Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Inne

Notki

Inne To co nie pasuje do któregoś z działów a ma związek z Tibią trafia tutaj.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 26-01-2007, 00:09   #1
Ti'mu
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 08 04 2006

Posty: 10
Domyślny Propozycja - Cos o Pacc

Witam, moje propozycja dotyczy Pacc przez SMS ale nie tak jak w konkursie ze masz szanse na jego wygranie tylko że można kupic pacc'a przez sms'a
Np.
Pacc = 80 zł + 22% To jest 96 zł
Ja mugłbym to kupic przez sms'a gdyz mam tyle na telefonie kom. bo sie uzbierało z doładowan przez jakisz czas i jest to arternatywa dla tych co maja telefony kom. i duzo kasy bo mało gadaja na nich, niemozna wycofac wpłaty, tylko trzeba wymyslic dobry system do tego, sa strony takie ktore oferuja wypłate pieniedzy za wysłane sms'y tak jak korzysta tibia.pl w konkursie w którym mozemy wygrac pacc'a (( 1 do 100000 <joke> )) tylko tu mamy 100% pewnosci ze bedziemy miec pacc'a a tak go mozemy nigdy nie kupic bo kto wyda 96 zł z Komurki ? (ja) a kto na rl (( real )) kazdy woli wydac na cos innego, a tu kolejny okazja na pacc'a bo sie na telefonie oszcedzało

Pozdrawiam
Komentowac
Mam nadzieje ze pomysł bedzie rozpatrzony pozytywnie gdyz jest to alternatywa dla wielu osub które maja tel. kom. a nie chca wydawac kasy która maja w portfelu tylko wbite cyferki na telefonie
Ti'mu jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 26-01-2007, 00:12   #2
Nytalith
Użytkownik Forum
 
Nytalith's Avatar
 
Data dołączenia: 10 08 2005

Posty: 338
Imię: Sama Edso
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Brigade
Świat: Astera
Poziom: 60
Skille: xx/xx
Poziom mag.: 60
Domyślny

sms za prawie 100zl?;o Z tego co wiem firmy oferujace servisy z smsami "specjalnymi" biora sobie duuza prowizje, i by sie strasznie przeplacalo. Jak dla mnie to zly pomysl:/
__________________

14.35kb w sumie, nie czepiac sie
Nytalith jest offline  
stary 26-01-2007, 00:13   #3
Lockhead
Użytkownik Forum
 
Lockhead's Avatar
 
Data dołączenia: 11 12 2006
Lokacja: Lublin
Wiek: 31

Posty: 109
Stan: Na Emeryturze
Imię: Bunz
Świat: Refugia
Lockhead ma numer GG 8132721
Domyślny Hmm...

Dla mnie bardzo ciekawe XD zabralbym telefon bratu i bym wysylal sms'y x) na abonament ma i nie bylo by na mnie (moze) .Ale pomysl jest naprawde bardzo ciekawy i warty rozpatrzenia gz za pomysl
__________________
http://www.youtube.com/watch?v=bF0kOAMSJxM&NR

Zinédine Yazid Zidane - La légende la plus grande de football.. merci zizou
Lockhead jest offline  
stary 26-01-2007, 00:20   #4
Lasooch
Użytkownik Forum
 
Lasooch's Avatar
 
Data dołączenia: 08 02 2006

Posty: 3,852
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Inferna
Poziom: 5x
Skille: nvm/nvm
Poziom mag.: 4x
Domyślny

Już o tym było, koszt takiego SMSa wyniósłby prawdopodobnie kilkaset złotych czy coś (prowizja dla operatora).
__________________
If you come here... you'll find me. I promise.
Lasooch jest offline  
stary 26-01-2007, 00:48   #5
Ti'mu
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 08 04 2006

Posty: 10
Domyślny

Cytuj:
SMSa wyniósłby prawdopodobnie kilkaset złotych czy coś (prowizja dla operatora).
Prowizja to 22% dla operatora czyli 16 zł jezeli pacc kosztuje 80 zł (( niewiem ile dokładnie )) kilkaset złotych = od 200 do 900 zł a sms by kosztował MAX !! 110 zł....

Jest to korzystne rozwiazanie dla Wielu osub z tel. komórkowymi gdyz np. maja abonament a niechce im sie chodzic do banku i wysyłaja sms'a i maja pacc a płaca jak przyjdzie rachunek telefoniczny
Ti'mu jest offline  
stary 26-01-2007, 01:42   #6
Aevin
Użytkownik Forum
 
Aevin's Avatar
 
Data dołączenia: 10 08 2005
Wiek: 38

Posty: 42
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ti'mu Pokaż post
Jest to korzystne rozwiazanie dla Wielu osub z tel. komórkowymi gdyz np. maja abonament a niechce im sie chodzic do banku i wysyłaja sms'a i maja pacc a płaca jak przyjdzie rachunek telefoniczny
Taki rachunek też trzeba zanieść do odpowiedniego urzędu (zazwyczaj poczta), tylko że w tym w 80% przypadków na tą pocztę pójdzie mama/tata i zapłaci to ze swojej kieszeni. Już widze do zdziwienie rodziców skąd na rachunku sms za stówkę, bo nie wierze że wszyscy tutaj sami opłacają sobie abonament.

Uważam ze było by to nie opłacalne gdyż mały odsetek forumowiczów zdecydował by się zapłacić 20-30zł więcej za takiego Pacca, dlaczego tyle drożej? Otóż do ceny samego Pacca trzeba doliczyć:
- marża dla usługodawcy (Drom)
- prowizja dla operatora (myślę że takie minimum to 10-15zl, ale to tylko moje domysły)
- 22% podatku od: Pacc + Marża + Prowizja (Jeżeli obecnie zwykły Pacc na Tibia.pl kosztuje 95zł do tego dajemy +15zł dla operatora = 110, od tej sumy podatek to prawie 25 zl, czyli razem 135 zł)

Tak więc czy nie lepiej przejść się do tego banku lub na pocztę? Oszczędzicie naprawdę sporo kasy i nerwów rodziców.


BTW Czy widzieliście gdzieś, kiedyś smsa za taka sumkę?

Ostatnio edytowany przez Aevin - 26-01-2007 o 01:43.
Aevin jest offline  
stary 26-01-2007, 02:03   #7
Ti'mu
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 08 04 2006

Posty: 10
Domyślny

Cytuj:
- marża dla usługodawcy (Drom)
Jest wliczona w cene pacc'a....
Cytuj:
- 22% podatku
Jakiego kurna podaktu ? od darowizny ? bo hU** wim ?
Niby za co ? ze wysyłam sobie sms'a ?
-
Cytuj:
prowizja dla operatora (myślę że takie minimum to 10-15zl, ale to tylko moje domysły)
Z tym sie zgodze to jest własnie te 22% !! a nie jakis podatek... wynosi to 1/5 ceny co przy cenie 95 zł daje 19 zł co daje 114 zł ! a nie 135....
Cytuj:
Taki rachunek też trzeba zanieść do odpowiedniego urzędu (zazwyczaj poczta),
No wiadomo ze kazdy rachunek trzeba zaniesc na poczte / bank lub inny lokal do płatności, ale czy za kazdym razem chcesz isc do banku by zrobic przelew ? np. na pacc ?
Cytuj:
tylko że w tym w 80% przypadków na tą pocztę pójdzie mama/tata i zapłaci to ze swojej kieszeni
Jak kazdy projekt, i w tym musi cos byc na nie... napewno jakis rodzic sie zdziwi... ale wtedy to juz po telefonie nie bedzie bawic sie na lekcjach i słuchac bedzie a nie Drin drin do kolezanki czy sie popieszcza na przerwie czy po lekcjach...
Cytuj:
bo nie wierze że wszyscy tutaj sami opłacają sobie abonament
To pierw uzgadniasz z tym kto ci opłaca abonament czy mozesz a potem wysyłasz...
Ti'mu jest offline  
stary 26-01-2007, 02:17   #8
Nyksus
Użytkownik Forum
 
Nyksus's Avatar
 
Data dołączenia: 15 12 2005
Lokacja: Wrocław

Posty: 660
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Guardia
Poziom: 85+
Skille: 82+
Poziom mag.: 16
Nyksus ma numer GG 9762142
Domyślny Re:

To już chyba zwykłe opcje kupowania PACC'a są o niebo lepsze, niż twoje smsy...
__________________
Fajni Chlopacy _/
Nyksus jest offline  
stary 26-01-2007, 10:46   #9
Zotemut
Zbanowany
 
Zotemut's Avatar
 
Data dołączenia: 24 07 2006

Posty: 248
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ti'mu Pokaż post

Jakiego kurna podaktu ? od darowizny ? bo hU** wim ?
Podatku VAT?
-.-


@Ktoś tam o abonamencie
Ja sobie sam opłacam ;o
Tylko Autor miał na myśli Telefon na Kartę (tak mi się zdaje).
Więc czytaj ze zrozumieniem ;o

@Down
^.^

Ostatnio edytowany przez Zotemut - 26-01-2007 o 12:46.
Zotemut jest offline  
stary 26-01-2007, 10:58   #10
Calen Futh
Zbanowany
 
Calen Futh's Avatar
 
Data dołączenia: 21 11 2005
Lokacja: Chrzanów
Wiek: 32

Posty: 1,233
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Jakiego kurna podaktu ? od darowizny ? bo hU** wim ?
Niby za co ? ze wysyłam sobie sms'a ?
VAT (Podatek od towarów i usług) 22 % zazwyczaj jest

@up: Kuuuurde O kilka sekund byłeś szybszy
Calen Futh jest offline  
stary 26-01-2007, 11:47   #11
Aevin
Użytkownik Forum
 
Aevin's Avatar
 
Data dołączenia: 10 08 2005
Wiek: 38

Posty: 42
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ti'mu Pokaż post
Marża Jest wliczona w cene pacc'a....
No tak, z marżą Droma podałem 96zł, a Ty napisałeś:

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ti'mu Pokaż post
Prowizja to 22% dla operatora czyli 16 zł jezeli pacc kosztuje 80 zł
W to 80 zł na pewno nie jest wliczona. Czyli prowizja operatora to tak naprawdę 96zł + 22%




Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ti'mu Pokaż post
Jakiego kurna podaktu ? od darowizny ? bo hU** wim ?
Niby za co ? ze wysyłam sobie sms'a ?
Tak dokładnie za to że wysyłasz sobie smsa, każdy sms w naszym kraju jest objęty 22% podatkiem VAT i tego nikt nie zmieni. Chyba że nasi kochani posłowie, ale kto w to wierzy?


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ti'mu Pokaż post
Z tym sie zgodze to jest własnie te 22% !! a nie jakis podatek... wynosi to 1/5 ceny co przy cenie 95 zł daje 19 zł co daje 114 zł ! a nie 135....
Dzięki że chociaż z tym się zgadzasz, ale niestety podatek także istnieje, jak napisałem wyżej, więc mamy teraz: 96zł + prowizja operatora 19zł + (nieszczęsny) podatek vat 22% (w tym wypadku ok. 25zł). Łatwo policzyć jaką sumkę to daje.


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ti'mu Pokaż post
No wiadomo ze kazdy rachunek trzeba zaniesc na poczte / bank lub inny lokal do płatności, ale czy za kazdym razem chcesz isc do banku by zrobic przelew ? np. na pacc ?
Bez przesady, to tylko raz na 3 miesiące, mały spacer dobrze wam zrobi i oderwie od Tibi, a jak naprawdę nie lubicie chodzić na spacery, to można kupić Pacca na pół roku.


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ti'mu Pokaż post
Jak kazdy projekt, i w tym musi cos byc na nie... napewno jakis rodzic sie zdziwi... ale wtedy to juz po telefonie nie bedzie bawic sie na lekcjach i słuchac bedzie a nie Drin drin do kolezanki czy sie popieszcza na przerwie czy po lekcjach...

To pierw uzgadniasz z tym kto ci opłaca abonament czy mozesz a potem wysyłasz...
Jakoś nie chce mi się wierzyć żeby, wszyscy rodzice się zgodzili, no ale przyjmijmy twoją wersję.



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Zotemut Pokaż post
@Ktoś tam o abonamencie
Ja sobie sam opłacam ;o
Tylko Autor miał na myśli Telefon na Kartę (tak mi się zdaje).
Więc czytaj ze zrozumieniem ;o
Napisał:

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ti'mu Pokaż post
Jest to korzystne rozwiazanie dla Wielu osub z tel. komórkowymi gdyz np. maja abonament
I kto czyta bez zrozumienia? Wiadomo że Ci co mają na kartę to ich kasa, ale ja chciałem opisać po prostu sytuacje z abonamentem, bo tylko wtedy biegasz po pocztach z rachunkami, a takich osób co opłacają sobie sami abonament jest... parę.
Myślę że wszystkich użytkowników telefonów na kartę i tak odstraszy cena takiego Pacca, a jeśli nawet nie to ile to będzie osób? 10? 20? Wątpię czy było by to opłacalne dla Droma. Pomysł sam w sobie jest dobry, ale na Polskie warunki po prostu za drogi.
Aevin jest offline  
stary 26-01-2007, 12:09   #12
myanato
Użytkownik Forum
 
myanato's Avatar
 
Data dołączenia: 10 09 2006

Posty: 122
Świat: Iridia
Domyślny

Moj kolega wymyslil, zeby mozna bylo kupowac pacca wysylajac smsa, ale nie na 90 dni czy tak iles tylko np. na 1 dzien, tydzien. Cena 90 takich smsow (90-dniowy pacc) bylaby wyzsza niz te 95 zl teraz, to oczywiste. Ktos kupowalby pacc na 1 dzien, szedlby sobie poexpic i wieczorem konczylby sie pacc. Mysle, ze Cipsoft zarobilby na tym duzo,a pacc stalby sie ogolnodostepny. Tylko problem jest taki: - wszystkie tereny dla pacc bylyby zajete przez 1-dniowcow
- trzeba by wprowadzic nowy system kupowania pacc
- na poczatku troche by to kosztowalo (oczywiscie cipsoft)

ale ogolna idea mysle, ze jest dobra
co wy na to?
__________________
I <3 Iridia
myanato jest offline  
stary 26-01-2007, 12:50   #13
Zotemut
Zbanowany
 
Zotemut's Avatar
 
Data dołączenia: 24 07 2006

Posty: 248
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Aevin Pokaż post


I kto czyta bez zrozumienia? Wiadomo że Ci co mają na kartę to ich kasa, ale ja chciałem opisać po prostu sytuacje z abonamentem, bo tylko wtedy biegasz po pocztach z rachunkami, a takich osób co opłacają sobie sami abonament jest... parę.
Myślę że wszystkich użytkowników telefonów na kartę i tak odstraszy cena takiego Pacca, a jeśli nawet nie to ile to będzie osób? 10? 20? Wątpię czy było by to opłacalne dla Droma. Pomysł sam w sobie jest dobry, ale na Polskie warunki po prostu za drogi.
A na abonament to nie moja kasa? -.-
Zotemut jest offline  
stary 26-01-2007, 13:13   #14
Lasooch
Użytkownik Forum
 
Lasooch's Avatar
 
Data dołączenia: 08 02 2006

Posty: 3,852
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Inferna
Poziom: 5x
Skille: nvm/nvm
Poziom mag.: 4x
Domyślny

Nie wiem, może nie kilkaset, może się myliłem - ale i tak nieopłacalne by to było =)
__________________
If you come here... you'll find me. I promise.
Lasooch jest offline  
stary 26-01-2007, 13:17   #15
Lordkas
Użytkownik Forum
 
Lordkas's Avatar
 
Data dołączenia: 14 01 2007
Lokacja: W Ankrachmun

Posty: 59
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Calmera
Poziom: 45
Skille: 18/24
Poziom mag.: 50
Domyślny

Ja uwazam ze jest to bardzo dobry pomysl. Szkoda jest mi wydac 95zl na pacc ale na sms nie poniewaz mam na karcie ok 400zl ... ja bym kupil pacc na rok jezeli bylby on przez telefon. Mozna terz zwazyc na to ze niektorzy operatorzy podwajaja doladowanie wiec za pacc placimy 50% ceny co jest bardzo kozystne
Lordkas jest offline  
stary 26-01-2007, 14:01   #16
Likierki
Użytkownik Forum
 
Likierki's Avatar
 
Data dołączenia: 01 10 2006
Lokacja: Białystok

Posty: 59
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Luminera
Poziom: 73
Skille: ~/31
Poziom mag.: 52
Likierki ma numer GG 1430105
Domyślny

niechce ci sie isc na poczte? konto internetowe
__________________
Likierki jest offline  
stary 26-01-2007, 14:10   #17
Ti'mu
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 08 04 2006

Posty: 10
Domyślny

Cytuj:
Mozna terz zwazyc na to ze niektorzy operatorzy podwajaja doladowanie wiec za pacc placimy 50% ceny co jest bardzo kozystne
Ta... całkiem o tym zapomnialem Np. Kupujesz doładowanie za 20 zł + 50 zł (( 2 doł )) i podwajaja ci 2 czyli razem masz 120 zl !! i co ? pacc za 70 zł ? no ja na to ide...

Aevin - Trzeba by sie bardziej zagłebic zeby było dokładnie wiadomo co ile wynosi i dla kogo
Ale cos mi sie wydaje ze ten podatek to płąci Siec w której jestes a nie ty - chociaz juz sam niewiem - wysle zapytanie do Heyah i Ery moze tez Orange z pytaniem o to.

Cytuj:
kto czyta bez zrozumienia?
Ja rozpatrywałem sprawe oby dwóch rodajów płatnosci jak i na karte i tych na abonament a ze zszedłem na abonament to było tylko dlatego ze poruszyłes temat tego abonamentu.

Cytuj:
Bez przesady, to tylko raz na 3 miesiące, mały spacer dobrze wam zrobi i oderwie od Tibi, a jak naprawdę nie lubicie chodzić na spacery, to można kupić Pacca na pół roku
-Nie kucmy sie o to czy komus sie chce chodzic czy niechce.... bo to jest DURNE ... ;/ (( o tym wogule niebyło mowy - tak uznajmy ))

Cytuj:
Jakoś nie chce mi się wierzyć żeby, wszyscy rodzice się zgodzili
Jak sie niezgodza to i tak wykaz na rachunku powie swoje, i beda bardziej pilnowac swojego dzieciaka, jak dostanie raz na dupe czy drugi to zrozumie... i nauczy sie zyc według pewnych zasad jakie wpajaja mu rodzice (( pomijamy patologiczne rodziny ))



Cytuj:
Wiadomo że Ci co mają na kartę to ich kasa, ale ja chciałem opisać po prostu sytuacje z abonamentem, bo tylko wtedy biegasz po pocztach z rachunkami, a takich osób co opłacają sobie sami abonament jest... parę.
Jak juz mówiłem wiadomo ze abonament trza płacic bo zapłacimy kare za naruszenie umowy która wynosic (( kara )) kilkaset zł (( chyba 800-2000zł czy cos takiego )) Wiadomo ze nie kazdy ma na karte bo to mu niepasuje bo to tamto.... ale ile jest osób które maja telefon na karte ? OGROM !!! i nikt o nich nie mysli... a ja ci powiem ze niebyło by to pare osób tylko KILKASET !! przypuszczmy ze w tibie gra 100 tys osób dziennie - z czego pewnie około 25% to polacy (( przypuszczenia )) co daje nam 25 tys osób z tego na 100% połowa ma tel kom. co daje nam 22,500 Osób z czego 20% ma nadmiar kasy na telefonie co daje nam 4,500 osób !!! to jest dosyc duzo.... wiec teraz jaki jest zysk z tego ? 4,500 x 96 zł = 432 tys. ZŁ !!!! za same sms'y i zarobi na tym operator (( przypuszczamy jednego )) a w tym operatorzy (( np. heyah )) zarobiła by 86,4 Tys. zł.

Pojedyncza jednastka (( jaka jestem ja czy ty )) nie odczuje tego na własnej kieszeni (( telefonu )) zbytnio.

wiec jak widac w sieciach na karte jest to opłacalne nawet przy opłącie jaka ty wyliczyłes 19 zł + 25 zł co daje 44 zł Bardzo opłacalne.... bo dostajemy gratis drógie doładowanie...
Ti'mu jest offline  
stary 26-01-2007, 14:47   #18
Nikast Shynix
Użytkownik Forum
 
Nikast Shynix's Avatar
 
Data dołączenia: 01 01 2006
Lokacja: Płock

Posty: 646
Stan: Na Emeryturze
Adres Jabbera do Nikast Shynix
Domyślny

Cytuj:
Ale cos mi sie wydaje ze ten podatek to płąci Siec w której jestes a nie ty - chociaz juz sam niewiem - wysle zapytanie do Heyah i Ery moze tez Orange z pytaniem o to.
Witamy na Ziemi.

Wejdź sobie np. na Wapstera i zobacz cenę jakiejś tapety/gry czy jakiegoś dzwonka. Będzie podane, przykładowo: 9 zł +VAT (10,98 zł). No i przy okazji: Wapster z takiego smsa za ~11zł ma dla siebie coś koło 3-4 zł, może troche mniej. Więc sobie policz ile by taki PACC musiał kosztować.

No i już jeżeli by miała płacić sieć, to można to do wszystkiego dopasować i by wyszło, że ludzie podatków nie płacą. I lepiej nie wysyłaj tego zapytania, bo cie wyśmieją. Oczywiście, jakiś tam podatek płacą (jak każdy), ale na pewno nie VAT za nasze SMSy czy rozmowy.
__________________
Wpadłem na chwilę


Nikast Shynix jest offline  
stary 26-01-2007, 15:52   #19
$corcerer
Nieobecny.
 
$corcerer's Avatar
 
Data dołączenia: 22 09 2003
Lokacja: Gdzieś w Necie. Liczba postów: koło 1337. http://rtfm.killfile.pl
Wiek: 37

Posty: 1,628
Stan: Na Emeryturze
Imię: Scorcerer
Profesja: Sorcerer
Gildia: Dreamers
Świat: Secura
Poziom: 23
Skille: 23/22
Poziom mag.: 42
Wyślij wiadomość przez ICQ do $corcerer $corcerer ma numer GG Użyj Jabbera. $corcerer ma login Tlenu scorcerer@tlen.pl Adres Jabbera do $corcerer
Domyślny

Nie, niet, non, nope.


Po prostu zapomnij, tego nie da się zrealizować.
__________________

Dżizas!
$corcerer jest offline  
stary 26-01-2007, 16:03   #20
Aevin
Użytkownik Forum
 
Aevin's Avatar
 
Data dołączenia: 10 08 2005
Wiek: 38

Posty: 42
Domyślny

Jak mówiłem już wyżej, pomysł sam w sobie jest świetny, tym bardziej z tym podwójnym doładowaniem, ale... poszperałem trochę w necie i dowiedziałem się następujących rzeczy:

- Prowizja firmy zajmującej się obsługą Premium sms (to był by właśnie taki sms), w przypadku smsa za 9 zł + Vat (10,98zł), to 4,22zł (już z Vatem), czyli firma zabrała by ok. 40% kasy. I co ciekawe ta prowizja rośnie wprost proporcjonalnie to kwoty smsa. Czyli jeśli trzymać by się tego schematu to za smsa 100 zł, na poczet firmy obsługującej poszło by ok 40 zł. Czyli mniej-więcej musielibyśmy wysyłać smsa za ok 150 zł. Ktoś powie: to nic, przecież można pokombinować z podwójnym doładowaniem i wtedy mamy Pacca za 75zł, tylko jest jedno ale:

- Nie znalazłem żadnej firmy w necie która oferowała by sms premium za kwotę większa niż 25zł (bez VAT), po prostu nie ma możliwości wysłania droższego smsa (swoje teorie opieram na tym co wyczytałem, a mogłem nie czytać wszystkiego).


Myślę że naszą dyskusje można zakończyć, gdyż taka operacja nie jest wykonalna.

A teraz użyjmy wyobraźni i przyjmijmy że koszty są nie wielkie i operacja jest do zrealizowania, tylko ciekawe co na to Firma Drom? To tylko z naszej strony wygląda tak ładnie że wysyłasz smsa i masz Pacca, ale z drugiej strony na pewno nie wygląda to tak fajnie. Wątpię czy jedna osoba była by wstanie nad tym wszystkim zapanować. Za dużo roboty, a kasy naprawdę nie wiele by z tego było. No ale tylko dyskusja i mogę nie mieć racji.



@EDIT Dla potwierdzenia moich słów cennik jednej z firm zajmującej się Premium sms:

http://www.mni.pl/index.php?id_menu_text=155,35

@DOWN

Dobra ja stopuje, użyłem wszystkich znanych mi argumentów, by przedstawić Ci trudności w wykonaniu tego, więcej już nie mam. Życzę powodzenia.

Ostatnio edytowany przez Aevin - 26-01-2007 o 16:46.
Aevin jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 02:52.


Powered by vBulletin 3