Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Magia

Notki

Magia Magiczne zaklęcia, runy, potężni magowie. Tutaj wszystko o magii w Tibii

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 16-02-2005, 07:10   #1
Hekmet
Użytkownik Forum
 
Hekmet's Avatar
 
Data dołączenia: 30 10 2004
Lokacja: Gdańsk
Wiek: 34

Posty: 37
Stan: Aktywny gracz
Imię: Haos Woman
Profesja: Elder Druid
Gildia: Homicidium
Świat: Eternia
Poziom: 42
Poziom mag.: 54
Hekmet ma numer GG 4502431 Adres Jabbera do Hekmet
Żarówka mag czy druid

Czesc wam mam dylemat bo zaczalem grac druidem ma 19 lvl i pacc ale zastanawiam sie jaka jest przszlosc dla druida na wyrzszym lvlu? Bo mag ma Ultimate explosion a druid?? moze kupic tylko sd czy oplaca mi sie grac druidem czy lepiej zmienic na sorca?? a jezeli powiecie ze juz lepiej zostac przy drucie to napiszcie jak bede sobie radzil na wyrzszych lvlach. thx for all
(teraz ide do szkoly ale jak wroce to zobacze co napisaliscie)
Hekmet jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 16-02-2005, 07:48   #2
Arthus Drag'Tail
Użytkownik Forum
 
Arthus Drag'Tail's Avatar
 
Data dołączenia: 19 11 2004

Posty: 380
Domyślny

Jak dla mnie, to rób co chcesz...
UE wbrew pozorom wcale nie jest takie przydatne, jakby się mogło wydawać, bo 800 many to trochę dużo. Co do SD- na wyższych lvl'ach i tak się je kupuje, więc nie wiem co za różnica. Na Antice jest bodajże 161lvl Elder Druid, a skoro on doszedł do takiego lvl'a, to jest to możliwe. Jak wykupisz sobie promocję, to będziesz mógł fortunę zbijać na robieniu bp UH (2h 10min jeden).
Sorc ma za to przydatne czary jak np. Energy wave, Great energy beam...

Aha.... Uwzględnij także to, iż sorcem i drutem na początku się powoli expi, więc dojście kolejny raz do 19 lvl'a może ci trochę zająć.

Wypisałem tu wg. mnie najważniejsze rzeczy, a wybór pozostawiam tobie.
Arthus Drag'Tail jest offline  
stary 16-02-2005, 08:14   #3
Kamlot De'Kapy
Użytkownik Forum
 
Kamlot De'Kapy's Avatar
 
Data dołączenia: 17 01 2005
Lokacja: Lokacja
Wiek: 33

Posty: 259
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Elite Knight
Gildia: Slipknot
Świat: Titania
Poziom: 40
Skille: 75+/75+
Poziom mag.: 5
Kamlot De'Kapy ma numer GG 2967718
Domyślny

Wedlug mnie powinnes wybrac raczej swoja taktyke:
-Druid jak dla mnie ma magie defensywna (uh,ih,magic shield)
-A sorc ofensywna (SD i inne co nieposiada druid)

to tyle co wiem o tych dwoch profesjach
__________________
W moim sercu Bydgoszcz i Zawisza WKS!
W trzy kolory stroisz się!
Błękit nieba, biel i czerń!
To są barwy wspaniałe!
Za nie oddam życie swe!
Bo uwielbiam Zawiszę!
On dziś dla nas w piłkę gra!
I trzy punkty zdobywa!
See you in Matchs Zawisza's

Prosze nie wchodź...nieee!!
Wejdziesz - niewyjdziesz
A tak na marginesie... HAIL KYRA! - jesli chcesz zobaczyc prawdziwe oblicze Kyry to kliknij tu!
Kamlot De'Kapy jest offline  
stary 16-02-2005, 09:01   #4
Thomasi
Użytkownik Forum
 
Thomasi's Avatar
 
Data dołączenia: 31 07 2004
Lokacja: Warszawa

Posty: 395
Imię: Tomasi
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Arcania
Domyślny

zmien na sorca to w miare wczesnie 19 lvl mozna zrobic w kilka dni a wiem z wlasnego doswiadczenia mialem eldea na 32 i zmienilem mam sorca 34 i gra sie duzo ciekawiejczasem jak sie loguje na eldera brakuje mi e-wave
__________________
^^
Thomasi jest offline  
stary 16-02-2005, 09:54   #5
Aureliunkunfun (DruiD)
Użytkownik Forum
 
Aureliunkunfun (DruiD)'s Avatar
 
Data dołączenia: 08 02 2005
Wiek: 30

Posty: 101
Domyślny

to jest twoja decyzja

DruiD - postac ktora tworzy uh (najlepsza runa healujaca) druid to postac lecznicza taka bardziej defensywna ktora sie chowa na koncu i np. jak ma pacca i tluka jakiegos mocnego stwora to druid moze exura sio "nick i leczyc dobrze i zarabiac na uh (juz od 11 lvla)

Sorc - postac ktora tworzy sd (najmocniejsza runa ofensywna) sorc to postac ofensywna ktora pcha sie w srodek tlumu i tlucze sd'kami ktore tez dobrze czasem sie sprzedaja potrafi czasem niezle przylozyc z ue .

ja podalem ich zalety

a teraz wspolne wady

i sorc i drut to postacie magiczne nie sa zbyt twarde i mocne w walce w zwarciu ich taktyki sa proste uciekac i strzelac uciekac i strzelac nie dac zeby za mocno monster ciebie bil (jak cos to uh )

no mam nadzieje ze ci pomoglem
__________________
jeste Aureliunkunfun tylko zapomnialem passa do aureliunkunfuna a zapomniales haslo nie wysylalo mi na emaila hasla



Aureliunkunfun (DruiD) jest offline  
stary 16-02-2005, 10:05   #6
Shinjix
Master Alucard
 
Shinjix's Avatar
 
Data dołączenia: 27 09 2004
Lokacja: www.tibiaspy.com

Posty: 2,722
Imię: Yatiru
Profesja: Elite Knight
Gildia: Dreamers
Świat: Secura
Shinjix ma numer GG 4032930
Domyślny

Jak dla mnie sorc lepszy ale znam osoby, które się będą kłócić
Myśle, że jak chcesz ciekawą gre to wybierz sorka, bo w pewnym momencie uhy nie będą juz tak potrzebne, kasy i tak będzie dużo, a UE(ktos wspomniał, że bezużyteczne -.-) będzie siało groze u kogoś kto wie jakie spustoszenie w hp ono czyni... Ktos wspomniał, że za dużo many zabiera-potężny czar to i dużo many ssie ale przy wysokim lvlu nie będzie ci to az tak przeszkadzać i każdy na myśl: "O nie to master na 50 lvlu, a jak mi przygrzeje z UE, E-Wave???" będzie sie chował do depo lub ci dupe lizał[mówie o małych levelkach]... Poza tym Master Sorcerer jest bardziej respektowany niż Elder Druid...
__________________
A Mind is a Terrible Thing to Waste...
†††
In the name of God, impure souls of the living dead shall be banished into eternal damnation. Amen.
†††

I am the pure flame that burns
I am Sirius son
I am the infinite space
I am the most conquering One

Ostatnio edytowany przez Shinjix - 16-02-2005 o 10:08.
Shinjix jest offline  
stary 16-02-2005, 10:50   #7
Van_Waterflew
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 05 2004
Lokacja: Olsztyn
Wiek: 32

Posty: 112
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Druid
Świat: Lunara
Van_Waterflew ma numer GG 5654490
Domyślny

Podsumujmy:
Druid:
+uhmaker
+ duzo many (tyle samo co sorc ale to i tak wyruznia go sposrud knighta i pallka)
+ uh+wysokolvlowy knight, nadziany knight=majotek
+ skille szybciej leco niz sorcowi (niewiele ale i to jest +)
- nie ma sd i genialnych czarów
- nie ma skilli i ma malo hp wporuwnaniu do pallkuw i knihtuw lecz ma tyle samo many i hp co sorc
- jesli nie masz innej profesjii oprucz druida gra jest owiele nudniejsza

Sorc:
+ to samo co u druida mana+mana shield=wiecej hp niz knight na tym dsamym lvlu o ile nie bedzie mial pierscienia
+ sd+wysokolvlowy pallek, druid, sorc niemogocy jeszce robic sdhuw=kasiora
+ ue, e-wave, inne zarobiste czary i runy
-skille mu slabiej leco niz u innych profesjii (druid, pall, knight)
- nie ma uhuw i runy convince (czasem sie przydaje)
- na nizszym poziomie latwiej go zabic
---------------------------------------------------------------------------
Co mozesz zrobic z druidem?:
1)Mozesz oczywiscie zalozyc inno postac a to se zostawic do robienia uhuw.
2) Druid czesto ma wysoki mlvl poniewarz przy uhah szybko idzie mlvl i kasa wiec druid moze byc tak samo grozny jak i sorc a nawet silniejszy poniewarz raz mojego palla zaq***al druid na 20lvl z gfb na 3 strzaly -.-

Zastanuw sie zanim zucisz druida......
Van_Waterflew jest offline  
stary 16-02-2005, 11:06   #8
Aureliunkunfun (DruiD)
Użytkownik Forum
 
Aureliunkunfun (DruiD)'s Avatar
 
Data dołączenia: 08 02 2005
Wiek: 30

Posty: 101
Domyślny

jeszcze chcialem dodac ze jezeli chodzi ci o respekt to wybierz sorca poniewaz jak ktos widzi mocnego sorca to mysli o ty w zyciu on mnie zara wbije w podloge z sd albo ue
a jak ktos widzi druta to mowi eee tam drut co on mi moze tam z jakiegos gfb zrobic chyba ze sobie kupi sd'ki albo zara zacznie uciekac i sie caly czas uhac i zwieje do pz


PS. wedlug mnie cip soft powinien dac jakiegos mocnego spella drucikowi a magowi jakiegos fajnego runicznego heala
__________________
jeste Aureliunkunfun tylko zapomnialem passa do aureliunkunfuna a zapomniales haslo nie wysylalo mi na emaila hasla



Aureliunkunfun (DruiD) jest offline  
stary 16-02-2005, 12:28   #9
Vamerian
Użytkownik Forum
 
Vamerian's Avatar
 
Data dołączenia: 30 07 2004
Lokacja: Radzionków

Posty: 255
Stan: Niegrający
Vamerian ma numer GG 2576346
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Aureliunkunfun (DruiD)
jeszcze chcialem dodac ze jezeli chodzi ci o respekt to wybierz sorca poniewaz jak ktos widzi mocnego sorca to mysli o ty w zyciu on mnie zara wbije w podloge z sd albo ue
a jak ktos widzi druta to mowi eee tam drut co on mi moze tam z jakiegos gfb zrobic chyba ze sobie kupi sd'ki albo zara zacznie uciekac i sie caly czas uhac i zwieje do pz


PS. wedlug mnie cip soft powinien dac jakiegos mocnego spella drucikowi a magowi jakiegos fajnego runicznego heala
I jaki to by miało sens?Gdyby sorc robił np UHY , a drucik SD ?Wtedy wystarczyłby tylko sorc?A wogóle czemu maja sie nie bać druidów?Wieksze lvl zawsze maja raczej SD w zapasie ... To to samo co powiedzieć , że knight nie ma dobrych czarów (Niedowiarki niech poczują eXoRi na własnej skórze ... )
Vamerian jest offline  
stary 16-02-2005, 12:31   #10
Shinjix
Master Alucard
 
Shinjix's Avatar
 
Data dołączenia: 27 09 2004
Lokacja: www.tibiaspy.com

Posty: 2,722
Imię: Yatiru
Profesja: Elite Knight
Gildia: Dreamers
Świat: Secura
Shinjix ma numer GG 4032930
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vamerian
I jaki to by miało sens?Gdyby sorc robił np UHY , a drucik SD ?Wtedy wystarczyłby tylko sorc?A wogóle czemu maja sie nie bać druidów?Wieksze lvl zawsze maja raczej SD w zapasie ... To to samo co powiedzieć , że knight nie ma dobrych czarów (Niedowiarki niech poczują eXoRi na własnej skórze ... )
Niema, a exori w pvp jest na prawde mało warte-chyba tylko dla szpanu...
PS: Exori to jedyny czar dla knightów, który się jako tako przydaje... [czytaj: To nie to samo....]
__________________
A Mind is a Terrible Thing to Waste...
†††
In the name of God, impure souls of the living dead shall be banished into eternal damnation. Amen.
†††

I am the pure flame that burns
I am Sirius son
I am the infinite space
I am the most conquering One

Ostatnio edytowany przez Shinjix - 16-02-2005 o 12:33.
Shinjix jest offline  
stary 16-02-2005, 12:49   #11
Aureliunkunfun (DruiD)
Użytkownik Forum
 
Aureliunkunfun (DruiD)'s Avatar
 
Data dołączenia: 08 02 2005
Wiek: 30

Posty: 101
Domyślny

exori exori stfu ! trzymasz na dist i ci go**o zrobi tym exori
__________________
jeste Aureliunkunfun tylko zapomnialem passa do aureliunkunfuna a zapomniales haslo nie wysylalo mi na emaila hasla



Aureliunkunfun (DruiD) jest offline  
stary 16-02-2005, 13:43   #12
Gold Dragon Knight
Użytkownik forum
 
Gold Dragon Knight's Avatar
 
Data dołączenia: 14 12 2004

Posty: 24
Domyślny

Ja uważam że powinineś zmienić profesje na sorca!!
Gold Dragon Knight jest offline  
stary 16-02-2005, 17:47   #13
Mimo-vader
Użytkownik Forum
 
Mimo-vader's Avatar
 
Data dołączenia: 01 11 2004
Wiek: 32

Posty: 201
Stan: Aktywny gracz
Imię: Kahuno
Profesja: Sorcerer
Świat: Nebula
Poziom: 53
Skille: 19/22
Poziom mag.: 48
Domyślny Sorc!

Dobrze radze żeby w porę zmienić profesje na Sorca. ja grałem już wszystkimi profesjami i przyznam że sorc jest najlepszy, chociaż knighcik też. jak tylko nabilem 34 lv ( Mialem 54 m lv ) To jak tylko szedlem sobie przez carlin i mówilem do kogoś "Pay or die" to mi nawet raz 36 elderek zapłacił 2 bp uh.
Niestety, ma to też swoje gorsze strony: walnołem ue (Przez przypadek ) i bana dostałem . Tak więc radze zmieniać profesje póki czas.
Mimo-vader jest offline  
stary 16-02-2005, 19:05   #14
Bastek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 08 2004
Lokacja: Kielce

Posty: 186
Stan: Niegrający
Imię: nvm ;)
Gildia: nvm
Świat: Titania
Poziom: 55+
Poziom mag.: 55
Szczęśliwy

Mam master sorca 41 lvl 46 mlvl i szczerze radze ci grac druidem



Mag ma mniej kasy niz druid, sd sie kupuje i to niezle (potem robisz bp uh za 3k (robisz ich od uja ) i sprzedajesz masowo) i mozesz ladnie sie hajsem oblowic >.<
Ue wcale nie jest wypas spellem ^^ ja nie zabije rownego mi lvlem sorca/druta chyba ze wejdzie max dmg ^^

Druidem zawsze uhy masz przy sobie a magiem mi sie zdarzalo chodzic bez ;P Exura sio to tez duzy plus ^^

Mass healem leczyzs dsy na huncie a nie marnujesz uhow tak jak ja sorc.
Sam wybierzesz, radze druida
@btw ten co napisal ze pomylil hotkeye pod dp to ma kur.wa bujna wyobraznie LOL i 36 elderek 2 bp uh ci zaplacil powiadasz? >.< LOL.
btw 34 lvl i 52~ to jest lekka przesada, popracuj nad wyobraznia

Ostatnio edytowany przez Bastek - 16-02-2005 o 19:07. Powód: jeszcze mu doloze bardziej xD
Bastek jest offline  
stary 16-02-2005, 19:26   #15
arvegil
Użytkownik Forum
 
arvegil's Avatar
 
Data dołączenia: 23 07 2004
Lokacja: bielsko-biała
Wiek: 35

Posty: 51
arvegil ma numer GG 2107725
Domyślny

Ja powiem tak... niektórzy grają sorcererem i mają uh makerów, a ja gram druidem i mam sd makera
ja ci radze wybrać sorca, bo wzbudza groze i ma większy respect, a do druida co chwile ktoś podchodzi i "uh plx" lub "daj uha plx" ^^
__________________
"scared to death and scared to look"

Oldschool's maniacs were, they are and will be 4ever!
arvegil jest offline  
stary 21-03-2005, 22:53   #16
Beniamingo
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 02 03 2005
Wiek: 32

Posty: 3
Beniamingo ma numer GG 2835302
Król Sorc

Najlepsza profesja mag gralem wszystkimi jeszcze knight ujdzie. Ale najlepsi sa madzy na wysokich lewelach nik im nie podskoczy bo zginie No ale tylko jedna wada ma bardzo malo zycia Ale najlepszy jest

Imie: niepofiem
Profesja: Sorcerer (mag)
Światanera
Lvl:12(ciągle rośnie)
Mlvl:16(ciągle rośnie)
Beniamingo jest offline  
stary 21-03-2005, 23:19   #17
patrikoz
Zbanowany
 
Data dołączenia: 10 12 2004
Lokacja: okolice Tych
Wiek: 33

Posty: 198
Domyślny

@Ten co mowil o exori - Ziom... w PvP taka Catrishia z Galany (80 lvl~ knight) walnela chyba ze 120 wiec nie tylko dla szpanu.

Wg mnie (ale tylko mnie) sorc to najgorsza profesja w grze.

Otoz tepi ja brak PACCa, brak UE i promocji :/ SD mozna kupic badz miec SD-Makera (kupic na allegro, od kolegi, albo po prostu zrobic). W walce PvP na lvlu:
8-10 - Z Druidem rowne szanse ma Sorc, z knightem baty (chyba ze dobry magic level), z palkiem (o ile ma przyzwoity dist) tez baty
11-15 - Druid bije Sorca, bo ma UHy, a Sorc ciagle nie ma SD. Knight raczej wygra (ale musi miec przyzwoite skille), a palek zaleznie od distu i run tez wygra.
16-40 - Knight wymieka, bo do 25~ lvla czesto nie ma UH. Druid rowna walka, a palek ja uniknie run to wygra.

Pozniej liczy sie juz tylko PvP.

Sorc traci na huncie najwiecej. Sorc ma najgorsze skille i Sorc, aby skutecznie grac musi grac z kolegami - hunty, runki itp

Sorc takze wymaga dobrych umiejetnosci grania. Trzeba tez miec duzo czasu

Takie jest moje zdanie.
patrikoz jest offline  
stary 21-03-2005, 23:53   #18
Xeltix
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 12 2004
Lokacja: Gliwice
Wiek: 36

Posty: 244
Xeltix ma numer GG 20143712
Domyślny

ja radze jaknajszybciej odpuscic i zrobic palka PAL > all + pacc
__________________
I yearn to thee who art darkness in thy rising
Xeltix jest offline  
stary 22-03-2005, 08:12   #19
Knight Simon Dark lord
Użytkownik Forum
 
Knight Simon Dark lord's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Carlin
Wiek: 33

Posty: 756
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Evil Shadows
Świat: Harmonia
Poziom: 36
Skille: 20/24
Poziom mag.: 45
Knight Simon Dark lord ma numer GG 2398454
Domyślny

patrikoz@

jeszcze jedno przeciesz mag ma summony i tez podczas walki z 40 lvlowym knightem by wygrał bo summonie sobie 2 monki i juz knight musi zdecydowac czy monki czy maga jak maga to monki go lejom jak monki to mag ma pole do popisu z sd z druidem co z tego ze druid ma uhy duzec tego pewnie tez nie nosi a co do palla to nie wiem
__________________


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Paciorro Pokaż post
czyli skoro dali darmowy onwtibia to wszystko jest ok????

Knight Simon Dark lord jest offline  
stary 22-03-2005, 09:10   #20
Mardag
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 01 2005

Posty: 53
Domyślny

no ja ez sie wypowiem na ten temat mimo ze jestem noobem... ale najpierw skomentuje to co powiedzial niejaki patrikoz

Cytuj:
Wg mnie (ale tylko mnie) sorc to najgorsza profesja w grze.
zgadzam sie ze tylko wedlug ciebie...

Cytuj:
Otoz tepi ja brak PACCa, brak UE i promocji :/ SD mozna kupic badz miec SD-Makera (kupic na allegro, od kolegi, albo po prostu zrobic). W walce PvP na lvlu:
no a druid to co? jakis bog? tez moge powiedziec ze UHy mozna kupic lub miec UH-makera. a jesli chodzi o pacca to chyba dobrze ze sorc dostawje troche wiecej (znaczy plus dla sorca)

Cytuj:
8-10 - Z Druidem rowne szanse ma Sorc, z knightem baty (chyba ze dobry magic level), z palkiem (o ile ma przyzwoity dist) tez baty
o ile te cyferki to lvle.. to aqrat sorc skopalby dupe knightowi z hmmow... z druidem rowne szanse to nie wiem... druid moglby miec troche leczenia juz... z palem moglby dostac wpierdy ale to raczej zalezaloby od sprzetu sorca...

Cytuj:
11-15 - Druid bije Sorca, bo ma UHy, a Sorc ciagle nie ma SD. Knight raczej wygra (ale musi miec przyzwoite skille), a palek zaleznie od distu i run tez wygra.
po pierwsze czemu sorc nie moze miec sd np na 15 lvlu? no chyba ze uwazasz iz postacie czarujace powinny miec taki mlvl jak lvl... ale i tak sie zgodze bo sd malo robi na niskim lvl a dru moglby sie od czasu do czasu uhnac... knight wygra jak bedzie mial juz uhy... a to chyba nie jest takie pewne na tym lvlu.. z palem podobna sytuacja co wczesniej.. chociaz raczej juz ma uhy wiec sorc dostanmie baty...

Cytuj:
16-40 - Knight wymieka, bo do 25~ lvla czesto nie ma UH. Druid rowna walka, a palek ja uniknie run to wygra.
ja bym raczej powiedzial ze to sorc wymieknie... bo knight na wysokim lvlu to ma kilka bp uhow przy sobie... (chociaz ty to bys pewnie nosil ze 2 UHy na krzyz...) nalezy zauwazyc ze knight ma duzo hp i nie zjezdza sie go od tak... dla knighta 100 hp to nie jest tyle co dla dru/sorca... z dru roznie bywa... zalezy od ilosci run w plecakach... wydaje mi sie ze rzeczywiscie w miare rowno by bylo... no i pal standardowo tyle ze juz nie zabije sorca bo on zwieje

Cytuj:
Sorc traci na huncie najwiecej. Sorc ma najgorsze skille i Sorc, aby skutecznie grac musi grac z kolegami - hunty, runki itp
sorc traci na huncie najwiecej... no rzeczywiscie jezeli drut bedzie tylko stal i patrzyl jak koledzy bija... ale jezeli pomoze to wyjdzie tak samo...
sorc ma najgorsze skille.. yyy.. a po co mu skille?:/
...aby grac musi grac z kolegami... hmm... a kto nie musi? chyba ze do konca zycia chcesz bic np cyklopy czy cos... kazda profesja moze sama zabic kiedys jakies mocniejsze potworki solo.. ale zuzywa sie na to tyle ze jest to samemu nie oplacalne.. co nie znaczy ze niemozliwe...


powiem na koniec od siebie... ze ja drutem nie gralem.. bo od razu wiedzialem ze chce sorcem lvlowac^^ dlatego tez nei wiem jakie drut dostaje czary na paccu... ale z tego co slysze ogolnie tutaj to nie sa one zbyt uzyteczne... natomiast UE (moim zdaniem) jest niezle...^^ ktos napisal ze nie moze zabic na 41/46 rownego sorca... dziwne bo dmg jest 352-704 czyli pvp 126-352 wiec z max hita nie tylko zabije rownego sorca ale takze duzo wyzszego.... zreszta moim zdaniem UE przydaje sie raczej na potworki... jak na pvp ciagnie za duzo many a to samo mozna zrobicdwoma sd

jezli chodzi o porownanie dru i sorca to chyba najwazniejsze jest to ze dru ma wiecej kasy (UHy wychodza lepiej niz SD) a sorc... hmm... no jest ta profesja bardziej ofensywna i zeby ni epowiedziec ze ma SDki (bo SD to se moze kupic nawet pal) to na paccu wydaje sie byc lepsza postacia... dodatkowo nie zawsze znajdzie sie drutem tyle sd ile sie bedzie chcialo... (chyba ze SD-makerzy...) i nie bedzie sie nim robilo wiecznie tych UHow..
Mardag jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 00:00.


Powered by vBulletin 3