Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 07-05-2009, 23:13   #61
babcia666
Użytkownik Forum
 
babcia666's Avatar
 
Data dołączenia: 31 05 2006
Lokacja: Rybnik
Wiek: 32

Posty: 403
Stan: Niegrający
Profesja: Paladin
Świat: Pandoria
babcia666 ma numer GG 8011403
Domyślny

Chyba Cipkensą Rl life myli się z grą - jacy ciemiężcy? Random pk? Zawsze było, jest, i mam nadzieje że będzie, jeszcze do niedawna było to główną esencją gry(od wprowadzenia ograniczenia lvl na wszystko + blessy w formie aol + tanie eq random pk może i dostarcza zabawy, ale nie zwraca się tak jak kiedyś), a jak komuś nie pasi to wypad na noob pvp.
Myślałem że po banie kupie pacc'a...
A jednak nie.
@informat6
A czemu akurat 60%? :O
__________________
Limit sygnatury został przekroczony
O RLY?

Ostatnio edytowany przez babcia666 - 07-05-2009 o 23:15.
babcia666 jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 08-05-2009, 01:57   #62
Trol'Trol
Użytkownik Forum
 
Trol'Trol's Avatar
 
Data dołączenia: 08 02 2009

Posty: 308
Stan: Niegrający
Profesja: Rookstayer
Skille: 91/91
Domyślny

dobre dobze ze cos zmieniaja zal mi was gdyby tibia nic by sie nie zmienila od czasow waszych 7,6 to watpie zeby w to gowno ktos gral
Trol'Trol jest offline  
stary 08-05-2009, 08:14   #63
Erverse
Użytkownik Forum
 
Erverse's Avatar
 
Data dołączenia: 19 12 2007
Lokacja: Olecko

Posty: 2,259
Stan: Na Emeryturze
Erverse ma numer GG 9055526
Domyślny

Up.
dobze a nam tes zal ciebie.
Po tych zjebanych update'ach właśnie b.dużo ludzi odeszło...
Erverse jest offline  
stary 08-05-2009, 08:22   #64
Fayny
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 04 2009
Lokacja: Naprawde daleko Procent Fajności: 98,9 %
Wpisy bloga: 2

Posty: 102
Stan: Aktywny Gracz
Domyślny

Super, niech bedzie można exivować ludzi tylko z listy, będzie można mieć 1 fraga na tydzień, za zabicie rsa specjalne bonusy. Co obchodzi jednych graczy że inni są zabijani przez drugich ? Niech idą na non pvp jak płącza bo stracie 5h na frostach na wbicie lvla -.- Niedługo to pewnie servery pvp to będa servery non pvp tylko z arenami do walk hahaha omg
__________________
Terrorcore
IN MY HEAD
www.terrorcore.pl
Muzic Or Noize ?
Cytaty Miesiąca :
"Donald Tusk o swoich obietnicach wyborczych : błogosławieni ci którzy nie widzieli a zagłosowali."
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez piternet Pokaż post
Skoro Fayny mówi, że on jest fajny to musi być fajny!
Wiadomo.



faJny na 98,9 %
Fayny jest offline  
stary 08-05-2009, 22:01   #65
Askaral
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 01 2006
Lokacja: Tchais

Posty: 785
Imię: Wychowawca
Profesja: Elder Druid
Świat: Celesta
Poziom: 27!
Skille: wielkie
Poziom mag.: He
Domyślny

Błaahahahah, juz 4 strony "rzali". Polak potrafi.
btw, kogo obchodzi to ze jak zwykle wam sie wszystko nie podoba?
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Trol'Trol Pokaż post
dobre dobze ze cos zmieniaja zal mi was gdyby tibia nic by sie nie zmienila od czasow waszych 7,6 to watpie zeby w to gowno ktos gral
Jedyny ktory madrze gada, szkoda tylko ze nie poprawnie.
__________________
Jeśli powyższy post w jakikolwiek sposób łamie regulamin forum to śmiało zgłoś go moderatorowi. Ja dostanę punkty, które później wymienię na nagrody a ty będziesz miał satysfakcje z wypełnienia swojego obowiązku.
Askaral jest offline  
stary 08-05-2009, 23:36   #66
epikk
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 05 11 2008

Posty: 27
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ZwirekM Pokaż post
Ogolnie rozchodzi sie o Bongo team na iridi :/
Wprowadzili sd od 45+ zeby nas zniszczyc.
-Wbilismy 45 +

Chca zrobic z pvp server no pvp? Bo ludzie placza ze ich bija? To jest jakis zart... Chyba idac na pvp automatycznie zgadzasz sie ze bedziesz zabijany , paowany etc etc.. Jak komus sie nie podoba to won na no pvp.

Bo liczy sie pking a nie ciagly exp... Ta gra nie ma sensu. Smierdzi gownem. Biznes nic wiecej.
Nie zgadzam sie z toba. Mowisz w stylu "teraz licza sie boterzy". Ta gra ( patrzac z perspektywy dawnych czasow ) miala klimat i fakt ze lvl mial znaczenie, ale nie jako indywidualna zaleta, tylko jako zaleta guildii. Wtedy to byla gra druzynowa, klimat mialo poznawanie ludzi z zagranicy, Szwedow , Niemcow, ( nikt sie nie bil o kraj) rowniez przygoda bylo jak ktos wczesniej napisal "odkrywanie nowych terenow", nie bylo tibia earth, istotne byly wspolne wyprawy itp. Dzis jest wiecej gry indywidualnej ( na bocie ). Guildie jednocza tylko graczy pod wzgledem ich poziomu a nie przyjazni. A jezeli dzisiaj ktos mowi ze "nooby placza bo gina " to niech sie zastanowia nad geneza problemu. Problem jest jeden: BOTY !!!

Juz wyjasniam ( lubie wyrazac sie jasno w ciemnosci ) , gdyby nie boty ( h lvl) i nooby ( prawdziwe nooby i ci ktorzy nie uznaja programow typu ng bot) i roznice pomiedzy poziomami doswiadczenia , nie bylo by problemu zabijania bez powodu. Kiedys nie bylo tylu PK, pamietam bo jestem jednym z pierwszych ludzi w tym kraju ktorzy widzieli na oczy tibie.

Czy exiva cos da? Czy zmiana systemu czaszek cos da? Nie wiem, ale wolalbym aby sie skupili na lapaniu botow.
epikk jest offline  
stary 09-05-2009, 12:36   #67
Askaral
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 01 2006
Lokacja: Tchais

Posty: 785
Imię: Wychowawca
Profesja: Elder Druid
Świat: Celesta
Poziom: 27!
Skille: wielkie
Poziom mag.: He
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez epikk Pokaż post
Problem jest jeden: BOTY !!!
Kolejny geniusz. W dawnej tibii wcale, ale to wcale nie bylo dachow pelnych druidomacrosow z 11 levelami.
__________________
Jeśli powyższy post w jakikolwiek sposób łamie regulamin forum to śmiało zgłoś go moderatorowi. Ja dostanę punkty, które później wymienię na nagrody a ty będziesz miał satysfakcje z wypełnienia swojego obowiązku.
Askaral jest offline  
stary 09-05-2009, 14:05   #68
Virlan
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 16 01 2008
Wiek: 32

Posty: 320
Stan: Niegrający
Domyślny

Ale nie było cavebottingu. Więc nie było chmar wyboconych 150+ knightów. A to baaardzo zmieniało postać rzeczy. Jednak 20+k zbanowanych kont jak na razie, zapowiada się nieźle.
Virlan jest offline  
stary 09-05-2009, 14:42   #69
Robert Lublin
Użytkownik Forum
 
Robert Lublin's Avatar
 
Data dołączenia: 29 03 2005
Lokacja: A Jak Myślisz? -.-
Wiek: 33

Posty: 598
Profesja: Royal Paladin
Świat: Inferna
Poziom: 135
Domyślny

hahah dobrze że juz w to nie gram
a miałem kupić pacca i pograć troche zobaczyć co tam ale po spędzeniu 1h na forum i przeczytaniu paru newsów zmieniłem zdanie... :<

@Down
Skoro Ci nie odpowiada zrób to co ja

A Co do dawnych czasów jak ktoś tam napisał no były boty ale to raczej taskery, lighthacki, te do logowania juz nie pamietam jak sie zwały itp, MC hmm były i + bo było wiecej run na rynku jeszcze przed sklepami i tak czesto dość długo trzeba było stać w dp aby kupić duży zasób run na hunta, no ale nie było botów które Ci same expią, a boty do pvp tez były ale raczej żadko spotykane tz np kolega pamietam zrobił z bota do ryb pvp bota xD
potem NG stawało się coraz to powszechniejsze aż do dziś chyba każdy się z nim spotkał...

Ostatnio edytowany przez Robert Lublin - 09-05-2009 o 16:12.
Robert Lublin jest offline  
stary 09-05-2009, 22:10   #70
Koxiu
Użytkownik Forum
 
Koxiu's Avatar
 
Data dołączenia: 29 12 2007
Lokacja: Łódź

Posty: 56
Stan: Aktywny Gracz
Imię: I** V***
Poziom: 270
Poziom mag.: 87
Domyślny

Uwierzcie mi ze 90% 100+ uzywa botow nie do bocenia ale chociaz do stairhoppingu ktory usuneli juz. 80 shooter na demcach i bez straty hp potrafil cisnac na demcach.... niektorym juz reka odpadala od zbierania GP wiec musieli bota uruchomic a niektorym przydatne byly cyferki pokazujace xp/h niektorzy tylko dla skilla a niektorzy tylko dla outfitow i X-reya. tak naprawde bota posiada/lo 90% 100+ lvl a botowalo swoje piekne lvle 50% z nich. Wiec boty to nie problem trzeba zrobic cos z ta gra by znow byli maniacy co graja 24h/7 i by ta gra cieszyla a powoli robi sie z tego OTS i kazdy noob moze kupic postac na allegro i potem dzieki hotkey~ cisnac z sdkow albo helac sie... naprawde tibia spada na leb na szyje
__________________

Like Bush and Saddam, I'm a find out
Where Em Laden's hiding and bomb him first
It could be much worse, I could be hotter than yo scrubs
Mask and glove, gun hot from burnin ass up
We gon' clap back, we gon' clap back
~~Let's take 'em to war niggaz!~~

Ostatnio edytowany przez Koxiu - 09-05-2009 o 22:11.
Koxiu jest offline  
stary 09-05-2009, 23:03   #71
Hokoczu
Użytkownik Forum
 
Hokoczu's Avatar
 
Data dołączenia: 10 07 2008
Lokacja: Daleko

Posty: 30
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elder Druid
Świat: Lucera
Poziom: 38+
Domyślny

Co do tego aby zmienić PVP to jestem za. Kto gra na Lucerze wie jak to jest zginąć z ręki 'gildii rządzącej". A wojny z udziałem owych gildii to paranoja: zabiją cię ponieważ uważają że jesteś z ich wrogami lub jesteś ich makerem, nie mówiąc o słynnym "bohy albo życie". Powinni obniżyć loota z zabijanej postaci (bp również nie powinien wypadać za każdym razem) i wprowadzić surowsze kary: 2 na 1 to dla obu skule, jeżeli zabija cię osoba o lvl wyższym o 20 kara x2, 30 x3. Co do exivy to zaklęcie ukrycia dla graczy bez skuli na zwoju (wielorazowym), aby w każdym momencie można było zmienić status.

Stara tibia miała lepsze pvp: aby trafić kogoś SD trzeba było na niego nacelować.
__________________
Powróciłem, wywołuję orgazmy u kobiet i impotencję mężczyzn
Hokoczu jest offline  
stary 09-05-2009, 23:05   #72
Kolec
Użytkownik Forum
 
Kolec's Avatar
 
Data dołączenia: 28 07 2006
Lokacja: Warszawa

Posty: 25
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Świat: Mokotów
Domyślny

no dokładnie, starsze pvp było lepsze
Kolec jest offline  
stary 10-05-2009, 00:33   #73
Hokoczu
Użytkownik Forum
 
Hokoczu's Avatar
 
Data dołączenia: 10 07 2008
Lokacja: Daleko

Posty: 30
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elder Druid
Świat: Lucera
Poziom: 38+
Domyślny

Jeszcze jedno, napisano że tibia ma pozostać dalej grą trudną z czym nie moge się zgodzić biorąc pod uwagę to co się wydarzyło od tibi 7.6. Przykład: hotkeye, celowanie runami w battle, blesy, nie trzeba stać by sprzedać jakiś item, nawet śmiecie teraz sprzedasz u djina, czy Rashida, no i Yalahar stolica nobstwa. To ostatnie zwykle jest zawsze zajęte przez grupy rządzące i zwalniane na ich życzenie, lecą tam bohy z byle nietoperza, a jakiś chłam jest silniejszy niż DL. Miejsce dla ludzi którym się nie chce chodzić za daleko i waścić. Te 69% zadowolonych to ludzie sobie nie radzą i błogosławieństwem jest dla nich ułatwianie rozgrywki. Choć nie jest zły pomysł aby blesy obniżały wypadnięcie itemu, to jest to krok w celu zlikwidowania aola i facców już nic nie będzie chronić, co za tym idzie prawdziwe są słowa że jedno ułatwiają, a drugie utrudniają. Myślę że blesy będące na faccu poinny być dostępne dla wszystkich w ramach wyrównywania szans, żeby ktoś kupił pacc musi ktoś pograć na faccu i zauważyć zalety gry.

Co do systemu protekta przy zmianie poziomu to dobry sposób na uniknięcie śmierci: wystarczy wchodzić góradół i jesteście nieśmiertelni, czekamy aż się kolo znudzi lub battle zniknie. Kiedyś tyle botów nie było, w każdym ekspowisku, a te na dachach to mi nie przeszkadzają
__________________
Powróciłem, wywołuję orgazmy u kobiet i impotencję mężczyzn

Ostatnio edytowany przez Hokoczu - 10-05-2009 o 00:38.
Hokoczu jest offline  
stary 10-05-2009, 11:16   #74
Szmyr
Użytkownik forum
 
Szmyr's Avatar
 
Data dołączenia: 06 05 2009
Lokacja: Rybnik

Posty: 3
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Herior
Profesja: Paladin
Gildia: brak
Świat: Arcania
Poziom: 25
Skille: 68/48
Poziom mag.: 9
Problem ułatwiaja noobkom

oni ułatwiają gre żeby nowe noobki przychodziły grać zachęcone złatwieniem gry bo starzy gracze pomału wysiadają jak widzą jakie gówno sie robi z fajnej gry [kiedyś to było best MMoRPG] zresztą jak dalej tak bedą robic to zaniedługo training monki wprowadzą exp x 2 i bedziew ots

a dla tych pewien kolo powiedział ze każdemu najlepiej podoba sie gra kiedy zaczynał i to prawda bo ja zaczynałem na 7.6 i było zajebiśćie a że zjebali hotkeyami to już problem innych przecież duża ilość dobrych graczy już odeszła a oni dalej jebią to az zostanie taki paulistinia na swoim bocie i sharze z okolo 10 osobami

walić to czekam na lepsze czasy tej gry

co do tematu to pvp było trudniejsze a teraz tylko battle hotkey sd i jedziesz dalej gdyby wycofali hotkeye nachwile by sie pvp skończyło bo by ludie sie musieli znowu nauczyć grać bez nich -.-
Szmyr jest offline  
stary 10-05-2009, 13:21   #75
Askaral
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 01 2006
Lokacja: Tchais

Posty: 785
Imię: Wychowawca
Profesja: Elder Druid
Świat: Celesta
Poziom: 27!
Skille: wielkie
Poziom mag.: He
Domyślny

Taaa hotkeye mowicie? Jesli naprawde tcy z was super oldszule jak mowicie to byscie pamietali, ze wtedy 70% miala tzw. taskera ktory za nas celowal runami.
__________________
Jeśli powyższy post w jakikolwiek sposób łamie regulamin forum to śmiało zgłoś go moderatorowi. Ja dostanę punkty, które później wymienię na nagrody a ty będziesz miał satysfakcje z wypełnienia swojego obowiązku.
Askaral jest offline  
stary 10-05-2009, 14:26   #76
Crystal
Użytkownik Forum
 
Crystal's Avatar
 
Data dołączenia: 16 07 2006

Posty: 194
Crystal ma numer GG 5319497
Domyślny

Jeżeli chodzi o moje zdanie - ja rozumiem, ze oni chcą ulepszac gre i myślą cały czas co by tu jeszcze zrobić. Nie rozumiem tylko, czemu czepiają sie akurat tych detali, które są w tej chwili dobre i użyteczne? Sami zauważyli ze exiva jest uzyteczna nie tylko dla napastnika, zeby zlokalizowac ofiare, ale i dla ofiary zeby zlokalizowac napastnika. Czar działa prosto i jest bardzo przydatny, ale sam czar to nie wszystko. Exiva też trzeba umiec sie posługiwac no i trzeba mieć doświadczenie zeby bedąc w danym miejscu i exivując kogos umieć "wyczuć" gdzie on może byc, dzieki kierunkowi podanemu przez czar. Jeżeli mam sie ustosunkowac to jestem na "nie" bo ten pomysł jest poprostu niepotrzebny. Jest dobrze tak jak jest.

Co do starych klientów i starych czasów - to ludzie psują gre, nie Cip soft. Moge podać pare przykładów. Tyle lat można było skakać po schodkach i bic potwory, naprawde przy odrobinie zręcznosci mozna było sobie ułatwiac hunty i questy, aż do momentu kiedy ludzie zaczeli tego nadużywac i stosowac bota. Cip musiał zareagowac na to, ale wczesniej sprawa była zostawiona w spokoju i było ok... Tak samo z hotkeyami - to była reakcja na nagminne używanie bota. Soul pointy? Kto pamieta na co to była reakcja? Na 10 druidów na dachu każdego domku 24/7 Nie twierdze ze to czy tamto było złe, wiadomo - sporo ludzi używało mc i taskerów, ale z czasem stało sie to plagą i dopiero wtedy nastapiła reakcja ze strony cipów.

To samo w sprawie balansu - magowie klepali roty war hammerem, knight i palek trenował i klepał cos tam cos tam i było ok do czasu kiedy poprostu ludzie zaczeli sie czepiac "a czemu on ma to a ja nie mam, czemu on bije tamto siamto sramto a ja nie moge?". Skargi stały sie tak nagminne ze cip "musiał" sie tym zając zeby jakos towarzystwo uspokoic. Balans został zepsuty wprowadzeniem taniej many i rózdzek - przewagą magów. W naturalny sposob knight i palek zaczął sie domagac swojego - zostało wszystko zepsute degradacją magów i ulepszeniem knighta i palka. Teraz zeby cos z tym zrobić to weszły drogie potiony, wiecej czarów itp. Tylko pytanie, po co? po co to wszystko było ? Psuć cos tylko po to zeby myślec jak to naprawić? A wszystko przez ciągły niedosyt ze ja chce wiecej, ze ja chce byc lepszy a inni mają byc gorsi. Magiem expiło sie na początku cięzko, a potem lżej, knightem trenowało sie na początku i expiło długo i mozolnie, ale potem przynosił profity w postaci capu, hp, przysłowiowego "czołgu". Jeśli chodzi o hunty - kiedyś mag/pal potrzebował knighta a knight potrzebował maga/pala i balans był. Były zespołowe hunty, wojny, a jednocześnie kazdy miał jakies zdolnosci do czynienia czegoś solo. Każdy wybierając postac liczył sie z jej zaletami i wadami. Troche jak z samochodami - kupujesz mały to bedzie oszczedny ale bedzie wolny, kupujesz duży - bedzie szybki ale bedzie duzo palił, kupujesz limuzyne - bedziesz miał tv, szampana, kupujesz sportowy - bedziesz miał poobijaną dupe na każdej dziurce, ale bedziesz jechał przyklejony w zakretach jak strzała. Nie możesz wymagac od producenta zeby wszystko to połączył w jeden samochod bo sie nie da, zawsze cos bedzie nie tak. Tak samo było z profesjami. A jaki mamy teraz efekt balansu? Magowie i paladyni huntują solo absurdalne rzeczy a knightow sie używa do botowania i zbierania kasy. Niby drogie potiony zamiast uhów zrobili po to zeby knight do hunta potrzebował drucika, ale czemu drucik ma isc na hunta z knightem skoro spokojnie moze to robić sam i miec wszystko dla siebie? Takie mamy teraz efekty balansacji i szalonych pomysłów cipów. A przecież kiedys było tak dobrze i wszyscy sie dobrze bawili, po co to było ruszać? Tak samo teraz, po co ruszac exive czy cos innego skoro jest dobrze, po co to psuc i komplikowac?

Co do ludzi, "noobow" i ich mentalnosci - w grze jak w zyciu, zawsze znajdzie sie mądry i zawsze znajdzie sie imbecyl, nie da sie uniknąc tego. Z imbecylami trzeba nauczyć sie zyc, nie dyskutowac z nimi, unikac ich i bedzie spokój. Ja też jestem konserwatywny i mi przeszkadzają updaty, ale skoro mi sie nie podoba to nie używam poprostu ani tego swiatła (nosze wandy przy sobie) ani hotkeyow (mam tylko potiona awaryjnie zeby sie szybko leczyc bo wiadomo jak ktos klepie klawiszem sd to ja juz recznie nie nadąze sie leczyc). Co wam stoi na przeszkodzie pojsc na hunta tak jak kiedys? To jest tylko i wyłącznie kwestia mentalności. Kiedyś sie tak chodziło bo nie było innego wyboru, a teraz każdy tamte czasy wspomina miło, ale mimo wszystko postepuje inaczej bo tibia daje mu takie mozliwosci, kusi słabe umysły no bo po co iść na 1x spawn demona w ekipie skoro spokojnie można samemu na całym demon hellu expic? To bierze góre, niestety. Ja moim 137 knightem wciąz trenuje skille, expie sobie na ofie, na cyclopolis, mam jednego ulubionego addona, nosze outfit maga - skoro tibia nie daje mi takiego klimatu jak kiedys to staram sam sobie go stworzyc Pozdrawiam was.

Jeszcze drobny P.S.
Co do tego pvp, robienia pa i zabijania z nudów - tak jak juz pisaliscie wczesniej, trzeba sie z tym liczyć wybierajac swiat. Moim zdaniem, jezeli cip chce zbalansowac troche pvp to powinno powstac wiecej swiatow enfo i non pvp, wtedy ci którzy chca miec spokój pojdą na non pvp, a ci którzy chcą sie non stop prać pojdą na enfo. Z kolei reszta, która lubi raz tak, a raz tak zostanie tam gdzie jest. Ja sobie zdaje sprawe, ze macie żal jak ktos z rządzącej gildii na was cos wymusza, ale tacy już są ludzie... Nie można dostrajac gry do głupoty ludzi, trzeba sie z tym poprostu pogodzić. Na swiatach pvp rządząca gildia bedzie was zabijała a na non pvp bedzie na was lurowała potwory, trapowała, zajmowała cały czas expowiska itp. Nie da sie tego naprawić bo to nie jest kwestia systemu gry tylko niestety osobowosci, psychiki, charakteru i dojrzałości graczy... Ja sam gram sobie w spokoju, nikomu nie zawadzam, nie szkodze, pomimo ze mam spory level i troche znajomosci, ale pytanie - po co sie czepiać? Czesto mniejsze levele ze strachu chcą ustepowac mi miejsc, ale to ja wychodze bo skoro człowiek sobie przyszedł i gra to czemu mam go wyganiac? Poczekam na swoją kolej, przyjde za godzine, za dwie, jutro, albo pojde sobie gdzie indziej, a jak nie znajde miejsca do expu to potrenuje skille albo postoje pod depo i pospalam mane. Trzeba poprostu byc spokojnym i uprzejmym, a niewyżytych dzieciaków nawet zmiany w systemie gry nie pohamują. Takze moze to zabrzmi troche jak w kosciele ale zachecam wszystkich do bycia milszymi i bezkonfliktowymi Nawet jeżeli padacie ofiarą - nie wdawajcie sie w dyskusje, w kłótnie, w wyzywanie sie, przeklinanie - na debila i tak tym nie wpłyniecie, a tylko jeszcze bardziej jego proste, złe emocje nakrecicie i dacie mu powód do prześladowania sie
__________________
Time of our lives...
Jacek robi wiele rzeczy jednocześnie odkąd ma neostradę TP - chatuje, mailuje, ściąga, wysyła, surfuje, pada, odrabia, pada, odrabia...

Ostatnio edytowany przez Crystal - 10-05-2009 o 14:37.
Crystal jest offline  
stary 10-05-2009, 14:45   #77
Robert Lublin
Użytkownik Forum
 
Robert Lublin's Avatar
 
Data dołączenia: 29 03 2005
Lokacja: A Jak Myślisz? -.-
Wiek: 33

Posty: 598
Profesja: Royal Paladin
Świat: Inferna
Poziom: 135
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Askaral Pokaż post
Taaa hotkeye mowicie? Jesli naprawde tcy z was super oldszule jak mowicie to byscie pamietali, ze wtedy 70% miala tzw. taskera ktory za nas celowal runami.
tasker nie celował, to był program dzieki któremu mogłeś nagrać sobie cykl w ktorym np podnosił speary łowił ryby, robił runy itp i zaznaczało sie liczbę powtórzeń

jak juz to NG było do celowania ale wtedy jeszcze żadko kto miał ng nawet na wojnach...
Robert Lublin jest offline  
stary 10-05-2009, 15:24   #78
Piotrek Marycha
Użytkownik Forum
 
Piotrek Marycha's Avatar
 
Data dołączenia: 16 02 2006
Lokacja: Legionowo
Wiek: 34

Posty: 1,529
Stan: Niegrający
Imię: Dobrzejszy
Profesja: Paladin
Gildia: ';..;'
Świat: Xerena
Poziom: 64
Skille: 81
Poziom mag.: 16
Piotrek Marycha ma numer GG 7952466
Domyślny

piwo dla pana 2x UP
__________________
"Istnieja dwie bezgraniczne rzeczy - wszechswiat i ludzka glupota. Chociaż co do wszechswiata nie jestem calkiem pewien... " (ALBERT EINSTEIN )
-------------------------------------------------------------------------------
Piotrek Marycha jest offline  
stary 10-05-2009, 17:38   #79
Gonzo
Dinozaur
 
Gonzo's Avatar
 
Data dołączenia: 27 08 2003
Wiek: 32

Posty: 1,824
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez rentonB Pokaż post
Po tym padlem na ziemie, podczas wczorajszego massbana polegli ci ktorzy uzywali cavebota bo expienie w tibi jest nudne jak chuj, czy bana otrzymal ktos kto uzywal combobota - OCZYWISCIE NIE

Niech banuja jeszcze za uzywanie ventrilo HAHAHA
biedny posiadacz paszportu polsatu dostał bana, go cry, emo kid.

ale w sumie to masz racje, mój team z titanii to samo - tylko osoby co cavebota używały to dostały banishment, a ci, co tylko combobota, to już nie.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Grulix Pokaż post
Powiem jedno ja chcę 7.4 . Poza tym po co oni coś takiego robią? Tylko graczy stracą jeszcze więcej.
Nie stracą. Bo teraz ta gra jest dla wszystkich (ot, przykład - klasa mojego ośmioletniego kuzyna, 8 osób tam gra na Securze, najmniejszy lvl 60). Zmierzam do tego, że średni wiek graczy schodzi w dół, gdy np. w takim WoW'ie rośnie.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Szmyr Pokaż post
Hmm Tibia 7.6 była najlepsza z tym się zgodzę wtedy zaczynałem
To się nie odzywaj jak wtedy zaczynałeś. 7.3 to była prawdziwa gra dająca radość, 7.6 to już zaczęło się pokolenie NG i TVNu.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez voyant Pokaż post
Oby wycofali exive.
Oby nie.

@ topic:

Jestem przeciw, piwo dla pana 3x up.

Ostatnio edytowany przez Gonzo - 10-05-2009 o 17:40.
Gonzo jest offline  
stary 10-05-2009, 17:54   #80
Hokoczu
Użytkownik Forum
 
Hokoczu's Avatar
 
Data dołączenia: 10 07 2008
Lokacja: Daleko

Posty: 30
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elder Druid
Świat: Lucera
Poziom: 38+
Domyślny

Czy jak ktoś cię okrada postanawiasz płacić mu z góry, aby tego nie robił? Tak jest z wprowadzaniem ułatwień do tibi, łatwiej ubocić grę niż zrobić z tym porządek. Cip soft nie potrafi poradzić sobie, więc idzie po najmniejszej linii oporu. Po co balansować postacie aby były jednakowe, one mają się różnić, jedni długo siedzą na huntach ale mają mizerne obrażenia, ale inni potrafią zadawać duże hity i krótko huncić.
problem PVP nie leży po stronie exivy, tylko tych co nadużywają swojej siły by gnębić słabszych (co jest niezgodne z regulaminem i powinno kończyć się banem). GMowie powinni ścigać tych którzy ta robią, ale wszyscy wiemy jak jest: pojawienie się GMa (może nie wszędzie) jest jak śnieg w lecie.
Dobrym rozwiązaniem było by wprowadzenie kar za zabijanie graczy przy znacznej różnicy poziomów.

Piwo dla pana 4xup
__________________
Powróciłem, wywołuję orgazmy u kobiet i impotencję mężczyzn

Ostatnio edytowany przez Hokoczu - 10-05-2009 o 17:56.
Hokoczu jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 12:02.


Powered by vBulletin 3