Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > tibia.pl - opinie, sugestie, błędy, itp.

Notki

tibia.pl - opinie, sugestie, błędy, itp. Tutaj możesz wyrazić swoją opinię na temat strony, wskazać błąd i zasugerować czego brakuje.
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 07-02-2006, 17:57   #301
Krong
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Siemandera...

Tak sobie pomyślałem, że warto, aby moderatorzy tudzież administratorzy popracowali nad ortografią strony. Znajduje się na niej tyle BYKÓW, że to głowa mała - popatrzcie, poszukajcie - bogate zasoby to opisy metod eksterminacji potworów, ale nie tylko... Cóż.. Ja mam świadomość, że język polski to trudna sztuka być, ale... Jeśli robić stronę, co więcej stronę, która dociera do tysięcy młodych dzieciaków, która jest odwiedzana codziennie także i przez studentów, jak na przykład przeze mnie, to może tak WARTO ZADBAĆ o coś więcej niż szata graficzna...

Pozdrawiam zespół administracyjny... & CU in Tibia...

Krongulec...
  Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 07-02-2006, 19:08   #302
tkcolt
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 04 2005
Wiek: 35

Posty: 46
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Gildia: Holy Dragons
Świat: Celesta
Domyślny

Post jest nieaktualny i nie ma co tu oglądać.

Ostatnio edytowany przez tkcolt - 21-02-2007 o 03:32. Powód: Post jest nieaktualny i nie ma co tu oglądać.
tkcolt jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-02-2006, 08:21   #303
RB-COOL
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny Czary

Powinniście jeszcze dodać do działu czary efekt jak wygląda ten czar.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 08-02-2006, 09:56   #304
haralord
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Ja osobiscie jestem noobowatym paladynem i proponowałbym w opisie potworów dodać inforamcje czy przesuwają skrzynki...
  Odpowiedz z Cytatem
stary 08-02-2006, 17:31   #305
Specter
Użytkownik Forum
 
Specter's Avatar
 
Data dołączenia: 06 10 2004
Lokacja: Wśród Twoich koszmarów

Posty: 446
Stan: Tutor
Imię:
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Premia
Wyślij wiadomość przez ICQ do Specter Specter ma numer GG 8296275 Send a message via Skype™ to Specter
Domyślny

Co chciałbym zobaczyć na stronie? Ah, tak...dużo. Bardzo dużo. Ale w tej chwili głównie jedno.
Dlaczego do @#%$%^& nie da się ustawić animowanych avatarów? No, dlaczego?
__________________


"Spójrzcie na mnie! Jestem żywym stworzeniem. Istnieję. Jednak, jak każdy z nas byłem kiedyś tylko formą energii. Wraz z poczęciem ciało wchłania tą energię. To dzięki temu żyjemy. Spójrzcie na mnie! Jestem umierającym stworzeniem. Umrę. W przyrodzie energia nigdy nie znika, a jedynie zmienia swą formę."

Wejdź tu, a bardzo mi pomożesz

Specter jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-02-2006, 14:33   #306
Grafika
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny Grafika

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dobo
No właśnie, temat mówi sam za siebie ;-) Potrzebne sa pomysły na update tibia.pl
A i nie pisać że questy, TibieGG, bo to jest porządna strona, i takich rzeczy tu nie będzie!
Ja probonuje zeby moze pomyslec cos nad grafikom w grze bo gra jak wszyscy tu zapewne wiedzom jest git tylko pszydalby sie jakis patch poprawiajoncy grafe a konkretnie mam na mysli 3D i jak sie cos ubiera na siebie zeby bylo widac jak sie cos ubiera na siebie.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 10-02-2006, 21:49   #307
Altaxin
Guest
 

Posty: n/a
Oczko Pomysł...

nie wiem...myśle że powinna być lista uzytkowników TIBII przynajmniej tych polskich.rzadko bywam na tibia.com bo wole ibia.pl wiec myśle że powinno tu sie znaleźć właśnie taka lista...
  Odpowiedz z Cytatem
stary 10-02-2006, 22:52   #308
Adner
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 02 2006
Wiek: 31

Posty: 207
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Altaxin
nie wiem...myśle że powinna być lista uzytkowników TIBII przynajmniej tych polskich.rzadko bywam na tibia.com bo wole ibia.pl wiec myśle że powinno tu sie znaleźć właśnie taka lista...
To jeszcze wyjaw sposób na wyodrębnienie polskich graczy od zagranicznych...
Adner jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-02-2006, 14:17   #309
Altaxin
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny :p

Nie no qrde...nie wiem jestem nowym graczem i nie musisz mnie łapać za każde słowo...możne na przykład napisać note na tibia.pl żeby ludzie tylko z polski wysyłali swoje nicki na jakiś tam mail...i za np miesiąc czy dwa by sie to podliczyło...
  Odpowiedz z Cytatem
stary 18-02-2006, 22:41   #310
Darth Verdico
Guest
 

Posty: n/a
Pytanie Halp!!!

Mam Pytanko nie wiedzialem gdzie szczeli tego posta a Wienc pomyslalem ze tutaj bendzie dobre miejsce.



Czy jest jakis Qest Z MMS Lub Mpa i Czy na DMQ jest jakas bramka lvl ??
  Odpowiedz z Cytatem
stary 19-02-2006, 09:04   #311
Salamence
Użytkownik forum
 
Salamence's Avatar
 
Data dołączenia: 10 02 2006

Posty: 14
Żarówka runy

Chciałbym, aby troche uaktualizować dział czarów(bo np. LMM opłaca się po update dużo bardziej)
Salamence jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-02-2006, 20:25   #312
Don Rossa
Guest
 

Posty: n/a
Cool taktyki

Ja chciałbym zobaczyc na stronie wiecej taktyk walki z potworami to co jest narazie jest dobre ale troche tego malo
  Odpowiedz z Cytatem
stary 28-02-2006, 13:20   #313
Duch Niespokojny
Moderator
 
Duch Niespokojny's Avatar
 
Data dołączenia: 10 09 2005

Posty: 2,347
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

W dziale "Filmy" na forum powinny być prefixy z wersją Tibii w której działa dany film, tak jak to jest w dziale "Wydarzenia ze światów".
Duch Niespokojny jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-02-2006, 13:51   #314
Ghost Nieudany
Użytkownik Forum
 
Ghost Nieudany's Avatar
 
Data dołączenia: 15 07 2004
Lokacja: TO MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ!

Posty: 1,333
Ghost Nieudany ma numer GG 2875067 Adres Jabbera do Ghost Nieudany
Domyślny

Jeżdżenia po głupich propozycjach ciąg dalszy. Czy wy się nigdy nie nauczycie?

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez faucolt
@ Co chciałbyś zobaczyć na stronie?

Odp. Brak reklam.
Jasne. Załatw miesięczny sponsoring stronie, to reklam nie będzie. Jesteś chętny?
Będziesz przelewał kasę na konto Droma co miesiąc, żeby nie było reklam na stronie. To się opłaca (Dromowi)! Bogaci fra... sponsorzy - do telefonów!

Nie chcę tu robić za rzecznika prasowego Tibia.pl, ale wkurzają mnie teksty w stylu "wywalcie reklamy!111 precz z komerchomrazraz". Tibia.pl MUSI być komercyjna, inaczej NIE DA rady. No chyba, że macie trochę forsy w zanadrzu, drodzy maruderzy, i możecie się podzielić. Nie macie? To szat de fak ap.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Grafika
Ja probonuje zeby moze pomyslec cos nad grafikom w grze bo gra jak wszyscy tu zapewne wiedzom jest git tylko pszydalby sie jakis patch poprawiajoncy grafe a konkretnie mam na mysli 3D i jak sie cos ubiera na siebie zeby bylo widac jak sie cos ubiera na siebie.
Czy Tibia.pl wygląda na forum Tibia.com? Albo tamtejszy dział "Requests"?

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez LolnY
2. Dział OTS, w którym będzie znajdowała się lista serverów oraz poradniki, skrypty itp. (oczywiście do OTS'ów).
Wy macie oczy w dupie? Open Tibia Server jest ZAKAZANY. W. Regulaminie. Strony. I. Tibia. Rules. AAAAAAAAAAAAAAARRRRRRRRRRRGHHHHHHHHHHHDONNERWETTER RRRR!

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bamelot
Wiecie czego tu brakuje? Dzialu do ktorego by gracze przesylali swoje prace (tarcze zbroje oczywsicie rysowane)
A podforum "Grafiki" i "Fake'i"? WY JESTEŚCIE ŚLEPI?

************************************************** *******

To teraz moja prośba.
Sugeruję, żeby wymienić baner ze stroną http://www.so.pwn.pl i dać BYCZY baner tej strony zamiast logo. To pomoże na moje (i nie tylko) skołotane nerwy na widok tekstów w stylu "pszeprarzam". O, i ewentualnie jeszcze jakiegoś kafara, który po zrobieniu ortografa przez usera waliłby jego głową w monitor, AŻ BY SIĘ WRESZCIE NAUCZYŁ, że "mówić" piszemy przez "ó", a nie "U".
__________________
*+10 punktów do lansu
Ghost Nieudany jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-03-2006, 13:45   #315
Dudusiek
Użytkownik forum
 
Dudusiek's Avatar
 
Data dołączenia: 07 03 2006
Lokacja: W Krakowie
Wiek: 31

Posty: 10
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Sorcerer
Świat: Grimera
Poziom: 9
Skille: 12/13
Poziom mag.: 6
Dudusiek ma numer GG 3886695
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ghost Nieudany
Jeżdżenia po głupich propozycjach ciąg dalszy. Czy wy się nigdy nie nauczycie?



Jasne. Załatw miesięczny sponsoring stronie, to reklam nie będzie. Jesteś chętny?
Będziesz przelewał kasę na konto Droma co miesiąc, żeby nie było reklam na stronie. To się opłaca (Dromowi)! Bogaci fra... sponsorzy - do telefonów!

Nie chcę tu robić za rzecznika prasowego Tibia.pl, ale wkurzają mnie teksty w stylu "wywalcie reklamy!111 precz z komerchomrazraz". Tibia.pl MUSI być komercyjna, inaczej NIE DA rady. No chyba, że macie trochę forsy w zanadrzu, drodzy maruderzy, i możecie się podzielić. Nie macie? To szat de fak ap.



Czy Tibia.pl wygląda na forum Tibia.com? Albo tamtejszy dział "Requests"?



Wy macie oczy w dupie? Open Tibia Server jest ZAKAZANY. W. Regulaminie. Strony. I. Tibia. Rules. AAAAAAAAAAAAAAARRRRRRRRRRRGHHHHHHHHHHHDONNERWETTER RRRR!



A podforum "Grafiki" i "Fake'i"? WY JESTEŚCIE ŚLEPI?

************************************************** *******

To teraz moja prośba.
Sugeruję, żeby wymienić baner ze stroną http://www.so.pwn.pl i dać BYCZY baner tej strony zamiast logo. To pomoże na moje (i nie tylko) skołotane nerwy na widok tekstów w stylu "pszeprarzam". O, i ewentualnie jeszcze jakiegoś kafara, który po zrobieniu ortografa przez usera waliłby jego głową w monitor, AŻ BY SIĘ WRESZCIE NAUCZYŁ, że "mówić" piszemy przez "ó", a nie "U".


POPIERAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ZWŁASZCZA TO OSTATNIE!!!!!!
Dudusiek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-03-2006, 15:34   #316
Tec
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

powinniscie czesciej dawac screeny z wybitnymi osiagnieciami polaków
  Odpowiedz z Cytatem
stary 07-04-2006, 00:50   #317
bosal
TecHadmin
 
bosal's Avatar
 
Data dołączenia: 03 07 2003
Lokacja: Web 3.0

Posty: 1,870
Stan: Na Emeryturze
Imię: Bosalek
Profesja: Elite Knight
Świat: Obsidia
Domyślny

apropos reklam:

http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=56639
__________________
To mówiłem ja bosal

bosal jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-04-2006, 22:07   #318
Toto Master
Guest
 

Posty: n/a
Żarówka Skróty....

Na stronie albo chocaz na forum saprzydal by sie katalog ze wszystkimi skrótami uzywanymi w Tibii np..thx np afk.....i z wyjasnieniami....wiele graczy po prostu nie wie o co chodzi...jak sie do nich takie rzeczy mowi ...wiec proponowal bym taki katalog załozyc...... wiec jak ktos moze to niech daje skroty wraz z wyjasnieniami
  Odpowiedz z Cytatem
stary 11-04-2006, 22:41   #319
bosal
TecHadmin
 
bosal's Avatar
 
Data dołączenia: 03 07 2003
Lokacja: Web 3.0

Posty: 1,870
Stan: Na Emeryturze
Imię: Bosalek
Profesja: Elite Knight
Świat: Obsidia
Domyślny

jest gdzies taki poradnik i nie wiem czy w http://tutorial.tibia.pl nie ma czegos przypdakiem o tym.
__________________
To mówiłem ja bosal

bosal jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-04-2006, 17:53   #320
Koronowany rycek
Użytkownik Forum
 
Koronowany rycek's Avatar
 
Data dołączenia: 28 01 2005
Lokacja: Białystok

Posty: 781
Stan: Niegrający
Imię: Bziqol
Profesja: Elder Druid
Świat: Nerana
Poziom: 70
Wyślij wiadomość przez ICQ do Koronowany rycek Koronowany rycek ma numer GG 10231901 Adres Jabbera do Koronowany rycek
Domyślny

Tematy z wieloma stronami a głownie z ssami, maja bardzo duza ilosc "" kartek "". No i wlasnie.. i w tym kierunki moja Sugestia brzmi..

Przycisk "" Szukaj "" Jest bardzo fajnie zrobiony ( pod wzgledem pomocy ) ale mozna by go jakos rozbudowac ze np "" Koro vs bk " i odrazu pojawia sie Temat z takim słowem/zdaniem
Dam przyklad
Po Prostu Calmera(181)<-- Te 181 to jest wlasnie konkretna kartka tam gdzie było zamieszczone takie hasło...


I tera pytanie do adminow .. Czy takie cos jest wykonalne ?
__________________
Alternative.
Koronowany rycek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 4 (zarejestrowanych: 0, gości: 4)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 09:57.


Powered by vBulletin 3