Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Updates

Notki

Updates Forum zawiera wszelkie informacje o najnowszym update oraz pod fora z informacjami o byłych update.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 13-11-2009, 19:28   #301
Orez
Użytkownik Forum
 
Orez's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2009

Posty: 44
Domyślny

Aby bagi, backpacki i parcele pozostawione na ziemi ulegały rozkładowi. Nie licząc tych w domkach.
Lub:
Potworek pojawiający w mieście pochłaniający wszystkie itemy które spodka po drodze, z wyjątkiem mebli.
__________________
Orez jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 14-11-2009, 00:02   #302
Tomcio Pall
Użytkownik Forum
 
Tomcio Pall's Avatar
 
Data dołączenia: 16 06 2005
Lokacja: Bełchatów
Wiek: 30

Posty: 519
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Arashi/KoA
Świat: Thoria/Aldora
Tomcio Pall ma numer GG 1669739
Domyślny

Żeby wróciły dawne stacki, bo to co jest teraz to szkoda gadać.
__________________
'Świat schodzi na psy, razem z nim Ty wierzysz mi?'
'Niech rap da Tobie siłę, nadzieje i wiarę'
Tomcio Pall jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-11-2009, 05:56   #303
Brtek00
Użytkownik Forum
 
Brtek00's Avatar
 
Data dołączenia: 09 09 2007
Lokacja: Sanok

Posty: 230
Stan: Na Emeryturze
Imię: Szugar
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: ??
Świat: Secura
Poziom: ??
Skille: ??
Poziom mag.: ??
Brtek00 ma numer GG 340747
Domyślny

ja bym chcial tak o

- zmniejszenie sily leczenia u palka ! bo to jest smieszne teraz jest lepszy pal do bloczenia bossow niz kina..
- zmniejszenie ataku aSS star ewentualnie podrożyć zeby nie bylo po smiesznej cenie jak jest teraz.
- Jakis nowy kontynent dla facc jak i dla pacc
- jeżeli nie zgorszenia leczenia u pala to przydalo by sie polepszenie leczenia u Knighta np poty na % polegało by to na tym ze np po od 80 lvla dawal by iles tam % hp a nie 500 hp.. wtedy by wyzsze lvle knighci mieli troche lepiej bo bez przesady 400 kina sie leczy tyle co 130
- jakies nowe ciekawe questy dla facc jak i dla pacc
- jakies nowe bosy ale naprawde silne nie ,że Ghazbaran najlepszy aktualnie boss? (chociaz nie wiem jakie sa te z eventu) spada w kilkanascie sec powinny byc mocniejsze
- ograniczenie rar itemow.. i polepszenie ataku legendarnch broni typu
Great axe thunder hammer czy Magiclong sword ...
- zrobienie anty hacka takiego jak jest np w archlordzie polega on na tym ze jak wlaczamy tibie zamiast wlaczyc nam sie tibia automatycznie kieruje nas na strone tibia.com tam musimy wpisac passy i wcisnac tam przycisk Play game wtedy tibia sie wlacza i odrazu mamy do wyboru nasze postacie i nie musimy wpisywac passow ograniczylo by to hakowanie..

Mialem wiele fajnych pomyslow ale juz sam ich nie pameitam jak sobie przypomne to jeszcze napisze
sorki za bledy ale pisalem na spiaca prawie i nie patrzylem na klawiaturke ELo
__________________
Błąd jest przywilejem filozofów, tylko glupcy nie mylą się nigdy.
— Sokrates
Brtek00 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-11-2009, 11:28   #304
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Brtek00 Pokaż post
- jakies nowe bosy ale naprawde silne nie ,że Ghazbaran najlepszy aktualnie boss? (chociaz nie wiem jakie sa te z eventu) spada w kilkanascie sec powinny byc mocniejsze
Jesli beda silniejsze, to beda je blokowac ludzie z levelem wyzszym o 50. Co to zmieni ?

Cytuj:
- zrobienie anty hacka takiego jak jest np w archlordzie polega on na tym ze jak wlaczamy tibie zamiast wlaczyc nam sie tibia automatycznie kieruje nas na strone tibia.com tam musimy wpisac passy i wcisnac tam przycisk Play game wtedy tibia sie wlacza i odrazu mamy do wyboru nasze postacie i nie musimy wpisywac passow ograniczylo by to hakowanie..
1. przed hackiem mozesz ochronic sie sam poprzez niesciaganie podejrzanych programow i uzywanie we wlasnym zakresie oprogramowania antywirusowego;
2. Cipsoft nie bedzie inwestowal pieniedzy w tworzenie rozwiazan robiacych to za ciebie;
3. jesli z premedytacją nie chronisz sie sam, a do tego z premetydacja lamiesz regulamin to jak najbardziej zaslugujesz na hacka i powinienes sie cieszyc, ze cala sprawa nie konczy sie skasowaniem konta (utrata itemow to najmniejszy wymiar kary).
__________________
Vil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-11-2009, 14:33   #305
--Cienius--
Użytkownik Forum
 
--Cienius--'s Avatar
 
Data dołączenia: 07 01 2007
Lokacja: u ciebie

Posty: 1,150
Stan: Zbanowany
Profesja: Elite Knight
Domyślny

no wiec tak chcialbym zeby powstala wielka (wielkosci hmmm rooka) mapa gdzie bylyby same potworki do bicia dla expiacych z zamknietymi oczamino botow no... i wtedy moglby postawic 20 naraz i miec duuuzo kasy. Noi zeby powstaly 2 nowe npvp zebym mogl wreszcie po 5zl nie po 50gr sprzedawac...

ale to marzenia

pozdro dla tych ktuzy grajom w tom gre na serjo <-
__________________
Zarejestruj sie tutaj! PAcc za fasole! Setki osob juz dostalo !!/
Cytuj:
jestem strasznie wkużony stracilem z 8cc
wszystko kupilem co trzeba cały komplet parcela napisałem na góże nick a na dole miasto wlozylem kase i zucilem parcel do skrzynki niestety parrcel leżał
na skrzynce i szybko koles mi zakosil niewiem oco chodzi ale naprawcie mi to blagam 10cc to niejest malo (a tamten koleś mi nieodda wienc jestem tak wkużony że zaraz wyżuce komp przez okno
Co ta tibia robi z dziecmi...
--Cienius-- jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-11-2009, 10:34   #306
rentonB
Użytkownik Forum
 
rentonB's Avatar
 
Data dołączenia: 12 04 2009
Lokacja: Sverige
Wiek: 32

Posty: 296
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Chcialbym zeby juz nic nie robili
rentonB jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-11-2009, 10:40   #307
Trol'Trol
Użytkownik Forum
 
Trol'Trol's Avatar
 
Data dołączenia: 08 02 2009

Posty: 308
Stan: Niegrający
Profesja: Rookstayer
Skille: 91/91
Domyślny

ja bym chial grafike 3d glos i zeby kanjt walil z kalacha albo bazuki
Trol'Trol jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-11-2009, 21:03   #308
Cezzy
Użytkownik Forum
 
Cezzy's Avatar
 
Data dołączenia: 15 11 2009
Lokacja: Saron
Wiek: 29

Posty: 45
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Świat: Saphira
Poziom: 20+
Skille: 22 Dist
Cezzy ma numer GG 1080695
Domyślny

Żeby cofneli do 7.6
__________________
www.youtube.com/watch?v=CLArRijg_vw
Endriu Welc 80lv Rookstayer Trapped by Cezzy n Zumaru
Cezzy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-11-2009, 22:16   #309
wojtekzs
Użytkownik Forum
 
wojtekzs's Avatar
 
Data dołączenia: 10 05 2007
Lokacja: Białystok
Wiek: 35

Posty: 164
Stan: Niegrający
Imię: Valtro Eth
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Never Again
Świat: Refugia
Poziom: 275
Poziom mag.: 87
Domyślny

A więc:
trzeci addon
-nowy qest minimum od 200 lvl
-żeby uhp leczyły lepiej knightów zależnie od lvl
__________________
20:22 Liberatox [140]: dobra zrobie ci loda
20:22 Liberatox [140]: moze byc?
20:22 Valtro Eth [136]: musisz codziennie pisac jestem noobem wiem i przepraszam za to
20:22 Liberatox [140]: na recznym ci zrobie
20:22 Valtro Eth [136]: sam se moge
20:22 Liberatox [140]: w koncu mam 90 fist
20:23 Liberatox [140]: ale ty nie masz 90
wojtekzs jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-11-2009, 23:37   #310
toomex
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 06 2007

Posty: 29
Stan: Niegrający
Profesja: Knight
Świat: Aurea
Poziom: 21
Skille: 56/55
Poziom mag.: 3
Domyślny

Oprocentowanie gotówki w banku
__________________
19:10 Arthil Cedion [10]: zamienie leather boots (arm:1) na boots of haste (arm: 0) >>>ThAiS<<<
toomex jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-12-2009, 22:22   #311
Cezzy
Użytkownik Forum
 
Cezzy's Avatar
 
Data dołączenia: 15 11 2009
Lokacja: Saron
Wiek: 29

Posty: 45
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Świat: Saphira
Poziom: 20+
Skille: 22 Dist
Cezzy ma numer GG 1080695
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez wojtekzs Pokaż post
A więc:
trzeci addon
-nowy qest minimum od 200 lvl
-żeby uhp leczyły lepiej knightów zależnie od lvl
Trzeci addon - Na co to komu? i tak 90% graczy powie, że "nie ma nic dla facca"

Nowy quest 200lv ? Lol. Jak zrobisz INQ to pogadamy.

I tak strasznie dużo leczy, mogli by troche to zmniejszyć, bo naprawde nie można zabić takiego w trapie.
__________________
www.youtube.com/watch?v=CLArRijg_vw
Endriu Welc 80lv Rookstayer Trapped by Cezzy n Zumaru
Cezzy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-12-2009, 19:16   #312
ZapodajMuze
Użytkownik Forum
 
ZapodajMuze's Avatar
 
Data dołączenia: 10 08 2008

Posty: 562
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

@up
Widze tutaj zostala wydana opinia experta , szefie nie chce podwazac twojego zdania ani autorytetu , ale albo jestes pod wplywem narkotykow albo jestes niubasem .

Uno. Kogo interesuje gadanie facckow .
Dos. Na inq to sie expi chlopaczku .
Tres. W trapie nie mozna ubic knighta uzywajacego ghp ? Nieprzecietny zarcik , 8 typa 200+ lvle byle jakie profesje (no moze po za pallkiem bo ssie) zabije paulistinhie w nie wiecej niz minute .
ZapodajMuze jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-12-2009, 19:40   #313
BlorBloody
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 02 06 2009
Lokacja: Wodzisław Śląski

Posty: 10
Profesja: Royal Paladin
Świat: Furora
Poziom: 250
Skille: 10./8.
Domyślny

Jak dla mnie:

-Wprowadzenie jakiś nowych potów dla knighta na 180-230-290 lvl bo nie jest to normalne że 200lvl leczy sie tak jak 130 a 400 juz nie wspomne,
-Wyrównanie profesji jak za czasów tibii 7,5-,7,6 i nei chodzi mi o powrót do uwczesnej tibii, lecz wydaje mi sie ze wtedy wszystkie profesje mialy wiecej roznic i nawzajem sie uzupełniały, ale to w dalszych pkt.
-Danie druidowi wiekszej mocy leczenia, ale n ei siebie samego tylko innych graczy, i powiązanie tego w jakiś sposób z jego lvlem np 50ll lezy za tyle a 180 za tyle - różnice naprzykład co 20lvli
-Danie magom nowego zaklęcia atakującego tak jak kiedyś UE było najsilniejsze niech teraz tez tak bedzie zeby mieli zaklecie do czyszczenia, jednak bedzie ono wymagalo duzo manny, i pobieranie manny bedzie zależne od lvla
-Co do palków to myśle że z nimi jest wszystko ok
-Co do potworów i terenów ciężko jest coś wymyślić oczywiście zwiekszyć tereny z najpopularniejszymi potworami,
-Moim zdaniem takie itemy jak mpa g legs mms itp powinny miec swojego odbiorce wśrud npc i to za godziwe pieniądze, co pozwoli zwiększyć ich wartośc na serwerach
-myśle iż takim broniom jak Thunder Hammer Magic Long Sword, Great Axe, powinny zostać zwiększone statystyki, tak żeby nowe itemy nie były lepsze od tych, bo moim zdaniem są to itemy rarów w tibii i kazdy chce je mieć więc niech pozostaną BARDZO trudno dostępne i najlepsze w swojej klasie, i niech wreszcie ktoś wylotuje MLS !!!
-więcej questów dla wysokopoziomowych graczy !!!!


jeżeli jeszcze coś wymyśle to z pewnością napisze

pozdrO
BlorBloody jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-12-2009, 13:23   #314
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez BlorBloody Pokaż post
-Wprowadzenie jakiś nowych potów dla knighta na 180-230-290 lvl bo nie jest to normalne że 200lvl leczy sie tak jak 130 a 400 juz nie wspomne
to nie jest normalne, ze gracze maja 400 level, i od tego nalezaloby zaczac.

Poza tym wielokrotnie wspominano, ze w normalnych warunkach poty lecza wystarczajaco duzo, dyskutuje sie natomiast co do tego, czy są warte swojej ceny (imho nie są).

Cytuj:
-Wyrównanie profesji jak za czasów tibii 7,5-,7,6 i nei chodzi mi o powrót do uwczesnej tibii, lecz wydaje mi sie ze wtedy wszystkie profesje mialy wiecej roznic i nawzajem sie uzupełniały
Tibia v.7.6 to jest kwintesencja imbalansu, a nie wyrownania czegokolwiek.

Cytuj:
-Danie magom nowego zaklęcia atakującego tak jak kiedyś UE było najsilniejsze niech teraz tez tak bedzie zeby mieli zaklecie do czyszczenia, jednak bedzie ono wymagalo duzo manny, i pobieranie manny bedzie zależne od lvla
przecwiczone pare lat temu z exori, po co czar silniejszy od UE ktory bedzie mozna rzucic np. 2 razy za pelna mane, skoro za kilkadziesiat leveli dalej bedziesz mogl go uzyc nadal 2 razy a UE juz 3 lub 4 bez refilla.
__________________
Vil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-12-2009, 22:36   #315
BlorBloody
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 02 06 2009
Lokacja: Wodzisław Śląski

Posty: 10
Profesja: Royal Paladin
Świat: Furora
Poziom: 250
Skille: 10./8.
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vil Pokaż post
to nie jest normalne, ze gracze maja 400 level, i od tego nalezaloby zaczac.

Poza tym wielokrotnie wspominano, ze w normalnych warunkach poty lecza wystarczajaco duzo, dyskutuje sie natomiast co do tego, czy są warte swojej ceny (imho nie są).



Tibia v.7.6 to jest kwintesencja imbalansu, a nie wyrownania czegokolwiek.



przecwiczone pare lat temu z exori, po co czar silniejszy od UE ktory bedzie mozna rzucic np. 2 razy za pelna mane, skoro za kilkadziesiat leveli dalej bedziesz mogl go uzyc nadal 2 razy a UE juz 3 lub 4 bez refilla.

moim zdaniem to ze gracze maja 400lvl jest jak najbardziej normalny tylko puki co rzadki, kilka lat temu kiedy bubble wbijała 100 a potem 200, 200 nie byla normalną żeczą jak mówisz, a teraz 200 można wbić przy odrobinie wysiłku o 100 nie wspomne więc cip soft powinien zacząć myśleć najpierw o graczach z ok 200 lvl bo tych jest coraz wiecej a nastepnie na 300 których też strasznie przxybywa a za ok 2-3, lata pewnie i o 400 których tez bedzie coraz wiecej.

mi sie podobalo w 7,6 na hunty chodzilo sie w gropach, np na dle jak pamietam bylo to dawno moze tibia 7,3 7,4 nie pamietam, knight szedl blokowac, wypelniony uhami od druida ktory szedl z nami leczyc knighta oraz walic z sd, razem z sorcem przywolywali demon skieletony palek szedl bo potrafil dobijac latwo i tanio a oraz ogólnie pomagał w biciu i czyszczeniuu respa ze slabszych potworków, poniewaz bolty byly tansze, a jak wypadla power arrow to walil ladne hity


a co do UE to jest ot moje zdanie i prosze o jego uszanowanie


pozdrO
BlorBloody jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-12-2009, 10:38   #316
ZapodajMuze
Użytkownik Forum
 
ZapodajMuze's Avatar
 
Data dołączenia: 10 08 2008

Posty: 562
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez BlorBloody Pokaż post
moim zdaniem to ze gracze maja 400lvl jest jak najbardziej normalny tylko puki co rzadki, kilka lat temu kiedy bubble wbijała 100 a potem 200, 200 nie byla normalną żeczą jak mówisz, a teraz 200 można wbić przy odrobinie wysiłku o 100 nie wspomne więc cip soft powinien zacząć myśleć najpierw o graczach z ok 200 lvl bo tych jest coraz wiecej a nastepnie na 300 których też strasznie przxybywa a za ok 2-3, lata pewnie i o 400 których tez bedzie coraz wiecej.

mi sie podobalo w 7,6 na hunty chodzilo sie w gropach, np na dle jak pamietam bylo to dawno moze tibia 7,3 7,4 nie pamietam, knight szedl blokowac, wypelniony uhami od druida ktory szedl z nami leczyc knighta oraz walic z sd, razem z sorcem przywolywali demon skieletony palek szedl bo potrafil dobijac latwo i tanio a oraz ogólnie pomagał w biciu i czyszczeniuu respa ze slabszych potworków, poniewaz bolty byly tansze, a jak wypadla power arrow to walil ladne hity


a co do UE to jest ot moje zdanie i prosze o jego uszanowanie


pozdrO
Jak ty masz 250 paladyna i grasz od tibi 7.3 to ja jestem Morf z X Men-ow . Naucz sie pisac bo takich bledow to od 2002 nie widzialem .
ZapodajMuze jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-12-2009, 10:49   #317
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez BlorBloody Pokaż post
moim zdaniem to ze gracze maja 400lvl jest jak najbardziej normalny tylko puki co rzadki
Nie, nie jest normalną rzeczą to, ze przy skumulowanych obrazeniach najsilniejszych potworkow rzedu 2000-3000 pozwala sie graczom osiagnac pulap 7000hp czy jeszcze wiekszej ilosci many. Nie jest normalna rzecza to, ze gracz ktory siedzi przy komputerze 8h dziennie przez 5 lat klepiac potworki, a oprocz tego nie ma absolutnie zadnych umiejetnosci gry (co odnosi sie do wiekszosci obecnej "czolowki") jest w stanie przezyc wszystko i wszedzie, bo mu podczas bezmyslnego expienia wystarczajaco urosly statystyki.

Racjonalny pulap levelu powinien zostac ustawiony pare lat temu na poziomie nie wyzszym niz 250.

Cytuj:
mi sie podobalo w 7,6 na hunty chodzilo sie w gropach, np na dle jak pamietam bylo to dawno moze tibia 7,3 7,4 nie pamietam, knight szedl blokowac, wypelniony uhami od druida ktory szedl z nami leczyc knighta oraz walic z sd, razem z sorcem przywolywali demon skieletony palek szedl bo potrafil dobijac latwo i tanio a oraz ogólnie pomagał w biciu i czyszczeniuu respa ze slabszych potworków, poniewaz bolty byly tansze, a jak wypadla power arrow to walil ladne hity
no widzisz, a potem ty razem z cala grupa dobiliscie do 100 levelu i kazdy poszedl bic wszystko dookola solo, bo oplacalo sie to bardziej niz zabieranie ze soba grupy.

Paradoks Tibii polega na tym, ze po 12 latach jej istnienia nadal jest bardziej oplacalne matematycznie bicie wszystkiego dookola samemu, niz zabieranie kogos do pomocy. Z pomocy inteligentny gracz korzysta tylko i wylacznie wtedy, gdy nie jest w stanie sam przezyc, lub nie wie ze jest w stanie sam przezyc (casus nooba).
__________________
Vil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-12-2009, 11:10   #318
Albertus
Użytkownik Forum
 
Albertus's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Siemiatycze
Wiek: 31

Posty: 1,787
Stan: Na Emeryturze
Imię: Moon Durus
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 181
Skille: 29
Poziom mag.: 76
Domyślny

przecież te czasy mogą wrócić... tylko inaczej zrobione... Mogli by porobić takie potworki i expowiska ze nadal było by trzeba Knighta , siohera i z 2 palkow/sorcow. I emocje były by takie jak kiedyś tyle ze teraz szly by tam 250-300 levele. Tylko coś naprawdę hardcorowego , coś żeby solo było naprawdę ciężko ubić. Oczywiscie za pare lat i tam bedzie juz nudno , wtedy zrobi sie nowe i nowe itp.
__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rzyttofrajer Pokaż post
potem takie mniej inteligentne beholdery to podchwyca i za wszelka cene chca pokazac ze oni sa jak ich "bogowie"
Albertus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-12-2009, 13:09   #319
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
Tylko coś naprawdę hardcorowego , coś żeby solo było naprawdę ciężko ubić.
jesli bedzie ciezko ubic solo, to albo musi z tego leciec w cholere loota, albo bedzie sie to zwyczajnie omijac.
__________________
Vil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-12-2009, 18:03   #320
Majkiki
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 11 2009

Posty: 47
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Candia
Poziom: 168
Skille: 93 90
Poziom mag.: 8
Domyślny

Gdy mamy party w kilka osob, to powinni zrobic tak, ze np. ek'a moze osobno share dac z ed'em. Bo jezeli idziemy na poi hunt w 6 osob, to nie oplacalne jest dawac share na cala grupe lecz wybrane osoby moga dac sobie share.
Majkiki jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 01:51.


Powered by vBulletin 3