Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 30-05-2005, 14:32   #81
Dragon Lord Gergorz
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 30 05 2005
Lokacja: Koziegłowy k/ Poznania
Wiek: 33

Posty: 9
Evul Zjechanka w strone Cipsoft

Moim zdaniem tez by ulepszyli gre. Ich praca przy postawianiu serwera to tylko pojechanie w miejsce kupic dysk twardy podłaczyc i załozyć łacze i napisać na stronie ze jest serwer.
Tak jak ktoś powiedział by mogli zrobic jakieś nowe słabe potworki dla słabych graczy albo jakis resp dla nich np szkieletów przy Carlin jeśli sie myle poprawcie mnie bo new jestem (gram miesiac) tylko na gostlandzie.

A teraz milsza sprawa Zrobiłem strone o moim graniu na Berylii. Beda tam filmy z questów i nie tylko. Wiec zapraszam.

Ostatnio edytowany przez Dragon Lord Gergorz - 30-05-2005 o 14:33. Powód: Zły temat
Dragon Lord Gergorz jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 30-05-2005, 18:49   #82
Maguiree
Guest
 

Posty: n/a
Strzałka Del'toro - Berylia -

Witam,

Wszyscy grajacy na Berylii, a z pewnoscia Ci, ktorzy opuscili juz rooka wiedza, ze mamy problem z del'toro..
Del'toro to przede wszystkim Swe, z ktorymi zawsze byl i jest problem bez wzgledu na serv.
Osobiscie nie mam jakichkolwiek uprzedzen do narodowosci grajacych na Tibii, moja dziewczyna na Aurei az do momentu zmiany przez nia serva, byla urocza i dzika Swe(Ci,ktorzy znaja swe laski wiedza o czym mowie )
Wielu przyjaciol z br tez mialem i to mimo problemow z ang polowy z nich-translator rox
Del'toro b.szybko opanowalo Isare i robi dokladnie to samo tutaj,na Berylii i nie chodzi tu o wspolzawodnictwo,oni po prostu sie woza i pk kazdego zagrazajacego-i to nie w sensie wojny or else,tylko lvlu i 'teoretycznego' zagrozenia
Czy sa dobrzy w pvp...widzialem ich w akcji..uzywaja sporo sorkow i jako naprawde nieliczni maja juz sdki..ale to polowa prawdy..widzialem pogon za najtem ( Berylian ) dlugo pierwszy na liscie exp-niezwykle mily br
i znajac sie troche na pvp widac ze uzywaja wspomagaczy..inaczej po prostu nie da sie tak dokladnie i czesto przycelowac z runek.
Potrafia oczywiscie ustawiac trapy i to calkiem niezle-statki venore,Ank juz byly.
Do czego zmierzam..
Wiem ilu Polakow gra na Berylii i widze,ze po polaczeniu i WSPOLNYM wysilku da sie z nimi rozprawic juz teraz..pozniej po prostu juz sie nie da..zajmuja best spawny i katuja kazdego co stanie im na drodze..a polskie wykonanie PA jest smieszne..
Dobilem dzis z trudem 26lvl najtem ( cienki na pvp wiem ) wyposazam sie w uh i czuje sie w miare bezpieczny.
Wsrod znajomych sa sami starzy wyjadacze zazwyczaj 60-70 lvl plus na ost serwkach i to nie tylko z pl choc glownie
Jesli grasz na Berylii na pewno wiesz,ze 90 proc nienalezacych do toro pragnie ich deadow ale jesli sproboja im solo podskoczyc maja ciezko..oni lojalnie poruszaja sie w grupach..nie taki diabel straszny..znam paru od nich i widze jak ich Liith np. idzie na dragi..chlopak z rsem wiec po deadzie na nich solidnie sie wkurzyl..polazl po cialo..i znuff
Tak wiec pytam sie tu oficjalnie czy znajda sie chetni do walki z tymi gosciami,
nie jestem samobojca i wklasam naprawde sporo pracy w chara od poczatku (pozdro rook )
mam paru sorkow,drutow pallow naprawde wysoko-pierwsza 10a-15a lvlow i mlvl.da rade,
potrzebna solidarnosc..nie na raty..

Piter

P.S.W kupie sila
 
stary 30-05-2005, 19:12   #83
Dragon Lord Gergorz
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 30 05 2005
Lokacja: Koziegłowy k/ Poznania
Wiek: 33

Posty: 9
Evul HWD"DT"

Hętnie sie przyłacze do walki z tymi cenzura . Neisety nie mam pacc`a i szybko nie dojde do lvl bo jak otworza jutro lub na dzien dziecka by zrobic wielu radoche to dlugo bede wychodził z roka przy tej liczbie n@@bów .

NAdal zapraszam na moja stronkewww.dlg.tibia.glt.pl
Dragon Lord Gergorz jest offline  
stary 30-05-2005, 21:24   #84
Rafx
Użytkownik Forum
 
Rafx's Avatar
 
Data dołączenia: 07 11 2004
Lokacja: Venore
Wiek: 38

Posty: 190
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Rafx
Profesja: Elite Knight
Gildia: 7 SINS
Świat: Julera
Poziom: 182
Skille: 95/85
Poziom mag.: 9
Rafx ma numer GG 6432996
Domyślny haha:D del'toro

Nie znalem tych del toro, dobzi sa Ja nie wiem kto od kogo sie uczyl sztuki cheatowania i naginania wszelkich norm, oni od br czy br od nich?? ale jesli chodzi o tych swe to sa poprostu bozcy POWODY:
-SERVER ma chyba 5 dni a oni 24 h na dobe online od resu do resu (gratz !!),
- Wiadomo ze napewno nie dziela kont bo 5 dni to nic, oni pobijaja rekord swiata w graniu bez przerwy a jak! (do konca swiata i o 8 dni dluzej),
- Po 2-3 dniach zaczeli zabijac kazdego co byl w czolowce statystyk zarowno skilli jak i expa (zrobili to tak ze nikt jeszcze nawet sie nie rozkrecil a juz padl po pare razy [sprawdzcie nick BERYLIAN]),
- Stworzyli se gilde gdzie znajduja sie same najwyzsze lvle na servie ok 30 lvle podczas gdy inni ledwo dobijaja 20 lvl,
- wszystkie expowiska sa ich ( obojetnie czy przyjdziesz o 1 w nocy, 14 po obiedzie, czy o 21 po piwku, zawsze siedzi ten sam koles 24 h na dobe bo jakze inaczej
- jak tylko gdzies wejdziesz jestes hunted, albo cokolwiek zrobisz. (nie kloc sie z nimi po 2min bedzie ich z 10 osob)
DLATEGO nalezaloby chyba pomyslec co nie, i wszyscy powinni zaczac z nimi wkoncu walczyc bo niema juz na co czekac jesli nie jest juz za pozno!!!
Uwazam ze ich master sorci nie zabija juz wiele razy bo maja red skulle i za kazdy kill wiecej moga dostac bann. Wcale nie sa tacy dobzi skoro na mainie jest ok 200 osob z ktorych z 40 to del toro to chyba jest nas wiecej co nie. DLATEGO kazdy powinien sie wlaczyc i zaczac z nimi walczyc. Szkoda ze z tibijskiego forum na tibi.com wynika iz nikt nie chce walczyc bo wszyscy sie boja. Pytam czego?? Przecierz jak zrobia 40 lvle wykopia wszystkich z tego servera.
JEST JESZCZE CZAS, WIELU ZNICH MA 8-10 LVLE BO ZACZYNA ROBIC WLASNIE 2 POSTAC, ICH MASTER SORCI MAJA RED SKULLE (NIE MOGA JUZ ZA DUZO ZABIJAC, PRZY DEDZIE WSZYSTKO STRACA) , SA W ZDECYDOWANEJ MNIEJSZOSCI.
NIE SPRZEDAWAJCIE IM RUN, ZADNYCH HMM, SD ANI UH!! WTEDY NIE BEDA MIELI CZYM WALCZYC!! SPRZEDAWAJCIE TYLKO ZAUFANYM KOLEGOM LUB LUDZIOM PRZEZ NICH POLECONYCH.
Jeszcze raz powtarzam jesli nie teraz to nigdy, bo oni ciagle rosna w sile podczas gdy normalny gracz sie meczy i ciagle musi przed nimi uciekac
Acha paru kolesi robi postaci pk tlyko po to by walczyc z deltoro (nie maja tu zamiaru potem grac), bo mimo wszystko nie wierze by dt przegrali (ot takie przeczucie zawodowe). To napsuje sie im chociarz krwi zeby nie mieli za latwo Jesli wszyscy pomoga to sie ich wykopie, jesli nie to oni wszystkich, wybor nalezy do ciebie!! Jesli przegramy to miejmy chociarz ta satysfakcje ze paru znich sie ubilo. Inaczej to nikt nigdy nikogo znich nie ubije.
PS.CIPY MAJA CHYBA 100 REPORTOW DZIENNIE DOTYCZACYCH TEGO JAK ZACHOWUJA SIE DEL'TORO I CO?? I JAJCO!! NIEMA CO LICZYC NA POMOC CIP!!!!
__________________

Rok temu bylo tak: Teraz jest tak:
112 lvl <----------->157lvl
skille 92/86<-------->skille 94/85
mlvl 7 <------------ >mlvl 8

Bylem Jestem
Szalony fighter Doswiadczony fighter

Ostatnio edytowany przez Rafx - 30-05-2005 o 21:39. Powód: JA LUBIE EDYTOWAC SOWJE POSTY ( AJESZCZE BARDZIEJ KOCHAM BLEDY:p)
Rafx jest offline  
stary 30-05-2005, 21:36   #85
Wiki
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 22 02 2005
Lokacja: Plock

Posty: 30
Domyślny :d

Naleze do rodzinki de'Corse i ja i moja rodzinka niechcemy walczyc z dt poniewaz mamy z nimi dobre uklady ( jak narazie) dzis padl najwiekszy lvl z dt 35 wiec widac ze nie sa az tacy dobrzy.
Wiki jest offline  
stary 30-05-2005, 21:56   #86
Dragon Lord Gergorz
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 30 05 2005
Lokacja: Koziegłowy k/ Poznania
Wiek: 33

Posty: 9
Evul I to mi sie podoba!

Wprawdzie nie wy***iemy ich z serwa ale coś zdziałamy. Moze 1 znich rookniemy cudem ale zawsze jakies zwycieztwo
Dragon Lord Gergorz jest offline  
stary 30-05-2005, 22:58   #87
Maguiree
Guest
 

Posty: n/a
Problem tia..

Wlasnie na przykladzie de'corse widac dlaczego oni rzadza..jak dobija ich sorkowie pierwsze 35lvle bedzie juz po sprawie, a wtedy uklady wszystkie mozna sobie wsadzic..po prostu beda dzielic i rzadzic i tyle..
jutro sie zacznie wojna..nie lubie i nie szanuje ludzi ktorzy trzesa sie o swoje pare k expa..wszystko mozna odrobic,ale z nimi bedzie to meczarnia..PA sie jeszcze bardziej rozprzestrzenia.
jest juz conajmniej 20 ludzi z lvlami 20+ ktorzy chca sie bic-pl,br Niemcy nawet..trzeba tylko chciec a nie chowac glowe w piasek..nie przypomina to wam chociaz troche naszego kochanego polskiego komunizmu??
 
stary 31-05-2005, 08:30   #88
Rafx
Użytkownik Forum
 
Rafx's Avatar
 
Data dołączenia: 07 11 2004
Lokacja: Venore
Wiek: 38

Posty: 190
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Rafx
Profesja: Elite Knight
Gildia: 7 SINS
Świat: Julera
Poziom: 182
Skille: 95/85
Poziom mag.: 9
Rafx ma numer GG 6432996
Domyślny

up. Mi to przypomina polski noobizm Wiesz ze niektorzy del toro to takze polacy. lol to juz przesada
__________________

Rok temu bylo tak: Teraz jest tak:
112 lvl <----------->157lvl
skille 92/86<-------->skille 94/85
mlvl 7 <------------ >mlvl 8

Bylem Jestem
Szalony fighter Doswiadczony fighter
Rafx jest offline  
stary 31-05-2005, 09:12   #89
Lonewolf-K0zl
Użytkownik forum
 
Lonewolf-K0zl's Avatar
 
Data dołączenia: 29 03 2005

Posty: 7
Domyślny

Nowe światy-tak,ale w końcu tez niedługo będą tak samo zagracone brazylijczykami jak Harmonia.
____________________________
Postać:Gandalf-Bond
Świat:Harmonia
LvL:16(prawie 17)
Mlvl:25
Prof:Sorc
Miasto:Carlin
Skille:
Sword:18
Club:13
Shield:22
Fishing:37

Wolę jednak harmonię na której nie ma PvP
Lonewolf-K0zl jest offline  
stary 31-05-2005, 12:09   #90
Wiki
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 22 02 2005
Lokacja: Plock

Posty: 30
Domyślny

Dokladnie jeden ziom z Polski jest w Dt ale i tak go lubie
Wiki jest offline  
stary 31-05-2005, 13:21   #91
_thor
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 22 09 2003

Posty: 34
Domyślny

mi sie wydaje, ze ostatnia amnestia ze strony DT jest tylko chwilowa.
Po pierwsze przerazila ich moja taktyka (zreszta nie bede sobie przypisywal all zaslug ale to ja zaczalem agresywne bidowanie ich domkow, za ktorych bidowanie kazdy jest hunted).
Ponadto duza czesc z nich narobila sobie red skulle - dalsza walka i zabijanie groziloby banami.
Z moich informacji wynika takze, ze dostali juz ostrzezenie od GMow, ze jest bardzo duzo zazalen, iz osoby placa i nie moga spokojnie grac. Dochodzi do tego jeszcze partyzantka, ktora obecnie jest bardzo prostu uprawiac a zabic 30 lvla w 3-4 osoby jest znacznie prosciej jak 50lvl+.

Narazie mozna sie cieszyc wzglednym pokojem, bo DT nawet ograniczylo swoj kochany PA


Thor
_thor jest offline  
stary 31-05-2005, 13:30   #92
Wiki
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 22 02 2005
Lokacja: Plock

Posty: 30
Domyślny

Jaki masz lvl na Beryli i nick?:>
Wiki jest offline  
stary 31-05-2005, 15:31   #93
Dragon Lord Gergorz
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 30 05 2005
Lokacja: Koziegłowy k/ Poznania
Wiek: 33

Posty: 9
Evul DT jest smieszne

Moim zdaniem Del`toro to smieszni ludzie. Wpierw sobie nabiajaja 30 lvl puzniej zabijaja wszystkich wokół maja red skulle i dostaja bana na kilka tygodni i sa zacofani bo nie moga grac

PS: sorry za błedy
Dragon Lord Gergorz jest offline  
stary 31-05-2005, 16:40   #94
TiTuS
Użytkownik Forum
 
TiTuS's Avatar
 
Data dołączenia: 22 12 2004

Posty: 371
Domyślny

Nowe światy-więcej miejsca
TiTuS jest offline  
stary 31-05-2005, 16:54   #95
stabik7
Użytkownik forum
 
stabik7's Avatar
 
Data dołączenia: 14 05 2005
Lokacja: Dębica
Wiek: 35

Posty: 3
stabik7 ma numer GG 3463899
Evul kiedy mozna wejsc na facc ?

kiedy bedzie mozna wejsc np. na BErylie bez płatnego konta ( pacc ) ?? wie ktos )))))))
stabik7 jest offline  
stary 31-05-2005, 17:55   #96
Skar
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 03 05 2005
Wiek: 30

Posty: 6
Skar ma numer GG 4845926
Evul

mi to i tak obojetne bo niebede sie przeosil ciogle servera na server bo wedlug mnie to jest bezsensu bo i tak niedlugo zrobia nastepne servery i duzo ludzi sie na nie przenisie
Skar jest offline  
stary 31-05-2005, 18:14   #97
diabolo pomidoro
Guest
 

Posty: n/a
LOL Dobrze zrobili !!

Dobrze zrobili, powinno być więcej światów .

Cres Jorokutus
13lvl
2 mlvl
36/33 skills
 
stary 31-05-2005, 18:25   #98
Lesavir
Użytkownik forum
 
Lesavir's Avatar
 
Data dołączenia: 09 01 2005
Lokacja: Olsztyn

Posty: 25
Imię: Mathrin
Profesja: Knight
Świat: Furora
Poziom: 26
Skille: 65/65~
Lesavir ma numer GG 5114857
Domyślny Tak Będzie

Chłopaki całe moje osiedle sie przenosi na Berylie i mamy zamiar zniszczyc SWE~ jak narazie przenosi sie nas 11 osób, np. takie osoby jak: -Lesobe, - Dafemi, - Xumim sorcerer, i reszta ekipy... Niestety -Nebuwo i - Jixufi nie chcą sie przeżucić ale trudno razem wszyscy zniszczymy SWE~...Końcuwka nickuff naszej ekipy z osiedla to 'Darkside...Jeżeli nas zobaczycie to dziekujcie Bogu za to, że są jeszcze na Tibii ludzie kochajacy Polskę... Wy także przyłączcie się do nas..Skilujcie swoje postacie jak najszybciej i pomuzcie nam wyzwolic Polaków!!...Bądźmy w stanie gotowości bojowej ...Tak więc Hail Polska i wszyscy Polacy...3majmy się razem i z gury przysięgam, że jeżeli jakis Polak bedzie huntowal Polaka i ta osoba zgłosi to kturemus z nas to nie bedzie milo!! Wiecie czym to grozi...Zapanujmy na tym serverze jako Patrioci ......Ale sie wzruszylem jak to przeczytalem
Lesavir jest offline  
stary 31-05-2005, 19:34   #99
Wymi@t@cz
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 04 2005
Lokacja: Elbląg
Wiek: 33

Posty: 57
Wymi@t@cz ma numer GG 4453202
Domyślny

@lesavir
czy ja i moi koledzy tez mozemy miec dopiski " 'Darkside " ??
__________________
Wymi@t@cz jest offline  
stary 31-05-2005, 19:35   #100
pokemonlol
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 05 2004
Lokacja: Opole -> Czarnowąsy
Wiek: 36

Posty: 33
pokemonlol ma numer GG 5833547
Domyślny ??

Ile ty masz lat 3?, 7? Nie wiem takie teksty już były wiele razy gnojone. Tibia jest dla wszystkich więc nie będe się powtarzał ....

wymiatacz to nie do ciebie. tylko tego u góry co się chcesz do niego przyłączyć. Wy nawet w setke ludu nic nie zrobicie.
__________________
"I must won Tibia"

tłumaczenie dla noobów:

"Nie grajcie leszcze w Tibie"

Ostatnio edytowany przez pokemonlol - 31-05-2005 o 19:42.
pokemonlol jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 02:05.


Powered by vBulletin 3