Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Tajemnice Rookgaardu

Notki

Tajemnice Rookgaardu Wyspa początkujacych. Każdy tutaj zaczyna...

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 23-07-2008, 00:09   #3201
Tocallo
Użytkownik Forum
 
Tocallo's Avatar
 
Data dołączenia: 16 06 2007
Lokacja: Białystok
Wiek: 17

Posty: 214
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Świat: Zanera
Poziom: 62
Domyślny

Tocallo jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 23-07-2008, 16:40   #3202
Qba_xd
Użytkownik Forum
 
Qba_xd's Avatar
 
Data dołączenia: 24 06 2008
Lokacja: Płock

Posty: 43
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Gildia: Prophecy
Świat: Titania
Poziom: 24
Skille: ?/?
Poziom mag.: ?
Qba_xd ma numer GG 6529036
Pytanie

nie wiem czy zauwazyliscie ale w tibi.pl>bronie>miecze pojawil sie nowy miecz: "Steampowered Spikesword" co to moze byc?
__________________
Cytuj:
Master Palladino [127]: w8
Master Palladino [127]: sms pisze do mamy
Master Palladino [127]: ze anni zrobilem


Cytuj:
Mój best hit to 100 w Mame z krzesła.
a best loot to renta babci
Qba_xd jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-07-2008, 17:01   #3203
Zgiera
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 04 2008
Lokacja: Białystok

Posty: 14
Stan: Początkujący
Imię: Zgiera
Profesja: Knight
Świat: Hiberna
Poziom: 31+
Zgiera ma numer GG 8766705
Domyślny

to jest chyba ten miecz który ma nam dać jakis dwarf za jakis śrubokręt.moze ktoś wie czy ktos go zdoby
Zgiera jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-07-2008, 17:07   #3204
perek1892
Użytkownik Forum
 
perek1892's Avatar
 
Data dołączenia: 14 05 2008
Lokacja: Jelenia Góra

Posty: 73
perek1892 ma numer GG 8107541
Domyślny

@up,up2
To niema nic wspólnego z Rookiem.
__________________


Peace.P~~
perek1892 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-07-2008, 14:45   #3205
Slythia
Blondynka
 
Slythia's Avatar
 
Data dołączenia: 02 05 2007
Wpisy bloga: 3

Posty: 2,838
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez cinek0124 Pokaż post
(usunięty post)
http://www.youtube.com/watch?v=xi1F_-jk5yk
szybko znajdzcie ten quest
Ile razy mamy mówić, że ten filmik to fake? Sam autor to stwierdził...

Szybka reakcja Tompior ; ).
__________________
"Kiedy znalazłem się na dnie, usłyszałem pukanie od spodu."
S. J. Lec

Ostatnio edytowany przez Slythia - 24-07-2008 o 14:48.
Slythia jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-07-2008, 14:45   #3206
perek1892
Użytkownik Forum
 
perek1892's Avatar
 
Data dołączenia: 14 05 2008
Lokacja: Jelenia Góra

Posty: 73
perek1892 ma numer GG 8107541
Domyślny

@up2
CZY TO CZłOWIEKU JESTEś CHOC TROCHE NORMALNY???POMYśL ZANIM COś NAPISZESZ!!!A I TERAZ WPISZ SOBIE W WYSZUKIWARKE "SHADOW REX" I POCZYTAJ...ZAL

@EDIT
Dziękuje serdecznie wielkiemu Tempiorowi za usunięcie tego posta...
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez cinek0124

ej ku***a wy tu P********e a zagadka sama sie nie rozwiaze moze to co widzialem na youtube pomoze
http://www.youtube.com/watch?v=xi1F_-jk5yk
szybko znajdzcie ten quest
__________________


Peace.P~~

Ostatnio edytowany przez perek1892 - 24-07-2008 o 14:51.
perek1892 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-07-2008, 15:43   #3207
Fifeks
Użytkownik forum
 
Fifeks's Avatar
 
Data dołączenia: 24 07 2008
Lokacja: Lubartów

Posty: 5
Fifeks ma numer GG 5435682 Send a message via Skype™ to Fifeks
Domyślny

Jestem nowy to fakt. Ale proszę was o to aby obyło się bez komentarzy typu "widac ze nowy sciemnia" itd. Więc dojdzmy do sedna... Może wydać się to bardzo bardzoo głupie, lecz dziś czytałem kilka ostatnich stron tego tematu i wiele ludzi dało cytat słów Knightmare'a. Otóż mówią one że szukamy za daleko z wiązku z tym pomyślałem o tych wszystkich kombinacjach że to zbyt skomplikowane... I wymyśliłem żeby spróbować nacicnąć "use" (uwaga) na KAżDE drzewko/krzaczek (nawet po zjedzeniu jagód) na rookgaard. Coś w stylu Banana Quest. Sam narazie nie mam czasu zacząć tego sprawdzać... Ale wieczorem napewno zaczne i na bieżąco będe was informował. Być może temat był poruszany jeżeli tak to przepraszam was najmocniej.



Pozdrawiam
Fifeks jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-07-2008, 17:43   #3208
Quba133
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Ale zes sie napisał ale dobrze że to otkrywasz[MONSTER][/MONSTER]
  Odpowiedz z Cytatem
stary 24-07-2008, 20:19   #3209
Slythia
Blondynka
 
Slythia's Avatar
 
Data dołączenia: 02 05 2007
Wpisy bloga: 3

Posty: 2,838
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez cinek0124 Pokaż post
tyle gadacie <cenzura> a czy którys z was prubowal moze jednak bo ja narazie nie mam czasu grac rooksteyerem bo knightem sie skilluje
Tak, zostało to sprawdzone. Poza tym, sam autor napisał, że to fake.

Używaj opcji edytuj...
__________________
"Kiedy znalazłem się na dnie, usłyszałem pukanie od spodu."
S. J. Lec

Ostatnio edytowany przez Slythia - 24-07-2008 o 20:21.
Slythia jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-07-2008, 20:21   #3210
Ace70ne
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 06 2008

Posty: 201
Domyślny Proszę was

Według mnie to nie ma najmniejszego sensu... Ucieszyłbym się bardzo gdyby raz na zawsze zniknął temat spike sworda, mino maga, ghoula i innych bzdur. Wałkujecie ten temat ponad dwa lata i ile było tyle jest. Przez ten cały czas moglibyście pobić trochę levela i udowodnić Brazylijczykom że Polacy potrafią coś osiągnąć. Co wam przyszło z 2 lat poszukiwań tego wszystkiego? Nic. Wnioskuję, skoro przez dwa lata nic się nie wydarzyło - tak raczej będzie i dalej.

Tompior here plx
__________________
NEWS: Poszli z dymem.
Ace70ne jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-07-2008, 20:21   #3211
Dindsuk
Użytkownik Forum
 
Dindsuk's Avatar
 
Data dołączenia: 24 07 2007
Lokacja: Piekne miasto na Mazurach

Posty: 339
Stan: Niegrający
Profesja: Rookstayer
Świat: Kyra
Poziom mag.: O
Domyślny

@Perek
Prosba: usun ten link z cytatu wstaw jakies gwiazdki czy cos...

@up: edit plx!!!!

@edit: to ja tak wolno pisze? 2 osoby mnie wyprzedzily xd
Dindsuk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-07-2008, 20:49   #3212
cinek0124
Użytkownik Forum
 
cinek0124's Avatar
 
Data dołączenia: 24 07 2008
Lokacja: Goraj
Wiek: 32

Posty: 16
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Azura
Poziom: 13
Skille: 51/52
Poziom mag.: 5
cinek0124 ma numer GG 12010959
Domyślny

jak tak sie zastanawiam to mi sie zdaje ze spike sword mino mag i ghul jest tam tylko tystawione po to aby pokazac poczatkujacym i roksteerom co by ich czekalo na mainie
cinek0124 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-07-2008, 20:54   #3213
Ace70ne
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 06 2008

Posty: 201
Domyślny

co do powyższego posta.

Choć nie jest zbyt poprawnie napisany zgodzę się z nim. Według mnie to ma 2 cele. Pierwszy ww. Drugi, żeby spora grupa Rookstayerów zastanawiała się jak to zdobyć/osiągnąć (co realne raczej nie jest)...

Nie mam nic więcej do powiedzenia w tym temacie.
Dla mnie zawsze on był martwy.

@edit
A ten temat zasuwa z postami jak Moda na Sukces z odcinkami.
__________________
NEWS: Poszli z dymem.

Ostatnio edytowany przez Ace70ne - 24-07-2008 o 20:55.
Ace70ne jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-07-2008, 21:17   #3214
Leon_Asto
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 05 2008

Posty: 14
Domyślny hmm

Raczej na pewno było to wałkowane, ale mimo to napiszę :
PHP Kod:
Kroniki Mintwallin miasta Minotaurów Autor Markwinkról wszystkich Minotaurów Rozdział III W końcu udało nam się uciec spod mocy złego demonaPomimo tomusieliśmy oddać większość naszych ziemtylko miasto Mintwallin nam pozostałoZginęło wielu dobrych wojownikówZablokowaliśmy wyjście z miasta przez most zwodzonyMam nadziejęże to wystarczy by demon trzymał się z daleka od naszego miastaTeraz jedynym wyjściem z miasta jest labiryntPalkar ma coraz więcej wpływów w mieścieSłuchają go głównie młode MinotauryOn chce uformować nową armięby przejść przez labirynt i uciec na powierzchnięJa jednak wolę żyć tutaj ale w pokojuJest za potężnyMuszę mu zezwolić na toby mógł przewodzić małym grupkom Minotaurów by walczyły przeciwko orkom i trollomJest dobrym dowódcą i zagrożeniem dla mnieCO DO CHOLERY ZNACZY "KAPLAR"?!?!? Palkar zdobył większość tuneli i jaskińPrzegonił trolleMoże on ma racje... Może kiedyś zobaczę znowu promyk słońca
Uwagi: ten most, przez który się wchodzi do Mintwallin?
Labirynt?Ten na Rooku?
PHP Kod:
Kroniki Mintwallin miasta Minotaurów Autor Markwinkról wszystkich Minotaurów Rozdział IV Nasz wypad dobiegł końcaDzisiaj wielu mężnych rycerzy wyzionęło duchaPalkar walczył tak ze smokiemże zabił on większość moich podwładnychTo była wina PalkaraJuż nigdy nie poprowadzi żadnej armiiI nigdy nie zobaczę promyków słońcaNie mogę uspokoić PalkaraJest pełen energiiPodobnie z moimi poddanymiWiększość mnie nie słucha tylko jegoOn chce walczyćLudzie przedostali się przez labiryntNa litość boskąjak oni nas tu znaleźliChciałem to z nich wyciągnąćale nie rozumiałem jego językaWrzuciłem go do więzieniaz którego nigdy nie wyjdzieCzarny dzień kronikiMusieliśmy walczyć wewnątrz murów naszego ukochanego miastaMinotaury walczyły z minotaurami brat przeciwko bratu siostra przeciwko siostrzePalkar i jego świta prawie wygrałaAle ja i kilku moich podwładnych byliśmy w stanie im się przeciwstawićTeraz on i jego ludzie są wygnaniDzień smutkuWygnańcy ukradli klucze do sekretnego laboratoriumTo jest najgorszeTeraz nie możemy wytwarzać mlekaźródła naszej siłySpróbowałem sprowadzić smoka z jego kryjówki do wejścia do laboratorium by go pilnowałZranił mnie bardzo mocnoPotrzebowałem więcej siły niż miałemJestem na granicy śmierciMam nadziejęże przestanę tak kaszlećOrki i Trolle odbiły kilka jaskińCholeraJesteśmy zbyt słabiNie możemy się bronićMój kaszel się pogarsza... Kilku moich ludzi zablokowało wejście do laboratorium w moich komnatach wielkim kamieniemMam nadziejęże jesteśmy bezpieczniWygnańcy stworzyli przymierze z cyklopamiTeraz nasi gorsi bracia są niebezpieczniejszymi wrogamiChowają się gdzieś w labiryncie... Najstarszy Minotaur w mieście powiedział miże moja kronika ma wiele błędów i toże pisze straszliwieZabiłem goJestem wojownikiem a nie nauczycielem
Uwagi:W starszej Tibii na Rooku były smoki.
Ludzie przedostali się przez labirynt (Rookgard)
Markwin wspomina o sekretnym laboratorium, który jego ludzie zagrodzili kamieniem. Czy to to pomieszczenie, w którym jest chain armor i brass helmet? To przecież loot z Mino...
Markwin wspomina coś o mleku- jest może jakiś sposób wytwarzania go
PHP Kod:
Kroniki Mintwallin miasta Minotaurów Autor Markwinkról wszystkich Minotaurów Rozdział V Nie rozumiem tegoale wygnańcy muszą mieć sposób jak się dostawać do naszego miastaDzisiaj jedna grupka zabiła mojego syna Iana i kilku moich strażnikówJestem straszliwie choryKasłam krwiąJestem pełen smutkuJestem też zmęczonyTaki zmęczonyże nie potrafię bronić mojego miastaMój mag obwieścił mi kolejne niebezpieczeństwoKilku ludzi zabiło smoka i zbliżają się do naszych bramMam nadziejęże nie znajda drogi przez labirynt... 
Uwagi:ktoś coś wie o Ianie?
Leon_Asto jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-07-2008, 22:08   #3215
<hmm>
Użytkownik Forum
 
<hmm>'s Avatar
 
Data dołączenia: 07 05 2008
Lokacja: Bydgoszcz

Posty: 212
Świat: Harmonia
Domyślny

@Leon_Asto

Było. Wszystko to dotyczy tylko i wyłącznie głównego kontynentu.

Wygnańcy z cyclopami broniącymi klucza do laboratorium to "Mintwallin Cyclops Quest"
Laboratorium to pomieszczenie "Devil Helmet Quest" (tylnego wejścia pilnuje opisany smok, a połączenie z zamkiem jest zawalone kamieniem)
Po drodze do mintwallin masz wspaniały labirynt.
Na mint były też kiedyś demony(stąd wzmianka o nich), a smoki są zamknięte na "tyłach" zamku i przed labiryntem do mint.

Pokręć się po mint z tymi ksiażkami to zrozumiesz co opisują. (nawet dowiesz sie co to znaczy "kaplar")

Jedyne co jest wspólne z rookgaardem to mleczko, które jeden minotaur na rooku również posiada
__________________
SETI@home - troche mądrzejsze wykorzystanie komputera
(Lekko zdezaktualizowane)
Linux a Projekt GNU
(przeczytać i zapamiętać do końca życia!)

"And then, something happened. I let go. Lost in oblivion. Dark and silent and complete. I found freedom. Losing all hope was freedom."

Ostatnio edytowany przez <hmm> - 24-07-2008 o 22:09.
<hmm> jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-07-2008, 23:06   #3216
Orreus
Użytkownik forum
 
Orreus's Avatar
 
Data dołączenia: 23 07 2008
Lokacja: Włocławek

Posty: 14
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Orreus
Profesja: Rookstayer
Świat: Calmera
Poziom: 14
Skille: 17/20
Domyślny

Siemka. Jestem nowy na forum, ale poczytałem trochę tematów o spike swordzie mino magu itd. Chociaż większość uważa że to tylko ozdoby które pokazują co będzie na mainie, to ja jednak uważam że do tego można jakoś dojść. Skoro spike sword to niby tylko ozdoba to czemu stając na 2 kratkach i poison cave i rot hell on znika? nie znikał by raczej bez powodu... klika dni temu z kumplem poszliśmy sprawić żeby spike zniknął i szukać dalszych wskazówek. Poszliśmy więc do miejsca gdzie występują poison spidery i rotworm razem bo jak nie którzy mówili tam może być 3 punkt . Przekopaliśmy większość tego terenu pickiem i niestety nic nie znaleźliśmy.Razem z kumplem zastanowiliśmy się nad zagadką "Tylko skromny może dotknąć miecza furii" z tego wynikło że skromna osoba to wcale nie jest żaden 1 lvl. Skromny to ktoś kto dużo umie ale za bardzo się tym nie popisuje. Główkowanie nic nie dało tylko 1 pomysł wpadł mi do głowy.
Otóż jak wiecie na rooku są 3 keye Silver 4600 copper 4601 i silver 4603 więc chyba logiczne że brakuje nr 4602? może wiecie coś o tym keyu? możliwe że kiedyś był ale go usuneli, na tibia.pl nic o nim nie piszę. Prosiłbym o nie krytykowanie mojego posta możliwe że coś pokręciłem ale to tylko moje przypuszczenia pozdro
Orreus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-07-2008, 09:33   #3217
Fifeks
Użytkownik forum
 
Fifeks's Avatar
 
Data dołączenia: 24 07 2008
Lokacja: Lubartów

Posty: 5
Fifeks ma numer GG 5435682 Send a message via Skype™ to Fifeks
Domyślny

@up


Szukam na TibiaWiki, Tibia.pl, Tibia.org.pl, i nigdzie nie ma wzmianki o kluczu 4602 ;/. Może był kiedyś dostępny i wycofali go z gry? Może jest to ten tajemniczy Golden Key? Którego nikt jeszcze nie zdobył... Może trzeba powiązać jakoś miejsca znalezienia poprzednich kluczy i szukać go w pobliżu, lub coś w stylu "2 kratek" potrzebnych do zniknięcia Spike Sworda.


Hm... I mój pomysł z naciskaniem "use" na każde drzewko został hm "źle" przyjęty ... lub ja nie moge się doszukać sensu w odpowiedziach... Może ktoś był by taki "cierpliwy" i to sprawdził? Czy może dał odpowiedź czy już to było czy coś...


No bo zobaczcie... jak by ktoś nie nacisnął kiedyś tej palmy to by nie odkrył "Banana Quest" więc może warto poświęcić ten czas na spróbowanie tego z wszystkimi drzewami?


I proszę was o sensowne odpowiedzi. Nie w stylu "a żeś napisał".


Pozdrawiam
Fifeks jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-07-2008, 09:35   #3218
chris_9913
Guest
 

Posty: n/a
Pergamin

siema zaczalem czytac ten temat kilka dni temu i tak jak nieliczni tutaj tez wieze w to ze mozna zdobyc ss na roku niewiem duzo bo nigdy rook mnie nie interesowal ale zaczalem cos robic. Po nowych upd. jest nowy sytem kupowania u npc zajdzcie do dixi i dajcie trade zauważcie że ona skupuje brass armor a z czego na rooku leci brass armor tylko z mino maga wiec musi się dać tam dostać i odp. na pytanie jak? nie może znajdowac sie na mainie (przynajmniej moim zdaniem).
  Odpowiedz z Cytatem
stary 25-07-2008, 10:34   #3219
Dindsuk
Użytkownik Forum
 
Dindsuk's Avatar
 
Data dołączenia: 24 07 2007
Lokacja: Piekne miasto na Mazurach

Posty: 339
Stan: Niegrający
Profesja: Rookstayer
Świat: Kyra
Poziom mag.: O
Domyślny

@Fifeks
-Nie wypowiadaj tu nazwy tej nazwy (wiemy o co chodzi chyba)
-Daj sobie spokoj z kluczem
-Nie uwazasz ze ta palma wyglada inaczej niz wszystkie inne drzewa?
-Nigdy nie pisz "prosze o sensowne odpowiedzi"
-A zes napisal...xd
Dindsuk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-07-2008, 10:58   #3220
jatoja2x2
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 25 07 2008

Posty: 6
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Hinera
Profesja: Rookstayer
Świat: Vinera
Poziom: 12
Skille: 17/19
Strzałka

widze ze jest tu pare ludzi interesujacych sie ta sprawa ale w tym temacie moim zdaniem ciezko bedzie cos wywnioskowac i rozwiazac ta zagadke moze zrobimy swoje forum ci co chca i tam bedziemy pisac co juz mamy i nasze zdanie na ten temat jezaeli ktos chce nie pisze do mnie na PW
jatoja2x2 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 5 (zarejestrowanych: 0, gości: 5)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 07:28.


Powered by vBulletin 3