Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 21-12-2009, 22:53   #61
spider-bialystok
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 05 2004
Lokacja: Bialystok
Wiek: 34

Posty: 1,739
Stan: Niegrający
Gildia: Moonblades
Świat: Refugia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Litawor Pokaż post
W przypadku nazistów wszyscy wiemy (z wyjątkiem części skrytych sympatyków skrajnej prawicy, którzy będą ich bronić sami chyba nie wierząc w swoje słowa), na czym opiera się ich ideologia i czego chcą. Ja nie potrzebuję więcej powodów, żeby popierać działania Antify, choć nie uważam, żeby tak powinno działać prawo.?
Zacznijmy od tego, ze nazizm to skrajna lewica o ideologii rasistowskiej.
Skrajna prawica to monarchisci.

Antifa szuka spiskow i problemow tam gdzie ich nie ma. W tej chwili zagrozeniem nie jest nazizm, a islamizacja Europy i degeneracja spoleczenstw przez naplyw kolorowego motlochu (nie oszukujmy sie, zdecydowana wiekszosc kolorowych imigrantow to zadnego wyksztalcenia i umiejetnosci).
__________________
spider-bialystok jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 21-12-2009, 22:54   #62
AnonimowyPowrot
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 12 02 2009

Posty: 756
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez VibulZiom Pokaż post
Byle nie mieszajcie mnie do tego...
Jesteś gejem?!

@Topic

Wiecie, przekonaliście mnie, że rzeczywiście działają u nas same nastolatki. Widać po szkole - nie miałbym pojęcia, że to oni w kiblach przyklejają vlepki "GOOD NIGHT WHITE PRIDE", które są zdzierane przez innych... Co jak co, ale nie mogli sobie znaleźć lepszego miejsca niż pisuar? Nie mam pojęcia kto to zdrapywał, haha
__________________
http://www.youtube.com/watch?v=ikruy84ZnM4 YEA!

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Blader19948 Pokaż post
  1. Nie poważnie piszę się osobno. Ponieważ "nie" z czasownikami piszę się osobno. Rozumiem, że wam firefox błędy poprawia, ale nie można na niego liczyć w 100%.
AnonimowyPowrot jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-12-2009, 23:01   #63
Litawor
Użytkownik Forum
 
Litawor's Avatar
 
Data dołączenia: 19 03 2004
Lokacja: Szczecin/Kraków

Posty: 1,657
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez spider-bialystok Pokaż post
Zacznijmy od tego, ze nazizm to skrajna lewica
Chciałbyś. (wiem, odpowiedź nie brzmiąca zbyt inteligentnie, ale trudno tu powiedzieć coś innego)

Monarchiści to *też* skrajna prawica. Tak jak skrajną lewicą są zarówno anarchiści, jak i komuniści, choć to bardzo różne ideologie.

Ostatnio edytowany przez Litawor - 21-12-2009 o 23:03.
Litawor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-12-2009, 23:11   #64
spider-bialystok
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 05 2004
Lokacja: Bialystok
Wiek: 34

Posty: 1,739
Stan: Niegrający
Gildia: Moonblades
Świat: Refugia
Domyślny

Bzdury gadasz.
Anarchizm nie jest lewicowy (mowie o prawdziwym, wolnorynkowym anarchizmie).

Nazizm jest lewicowy, wystarczy przeczytac program NSDAP. Socjalizm pelna geba. Zreszta, jakim cudem socjalizm moze byc prawicowy?


http://www.youtube.com/watch?v=PscqFGvRFPI czyli dlaczego nazizm jest bardzo podobny do komunizmu.
__________________

Ostatnio edytowany przez spider-bialystok - 21-12-2009 o 23:14.
spider-bialystok jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-12-2009, 23:27   #65
Litawor
Użytkownik Forum
 
Litawor's Avatar
 
Data dołączenia: 19 03 2004
Lokacja: Szczecin/Kraków

Posty: 1,657
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez spider-bialystok Pokaż post
Bzdury gadasz.
Anarchizm nie jest lewicowy (mowie o prawdziwym, wolnorynkowym anarchizmie).
Takim to jest prawdziwym anarchizmem, jak Leszek Miller był lewicowym premierem. Nawet historycznie na rzecz patrząc, anarchizm zawsze związany był z ruchem robotniczym. Są też ideologiczne powody, dlaczego "wolnościowi" kapitaliści wprawdzie mogą sobie dodawać jakie tylko przedrostki chcą, ale anarchokapitalizm pozostanie oksymoronem.

Żeby oszczędzić sobie wysiłku, zalecam lekturę:
http://www.anarchifaq.most.org.pl/SekcjaF.html (jest to amatorskie tłumaczenie i nie jest doskonałe)

Cytuj:
Nazizm jest lewicowy, wystarczy przeczytac program NSDAP. Socjalizm pelna geba. Zreszta, jakim cudem socjalizm moze byc prawicowy?
Nazwy, nazwy, nazwy. Naziści przyjęli niektóre koncepcje lewicy. Chwała im za to. Czy jak ktoś poprze rozdział Kościoła od państwa, to czyni to z niego lewicowca? Najdalej posuniętą opinią wśród historyków, o jakiej słyszałem, jest stwierdzenie, że nazizm jest ideologią unikatową. Cała reszta uznaje go za formę ideologii prawicowej spokrewnionej z faszyzmem (lub też będącej jego formą).

Ostatnio edytowany przez Litawor - 22-12-2009 o 00:13.
Litawor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-12-2009, 00:17   #66
spider-bialystok
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 05 2004
Lokacja: Bialystok
Wiek: 34

Posty: 1,739
Stan: Niegrający
Gildia: Moonblades
Świat: Refugia
Cool

[quote=Litawor;2707513]
Żeby oszczędzić sobie wysiłku, zalecam lekturę:
http://www.anarchifaq.most.org.pl/SekcjaF.html (jest to amatorskie tłumaczenie i nie jest doskonałe)
Sporo tekstu, ustosunkuje sie po przeczytaniu calosci.


Cytuj:
Nazwy, nazwy, nazwy. Naziści przyjęli niektóre koncepcje lewicy.
Nie niektore, a niemal wszystkie podstawowe zalozenia lewicy. Narodowosocjalistyczna Niemiecka Partia Robotników - nazwa jest adekwatna do programu partii.
Wiem, ze niektorych boli, ze rasizm wystepowal i wystepuje takze u lewicowcow, ale takie sa fakty. Za to taki monarchista za naturalne uznaje panstwa wielonarodowe pomimo, ze jest skrajnym prawicowcem.
__________________
spider-bialystok jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-12-2009, 00:27   #67
Litawor
Użytkownik Forum
 
Litawor's Avatar
 
Data dołączenia: 19 03 2004
Lokacja: Szczecin/Kraków

Posty: 1,657
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez spider-bialystok Pokaż post
Nie niektore, a niemal wszystkie podstawowe zalozenia lewicy. Narodowosocjalistyczna Niemiecka Partia Robotników - nazwa jest adekwatna do programu partii.
Wiem, ze niektorych boli, ze rasizm wystepowal i wystepuje takze u lewicowcow, ale takie sa fakty. Za to taki monarchista za naturalne uznaje panstwa wielonarodowe pomimo, ze jest skrajnym prawicowcem.
A tam zaraz boli. Różne nurty lewicy mają swoje wady, a i ja zatwardziałym lewicowcem wcale nie jestem, wbrew temu, co można by sądzić po moich wypowiedziach w tym temacie. Rasizm można spotkać po każdej ze stron. Ale akurat nazizm jako przykład rasistowskiej lewicy jest nieporozumieniem. Sam Hitler żałował w późniejszych latach przyjęcia słowa "socjalizm" do określenia swojej ideologii, a naziści jako najbardziej wrogą ideologię traktowali właśnie marksizm.
Litawor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-12-2009, 00:33   #68
spider-bialystok
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 05 2004
Lokacja: Bialystok
Wiek: 34

Posty: 1,739
Stan: Niegrający
Gildia: Moonblades
Świat: Refugia
Domyślny

Jako najbardziej wroga ideologie traktowali marksizm, bo ich glownym wrogiem byl ZSRR. Ideologia wroga zawsze jest 'zla', nawet gdy jest bardzo podobna do naszej. Przyklad tego mamy w Polsce - pomimo, iz po i pis to partie bardzo podobne w swoich zalozeniach to sa najwiekszymi wrogami.
__________________
spider-bialystok jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-12-2009, 00:48   #69
Litawor
Użytkownik Forum
 
Litawor's Avatar
 
Data dołączenia: 19 03 2004
Lokacja: Szczecin/Kraków

Posty: 1,657
Domyślny

Powiedz mi, jak partia negująca całość koncepcji Marksa, a w szczególności konieczność przejęcia środków produkcji przez robotników, jak również przeciwna związkom zawodowym, może być socjalistyczna? Poza tym fakt, że naziści współpracowali ściśle zarówno w Niemczech, jak i za granicą, z prawicą, o czymś chyba świadczy. Ruch lewicowy nigdy nie uznawał nazistów za swoją część. No i bazą wyborczą dla NSDAP byli prawicowi konserwatyści, a nie robotnicy, którzy głosowali na SPD i komunistów.

Chyba że wyznacznikiem lewicowości była nacjonalizacja przedsiębiorstw należących do Żydów. Bo reszta pozostała nietknięta.

Ostatnio edytowany przez Litawor - 22-12-2009 o 00:51.
Litawor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-12-2009, 01:28   #70
spider-bialystok
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 05 2004
Lokacja: Bialystok
Wiek: 34

Posty: 1,739
Stan: Niegrający
Gildia: Moonblades
Świat: Refugia
Domyślny

Podzial na lewice i prawice powstal jeszcze przed Marksem wiec nie wiem dlaczego tak ciagniesz temat marksizmu.

Co do poparcia grup spolecznych - chyba nie chcesz wmowic mi, ze konserwatysci byli bardziej liczni niz robotnicy? NSDAP wygrala wybory, a wiekszosc mieszkancow Niemiec to byli wlasnie robotnicy.

Cytuj:
Poza tym fakt, że naziści współpracowali ściśle zarówno w Niemczech, jak i za granicą, z prawicą, o czymś chyba świadczy. Ruch lewicowy nigdy nie uznawał nazistów za swoją część.
To, ze wspolpracowali z prawica i reszta lewakow sie z nimi nie identifikuje nijak nie swiadczy o ich prawicowosci.

Co do tych przedsiebiorstw to nie wszystkie byly nacjonalizowane, ale w wiekszosci podstawiano marionetkowych wlascicieli na uslugach panstwa, wiec teoretycznie caly czas byly prywatne, ale w rzeczywistosci byly zarzadzane przez panstwo.
__________________

Ostatnio edytowany przez spider-bialystok - 22-12-2009 o 01:33.
spider-bialystok jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-12-2009, 01:49   #71
Litawor
Użytkownik Forum
 
Litawor's Avatar
 
Data dołączenia: 19 03 2004
Lokacja: Szczecin/Kraków

Posty: 1,657
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez spider-bialystok Pokaż post
Podzial na lewice i prawice powstal jeszcze przed Marksem wiec nie wiem dlaczego tak ciagniesz temat marksizmu.
Słusznie, mówmy więc o socjalizmie.

Cytuj:
Co do poparcia grup spolecznych - chyba nie chcesz wmowic mi, ze konserwatysci byli bardziej liczni niz robotnicy? NSDAP wygrala wybory, a wiekszosc mieszkancow Niemiec to byli wlasnie robotnicy.
Owszem, chcę "wmówić". Oczywiście, wśród popleczników NSDAP byli i robotnicy, ale zdecydowana większość z nich popierała SPD i komunistów. To klasa średnia wybrała NSDAP.

Cytuj:
To, ze wspolpracowali z prawica i reszta lewakow sie z nimi nie identifikuje nijak nie swiadczy o ich prawicowosci.
Trochę chyba jednak świadczy, nawet jeśli nie stanowi obiektywnego dowodu.

Cytuj:
Co do tych przedsiebiorstw to nie wszystkie byly nacjonalizowane, ale w wiekszosci podstawiano marionetkowych wlascicieli na uslugach panstwa, wiec teoretycznie caly czas byly prywatne, ale w rzeczywistosci byly zarzadzane przez panstwo.
I to ma świadczyć o czym? Poza tym trochę przeinaczasz, to byli normalni właściciele, którzy po prostu współpracowali z władzą.

Ach, no i warto wspomnieć o tym: http://pl.wikipedia.org/wiki/Noc_d%C5%82ugich_no%C5%BCy ; główną przyczyną sporu były socjalistyczne nastroje w SA
Litawor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-12-2009, 12:05   #72
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez spider-bialystok Pokaż post
po i pis to partie bardzo podobne w swoich zalozeniach to sa najwiekszymi wrogami.
na Twoim miejscu bardziej sceptycznie wypowiadalbym sie o tendencjach na polskiej scenie politycznej, nachodzi mnie (i nie tylko mnie) nieodparte wrazenie, ze wszystkie te podzialy to jest jedynie teatrzyk pod publike, a tak naprawde kazda partia jest taka sama k*rwa polityczna jak PSL i za kulisami kazdy polityk z kazdym pije bruderszafta. Ciezko zatem mowic na tej scenie o jakichkolwiek wrogach.

Cytuj:
W tej chwili zagrozeniem nie jest nazizm, a islamizacja Europy i degeneracja spoleczenstw przez naplyw kolorowego motlochu (nie oszukujmy sie, zdecydowana wiekszosc kolorowych imigrantow to zadnego wyksztalcenia i umiejetnosci).
Degeneracja - tak, islamizacja - zdania sa podzielone, ja osobiscie jestem na nie.
__________________
Vil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-12-2009, 14:04   #73
VibulZiom
Użytkownik Forum
 
VibulZiom's Avatar
 
Data dołączenia: 16 11 2008
Lokacja: A co to, pedofilia??

Posty: 58
Stan: Na Emeryturze
VibulZiom ma numer GG 11772530
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez AnonimowyPowrot Pokaż post
Jesteś gejem?!
Niestety muszę Cię zmartwić, nie jestem gejem. Szukaj dalej, może znajdziesz partnera...

Cytuj:
A kiedyś jakie tematy były, że teraz to dno jest?
Nie wiem, nie obchodzi mnie to...

@topic
W takich konwersacjach warto zwrócić uwagę na to, że teraz są już trochę inne czasy i zorganizowanie takiego przedsięwzięcia jak w II wojnie światowej, w dzisiejszych czasach jest to teoretycznie niemożliwe...

Po za tym, co ja mogę wiedzieć...
__________________

ZAPRASZAM NA
ZYMLOK CENTER


Nie umiesz tu nacisnąć
VibulZiom jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-12-2009, 15:05   #74
ktos_tam
Użytkownik Forum
 
ktos_tam's Avatar
 
Data dołączenia: 14 08 2004
Lokacja: Bełchatów
Wiek: 33

Posty: 93
Stan: Na emeryturze
Imię: Valaxia
Profesja: Brak (Rookgaard)
Świat: Rubera
Poziom: 21
Skille: 20/24
ktos_tam ma numer GG 3845031
Domyślny

islamizacja postępuje i to bardzo szybko.
http://www.youtube.com/watch?v=a8SxtIVtfeQ


Mi najbliżej do nacjonalizmu.

Jestem rasistą oraz homofobem. Jak dla mnie te określenia to broń czarnych i dewiantów.

Czarny pobije białego - powiedzą w mediach, że Biały prowokował.
Biały pobije czarnego - powiedzą, że rasista.

Tolerancja to akceptowanie zboczeń.
__________________
ktos_tam jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-12-2009, 15:47   #75
Beh0lder
Użytkownik Forum
 
Beh0lder's Avatar
 
Data dołączenia: 08 03 2009
Lokacja: tutaj

Posty: 903
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ktos_tam Pokaż post
Tolerancja to akceptowanie zboczeń.
Które nikomu nie zagrażają ;>.

Zresztą wy nie akceptujecie murzynów/islamistów/arabów , oni nie akceptuja was , niczym od nich nie jestescie lepsi <chociaż wam sie wydaje , że tak>.
A jak wiadomo gdzie dwoch sie bije , tam trzeci korzysta , efekt będzie taki , że będą tu żółtki ;>.
__________________
Tak mało ludzi uważa , że jestem debilem ,czuję się taki nie spełniony .

Ostatnio edytowany przez Beh0lder - 22-12-2009 o 15:49.
Beh0lder jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-12-2009, 14:47   #76
spider-bialystok
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 05 2004
Lokacja: Bialystok
Wiek: 34

Posty: 1,739
Stan: Niegrający
Gildia: Moonblades
Świat: Refugia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Litawor Pokaż post
Słusznie, mówmy więc o socjalizmie.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Program NSDAP
Dlatego żądamy:

11. Niehonorowania dochodów nie osiągniętych przez pracę.

12. Z uwagi na ogromne ofiary życia i mienia, które pochłania wojna, osobiste wzbogacenie wskutek wojny będzie uważane za
przestępstwo przeciwko narodowi. Dlatego żądamy bezwzględnej konfiskaty wszelkich korzyści uzyskanych w takich
okolicznościach.

13. Żądamy nacjonalizacji wszelkich przedsięwzięć, które dotychczas ukształtowały się w formie kompanii (trustów).

14. Żądamy rozdzielenia korzyści osiągniętych w drodze handlu hurtowego.

15. Żądamy wszechstronnego zabezpieczenia socjalnego dla ludzi w wieku emerytalnym.

16. Żądamy stworzenia i utrzymania zdrowej średniej klasy, natychmiastowego uspołecznienia nieruchomości służących
działalności hurtowej i oddania ich w dzierżawę drobnym kupcom za niewielką opłatą. Szczególną uwagę należy zwrócić na
drobnych dostawców dla państwa, władz okręgowych i mniejszych miejscowości.

17. Żądamy reformy własności ziemskiej zgodnej z naszymi narodowymi potrzebami, uchwalenia prawa konfiskaty ziemi na
cele społeczne bez odszkodowania, zniesienia odsetek od pożyczek przeznaczonych na rolnictwo oraz zapobiegania
wszelkim spekulacjom ziemią.

18. Żądamy stosowania bezwzględnych środków prawnych wobec tych, których działalność jest sprzeczna z interesem
społecznym. Nikczemni kryminaliści występujący przeciwko narodowi, lichwiarze, spekulanci etc. muszą być karani śmiercią,
bez względu na ich wyznanie czy rasę.

19. Żądamy, aby prawo rzymskie, które służy materialistycznemu porządkowi świata, zastąpić nowym systemem prawnym w
całych Niemczech.

20. W celu stworzenia każdemu zdolnemu i przedsiębiorczemu Niemcowi możliwości dalszego kształcenia się i osiągania dzięki
temu postępu - państwo musi dokonać gruntownej przebudowy narodowego systemu edukacyjnego. Program nauki
wszystkich instytucji oświatowych musi odpowiadać praktycznym potrzebom życia codziennego. Rozumienie idei państwa
(państwowa socjologia) musi być przedmiotem nauczania i to od najmłodszych lat. Żądamy, aby państwo dbało o
utalentowane dzieci ubogich rodziców, bez względu na ich kategorię społeczną czy zawód. Państwo jest zobowiązane
kształcić je na swój koszt.

21. Państwo musi troszczyć się o podniesienie poziomu zdrowia narodu przez objęcie opieką matki i dziecka, zakazanie pracy
dzieci, wzrost sprawności fizycznej ustanawiając w szkołach z mocy prawa obowiązek ćwiczeń gimnastycznych i uprawiania
sportu, a także przez udzielanie szerokiego poparcia klubom zajmującym się rozwojem fizycznym młodzieży.

22. Żądamy zniesienia płatnej armii i sformowania armii narodowej.

23. Żądamy podjęcia środków prawnych przeciwko Świadomym kłamstwom i oszczerstwom politycznym i propagowaniu
ich przez prasę. W celu ułatwienia procesu tworzenia narodowej prasy niemieckiej domagamy się:
a) aby wszyscy wydawcy gazet posługujący się językiem niemieckim i ich zastępcy byli członkami narodu;
b) aby wprowadzić obowiązek uzyskania specjalnej zgody państwa na wydawanie gazet nie niemieckich;
c) aby wszystkim, poza Niemcami, prawo zakazywało udziału finansowego lub wywierania wpływów w gazetach
niemieckich, a sankcją prawną za naruszenie tego przepisu prawa było zlikwidowanie gazety i
natychmiastowa deportacja osób zaangażowanych w takim przedsięwzięciu, a nie będących Niemcami.
Należy zakazać wydawania prasy, która nie przyczynia się do pomyślności narodu. Domagamy się stosowania środków
prawnych umożliwiających zwalczanie wszelkich tendencji w sztuce i literaturze oraz zlikwidowanie instytucji, które
występują przeciwko wymienionym zadaniom.

24. Żądamy wolności dla wszystkich wyznań religijnych; jej granice stanowić będą bezpieczeństwo państwa oraz wystąpienia
naruszające poczucie moralności narodu niemieckiego. Partia, jako taka, popiera chrześcijaństwo, ale nie wiąże się w
kwestii wiary z żadną religią. Zwalcza w nas i poza nami żydowskiego materialistycznego ducha i jest przekonana, że
nasz naród może czerpać siłę tylko z zasady: Interes ogółu ponad własnym.

25. W celu realizacji powyższych zadań żądamy utworzenia silnego centralnego ośrodka władzy w państwie. Dlatego potrzebna
jest niekwestionowana władza politycznie scentralizowanego parlamentu ponad całą Rzeszę i jej organizacjami oraz
utworzenie izb parlamentarnych dla poszczególnych warstw społecznych i zawodów w celu stosowania praw
wprowadzonych przez Rzeszę w różnych państwach konfederacji.
85% tego programu to czysty socjalizm.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Litawor
Trochę chyba jednak świadczy, nawet jeśli nie stanowi obiektywnego dowodu.
No wlasnie nie.


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Litawor
I to ma świadczyć o czym? Poza tym trochę przeinaczasz, to byli normalni właściciele, którzy po prostu współpracowali z władzą.
Co nie zmienia faktu, ze panstwo mialo pod kontrola srodki produkcji. Ci wlasciciele, ktorzy z wladza wspolpracowac nie chcieli byli usuwani.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Litawor
Owszem, chcę "wmówić". Oczywiście, wśród popleczników NSDAP byli i robotnicy, ale zdecydowana większość z nich popierała SPD i komunistów. To klasa średnia wybrała NSDAP.
Wiec kim byla ta klasa srednia, jesli nie pracownikami fizycznymi?
__________________

Ostatnio edytowany przez spider-bialystok - 23-12-2009 o 14:49.
spider-bialystok jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-12-2009, 18:40   #77
Gierubesoen
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 01 2009
Lokacja: Wrocław
Wpisy bloga: 3

Posty: 995
Stan: Na Emeryturze
Świat: Iridia
Domyślny

Jakim trzeba być idiotą / naiwniakiem, żeby wierzyć w anarchię i to, że ona kiedyś zapanuje na całym świecie Zwłaszcza, za sprawą grupki nieokiełznanych buntowników na utrzymaniu rodziców.
Gierubesoen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-12-2009, 19:44   #78
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ktos_tam Pokaż post
islamizacja postępuje i to bardzo szybko.
uwzglednij jeszcze laicyzacje duzej ilosci islamistow w drugim i kolejnych pokoleniach pod wplywem zachodniego swiata konsumpcjonistycznego.

Nie kazdy mieszkaniec Europy wywodzący się z rodziny marokańskiej albo palestynskiej bedzie islamistą w aktualnym rozumieniu, wielu z nich bedzie normalnymi obywatelami z ktorych tacy muzulmanie, jak z wiekszosci Polakow katolicy.
__________________
Vil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-12-2009, 20:47   #79
Lasooch
Użytkownik Forum
 
Lasooch's Avatar
 
Data dołączenia: 08 02 2006

Posty: 3,852
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Inferna
Poziom: 5x
Skille: nvm/nvm
Poziom mag.: 4x
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gierubesoen Pokaż post
Jakim trzeba być idiotą / naiwniakiem, żeby wierzyć w anarchię i to, że ona kiedyś zapanuje na całym świecie Zwłaszcza, za sprawą grupki nieokiełznanych buntowników na utrzymaniu rodziców.
Wierzę, że kiedyś zapanuje, lecz nie wierzę, że za mojego życia (w sensie - ogół ludzkości do tego nie dorósł) i wskutek moich działań. Murzyni na polach bawełny też nie wierzyli, że kiedyś jeden z nich będzie prezydentem, a średniowieczni chłopi - że będą mieli prawo głosu i własności. Od tysiącleci przeciętni ludzie uzyskują coraz pełniejszą wolność, choć do pełnej wolności jeszcze daleko. A społeczności anarchistyczne istnieją i żyje im się dobrze bez władzy, wojska, policji i podatków.

@Antifa: nie lubię przemocy, więc nawet nie myślę nad dołączeniem. Ale trudno mi się w duchu nie ucieszyć, gdy widzę, jak nazista dostaje wp*erdol.
__________________
If you come here... you'll find me. I promise.

Ostatnio edytowany przez Lasooch - 23-12-2009 o 20:49.
Lasooch jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-12-2009, 20:58   #80
Gierubesoen
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 01 2009
Lokacja: Wrocław
Wpisy bloga: 3

Posty: 995
Stan: Na Emeryturze
Świat: Iridia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lasooch Pokaż post
A społeczności anarchistyczne istnieją i żyje im się dobrze bez władzy, wojska, policji i podatków.
No właśnie, pojedyncze społeczności. Gorzej z całym światem, gdzie żyje ponad 6 mld ludzi (a ma być ich jeszcze więcej). Przy takiej ilości głów porządek jest niemożliwy, z anarchią czy bez.

Jest jeszcze jedna możliwość- w Ziemię uderzy meteor i przeżyje grupka 20stu wybrańców, wtedy sobie będą mogli wprowadzać anarchię i tłuc nazistów
Gierubesoen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 16:35.


Powered by vBulletin 3