Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Profesje

Notki

Profesje Rycerz, paladyn, czarodziej czy może druid? Wszelkie wywody na temat profesji znajdziesz w tym dziale.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 13-04-2011, 20:31   #1
maro115
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny waste/zysk - ms/rp

Witam,
Ze względu na to, że w założonym przeze mnie ostatnim temacie nie uzyskałem żadnej potrzebnej mi informacji - postanowiłem założyć 2gi, lecz trochę różniący się od poprzedniego.

Czyli tak jak w temacie - czy ogólnie od 1 do np. 250 poziomu MS wychodzi srednio na duzy/maly - zysk/waste?? Czy odrabia na expie te utracone setki manapotów i SD i ma cos dla siebie?? Podobne pytanie tyczy sie RP - czy naprawdę to jest teraz taka łatwa i przyjazna gra RP - że tylko wbija na resp i tłucze wsio i cały zysk dla niego bo manasów nie zżera w porównaniu do postaci magicznych prawie wcale??

IMO MS/ED mają w tej chwili najgorzej gdyż tracą krocie na manapoty i SD, natomiast RP bierze kilkanascie spearów i klepie wszystko wokól - ale to jest tylko moje mniemanie czyli wiadomo.... I dlatego chcę by mi odpowiedzieli ludzie którzy naprawdę mają postacie expione od najniższych do tych naprawde wyższych leveli.

Od razu dodam że przeczytałem chyba całe forum i dopatrzyłem się kilku tematów tego typu ale były one pisane w latach ~2003, a przez 8 lat weszło XXX updatów.

Dzieki.
  Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 13:07.


Powered by vBulletin 3