Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Profesje

Notki

Profesje Rycerz, paladyn, czarodziej czy może druid? Wszelkie wywody na temat profesji znajdziesz w tym dziale.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 13-08-2013, 14:50   #1
LeeEK326
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny Knight- Skillowanie na PACCU(?)

Cze, wszystkim! ; p

Kiedyś za czasów tibii 7.8-8.6 grałem bardzo dużo knightem i druidem. Zawsze robiłem tak, że stawiałem se monka i robiłem uhy druidem a jednoczesnie skillowalem moim knightem. Na 20 lvlu mialem skille ponad 75/75. (dosc duze xd)
Ale to mniejsza z tym. Teraz znów powróciłem do gry w Tibie, też zrobiłem sobie knighta, kupiłem pacca na 30 dni itd... Teraz doszedł tryb ten "Offline Trening" ale on 50% wolniej skilluje, a jak teraz postawie monka to musze wbić skulla żeby go atakować więc bez sens troche. Teraz pytanie. Czy opłaca mi sie skillować na slimach (mam 20 lvl skille 50/50) bo mi znajomy mówi że nie opłaca się i jak bede expic to sam sie jakos wbije a poza tym dodatkowo bede offline treningował wiec to juz wgl sie nie oplaca. A żal mi dupe ściska jak widze 25lvla ze skillami 80/80 który bierze na 2 ciosy cyklopa ; d. Sam juz nie wiem co robic... Doradźcie, skillować na slimach czy nie?

Pozdrawiam ;>
  Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 13-08-2013, 22:28   #2
Freszol
Użytkownik forum
 
Freszol's Avatar
 
Data dołączenia: 26 02 2013
Lokacja: Toruń
Wiek: 26

Posty: 14
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Insahoris
Profesja: Rookstayer
Świat: Antica
Freszol ma numer GG 9950745
Domyślny

Nie opłaca
Freszol jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-11-2013, 14:16   #3
segasik
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 15 01 2007

Posty: 11
Domyślny

Metoda prob i bledow doszedłem jak trenowac na Summonowany monku bez white skull-a
Ale NIE WIEM CZY TO JEST GAME WEAKNESS BUG ABUSING i te inne wiec na swoj aodpowiedzialnosc.

Potrzebujesz (standardu czyli:
1xDruid/Sorc z 25/27 lvl na summon Ghoula/Monka
Knighta + 2 raty/czy tam inne gowienka

Znajdujesz sobie w miare SPOKOJNE
Kolejnosc działan.
Knight Lapie 2 szczury, na klate i stoi.
Sorc/Drud summonuje monka/ghoula
Na na druidzie/sorcu ORAZ knighie odpalacie opcje ZE MOZECIE BIC UMARKED PLAYERS or ta lapke z unsecure
To jest opcja 4 bodajze i lapke trzeba na czerwono.
Atakujesz DRUIDEM ,RAZ!!! knight-a a potem dajesz stop.
Dzieki temu zabiegowi druid ma WHITE SKULLA
Knight zaczyna bic GHOULA - I JUZ NIE MOZE przestac atakowac- inaczej trzeba bedzie powtorzyc cala operacje od poczatku.
Druid jako ze NIE BIJE juz nic, ani JEGO nic nie bije po tej minucie straci white skull-a.
Knight nie dostaje white skulla jako ze bił target ktory mial skulla..
Wszyscy zadowoleni


Co do tego czy oplaca sie trenowac.
To pytanie zadaje sobie non stop xD
Mam aktualnie 51 lvl skillel 82/79
Sprawa jest prosta.. jak nie masz staminy.. a masz czas zeby siasc przed kompem.. to trenuj..
Ja spalilem ostatnio stamine do 14h.. i teraz zamierzam trenowac cały czas az wbije Happy Hour... Jako ze jestem offline jakies.. 10h dziennie tylko (mam takie szczescie ze moge trenowac w pracy) to Albo trenuje offline albo online.. i skille leca..
segasik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 09:13.


Powered by vBulletin 3