Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > RPG

Notki

RPG Wszystko o grach RPG i cRPG, czy może MMORPG.
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 07-11-2011, 19:46   #3141
ponczus
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 10 2003
Lokacja: Spod Budki z Piwem
Wiek: 40

Posty: 566
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Bahzell
Świat: Chromaggus
Poziom: 80
Skille: 400/400
Domyślny

500 jak 500 zdarza się. Na LK HC i wcześniej na anubie albo na yoggu też się trochę wipowało. Dlaczego według mnie stare naxx? Ze względu na liczyb. 40 typa ogarniętych, którzy nie popełniają błędów (a naxx nie wybaczało) to robi wrażenie. Aber imho nie jest najważniejsze czy encounter był trudny czy nie, ale czy dał ci radość (ale to kurwa zabrzmiało) z ukończenia go. Na przykład taki halion który był trudniejszy niż połowa ICC nawet na HC, był śmiertelnie niesatysfakcjonującym bosem.
__________________
Rogue 80
ponczus jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 07-11-2011, 19:49   #3142
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

No właśnie ponczus, bo nie o to chodzi, by złapać króliczka, ale by gonić go!

Zapewne właśnie to chciałeś nam przekazać. Kochajmy się.
Rybzor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-11-2011, 20:46   #3143
ruszek
Użytkownik Forum
 
ruszek's Avatar
 
Data dołączenia: 01 08 2009

Posty: 1,417
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rybzor Pokaż post
Ta to jest najśmieszniejsze. Zaloguje się taki ruszek, porobi trochę instancji i questów, wbije ledwo 85, zrobi BH, zabije parę mobów na RBG, a potem ci mówi jakie to te rajdy są banalne, nie zabijając ani jednego bosa na HC, a już nie mówiąc o tych trudniejszych.

Wskaż mi cytatem, gdzie napisałem że raidy (wszystkie) w cata są banalne. Nie miałem czasu żeby robić HC, chodzi po prostu o to, że w*****a mnie gdy obniża się hp i dmg bossów tylko dlatego żeby "nowi mogli od razu raidować trudniejsze raidy omglolsdjsdskdsds". W jakim celu ? Na WoWa logowałem się max. 3-4 razy na tydzień, i to na 3 godziny. Cata fabularnie jest słaby i tyle, nie napisałem że wszystkie raidy HC są banalne, ale oczywiście master rybzor miszcz czytania między wierszami wysuwa jak zawsze bardzo ciekawe wnioski. Gz.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Astilinek
nie będę się z tobą spierał, bo prezentujesz poziom rynsztoku pustaku zajebany
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Zabec Pokaż post
ja to kupiłem mamie kolczyki 250 zl
dla taty klapki kuboty 25zl
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Duch Niespokojny Pokaż post
Masz rację. Jestem pewny, że ci łysi panowie są po prostu fascynatami historii starożytnej.
ruszek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-11-2011, 21:02   #3144
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

No co jak co, ale progressowanie takich bossów jak lk hc, chogall hc i sinestra wspominam bardzo pozytywnie...
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-11-2011, 21:15   #3145
ruszek
Użytkownik Forum
 
ruszek's Avatar
 
Data dołączenia: 01 08 2009

Posty: 1,417
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CytrynowySorbet Pokaż post
No co jak co, ale progressowanie takich bossów jak lk hc, chogall hc i sinestra wspominam bardzo pozytywnie...

Chogall bardzo fajny boss ^.^ Ostatecznie go nie zrobiłem, koniec prepaida i jakoś nie kusi mnie by znowu kupić ;/
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Astilinek
nie będę się z tobą spierał, bo prezentujesz poziom rynsztoku pustaku zajebany
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Zabec Pokaż post
ja to kupiłem mamie kolczyki 250 zl
dla taty klapki kuboty 25zl
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Duch Niespokojny Pokaż post
Masz rację. Jestem pewny, że ci łysi panowie są po prostu fascynatami historii starożytnej.
ruszek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-11-2011, 21:52   #3146
_WrD_
Użytkownik Forum
 
_WrD_'s Avatar
 
Data dołączenia: 01 05 2007

Posty: 1,261
_WrD_ ma numer GG 5762125
Domyślny

@ruszek
Cata nie jest słaby fabularnie, przeciwnie, jest bardzo dobry. W porównaniu do WotLK wypada wręcz świetnie, ale fakt, do TBC się chowa. W Cata bolą niekonsekwencje Blizzarda wobec rozmiaru Deathwinga, co jest śmieszne. W cinematicu jednym machnięciem skrzydeł powodował tsunami, które zalało całe Thousand Needles, a jebnięciem głową w ścianę powodował trzęsienia ziemi w całym Azeroth, zaraz potem staje sobie na wieżach Stormwind (te ślady ingame wyglądają śmiechowo), a ingame to już w ogóle jest niewiele większy od drake'ów. Jak spowodował rozjebanie całego Azeroth jednym pierdem, to powinien być kurewsko wręcz wielki, a walka z nim powinna odbywać się na zasadzie "nawalajmy go w tą jedną setną paznokcia u stopy, która zajmuje cały horyzont".
Kto grał w God of War III i pamięta walkę z Kronosem, ten wie o co chodzi.

Ostatnio edytowany przez _WrD_ - 07-11-2011 o 21:55.
_WrD_ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-11-2011, 22:02   #3147
ruszek
Użytkownik Forum
 
ruszek's Avatar
 
Data dołączenia: 01 08 2009

Posty: 1,417
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez _WrD_ Pokaż post
@ruszek
Cata nie jest słaby fabularnie, przeciwnie, jest bardzo dobry. W porównaniu do WotLK wypada wręcz świetnie, ale fakt, do TBC się chowa. W Cata bolą niekonsekwencje Blizzarda wobec rozmiaru Deathwinga, co jest śmieszne. W cinematicu jednym machnięciem skrzydeł powodował tsunami, które zalało całe Thousand Needles, a jebnięciem głową w ścianę powodował trzęsienia ziemi w całym Azeroth, zaraz potem staje sobie na wieżach Stormwind (te ślady ingame wyglądają śmiechowo), a ingame to już w ogóle jest niewiele większy od drake'ów. Jak spowodował rozjebanie całego Azeroth jednym pierdem, to powinien być kurewsko wręcz wielki, a walka z nim powinna odbywać się na zasadzie "nawalajmy go w tą jedną setną paznokcia u stopy, która zajmuje cały horyzont".
Kto grał w God of War III i pamięta walkę z Kronosem, ten wie o co chodzi.
IMO fabuła jest słaba, ale każdy może mieć inne zdanie. Deathwing faktycznie wygląda trochę śmiesznie, jednak od początku przeczuwano że tak będzie
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Astilinek
nie będę się z tobą spierał, bo prezentujesz poziom rynsztoku pustaku zajebany
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Zabec Pokaż post
ja to kupiłem mamie kolczyki 250 zl
dla taty klapki kuboty 25zl
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Duch Niespokojny Pokaż post
Masz rację. Jestem pewny, że ci łysi panowie są po prostu fascynatami historii starożytnej.
ruszek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-10-2012, 16:13   #3148
bugajek4
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 28 02 2011

Posty: 9
Domyślny

Hej, hej. Widzę, że temat odszedł w zapomnienie przez te całe lole i d3 tak więc odświeżam z nadzieją, że wypowiedzą się osoby, które jeszcze grają w wowa.
Jak Wam się podoba Mists of Pandaria (?), lore, raidm jak na razie Mogu'shan Vaults, pvp?
Ja od siebie dodam, że wg mnie jest dużo, dużo lepiej niż na cata; lore jest po prostu świetne, często zabawne choć wątpię żeby kiedykolwiek powstał lepszy story line niż ten z Harrison'em Jones'em w cata
Mogu'shan Vaults na normalu dość proste, z Emperorem trochę zabawy było ale za to hc już fajny poziom trzyma szkoda, że dungi strasznie łatwe są ale mogło być gorzej. Pvp gram mało więc opinii nie będę wystawiał, jedynie dodam, że bg kopalnie mnie się nie podobają
PS
Żeby rozruszać trochę rozmowę dodam:
szkoda, że magów znerfili
bugajek4 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-11-2012, 23:45   #3149
Vasth
Użytkownik Forum
 
Vasth's Avatar
 
Data dołączenia: 04 02 2005
Lokacja: Kraków
Wiek: 32

Posty: 847
Stan: Na Emeryturze
Imię: Ruzam
Profesja: Royal Paladin
Świat: Morgana
Poziom: 142
Vasth ma numer GG 1862917
Domyślny

Jezeli w starterze wybiore kombinacje rasy i klasy ktora jest niemozliwa dla WotLK to czy bede mogl nią grac? Jest mega promocja na battle chesta za jedyne 20 zl! (empik)
Nie mam tez pojecia czym sie kierowac przy wyborze realmu. Jest jeden ktory jest podpisany jako 'new players' czyli Thunderhorn ale nie wiem czy jest on najnowszy. Bylbym wdzieczny za odpowiedzi.
Vasth jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-11-2012, 17:42   #3150
bugajek4
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 28 02 2011

Posty: 9
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vasth Pokaż post
Jezeli w starterze wybiore kombinacje rasy i klasy ktora jest niemozliwa dla WotLK to czy bede mogl nią grac? Jest mega promocja na battle chesta za jedyne 20 zl! (empik)
Nie mam tez pojecia czym sie kierowac przy wyborze realmu. Jest jeden ktory jest podpisany jako 'new players' czyli Thunderhorn ale nie wiem czy jest on najnowszy. Bylbym wdzieczny za odpowiedzi.
szczerze to nie za bardzo zrozumiałem co napisałeś na początku, byłoby fajnie jakbyś podał przykład ;p
co do realmu to mogę Ci polecić Burning Legion, dużo polaków, jak dla mnie przyjemny serwer. Gram tam od 2006 i jakoś specjalnie nie narzekam choć wiadomo, noobow jak wszędzie znajdziesz
bugajek4 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-11-2012, 19:20   #3151
Vasth
Użytkownik Forum
 
Vasth's Avatar
 
Data dołączenia: 04 02 2005
Lokacja: Kraków
Wiek: 32

Posty: 847
Stan: Na Emeryturze
Imię: Ruzam
Profesja: Royal Paladin
Świat: Morgana
Poziom: 142
Vasth ma numer GG 1862917
Domyślny

Np. Undead Hunter ktory jest mozliwy do wyboru w trialu, a nie wiem czy rowniez w battle chescie. Wiem ze taka kombinacja pojawia sie dopiero w Cata.
Wybralem serwer Bloodhoof.
Vasth jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-11-2013, 23:11   #3152
Cygan Slejter
Użytkownik Forum
 
Cygan Slejter's Avatar
 
Data dołączenia: 20 06 2006
Lokacja: Jawor
Wiek: 34
Wpisy bloga: 1

Posty: 828
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Domyślny

Nie ma czegos takiego ze w trialu jest taka kombinacja, a w BCH juz nie. Wszedzie jest to samo
__________________
Cygan Slejter jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-11-2013, 10:53   #3153
Uther92
Użytkownik Forum
 
Uther92's Avatar
 
Data dołączenia: 19 05 2006
Lokacja: Za górami, za lasami....
Wpisy bloga: 1

Posty: 1,388
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Domyślny

A co myślicie o WoD ?
__________________
***
† Jarosław Krasuski (1974-2007)
***
Może wstawisz mi notkę ?
***
Masz problem z keyloggerem ? Nie jesteś pewien co do swojego bezpieczeństwa ? Chętnie ci pomogę
Uther92 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-06-2015, 11:43   #3154
addseo1115
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

That is good suggestions.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 19-02-2016, 02:03   #3155
csmaniak
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 15 02 2016

Posty: 50
Domyślny

WoD jest jednym z lepszych dodatków jakie są
csmaniak jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 12:06.


Powered by vBulletin 3