Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Tajemnice Rookgaardu

Notki

Tajemnice Rookgaardu Wyspa początkujacych. Każdy tutaj zaczyna...

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 17-09-2007, 21:54   #1
Salarigoth
Zbanowany
 
Data dołączenia: 10 04 2007

Posty: 607
Stan: Niegrający
Domyślny Gra na dluzsza mete na Rooku...

Wiec tak raczej moj temat jest pytaniemi...

Co to za sens grac na dluzsza mete na rooku ... Przeciesz tam NIC sie nie dzieje NIE MA WYZWAN nie ma huntow nie ma pvp NIC! poprostu tego nie rozumiem
Pewnie duzo osob powie Ja chce Spike sworda zdobyc jako pierwszy ! No dobrze rozumiem ale to jest taka mala prawdopodobnasc ze hoho...
Dobrze udalo ci sie zdobyc SS zabic mm ( co teraz nie bylo by wyzwaniem tlyko loozem dla 45 Rookslayera) , I co macie spike sworda ... I koniec po co ta gra co ci z tego ze masz ssa?

POprostu chcialbym zeby kazdy z was powiedzal po co gra na tym rooku...?
Salarigoth jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 17-09-2007, 21:57   #2
Fpitolony w sprawe
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 08 2006

Posty: 266
Profesja: Rookstayer
Domyślny

ups ;< kliknelo mi sie ojej :<

Ostatnio edytowany przez Fpitolony w sprawe - 17-09-2007 o 22:00.
Fpitolony w sprawe jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-09-2007, 21:57   #3
Fpitolony w sprawe
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 08 2006

Posty: 266
Profesja: Rookstayer
Domyślny

Bo lubie.
I tyle ^^
A tak w ogule, to juz chyba byl taki temat ;o
Fpitolony w sprawe jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-09-2007, 22:02   #4
Orinoko
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Main jest ... nudny i tam zdobywanie leveli to co codzienność a na rooku trzeba się troszkę pomęczyć

@down

A ty co masz z lvl na mainie ?

Ostatnio edytowany przez Orinoko - 17-09-2007 o 22:13.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 17-09-2007, 22:04   #5
Salarigoth
Zbanowany
 
Data dołączenia: 10 04 2007

Posty: 607
Stan: Niegrający
Domyślny

@up
O to chodzi i co z tego ze masz vll na rooku?
Salarigoth jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-09-2007, 09:07   #6
Dindsuk
Użytkownik Forum
 
Dindsuk's Avatar
 
Data dołączenia: 24 07 2007
Lokacja: Piekne miasto na Mazurach

Posty: 339
Stan: Niegrający
Profesja: Rookstayer
Świat: Kyra
Poziom mag.: O
Domyślny

Wolisz mieć 60 lvl na mainie, czy na rooku?
Właśnie dlatego.
Dindsuk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-09-2007, 11:23   #7
vns.rlz
Użytkownik Forum
 
vns.rlz's Avatar
 
Data dołączenia: 09 09 2006
Lokacja: Sopot

Posty: 273
Stan: Aktywny Gracz
Świat: Berylia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Salarigoth Pokaż post
Wiec tak raczej moj temat jest pytaniemi...

Co to za sens grac na dluzsza mete na rooku ... Przeciesz tam NIC sie nie dzieje NIE MA WYZWAN nie ma huntow nie ma pvp NIC! poprostu tego nie rozumiem
Pewnie duzo osob powie Ja chce Spike sworda zdobyc jako pierwszy ! No dobrze rozumiem ale to jest taka mala prawdopodobnasc ze hoho...
Dobrze udalo ci sie zdobyc SS zabic mm ( co teraz nie bylo by wyzwaniem tlyko loozem dla 45 Rookslayera) , I co macie spike sworda ... I koniec po co ta gra co ci z tego ze masz ssa?

POprostu chcialbym zeby kazdy z was powiedzal po co gra na tym rooku...?
Własnie poto aby to zdobyc. + zapomniales o innych fantach taurus mace itp =D
__________________
19:59 Suren Thers [32]: kurwa 2 strylaz m wal yostaluz
18:07 Ramzes Sorcek [3]: kto gra w play?
vns.rlz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-09-2007, 11:37   #8
Salarigoth
Zbanowany
 
Data dołączenia: 10 04 2007

Posty: 607
Stan: Niegrający
Domyślny

Na mainiejest pvp wojny hunty bna rooku minotaury nie wiem co wy w tym widzicie pytal ktos gzdie bym wolal miec 60 lvl na mainie ofc ( ale to nei sztuka) bo moge cos jzu zrobic a nie mino klepac?
Salarigoth jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-09-2007, 12:11   #9
Warlord
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 05 12 2006

Posty: 29
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Świat: Polska
Domyślny

A czy granie w Tibie ma jakiś sens??? Więc co to za różnica gdzie grasz. Po to są gry, żeby sprawiały nam przyjemność. Dla niektórych po prostu main jest za duży i żeby zgłębić wszystkie jego tajniki potrzeba sporo czasu. Niestety nie posiadam go zbyt dużo więc gram na rooku. Mi tam nie przeszkadza brak wyzwań. Jeśli posiadasz "przyjaciół" w tibii nigdzie nie jest nudno, zresztą gdyby nie oni to przestał bym grać w tą grę po paru dniach. Obojętne czy mi by podstawili demona pod nos i bym dostał MLS.
Warlord jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-09-2007, 15:27   #10
R.R.
Użytkownik Forum
 
R.R.'s Avatar
 
Data dołączenia: 07 10 2006
Lokacja: God Wars Dungeon
Wiek: 30

Posty: 227
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
R.R. ma numer GG 7838431
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Salarigoth Pokaż post

nie ma huntow nie ma pvp
U nas jest pvp tylko inaczej to nazywamy To się zwie trapowaniem

Tibia nie jest po to żeby nabić level i zaszpanować przed qmplami. Liczą się także koledzy, rarki, poznawanie świata, a nie tak jak na mainie(chociaż także można zgłębiać sekrety ) Na rooko chodzi o to by się pomęczyć. Na mainie to tylko bierzesz bp sd idziesz na demce i j** level...
__________________
R.R. jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-09-2007, 15:48   #11
DRoN
Użytkownik Forum
 
DRoN's Avatar
 
Data dołączenia: 02 08 2005
Lokacja: Przasnysz
Wiek: 33

Posty: 970
Domyślny

Cytuj:
Na rooko chodzi o to by się pomęczyć. Na mainie to tylko bierzesz bp sd idziesz na demce i j** level...
To ja proponuje wyjść magiem na main i walić tylko z broni. Zero czarów.
Graj na no-pvp to będziesz miał wtedy mega rooka z wyzwaniami.
DRoN jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-09-2007, 16:15   #12
Krizz
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 15 08 2005

Posty: 805
Domyślny

- czyścimy.o paru dniach.

Ostatnio edytowany przez Krizz - 27-04-2011 o 21:09.
Krizz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-09-2007, 17:19   #13
grilia
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Salarigoth masz u mnie wielki minus za to pytanie. Do tej pory uwazalem cie za inteligentnego czlowieka sadzac po twoich wypowiedziach w dziale profesje. Ale tym idiotyczym pytaniem totalnie zrobiłeś z siebie błazna. Straciles u mnie calkowicie respekt.

Dlaczego gram na rooku? Z następujacych powodów:
1. Lubię dokuczać newbie:
-zabijanie
-trapowanie
-kradzież loota
-kradzież expa
2. Walka o jak najwyzszy lvl (to samo co na mainie)
3. Walka o jak najwyzsze skille (to samo co na mainie)
4. Chęć zrobienia czegoś niezwykłego:
-pokonania potworów pokroju mino maga czy ghoula
-zdobycia rarków niekoniecznie spike (a jakby mi sie udalo to bym specjalnie grał żeby szpanować hitami z niego)
-odkrycia jakiegoś nowego questu niekoniecznie na spike
Cytuj:
Gra na dluzsza mete na Rooku...
Wiec tak raczej moj temat jest pytaniemi...

Co to za sens grac na dluzsza mete na rooku ... Przeciesz tam NIC sie nie dzieje NIE MA WYZWAN nie ma huntow nie ma pvp NIC! poprostu tego nie rozumiem
Pewnie duzo osob powie Ja chce Spike sworda zdobyc jako pierwszy ! No dobrze rozumiem ale to jest taka mala prawdopodobnasc ze hoho...
Dobrze udalo ci sie zdobyc SS zabic mm ( co teraz nie bylo by wyzwaniem tlyko loozem dla 45 Rookslayera) , I co macie spike sworda ... I koniec po co ta gra co ci z tego ze masz ssa?

POprostu chcialbym zeby kazdy z was powiedzal po co gra na tym rooku...?
A zawsze mi się wydawało ze na rooku jest pvp i to ciekawsze niż na mainie gdzie polega tylko na klikaniu F1. Zawsze mi się też wydawało że spike sworda zdobywa się po to by walczyć nim a nie skonczyc gre. Ale milo posluchac "eksperta"
Cytuj:
Wolisz mieć 60 lvl na mainie, czy na rooku?
Właśnie dlatego.
Buhahaha a co to jest 60 lvl na mainie? Przecież na mainie 60 lvl w dzisiejszych czasach to jest bardzo bardzo niski. A na rooku 60 to już conajmniej średni. Ja bym wolał na rooku mieć 60 lvl bo to zdecydowanie wiekszy prestiż niż na mainie.
Cytuj:
To ja proponuje wyjść magiem na main i walić tylko z broni. Zero czarów.
Graj na no-pvp to będziesz miał wtedy mega rooka z wyzwaniami.
Bron tzn masz na mysli zeby magiem walic z wh czy z rozdzki??? Bo jesli rozdzka to bez problemu 100 lvl mozna zrobic. (dluzej niz z vis ale mozna)

Ostatnio edytowany przez grilia - 18-09-2007 o 17:29.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 18-09-2007, 18:06   #14
Raxev
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 20 11 2004
Lokacja: Ruda Śląska

Posty: 612
Stan: Niegrający
Domyślny

Np. dlatego, że najprostszy (IMO) addon na mainie, jest najtrudniejszym do zdobycia na Rooku.
Raxev jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-09-2007, 20:37   #15
Cygan Slejter
Użytkownik Forum
 
Cygan Slejter's Avatar
 
Data dołączenia: 20 06 2006
Lokacja: Jawor
Wiek: 34
Wpisy bloga: 1

Posty: 828
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Domyślny

Granie na rooku ma wiele opcji:
-Niektorzy pomagaja newbie
-niektorzy chca rozwiazac zagadke MM i SS
-Dokuczanie newbie
-Wbicie jak najwieksze levela, skili
-organizowanie jakis akcji (np mecze pilki noznej)
-Trudnosc
-itp

__________________
Cygan Slejter jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-09-2007, 21:54   #16
Jlimakd
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 18 02 2007

Posty: 10
Domyślny

Ludzie grają na rooku, bo na mainie, żeby być kimś trzeba mieć 200lv+
A na rooku gdy masz 30lv wszyscy patrzą na ciebie i nie mogą uwierzyć
Rook stawia nam wyzwania których main postawić nie potrafii, to miejsce dla ludzi szukających wyzwań ponieważ main jest zbyt rozległy i na nim możliwe jest wszystko. Osiągnięcie wysokiego levelu na rooku daję niesamowitą satysfakcję...tu o satysfakcję chodzi

Ostatnio edytowany przez Jlimakd - 18-09-2007 o 22:02.
Jlimakd jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-09-2007, 22:12   #17
Buszman
Użytkownik Forum
 
Buszman's Avatar
 
Data dołączenia: 15 06 2007
Lokacja: Rzeszów

Posty: 130
Stan: Niegrający
Profesja: Paladin
Świat: Saphira
Domyślny

@2xUp
Zdobycie na rooku 30lvl to praktycznie taka sama trudność jak zdobycie 200 lvl na mainie... No, może przesadziłem.

@Topic
Dlaczego? "Bo jest fajnie", może nie jest ciekawiej niż na mainie, ale rookstayerzy są mili. A na mainie jest więcej hamstwa (nie mówię, że wcale nie ma miłych ludzi). Na rooku ciekawe jest również kolekcjonowanie... zajęcie, które jest naprawdę warte uwagi. Kolejna rzecz, a mianowicie, trapowanie. Jest trudniejszą
sztuką niż Pk'owanie na mainie. Jak ktoś wcześniej powiedział "na mainie jest to bez sensowne naciskanie F1"-taka jest prawda. Co mogę jeszcze powiedzieć? Istnieje tu, jak również na mainie, najzwyklejsza rywalizacja.

Cytuj:
Graj na no-pvp to będziesz miał wtedy mega rooka z wyzwaniami.
Tym mnie rozwaliłeś. Rotfl. Ale to ciekawe spostrzeżenie...
__________________


Ostatnio edytowany przez Buszman - 18-09-2007 o 22:13.
Buszman jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-09-2007, 22:24   #18
Campusky
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 18 09 2007

Posty: 6
Oczko

Ja gram różnie... Czasami nie którzy wbijają 60 lvl na rooku , żeby być "sławny" ,np. żeby jakieś 1 levele mówiły: "WoW 60 level. Congratz , friends??" Ale niektórzy grają po to tak jak już mówiłeś bo chcą zdobyć SS , albo zabić MM. Są też tacy co chcą być jak Sunrise. Czyli mieć dużoooo kasy
Campusky jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-09-2007, 23:00   #19
Salarigoth
Zbanowany
 
Data dołączenia: 10 04 2007

Posty: 607
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez grilia Pokaż post
Salarigoth masz u mnie wielki minus za to pytanie. Do tej pory uwazalem cie za inteligentnego czlowieka sadzac po twoich wypowiedziach w dziale profesje. Ale tym idiotyczym pytaniem totalnie zrobiłeś z siebie błazna. Straciles u mnie calkowicie respekt.
a wiec tak ... dziekuje ze tak chociaz o mnie myslales mam nadzieje ze kiedys taka mysl powroci bo na rooku sie nie znam poprostu i nie rozumiem sensu gry na nim... Proste ale trudno ze tak mowisz..
Cytuj:
Dlaczego gram na rooku? Z następujacych powodów:
1. Lubię dokuczać newbie:
-zabijanie
-trapowanie
-kradzież loota
-kradzież expa
1. Na mainie mozesz dokuczac newbie.
2.Non pvp bardzo prosze tam nie ma trapowania ? ( na non pvp jest owiele ciekawsze jak 150 ms trapujesz na wrl)
3.Na mainie ofc loota sie nie kradnie ... no tak nie pomyslalem ...
4.Na mainie nie mozesz krasc expa no tez nie pomyslalem ...
Cytuj:
2. Walka o jak najwyzszy lvl (to samo co na mainie)
Tylko na mainie masz cos za to ze zdobedziesz lvl a na rooku nic .... Nie sory , podziw ludzi . Ale mi nie o to chodzi w tibi.
Cytuj:
3. Walka o jak najwyzsze skille (to samo co na mainie)
Tak walnac za 25 z mace czy 27 rzeczywiscie masakryczna roznica .
Cytuj:
4. Chęć zrobienia czegoś niezwykłego:
-pokonania potworów pokroju mino maga czy ghoula
-zdobycia rarków niekoniecznie spike (a jakby mi sie udalo to bym specjalnie grał żeby szpanować hitami z niego)
-odkrycia jakiegoś nowego questu niekoniecznie na spike
- Nikomu sie to nie udalo.
- Powtarzam teoretycznie masz tego ssa w lapie i co ?
- Odkryjesz i co ?

Cytuj:
A zawsze mi się wydawało ze na rooku jest pvp i to ciekawsze niż na mainie gdzie polega tylko na klikaniu F1. Zawsze mi się też wydawało że spike sworda zdobywa się po to by walczyć nim a nie skonczyc gre. Ale milo posluchac "eksperta"
Na rooku ciekawe pvp ? hmm no nie wiem pvp na rooku jest do 50 lvl chyba ze ktos na wyzszym lvl botuje , godzinami sie ubija rookslayerow zeby wyciagnacz nich rope shovel 5 meat viale i boots ...
Na mainie wyglada walka tak ze musisz miec zgrany team albo niezla kupe ludzi ... Zaraz bedzie " tak tak tylko ze musisz spamowac sd w 200 ek" no dobrze Dusskines vs Vision Poczatki wojny Taifun 700~ z sd mogl walnac Kazdy sorc z vision lecial na 1-2 ( pamietajac ze taifun nie latal sam ) . Kazdy Pall 2-4 sd . Knight to wiadomo nie jest profesja do bicia solo. A jak sie to skonczylo ? Mial najlepsza gildie full sorcow najlepszych knightow paru zbednych pallow ... Przegral mimo sily "f1" I ty mi mowisz ze tlyko f1 sie liczy ? To tak samo powiem ze na rooku sie liczy mace i f1 na life fluidy ....

Cytuj:
Buhahaha a co to jest 60 lvl na mainie? Przecież na mainie 60 lvl w dzisiejszych czasach to jest bardzo bardzo niski. A na rooku 60 to już conajmniej średni. Ja bym wolał na rooku mieć 60 lvl bo to zdecydowanie wiekszy prestiż niż na mainie.
W kupie sila zrobisz taki lvl na mainie idzesz na pierwsze lepsze hunty zaczynaja sie wojny ( nie mowie o non pvp bo to dla mnie zenada) i potyczki .
Kazdy lvl na mainie moze cos zrobic ( tak kazdy ! 6 pall ubil mojego kolege 70 ek bo go dorwalo 25 osob w d mine) . 197 rp na elysi padl od 27 ed i 43 ms bo wpadlo mu na d lair 40 osob i spamowalo sd potrzymal 2-3 sekundy w trapie . Wiec puenta jest taka ze w kupie sila i kazyd moze cos zrobic nie to co na rooku bo na rooku w waszym pvp lvl jest tylko od szybkosci ipotecjalnej ilosci hp. A prawda jest taka ze 60 lvl narooku ma skonczona gre .
Jak to madry czlowiek powiedzal przed upem " 135 pall konczyc mogl z gra bo nie mail po co grac mial tego areblasta i dista 100 exp mu sie juz nie zmienial" tak samo 20 + lvl na rooku ma takie same mozliwosci jak 60 tlyko ze wiecej hajsu wyda na lf.
Cytuj:
Bron tzn masz na mysli zeby magiem walic z wh czy z rozdzki??? Bo jesli rozdzka to bez problemu 100 lvl mozna zrobic. (dluzej niz z vis ale mozna
Nie mozesz ani wh ani rozgi bo sorcem a tera 2 handed bronie sa dla knighto uzywaj katany do konca gry prosze bardzo masz ultra rooka z mino magami .


Mysle ze post dal ci cos do myslenia bo jednak nie znam sie na grze na rooku i poprostu to jest pytanie dla niektorych oczywiste a niektorym daje do myslenia.

Ps a granie na rooku na dluzsza mete jest IWYLACZNIE DLA SLAWY bo innego sensu gry na 20 + lvl na rooku nie widze.

@down
Nie wieze ze na 60 lvl robienie 2 tyg lvl expic po 3h dziennie na minotaurach ( majac wszystko co jest dostepne na rooku) moze to sprawiac przyjemnosc...

Ostatnio edytowany przez Salarigoth - 19-09-2007 o 18:46.
Salarigoth jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-09-2007, 18:38   #20
Raxev
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 20 11 2004
Lokacja: Ruda Śląska

Posty: 612
Stan: Niegrający
Domyślny

O ile wiem, to gra się dla przyjemności, więc jak komuś sprawia przyjemność gra na Rooku to niech sobie tam gra, raczej nie Twoja sprawa;]
Raxev jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 00:43.


Powered by vBulletin 3