Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Updates

Notki

Updates Forum zawiera wszelkie informacje o najnowszym update oraz pod fora z informacjami o byłych update.

Pokaż wyniki sondy: Czy zakazać takich tematów?
Tak 497 62.99%
Nie 292 37.01%
Głosujących: 789. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 05-05-2008, 10:34   #341
Technick
Użytkownik Forum
 
Technick's Avatar
 
Data dołączenia: 28 03 2006

Posty: 164
Domyślny

Chyba źle mnie zrozumiałeś - wszyscy równi tzn. albo wszyscy bulą abonament, albo wszyscy grają za friko i każdy ma równe szanse (pomijam już takie bajery jak donacje i inne, bo to nie zawsze jest legalne).
Technick jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 06-05-2008, 14:50   #342
Erhion
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 03 2006

Posty: 2,104
Domyślny

Up:

Tibia jaka jest taka będzie.

Nie zmienimy tego.
Erhion jest offline  
stary 06-05-2008, 19:49   #343
Zamne
Użytkownik Forum
 
Zamne's Avatar
 
Data dołączenia: 04 04 2006
Wpisy bloga: 7

Posty: 634
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Sorcerer
Świat: Isara
Poziom: 1
Skille: 10/10
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Podraz Pokaż post
na potrzeby komercji.
Przypomnieli mi się antyfani, którzy w CDA zarzucają im, że są samą komerchą.
No ale JAK MA COŚ SIĘ SPRZEDAWAĆ, CO NIE JEST KOMERCYJNE? (swoją drogą kiedyś w Tibii wogóle nie było Premium...)


3dit: Ja mam free account i nie tnę się, że nic dla free account nie dają...
__________________
chcę tibicama

notka here
Ukryty tekst:
Cytuj:
gdzie najlepiej expić pallem na rooku?
Cytuj:
12:05 CM Andasstra on Askara [2]: no kurwa in here.. thats not nice-.-
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez TheDwarf
Cytuj:
daj, ja ci zrobie ludzika
..O
./|\
../\/
./
Ja przeczytalem zamiast ludzika, to "lodzika" i cale 60 sekund szukalem w tym obrazku czegos zboczonego HAHA
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mapa_Europy Pokaż post
Miał swoje 5 minet.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez OwntibiaForFree
Nie zdziwcie sie jak anty vir bedzie wam szalal wkoncu to keylogger
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Azris- Pokaż post
Mikolaj upil sie kakalem ;d

Ukryty tekst:

Ostatnio edytowany przez Zamne - 06-05-2008 o 23:06.
Zamne jest offline  
stary 06-05-2008, 21:29   #344
Erhion
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 03 2006

Posty: 2,104
Domyślny

Up: Niektórzy tego nie rozumieją.
Erhion jest offline  
stary 07-05-2008, 17:49   #345
motorolka164
Użytkownik Forum
 
motorolka164's Avatar
 
Data dołączenia: 29 06 2007
Lokacja: Zabrze

Posty: 152
Stan: Niegrający
Imię: Magda
Świat: Polska
Poziom: 21
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Podraz Pokaż post
Przeczytałem większość postów w tym temacie i doszedłem do wniosku, że poziom intelektualny społeczności zgromadzonej tutaj na forum jest niebywale niski. Zapewne moi drodzy zastanawiacie się dlaczego JA-zwykły użytkownik forum mam o WAS cudowni gracze "tibijscy" (istnieje w ogóle takie słowo? Jeżeli jest to neologizm to wyjątkowo obleśny) aż takie złe zdanie? Przecież to WY macie swoje postaci, które sami stworzyliście i w pocie czoła, dniem i nocą trenowaliście. Przecież macie "kumpli", których poznaliście podczas wspólnych polowań i mrożących krew w żyłach eksploracji starożytnych grobowców(co z tego że to świętokradztwo. Ps. nie moge sie doczekać aż ktoś przyczepi się to tego zdania wiec czekam). Część z was dostało nawet błogosławieństwo(popularnie nazywane Pacc'em) od bogów(nadzianych rodziców...) , dzięki któremu możecie spędzać kolejne godziny w bajkowym, a zarazem pełnym okrucieństwa, zdrady i nienawiści świecie. Myślicie sobie pewnie kochani, że wam zazdroszczę. Tak, jest to prawda. Zazdroszczę z całego serca uporu wytrwałości i chęci , ponieważ ja nie potrafiłbym zanurzyć się w wyimaginowanym świecie stworzonym - powiedzmy to sobie wreszcie - na potrzeby komercji. Właśnie dlatego nie zazdroszczę wam waszego (a raczej waszej postaci) poziomu doświadczenia. Zapytacie pewnie "Co ON ma takiego wspaniałego, że oczernia NAS - graczy! przepraszam... RYCERZY wybawiających dziewice!" . Odpowiedź jest totalnie prymitywna ale bardzo wymowna - ja mam swoją pasję(silne zainteresowanie) która mnie kształci i rozwija.(...)
Szczeze nie chcialo mi sie tego czytac do konca.
Na pacc zarobilam sobie sama.
Nie jestem rycerzem i nie wybawiam dziewic. Lezba nie jestem a i dziwicy trudno szukac...
Gdyby tibia nie byla darmowa nikt bez pacc by nie mogl grac.
Nie jestem glupia, samolubna ani wulgarna. Czy nie widzisz ze to facc tutaj sa samolubni gdyz chca coraz wiecej za darmo. A przeciez i bez tego maja mozliwosc grania. Zreszta to nie jest nawet na temat. Chodzi o to by zalili sie w jednym temacie a nie robili tysiac tematow o tym samym. A w kazdym temacie te same osoby piszace to samo. Jesli watpisz w moja kulture zapraszam na morgane. Jesli to bedzie inteligentna rozmowa.

Ostatnio edytowany przez motorolka164 - 07-05-2008 o 17:52.
motorolka164 jest offline  
stary 07-05-2008, 19:04   #346
Reed
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 10 2006

Posty: 38
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Technick Pokaż post
Grasz na FACC, a jak nie umiesz to kupujesz PACC albo robisz jeszcze coś lepszego - zaczynasz grać w inna, lepszą, darmową grę gdzie wszyscy są równi .
coś ci sie nie powiodło? zazdrosc przez ciebie przemawia.
Reed jest offline  
stary 15-05-2008, 22:57   #347
Brtek00
Użytkownik Forum
 
Brtek00's Avatar
 
Data dołączenia: 09 09 2007
Lokacja: Sanok

Posty: 230
Stan: Na Emeryturze
Imię: Szugar
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: ??
Świat: Secura
Poziom: ??
Skille: ??
Poziom mag.: ??
Brtek00 ma numer GG 340747
Domyślny

ha uwazam ze trzeba zakazac tego tematu bo on jest bezsensu

facc sie zawsze zalil i bedzie zalil ale co z tego? niech sie zali nie ktozi nie maja pieniedzy zeby kupic sobie pacca musza na niego zbierac miesiacami inni sa bogaci i pacca maja kiedy chca niech sie zalą facce i co z tego!

Kazdy z tych co teraz pier*** ze facce to nooby bo sie zala a nie pamietacie tego jak wyscie byli takimi faccami i sami sie zaliliscie..
Brtek00 jest offline  
stary 16-05-2008, 00:45   #348
Dagins
Użytkownik Forum
 
Dagins's Avatar
 
Data dołączenia: 08 09 2006

Posty: 182
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Sorcerer
Świat: Saphira
Send a message via Skype™ to Dagins
Domyślny

Nie gram już w tibie, bo szkoda na to życia, a ci, którzy kupili pacc to współczuje im. Będzie taki moment, że zatęsknicie za tą kasą.
PS: autor tego tematu jest albo małym kujonkiem w okularkach z PACCEM, albo starym dziadem z kompleksami.
Dagins jest offline  
stary 16-05-2008, 13:45   #349
Erhion
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 03 2006

Posty: 2,104
Domyślny

Cytuj:
ha uwazam ze trzeba zakazac tego tematu bo on jest bezsensu
Ha uważam, że takich postów powinni zakazać, bo są bezsensu.

Cytuj:
facc sie zawsze zalil i bedzie zalil ale co z tego? niech sie zali nie ktozi nie maja pieniedzy zeby kupic sobie pacca musza na niego zbierac miesiacami inni sa bogaci i pacca maja kiedy chca niech sie zalą facce i co z tego!
Jak przeczytasz 1 post w tym temacie to się kurde dowiesz co z tego.

Cytuj:
Kazdy z tych co teraz pier*** ze facce to nooby bo sie zala a nie pamietacie tego jak wyscie byli takimi faccami i sami sie zaliliscie..
Opowiadasz o sobie? Ja nigdy się nie żaliłem jak miałem facc, bo wiedziałem, że nie mam do tego prawa.

Cytuj:
PS: autor tego tematu jest albo małym kujonkiem w okularkach z PACCEM, albo starym dziadem z kompleksami.
Ja myślę, że właśnie sam się przedstawiłeś. Kujonkiem i zakompleksionym dzieckiem możesz być ty. Zanim się wypowiesz poczytaj temat, pomyśl (wiem trudne) i dopiero napisz.

-------------------------

Myślałem, że ktoś powie coś sensownego, ale widze coraz mniej osób umie czytać 1 post i coś z niego zrozumieć.
Erhion jest offline  
stary 16-05-2008, 14:29   #350
Dejna99
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 20 04 2008

Posty: 4
Domyślny

Po części się zgadzam. Wkurzające jest to. Ale !!!
Nie można zakazać komuś wygłaszania swoich poglądów w końcu mamy demokracje a ona rządzi się swoimi prawami.
Dejna99 jest offline  
stary 16-05-2008, 15:27   #351
Erhion
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 03 2006

Posty: 2,104
Domyślny

To jest forum.tibia.pl a nie demokracja. Tu obowiązuje regulamin. A ten regulamin zakazuje spamu - a taki spam powstaje zawsze gdy jest update. Powstaje 1000 takich samych, bezsensownych tematów "czemu nic nie dostaliśmy". Ja chce by tego zabroniono. Powinien być jeden temat do narzekań na update a nie niewiadomo ile. Zaśmieca to forum i już.

Jakbyś przeczytał 1 post to byś zrozumiał o co mi chodzi.
Erhion jest offline  
stary 16-05-2008, 15:37   #352
Neo_pl
Użytkownik Forum
 
Neo_pl's Avatar
 
Data dołączenia: 08 08 2005
Lokacja: Włocławek

Posty: 374
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Candia
Poziom: 60
Skille: 80/65
Poziom mag.: 15
Neo_pl ma numer GG 0002221
Domyślny

Tak czytając ten temat to można się nieźle uśmiać ... jak się nie ma humorku - popcorn , browarek i zabawa przednia.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez alienXX Pokaż post
Wiesz co to jest necroposting?
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Decade Pokaż post
Ruchanie zmarlych postow (necrofilia)?
Wskrzeszanie postow (necromancja)?
Ogromne forum ze zmarlymi postami (necropolia)?
Posty ktore moga summoonowac wiecej postów (Necromancerzy)?
ZANIM COKOLWIEK NAPISZESZ - WYSŁUCHAJ
Neo_pl jest offline  
stary 16-05-2008, 18:31   #353
Fenor
Użytkownik Forum
 
Fenor's Avatar
 
Data dołączenia: 08 01 2008

Posty: 83
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Lunara
Poziom: 61
Skille: 75/75
Poziom mag.: 6
Domyślny

Chociaż jestem facc, ale już nie długo nie mam zamiaru narzekać. Pacc kupie oczywiście za gp i nie mam zamiaru wydawać prawdziwej kasy na tibia. Czy tak trudno uzbierać te 15-16 cc na pacc? Bo mi się wydaje że nie.
Fenor jest offline  
stary 16-05-2008, 21:32   #354
Podraz
Użytkownik forum
 
Podraz's Avatar
 
Data dołączenia: 11 12 2004

Posty: 13
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bloodwin Pokaż post
Ja myślę, że właśnie sam się przedstawiłeś. Kujonkiem i zakompleksionym dzieckiem możesz być ty. Zanim się wypowiesz poczytaj temat, pomyśl (wiem trudne) i dopiero napisz.
Podglądam ten temat od jakiegoś czasu i wierz mi Bloodwin, przeczytalem wszystkie strony tematu i powiem ci, że

-zajebiscie mi się podoba twoja umiejetnosc prowadzenia dyskusji (patrz cytat up) . Kiedy Dagins cie lajtowo pojechał ( o ile cos takiego mozna nazwac pojechaniem) ty wyskoczyłeś z płaczem (uwaga cytat)
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bloodwin;
Ja myślę, że właśnie sam się przedstawiłeś.
Ostatni raz coś takiego widziałem chyba w podstawówce
A:twoja stara
B:Twoja bardziej
A:chyba ty
itd.
Nie wymagam od nikogo, aby był mistrzem cietej riposty(z reszta sam nie jestem), ale mógłbyś się wysilić na coś bardziej błyskotliwego. Aktualnie niezle ci wychodzi rozbawianie ludzi tym ,że pieprzysz bez przerwy zmieniajac zdanie i usiłując wyjść na dobrodusznego magnata (premium ). Mimo tego, dla dobra społeczeństwa i ciebie przydałoby się, aby twoje bezsensowne wypowiedzi nie ograniczały się tylko do pokazania jaki jesteś głu...ekhm jaki jestes mega elo ziom, ale zawierały też treści kontrowersyjne np. mógłbyś wyrazić, że jestem głupi i wszyscy którzy są przeciwko tobie zasługują na śmierć przez spalenie na stosie i ekskomunikę. Na pewno ten temat miałby więcej czytelników gdybyś zaczął rzucać klątwy ale to już inna sprawa. Wyższa szkoła jazdy. Powodzenia

A tak w ogole to ktos tu dobrze zauwazyl. Browarek, fotelik , temat "Kto uwaza że... bla bla bla" i poziom dobrego humoru odrazu skacze do góry
Podraz jest offline  
stary 16-05-2008, 21:44   #355
Erhion
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 03 2006

Posty: 2,104
Domyślny

Cytuj:
-zajebiscie mi się podoba twoja umiejetnosc prowadzenia dyskusji
Zaś mi zajebiście podoba się twoja "wspaniała" teoria o mnie. Bawisz się w jakiegoś wszechwiedzącego, znającego każdego na wylot i tworzysz takie głupie opinie, że aż szkoda czytać.

Cytuj:
Nie wymagam od nikogo, aby był mistrzem cietej riposty(z reszta sam nie jestem),
No patrz, pierwszy raz się zgadzamy. Wciąż próbujesz mnie zrównać z błotem i wciąż ci nie idzie.

Cytuj:
Aktualnie niezle ci wychodzi rozbawianie ludzi tym ,że pieprzysz bez przerwy zmieniajac zdanie i usiłując wyjść na dobrodusznego magnata (premium ).
A ty wciąż próbujesz mi wmówić, coś czego nie robie. Tiaa panie psychologu. Ps: Dla twojej wiadomości - nie mam pacca.

Cytuj:
Mimo tego, dla dobra społeczeństwa i ciebie przydałoby się, aby twoje bezsensowne wypowiedzi nie ograniczały się tylko do pokazania jaki jesteś głu...ekhm jaki jestes mega elo ziom, ale zawierały też treści kontrowersyjne np. mógłbyś wyrazić, że jestem głupi i wszyscy którzy są przeciwko tobie zasługują na śmierć przez spalenie na stosie i ekskomunikę.
Wysil się nieco, odpisz na temat zamiast zmyślać swoje chore teorie, co? To ty tutaj starasz się być mega elo ziom i udajesz jakiegoś wspaniałego, obeznanego z życiem i ludźmi człowieka, który wszystko wie, wszystkich zna i wszystko o nich wie. Uraziłem twoją dumę czy co, że tak się czepiasz? Masz jakiś problem z tym, że ktoś umie dobierać argumenty a ty nie?

No, ale ty wiesz swoje. Nudzisz. Albo odpowiadasz na temat, albo z łaski swojej unikaj tematu. Nie mam zamiaru toczyć dyskusji o mnie z człowiekiem z przerostem ambicji, myślącym, że wie niewiadomo, co i starającym się udawać "mądrego".

I tak pewnie znowu wymyślisz jakąś piękną teorie. Pisz pisz, bo tylko pisać umiesz.
Erhion jest offline  
stary 16-05-2008, 23:17   #356
Podraz
Użytkownik forum
 
Podraz's Avatar
 
Data dołączenia: 11 12 2004

Posty: 13
Domyślny

Zjebales. Moglibysmy rozkrecic temat bo już sie robi nudno (chociaz 18 STRON PIEPRZENIA to i tak nie zly wynik xD ) . Ja ci nic nie wmawiam. Jak mozna komus wmowic "że jest taki a nie inny" skoro ma wzystkie wypowiedzi NAPISANE w temacie? Ja tylko wyrazam opinie. To że jest krytyczna to juz inna sprawa.

Jeżeli choci o teoretyzowanie.
Cytuj:
-zajebiscie mi się podoba twoja umiejetnosc prowadzenia dyskusji
to jest teoria ? ja o czyms nie wiem

Cytuj:
Wysil się nieco, odpisz na temat zamiast zmyślać swoje chore teorie, co? To ty tutaj starasz się być mega elo ziom i udajesz jakiegoś wspaniałego, obeznanego z życiem i ludźmi człowieka, który wszystko wie, wszystkich zna i wszystko o nich wie. Uraziłem twoją dumę czy co, że tak się czepiasz? Masz jakiś problem z tym, że ktoś umie dobierać argumenty a ty nie?
Moglbym ci teraz to samo zarzucić, ale jak sam juz zdążyłeś zauważyć na forum tibia.pl nie panuje demokracja. Ty założyłeś temat, a nastepnie odpierałeś "teorie" bardzo wielu ludzi o twoich poglądach i o twoim zachowaniu. Polemizowałbym czy to wciąż temat "Kto uważa że..." . o bedzie raczej Bloodwin kontra reszta społeczeństwa.

ALe mi sie tu fajnie pisze ;p
Podraz jest offline  
stary 16-05-2008, 23:31   #357
Erhion
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 03 2006

Posty: 2,104
Domyślny

Cytuj:
Zjebales. Moglibysmy rozkrecic temat bo już sie robi nudno (chociaz 18 STRON PIEPRZENIA to i tak nie zly wynik xD ) .
W tym kilka twoich jakże "inteligentych" postów. <ironia>

Cytuj:
ALe mi sie tu fajnie pisze ;p
No to fajnie pisz na temat.

Cytuj:
to jest teoria ? ja o czyms nie wiem
Chodzi o to, że twoja dyskusja polega na tym, że oceniasz ludzi i wmawiasz im jacy to oni nie są.

Cytuj:
Polemizowałbym czy to wciąż temat "Kto uważa że..." . o bedzie raczej Bloodwin kontra reszta społeczeństwa.
Gdybyś był taki mądry za jakiego się uważasz, to byś zauważył, że 80% postów w tym temacie to albo posty bez argumentów (nie, tak i tyle), albo argumenty na poziomie 10 latka, albo argumenty tak debilne, że szkoda o nich mówic. I tak większość to moje kontry, ponieważ staram się wytłumaczyć co poniektórym jak wygląda sprawa pacc-facc.

To mój ostatni post na ten temat - albo rozmawiasz na temat, albo nie masz czego tu szukać. Ja już nie odpisuje.
Erhion jest offline  
stary 16-05-2008, 23:58   #358
Podraz
Użytkownik forum
 
Podraz's Avatar
 
Data dołączenia: 11 12 2004

Posty: 13
Domyślny

Cytuj:
Moglbym ci teraz to samo zarzucić, ale jak sam juz zdążyłeś zauważyć na forum tibia.pl nie panuje demokracja. Ty założyłeś temat, a nastepnie odpierałeś "teorie" bardzo wielu ludzi o twoich poglądach i o twoim zachowaniu. Polemizowałbym czy to wciąż temat "Kto uważa że..." . o bedzie raczej Bloodwin kontra reszta społeczeństwa.
Wystarczy to przeczytać.


Jeżeli chodzi o sprawe pacc facc to powinno się to zostawic w spokoju ponieważ tworzą się sztuczne podziały miedzy graczami. Cipsoft stworzył facc po to aby kupowano pacc. Jeżeli najeżdza ktokolwiek na facc to tak naprawde psuje interes cipsoftu, bo kto chce grac w gre jeżeli ktos go poniza? Są pewne regulacje jak np. czary czy lokacje co sprawia, że pacc jest atrakcyjny, ale nie trzeba tworzyc podziałów miedzy graczami. Każdy gracz jest rowny.


A oto moje poglady /\ na temat pacc i facc. Nikomu jednak nie bedzie sie zabraniac pokazywania swoich pogladow (taki jest zamysl w tym temacie)


Wartosc człowieka ocenia sie po działąniach a nie pustych słowach. W regulaminie tibia.pl nie widnieje nic o żalących się faccach ;p . hłe hłe
Podraz jest offline  
stary 17-05-2008, 00:26   #359
Slythia
Blondynka
 
Slythia's Avatar
 
Data dołączenia: 02 05 2007
Wpisy bloga: 3

Posty: 2,838
Domyślny

Prosze...

Zgadzam sie z Bloodwinem.

Po pierwsze - nikt nie jest rowny. Ani w tibi, ani w zyciu. Gracze z pacc maja latwiej, lecz za ten "luksus" placa. Dzieki nim gra istnieje.

Niestety, wielu graczy, zwlaszcza z Polski, nie rozumie tego podzialu. Chcieliby miec Tibie calkowicie za darmo. Jest to, jak powszechnie wiadomo, niemozliwe. Z tego tez powodu po kazdym upade pojawia sie na tym forum z 20+ (jak nie wiecej) tematow, gdzie osoby z free accout narzekaja na wszystko... Nawet, jesli cos dostana (jak poprzednio), to jest im za malo. Dla reszty staje sie to powoli irytujace...
__________________
"Kiedy znalazłem się na dnie, usłyszałem pukanie od spodu."
S. J. Lec
Slythia jest offline  
stary 17-05-2008, 08:10   #360
Erhion
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 03 2006

Posty: 2,104
Domyślny

Cytuj:
A oto moje poglady /\ na temat pacc i facc. Nikomu jednak nie bedzie sie zabraniac pokazywania swoich pogladow (taki jest zamysl w tym temacie)
O mój Boże. Boże zlituj się. Błagam bo już nie moge.

MÓJ TEMAT MA NA CELU ZABRONIĆ PISANIA MILIONÓW SPAMERSKICH (SPAM!!!) PO KAŻDYM UPIE. NIE MA NA CELU ZABRONIĆ FACC WYPOWIADANIA SIĘ A JEDYNIE WPROWADZIĆ REGULACJE W REGULAMINIE, CO DO ZASYPYWANIA FORUM GŁUPIMI TEMATAMI SKORO MOŻE BYĆ TYLKO JEDEN.

Zrozumiałeś?

Cytuj:
Wartosc człowieka ocenia sie po działąniach a nie pustych słowach. W regulaminie tibia.pl nie widnieje nic o żalących się faccach ;p . hłe hłe
No i właśnie o to chodzi. Mój temat powstał po to, by taki punkt się pojawił - czytaj "Zakazuje się powielania tematów o update. Jeśli chcesz wyraźic swoje zdanie, negatwyne lub nie - napisz je w przyklejonym temacie". A, że tego nie ma to po każdym upie CAŁE forum jest zapchane. A to spam.

Cytuj:
Są pewne regulacje jak np. czary czy lokacje co sprawia, że pacc jest atrakcyjny, ale nie trzeba tworzyc podziałów miedzy graczami. Każdy gracz jest rowny.
Masz racje każdy jest równy. Też tak uważam, ale wiem, że to nie jest możliwe w świecie, gdzie za pieniądze mozna stać się równiejszym. Wiec jak ktoś zapłacił to ma prawo wymagać, jak ktoś nie zapłacił nie ma.

Ostatnio edytowany przez Erhion - 17-05-2008 o 08:11.
Erhion jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 20:56.


Powered by vBulletin 3