Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów > Azura

Notki

Azura Wydarzenia ze świata Azura

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 09-02-2010, 09:11   #1
Nuriel
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 10 11 2007
Lokacja: Gdańsk

Posty: 204
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Nuriel
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Nephilims
Świat: Azura
Poziom mag.: 72
Nuriel ma numer GG 3285381
Domyślny @ Polacy przeciw Nephs

Tak sobie myślałem ostatnio - na co liczą Ci z Polaków, co zostali w Wanted (albo i nie) i walczą przeciw nam. Czy jesteście na tyle głupi, że liczycie na grę na serwerze po tym jak Antica wygra (w tę opcję wątpię)? Czy naprawdę nienawidzicie nas aż tak, że nie ważne co z Wami stanie się dalej, najważniejsze będzie wyrzucenie nas z serwera (co też nie wchodzi w grę)? ;P

Wolicie walczyć ramię w ramię z obcymi Szwedami, przeciwko swoim starym znajomym (oczywiście mówię o niektórych ludziach). To już nawet ludzie z Antiki potrafili się zjednoczyć by walczyć z nami ;P

Oczywiście nikogo nie namawiam do niczego, bo i tak mało kto by się przydał w wojnie, tak się tylko zastanawiam z psychologicznego punktu widzenia

BTW. Pozdro dla Jacka
Nuriel jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 09-02-2010, 10:55   #2
eldar
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 02 04 2007
Lokacja: Rzeszów
Wiek: 32

Posty: 93
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Swifthand
Profesja: Druid
Gildia: Deduwa
Świat: Azura
Poziom: 54
Poziom mag.: 44
Domyślny

To jest jakas propozycja? Czy moze tylko Cie ciekawia nasze motywy dzialania? Bo nie bardzo rozumiem sens tego tematu... W kazdym razie jesli chodzi o nas, to nie daliscie nam zadnego wyboru.
eldar jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-02-2010, 12:43   #3
Mandarke
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 09 02 2010
Lokacja: Mielec
Wiek: 33

Posty: 10
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Wanted
Świat: Azura
Domyślny

Obudź się...
Myślisz, że po tym co zrobił Zuther (delete Draza) osoby takie jak Urb czy Drago będą kiedykolwiek z nim w jednej drużynie?
Pomijając już te wszystkie wyzwiska kierowane w naszą stronę (tu też przoduje Zuther, po nim jest Sherion, a także połowa wszystkich waszych membersów i niemal wszyscy supporterzy).
Także czyny Jimmego i Andersa nie mogą nie zostać nie zauważone.

Nie będę tutaj teraz wypisywał wszystkich powodów, dla których to o czym myślisz jest praktycznie nie możliwe (a było by tego sporo), dlatego ujmę to tak - mamy do wyboru dwie opcje:
a) pomóc obcym osobom, dzięki którym nic dobrego nie zawdzięczamy, ale także nic złego
b) pomóc osobom, którym zawdzięczani wiele złego
To zgadnij jak postąpimy. I tak, nawet jakby to kosztowało nas na końcu i tak utratę wolności, to jednak mimo wszystko..., ponieważ naszym głównym celem nie jest opanowanie servera, tylko zemsta na pewnych osobach <evil laugh>
I uwierz nie jest to tylko moje zdanie.

Ostatnio edytowany przez Mandarke - 09-02-2010 o 12:44.
Mandarke jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-02-2010, 15:42   #4
ansekabanse
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 15 06 2009

Posty: 116
Domyślny

Hah nuriel widać że nie pojmujesz pewnych rzeczy.Tu wojna nie wybuchła od tak sobie miedzy 2 roznymi teamami,tylko byl rozlam w jednym najwiekszym teamie na azurze,miedzy starymi znajomymi,i wy w tym momencie jestescie naszym najwiekszym wrogiem i TAK najwazniejsze dla nas jest to zeby was wyjebac z serva.I dziwie sie ze w ogole mogles wpasc na taki pomysl.Mandarke dobrze powiedzial antica nie zrobila nam nic dobrego,ale tez nic zlego,i wolimy dogadywać się z nimi niż z wami jedyna dobra rzecz jest taka,że po wojnie my bedziemy mogli grac ale wy juz nie bardzo (oczywiscie jesli przegracie)
ansekabanse jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-02-2010, 16:19   #5
AdiZgOlekk
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 10 2008
Lokacja: ZGORZELEC

Posty: 368
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Pandoria
Domyślny

tak jak mandarke napisal wyzej - kazdy stary czlonek wanted nigdy nie bedzie w teamie z rudym np. taki drago, urb czy morson. i w ogole watpie ze KTOKOLWIEK z wanted chcialby byc z wami po dilejcie draza

Ostatnio edytowany przez AdiZgOlekk - 09-02-2010 o 16:21.
AdiZgOlekk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-02-2010, 19:04   #6
Johny Cross
Użytkownik Forum
 
Johny Cross's Avatar
 
Data dołączenia: 15 01 2006
Lokacja: Zielona Góra
Wiek: 33

Posty: 82
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Azura
Domyślny

mysle ze nurek nie mial na mysli osob ktorych tu wymieniacie lub tez wypowiadaja sie tutaj
Johny Cross jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-02-2010, 19:06   #7
Reloop
Użytkownik Forum
 
Reloop's Avatar
 
Data dołączenia: 17 12 2006
Lokacja: Tychy
Wiek: 37

Posty: 328
Domyślny

a kto wam powiedzial ze ja chce byc z wami ? powiem tyle, stracilem 1,5 roku bycia czlonkiem wanted ;]

"jedyna dobra rzecz jest taka,że po wojnie my bedziemy mogli grac ale wy juz nie bardzo (oczywiscie jesli przegracie)"


: )))))))))
Reloop jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-02-2010, 19:10   #8
eldar
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 02 04 2007
Lokacja: Rzeszów
Wiek: 32

Posty: 93
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Swifthand
Profesja: Druid
Gildia: Deduwa
Świat: Azura
Poziom: 54
Poziom mag.: 44
Domyślny

Zaadresowal do Polakow przeciwko neph~, nikt inny sie nie wypowiedzial...
eldar jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-02-2010, 19:10   #9
Mandarke
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 09 02 2010
Lokacja: Mielec
Wiek: 33

Posty: 10
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Wanted
Świat: Azura
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Reloop
"jedyna dobra rzecz jest taka,że po wojnie my bedziemy mogli grac ale wy juz nie bardzo (oczywiscie jesli przegracie)"

: )))))))))
No my widzimy, że za wszelką cenę staracie się nas przestraszyć tym, że i tak nie będziemy mogli expić, więc żebyśmy przynajmniej przestali im pomagać, jednak nawet taka cena jest tego warta.
Mandarke jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-02-2010, 23:38   #10
PussyWizak
Użytkownik Forum
 
PussyWizak's Avatar
 
Data dołączenia: 09 10 2009

Posty: 141
Stan: Aktywny Gracz
Świat: Azura
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Johny Cross Pokaż post
mysle ze nurek nie mial na mysli osob ktorych tu wymieniacie lub tez wypowiadaja sie tutaj
to przestań myśleć
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ciri the Wicther
potrafie odpowiadac na argumenty drugiej osoby i wychodzi mi to calkiem niezle
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ciri the Witcher
wasz leader nie wychodzil z chaty przez miesiac
PussyWizak jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-02-2010, 02:06   #11
Variacjus
Użytkownik forum
 
Variacjus's Avatar
 
Data dołączenia: 15 10 2009
Lokacja: Olsztyn

Posty: 8
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Variacjus
Świat: Azura
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Nuriel Pokaż post
Tak sobie myślałem ostatnio - na co liczą Ci z Polaków, co zostali w Wanted (albo i nie) i walczą przeciw nam. Czy jesteście na tyle głupi, że liczycie na grę na serwerze po tym jak Antica wygra (w tę opcję wątpię)? Czy naprawdę nienawidzicie nas aż tak, że nie ważne co z Wami stanie się dalej, najważniejsze będzie wyrzucenie nas z serwera (co też nie wchodzi w grę)? ;P

Wolicie walczyć ramię w ramię z obcymi Szwedami, przeciwko swoim starym znajomym (oczywiście mówię o niektórych ludziach). To już nawet ludzie z Antiki potrafili się zjednoczyć by walczyć z nami ;P

Oczywiście nikogo nie namawiam do niczego, bo i tak mało kto by się przydał w wojnie, tak się tylko zastanawiam z psychologicznego punktu widzenia

BTW. Pozdro dla Jacka

Z psychologicznego punktu widzenia jeśli chcąc na początku wojny zostać Neutralem, od jednego z liderów dostajesz wiadomość że: Nie pograsz se na tym serverze.
To nie bardzo rozumiem z jakiego powodu miał bym pomagać dla ludzi przez których musiałem zacząć grę na innym servie? Wydaje mi się że decyzja podjęta przez tych polaków którzy są przeciw gildi Nephilims jest trafna w tym przypadku.
Pewne jest to że "jeśli" wygrali by tą wojnę ludzie z Antici to na Azurze nie było by zbyt dużo miejsc na expienie ale za to nie wypłacę się, bo przenieść żadnej z moich postaci i tak nie mogę na inny server. To że potrafili się zjednoczyć Szwedzi świadczy tylko o tym że są dobrze zorganiowani i nie biorą tej gry zbyt do siebie, czego nie można powiedzieć o większości napalonych gówniarzy którzy mają swoje "5 min". i rzucają wyzwiskami na lewo i prawo.

Moja ODP na twojego posta Nurek oczywiście bez obrazy.
Pozdro


Yours,
Variacjus
Variacjus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-02-2010, 06:39   #12
Reloop
Użytkownik Forum
 
Reloop's Avatar
 
Data dołączenia: 17 12 2006
Lokacja: Tychy
Wiek: 37

Posty: 328
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mandarke Pokaż post
No my widzimy, że za wszelką cenę staracie się nas przestraszyć tym, że i tak nie będziemy mogli expić, więc żebyśmy przynajmniej przestali im pomagać, jednak nawet taka cena jest tego warta.
bez posta nuriela bylo juz wiadome ze wielkie wanted nie podpisze juz warmoda. i zobaczymy co zrobi antica jak sie o tym dowie ;d
Reloop jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-02-2010, 08:00   #13
spirit-of-bicho
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 27 09 2009

Posty: 115
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mandarke Pokaż post
mamy do wyboru dwie opcje:
a) pomóc obcym osobom, dzięki którym nic dobrego nie zawdzięczamy, ale także nic złego
b) pomóc osobom, którym zawdzięczani wiele złego
c) S*******aj na Premie. Tam nie bedziesz musial pomagac szwedom ktorzy tka czy siak wykopia cie z serwera i nie bedziesz musiał pomagac Zuterowi ktrory TOBIE nic zlego nie zrobil. No moze pare razy cie wyzwal ale to tylko gra nie bierz nic do siebie.
spirit-of-bicho jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-02-2010, 13:15   #14
Mandarke
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 09 02 2010
Lokacja: Mielec
Wiek: 33

Posty: 10
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Wanted
Świat: Azura
Domyślny

Super, wiedziałem, że zakładanie konta na tym żałosnym forum to błąd - zbyt dużo cwaniaczków, którzy potrafią ci nawrzucać tylko dlatego, że kryją się za anonimowym nickiem.
Mandarke jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-02-2010, 14:44   #15
ansekabanse
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 15 06 2009

Posty: 116
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Reloop Pokaż post
bez posta nuriela bylo juz wiadome ze wielkie wanted nie podpisze juz warmoda. i zobaczymy co zrobi antica jak sie o tym dowie ;d
co by sie nie stalo,i tak wy jestescie w najchujowszej sytuacji ;d to co bedzie sie dzialo na azurze po waszej przegranej pokaze czas
ansekabanse jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-02-2010, 14:53   #16
Nuriel
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 10 11 2007
Lokacja: Gdańsk

Posty: 204
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Nuriel
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Nephilims
Świat: Azura
Poziom mag.: 72
Nuriel ma numer GG 3285381
Domyślny

Muszę przyznać, że zaskoczyło mnie to, że poziom postów w tym temacie nie spadł od razu na minus

Dzięki za odpowiedzi - właśnie to mnie ciekawiło, nic nie sugerowałem itd itd - to do niektórych.

Także Zuter miał rację - nie chodziło mi o osoby typu Urb i Drago, bo ich nikt u nas by nie chciał, tylko chodziło mi o osoby które mają przyjaciół i tu i tu. Część z nich się wypowiedziała, potwierdzając moje przypuszczenia, część nie - co tylko potwierdza fakt, że nie jest to aż taka prosta sytuacja (patrz: Bayter, który miotał się między jedną a drugą stroną cały czas ).

@ansekabanse

Najchujowszej sytuacji? Z tego co widzę to nasze chłopaki expią aż miło JEŚLI przegramy to oczywiście będzie lipa.. ale do totalnej porażki daleko, daleko - nie mówiąc już o tym, że praktycznie w KAŻDEJ wojnie ludzie przepowiadali nam przegraną

Pozdrawiam!
Nuriel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-02-2010, 15:16   #17
Mandarke
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 09 02 2010
Lokacja: Mielec
Wiek: 33

Posty: 10
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Wanted
Świat: Azura
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Nuriel
Także Zuter miał rację - nie chodziło mi o osoby typu Urb i Drago, bo ich nikt u nas by nie chciał, tylko chodziło mi o osoby które mają przyjaciół i tu i tu.
To musisz wiedzieć, że Polacy z Wanted (i Ci z Premii też) stanowią jedność, i nie zostawimy nikogo, tylko dlatego, że wy powiecie "ten i ten może z nami iść, reszty nie chcemyyy". To najmniej trafna droga, jeśli chcecie coś na tym polu zyskać (choć nie twierdzę, że jest coś w ogóle : P).
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Nuriel
nie mówiąc już o tym, że praktycznie w KAŻDEJ wojnie ludzie przepowiadali nam przegraną
To ile ich było?

Ostatnio edytowany przez Mandarke - 10-02-2010 o 15:22.
Mandarke jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-02-2010, 16:07   #18
ansekabanse
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 15 06 2009

Posty: 116
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Nuriel Pokaż post
Muszę przyznać, że zaskoczyło mnie to, że poziom postów w tym temacie nie spadł od razu na minus

Dzięki za odpowiedzi - właśnie to mnie ciekawiło, nic nie sugerowałem itd itd - to do niektórych.

Także Zuter miał rację - nie chodziło mi o osoby typu Urb i Drago, bo ich nikt u nas by nie chciał, tylko chodziło mi o osoby które mają przyjaciół i tu i tu. Część z nich się wypowiedziała, potwierdzając moje przypuszczenia, część nie - co tylko potwierdza fakt, że nie jest to aż taka prosta sytuacja (patrz: Bayter, który miotał się między jedną a drugą stroną cały czas ).

@ansekabanse

Najchujowszej sytuacji? Z tego co widzę to nasze chłopaki expią aż miło JEŚLI przegramy to oczywiście będzie lipa.. ale do totalnej porażki daleko, daleko - nie mówiąc już o tym, że praktycznie w KAŻDEJ wojnie ludzie przepowiadali nam przegraną

Pozdrawiam!
Mowiac o najchujowszej sytuacji nie mialem na mysli sytuacji obecnej (owszem expicie do momentu podpisania war mode) tylko o sytuacji ogolnej.To bylo do przewidzenia ze predzej czy pozniej wybuchnie wojna miedzy wygrana gildia a antica,a oraz fakt ze przegrany wejdzie w opozycję z anticą (mimo ze nurielski masz wiecej przyjaciol w af niz w nephilims ; ) ) Teraz to wy jestescie na celowniku,i jak przegracie to juz nie bedzie nikogo z kim bedziecie mogli stworzyc nowy sojusz.
ansekabanse jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-02-2010, 16:17   #19
Beda
Użytkownik Forum
 
Beda's Avatar
 
Data dołączenia: 07 11 2007
Lokacja: Siemiatycze

Posty: 35
Świat: Azura
Domyślny

"Tak sobie myślałem ostatnio - na co liczą Ci z Polaków, co zostali w Wanted (albo i nie) i walczą przeciw nam." jak widać jest to cytat z posta FIGHTERA NURIELA powinna ona brzmieć inaczej "i walczyć przeciw im" bo ty w tej wojnie to chyba tylko na 1 "akcji" byłeś jeżeli "akcje" sprzed war moda można nazwać akcja... WOJOWNIKU NURIELU KONIEC WAR MODA ZNOWU JESTEŚ ONLINE WIĘC ŻYCZĘ MIŁEGO EXPA!!!!!!! HURRRRRAAAA
__________________
MAMA CI MÓWIŁA BĘDZIESZ PRZEZ NIEGO PŁAKAĆ
MAMA CI MÓWIŁA ŻE TA MIŁOŚĆ JEST ZŁA
TY MYŚLAŁAŚ ŻE CI KOCHAĆ ZABRANIA
DZIŚ JUŻ WIESZ ŻE PRZED NIM CHRONIŁA CIE

Ostatnio edytowany przez Beda - 10-02-2010 o 16:18.
Beda jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-02-2010, 16:30   #20
Rudy_Kojot
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 10 2009

Posty: 46
Stan: Usunięty
Świat: Azura / Obsidia
Domyślny

Wszystko pięknie ładnie, polacy jednoczcie się, ale tak jak napisał Mandarke, Wanted stanowi jedność (według mnie), więc chyba raczej nic z tego ^^
Rudy_Kojot jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 00:22.


Powered by vBulletin 3