Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Potwory

Notki

Potwory Wszystko o potworach. Jak się zachowują, jakie taktyki, jakie mają słabe punkty. To wszystko znajdziesz tutaj.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 01-09-2010, 22:12   #1
Ukato
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny 165 rp w wojnie na rs gdzie ma zarabiać

Witam, mam 165 rp w wojnie na rs, skile 98 podstawa z full eq 102 ale na rs nie wypada biegać z full eq jeszcze podczas wojny. Pytanie jest do graczy którzy mieli taki przypadek, albo sie dobrze orientuja. Potrzebuje zarobić, nie musi być dużo expa ale żeby był hajs jakiś z tego konkretny w miare. Najlepiej także miejscówkę w miare bezpieczną (czyli żebym w razie mass loga, lub po dowiedzeniu się że po mnie lecą mieć czas na exita/loga) Bardzo proszę o podpowiedzi gdzie mogę zarobić pieniądze gdyż mi potrzebne sa fundusze na walke.
  Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 04-09-2010, 15:52   #2
balmora
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 10 2006
Lokacja: Konin

Posty: 41
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Walens
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Alone Ones
Świat: Aldora
Poziom: 134
Skille: 94/68
Poziom mag.: 23
balmora ma numer GG 1591870
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ukato Pokaż post
Witam, mam 165 rp w wojnie na rs, skile 98 podstawa z full eq 102 ale na rs nie wypada biegać z full eq jeszcze podczas wojny. Pytanie jest do graczy którzy mieli taki przypadek, albo sie dobrze orientuja. Potrzebuje zarobić, nie musi być dużo expa ale żeby był hajs jakiś z tego konkretny w miare. Najlepiej także miejscówkę w miare bezpieczną (czyli żebym w razie mass loga, lub po dowiedzeniu się że po mnie lecą mieć czas na exita/loga) Bardzo proszę o podpowiedzi gdzie mogę zarobić pieniądze gdyż mi potrzebne sa fundusze na walke.
Kopalnie svar,Deep Banuta,Wyrmy pod necro quest,Hydra Island/Meduza Cave na Talahu,Lizard Choseny w Hole of Corruption (wymagane 8 tomów of knowledge), w ogóle całe zao lizardy i Quary
__________________
CHELSEA CHELSEA CHELSEA!!!
balmora jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-09-2010, 11:01   #3
Khar
Użytkownik Forum
 
Khar's Avatar
 
Data dołączenia: 11 02 2007
Lokacja: Jugenoth
Wiek: 37

Posty: 94
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Radzim
Profesja: Royal Paladin
Poziom: 210
Domyślny

Odradzam wyrmy na Drefii, gdyż ciężko się stamtąd ucieka, tak samo Quary, mozolne błądzenie pod wodą może się okazać brzemienne w skutkach, więc poleciłbym zrezygnować z nich. Dobry pomysł to Lizard Chosens w Corruption Hole, rzadko kiedy ktoś tam łazi, a nikomu nie przyjdzie do głowy iść tam, żeby Cię zabić, tak samo High Class Lizards na Zao może okazać się dobrym rozwiązaniem, gdyż dużo miejsca do ewentualnej ucieczki plus mnóstwo miejsc, gdzie można się schować plus (jeśli oddałeś odpowiednią ilość Tomes of Knowledge do Cael'a) bliski teleporter do Farmine.
__________________
Immortal Razziel (210 RP, Iridia, Active)
Immortal Radzim Druid (50+ ED, Iridia,Semi-Active)
Immortal Radzim (90+ EK, Iridia, Retired)
Khar jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-09-2010, 13:26   #4
Mroczny_Angel
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 02 10 2006
Lokacja: Miasteczko..

Posty: 97
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Świat: Pacera
Poziom: 118
Skille: 94/73
Poziom mag.: 21
Mroczny_Angel ma numer GG 6432805
Domyślny

hmm warlocki na demonie z trapem na godzinke 40k do przodu posiedzisz chwile czasu jakies 25k wydasz i wyciagniesz 120~ w razie ataku spieprzasz przez tp i do ab.. ewentualnie wyrmy na liberty też szybko uciekniesz.
Mroczny_Angel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-09-2010, 23:17   #5
krychaj5
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 11 2009

Posty: 26
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Werciu
Profesja: Paladin
Świat: Calmera
Domyślny

Wyrmy na lb jak napisał 2x up , moim zdaniem najlepsze rozwiązanie (profit duży, bardzo blisko pz), ganiać możesz tam w p secie i royalkami/enchantami ;D
krychaj5 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-09-2010, 09:22   #6
Patysiak
Zbanowany
 
Patysiak's Avatar
 
Data dołączenia: 09 08 2006

Posty: 636
Stan: Niegrający
Domyślny

Ja to bym wybrał jakieś miejsce na uboczu. Calassa? Mało znana, a kasa leci jak miło. Culty na goromie. Może jakieś podziemia gs island, czy lich hell?
Patysiak jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 10:58.


Powered by vBulletin 3