Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 22-04-2010, 19:47   #1
Voniek
eX Moderator
 
Data dołączenia: 24 09 2006

Posty: 1,273
Domyślny Odezwa do bohaterów.

Zao.
Nowy kontynent, nowe wyzwania.
Dziwni przybysze i majaczące zagrożenie byli dopiero początkiem.
To, co wydawało się zwycięstwem było zaledwie rozgrzewką tego, co nadejdzie.
Teraz pole jest gotowe do epickiego starcia.
Nadchodzi plaga, która zniszczy ziemie i zatruje każdą duszę.
Ponownie wzywani są herosi, by razem stanęli do walki, stawili czoło przeznaczeniu.

Dzielni podróżnicy przeciwstawili się już części wyzwań na nowym kontynencie.
Jednak zawiązując nowe sojusze uwikłali się w stare walki o coś więcej niż zwykła moc
i nagle będą zagrożeni jak nigdy dotąd.

Będą musieli walczyć z mocami wykraczającymi poza ludzkie możliwości.
Będą musieli stawić czoła niepokonanemu do tej pory przeciwnikowi i jego niekończącej się armii.

Czy będą wstanie zatrzymać niewiarygodne, starożytne zło zanim będzie za późno?
Czy przeżyją w blasku chwały, a może znikną w zapomnieniu?
Czy hordy świętujących przeciwników nad ciałami bohaterów będą zapowiedzą nieuniknionego fatum?

Cień smoka powstanie.
Historia tworzy się na naszych oczach.

Bądź jej częścią... tego lata.
__________________
Voniek jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 22-04-2010, 20:40   #2
Xoo
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 05 2009

Posty: 16
Evul sound?

BĘdzie DdŹwiĘk Xddd
Xoo jest offline  
stary 22-04-2010, 21:21   #3
wyderusus2
Użytkownik forum
 
wyderusus2's Avatar
 
Data dołączenia: 21 04 2010

Posty: 5
Domyślny Git.

Dobrze że ludzie z Cipsoftu dodają i dodawać będą co raz to nowe mapy, potwory, questy które będą nowymi wyzwaniami dla wysoko levelowych graczy ale mogli by też pomyśleć o nisko levelowych graczach jak także też o faccach do których to przywiązują najmniejszą uwagę z powodu braku wpłat na ich konto 30zł miesięcznie moim zdaniem powinni też zrobić mapkę nawet nie dużą ale nową dla graczy bez prima accountu...
wyderusus2 jest offline  
stary 22-04-2010, 21:31   #4
rasiak16
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 04 2010

Posty: 15
Profesja: Paladin
Świat: Secura
Poziom: 30+
Skille: 65+/50+
Domyślny

Ktoś powiedział, (chyba na hunted.pl) że może będzie to trzeci z trójcy Terroru(tzn. że o nim mowa) no zobaczymy, ten update ciekawie się zapowiada ^^
__________________
Daję zaproszenia na Lockerz!!! Pisać PW ze swoim e-mailem!

<Secura>
rasiak16 jest offline  
stary 23-04-2010, 01:00   #5
Versa
Użytkownik Forum
 
Versa's Avatar
 
Data dołączenia: 19 04 2008
Wiek: 32

Posty: 112
Stan: Niegrający
Imię: Versa
Profesja: Royal Paladin
Świat: Candia
Pergamin A fe.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez wyderusus2 Pokaż post
mogli by też pomyśleć o nisko levelowych graczach jak także też o faccach do których to przywiązują najmniejszą uwagę z powodu braku wpłat na ich konto 30zł miesięcznie moim zdaniem powinni też zrobić mapkę nawet nie dużą ale nową dla graczy bez prima accountu...
A z jakiej niby racji? To, że możesz stworzyć konto za free, NIE OZNACZA, iż gra jest w pełni darmowa. Tibia istnieje już tyle lat, zaś co niektórzy ludzie grający w nią jeszcze nie pojęli, że gry MMO w większości przypadków nie należą do rozrywek darmowych.

Jeśli nie masz co zrobić z czasem, a nie masz zamiaru płacić za rozrywkę, idź pograj w piłkę, czy coś w tym stylu, a nie narzekasz że nie urozmaicają Ci gry, za którą nie płacisz. Pytam ponownie: Z jakiej racji mają robić grę, z której nie czerpaliby korzyści? Mam nadzieję, iż sobie to trochę przemyślisz i skończysz wypisywać lamenty na temat tego, co wprowadza w patchach CipSoft.

_________________________

Co do tematu...

Bardzo raduje mnie owy fakt, iż CipSoft nadal pisze newsy w stylu RP. Zmusza to graczy do myślenia i spektakulowania na temat wydanej informacji. Nie wszystko podane od razu na tacy.
__________________
Versa jest offline  
stary 23-04-2010, 03:04   #6
wyderusus2
Użytkownik forum
 
wyderusus2's Avatar
 
Data dołączenia: 21 04 2010

Posty: 5
Domyślny

Ziomek ty chyba nie ogarnełeś o co mi komon Zdaje sobie z tego sprawę że giera musi zarabiać na siebie... Poza tym wogule przekręciłeś sens mojej wypowiedzi ja przeciesz nie piszę że spelle all mapy outfity i addony mają być dla każdego tylko żeby dostawili coś dla facców... Co ty myślisz że jak postawią jakoś wysepke kolo carlin to już nikt nie bedzię pacca kupywał ? Poza tym śmiem zauważyć ze faccow jest najczęściej 60% serwera i jeżeli Cipsoft olewa praktycznie ich to tak jak by olewał 60% swoich potencjalnych klientów lub też myśli że to zmuś ich do kupienia pacca... ja bym tam nie narzekał jak by postawili jakoś frost island przydała by się dla 26sorcow
wyderusus2 jest offline  
stary 23-04-2010, 08:39   #7
Bigzone
Użytkownik Forum
 
Bigzone's Avatar
 
Data dołączenia: 25 09 2006
Lokacja: Łódź

Posty: 216
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Isara/Harmonia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez wyderusus2 Pokaż post
Ziomek ty chyba nie ogarnełeś o co mi komon Zdaje sobie z tego sprawę że giera musi zarabiać na siebie... Poza tym wogule przekręciłeś sens mojej wypowiedzi ja przeciesz nie piszę że spelle all mapy outfity i addony mają być dla każdego tylko żeby dostawili coś dla facców... Co ty myślisz że jak postawią jakoś wysepke kolo carlin to już nikt nie bedzię pacca kupywał ? Poza tym śmiem zauważyć ze faccow jest najczęściej 60% serwera i jeżeli Cipsoft olewa praktycznie ich to tak jak by olewał 60% swoich potencjalnych klientów lub też myśli że to zmuś ich do kupienia pacca... ja bym tam nie narzekał jak by postawili jakoś frost island przydała by się dla 26sorcow
Masz zamiar kupic pacca, to chyba musi on ci dac kilka razy wiecej niz oferowal facc, w innym przypadku jeszcze mniej osob by go kupowalo.
__________________
(\_/)
(O.o)
(> <)
To jest króliczek. Skopiuj go do swojej sygnaturki
aby pomóc mu w zawładnięciu światem!!!
Bigzone jest offline  
stary 23-04-2010, 08:57   #8
Gothanor
Użytkownik Forum
 
Gothanor's Avatar
 
Data dołączenia: 04 07 2008
Lokacja: Poznań~

Posty: 153
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Paladin
Gildia: Diamond Army
Świat: Candia
Poziom: 120
Skille: 100/83
Poziom mag.: 20
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez rasiak16 Pokaż post
Ktoś powiedział, (chyba na hunted.pl) że może będzie to trzeci z trójcy Terroru(tzn. że o nim mowa) no zobaczymy, ten update ciekawie się zapowiada ^^
Jeżeli do TT przyjęli smoka, to jak najbardziej.

Cytuj:
Cień smoka powstanie.
Historia tworzy się na naszych oczach.
Osobiście b. się cieszę, że wreszcie coś poza demonem będzie super-hiroł bossem.
__________________

Master!
Apprentice!
Heartborne, 7th Seeker
Warrior!
Disciple!
In me the Wishmaster

Pomogłem? Wkurzyłem? Chcesz się dowartościować? Napisz mi notkę!!

Grey Havens my destiny.
Gothanor jest offline  
stary 23-04-2010, 09:09   #9
Versa
Użytkownik Forum
 
Versa's Avatar
 
Data dołączenia: 19 04 2008
Wiek: 32

Posty: 112
Stan: Niegrający
Imię: Versa
Profesja: Royal Paladin
Świat: Candia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez wyderusus2 Pokaż post
Ziomek ty chyba nie ogarnełeś o co mi komon
Nie jestem ziomkiem, heh.

Tak btw. czytaj to, co kolega napisał niżej. Streścił to krótko i jasno:

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bigzone Pokaż post
Masz zamiar kupic pacca, to chyba musi on ci dac kilka razy wiecej niz oferowal facc, w innym przypadku jeszcze mniej osob by go kupowalo.
I tyle na temat.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gothanor Pokaż post
Osobiście b. się cieszę, że wreszcie coś poza demonem będzie super-hiroł bossem.
Zawsze uważałam, że twórca grafik jednych z najpotężniejszych bossów w tejże grze, szczycił się wyjątkowym [być może celowym?] lenistwem.
Narysujemy potworka, zmienimy kolorki i będzie ich kilka... Myślę, że powinni coś z tym zrobić, zanim większość z nich wprowadzą do oficjalnej wersji gry.
__________________
Versa jest offline  
stary 23-04-2010, 11:04   #10
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

dla tej gry byłoby najlepiej gdyby była w 100% płatna.
__________________
Vil jest offline  
stary 23-04-2010, 12:33   #11
AnArAki
Użytkownik Forum
 
AnArAki's Avatar
 
Data dołączenia: 31 12 2006
Lokacja: Peterborough
Wiek: 31

Posty: 189
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
AnArAki ma numer GG 3532964
Domyślny

Nie wiem czy to zart vill czy mowisz powaznie ale, ja sie z tym zgadzam. Abonament mogl by byc ofc. tanszy od tego w wowie o polowe bo wiadomo w tibie mniej ludzi gra wiec i tak by mnie cipsoft wydulil i do tego to by mialo nawet fajny sens, placisz pieniazki i popier**** po pacc area ktore wtedy juz by nie bylo pacc area ;p
__________________
AnArAki jest offline  
stary 23-04-2010, 12:38   #12
Arts19
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 03 2010
Lokacja: Grudziądz
Wiek: 33

Posty: 21
Stan: Niegrający
Profesja: Rookstayer
Świat: Secura
Poziom: 18
Domyślny

Przecież tą grę nie robię za darmo, oni też muszą mieć z tego korzyści.Tak się zastanawiam czy do nich napisać aby dodali coś dla FACC.Ostatnio co zostawili dla FACC, to ten AOL, który może się przydać jako małe zabezpieczenie przed śmiercią.Wielkimi krokami zbliża się następny update, opowiadanie bardzo ładnie się prezentuję.
Arts19 jest offline  
stary 24-04-2010, 18:45   #13
Master Rincewind
Użytkownik Forum
 
Master Rincewind's Avatar
 
Data dołączenia: 17 10 2004
Lokacja: IV Rzeczpospolita:(
Wiek: 31

Posty: 74
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Druid
Świat: Guardia
Poziom: 30
Skille: rod/22
Poziom mag.: 34
Domyślny

Arts19, myślisz, że jesli napiszesz to oni choć trochę wezmą pod uwagę to co napisałeś? Haha, jasne.

A co do topicu, nie no bardzo oryginalny tekst zapowiedzi, po prostu wcale jeszcze nie słyszałem o "wielkim złu które zagraża światu" i o tym, "czy rycerze zdążą je powstrzymać"? Eh, bieda.
Master Rincewind jest offline  
stary 24-04-2010, 23:37   #14
Jorg Bruce
Użytkownik Forum
 
Jorg Bruce's Avatar
 
Data dołączenia: 24 10 2004
Lokacja: Najstarsi górale tego nie wiedzą
Wiek: 33

Posty: 277
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Paladin
Gildia: hot eh?
Jorg Bruce ma numer GG 1254840
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vil Pokaż post
dla tej gry byłoby najlepiej gdyby była w 100% płatna.
true.


.
.
.
__________________
I see no changes wake up in the morning and I ask myself is life worth living should I blast myself?


2 PAC rest in peace[*]
Jorg Bruce jest offline  
stary 25-04-2010, 13:48   #15
Azatar90
Użytkownik Forum
 
Azatar90's Avatar
 
Data dołączenia: 20 11 2006
Lokacja: Łódż
Wiek: 34

Posty: 172
Stan: Na Emeryturze
Poziom: 348
Domyślny

Dokładnie realna powinna byc w 100% platna
__________________

Azatar90 jest offline  
stary 25-04-2010, 17:55   #16
Olipek
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 08 10 2006
Lokacja: Heum

Posty: 9
Stan: Usunięty
Profesja: Elite Knight
Świat: furora
Poziom: 155
Skille: 96/94
Poziom mag.: 8
Domyślny

Tak gadacie ze tibia powinna byc 100% platna a jakby byla to byscie zarzekali ze nie mozna za friko pograc ;]

Tak pozatym gdybys zobaczyl zdjecie z tibi nie wiedzac co to za gra to watpie ze bys wykupil "abonament" ;]
Olipek jest offline  
stary 25-04-2010, 18:47   #17
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Olipek Pokaż post
Tak pozatym gdybys zobaczyl zdjecie z tibi nie wiedzac co to za gra to watpie ze bys wykupil "abonament" ;]
To działa w obie strony.

W sytuacji gdy nie ma opcji darmowej gry w interesie Cipsoftu jest utrzymanie jak największej jakości produktu i stałe jego ulepszanie zgodnie z oczekiwaniami klientów. Presja na Cipsoft byłaby zatem, przynajmniej w teorii, większa, na czym klienci tylko by skorzystali.
__________________
Vil jest offline  
stary 26-04-2010, 12:24   #18
Askaral
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 01 2006
Lokacja: Tchais

Posty: 785
Imię: Wychowawca
Profesja: Elder Druid
Świat: Celesta
Poziom: 27!
Skille: wielkie
Poziom mag.: He
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vil Pokaż post
dla tej gry byłoby najlepiej gdyby była w 100% płatna.
Chyba nie piszesz powaznie? Ostatnio jak tak patrze to w tipie gra przecietnie 35k osob, a o tych godzinach dawniej bylo z 50k. Twoj pomysl dobil by wasza lezaca pikseloze.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Master Rincewind Pokaż post
Arts19, myślisz, że jesli napiszesz to oni choć trochę wezmą pod uwagę to co napisałeś? Haha, jasne.

A co do topicu, nie no bardzo oryginalny tekst zapowiedzi, po prostu wcale jeszcze nie słyszałem o "wielkim złu które zagraża światu" i o tym, "czy rycerze zdążą je powstrzymać"? Eh, bieda.
Pieknie podsumowane.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vil Pokaż post
To działa w obie strony.

W sytuacji gdy nie ma opcji darmowej gry w interesie Cipsoftu jest utrzymanie jak największej jakości produktu i stałe jego ulepszanie zgodnie z oczekiwaniami klientów. Presja na Cipsoft byłaby zatem, przynajmniej w teorii, większa, na czym klienci tylko by skorzystali.
No dobra. A teraz wyobraz sobie, ze zaczynasz gre i kumpel pokazuje ci ta gierke. Wszystko ladnie pieknie, ale pod koniec wspomina o 70 zl za 3 miechy. Twoja odpowiedz? Moge sie zalozyc o mojego 27 sorca, ze byloby to cos w rodzaju "70 zl za takie krzywe gowno w 2d? Daaaaj spokoj stary".
__________________
Jeśli powyższy post w jakikolwiek sposób łamie regulamin forum to śmiało zgłoś go moderatorowi. Ja dostanę punkty, które później wymienię na nagrody a ty będziesz miał satysfakcje z wypełnienia swojego obowiązku.

Ostatnio edytowany przez Askaral - 26-04-2010 o 12:31.
Askaral jest offline  
stary 26-04-2010, 12:45   #19
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Askaral Pokaż post
Chyba nie piszesz powaznie? Ostatnio jak tak patrze to w tipie gra przecietnie 35k osob, a o tych godzinach dawniej bylo z 50k. Twoj pomysl dobil by wasza lezaca pikseloze.
Po pierwsze nie naszą.

Po drugie - właśnie o to chodzi, żeby odsiać plebs i zredukować liczbę graczy do takiego poziomu, żeby wymusić na Cipsofcie drastyczną poprawę jakości gry dla przyciągnięcia nowych rzeszy klientów albo całkowite zlikwidowanie całej inwestycji.

DA SIĘ zrobić dobrą grę w 2D, tylko trzeba to robić z rozmysłem. To co wyprawia Cipsoft przypomina owijanie gówna we wstążkę - być może będzie trochę ładniej wyglądać, ale nadal to gówno.


Tak na marginesie, nie ma ekonomicznej różnicy pomiędzy scenariuszem w którym z serwerów korzysta 50 tys ludzi z czego 20k płaci, a drugim w którym korzysta 20k płacących.
__________________

Ostatnio edytowany przez Vil - 26-04-2010 o 12:46.
Vil jest offline  
stary 27-04-2010, 11:17   #20
Bonus_RPK
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Vil...Różnicy nie ma,ale jest coś takiego jak nei aktywność graczy...co miesiąc ludzie nie płacą i tam gdzie 20k płacących nie zagra na next miesiąc 1k to już masz 19k płacących,a tam gdzie 50k grających i 20k płacących odejdzie 1k płacących to z tym pozostałych 30k nie płacących może dojść np:5k płacących i po temacie większy zysk tam gdzie więcej ludzi gra bo są tak zwane REZERWY ,ale podziwiam Twój tok myślenia Vil tępym człowiekiem na pewno nie jesteś ogarniasz klimat
 
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 18:52.


Powered by vBulletin 3