Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Multimedia > Zdjęcia

Notki

Zdjęcia Podziel się z innymi wszystkimi swoimi najlepszymi momentami z Tibii.
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 30-01-2009, 22:56   #2061
Djkwaku
Użytkownik Forum
 
Djkwaku's Avatar
 
Data dołączenia: 27 03 2006

Posty: 281
Domyślny

Ludzie

Cipsoft wyraźnie napisał, że monitorowani byli ludzie z przed kilku tygodni. Tak więc bana mogą zarobić nawet ci co się nie logowali kilka tygodni.

Druga sprawa

Ludzie, którzy nie dostali bana a się cieszą bez sensu, że oni są pró. Cipsoft zapewne spisał w jakiejś bazie danych listę osób, które używają jakieś macro. Przecież nie dadzą bana wszystkim od razu. Będą tak dawać co jakiś czas drogą losowania.

Co do Bodzia.

Wg mnie musiałeś coś zrobić z tymi plikami. Wystarczy edytować tibia.spr czy coś i już możesz zostać dodany do osób podejrzanych. Chociaż no fakt. Cipsoft mógł się pozbyć graczy jeśli mieli wcześniej bana a teraz są uczciwi. Nikt tego nie wie.

Zobaczymy. Teraz po banie, jadę na Linuksie. 0 Cheatów. Jeśli zbiorę delete to CIPSOFT FAIL ?
__________________
Djkwaku jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 30-01-2009, 22:57   #2062
Azkabanczyk
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 24 06 2006

Posty: 380
Profesja: Elder Druid
Świat: Nerana
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez masterkajt Pokaż post
ja dostałem bana już tydzień temu wiec huj kładę ;p ale co do tych banów to rozkmina naprawde jest dobra karo ma racje trzeba się nad tym zastanowić.

osobiscie mam jedna teze do tych banów ponieważ cip soft mógł monitorować nasze postacie już od bardzo dawana i przymierzać się do tej akcji już od dłuższego czasu dlatego cip soft niewypuscil nowego patcha tak jak to bylo na update 8.21 wtedy kiedy zepsuli demon oka mianowicie sposób ten polega na zapisywaniu rozmow naszych na private message i default chacie badzi trade albo gamechat wystraczy ze bylismy zalogowani w ostatnich 6 miesiącach online
chociaż 10 min z botem i napisali coś do swojego kolegi albo byle gdzie automatycznie ta wiadomość zostaje zapisywana w bazie danych cip softu na profilu swojej postaci w jej bazie danych dzięki temu cip soft może wykrywać zmiana w kliencie tak jak to napisali czyli "dowody" na nas ze używamy cheatow
i możemy dostać automatycznie bana za to. cip soft dzięki automatycznemu systemu wykrywani zmianek w kliencie czyli modyfikacji bez wgrywania patha na komputery osobiste ma ułatwione zadanie w walce z nami
Przyjmujac, ze obserwowali mnie zalozmy miesiac, to w ciagu tego miesiaca setki razy wymawialem slowa "NG, Blackd, mam scrypt/wpt" itd. itp.
ofc. mna mogli sie nieinteresowac z braku lvla, bo co ich obchodzi ~100 lvlowiec ale gdyby sprawdzali liczbe godzin graczy na ktorych sa wysylane czesto raporty (na przyklad na mnie) to mogliby sie temu przygladac.
A ja jakos teraz botuje sobie na Dwarfach xd
Moze mam bana, lecz o tym nie wiem bo jeszce nie relogowalem, zobaczymy...

P.S Jakos dziwnie ta wypowiedz brzmi... Takie maslo maslane ;<
__________________
"Przyjaźń to coś więcej niż władza, więcej niż talent, prawie równa się rodzinie nigdy o tym nie zapominaj"

Swiat jest O.K.! Tylko ludzie psują mi opinię !


20:52 Xaidrax [185]: Ja pamietam ze zabilem kota wtedy xd
20:52 Xaidrax [185]: bo mysalem ze to kamien i rzucalem nim do góry XD

XD!

SPRZEDAM!
PACC Nerana - 600k.

Ostatnio edytowany przez Azkabanczyk - 30-01-2009 o 23:00.
Azkabanczyk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-01-2009, 23:01   #2063
Evel
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 22 02 2007
Lokacja: w domu ;*

Posty: 543
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Gazenbelger
Świat: Nerana
Poziom: 150
Skille: 97/72
Poziom mag.: 23
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Djkwaku Pokaż post
Chociaż no fakt. Cipsoft mógł się pozbyć graczy jeśli mieli wcześniej bana a teraz są uczciwi. Nikt tego nie wie.
Najlepsze jest to, że zbanowali mi Thoriana, a 100% bot kina dalej śmiga XD?
i ma na pewno więcej niż kilka tygodni ;d
__________________
16:24 Dziecko from Jungle [43]: a ja jestem dzieckiem neo
16:24 Dziecko from Jungle [43]: ;o

wiedziałem to od zawsze xd

16:49 Zrywna Szkapa [81]: kurna
16:49 Zrywna Szkapa [81]: dzis zasnalem w autobusie

XD

19:23 Bovner [140]: kurwa jebniesz jak ci cos powiem
19:23 Bovner [140]: jest piatek... a ja co ? przepisuje zeszyt z religi -.-

lols xd
Evel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-01-2009, 23:02   #2064
Esprit
Użytkownik Forum
 
Esprit's Avatar
 
Data dołączenia: 28 12 2008

Posty: 251
Świat: Nerana
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Djkwaku Pokaż post
Ludzie

Cipsoft wyraźnie napisał, że monitorowani byli ludzie z przed kilku tygodni. Tak więc bana mogą zarobić nawet ci co się nie logowali kilka tygodni.

Druga sprawa

Ludzie, którzy nie dostali bana a się cieszą bez sensu, że oni są pró. Cipsoft zapewne spisał w jakiejś bazie danych listę osób, które używają jakieś macro. Przecież nie dadzą bana wszystkim od razu. Będą tak dawać co jakiś czas drogą losowania.

Co do Bodzia.

Wg mnie musiałeś coś zrobić z tymi plikami. Wystarczy edytować tibia.spr czy coś i już możesz zostać dodany do osób podejrzanych. Chociaż no fakt. Cipsoft mógł się pozbyć graczy jeśli mieli wcześniej bana a teraz są uczciwi. Nikt tego nie wie.

Zobaczymy. Teraz po banie, jadę na Linuksie. 0 Cheatów. Jeśli zbiorę delete to CIPSOFT FAIL ?
Pierdolenia bez, to co sobie napisali mamy głeboko w dupie, bo mogą pisać co chcą a ty w to wierzysz. A widziałem Cię jeszcze o 11 jak za*******ałeś do banku xD
Esprit jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-01-2009, 23:03   #2065
Elder_Peta
Użytkownik Forum
 
Elder_Peta's Avatar
 
Data dołączenia: 26 10 2008
Lokacja: Mysłowice

Posty: 404
Stan: Usunięty
Profesja: Royal Paladin
Świat: Aldora
Domyślny

Cipsoft zbanował/usunął tylko wysokie lvl chcąc udowodnić że nie warto botować bo nawet 230 rp zostaje usunięty - te osoby które nie dostały bana (np. Ja) nie mają się z czego cieszyć ;P sprawiedliwość dosięgnie każdego
Elder_Peta jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-01-2009, 23:04   #2066
Damsoon
Użytkownik Forum
 
Damsoon's Avatar
 
Data dołączenia: 23 05 2007
Lokacja: K-ów

Posty: 249
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Nathariox
Profesja: Elite Knight
Świat: Nerana
Domyślny

@up

Dosięgnie czy nie,na tibii nie kończy się świat... ^^.
Damsoon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-01-2009, 23:06   #2067
masterkajt
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 01 2009

Posty: 54
Domyślny

moim zdaniem co do teorii karo jest trochę absurdalna z tymi raportami ponieważ jeżeli ktoś nielogowal od jakiegoś czasu np jak mój kolega od ponad 3 miechów i dostal bana za nic za free i nigdy niebylo naniego raportów chociaż w sumie jakies mogly byc ale niewiem badrziej mi sie wydaje prawdopodobniejsza wersja z modyfikacjami klienta mozliwa tez jest opcja ze patch cip softu ten z update 8.21 zosal jeszcze bardziej zmodyfikowany poto zeby podpinać się pod nasze programy które się wlonczaja podczas startu itp albo ktore sa wloncznoe podczas pracy komputera sam to sprawdzalem i wielokrotnie biblioteczka czyli pliki dll podpinaly sie pod rozne rzeczy a ta biblioteczka byla rzecz z tibi czyli z jej klienta...i dzieki temu moga to wykrywac

Ostatnio edytowany przez masterkajt - 30-01-2009 o 23:09.
masterkajt jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-01-2009, 23:06   #2068
bozyszczur
Użytkownik Forum
 
bozyszczur's Avatar
 
Data dołączenia: 20 01 2009

Posty: 58
Domyślny

Boce 24h/dobe na 2 kompy po 4 hary na kazdym na bocie NG <mc ze strony blackd> i jak narazie zero banow.
@nawet dzis od ss ganiaja hasz mejkery i zero banow kraszow ani nic.
bozyszczur jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-01-2009, 23:11   #2069
Snopp
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 10 08 2007

Posty: 146
Stan: Niegrający
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Nerana
Poziom: 144
Poziom mag.: 71
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Esprit Pokaż post
@Up
Jak chuju nie wiesz kim jestem to się nie odzywaj, MikeRoyal here, orientuje się w sytuacji lepiej niż ty gram od początku serwa i pamiętam jak Bodziek wbijał skile 75, więc nie pierdol mi tu że się nie orientuje. Mogę Ci tu spisać historie prawie każdego chara którego były tu ss'y. Może levelem nie mogę się pochwalić ale rozjebują mnie takie teksty.
no to spisuj kurwo moja historie , czekam. masz 24H pizdo , jak nie napiszesz szczegolowej i prawdziwej biografi mojego chara to wypieradalaj stad ok?

@topic

A mi sie wydaje ze to cos w rodzaju punkbuster , a zbanowali tylko 5k zeby wystraszyc reszte , jak nie przyniesie to skutku beda banowac nastepne 5k. Jak zbanuja odrazu 100k acc to ekonomia cala padnie
Snopp jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-01-2009, 23:13   #2070
Risto
Użytkownik Forum
 
Risto's Avatar
 
Data dołączenia: 26 07 2008
Lokacja: Wrocław
Wiek: 33

Posty: 336
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Muntasir
Profesja: Royal Paladin
Świat: Nerana
Poziom: 100
Skille: 100/90
Poziom mag.: 20
Domyślny

Gratulacje dla "CIPSOFT-u", oby tak dalej
Risto jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-01-2009, 23:15   #2071
Swoon
Użytkownik Forum
 
Swoon's Avatar
 
Data dołączenia: 08 05 2008
Lokacja: Bielsk Podlaski

Posty: 439
Świat: Luminera/Nerana
Domyślny To juz jest koniec . . .

Nara chlopaki tutaj ostatni ss z mojej postaci


Dzieki za gre tym ktorzy mnie wpierali itp itd
Co do Bodzia to szkoda takiego chara a najbardziej jest mi ZAL twoich rl ktorzy za plecami rozgadani sprawdza sie stare przyslowie ze "Prawdziwych przyjaciol poznaje sie w biedzie" widac ta cipa czyt. Buszownik nie zasluguja na miano kolegi .
SEE YOU ALL
__________________
Ostrzeżenia Profilu 02-10-2008
Naruszanie limitów sygnatury mPalar
Otrzymałeś ostrzeżenie na Forum Tibia.pl.
Powód: Bot na screenie.
Swoon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-01-2009, 23:18   #2072
Esprit
Użytkownik Forum
 
Esprit's Avatar
 
Data dołączenia: 28 12 2008

Posty: 251
Świat: Nerana
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Snopp Pokaż post
no to spisuj kurwo moja historie , czekam. masz 24H pizdo , jak nie napiszesz szczegolowej i prawdziwej biografi mojego chara to wypieradalaj stad ok?

@topic

A mi sie wydaje ze to cos w rodzaju punkbuster , a zbanowali tylko 5k zeby wystraszyc reszte , jak nie przyniesie to skutku beda banowac nastepne 5k. Jak zbanuja odrazu 100k acc to ekonomia cala padnie
Wiesz co to metafora.
Esprit jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-01-2009, 23:21   #2073
Elder_Peta
Użytkownik Forum
 
Elder_Peta's Avatar
 
Data dołączenia: 26 10 2008
Lokacja: Mysłowice

Posty: 404
Stan: Usunięty
Profesja: Royal Paladin
Świat: Aldora
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Esprit Pokaż post
Wiesz co to metafora.
Wiesz co to wydupiaj ? nie zauważyłeś że nikt Cie tutaj nie chce ? bierz panienki i zdupiaj na księżyc lapsie
Elder_Peta jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-01-2009, 23:21   #2074
szkapamujwruk
Zbanowany
 
Data dołączenia: 19 10 2008

Posty: 446
Domyślny

co do ingerencji botow-moze zle sie wyrazilem,mialem na mysli ze blackd wnika bardziej w klienta niz ng czy elf,jest lepiej zabezpieczone przed wykrywalnoscia z tego powodu ale zaden z botow nie jest w 100% niewykrywalny,tworcy ucza sie na bledach,rzadko zapobiegaja czemus z wyprzedzeniem,raz ze wymaga to duzo pracy,dwa ze nigdy nie wiadomo co wymysli cipsoft.

a co do tych niezbanowanych,jak juz mowilem
7 dni chlopaki i kazior,7 dni zobaczymy kogo zgarnie nastepna fala,po niej zapewne bedzie kolejna a po kolejnej bedzie masowa przerzuta na wowa bo tibia zbankrutuje kiedy zbanuja/zdeletuja znakomtia wiekszosc najaktywniejszych graczy jakimi sa botterzy

to ze z 3 mc np. jedno dostalo bana,o niczym nie swiadczy,jest to kwestia szczescia i zarazem lvla. (tak,mowilem o moim nubcharze 50 lv-nie wiem,nie pytajcie) zauwazylem ze z ta fala zostali zbanowani glownie 'lepsi' gracze 100-306 czyli lvle dosc wysokie nawet na dzisiejsze czasy,zapewne jako straszak typu 'o kurwa leo ballard (306 ek) dostal bana,to ja juz nie botuje zeby tez nie dostac' co jest zbedne bo jesli byles na blackliscie ktora cipsoft zbieral od zdaje sie..pazdziernika (?) to gowno zrobisz,ewentualnie przerzuta itemow i kasy na czyste konto z ktorego mozna wszystko sprzedac na allegro.

co do mojej malej teorii,na pewno jest w niej wiele prawdy i troche korupcji,ciekawostka jest fakt ze prawie caly recon zostal zbanowany i osoby zbanowane z RT ktore byly online majac juz bana zostawaly odwiedzane przez znanego juz z korupcji lantheosa (ktory zrobi wszystko za czekolade z orzechami | jesli dasz mu z rodzynkami,dele na wejsciu) i byly nagradzane tekstami typu 'nareszcie moge cie zbanowac,zegnam' po czym kick i tylko bylo wycie blackd na vencie slychac.
a recon jak wiadomo,kochany przez cipow nie byl nie jest i nie bedzie.zreszta,moje 7 deletow z czego 6 bezpodstawnych o czyms dowodzi,nie mozesz kogos upierdolic zgodnie z zasadami,to je nagnij jak ci sie podoba _/
rowniez kolega z celesty,nick nie jest tutaj wazny byl zaszczycony odwiedzinami lantheosa i kicknieciem go po raz 4 zdaje sie,nie zebym cos sugerowal ale lantheos satysfakcji przed kickiem nie ukrywal >.>

szkapamujwruk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-01-2009, 23:29   #2075
Kup.Se.Musk
Użytkownik Forum
 
Kup.Se.Musk's Avatar
 
Data dołączenia: 05 05 2007
Lokacja: Bydgoszcz
Wpisy bloga: 8

Posty: 974
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Gildia: Quanto
Świat: Guardia
Poziom: 19x
Poziom mag.: 8x
Domyślny

A ja myślę, że te 5k kont mogło być także pozostałością po patchu, gdy zbanowano 400 kont. Może i nawet działał cały czas, a ludzie "przez przypadek" wysyłali raporty. Kupka raportów się zebrała to bany poszły. Ogólnie liczę, że boty zostaną wyeliminowane, mimo że sam tego używam. Gadacie, że zyski spadną, a właśnie na tym to polega, że jeżeli będą robić to stopniowo, to fala przychodzących graczy pokryje ilość tych, co odeszła. Ba! Może nawet przerośnie. W takim WoWie nie można używać botów i zyski są milionowe. Wszystko z czasem
Kup.Se.Musk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-01-2009, 23:32   #2076
Fanatico
Użytkownik Forum
 
Fanatico's Avatar
 
Data dołączenia: 27 08 2008
Lokacja: Dupolandia

Posty: 68
Stan: Na Emeryturze
Imię: MIESNIAK
Profesja: Master Sorcerer
Świat: xerena
Poziom: 69
Skille: 16/26
Poziom mag.: 57
Domyślny

Cipsoft sie uspokoi...zbanowali 5k kont = 5k paccow mniej ;] przejdzie im to ;]
Fanatico jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-01-2009, 23:33   #2077
szkapamujwruk
Zbanowany
 
Data dołączenia: 19 10 2008

Posty: 446
Domyślny

@kupsemusk
rowniez istnieje taka mozliwosc

btw,milo widziec ze ludzie ktorzy zazwyczaj skacza sobie do gardel potrafia poprowadzic dyskusje na poziomie,jesli ktos ma jakies sugestie czy pomysly to niech pisze,byc moze uda sie zapobiec kolejnym banom
szkapamujwruk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-01-2009, 23:33   #2078
Fanatico
Użytkownik Forum
 
Fanatico's Avatar
 
Data dołączenia: 27 08 2008
Lokacja: Dupolandia

Posty: 68
Stan: Na Emeryturze
Imię: MIESNIAK
Profesja: Master Sorcerer
Świat: xerena
Poziom: 69
Skille: 16/26
Poziom mag.: 57
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kup.Se.Musk Pokaż post
A ja myślę, że te 5k kont mogło być także pozostałością po patchu, gdy zbanowano 400 kont. Może i nawet działał cały czas, a ludzie "przez przypadek" wysyłali raporty. Kupka raportów się zebrała to bany poszły. Ogólnie liczę, że boty zostaną wyeliminowane, mimo że sam tego używam. Gadacie, że zyski spadną, a właśnie na tym to polega, że jeżeli będą robić to stopniowo, to fala przychodzących graczy pokryje ilość tych, co odeszła. Ba! Może nawet przerośnie. W takim WoWie nie można używać botów i zyski są milionowe. Wszystko z czasem
tylko jak bys zauwazyl wow jest ciekawa gra ktora praktycznie wbijanie lvla polega na robieniu questow, nie ma tak monotonnego trybu rozrywki jak tibia, gdzie trzeba uzywac bota z powodu nudnego klikania na potworki ; d
Fanatico jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-01-2009, 23:33   #2079
Elder_Peta
Użytkownik Forum
 
Elder_Peta's Avatar
 
Data dołączenia: 26 10 2008
Lokacja: Mysłowice

Posty: 404
Stan: Usunięty
Profesja: Royal Paladin
Świat: Aldora
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kup.Se.Musk Pokaż post
A ja myślę, że te 5k kont mogło być także pozostałością po patchu, gdy zbanowano 400 kont. Może i nawet działał cały czas, a ludzie "przez przypadek" wysyłali raporty. Kupka raportów się zebrała to bany poszły. Ogólnie liczę, że boty zostaną wyeliminowane, mimo że sam tego używam. Gadacie, że zyski spadną, a właśnie na tym to polega, że jeżeli będą robić to stopniowo, to fala przychodzących graczy pokryje ilość tych, co odeszła. Ba! Może nawet przerośnie. W takim WoWie nie można używać botów i zyski są milionowe. Wszystko z czasem
Gdyby chcieli tak zrobić to wbudowaliby do klienta "anty-czita" coś takiego jak w CS'ie i po sprawie ale widocznie im się nie spieszy i wolą ludzi postraszyć niż działać

*anty-czit wiązałby się z duża stratą pieniędzy za pacc'e które kupują boty bot też człowiek nie ?
Elder_Peta jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-01-2009, 23:34   #2080
masterkajt
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 01 2009

Posty: 54
Domyślny

nieporownuj tibi do wowa bo tibia jest zbyt chujowa żeby porównywać ja do wowa co do zyskow niema milionowych , a wow tak niema botow do wowa ? no i tu sie mylisz
masterkajt jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 21:45.


Powered by vBulletin 3