Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Inne

Notki

Inne To co nie pasuje do któregoś z działów a ma związek z Tibią trafia tutaj.
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 21-08-2009, 10:18   #1
kicekk
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 10 05 2007

Posty: 34
Profesja: Sorcerer
Świat: Chimera
Poziom: 38
Domyślny Annhi pallkiem

Cześć,
Niedługo ide na annhi,team 3x rp (2x 120~ i 110) i ek 155lvl,oglądnąłem duzo filmików i chciałbym prosić o rade jaką taktykę wybrac-only gsp z utamo czy gsp +exura san? Ile mam wziąść potków? Dodatkowo chcę wziąść bp might ringów i kilka elven amulet. Proszę o jakieś wskazówki,porady,najlepiej doświadczonych palladynów
Moj lvl to 122
kicekk jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 21-08-2009, 10:41   #2
Ghernie
Użytkownik Forum
 
Ghernie's Avatar
 
Data dołączenia: 26 10 2008
Wpisy bloga: 12

Posty: 521
Domyślny

Nie jestem super obeznany magiem, więc mogę się mylić.

Jeśli masz dobrego bota, który nie wyłączy się w trakcie, ani nie zawiedzie, to jedź tylko na exurze san + mightach w razie ciężkiej sytuacji. Jeśli nie, to opcja Utamo vita + GSP, wydaje mi się odpowiedniejsza. O ilości potów nie mam pojecia.

Ogladnij jeszcze kilka filmików. Jeśli widzisz, że sobie radzili (chociaż pewnie jadą na botach) to zrób tak samo.
Ghernie jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-08-2009, 12:08   #3
kicekk
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 10 05 2007

Posty: 34
Profesja: Sorcerer
Świat: Chimera
Poziom: 38
Domyślny

Bot odpada ;p kilka rzeczy chce osiągnąć manualnie ale dzięki
kicekk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-08-2009, 13:32   #4
B3K0N
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 13 07 2009

Posty: 86
Domyślny

To ja się wypowiem.

Robiłem Ani jak miałem 116 level - team 2xRP i 2xEK (levelów nie pamietam ale mam w domu screena). Czas wykonania niecałe 2 minuty (jedna utama starczyła)

Wam powinno pójść łatwiej bo 3xRP i 1 EK.

Weź 100 assasek to w zupełności wystarczy, 9 M-ringów styknie, Co do amuleta to nie wiem ale skoro teraz nie trzeba AOLa to możesz to wykorzystać na plus (ja robiłem z AOLem), weź ze 2 bp SMP ( na utamie używaj SMP, a jak zacznie ci brać HP to już przejdź na GSP), no i napakuj GSP na max i utama.
Nie pamiętam ile mi poszło GSP ale teraz napisze dlaczego na max. Może się zdarzyć, że ktoś padnie, a nawet może dojść do tego, że sam będziesz musiał dokończyć anihilatora, więc w razie co dopakuj się w asski i M-ringi i GSP.
Pilnuj many (póki ją masz pij SMP, HP (jak zejdzie ci mana na utamie to już GSP), utamy i ringa (ten znika dosyć szybko bo tylko 20 ładunków) - nie panikuj bo to najgorsze co może być (łatwo powiedzieć a sam byłem zesrany). Celuj w Demca i na spokojnie klikaj z hotkeya SMP lub GSP (w zależności od tego jak stoi sytuacja z maną i HP) co 1 sek. - częściej nie ma sensu bo to i tak nic nie da. Nie zawracaj sobie głowy exori sanem, bo szkoda na to czasu, pilnuj ringa i jak tylko zniknie zakładaj następnego.

Napisałem wcześniej żeby napakować się w razie co na max - w moim wypadku padł tylko jeden z EK, ale to już trochę utrudniło całą sprawę mimo że on stał jako drugi, więc trzeba być przygotowanym na takie niespodzianki
B3K0N jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-08-2009, 10:57   #5
kicekk
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 10 05 2007

Posty: 34
Profesja: Sorcerer
Świat: Chimera
Poziom: 38
Domyślny

@up dzięki,na taką odpowiedz czekałem

A jaki program(darmowy)polecacie do nagrywania? Ostatni raz uzywałem chyba TibiCam ale to było daawno temu...
kicekk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-08-2009, 19:31   #6
-Xrn-
Zbanowany
 
-Xrn-'s Avatar
 
Data dołączenia: 20 08 2009
Lokacja: wienzienie, wsrud bandytuw i lahudruw i kapusiuw policjnyh zwanyh ruwnierz ****ami jp jp hdwp 1oo%
Wiek: 81

Posty: 35
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Knight
Świat: PA-NDORIA
Poziom: 101
Skille: 82/80
Poziom mag.: JP
Wyślij wiadomość przez ICQ do -Xrn- -Xrn- ma numer GG 10751630 Send a message via Skype™ to -Xrn-
Domyślny

http://tibialive.com/
Najlepszy dostepny program, jak TibiaCam TV, darmowy.

Jakos mnie nie przekonuje ta utama, pal to nie mag, ja bym probowal gsp + exura san, no ale coz. Wbije 120 lvl to sie dowiem kto mial racje...
-Xrn- jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-08-2009, 23:33   #7
kicekk
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 10 05 2007

Posty: 34
Profesja: Sorcerer
Świat: Chimera
Poziom: 38
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez -Xrn- Pokaż post
Jakos mnie nie przekonuje ta utama, pal to nie mag, ja bym probowal gsp + exura san, no ale coz. Wbije 120 lvl to sie dowiem kto mial racje...
Spoko,dam Ci znać jak mi poszło
kicekk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-08-2009, 15:46   #8
kicekk
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 10 05 2007

Posty: 34
Profesja: Sorcerer
Świat: Chimera
Poziom: 38
Domyślny

jeszcze jedno pytanie,czy 127 ek ma szanse zbloczyć annhi? uhp nie wchodza w grę bo 2 dni pacca left i nie wbije


sry za doubla
kicekk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-08-2009, 16:13   #9
Pallis'oxer
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 11 2007
Lokacja: Myślenice

Posty: 33
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Xotragus
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Refugia
Poziom: 160
Poziom mag.: 78
Domyślny

Jak bedzie mial farta to da rade, jak nie do dostanie combo i sie nie wyleczy...
Może isć spróbować zakladac ssa, i na utamo tempo stać.
Ty mozesz też wziasc tą potrawe co daję odnawia 100% many i zjeść ja jak bedziesz mial juz hp.
Pallis'oxer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 16:48.


Powered by vBulletin 3