Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > tibia.pl - opinie, sugestie, błędy, itp.

Notki

tibia.pl - opinie, sugestie, błędy, itp. Tutaj możesz wyrazić swoją opinię na temat strony, wskazać błąd i zasugerować czego brakuje.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 31-08-2009, 14:27   #21
Erverse
Użytkownik Forum
 
Erverse's Avatar
 
Data dołączenia: 19 12 2007
Lokacja: Olecko

Posty: 2,259
Stan: Na Emeryturze
Erverse ma numer GG 9055526
Domyślny

Idź graj w tibię i daj nam w spokoju czekac na odzew z góry : )
Erverse jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 31-08-2009, 19:13   #22
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez piternet Pokaż post
Mam taki pomysł w związku z powyższym - może powołać by jakąś osobę, która naprawdę zajmowałaby się techniczną stroną forum, gdyż bosal jako techadmin, mówiąc bez owijania w bawełnę, robi niedużo, niby ten nowy layout, ale to i tak niewiele...
Mam taki pomysł - zanim będziesz o czymś pisał, to postaraj się wiedzieć o tym cokolwiek.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez piternet
Lol, forum korzysta z vBulletin, najlepszego dostępnego na rynku silniku, a ty się pytasz czy silnik forum pozwala na wprowadzenie reputacji... Pewnie, że tak, pozwala również na tysiące innych rzeczy, tylko że osob mającym dostęp do panelu administracyjnego forum nic się nie chce ;/
Reputy to super pomysł, jest to np. na tibiaspy i się sprawdza, ale tu nikomu się pewnie nie będzie chciało o to zadbać...
Nie w tym rzecz. Forum to nie nasza klasa czy fotka.pl, gdzie trzeba iść za trendami, dodawać co chwilę jakieś nowe pierdoły, pinezki, czy inne gówna. Forum ma dobrze wyglądać i być funkcjonalne - takie właśnie jest i nie trzeba tego zmieniać przez kolejne parę lat.

Innymi słowy: chcesz mieć galerie fotek, czy inne badziewia to idź na fotka.pl, na pewno spełni to twoje oczekiwania.

@down
Naucz się odpowiednio cytować wypowiedzi innych, potem próbuj ze mną podejmować dyskusje. Póki co waste time na czytanie, a co dopiero na odpowiadanie.

Ostatnio edytowany przez Rybzor - 31-08-2009 o 21:21.
Rybzor jest offline  
stary 31-08-2009, 21:05   #23
piternet
Frequenter
 
piternet's Avatar
 
Data dołączenia: 01 01 2007
Lokacja: Radom
Wpisy bloga: 9

Posty: 671
Stan: Na Emeryturze
piternet ma numer GG 8247274
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rybzor Pokaż post
Mam taki pomysł - zanim będziesz o czymś pisał, to postaraj się wiedzieć o tym cokolwiek.

Dzięki za radę mój duchowy przewodniku!
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rybzor Pokaż post
Nie w tym rzecz. Forum to nie nasza klasa czy fotka.pl, gdzie trzeba iść za trendami, dodawać co chwilę jakieś nowe pierdoły, pinezki, czy inne gówna. Forum ma dobrze wyglądać i być funkcjonalne - takie właśnie jest i nie trzeba tego zmieniać przez kolejne parę lat.
Ale żeś zabłysnął! Tyle, że trzeba iść do przodu, a nie stać w miejscu... Forum od dawna nie było aktualizowane, cały czas stoi na starym vbulletinie...

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rybzor Pokaż post
Innymi słowy: chcesz mieć galerie fotek, czy inne badziewia to idź na fotka.pl, na pewno spełni to twoje oczekiwania.
Ale że na piechotę !? A galerie fotek to do lamusa!

Aha, tak dla formalności.. Nie jestem tu po to, żeby słuchać jak pieprzysz... Nie widzę sensu dalszej dyskusji i wymiany zdań, chyba że się uprzesz...
__________________
Masz kartę kredytową/debetową lub konto na Paypalu? Chcesz za darmo dostać iPhona, Xboxa, PS 3 czy najnowszą Nokię?
KLIKNIJ TUTAJ!
To nic nie kosztuje, a działa! Strona jest wypłacalna!
Wszystko o gildiach
Wszystko o staminie

piternet jest offline  
stary 31-08-2009, 21:12   #24
Erverse
Użytkownik Forum
 
Erverse's Avatar
 
Data dołączenia: 19 12 2007
Lokacja: Olecko

Posty: 2,259
Stan: Na Emeryturze
Erverse ma numer GG 9055526
Domyślny

Dobra, prosze was - skończcie bo zamkną temat i nawet żaden modek nie pomyśli o idei tego topicu...
Erverse jest offline  
stary 31-08-2009, 21:23   #25
Gelt
Da Old school.
 
Gelt's Avatar
 
Data dołączenia: 04 12 2005
Lokacja: Szpital dla psychicznie i nerwowo chorych Drewnica

Posty: 2,508
Stan: Na Emeryturze
Gelt ma numer GG 4445444
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez piternet Pokaż post
Ale żeś zabłysnął! Tyle, że trzeba iść do przodu, a nie stać w miejscu... Forum od dawna nie było aktualizowane, cały czas stoi na starym vbulletinie...
Większość firm w Niemczech używa systemu operacyjnego Windows XP. Zreszta jak wielu użytkowników. Czemu? Bo jest dobry. Po co zmieniać coś dobrego na coś gorszego (Viśta), za to nowszego!
__________________
Jestem oazą spokoju, zajeb*** wyluzowanym kwiatem na tafli jeziora.

Jeśli Ci będzie smutno i bardzo źle, to pomyśl, że byłeś najbardziej niesfornym i aktywnym plemnikiem w całej swojej grupie.



Poradnik "Jak dojść do Demony"
Gelt jest offline  
stary 31-08-2009, 21:47   #26
piternet
Frequenter
 
piternet's Avatar
 
Data dołączenia: 01 01 2007
Lokacja: Radom
Wpisy bloga: 9

Posty: 671
Stan: Na Emeryturze
piternet ma numer GG 8247274
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gelt Pokaż post
Większość firm w Niemczech używa systemu operacyjnego Windows XP. Zreszta jak wielu użytkowników. Czemu? Bo jest dobry. Po co zmieniać coś dobrego na coś gorszego (Viśta), za to nowszego!
Nowe nie zawsze znaczy lepsze i nowe nie zawsze znaczy gorsze, to wiadomo. Sam używam xpka/ubuntu bo imho vista jest beznadziejna. Teraz chyba przesiądę się na 7-demkę. Ale nie zbaczajmy z tematu. Nie chodzi nawet o jakieś pluginy, ale o nowszy silnik forum, który w przeciwieństwie do systemu jest bardziej stabilny i bardziej funkcjonalny.

Zresztą po co mam się rozpisywać na marne, lepiej się do szkoły przygotować...

Srry ryba za tę ofensywę
__________________
Masz kartę kredytową/debetową lub konto na Paypalu? Chcesz za darmo dostać iPhona, Xboxa, PS 3 czy najnowszą Nokię?
KLIKNIJ TUTAJ!
To nic nie kosztuje, a działa! Strona jest wypłacalna!
Wszystko o gildiach
Wszystko o staminie


Ostatnio edytowany przez piternet - 31-08-2009 o 21:47. Powód: tę
piternet jest offline  
stary 01-09-2009, 16:29   #27
Dr. Omader
Administrator
 
Dr. Omader's Avatar
 
Data dołączenia: 05 01 2004
Lokacja: Happyland :)
Wiek: 37

Posty: 4,290
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Poziom: 104
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez piternet Pokaż post
'Mam takie samo zdanie jak erv~'

Zgodzę się, chociaż problem ten istnieje od wieluu, wielu lat i nikt z nim nic nie robi...
Nie robi bo skąd miał wiedzieć, skoro nikt mi o tym nie powiedział?! -.-""
Nie jestem wszechwiedzący, żeby wiedzieć o wszystkich problemach na forum...

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rybzor Pokaż post
Jestem jak najbardziej ZA, żeby do notki można było tylko coś dopisać, a nie edytować. Z wyraźnym tekstem typu "xxx dodał xx minut później", jak to jest w przypadku pluginu na double posting.
Nie ma sensu bawić się w takie pluginy w notkach, za mały rezultat w stosunku do wkładu pracy jaką trzeba włożyć.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rybzor Pokaż post
Nie jestem jednak pewien, a w zasadzie sądzę, że jakiego dobrego pomysłu byś tu nie podał, to góra i tak to oleje.
W zasadzie to Ty jesteś rybą pływającą w wodzie z naszych toalet(toaleta->ściek->rzeka->morze->ocean)... W pewnym sensie - jesteś naturalnie olany...

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez piternet Pokaż post
Lol, forum korzysta z vBulletin, najlepszego dostępnego na rynku silniku, a ty się pytasz czy silnik forum pozwala na wprowadzenie reputacji... Pewnie, że tak, pozwala również na tysiące innych rzeczy, tylko że osob mającym dostęp do panelu administracyjnego forum nic się nie chce ;/
Dodanie reputacji to coś więcej niż sam fakt kliknięcia w panelu - włącz reputę...
Przerabialiśmy reputację na tym forum już i okazała się totalnym niewypałem.


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez piternet Pokaż post
Reputy to super pomysł, jest to np. na tibiaspy i się sprawdza, ale tu nikomu się pewnie nie będzie chciało o to zadbać...
To, że coś się sprawdza na stronie X, nie znaczy, że się sprawdzi na stronie Y. Jeśli wierzysz, że u nas reputacja by się sprawdziła to wejdź sobie do Wydarzeń ze światów i przeczytaj pierwszy lepszy temat... Na prawdę uważasz, że to ma sens przy tych ludziach?

Owszem można zrobić repute przyznawaną tylko przez modków czy coś, ale po co? Ta reputacja nic nie daje, tutaj gołym okiem widać kto mądrze pisze, a kto pieprzy głupoty i żaden licznik reputacji tego nie zmieni.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez piternet Pokaż post
Mam taki pomysł w związku z powyższym - może powołać by jakąś osobę, która naprawdę zajmowałaby się techniczną stroną forum, gdyż bosal jako techadmin, mówiąc bez owijania w bawełnę, robi niedużo, niby ten nowy layout, ale to i tak niewiele...
Takie propozycje to już do samego Bosala musisz pisać.

Co do tematu...
Tak jak pisałem na początku, nie byłem nawet świadom, tego problemu. Obecnie sytuacja została już rozwiązana i naprawiona - Żaden user nie ma możliwości zmiany treści notek w swoim profilu, poza tymi napisanymi przez siebie samego. Czyli mamy zasady identyczne jak z postowaniem - możesz edytować TYLKO swoje posty.

A tamtemu kolesiowi notki wywaliłem, więc możecie mu napisać nowe, a on i tak nie odpisze bo ma bana, dopiero jak mu zejdzie ban
Dr. Omader jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 01:13.


Powered by vBulletin 3