Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > RPG

Notki

RPG Wszystko o grach RPG i cRPG, czy może MMORPG.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 05-01-2011, 13:12   #941
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

Omg po jakiego grzyba ludzie na ranki chodzą z postaciami które kupili 10 minut temu i zagrali nimi jedną grę. Srsly, nawet xxlolkingxx069696 nie wyskiluje się w 5 min jednym charem żeby ogarniać nim ranki. Pieprzone brainafki.

Anyway ten champ nie wydaje się być zły wbrew pozorom. Tak po pierwszej grze. Da się nim coś ugrać chyba.

Ostatnio edytowany przez Rybzor - 05-01-2011 o 13:38.
Rybzor jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 05-01-2011, 15:23   #942
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

Albo mid albo side lane z Janną.
__________________
Ooh to be a Gooner.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-01-2011, 15:54   #943
_WrD_
Użytkownik Forum
 
_WrD_'s Avatar
 
Data dołączenia: 01 05 2007

Posty: 1,261
_WrD_ ma numer GG 5762125
Domyślny

Global ulti?
_WrD_ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-01-2011, 18:38   #944
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

Buty na cooldown reduction są super. Wystarczy zestaw runek na CR, buty, i itemek za 850 który daje 200 hp i -10% CR (nie pamiętam nazwy, taka kula czerwona) i Vladzio ma - 40%. Przeżywalność zwiększona niesamowicie (kałuża bardzo często), DPS również, za bardzo małą cenę. Te buty po prostu robią miazgę. Masz blue buffa przez całą grę :3. No i w late game można je zamienić np na frozen heart i wziąć jakieś inne. (chociaż frozen heart akurat mane daje, ale i tak jest dobry, nawet dla vladzia)

Ostatnio edytowany przez Rybzor - 05-01-2011 o 18:47.
Rybzor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-01-2011, 20:50   #945
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

Dorans Ring + Rabadons Deathcap = 260~ AP.

Nerf.
__________________
Ooh to be a Gooner.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-01-2011, 21:36   #946
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

Na utubie czytałem, że riot stworzył grę niestety darmowa, przez co ma najbardziej shit community wszech czasów, pokroju tibii. Smutne ale prawdziwe. Chyba 3 rankedy właśnie przegrałem, za darmo. W jednym typ fidował specjalnie, w pozostalych kolesie siedzieli afk. No comment, wolałbym, żeby ta gra była płatna, paradoksalnie.
Rybzor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-01-2011, 22:01   #947
Alanus Lutinum
Użytkownik Forum
 
Alanus Lutinum's Avatar
 
Data dołączenia: 28 07 2005
Wpisy bloga: 1

Posty: 735
Stan: Niegrający
Profesja: Elite Knight
Świat: Obsidia
Alanus Lutinum ma numer GG 6972780
Domyślny

Troche jesty shit community. Sam naleze do tej czesci gry, kiedy juz na 100% wiem ze gre wdupimy, bo jakis farciarski gankplank skroil nam barona w grze, albo przeciwnik zrobil 10 dragonow, albo staty teamu to 0/20, to mam juz solidnie to w dupie i sprzedaje all itemy, kupuje boots of mobility i warduje cala mape, na czacie spamuje "we see you". Ewentualnie jak gram jakims champem co ma blinka to biegam po dedzie do spawna i spamuje "FOR ALLAH!".
Alanus Lutinum jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-01-2011, 22:10   #948
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

No ja na ogół jak wiem, że na bank przegram i nie chcą dać surrender idę do bazy, daję alt taba i zajmuje się czymś innym. Nie mam nic przeciwko temu, że ktoś nie lubi wastować czasu. Ale jak widzę specjalny feeding od 1 lvla i sobie pomyślę, że zanim nam zjadą tego nexusa minie 20-40 minut, to mi się odechciewa, srsly. Niech wprowadzą abonament, to przynajmniej wykluczy się część dzieci.

Całe szczęście niedługo odstawiam LoLa i wracam do WoWa. Koniec z debilami : d

Ostatnio edytowany przez Rybzor - 05-01-2011 o 22:15.
Rybzor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-01-2011, 22:18   #949
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

To dziwne Ryba, że taki Jiji z US ma ze 20 smurfów z czego każdym ma ponad 1600 elo, a jego main ma ponad 2000.

Ktoś umie grać, to się wybije.

Btw, smurf Wickda ma wyższe elo niż jego main, na EU. Przynajmniej jakiś czas temu tak było.
__________________
Ooh to be a Gooner.

Ostatnio edytowany przez Yoh Asakura - 05-01-2011 o 22:20.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-01-2011, 22:24   #950
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

To co napisałeś jest takie durne (jak zwykle), że nawet nie chciało mi się komentować, ale nie mam co robić, to why not.

Sry. ale nie jestem xxlolkingiemxx, i jeżeli wg ciebie ktoś kto nie gra jak zwycięzca wcg nie umie grać, to sry, ale w tym wypadku ja nie umiem tak samo jak ty. I nie, nie wybijesz się dostając przeciwnika, który feeduje od 1 minuty. No a tak w ogóle, to kto tu mówi, o jakimś wybijaniu się? Ja pisałem o swoich ostatnich 3 grach, a nie o żadnym dłuższo-terminowym kalendarzu lol. Baaardzo jestem ciekawy jaki będziesz miał ELO po 200 grach na ranked. Chętnie wrócę do tego tematu za pare miesięcy i wpadnę tylko po to, żeby cię wyśmiać po raz kolejny

Twoja wypowiedź ma wartość null. Jezu, serio cieszę się, że wrócę do tego wowa i przestawię się na pobliski temat z tego działu, gdzie nie ma ludzi jak ty, piszących takie debilne treści w 99% postów . To będzie błogosławieństwo ; d


Btw Vlad jest immune na ulti tego nowego championa : D

Ostatnio edytowany przez Rybzor - 05-01-2011 o 22:51.
Rybzor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-01-2011, 22:57   #951
Erverse
Użytkownik Forum
 
Erverse's Avatar
 
Data dołączenia: 19 12 2007
Lokacja: Olecko

Posty: 2,259
Stan: Na Emeryturze
Erverse ma numer GG 9055526
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Yoh Asakura Pokaż post
To dziwne Ryba, że taki Jiji z US ma ze 20 smurfów z czego każdym ma ponad 1600 elo, a jego main ma ponad 2000.

Ktoś umie grać, to się wybije.

Btw, smurf Wickda ma wyższe elo niż jego main, na EU. Przynajmniej jakiś czas temu tak było.
To dlaczego ty nie masz high elo? Przecież jesteś najlepszym graczem z tego forum?


@ i może mi ktoś do chuja pana powiedzieć dlaczego wyskakuje mi "launcher has expierienced an error" przy patchowaniu? Nawet reinstall nie pomógł. Pojebany jest ten eu klient.
Erverse jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-01-2011, 23:23   #952
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rybzor Pokaż post
Sry. ale nie jestem xxlolkingiemxx, i jeżeli wg ciebie ktoś kto nie gra jak zwycięzca wcg nie umie grać, to sry, ale w tym wypadku ja nie umiem tak samo jak ty. I nie, nie wybijesz się dostając przeciwnika, który feeduje od 1 minuty. No a tak w ogóle, to kto tu mówi, o jakimś wybijaniu się? Ja pisałem o swoich ostatnich 3 grach, a nie o żadnym dłuższo-terminowym kalendarzu lol. Baaardzo jestem ciekawy jaki będziesz miał ELO po 200 grach na ranked. Chętnie wrócę do tego tematu za pare miesięcy i wpadnę tylko po to, żeby cię wyśmiać po raz kolejny

Twoja wypowiedź ma wartość null. Jezu, serio cieszę się, że wrócę do tego wowa i przestawię się na pobliski temat z tego działu, gdzie nie ma ludzi jak ty, piszących takie debilne treści w 99% postów . To będzie błogosławieństwo ; d
Idź płakać na wszystkich ze swojej drużyny dalej. W końcu wszyscy wokół ciebie lamią, tylko nie ty

Cytuj:
To dlaczego ty nie masz high elo? Przecież jesteś najlepszym graczem z tego forum?
Nie gram rankedów pało :*

i jedną ciotę mniej w lola, brawo Riot
__________________
Ooh to be a Gooner.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-01-2011, 23:38   #953
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Yoh Asakura Pokaż post
i jedną ciotę mniej w lola, brawo Riot
Wspominałem już coś o shit community? Tak, to właśnie takie dzieciuchy jak ty. Nadawałbyś się na ich wodza, rofl. Tylko tamte barany uważały by, że twoje wypowiedzi mają jakąkolwiek wartość merytoryczną.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Yoh Asakura Pokaż post
Idź płakać na wszystkich ze swojej drużyny dalej. W końcu wszyscy wokół ciebie lamią, tylko nie ty
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Yoh Asakura Pokaż post
Co jest do cholery, ten LoL szaleje, 3 raz z rzędu dostałem ludzi do drużyny, którzy nawet nie mają 30 lvla vs ludzie, którzy mają minimalną ilość winów na poziomie 400.

BRAWO, 3 porażki przez problemy z serverami, których oczywiście szanowni gracze z US nie mają.
K thx bye.

A tak, żeby podkreślić to jakim jesteś kretynem, dodam tylko, że nigdzie nie pisałem o jakimkolwiek lamieniu osób z jakimi gram, tylko DC/afk/specjalny feed. Pisz dalej sam do siebie i czytaj tekst, którego nie ma (tak jak w poprzednim poście). Jakby ktoś wymyślił niższą wartość w przyrodzie niż zero absolutne, to bym cię z tym porównał.

Ostatnio edytowany przez Rybzor - 05-01-2011 o 23:48.
Rybzor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-01-2011, 23:53   #954
_WrD_
Użytkownik Forum
 
_WrD_'s Avatar
 
Data dołączenia: 01 05 2007

Posty: 1,261
_WrD_ ma numer GG 5762125
Domyślny

@ktośtam up
Zgadzam się z tym, że LoL powinien być płatny. Community byłoby miliard razy lepsze, bo dzieci neo na utrzymaniu rodziców nie mieliby jak płacić abonament, który swoją drogą nie musiałby być wysoki. Wzrosłaby nie tylko jakość community, ale całej gry, jej supportu i ogólnego wyglądu. Chciałbym żeby menu główne i interfejs były tak zajebiste i dynamiczne jak w StarCrafcie 2. :/
_WrD_ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-01-2011, 00:05   #955
Erverse
Użytkownik Forum
 
Erverse's Avatar
 
Data dołączenia: 19 12 2007
Lokacja: Olecko

Posty: 2,259
Stan: Na Emeryturze
Erverse ma numer GG 9055526
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Yoh Asakura Pokaż post
Idź płakać na wszystkich ze swojej drużyny dalej. W końcu wszyscy wokół ciebie lamią, tylko nie ty


Nie gram rankedów pało :*

i jedną ciotę mniej w lola, brawo Riot
No to zajebiście, że nie grasz. Kilka dni temu grałeś. Zaczyna się wyzywanie? Tu pokazałeś jaki jesteś dojrzały gościu ; ) Jeśli myślisz, że urazisz mnie stwierdzeniem, że jestem "ciotą w lolu" to jesteś niezrównoważony psychicznie. Głęboko w dupie mam to, kim jestem według ciebie w jakiejś tam grze. Życie toczy się poza monitorem(ya, srsly) i liczy się to kim jesteś właśnie w tym "drugim" życiu. Powodzenia w na*******aniu w lola frajerze. Bez szacunku podpisano erverse : )
Erverse jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-01-2011, 00:20   #956
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

Na rankedzie deklu nie dostaniesz człowieka, który nie ma 30 lvla. Nawet jak masz w killach 0:20 dla opp teamu, to i tak w 50 minucie to wszystko się równoważy. Nie umiesz poprowadzić drużyny do zwycięstwa, będziesz gnił na 1200.

erverse, nie gram, bo się nie opłaca, i tak niedługo reset, sto stfuuu
__________________
Ooh to be a Gooner.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-01-2011, 00:30   #957
Erverse
Użytkownik Forum
 
Erverse's Avatar
 
Data dołączenia: 19 12 2007
Lokacja: Olecko

Posty: 2,259
Stan: Na Emeryturze
Erverse ma numer GG 9055526
Domyślny

W takim razie życzę ci abyś się wybił na hajelo po tym resie i miał swój własny livestream, będziesz opowiadał jak to kiedyś grałeś z nubami z pewnego forum i lamili jak chooy, a oglądający będą się śmiać jak nigdy z takich nubów jak my : )
Erverse jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-01-2011, 00:42   #958
Quezacoatl
Satyryk
 
Quezacoatl's Avatar
 
Data dołączenia: 22 08 2005
Lokacja: Tu i tam
Wiek: 35
Wpisy bloga: 2

Posty: 1,177
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
BRAWO, 3 porażki przez problemy z serverami, których oczywiście szanowni gracze z US nie mają.
Ktos cos o mnie... ?
Ohhh... No tak. Od poczatku bylo jasne ze EU klient i servery beda w stylu "odwalcie sie z mailami wolajacymi o serwery w europie". Dlatego ci Europejczycy co lubia pograc zostali na US kliencie i serwerach. Lepiej mi pograc na nieodczuwalnym 150ms pingu niz nie pograc wcale.
__________________
Modzie! Wpisz się do księgi!
Quezacoatl jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-01-2011, 00:55   #959
_WrD_
Użytkownik Forum
 
_WrD_'s Avatar
 
Data dołączenia: 01 05 2007

Posty: 1,261
_WrD_ ma numer GG 5762125
Domyślny

Nudzi mi się LoL powoli :/ I WoW. I ogólnie gry online. Właśnie scarrowałem normal grę Lux (!), win, i stwierdziłem że ta gra jest debilna :D Na normalach za łatwo, na rankedach grają kretyni, jedyny sposób to grać 5v5 premade ze sprawdzonym teamem, którego nie mam ochoty szukać. Idę pograć na konsoli.

Ostatnio edytowany przez _WrD_ - 06-01-2011 o 00:58.
_WrD_ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-01-2011, 03:08   #960
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

+61 win/lose ratio, carruje wręcz niemożliwe gry, dla przykładu ostatnia gra Xinem - spushowali nam mid do inhibitora, przegrywaliśmy każdy team fight, mieli barona, ale byłem sfarmiony, miałem odpowiedni build kontrujących ich postacie. Poczuli się zbyt pewnie, ja kupiłem eliksiry, oni backdoorowali w 4 bot, a ich mirror Xin sobie farmił miniony na midzie. Lecę do niego na Ghoście, E + R + Q + W, Wits End + Madredy + slow z Malleta i dot z lizarda, no nie miał szans na reakcję, zleciała się jego drużyna, cały focus na siebie wziąłem, szybki cleanse ulti Malza quicksilverem, zabiłem go, potem zabiłem Sonę, więcej nie wytrzymałem, padłem po triplu, ale poszedł ace, jeden push przez środek i mój team skończył.

Miałem brainafka Shaco, który sobie złożył 2x Hextecha i był generalnie bezużyteczny, Malzahar w kulminacyjnym momencie miał ponad 800 AP, Sona prawie 20 stacków na mejaiu, Kog też miał mega dps, a w moim teamie Ryze miał 28 level i był mało użyteczny, miałem dobrego Mundo, który stankował w ostatnim pushu wszystkie turrety, no i jeszcze średnio ogarniającą Caitlyn, bo grała pierwszy raz.

Ale ja nie płakałem, że mam taką i siaką drużynę, odrzucałem każde głosowanie na surra, sytuacja wydawała się już być właściwie beznadziejna, po prostu moja drużyna przetrwała do momentu, kiedy jedyną różnicę robił już baron, a resp trwa 70 sekund, podjąłem odpowiednią decyzję, byłem w odpowiednim miejscu, miałem odpowiednią farmę, odpowiedni build, zrobiłem, co do mnie należało i wygrałem tę grę.

W killach mieli przewagę bodajże 15-20, może nawet trochę więcej, początek był tragiczny, generalnie ten ostatni team fight był jedynym, jakiego udało nam się wygrać.

Ale przecież znacznie łatwiej jest rozłożyć szeroko ręce, płakać, że ma się idiotów w drużynie i po prostu przegrać. Co nie, ryba?
__________________
Ooh to be a Gooner.

Ostatnio edytowany przez Yoh Asakura - 06-01-2011 o 03:10.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 5 (zarejestrowanych: 0, gości: 5)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 08:58.


Powered by vBulletin 3