie graja zawsze kozaczą i sie wymądrzaja bo nie są w stanie udowodnić swoich racji bo przecież "jestem retrid"
Obiecuje że zastanowie sie nad dalszym sensem mojego życia gdyż ten sens został poważnie zagrożone przez twoje wypowiedzi haha. Daj jakikolwiek argument czemu rp jest lepszy od ms, chociaż jeden.
Złota myśl na koniec:
Jak ja jestem na dnie ty do mnie pukasz od spodu ;]

Naucz sie uzywać hotkeyów i runek i visów i sie zacznij leczyc to przestaniesz narzekać na profesje bo to nie twoja profesja jest skaleczona tylko ty ją kalczysz
gl w huncie na lionach obok deserta, uważaj tam są też scorpiony
Po co ci ten edit ? Nie zgadzasz sie z tym co napisałes ?

Ostatnio edytowany przez Regeusz - 23-11-2008 o 11:35.
Regeusz jest offline  
stary 23-11-2008, 11:33   #79
Vipciu
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 07 09 2008

Posty: 165
Stan: Niegrający
Domyślny

te wyspy powini dac do pierszej zapowiedzi
Vipciu jest offline  
stary 23-11-2008, 11:49   #80
Xr3
Zbanowany
 
Data dołączenia: 29 12 2007
Wiek: 32

Posty: 1,169
Imię: Xeremon
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 140
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Regeusz Pokaż post
Szkoda że jakl oni mieli 100 to expili z gfb na tombach to nie dzieci upka tak jak ty



GZ ale mieszasz mnie błotem w którym sam sie topisz


Nie na lion nie zdażyło mi sie paść mialem tylko 2 deady z mojej winy raz wszedlem na goromie w dziure jak zwiedzałem raz na combo od 2dl na 90lv~



Nie powiedziałem że nie ma wogóle kolejek ale czekać tydzień na resp? ty jestes albo taki głupi i myślisz że ktokolwiek w to uwierzy albo poprostu jesteś jeszcze bardziej głupi i sam w to wierzysz



Nom wszyscy knujemy przeciwko jakiemus dzieciakowi z forum który nie umie grać dokładnie tak, jak nie wierzysz to sie lognij i napisz do nich może ci odpisza



Ale ty tylko narzekasz nie dałeś ani jednego argumentu czemu to ms jest trudny etc tylko ciągle to samo że nie masz siły mi tłumaczyć pozdro od kanapki z serem która cie przewyższa a co TY osiągłeś ms ? nic więc czemu sie wypowiadasz i udajesz mędrca ? Takie osoby które nie graja zawsze kozaczą i sie wymądrzaja bo nie są w stanie udowodnić swoich racji bo przecież "jestem retrid"
Obiecuje że zastanowie sie nad dalszym sensem mojego życia gdyż ten sens został poważnie zagrożone przez twoje wypowiedzi haha. Daj jakikolwiek argument czemu rp jest lepszy od ms, chociaż jeden.
Złota myśl na koniec:
Jak ja jestem na dnie ty do mnie pukasz od spodu ;]

Naucz sie uzywać hotkeyów i runek i visów i sie zacznij leczyc to przestaniesz narzekać na profesje bo to nie twoja profesja jest skaleczona tylko ty ją kalczysz
gl w huncie na lionach obok deserta, uważaj tam są też scorpiony
Po co ci ten edit ? Nie zgadzasz sie z tym co napisałes ?
Cytuj:
Szkoda że jakl oni mieli 100 to expili z gfb na tombach to nie dzieci upka tak jak ty
Też tak expiłem, ale na 60...

Cytuj:
Nie powiedziałem że nie ma wogóle kolejek ale czekać tydzień na resp? ty jestes albo taki głupi i myślisz że ktokolwiek w to uwierzy albo poprostu jesteś jeszcze bardziej głupi i sam w to wierzysz
Przedstawiam fakty.

Cytuj:
Ale ty tylko narzekasz nie dałeś ani jednego argumentu czemu to ms jest trudny
-Mało hp
-Wysokie koszty huntów
-Mało capa
-Nie da się him huncić na wrlach bez bota
-Na kicku pada pierwszy

Cytuj:
a co TY osiągłeś ms ?
http://www.tibia.com/community/?subt...s&name=Xeremon
Trudno jest osiągnąć więcej, gdy jest się w teamie graczy, dla których cyferki i BlackD są sprawą priorytetową...

Cytuj:
Daj jakikolwiek argument czemu rp jest lepszy od ms, chociaż jeden.
Assasiny > SD

Cytuj:
Naucz sie uzywać hotkeyów i runek i visów i sie zacznij leczyc to przestaniesz narzekać na profesje bo to nie twoja profesja jest skaleczona tylko ty ją kalczysz
Nie. Ja ogarniam. Jednak rzadko miałem okazję wykazać się swoją wrodzoną idealnością i nadzwyczajną precyzją...
Xr3 jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 22:43.


Powered by vBulletin 3