Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Potwory

Notki

Potwory Wszystko o potworach. Jak się zachowują, jakie taktyki, jakie mają słabe punkty. To wszystko znajdziesz tutaj.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 24-01-2008, 20:48   #1
ErAgOg
Użytkownik Forum
 
ErAgOg's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 2006
Lokacja: . . .okolice Szczecina Ilość postów: 8
Wpisy bloga: 21

Posty: 883
Stan: Początkujący
Profesja: Rookstayer
Gildia: Mayhem
Świat: Silvera
Poziom: 40~
Skille: 100/200
Poziom mag.: 1
ErAgOg ma numer GG 7360116
Evul Healer, a Demce

Na samym początku chciałbym powiedzieć: Tak, tak korzystałem z opcji szukaj i nic nie znalazłem.

A więc do rzeczy:
Kumpel (100 sorc) poprosił mnie abym był jego healerem i abym go leczył między innymi na demcach. Mam 36 ED, eq myślę, że tu roli nie odgrywa i mam kilka pytań:
1. Jeżeli demon walnie jakiś czar obszarowy, albo się na mnie przerzuci to mogę w jedną chwilę polec. Więc chciałbym się dowiedzieć jakie hity jest on w stanie walnąć z obszarowych czarów i (ewentualnie, bo mogę szybko zwiać na inne piętro) gdyby się na mnie przerzucił to po ile jest w stanie walnąć z łapy i z tych czarów, które nie dosięgają zwykle healerów i shooterów jeżeli demon się nie przerzuci.
2. Jakie będzie waste mana potionów przez 2 godziny leczenia.
3. Ile czasu może zająć ubicie jednego demca, kiedy qmpel będzie walił z sd (hity ~600).
4. Po ile mniej więcej byłbym w stanie go leczyć z SIO/UH i ile czasu by zajęło demcowi zabicie qmpla, gdyby miał utamo vita i gdyby go nie miał (np. skończyłoby się).

Z góry THX za odpowiedzi!
Pozdro.

@EDIT
Nie wiem czy to zrobi dużą różnicę, ale zanim wybierzemy się na pierwszy hunt wbiję zapewne 40 lvl.
__________________

Ostatnio edytowany przez ErAgOg - 24-01-2008 o 20:50.
ErAgOg jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 23:27.


Powered by vBulletin 3