Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 16-07-2008, 17:33   #21
Granteon
Użytkownik Forum
 
Granteon's Avatar
 
Data dołączenia: 25 07 2005

Posty: 513
Stan: Niegrający
Domyślny

Wybaczcie, że pomyliłem się z tą elektrownia atomową.

@UP
Tak słyszałem o tym, tylko, że tym autem nie można sie poruszać po drogach, bo nie można tego zarejestrować, ponieważ nie posiada jakiś tam elementów od silnika spalinowego.
__________________



Notka!
Granteon jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 16-07-2008, 17:39   #22
kaxiorek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 27 03 2006

Posty: 129
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Guardia
Domyślny

@ojciec dyrektor xd

Powiedz kiedy będziesz kandydował do sejmu, a zagłosuje.


ps. ten twój ps to odnosnie UB czy twojej racji towojszej niz mojeszej?
__________________
Ukryty tekst:
18:54 Velrox [85]: 39+23 = 3923
22:32 Etuliphi Pior [8]: Why use bot is illegal ?

12:08 Mistrz bowmaster [75]: rozbiegne sie
12:08 Mistrz bowmaster [75]: i jebne o sciane

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Progmaniak
Może masz shizofremie i te EQ jest to poprostu towoje wspomnienie ze snu podczas licznych zaburzeń świadomości?
kaxiorek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-07-2008, 17:43   #23
Dwik
Użytkownik Forum
 
Dwik's Avatar
 
Data dołączenia: 01 08 2004
Lokacja: Hrubieszów
Wiek: 34

Posty: 588
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Obecnie cała ta ekologia to jedynie pieniądze, więc słuchanie ludzi z grinpisow czy innych organizacji 'pr0ekologicznych' to przejaw glupoty
__________________
"Catch me if you can" Dwiks~ 2004-2008 A.D.
Dwik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-07-2008, 18:32   #24
Gonzo
Dinozaur
 
Gonzo's Avatar
 
Data dołączenia: 27 08 2003
Wiek: 32

Posty: 1,824
Stan: Niegrający
Domyślny

I tak marnie skończymy!

http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=184996
Gonzo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-07-2008, 19:05   #25
Granteon
Użytkownik Forum
 
Granteon's Avatar
 
Data dołączenia: 25 07 2005

Posty: 513
Stan: Niegrający
Domyślny

Nie trzeba słuchać ekologów, żeby przewidzieć co sie będzie działo za 30 lat...
__________________



Notka!
Granteon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-07-2008, 19:12   #26
Dark Sven
Użytkownik Forum
 
Dark Sven's Avatar
 
Data dołączenia: 20 08 2005
Lokacja: Śrem

Posty: 2,539
Domyślny

Auta na wodór? Przecież to nie jest problem, by auta zostały wprowadzone do masowej produkcji. Problemem jest dostępność stacji, na których takowy wodór się sprzedaje.
__________________
Cytuj:
- Nie wszyscy mogą być mądrzy, panie oberlejtnant – rzekł Szwejk tonem głębokiego przekonania. – Głupi muszą stanowić wyjątek, bo gdyby wszyscy ludzie byli mądrzy, to na świecie byłoby tyle rozumu, że co drugi człowiek zgłupiałby z tego.
Dark Sven jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-07-2008, 19:19   #27
Granteon
Użytkownik Forum
 
Granteon's Avatar
 
Data dołączenia: 25 07 2005

Posty: 513
Stan: Niegrający
Domyślny

@UP

Auta na wodę, a nie na wodór...
__________________



Notka!
Granteon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-07-2008, 19:30   #28
Shanhaevel
Użytkownik Forum
 
Shanhaevel's Avatar
 
Data dołączenia: 27 08 2004
Lokacja: Uwiędły Las

Posty: 2,391
Shanhaevel ma numer GG dam na pw.
Domyślny

@up
Na wodór też są i to od dawna.

@ontop
Greenpeace to zakłamana i poniekąd terrorystyczna (: P) organizacja. Klimat się ociepla i mała w tym wina ludzi, równie dobrze można wsadzać krowom korki w dupę, żeby nie pierdziały, bo są przyczyną globalnego ocieplenia.
Al Gore heh.

Cytuj:
Proszę bardzo ... Japończycy wielce wynaleźli auto na wodę. Co za problem dać do masowej produkcji.
Żartujesz? Wiesz jakim petrochemia jest wielkim biznesem? W życiu nie dopuścilby do tego, by ktoś im zabierał kasę takimi wynalazkami.

Cytuj:
Btw, czemu ludzkość nie dopuszcza badań nad modyfikacjami komórek ludzkich? Strach przed nowym gatunkiem?
Grałeś w Bioshocka? : )

Ostatnio edytowany przez Shanhaevel - 16-07-2008 o 19:34.
Shanhaevel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-07-2008, 19:33   #29
Granteon
Użytkownik Forum
 
Granteon's Avatar
 
Data dołączenia: 25 07 2005

Posty: 513
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shanhaevel Pokaż post
Klimat się ociepla i mała w tym wina ludzi
Nie rozśmieszaj mnie... To nie jest naukowo udowodnione, nie tylko przez Greenpeace...
__________________



Notka!
Granteon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-07-2008, 19:37   #30
Snagoth
Cease & Sekkle
 
Snagoth's Avatar
 
Data dołączenia: 27 10 2006
Lokacja: Warszawa
Wiek: 35

Posty: 773
Imię: Snagoth
Profesja: Sorcerer
Świat: Eternia
Poziom: 70
Snagoth ma numer GG 8429069
Domyślny

Wiecie co, ostatnio ogladalem program prowadzony przez (i tu sie moge mylic, jednak sadze ze sie nie pomylilem bo w trakcie programu byly pokazywane urywki) niedoszlego prezydenta USA, ktory kandydowal wraz z Bushem wczesniej. Ogladalem to CHYBA na tvp 2. Obejrzalem caly, dosc dlugi program.. i zaniepokoilem sie i to bardzo. O efekcie cieplarnianym zdawale sobie sprawe, ale nie sadzilem ze ma to az taki wymiar. Jesli chcecie wiecej sie na ten temat dowiedziec to poszukajcie informacji o nim i jego programie w necie. On z tym programem jezdzi po calych stanach a nawet swiecie.

Mam tylko nadzieje ze to cos pomoze bo to co on pokazal jest naprawde zatrważające.
__________________
Wybitne umysły są zawsze gwałtownie atakowane przez miernoty, którym trudno pojąć, że ktoś może odmówić ślepego hołdowania panującym przesądom, decydując się w zamian na odważne i uczciwe głoszenie własnych poglądów.
www.wolnekonopie.pl
www.otwartapestka.info
www.spliff.pl
~Albert Einstein
Snagoth jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-07-2008, 19:47   #31
eerion
CS Tibia.pl Team
 
eerion's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2003
Lokacja: Utopia
Wiek: 35
Wpisy bloga: 2

Posty: 2,908
Stan: Niegrający
eerion ma numer GG 4323111
Domyślny

Cytuj:
Co do samej organizacji Greenpeace; uważam ich za bandę debili i kretynów, "nie wycinaj drzewka ... daje tlen" i potem ludzie się skarżą, że nie ma dróg, autostrad, obwodnic ... sprawa Rospudy; że ktoś tym ekologom nie dał w papę to ja sie dziwie ...
Ja się dziwię, czemu niektórzy jeszcze chrzanią takie bzdety i nie wstydzą się tego. Oglądałeś polską wystawę Expo? Czym zachęcaliśmy? Środowiskiem. Czymś innym niż watachą betonu i zabytków. Naturą. Ale lepiej to wyciąć, prawda? Płacić za to olbrzymi kary, stracić dofinansowania...

Co do greanpeace - przesada w drugą stronę. Nie zagłębiam się co do nich, więc nie będe mówił czy to ekoterroryści, idioci czy geniusze i obrońcy. Ale nie sa obiektywni to jest pewne

Co do ocieplenia klimatu - Klimat się owszem ociepla cały czas i to sam z siebie. Jednak dzięki emisji spalin, itd. przyspieszamy ten proces. I to dość mocno. Procesu tego nie da się zatrzymać, ale niegłupie byłoby spowolnienie go na tyle, by ludzkość zdołałą stworzyć jakiś system, któy pozwoli cywilizacji przetrwać. Choć z drugiej strony, wszystko do piachu... Zasłużyliśmy sobie
Problem z człowiekiem jest jeszcze jeden - całkowite niszcznie otoczenia - zażynamy wszystkie gatunki, poza tymi, których nie jesteśmy w stanie zatłuc swoim zachowaniem (częśc owadów, itd). Jeśli coś takiego się będzie utrzymywać to przetrwanie jakichkolwiek form życia przy następnej klęsce będzie niemożliwe. Szkoda trochę, choć to raczej naturalne. Zapewne nie pierwsi i nie ostatni. Szkoda tylko, że z głupoty
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shinjix
Jezeli juz jestesmy przy Vision of Escaflowne - fajnego hentaja z tego widzialem
Wpuścić takiego maniaka do tematu o anime

eerion.blogspot.com - Jak to gaijin Japonię ogarniał, czyli relacja z kraju kwitnącej wiśni.
eerion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-07-2008, 20:54   #32
Voon
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 07 2006

Posty: 1,303
Voon ma numer GG 1528304
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shanhaevel Pokaż post
Grałeś w Bioshocka? : )
Nie, mój blaszak nie pociągnie.

Cytuj:
Nie rozśmieszaj mnie... To nie jest naukowo udowodnione, nie tylko przez Greenpeace...
Więc zabij mnie żebym nie tworzył tego cholernego CO2. Głupi tok myslenia.

@down:
Nie żebym Ci znowu wjeżdżał na ambicje ale ty sie wszystkim interesujesz. A to co nam tu przedstawiłeś to materiał na miare podstawówki.
@edit, down:
Myśle, że jeśli jest to twoja pasja to powinieneś zabłysnąć czymś z poza materiału w szkole. Jeśli tak wygląda 'pasja' czy 'interesowanie się czymś' to może ja powiem czym się nie interesuje, tak będzie szybciej.

Ostatnio edytowany przez Voon - 16-07-2008 o 22:09.
Voon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-07-2008, 21:26   #33
Mystlich
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 24 04 2008
Wiek: 30
Wpisy bloga: 4

Posty: 201
Domyślny

Tak sie składa , ze sprawą globalnego ocieplenia sie interesuję xd

Jak wiadomo globalne ocieplenie jest spowodowane "nadmiernym" efektem cieplarnianym. CO2 i Freon są głównymi sprawcami. CO2 dostaje isę do warstwy ozonowej i tworzy tak zwaną "szklarnię" dzieki czemu promienie słoneczne jeśli dotrą do powierzchni Ziemii to odbijają si od niej , ale nie opuszczają ziemskiej atmosfery.

Z kolei Freon powoduje dziury ozonowe , które wywołują topnięcie lodowców i pożary lasów tropikalnych.

Poziom mórz podnosi sie przez to , że ta cała "masa gorącego powietrza" zatrzymana przez CO2 + dziura ozonowa powodują topnięcie masy lodowej na obydwu biegunach. Przez to zwyrza sie ilość masy wodnej........

Mimo że grozi nam globalne ocieplenie to grozi nam również EPOKA LODOWCOWA:

Jak wiemy skład wody z lodowców stanowi słodka woda. Ta nadmierna jej ilośc w oceanach spowoduje w przeciagu 100 lat zanik prądu oceanicznego "Golfstromu" czy jakos tak a to spowoduje ochłodzenie sie Europy

Jesli ktoś chce ze mna o tym pogadać to zapraszam na GG: 9387639
Globalne Ocieplenie to moje hobby więc mogę podzielic się swoimi informacjami z wami

@up
Chyba nie myślisz , ę napisze tu referat o Globalnym Ociepleniu ;d
__________________
Misja ma na tym forum dobiegła końca. Mam już to co potrzebne mi jest. Nawet nie wiecie jak naiwni byliście ;]

"...Robie wszystko to, czego wiara mi nie zabroni."

Ostatnio edytowany przez Mystlich - 16-07-2008 o 22:05.
Mystlich jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-07-2008, 21:32   #34
Pokromca_dragonuw
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 07 07 2008

Posty: 61
Domyślny

Tylko nie zapominajcie o biznesie który jest wszędzie, jestem pewien, że napewno tu nie chodzi o ekologię i lepsze życie tylko o zbijanie kasy. To tak jak torebki foliowe (złe, złe, złe) ale przy produkcji tych ekologicznych dostaje się więcej niebezpiecznych substancji do atmosfery natomiast foliowe po zużyciu można palić (dodatkowa energia), a ekologiczne biodegradowalne nie chcą się palić... Już wiecie jak ludzie na tych ekologicznych kasę biją? To o czym napisałem to nie jest moja teoria ale wielu profesorów z przeróżnych uniwersytetów na świecie...

Co do samochodów to studenci z pewnego kraju (nie pamiętam) opracowali bardzo dobry pojazd na prąd, ale co z tego skoro dostali kilka milionów od właścicieli złoż ropy naftowej. I projekty są teraz własnością tych właścicieli i leżą głęboko w sejfach i nie zostaną zrealizowane dopóki ropa jest i są z niej pieniądze.

I nie zapominajcie o jednym ale auta na prąd to tak naprawdę u nas ekologiczne by nie były wcale bo prąd mamy z węgla, ekologicznej energii jest bardzo mało w Polsce (turbiny wiatrowe, elektrownie wodne). U nas samochody na prąd by raczej dużo nie pomogły.

Co do co2 to podobno ludzie emitują tylko jakieś 3% reszta to wulkany itp. poszukajcie sobie w internecie odnośnie wulkanu który się uaktywnił w maju tego roku i zobaczcie ile dymku do atmosfery wywalił nawet znalazłem http://www.boston.com/bigpicture/200...ll_active.html



Kto jest za dożywociem dla tego wulkanu? Popatrzcie ile co2 nam dał jakby nie wiedział, że jest globalne ocieplenie i trzeba się ograniczać. Na pal z nim.

Ostatnio edytowany przez Pokromca_dragonuw - 16-07-2008 o 21:38.
Pokromca_dragonuw jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-07-2008, 21:59   #35
Shanhaevel
Użytkownik Forum
 
Shanhaevel's Avatar
 
Data dołączenia: 27 08 2004
Lokacja: Uwiędły Las

Posty: 2,391
Shanhaevel ma numer GG dam na pw.
Domyślny

Cytuj:
Z kolei Freon powoduje dziury ozonowe , które wywołują topnięcie lodowców i pożary lasów tropikalnych.
Nieprawda, zanik warstwy ozonowej może spowodować zmiany nowotworowe w organizmach wskutek działania promieni UV.
Shanhaevel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-07-2008, 22:03   #36
Mystlich
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 24 04 2008
Wiek: 30
Wpisy bloga: 4

Posty: 201
Domyślny

@up
Nietylko....UV to promienie słoneczne , które powodują topnięcia i pożary....jak nie wieżysz to wystaw kawał lodu na pełne słońce.....prosty eksperyment

UV ogrzewa na maksa wszystko co napotka na swojej drodze
__________________
Misja ma na tym forum dobiegła końca. Mam już to co potrzebne mi jest. Nawet nie wiecie jak naiwni byliście ;]

"...Robie wszystko to, czego wiara mi nie zabroni."
Mystlich jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-07-2008, 22:14   #37
Rayza
Użytkownik Forum
 
Rayza's Avatar
 
Data dołączenia: 16 10 2006
Wiek: 32

Posty: 3,057
Domyślny

@Mystich
UV to ultrafiolet...http://pl.wikipedia.org/wiki/Ultrafiolet
jest szkodliwe dla zdrowia zwłaszcza dla wzroku...

@topic
Ziemia od zawsze sie ocieplała tylko technika "powiedziała" to ludziom i zrobiła sie panika...
__________________
Zapraszam na mego bloga naukowo-wszystkowego.
(Oj tam że nie ma takiego słowa, Shakespeare też bawił się w Neologizmy!)
Ostatnia notka jest o czymś w miarę... no właśnie, w miarę jaka?
Przekonajcie się sami.
Rayza jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-07-2008, 22:19   #38
rafv
Użytkownik Forum
 
rafv's Avatar
 
Data dołączenia: 16 11 2006

Posty: 85
rafv ma numer GG 1975719
Domyślny

Cytuj:
Jak wiadomo globalne ocieplenie jest spowodowane "nadmiernym" efektem cieplarnianym.
I juz na poczatku posta chrzanisz, to jedno i to samo. Nawet nie chce mi sie czytac takich ignorantow.

Cytuj:
@up
Nietylko....UV to promienie słoneczne , które powodują topnięcia i pożary....jak nie wieżysz to wystaw kawał lodu na pełne słońce.....prosty eksperyment

UV ogrzewa na maksa wszystko co napotka na swojej drodze
Ta, TYLKO promienie UV topia lod. =]]
rafv jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-07-2008, 22:40   #39
Nari
Użytkownik Forum
 
Nari's Avatar
 
Data dołączenia: 06 12 2006
Lokacja: www.tibiaspy.com

Posty: 1,549
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Też należę do zwolenników anty-greenpeacu. Tacy szanowni ludzie biegają w koło, gadają o bzdurach, tworzą jakieś kółka ekologiczne, a tak naprawdę nic praktycznie to nie da. Globalne ocieplenie jest w/w faktem zachodzącym w koło. Argument z nowotworami? Śmieszne. Kto powiedział, że w Prehistori, Starożytności, ba!- w Średniowieczu- ludzie na niego nie chorowali? Po prostu argument bo argument. Mamy globalne ocieplenie, ale jest też zlodowacenie, oraz zmniejszenie ocieplenia przez Pacyfik- tzn. wiatr (czy coś takiego) pochodzący z jego południowych i najbardziej północnych części. Oraz innych oceanów. To, że moje dzieci mogą nie zobaczyć zielonych drzewek jest jednym z nielicznych powodów, które mnie przekonują, albo raczej pozwalają akceptować greenpeace.
__________________
*Tooku sora mado no mukou*

Nari jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-07-2008, 22:48   #40
xoz
Użytkownik Forum
 
xoz's Avatar
 
Data dołączenia: 11 06 2007
Lokacja: ustka

Posty: 644
Stan: Niegrający
Domyślny

zostawcie greenpeace w spokoju. oni sa jak sekta ojca directora - powie "rzad zly" to moher komando ruszy do boju. z ta roznica ze directora upuscili na podloge po porodzie a szefostwo GP interesuje tylko kasa. Nie podoba sie konkurencyjny przewoznik towaru droga morska? idz do gp, daj kase a przypna sie do czego popadnie i z haslami obrony pingwinow spowoduja opoznienia. problem w tym, ze te szeregowe pajace mysla, ze dzialaja dla slusznej sprawy. lajf is brutal
__________________
W blasku mojej zajebistości można piec ciasteczka.
xoz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 19:58.


Powered by vBulletin 3