Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów > Azura

Notki

Azura Wydarzenia ze świata Azura

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 18-02-2010, 13:21   #81
spirit-of-bicho
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 27 09 2009

Posty: 115
Domyślny

eloth ty jebany kretynie w11 nie napisal ze bajter jest pedalem to po1. po 2 BAJTER PADL O NEP ZA TO ZE BYL SPAJEM A NIE ZA FRAJER - MOZE TERAZ TWOJ MOZG POJMIE TAKA MALA RZECZ ZE BAJTER SPAJOWAL


mandarke ty wez juz nie pierdol ze 150 osob bylo u nas aktywnych bo na zadnej ob nie blyo nas wiecje niz 20-25 wiec co ty kurwa pierdolisz o 150 osobach online -,- poza tym kup pacca i wtedy pierodol jakie nep jest zle bo rozwiazalo war mode
spirit-of-bicho jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 18-02-2010, 13:45   #82
Ciri the Witcher
Zbanowany
 
Ciri the Witcher's Avatar
 
Data dołączenia: 19 06 2006

Posty: 356
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Kamyxx
Profesja: Elder Druid
Gildia: Nephilims
Świat: Azura
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Eloth' Pokaż post

'Kiedys' przegraja, ale teraz to Ty grzejesz czesciej pz wiec japa
A ty nawet tutaj nie stoisz w pz, bo Cie wywalili z servera, wiec po co sie udzielasz kapiszonie?

@Mandarke
Chcialbym, zebys byl choc w jednej dziesiatej tak inteligentny jak Aglerer.
Ciri the Witcher jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-02-2010, 13:51   #83
Eloth'
Użytkownik Forum
 
Eloth''s Avatar
 
Data dołączenia: 03 03 2009
Lokacja: Sieradz

Posty: 172
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ciri the Witcher Pokaż post
A ty nawet tutaj nie stoisz w pz, bo Cie wywalili z servera, wiec po co sie udzielasz kapiszonie?
A kto mnie z serwa wywalil uwazasz? Tylko z wlasnej i nieprzymuszonej woli nie gram w te pixele poki co. A one u Ciebie wywuluja euforie i podniecenie widzac jak ty sie wypowiadasz na forum tu jak i tibia.com.
__________________

Ostatnio edytowany przez Eloth' - 18-02-2010 o 13:52.
Eloth' jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-02-2010, 13:54   #84
Beda
Użytkownik Forum
 
Beda's Avatar
 
Data dołączenia: 07 11 2007
Lokacja: Siemiatycze

Posty: 35
Świat: Azura
Domyślny

WITAMY CZAS EXPA!!!!!!!!!!!!!!!!!
(widocznie juz za dużo lvl poleciało)
a co do aktywności na ob to obadasz ilu was będzie teraz jak już nie ma war moda :<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
__________________
MAMA CI MÓWIŁA BĘDZIESZ PRZEZ NIEGO PŁAKAĆ
MAMA CI MÓWIŁA ŻE TA MIŁOŚĆ JEST ZŁA
TY MYŚLAŁAŚ ŻE CI KOCHAĆ ZABRANIA
DZIŚ JUŻ WIESZ ŻE PRZED NIM CHRONIŁA CIE

Ostatnio edytowany przez Beda - 18-02-2010 o 13:56.
Beda jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-02-2010, 14:26   #85
Ciri the Witcher
Zbanowany
 
Ciri the Witcher's Avatar
 
Data dołączenia: 19 06 2006

Posty: 356
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Kamyxx
Profesja: Elder Druid
Gildia: Nephilims
Świat: Azura
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Eloth' Pokaż post
A kto mnie z serwa wywalil uwazasz? Tylko z wlasnej i nieprzymuszonej woli nie gram w te pixele poki co. A one u Ciebie wywuluja euforie i podniecenie widzac jak ty sie wypowiadasz na forum tu jak i tibia.com.
sorry, ale sprzedalem wszystkie swoje chary pidzionie
Ciri the Witcher jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-02-2010, 14:32   #86
spirit-of-bicho
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 27 09 2009

Posty: 115
Domyślny

jedyne odczucie jakie mam przy tym forum to kurwa bezradnosc jak musze czytac glupote ktora prezentuje nam wspanialy wszystko wiedzacy eloth co duza morde do wyzywania ma ale boi sie paka kupic i mowi ze skonczyl grac w pixele. jak skocznyles grac to s*******aj z tego forum przyglupie
spirit-of-bicho jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-02-2010, 14:37   #87
Mandarke
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 09 02 2010
Lokacja: Mielec
Wiek: 33

Posty: 10
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Wanted
Świat: Azura
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez bicho
mandarke ty wez juz nie pierdol ze 150 osob bylo u nas aktywnych bo na zadnej ob nie blyo nas wiecje niz 20-25 wiec co ty kurwa pierdolisz o 150 osobach online -,- poza tym kup pacca i wtedy pierodol jakie nep jest zle bo rozwiazalo war mode
Nie mówiłem, że macie 150 osób NA RAZ online, tylko 150 aktywnych, czyli takich, co grają, co logują się przynajmniej raz na - powiedzmy - dwa dni. A takich macie cały zastęp.

A to, że "nie mieliśmy więcej niż 20 osób na żadnym OB" to chyba jakaś kpina jest, a zarazem kolejny dowód, że nie masz pojęcia o czym mówisz, i że nie należy brać tego co piszesz na poważnie (jakby ktoś kiedyś brał...).

Pacca miałem przez ponad 7 miesięcy wojny, teraz chwilowo nie mogę mieć (mimo, że wygrywamy), więc niech cię to nie boli.

Zresztą - nikogo takiego jak Bichowski nie widziałem jeszcze w tej, ani żadnej innej wojnie. Chyba nie bez powodu wstydzisz siępodpisać nickiem z gry, i słusznie.

Ostatnio edytowany przez Mandarke - 18-02-2010 o 14:42.
Mandarke jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-02-2010, 14:49   #88
Ciri the Witcher
Zbanowany
 
Ciri the Witcher's Avatar
 
Data dołączenia: 19 06 2006

Posty: 356
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Kamyxx
Profesja: Elder Druid
Gildia: Nephilims
Świat: Azura
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mandarke Pokaż post
Nie mówiłem, że macie 150 osób NA RAZ online, tylko 150 aktywnych, czyli takich, co grają, co logują się przynajmniej raz na - powiedzmy - dwa dni. A takich macie cały zastęp.

A to, że "nie mieliśmy więcej niż 20 osób na żadnym OB" to chyba jakaś kpina jest, a zarazem kolejny dowód, że nie masz pojęcia o czym mówisz, i że nie należy brać tego co piszesz na poważnie (jakby ktoś kiedyś brał...).

Pacca miałem przez ponad 7 miesięcy wojny, teraz chwilowo nie mogę mieć (mimo, że wygrywamy), więc niech cię to nie boli.

Zresztą - nikogo takiego jak Bichowski nie widziałem jeszcze w tej, ani żadnej innej wojnie. Chyba nie bez powodu wstydzisz siępodpisać nickiem z gry, i słusznie.
150 typa, wspieranych przez oddzial GROMu, CIA jako battlecomanderow i cala horda tureckich zamachowcow-samobojcow, ktorzy gotowi sa oddac zycie za 12 dziewic co daje nam okolo dwoch tysiecy typa na wasza garstke.
Ciri the Witcher jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-02-2010, 14:50   #89
Siggurdius
Użytkownik Forum
 
Siggurdius's Avatar
 
Data dołączenia: 18 02 2006

Posty: 269
Profesja: Elite Knight
Gildia: Wanted
Świat: Azura
Domyślny

zawsze jak sie dostaje po dupci to sie zaczyna sapanie ze przeciwnik mial przewage. wiemy to juz, na pierwszy rzut oka widac ze antica ma przewage w levelach itp. to jest wojna wiec zamiast whine'owac wesola banda Marjoli, w tym wierny poplecznik Rudy powinna przystapic do kontraktaku. co do tego akurat nie mam watpliwosci, bo na tym rudym kasku niejeden sobie zeby polamal.

najmniejsze psy najglosneij szczekaja - do mnie tez sie to odnosi, ale nie tylko.
Siggurdius jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-02-2010, 14:54   #90
eldar
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 02 04 2007
Lokacja: Rzeszów
Wiek: 32

Posty: 93
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Swifthand
Profesja: Druid
Gildia: Deduwa
Świat: Azura
Poziom: 54
Poziom mag.: 44
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez spirit-of-bicho Pokaż post
jedyne odczucie jakie mam przy tym forum to kurwa bezradnosc jak musze czytac glupote ktora prezentuje nam wspanialy wszystko wiedzacy eloth co duza morde do wyzywania ma ale boi sie paka kupic i mowi ze skonczyl grac w pixele. jak skocznyles grac to s*******aj z tego forum przyglupie
@kamyk



ps: ja tylko cytuje : )
eldar jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-02-2010, 15:03   #91
spirit-of-bicho
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 27 09 2009

Posty: 115
Domyślny

150 osob ktore loguja sie raz na 2 dni ahahah trzymajcie mnie bo takiej glupoty to juz dawno nie slyszalem- jak ty zdales szkole to ja nie wiem widac korupcja w tym twoim zadupiu ladnie sie rozwija

siggu
ja nie mowie ze to wina tylko dlatego ze was jest wiecej co jest faktem. u nas jest duzo osob co sa trzesidupami i loguja sie tylko jak mozna expic i pada sie raz na tydzien a nie raz na 10 min

Ostatnio edytowany przez spirit-of-bicho - 18-02-2010 o 15:13.
spirit-of-bicho jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-02-2010, 15:12   #92
Ciri the Witcher
Zbanowany
 
Ciri the Witcher's Avatar
 
Data dołączenia: 19 06 2006

Posty: 356
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Kamyxx
Profesja: Elder Druid
Gildia: Nephilims
Świat: Azura
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez eldar Pokaż post
@kamyk



ps: ja tylko cytuje : )
siema
haha
Ciri the Witcher jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-02-2010, 15:29   #93
ansekabanse
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 15 06 2009

Posty: 116
Domyślny

Co do niektorych-mozna rozmawiac o wojnie bez obrzucania sie nawzajem miesem,a jak ktos ma za słabe nerwy to może niech lepiej w ogole nie zaglada na to forum?Lepiej dbac o zdrowie w mlodym wieku :/

@topic- nie wiem jaka marjan obral taktyke ze zrezygnowal z war moda,bo w tym momemcie tylko wiecej osob moze dojsc do wanted z tych,ktorzy nie zdazyli tego zrobic wczesniej.Być moze szykuje sie jakaś fala pomocy dla neph z innych servow,i szanse sie troche wyrównają
ansekabanse jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-02-2010, 15:42   #94
Mandarke
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 09 02 2010
Lokacja: Mielec
Wiek: 33

Posty: 10
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Wanted
Świat: Azura
Domyślny

Aż sobie zadałem ten trud i przeglądnąłem szybko last loginy wszystkich od was. Wyszło, że na 135 członków gildii przez ostatnie 48 godzin nie logowało się 19 osób (nie licząc zbanowanych) = macie 116 osób w samej gildii. To już jest wystarczająco do prowadzenia war moda.

Jak dodacie tych Gete Knigtów, Shojiów i resztę osób, które uciekły z war moda jeszcze przed waszym poddaniem go, oraz tych, którym "zapomnieliście" dać inva, albo daliście, a oni nie dołączyli, to będzie akurat coś koło 150. Może trochę mniej, ale nie wiele się myliłem.

Mniejsza zresztą o to ile, ważne, że wystarczająco, żeby walczyć w war modzie. A nie tego można było się spodziewać, po tym jak Zuther i inni spamowali dzień w dzień "podpiszcie war moda pi*dy czekamyyyy!!!" i po tych zabiegach obu stron, żeby w war modzie nie przeszkadzały 'second chary'/noob chary. Miała być czysta (przynajmniej pod tym względem) wojna, a poddaliście się po trzech dniach (widać, kto bardziej korzystał na non war mode charach).

@up
My nie możemy nikogo zapraszać, bo mamy wojnę z jakąś Ulfą Mulfą
Mandarke jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-02-2010, 17:28   #95
Artemon
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 04 2008

Posty: 99
Imię: Artemon
Świat: Azura
Poziom: 6
Skille: 6/9
Poziom mag.: -2
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez spirit-of-bicho Pokaż post
jedyne odczucie jakie mam przy tym forum to kurwa bezradnosc jak musze czytac glupote ktora prezentuje nam wspanialy wszystko wiedzacy eloth co duza morde do wyzywania ma ale boi sie paka kupic i mowi ze skonczyl grac w pixele. jak skocznyles grac to s*******aj z tego forum przyglupie
Nikt Ci nie każe niczego czytać.
Artemon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-02-2010, 19:23   #96
Johny Cross
Użytkownik Forum
 
Johny Cross's Avatar
 
Data dołączenia: 15 01 2006
Lokacja: Zielona Góra
Wiek: 33

Posty: 82
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Azura
Domyślny

dobrze ze tutaj wojna nigdy sie nie skonczy DD, zawsze sie znajdzie zastęp ludzi gotowych do bronienia swoich guildmembersow albo ciskania po enenemiach. nie ma znaczenia kto jest z kim, kto przegrywa a kto expi. Wiadome jest tylko to ze niedlugo tibia przestanie istniec a banda oslow z tego forum podzieli sie i pozakladaja konta na forach dotyczacych innych gier by tam wyrazac swoje trafne i nadzwyczaj elokwentne spostrzezenia. Tak wiec piszcie poki mozecie ;DDD

pozdro 600.


ps. wyzywajcie sie ile chcecie! ;d
Johny Cross jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-02-2010, 21:11   #97
Reloop
Użytkownik Forum
 
Reloop's Avatar
 
Data dołączenia: 17 12 2006
Lokacja: Tychy
Wiek: 37

Posty: 328
Domyślny

chlopaki tibia dobija do dna, warningi nie znikaja, wydaje mi sie ze dla niektorych konczy sie juz przygoda. pamietajacie jednak co by sie nie dzialo prawdziwe WAnted bedzie moim wrogiem numer 1, a na was wystarcza mi nubchary ;]

"Nie mniej jednak, gratuluję posunięcia"

brawo marek wkoncu sluszna decyzja. i juz widac postep na nasza korzysc. gramy tak jak przeciwnik pozwala. jak esfares wbije lvl embermane to bedzie nowy warmode, a teraz pchamy gpki i robaki

Ostatnio edytowany przez Reloop - 18-02-2010 o 21:14.
Reloop jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-02-2010, 21:16   #98
LadyCipuszka
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 20 10 2009

Posty: 32
Gildia: Nemhilips
Domyślny

Widze ze Marjola zdazyl odrobic juz jeden level, hahahahahahahah, pogratulujcie mu
LadyCipuszka jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-02-2010, 21:27   #99
ansekabanse
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 15 06 2009

Posty: 116
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Reloop Pokaż post
chlopaki tibia dobija do dna, warningi nie znikaja, wydaje mi sie ze dla niektorych konczy sie juz przygoda. pamietajacie jednak co by sie nie dzialo prawdziwe WAnted bedzie moim wrogiem numer 1, a na was wystarcza mi nubchary ;]

"Nie mniej jednak, gratuluję posunięcia"

brawo marek wkoncu sluszna decyzja. i juz widac postep na nasza korzysc. gramy tak jak przeciwnik pozwala. jak esfares wbije lvl embermane to bedzie nowy warmode, a teraz pchamy gpki i robaki
Przyznaj zuther,ze poprostu okazaliscie sie zbyt chujowi,i wiecie ze nie wygracie tej wojny otwartymi openami
ansekabanse jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-02-2010, 21:34   #100
Sehil
Użytkownik forum
 
Sehil's Avatar
 
Data dołączenia: 20 12 2009
Lokacja: Leszno

Posty: 13
Imię: Sehil
Profesja: Royal Paladin
Gildia: HEAD HUNTERS
Świat: Azura
Domyślny

Ja pierdole chwila na tibia.pl i odrazu mi sie morda cieszy: D
Sehil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 22:43.


Powered by vBulletin 3