Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 18-05-2009, 11:58   #101
Kubej
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 12 2008

Posty: 34
Profesja: Elite Knight
Świat: Na podkarpackim
Poziom: 400
Skille: 20/21
Poziom mag.: 2
Domyślny

dokladnie ! to wsyztko przez te wlasnie lamy netralne na pvp serwerach graja se tacy expia non stop nikogo nie bija czasem ich ktos zabije to placza po forach zeby robic wszedzie pz s*******ajcie na non pvp lamusy przydupasy neutralskie !!!! a i jeszcze czasem nie chca zejsc z respa i sie dziwa ze padaja nie nawidze neutralnych pedalow
Kubej jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 18-05-2009, 12:54   #102
Xr3
Zbanowany
 
Data dołączenia: 29 12 2007
Wiek: 32

Posty: 1,169
Imię: Xeremon
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 140
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kubej Pokaż post
dokladnie ! to wsyztko przez te wlasnie lamy netralne na pvp serwerach graja se tacy expia non stop nikogo nie bija czasem ich ktos zabije to placza po forach zeby robic wszedzie pz s*******ajcie na non pvp lamusy przydupasy neutralskie !!!! a i jeszcze czasem nie chca zejsc z respa i sie dziwa ze padaja nie nawidze neutralnych pedalow
Serwery PvP powinny się wstydzić takich ofensywnych reprezentantów marginesu społecznego jak ty. W Tibii kozak (bo ma innych podobnych mu bambrów za plecami), a w realu małe, zakompleksione dziecko, bądź tępy młot po zawodówce/gimnazjum.

@down
Wolę dmuchać na zimne.

Ostatnio edytowany przez Xr3 - 18-05-2009 o 13:26.
Xr3 jest offline  
stary 18-05-2009, 12:56   #103
DRoN
Użytkownik Forum
 
DRoN's Avatar
 
Data dołączenia: 02 08 2005
Lokacja: Przasnysz
Wiek: 33

Posty: 970
Domyślny

Wgm to on sobie jaja robił z tymi 'neutralnymi lamusami'.

@ down

Twój post wyżej jest tak chaotyczny, że odebrałem go jako prowokację lub żart.

@ up

Agresywny, czy nie, wgm urok Tibii polega na możliwości posiadaniu jakiejśtam władzy.
Mam nadzieję, że ograniczenia które wprowadzą, nie będą zbyt drastyczne. Choć i tak pewnie najbardziej zatwardziali PK będą stawiali bocika i PKowali tygodniowym charem na 40 lvlu.

Ostatnio edytowany przez DRoN - 18-05-2009 o 13:36.
DRoN jest offline  
stary 18-05-2009, 13:25   #104
Kubej
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 12 2008

Posty: 34
Profesja: Elite Knight
Świat: Na podkarpackim
Poziom: 400
Skille: 20/21
Poziom mag.: 2
Domyślny

xDD

no a nie jest tak dla tych netralnych nobkow chca zepsoc pvp zeby sobie expili expili spokojnie 24/7h
Kubej jest offline  
stary 20-05-2009, 11:26   #105
ZiomD
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 23 06 2007

Posty: 7
Domyślny

Szczerze powiem PvP jest od tego by się zabijać Ten co nigdy nie posiadał władzy będzie narzekał i płakał () by Cipy robili wszędzie pz i zmieniali system fragów na mniejszy... Na 1 moim koncie na 8 charach* mam full fragów nie mogę zabijać bo zaraz będę miał bana. Uważam że kto chce być bezpieczny niech idzie na Non-PvP!!! Do tego uważam że jeżeli Cipy zmienią PvP (za przeproszeniem) na jakiś syf ()to odejdzie większość graczy w tym ja.


* Mówię tu o charach lvls 34-95 - żeby nie było że biegam 8 lvlem na rotach jak niewyżyte dzieci
ZiomD jest offline  
stary 23-05-2009, 20:13   #106
wertycd3
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Wy chyba nie rozumiecie po co oni zmieniają PVP. Po prostu nie chcą żeby 13 letnie dzieci zabijały matki krzesłami przez grę Powinno być tak, że 2x mniejszy lvl nie może być bity przez tego wysokiego.. np 100 lvl nie może bić 50 itd..
 
stary 23-05-2009, 20:44   #107
Rav
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 12 06 2007
Wpisy bloga: 1

Posty: 907
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez wertycd3 Pokaż post
Wy chyba nie rozumiecie po co oni zmieniają PVP. Po prostu nie chcą żeby 13 letnie dzieci zabijały matki krzesłami przez grę Powinno być tak, że 2x mniejszy lvl nie może być bity przez tego wysokiego.. np 100 lvl nie może bić 50 itd..
to by na pewno nie wypalilo, wyobrazam sobie jakies battle, czy graczy w defensywie ktorzy schowani za 6lvle czekaja zeby dac loga. predzej wybralbym pz zone w miastach jesli jakies bramki lvlowe dot zabijania graczy
__________________
Rav jest offline  
stary 23-05-2009, 21:42   #108
Upierz
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 05 11 2005
Lokacja: Sosnowiec
Wiek: 30

Posty: 1,629
Upierz ma numer GG 8248642
Domyślny

Czyli teraz aby uniknąć tego, że postać dostaje bana próbując wydostać się z trapa by uniknąć śmierci wprowadzono, że taka postać magicznie umiera na zawał próbując uniknąć śmierci. Zajebiście.
Upierz jest offline  
stary 24-05-2009, 11:37   #109
Wenter
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 12 2003

Posty: 15
Poziom: 102
Domyślny A może Invisible?

A może zmienić czar invisible tak że po zastosowaniu poprostu znikasz z oczu innym graczom na 1 min. stajesz się offline i masz czas na ucieczkę

Ostatnio edytowany przez Wenter - 24-05-2009 o 11:38.
Wenter jest offline  
stary 14-06-2009, 19:32   #110
Parkour090
Użytkownik Forum
 
Parkour090's Avatar
 
Data dołączenia: 11 06 2009

Posty: 21
Stan: Na Emeryturze
Parkour090 ma numer GG 7121161
Domyślny odpowiedz

tibia staje sie coraz gorsza i zrobia dla tych dzieciakow co placza ze padaja wszystko bo kupuja pacca. sam gralem na pvp wiec wiem co to pvp ;p najlepsza tibia 7.6 i nikt tego nie zmieni
Parkour090 jest offline  
stary 30-08-2009, 23:26   #111
Cristofer
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rychu666 Pokaż post
żal mi ich, od tego antybota tibia upada coraz niżej...

nooby z 30 levelem, zrozumcie ze tibia to trudna gra(kiedyś przynajmniej taka była), wy tylko potraficie pierdolic ze ktoś wa ujebał, albo ktoś boci , jak ci sie nie podoba to wypad na noob pvp, tam nikt cie nie ujebie i bedziesz miał kolegów twojego pokroju, każdy zaczynał gre i każdy padał na 30 levelu, ale ci którzy uznaja tibie za rozrywke maja wyjebane na dedy i graja dalej, dzieki czemu maja 100+ levele, których wy nigdy nie wbijecie

a co do cipsoftu to zamiast niszczyć mogli by w końcu pomyślec i zrobić coś w stylu automatycznego logouta jak padnie net, lub prąd, ale tylko wtedy jak postać nie bedzie miała pz od innego gracza, badz sama zrobi pz
Ten Gracz wie jak grać bo sie nauczyl nie wiem ale moze padl kilka razy i wie jak to jest i zabil wiele osob aa takie booby jak niektorzy mysla ze zacznie grac i nikt go nie zabije potem płacze i z Tibi CipSoft robi gówno i tak wal ułatwil grę wprowadzajać hotkey'e itd. wiec nie płacz teraz jak grac sie nie umi, tylko niech sie przenosza na no-pvp i niech go bawi bicie lvl'a ale i tak moze pasc na potworze wiec powodzenia dla wszystkich noobow Przez takich noobow co placza i pisza potem na forum ze ich zabijaja na 30 lvl CipSoft robi z Tibi gówno i mniej ludzi w nia gra... Kolega ma racje idz na noob pvp

--- Cristofer dodał 6 minut i 49 sekund później ---

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ZiomD Pokaż post
Szczerze powiem PvP jest od tego by się zabijać Ten co nigdy nie posiadał władzy będzie narzekał i płakał () by Cipy robili wszędzie pz i zmieniali system fragów na mniejszy... Na 1 moim koncie na 8 charach* mam full fragów nie mogę zabijać bo zaraz będę miał bana. Uważam że kto chce być bezpieczny niech idzie na Non-PvP!!! Do tego uważam że jeżeli Cipy zmienią PvP (za przeproszeniem) na jakiś syf ()to odejdzie większość graczy w tym ja.


* Mówię tu o charach lvls 34-95 - żeby nie było że biegam 8 lvlem na rotach jak niewyżyte dzieci
Zgadzam sie w 100% Jesli nooby płacza bo ma 13 lat gra po 3h dziennie i sie cieszy a jak go zabija to płacze i mama go pociesza to ma problem ma do wyboru swiaty no-pvp i niech tam zwija a nie potem CipSoft zmienia pvp to jest beznadziejne jesli chce grac niech sie liczy z tym ze go zabija predzej czy pozniej to Tibi to gra bijesz lvl zabijasz ludzi na tym polega zabawa zabija Cie to trudno nie umrzesz od tego chyba ze jakis noob Moim zdaniem powinni przy robieniu chara napisać ostrzezenie dla noobow np. "Grajac na swiecie pvp mozesz zostac zabity" i tyle niech wie bo i tak padnie nooby najczesciej padaja

Ostatnio edytowany przez Cristofer - 30-08-2009 o 23:33. Powód: Automerged Doublepost
 
stary 01-09-2009, 19:34   #112
Grejfrut188
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Na forum jestem pierwszy raz zalogowany od ponad 2 lat ale bardzo często tu zaglądam i czytam wasze wypowiedzi. Nie chciałbym nikogo z was urazić
ani tym bardziej kwestionować waszych uczuć co do tej gry ale przytoczę tylko wypowiedź jednego z komentatorów:

>>...Jeżeli chodzi o moje zdanie - ja rozumiem, ze oni chcą ulepszac gre i myślą cały czas co by tu jeszcze zrobić. Nie rozumiem tylko, czemu czepiają sie akurat tych detali, które są w tej chwili dobre i użyteczne? Sami zauważyli ze exiva jest uzyteczna nie tylko dla napastnika, zeby zlokalizowac ofiare, ale i dla ofiary zeby zlokalizowac napastnika. Czar działa prosto i jest bardzo przydatny, ale sam czar to nie wszystko. Exiva też trzeba umiec sie posługiwac no i trzeba mieć doświadczenie zeby bedąc w danym miejscu i exivując kogos umieć "wyczuć" gdzie on może byc, dzieki kierunkowi podanemu przez czar. Jeżeli mam sie ustosunkowac to jestem na "nie" bo ten pomysł jest poprostu niepotrzebny. Jest dobrze tak jak jest.

Co do starych klientów i starych czasów - to ludzie psują gre, nie Cip soft. Moge podać pare przykładów. Tyle lat można było skakać po schodkach i bic potwory, naprawde przy odrobinie zręcznosci mozna było sobie ułatwiac hunty i questy, aż do momentu kiedy ludzie zaczeli tego nadużywac i stosowac bota. Cip musiał zareagowac na to, ale wczesniej sprawa była zostawiona w spokoju i było ok... Tak samo z hotkeyami - to była reakcja na nagminne używanie bota. Soul pointy? Kto pamieta na co to była reakcja? Na 10 druidów na dachu każdego domku 24/7 Nie twierdze ze to czy tamto było złe, wiadomo - sporo ludzi używało mc i taskerów, ale z czasem stało sie to plagą i dopiero wtedy nastapiła reakcja ze strony cipów.

To samo w sprawie balansu - magowie klepali roty war hammerem, knight i palek trenował i klepał cos tam cos tam i było ok do czasu kiedy poprostu ludzie zaczeli sie czepiac "a czemu on ma to a ja nie mam, czemu on bije tamto siamto sramto a ja nie moge?". Skargi stały sie tak nagminne ze cip "musiał" sie tym zając zeby jakos towarzystwo uspokoic. Balans został zepsuty wprowadzeniem taniej many i rózdzek - przewagą magów. W naturalny sposob knight i palek zaczął sie domagac swojego - zostało wszystko zepsute degradacją magów i ulepszeniem knighta i palka. Teraz zeby cos z tym zrobić to weszły drogie potiony, wiecej czarów itp. Tylko pytanie, po co? po co to wszystko było ? Psuć cos tylko po to zeby myślec jak to naprawić? A wszystko przez ciągły niedosyt ze ja chce wiecej, ze ja chce byc lepszy a inni mają byc gorsi. Magiem expiło sie na początku cięzko, a potem lżej, knightem trenowało sie na początku i expiło długo i mozolnie, ale potem przynosił profity w postaci capu, hp, przysłowiowego "czołgu". Jeśli chodzi o hunty - kiedyś mag/pal potrzebował knighta a knight potrzebował maga/pala i balans był. Były zespołowe hunty, wojny, a jednocześnie kazdy miał jakies zdolnosci do czynienia czegoś solo. Każdy wybierając postac liczył sie z jej zaletami i wadami. Troche jak z samochodami - kupujesz mały to bedzie oszczedny ale bedzie wolny, kupujesz duży - bedzie szybki ale bedzie duzo palił, kupujesz limuzyne - bedziesz miał tv, szampana, kupujesz sportowy - bedziesz miał poobijaną dupe na każdej dziurce, ale bedziesz jechał przyklejony w zakretach jak strzała. Nie możesz wymagac od producenta zeby wszystko to połączył w jeden samochod bo sie nie da, zawsze cos bedzie nie tak. Tak samo było z profesjami. A jaki mamy teraz efekt balansu? Magowie i paladyni huntują solo absurdalne rzeczy a knightow sie używa do botowania i zbierania kasy. Niby drogie potiony zamiast uhów zrobili po to zeby knight do hunta potrzebował drucika, ale czemu drucik ma isc na hunta z knightem skoro spokojnie moze to robić sam i miec wszystko dla siebie? Takie mamy teraz efekty balansacji i szalonych pomysłów cipów. A przecież kiedys było tak dobrze i wszyscy sie dobrze bawili, po co to było ruszać? Tak samo teraz, po co ruszac exive czy cos innego skoro jest dobrze, po co to psuc i komplikowac?

Co do ludzi, "noobow" i ich mentalnosci - w grze jak w zyciu, zawsze znajdzie sie mądry i zawsze znajdzie sie imbecyl, nie da sie uniknąc tego. Z imbecylami trzeba nauczyć sie zyc, nie dyskutowac z nimi, unikac ich i bedzie spokój. Ja też jestem konserwatywny i mi przeszkadzają updaty, ale skoro mi sie nie podoba to nie używam poprostu ani tego swiatła (nosze wandy przy sobie) ani hotkeyow (mam tylko potiona awaryjnie zeby sie szybko leczyc bo wiadomo jak ktos klepie klawiszem sd to ja juz recznie nie nadąze sie leczyc). Co wam stoi na przeszkodzie pojsc na hunta tak jak kiedys? To jest tylko i wyłącznie kwestia mentalności. Kiedyś sie tak chodziło bo nie było innego wyboru, a teraz każdy tamte czasy wspomina miło, ale mimo wszystko postepuje inaczej bo tibia daje mu takie mozliwosci, kusi słabe umysły no bo po co iść na 1x spawn demona w ekipie skoro spokojnie można samemu na całym demon hellu expic? To bierze góre, niestety. Ja moim 137 knightem wciąz trenuje skille, expie sobie na ofie, na cyclopolis, mam jednego ulubionego addona, nosze outfit maga - skoro tibia nie daje mi takiego klimatu jak kiedys to staram sam sobie go stworzyc Pozdrawiam was.

Jeszcze drobny P.S.
Co do tego pvp, robienia pa i zabijania z nudów - tak jak juz pisaliscie wczesniej, trzeba sie z tym liczyć wybierajac swiat. Moim zdaniem, jezeli cip chce zbalansowac troche pvp to powinno powstac wiecej swiatow enfo i non pvp, wtedy ci którzy chca miec spokój pojdą na non pvp, a ci którzy chcą sie non stop prać pojdą na enfo. Z kolei reszta, która lubi raz tak, a raz tak zostanie tam gdzie jest. Ja sobie zdaje sprawe, ze macie żal jak ktos z rządzącej gildii na was cos wymusza, ale tacy już są ludzie... Nie można dostrajac gry do głupoty ludzi, trzeba sie z tym poprostu pogodzić. Na swiatach pvp rządząca gildia bedzie was zabijała a na non pvp bedzie na was lurowała potwory, trapowała, zajmowała cały czas expowiska itp. Nie da sie tego naprawić bo to nie jest kwestia systemu gry tylko niestety osobowosci, psychiki, charakteru i dojrzałości graczy... Ja sam gram sobie w spokoju, nikomu nie zawadzam, nie szkodze, pomimo ze mam spory level i troche znajomosci, ale pytanie - po co sie czepiać? Czesto mniejsze levele ze strachu chcą ustepowac mi miejsc, ale to ja wychodze bo skoro człowiek sobie przyszedł i gra to czemu mam go wyganiac? Poczekam na swoją kolej, przyjde za godzine, za dwie, jutro, albo pojde sobie gdzie indziej, a jak nie znajde miejsca do expu to potrenuje skille albo postoje pod depo i pospalam mane. Trzeba poprostu byc spokojnym i uprzejmym, a niewyżytych dzieciaków nawet zmiany w systemie gry nie pohamują. Takze moze to zabrzmi troche jak w kosciele ale zachecam wszystkich do bycia milszymi i bezkonfliktowymi Nawet jeżeli padacie ofiarą - nie wdawajcie sie w dyskusje, w kłótnie, w wyzywanie sie, przeklinanie - na debila i tak tym nie wpłyniecie, a tylko jeszcze bardziej jego proste, złe emocje nakrecicie i dacie mu powód do prześladowania sie....<<<

Jest to jeden z nielicznych postów w których jest zawarta cała prawda o poczynaniach cipów aczkolwiek prawdopodobnie prawdziwa Myślę że jeżeli komuś nie odpowiadają nowinki wprowadzane przez Cip to radziłbym zaprzestać gry w Tibie. A co do clienta Tibia 7.6 to za bardzo nie mam pojęcia o jakiej atmosferze mówicie bo nie grałem jeszcze wtedy ale sądząc po waszych postach musiało to być przeżycie nie do zapomnienia ale niestety to minęło:/A co do PVP to tak jak większość sądzę że PVP to PVP i nie powinno się zmieniać chociaż nazwa wskazuje na inne znaczenie tego skrótu niż Player vs. Team PK dlatego dobrym pomysłem jest wprowadzenie np. na świecie n-pvp zgody na walke

Pozdrawiam
 
stary 01-09-2009, 20:24   #113
Akkorin
Zbanowany
 
Data dołączenia: 13 11 2008
Lokacja: .nieokolice Szczecina Ilość postów: -8 . . . . . . . Posty: 7354,3854757346e+54 Wiadomości: 0
Wpisy bloga: 10

Posty: 350
Stan: Niegrający
Imię: Eragog
Świat: Silvera/Antica
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Grejfrut188 Pokaż post
A co do clienta Tibia 7.6 to za bardzo nie mam pojęcia o jakiej atmosferze mówicie bo nie grałem jeszcze wtedy ale sądząc po waszych postach musiało to być przeżycie nie do zapomnienia ale niestety to minęło:/
To cię uświadomię, że żadnej wyjątkowej atmosfery nie było, przynajmniej nie związanej z Tibią, a najwyżej graczami. Po prostu oni wtedy zaczynali grać, a człowiek ma inne wspomnienia, odczucia z czasów kiedy zaczynał, niż tych kiedy wiedział już wszystko. Jedni mówią 7.0, inni 7.5, jeszcze inni 8.0, 3.0... ale zawsze jest to okres kiedy się zaczynało.

Reszty posta nie komentuję, bo nie chce mi się całego czytać, ale napisałeś "Myślę że jeżeli komuś nie odpowiadają nowinki wprowadzane przez Cip to radziłbym zaprzestać gry w Tibie.", więc pewnie się z tobą zgadzam.

Ostatnio edytowany przez Akkorin - 01-09-2009 o 20:28.
Akkorin jest offline  
stary 14-09-2009, 20:06   #114
volumeone
Użytkownik Forum
 
volumeone's Avatar
 
Data dołączenia: 07 08 2009

Posty: 25
Domyślny

Co za shit robią z tej tibi kiedyś jak sie padało nie było żadnych blessów a aol mało kto miał i każda smierć była bolesna nauczką to zmuszało graczy do rozwijania swojej postaci w szybszym tempie bardziej zawzięcie oraz motywowało to do noszenia wiekszej ilości manasów , uhów więc smierć była bardzo bolesna nie było tyle noobów a teraz ? Każdy noob wbija lvl poty go gówno kosztują na tachwilę bez pożadnego oraz ogarniętego teamu nieda sie zabić ludzi dla przykładu 350 ms vs 50 kinacz ms mu ledwo wjedzie 400-500 z eu lub po 300-400 z sd na 2 sekundy a kinacz sie uleczy 350 hp na 1 sekunde prosta kalkulacja do tego jak jeszcze zjebia ta exive dadzą możliwość przeniesienia na inny serwer to juz nie bedzie po co grać na pvp (nawet hunta nie bedzię po co dawać) pseudo kozaków wyznawców jp bedzie 10x więcej a prawdziwi gracze odejdą ... bes sens The Best była 7.6 wtedy trza było mieć umiejętności pvp a teraz to każdy potrafi klikać f4(sd,ki z nacelowaniem) +f5(utani gran hur) +f1 (manas juz nawet nie trzeba naprowadzać manasuje sie automatycznie) i dac folow atak i tak wygląda całe pvp POZDRO
ps. Pozdrowienia dla ludzi wyznających hasła "jp 100%" "chwdp" zastanawialiście się kiedyś co by było gdyby tej policji jednak nie było ? Wszystkich widzę że osądzono was niesłusznie trafiliście za to do pierdla i spedziliście tam 10 lat bo nie wiem jak inaczej opisać taka nienawiść do policji
volumeone jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 09:14.


Powered by vBulletin 3