Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Multimedia > Fake'i

Notki

Fake'i Zdjęcia troche inne od normalnych... przerobione mniej lub bardziej. Tutaj je znajdziesz.
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 07-02-2010, 18:14   #1
eerion
CS Tibia.pl Team
 
eerion's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2003
Lokacja: Utopia
Wiek: 35
Wpisy bloga: 2

Posty: 2,908
Stan: Niegrający
eerion ma numer GG 4323111
Domyślny Północny Wiatr

No i w końcu zacząłem robić tego fake.
Na pytania mogę odpowiadać zawsze poza, choć główna historia fake będzie opowiadana tylko na obrazkach.
Z ważnych ogłoszeń:
W tworzeniu tego fake wspierają mnie Turok oraz Sezu, za co im serdecznie dziękuje. Będą oni pomagać mi od strony graficznej, ponieważ od zawsze byłem w tym yyy... co najwyżej średni

Tak więc... zapraszam do fake oraz do krytykowania - zarówno fabuły jak i grafiki, żebym (żebyśmy ) wiedzieli co ulepszyć w następnych partach.

Panie i panowie:
Część I - tutaj
Część II - strona 2

Fake pt. Północny Wiatr!
Część I

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shinjix
Jezeli juz jestesmy przy Vision of Escaflowne - fajnego hentaja z tego widzialem
Wpuścić takiego maniaka do tematu o anime

eerion.blogspot.com - Jak to gaijin Japonię ogarniał, czyli relacja z kraju kwitnącej wiśni.

Ostatnio edytowany przez eerion - 18-03-2010 o 23:52.
eerion jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 07-02-2010, 18:29   #2
Sezowaty
Użytkownik Forum
 
Sezowaty's Avatar
 
Data dołączenia: 16 12 2006
Lokacja: W mieszkaniu...
Wpisy bloga: 1

Posty: 506
Stan: Niegrający
Imię: Qozettos
Profesja: Knight
Poziom: 42
Sezowaty ma numer GG 6070154 Send a message via Skype™ to Sezowaty
Domyślny

No a więc, co pierwsze rzuciło mi się w oczy to, to, że trochę pusto jest w tym 'lesie'. No, ale już Ci to mówiłem na GG. No i jeszcze jakoś ta droga przy domku mi się nie widzi. Co do fabuły to powiem tak - poczekamy zobaczymy ;> Bo jak na razie zapowiada się dosyć ciekawie.
__________________
Sezowaty jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-02-2010, 18:29   #3
Ghernie
Użytkownik Forum
 
Ghernie's Avatar
 
Data dołączenia: 26 10 2008
Wpisy bloga: 12

Posty: 521
Domyślny

Pierwsze wrażenie:
Cholera! Większych obrazków nie mogłeś dać?


Lokacje są na średnim poziomie pod względem wykonania. Przypatrz się proszę obrazkowi nr. 7 (numeracja obrazków ułatwi nam krytykę), akcja ma miejsce tylko na 1/3 całego obrazka, więc po co cała reszta? Z pierwszej lokacji zrobiłbym dwie; drogę z domem i część na której wracają z "czegoś". Dużo schludniej by to wyglądało, nie mówiąc o rozmiarach. Poza tym, jeśli robisz duże lokacje, musisz bardziej rozplanowywać całą lokację, przy małych nie ma to tak wielkiego znaczenia. Jeszcze jedną oczywistą wadą, jest to, że są one (lokacje) najzwyczajniej w świecie puste! Masz od cholery dodatków do podłoża (traw, krzaczków, liści, pajęczyn, drzew, kwiatków i innego badziewia), nie bój się ich wrzucać. Pamiętaj tylko co kilka chwil patrzeć na cały obrazek bez powiększenia, bo co za dużo, to nie zdrowo.

Fabuły nie oceniam, bo narazie nie ma czego. Początek jest tak skonstruowany, że się zdarzyć dosłownie wszystko. To raczej dobrze, bo w każdej chwili możesz dodać poprawki

Outfit mistrza super, nie mam żadnych zastrzeżeń. Z uczniem już trochę gorzej ale też nie jest zły.

Droga do domu jest brzydka! Jeśli nie jesteś Speedem (dotąd tylko jemu "własne drogi" w miarę wychodziły), radzę używać tych Tibijskich.

Noc powinna być trochę ciemniejsza. Zachód słońca (obrazek nr. 8) jest dobry.

Chata mistrza wydaje mi się zbyt skromna. Nie lubie pustych pomieszczeń.

Nie rozumiem, o co chodzi z "Brak dedykacji" ale to chyba nie ma większego znaczenia.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez eerion Pokaż post
No i w końcu zacząłem robić tego fake.
Nie powinno być "tego fake'a"?


Więcej błędów nie widzę.
Szczerze, spodziewałem się czegoś lepszego (mówię tu o grafice i ilości). Popraw to co napisałem w następnym parcie, a będzie dobrze ;p
__________________

Ostatnio edytowany przez Ghernie - 07-02-2010 o 18:55.
Ghernie jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-02-2010, 18:29   #4
Tibia-Man
Użytkownik Forum
 
Tibia-Man's Avatar
 
Data dołączenia: 23 12 2006

Posty: 194
Stan: Na Emeryturze
Świat: Aurea
Send a message via Skype™ to Tibia-Man
Domyślny

Za duzo 'no i?'
Ten szary piasek sux.
Rozkrec to.
Tibia-Man jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-02-2010, 19:28   #5
Rayspeed
Użytkownik Forum
 
Rayspeed's Avatar
 
Data dołączenia: 30 04 2009

Posty: 40
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Cado Frasi
Profesja: Sorcerer
Świat: Olympa
Poziom: 10
Poziom mag.: 1
Domyślny

Co ja tu mogę napisać... świetne, dawno nie było dobrego fake'a (nie licząc Allaheren) więc przyda się na rozruszanie działu.
Nie pasuje mi tu tylko ta nieszczęsna dróżka i wielkość obrazków. Dałbym 9/10, ale jak zwykle nie ocenię...
__________________

EdzioVonPedward HERE!!!
Wykompe ci matkie!
Rayspeed jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-02-2010, 19:34   #6
Pacz_knight
Użytkownik Forum
 
Pacz_knight's Avatar
 
Data dołączenia: 26 06 2007
Lokacja: Japonia
Wiek: 31
Wpisy bloga: 15

Posty: 1,712
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Calmera
Poziom: 50
Poziom mag.: 5
Domyślny

Puste lokacje, zarowno las, jak i wnetrze domu. Jesli decydujesz sie na duze obrazki, staraj sie je wypelnic w miare mozliwosci, ale z umiarem.
Ten szary piasek, ktory pelni role sciezki jest ochydny.
Gdzie niegdzie oklepane i malo pomyslowe dialogi, moim zdaniem.

Rob dalej, bo jak narazie ciezko cokolwiek stwierdzic...
Pacz_knight jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-02-2010, 19:42   #7
eerion
CS Tibia.pl Team
 
eerion's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2003
Lokacja: Utopia
Wiek: 35
Wpisy bloga: 2

Posty: 2,908
Stan: Niegrający
eerion ma numer GG 4323111
Domyślny

Cytuj:

Lokacje są na średnim poziomie pod względem wykonania. Przypatrz się proszę obrazkowi nr. 7 (numeracja obrazków ułatwi nam krytykę), akcja ma miejsce tylko na 1/3 całego obrazka, więc po co cała reszta?
Nie chciałem ciąć i robić wymuszonych mini obrazków. Wolałem dodać trochę trawy z prawej i dzięki temu uniknąć, dość zbędnej kwestii "Wracamy do domu" i kilku rzeczy się z tym wiążących. A jako, że jednokadrowe rozszerzenie troche brzydko wygląda i wolałem w miarę możliwości nie skakać to zrobiłem całe takie duże. Do tego tam też musiałbym klepnąć sporo "zbędnego" lasu by zmieścić dialogi.
Cytuj:
akcja ma miejsce tylko na 1/3 całego obrazka, więc po co cała reszta? Z pierwszej lokacji zrobiłbym dwie; drogę z domem i część na której wracają z "czegoś". Dużo schludniej by to wyglądało, nie mówiąc o rozmiarach. Poza tym, jeśli robisz duże lokacje, musisz bardziej rozplanowywać całą lokację, przy małych nie ma to tak wielkiego znaczenia.
Musiałem jeszcze pokazać, że nie mieszkają oni w miasteczku, ani w jego pobliżu - ot lasek.
Cytuj:

Droga do domu jest brzydka! Jeśli nie jesteś Speedem (dotąd tylko jemu "własne drogi" w miarę wychodziły), radzę używać tych Tibijskich.
To jest sprite xD.
Chciałem zrobić podsypane piaskiem dojście do domu, ale wersja żołta (czyt. plażowa) mi nie pasowała. Faktycznie nie wyszedł zbytnio. Trudno, nie będę go już używał
Cytuj:
Jeszcze jedną oczywistą wadą, jest to, że są one (lokacje) najzwyczajniej w świecie puste! Masz od cholery dodatków do podłoża (traw, krzaczków, liści, pajęczyn, drzew, kwiatków i innego badziewia),
Osobiście nie jestem zbyt wielkim fanem spamowania dodatkami na powierzchniach klasy trawa/inny typ podłoża. To nie kamieniołom, żeby wrzucać 10 rodzajów kamyków . Ale pokombinuje później z rozmiarami obrazków, żeby nie rzucało się to tak w oczy. No i wtedy pojedyncze dodatki na krzyż powinny lepiej wyglądać. Zobaczymy jak wyjdzie.
Cytuj:

Fabuły nie oceniam, bo narazie nie ma czego. Początek jest tak skonstruowany, że się zdarzyć dosłownie wszystko. To raczej dobrze, bo w każdej chwili możesz dodać poprawki
Jakie poprawki?
Fabułę mam zawsze zrobioną na kilka odcinków wprzód.
Cytuj:
Noc powinna być trochę ciemniejsza. Zachód słońca (obrazek nr. 8) jest dobry.
Powiem ci, że u mnie na PSie wyglądało to ciemniej. Tak czy siak - to noc jeszcze nie jest - raczej zmierzch.
Mogłem napomnieć o tym.
Cytuj:
Chata mistrza wydaje mi się zbyt skromna. Nie lubie pustych pomieszczeń.
Bo mistrz żyje dość skromnie. Ale później ta kwestia zostanie jeszcze poruszona. Ale można by skrócić domek o 1 kratke w gruncie rzeczy.
Cytuj:
Nie rozumiem, o co chodzi z "Brak dedykacji" ale to chyba nie ma większego znaczenia.
Brak dedykacji do czegoś = nie przykładanie się.
Cytuj:
Szczerze, spodziewałem się czegoś lepszego (mówię tu o grafice i ilości). Popraw to co napisałem w następnym parcie, a będzie dobrze ;p
Turok w tym parcie nie wystąpił, bo efektów praktycznie nie było. Sezu podrzucił mi 2 outy ;P

Ogólnie - sporo błędów widzę, no cóż długa przerwa robi swoje. W następnym parcie postaram się rozprawić zwłaszcza z rozmiarami screenów.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shinjix
Jezeli juz jestesmy przy Vision of Escaflowne - fajnego hentaja z tego widzialem
Wpuścić takiego maniaka do tematu o anime

eerion.blogspot.com - Jak to gaijin Japonię ogarniał, czyli relacja z kraju kwitnącej wiśni.
eerion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-02-2010, 20:24   #8
GargoinX
Just an Orange
 
GargoinX's Avatar
 
Data dołączenia: 06 04 2008
Lokacja: Płock
Wiek: 29
Wpisy bloga: 34

Posty: 1,242
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Eternia
Poziom: 31
Skille: 65/64
Poziom mag.: 4
GargoinX ma numer GG 3751106
Domyślny

Większość błędów (tych większych jak i mniejszych) została wymieniona wcześniej, jednakże i ja napiszę co najbardziej razi mnie tu w oczy. Przede wszystkim "no i". Bardziej mi tu pasuje zwrot "co w związku z tym" lub "nie interesuje mnie to". To "no i" takie trochę oklepane. No i już wcześniej wspomniana wielkość obrazków i pustka. Ale sądzę, że dasz radę to naprawić.
__________________

Literka Z, literka K, literska S jak ZKS!

Gargoin na Last.fm!

Notka dla Gargulca.
GargoinX jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-02-2010, 00:58   #9
PiotrXXX
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 08 2009

Posty: 77
Domyślny

Ja to nie wiem czego wy się czepiacie.

Lokacje za duże? Nie idzie na łatwiznę tak jak większość fejkowców chociaż nie te lokacje nie są najwyższych lotów, ale nie o nie tu chodzi. Mi wystarczy dobra fabuła i w miarę porządna sklejka. Eerion ma dobrą fabułę, a od grafiki to ma ludzi Przynajmniej on nie musi robić super ekstra grafiki. Dobra fejk obroni się sam. 10/10
PiotrXXX jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-02-2010, 12:53   #10
Veruis
Użytkownik Forum
 
Veruis's Avatar
 
Data dołączenia: 15 08 2006
Wiek: 30

Posty: 1,359
Veruis ma numer GG 5328971
Domyślny

Aż musiałem wejść jak dostałem cynka że Eerion dał coś na forum


Mógłbyś się bardziej przyłożyć. Brakuje wielu elementów otoczenia, albo zmniejsz obrazki. Znając ciebie, za parę części będzie problem z połapaniem się o co w fabule chodzi, tak zakręcisz, ale to dobrze.

Powodzenia
__________________
Dziesięciu Najlepszych,

Dziewięciu można skreślic,

Bo jestem Ja,

I nie ma reszty!


Sprobuj skopiowac... : >

Veruis jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-02-2010, 13:32   #11
eerion
CS Tibia.pl Team
 
eerion's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2003
Lokacja: Utopia
Wiek: 35
Wpisy bloga: 2

Posty: 2,908
Stan: Niegrający
eerion ma numer GG 4323111
Domyślny

Nie wiem czy fabuła będzie aż tak skomplikowana. Zobaczymy.
Jedyne co mogę wam na razie zdradzić to, że ten odcinek zawiera olbrzymią dawkę informacji . Choć na razie nikt jeszcze na to nie wpadł.
Jak ktoś wpadnie ocb... Może jakaś nagroda się znajdzie? ^^
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shinjix
Jezeli juz jestesmy przy Vision of Escaflowne - fajnego hentaja z tego widzialem
Wpuścić takiego maniaka do tematu o anime

eerion.blogspot.com - Jak to gaijin Japonię ogarniał, czyli relacja z kraju kwitnącej wiśni.
eerion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-02-2010, 13:43   #12
PiotrXXX
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 08 2009

Posty: 77
Domyślny

Jaka nagroda?
PiotrXXX jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-02-2010, 15:51   #13
eerion
CS Tibia.pl Team
 
eerion's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2003
Lokacja: Utopia
Wiek: 35
Wpisy bloga: 2

Posty: 2,908
Stan: Niegrający
eerion ma numer GG 4323111
Domyślny

No myśle, że jedyne co moge zaproponować ciekawego to jakaś rólka w fake. Któroplanowa - zobaczymy.
Najpierw jednak... trzeba rozwikłać sekret, który tutaj ukryłem
I tak powiedziałem dużo. Powodzenia!
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shinjix
Jezeli juz jestesmy przy Vision of Escaflowne - fajnego hentaja z tego widzialem
Wpuścić takiego maniaka do tematu o anime

eerion.blogspot.com - Jak to gaijin Japonię ogarniał, czyli relacja z kraju kwitnącej wiśni.
eerion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-02-2010, 16:34   #14
Tibia-Man
Użytkownik Forum
 
Tibia-Man's Avatar
 
Data dołączenia: 23 12 2006

Posty: 194
Stan: Na Emeryturze
Świat: Aurea
Send a message via Skype™ to Tibia-Man
Domyślny

A wiec ja wyjde Ci na przzeciw z moja jak zwykle oczywista i jakze prawdziwa teza.

To proste.
To poczatki Turbodymomena.
Kiedys go szkolilem lecz gdy w jego kraju (Rumuni) wybuchla wojna opuscil mnie.
Tam wyrznal wszystkich wrogow i zostal super her0.
To smutne ale prawdziwe.
Ale to juz nie wazne...
Turbodymoman sie skonczyl ;<
Tibia-Man jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-02-2010, 16:39   #15
PiotrXXX
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 08 2009

Posty: 77
Domyślny

No daj chociaż jakąś podpowiedź.
No i nie wiadomo jaki przekaz ma ten sekret. Czy tam jakiś szyfr w ich rozmowie istnieje czy sceneria chowa tą tajemnice, a może porostu robisz sobie jaja?
PiotrXXX jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-02-2010, 17:37   #16
Ghernie
Użytkownik Forum
 
Ghernie's Avatar
 
Data dołączenia: 26 10 2008
Wpisy bloga: 12

Posty: 521
Domyślny

Po kolei:
- Jest jakaś wojna, między ludźmi z północy, a "Notos" (wspak prawie jak "satan"), która dotknęła kraj Cruora, Borię. Wygląda mi to bardziej, na wojnę między 2 krajami ale wtedy zapewne Cruor powiedziałby coś w stylu "wybuchła wojna między Notos, a Borią". Możliwe, że "Notos" wcale nie są państwem, tylko dziwną rasą lub innym plemieniem. W każdym bądź razie, ojczyzna Cruora została zaatakowana.
- Cruor posiada nieuaktywnione jakieś "zdolności". Domyślam się, że chodzi o magię, mimo iż z kolejnego zdania wynika, że są to zwykłe umiejętności władania mieczem.
- Od dłuższego czasu szkolił się pod okiem mistrza Kareth'a. Przez ostatnie kilka dni, nie mógł się skupić na ćwiczeniach.
- Cruor namówił swojego mistrza, by ten pozwolił mu wyruszyć na wojnę w swoim kraju, jednak, nie wygląda mi na to by zamierzał woogle tam dotrzeć. Najzwyczajniej miał już dosyć treningu i swojego mistrza.
- Mistrz wyrusza do swojego starego przyjaciela na herbatkę.
- Cruor lubi się bawić do późna, a w lesie występują tylko 2 rodzaje grzybów.
__________________

Ostatnio edytowany przez Ghernie - 08-02-2010 o 17:41.
Ghernie jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-02-2010, 17:54   #17
PiotrXXX
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 08 2009

Posty: 77
Domyślny

No i na dodatek mówił, że chce wrócić na północ, a idzie zachód, ale może woli iść drogą.

Wygląda na to, że Cruor oszukał mistrza i chce wrócić do żony.

Mistrz może idzie się z kimś naradzić, ponieważ w tym liście na stole była jakaś ważna informacja, a może nie chciał puścić ucznia na wojnę, ponieważ coś o tym wie albo jest w tą wojnę zamieszany.

Może chodzi o te magiczne drzwi, które po otwarciu zmieniają się w drzwi wzmocnione dwoma pasami żelaza. To jest system antywłamaniowy?

Ostatnio edytowany przez PiotrXXX - 08-02-2010 o 17:59.
PiotrXXX jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-02-2010, 18:56   #18
Rayspeed
Użytkownik Forum
 
Rayspeed's Avatar
 
Data dołączenia: 30 04 2009

Posty: 40
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Cado Frasi
Profesja: Sorcerer
Świat: Olympa
Poziom: 10
Poziom mag.: 1
Domyślny

Cytuj:
W koncu moglem wyruszyc! Nadszedl czas sprawdzic, na co zdaly sie nauki mistrza. I zaczac zyc samemu. Boria... tez na tym skorzysta.
Mówił, że chce wyruszyć aby walczyć za Borię a teraz spycha ją na drugi plan.
Cytuj:
Swiat czeka! W gruncie rzeczy nie oklamalem mistrza o moim patriotyzmie...
W gruncie rzeczy? Coś tu śmierdzi... Poza tym nie dawałbyś tego obrazka gdyby nic ważnego nie przekazywał, stąd moje domysły.
__________________

EdzioVonPedward HERE!!!
Wykompe ci matkie!
Rayspeed jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-02-2010, 21:39   #19
eerion
CS Tibia.pl Team
 
eerion's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2003
Lokacja: Utopia
Wiek: 35
Wpisy bloga: 2

Posty: 2,908
Stan: Niegrający
eerion ma numer GG 4323111
Domyślny

Puuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuudłoooooooooooo oooooooooooooooooooooooooo

Kombinujecie, ale źle i nie w tym kierunku.
Cytuj:
No daj chociaż jakąś podpowiedź.
Jakbym dał następną podpowiedź to by było za łatwo już.
Odpowiedź macie pod samymi nosami,
Cytuj:
No i nie wiadomo jaki przekaz ma ten sekret. Czy tam jakiś szyfr w ich rozmowie istnieje czy sceneria chowa tą tajemnice, a może porostu robisz sobie jaja?
Nie robie sobie jaj.
A ten sekret... Przekazuje bardzo wiele na temat całej tej historii.
Kuniec pomocy.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shinjix
Jezeli juz jestesmy przy Vision of Escaflowne - fajnego hentaja z tego widzialem
Wpuścić takiego maniaka do tematu o anime

eerion.blogspot.com - Jak to gaijin Japonię ogarniał, czyli relacja z kraju kwitnącej wiśni.
eerion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-02-2010, 23:31   #20
piokko
Użytkownik Forum
 
piokko's Avatar
 
Data dołączenia: 07 04 2009

Posty: 29
Domyślny

fejk się fajnie zapowiada

i co do tej zagadki mam pare pomysłów i stwierdzeń faktów
1 Mnie się wydaje , że żadnej wojny nie ma a on jest synem/wybrańcem/spadkobiercą czegoś w bori
2. z wypowiedzi cruora wnioskuję że on na żadną wojnę nie idzie(a przynajmniej , że wojna ma tu charakter drugoplanowy) więc dlaczego był zamyślony ? możliwe , że coś (magia moc czy inne ukryte coś) go doprowadzało do tego stanu
3 a teraz coś bezpodstawnego wydaje mi się , że mistrz jest spokrewniony z cruorem
a no i jeszcze mnie naszła myśl , że znajdzie żonę z innym hehehe
__________________
[IMG][/IMG]


Cytuj:
23:07 Noffegrisen [6]: fuck you pl nigger asshole bitch elitedicksucker , legionhelmetfuck you, chainrunk, platedick, macelucas bros nigger,leathersexy caverat, OMMMMMFG GGGGGG u make me DEMON AMULET EMBARRASED !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

dziecko musiało odreagować

Ostatnio edytowany przez piokko - 08-02-2010 o 23:33.
piokko jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 15:07.


Powered by vBulletin 3