Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Konkursy

Notki

Konkursy To jest forum poświęcone konkursom na tibia.pl
Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 14-09-2007, 20:02   #101
sideford
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 10 2005
Lokacja: Słubice

Posty: 47
Stan: Niegrający
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Hell
Świat: Malvera
Poziom: 68
Skille: 19/27
Poziom mag.: 60
sideford ma numer GG 9415295 Send a message via Skype™ to sideford
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Toral Pokaż post
heh jak na moje tego typu filmy dla mnie sa nudne bo po pierwsze sa to filmiki z ob co z zasady w ogladaniu jest nudne jesli samemu sie tam nie jest... jedynie co to ts jest dobry chociaz troche zmiksowany ;p tak pozatym to nuda... gdybym mial oceniac w skali 1-10 to bym dal 3 za ts.

pozdro 600
racja... bo co ciekawego jest w ogladaniu jak co chwile ktoś pada w trapie po combie... zadnej frajdy, ogladam jak ktos pada a za chwile znowu ktoś pada w ten sam sposób i niechce mi sie ogladac dalej bo wiem co bedzie... znowu ktoś padnie w trapie....nic zaskakującego niema a podobać sie moze ludziom co lubią oglądac ciagle jak najwieksze komba bo nic innego tam niema =\
sideford jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 15-09-2007, 15:05   #102
Gawus
Santa Claus
 
Gawus's Avatar
 
Data dołączenia: 31 01 2006
Lokacja: Polska/England
Wiek: 33
Wpisy bloga: 6

Posty: 517
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Secura
Poziom: 123
Skille: 90/83
Poziom mag.: 8
Wyślij wiadomość przez ICQ do Gawus Gawus ma numer GG Kocham Natalie Adres Jabbera do Gawus
Domyślny

Ryba na prezydenta! xD

najbardziej podobal mi sie film Ryby

beka ;>

bierz co chcesz, nawet deszcz! oddam Ci wszystko za autograf
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wald_Kerius Pokaż post
No no no!! Od Gawusia to wy wara, bo pobanuje jak...
:eek: Your Gawi :eek:
Gawus jest offline  
stary 16-09-2007, 01:37   #103
Yugo
Użytkownik Forum
 
Yugo's Avatar
 
Data dołączenia: 25 04 2007
Wiek: 33

Posty: 332
Stan: Na Emeryturze
Świat: Candia
Domyślny

Taa Ryba jak na razie przoduje
No może jeszcze parodia "tego" sklepu ale to jak dla mnie drugie miejsce.
__________________
To pisałem dla was ja - Yugo
Yugo jest offline  
stary 16-09-2007, 02:06   #104
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gawus Pokaż post
Ryba na prezydenta! xD

najbardziej podobal mi sie film Ryby

beka ;>

bierz co chcesz, nawet deszcz! oddam Ci wszystko za autograf
Dla Ciebie wszystko =* : PPP
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Yugo Pokaż post
Taa Ryba jak na razie przoduje
No może jeszcze parodia "tego" sklepu ale to jak dla mnie drugie miejsce.
Dzienki dzienki

@down
Było ich więcej, ale pousuwałem przekleństwa i wstawiłem coś w to miejsce, więc defakto Ivonek tam nie klnie .

Ostatnio edytowany przez Rybzor - 16-09-2007 o 02:44.
Rybzor jest offline  
stary 16-09-2007, 02:16   #105
Scobel
Redaktor
 
Scobel's Avatar
 
Data dołączenia: 08 01 2007
Lokacja: IR/PL

Posty: 754
Stan: Początkujący
Imię: Nenagh
Profesja: Rookstayer
Gildia: AoR
Świat: Nerana
Poziom: 57~
Skille: XX/YY
Poziom mag.: 0o
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ryba Pokaż post
Dla Ciebie wszystko =* : PPP


Dzienki dzienki
Ryba no i ja sie dokladam, dobra fajna i mila robotka Ale tych !@#$%^ troszke
__________________

To napisał Scobel z Altaron Team.
Scobel jest offline  
stary 16-09-2007, 02:21   #106
DDoS
Born in Hell
 
DDoS's Avatar
 
Data dołączenia: 10 03 2004
Wiek: 38

Posty: 1,406
DDoS ma numer GG 2529081
Domyślny

Nadszedł koniec zgłaszania prac.
__________________

DDoS jest offline  
stary 16-09-2007, 02:35   #107
Bronkooo
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Koniec zgłaszania prac i oczekiwanie na finał. Życze wszystkim szcześcia
 
stary 16-09-2007, 02:50   #108
Keth
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 06 01 2007
Lokacja: Szczecin

Posty: 11
Stan: Na Emeryturze
Imię: Seth Rook
Profesja: Rookstayer
Świat: Isara
Poziom: 20
Skille: 20
Poziom mag.: 24
Domyślny Konkurs nie fer

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Regulamin
1. Prace możecie umieszczać do godziny 23.59 15.09.2007. Jeżeli zostaną umieszczone po czasie nie będą brane pod uwagę. Radzimy umieszczać je trochę wcześniej, aby uniknąć przekroczenia terminu
Bym spelnilem wymogi regulaminu gdyby nie zamkniecie tematu o 3 minuty wczesniej.
Niezbyt mnie to pociesza gdyz spedzilem 30 dni pracujac nad filmem i mimo duzych staran nie zostal on nie wziety pod uwage nie z mojej winy.
Dalem upload filmu odrazu lecz podczas zamykania tematu o godz. 23.57 film byl przetwarzany co trwalo okolo minute.
Cytuj:
Jak widac na powyzszym obrazie globalna godzina jest 23:57 i temat zostal JUZ zamkniety.

Cytuj:
O godz. 23:58 post oraz film byl takze gotowy lecz temat byl zamkniety.

Nie wiem co w takiej sytuacji powinienem zrobic i licze na odpowiedz jakiegos moderatora.

Argumenty:
Cytuj:
Po pierwsze film na YouTube zostal dodany o godz. 23:58 co oznacza, iz powinienem zmiescic sie w terminie konkursu.
Po drugie zdazylbym napisac posta jezeli film zostal dodany 23:58 a przeciez specjalnie bym sie nie spoznil bo bym nie mial z tego zadnej korzysci. ps. moderator napisal mi, iz temat zostal zamkniety o godz. 00:11.
Po trzecie film nie moglbyc edytowany po czasie konkursu poniewaz godzina dodania filmu jest przed zakonczeniem konkursu i wlasnie ten film ma byc oceniany.
Po czwarte praktycznie spelnilem kazdy punkt regulaminu wiec nie widze powodu do nie brania mojego filmu pod uwage.
Po piate zegarek Tibia.pl jest rozstawiony (spieszy sie o 11 minut i pare sekund do przodu - obliczyc dokladnie sie nie da poniewaz zegarek nie pokazuje sekund). Godzina na Tibia.pl znajduje sie na samej dole strony oraz godziny swiatowe tu: http://www.timeanddate.com/worldclock/
W takim razie jezeli temat zostal zamkniety o godz. 00:11 (czasu Tibia.pl) odejmujac 11 minut + np. sekunda wychodzi nam 23:59
Po szóste bylem na bank pewien, ze zdaze lecz okazalo sie, ze film po zrenderowaniu byl 350 mb (renderowanie trwalo 1.5h), musialem go zamienic na XVID (trwalo 40 minut) i plik mial 30 MB z dobra jakoscia, uploadowanie na YouTube trwalo ok. 20 minut + przetrawzanie na YouTube 10 minut co wsumie daje mi teorytycznie zapas 2,6 godzin przed zakonczeniem konkursu wiec ciezko stwierdzic, ze w ostatnim momencie zaczalem sie tym interesowac poniewaz sie spieszylem jak moglem i doslownie od poludnia do wieczora ciagle pracowalem nad filmem.
Po siudme rzecz biorac na logiczne myslenie to bylo w regulaminie napisane
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Regulamin
Prace możecie umieszczać do godziny 23.59 15.09.2007.
Wszystko sie zgadza lecz nie bylo napisane jakiego czasu. Nigdzie nie bylo napisane czasu Tibia.pl (ktory byl zle ustawiony z oryginalnym czasem) wiec teorytycznie jezeli nie ma podanego jakiegos czasu oznacza to, ze zazwyczaj jest to czas globalny i wlasnie zdazylem w czasie globalnym.

Ostatnio edytowany przez Keth - 16-09-2007 o 15:10. Powód: literowki
Keth jest offline  
stary 16-09-2007, 11:48   #109
Midarth
Użytkownik Forum
 
Midarth's Avatar
 
Data dołączenia: 26 05 2004

Posty: 613
Domyślny

Wystarczyło pomyśleć i wziąść pod uwagę możliwą różnicę czasu [5-10 minut], a nie próbować wrzucać film w ciągu ostatnich minut. To wyłącznie twoja wina.
__________________


Buy k-legs!
Midarth jest offline  
stary 16-09-2007, 12:05   #110
Rothes
Książe Cieni
 
Rothes's Avatar
 
Data dołączenia: 03 06 2004
Lokacja: Suwałki / Wrocław
Wiek: 33

Posty: 1,132
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Guardia
Poziom: 130
Skille: 22/29
Poziom mag.: 73
Rothes ma numer GG 8040057 Adres Jabbera do Rothes
Domyślny

Kod:
        Data         | Nazwa użytkownika |      Akcja
---------------------+-------------------+----------------
00:11, 16th Sep 2007 |        DDoS       | Zamkniety temat
00:11, 16th Sep 2007 |        DDoS  	 | Zamkniety temat
00:12, 16th Sep 2007 |        DDoS  	 | Zamkniety temat
Logi zmian w tematach ze zgłoszeniami. Według czasu serwera forum (a to chyba on jest tutaj najważniejszy, a nie czas na YouTube/Twoim komputerze) wszystko przebiegło jak najpoprawniej. To tylko i wyłącznie Twoja wina, że zwlekałeś z tym do ostatniej chwili.
__________________
~~~ Proud to be bestowed the honorary title of Senator by CipSoft ~~~

Proszę do mnie nie pisać w sprawach związanych z moderacją forum. Zrezygnowałem z pełnienia tej funkcji.
Rothes jest offline  
stary 16-09-2007, 13:05   #111
Keth
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 06 01 2007
Lokacja: Szczecin

Posty: 11
Stan: Na Emeryturze
Imię: Seth Rook
Profesja: Rookstayer
Świat: Isara
Poziom: 20
Skille: 20
Poziom mag.: 24
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rothes
Według czasu serwera forum (a to chyba on jest tutaj najważniejszy
Dzieki, ze wspomniales o waszym "najwazniejszym czasie Tibia.pl".
Zegarek Tibia.pl jest rozstawiony (spieszy sie o 11 minut i pare sekund do przodu - obliczyc dokladnie sekund sie nie da poniewaz zegarek nie pokazuje sekund). Godzina na Tibia.pl znajduje sie na samej dole strony oraz godziny swiatowe tu: http://www.timeanddate.com/worldclock/
Co stwierdza fakt, iz temat zostal zamkniety o 23:58 i wlasnie w tym czasie mialem gotowego posta i po kliknieciu "POST" pokazalo sie, iz temat zostal zamkniety.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rothes
a nie czas na YouTube/Twoim komputerze
Nie stwierdzilem, iz moj czas na moim komputerze jest prawdilowy (a jezeli tak to prosilbym o cytat). Jedynie co zrobilem to pokazalem godzine swiatowa na stronie http://www.timeanddate.com/worldclock/ ktora jest prawidlowa na 100%.


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rothes
To tylko i wyłącznie Twoja wina
Najwyrazniej wynika, iz zegarek Tibia.pl jest rozstawiony (czyt. up). Ja moge dac film przed 24:00 i nikogo to nie powinno interesowac kiedy daje ten film - wazne zeby byl przed czasem konkursu. Jezeli bym sie spoznil to co innego.

Prosze o zacytowanie mi z regulaminu jakiego punktu nie spelnilem i wlasnie przez ten punkt film nie zostal wziety pod uwage.

Ostatnio edytowany przez Keth - 16-09-2007 o 13:07.
Keth jest offline  
stary 16-09-2007, 13:33   #112
Kajulec
Użytkownik Forum
 
Kajulec's Avatar
 
Data dołączenia: 17 07 2004

Posty: 1,632
Imię: Raititute
Profesja: Elite Knight
Gildia: Satanica
Świat: Astera
Kajulec ma numer GG 2445317
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Keth Pokaż post
Prosze o zacytowanie mi z regulaminu jakiego punktu nie spelnilem i wlasnie przez ten punkt film nie zostal wziety pod uwage.
Spozniles sie ze zlozeniem pracy. To tylko i wylacznie Twoja wina, gdyz nie wierze, ze nie mogles za wszystko zabrac sie tak, zeby o 23:30 zapostowac zgloszenie w konkursie.
Mysle, a nawet wiem, ze Twoje dalsze wyklocanie sie i tak nie przyniesie zadnego rezultatu.
__________________

retired/retarded
Kajulec jest offline  
stary 16-09-2007, 13:39   #113
Sm0Kq
Użytkownik Forum
 
Sm0Kq's Avatar
 
Data dołączenia: 25 07 2007

Posty: 105
Imię: Artu Erlan
Profesja: Elder Druid
Gildia: Insomniacs
Świat: Danera
Poziom: 122
Poziom mag.: 70
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Keth Pokaż post
Dzieki, ze wspomniales o waszym "najwazniejszym czasie Tibia.pl".
Zegarek Tibia.pl jest rozstawiony (spieszy sie o 11 minut i pare sekund do przodu - obliczyc dokladnie sekund sie nie da poniewaz zegarek nie pokazuje sekund). Godzina na Tibia.pl znajduje sie na samej dole strony oraz godziny swiatowe tu: http://www.timeanddate.com/worldclock/
Co stwierdza fakt, iz temat zostal zamkniety o 23:58 i wlasnie w tym czasie mialem gotowego posta i po kliknieciu "POST" pokazalo sie, iz temat zostal zamkniety.
Miałem tak samo! Napisałem post a gdy już wysyłałem to pisało że temat zamknięty... Napisałem zaraz do moda - mam nadzieje ze mi przyjmą.

Siedziałem przy tym filmiku wiele godzin i nie chce żeby ta praca poszła na marne, przez to że net szwankował i nie mogłem wcześniej tego dodać..
Sm0Kq jest offline  
stary 16-09-2007, 13:43   #114
Gawus
Santa Claus
 
Gawus's Avatar
 
Data dołączenia: 31 01 2006
Lokacja: Polska/England
Wiek: 33
Wpisy bloga: 6

Posty: 517
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Secura
Poziom: 123
Skille: 90/83
Poziom mag.: 8
Wyślij wiadomość przez ICQ do Gawus Gawus ma numer GG Kocham Natalie Adres Jabbera do Gawus
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sm0Kq Pokaż post
Miałem tak samo! Napisałem post a gdy już wysyłałem to pisało że temat zamknięty... Napisałem zaraz do moda - mam nadzieje ze mi przyjmą.

Siedziałem przy tym filmiku wiele godzin i nie chce żeby ta praca poszła na marne, przez to że net szwankował i nie mogłem wcześniej tego dodać..
A zapewne stanie sie tak, że wasze prace i zmarnowane godziny pójdą na marne ;*

Skończcie już pisanie o tym, to temat do komentowania filmów!

2x down/
czlowoieku, a Ty nie rozumiesz ze nikt nie bedzie nad Toba plakal, i to ze zegarek tibia.pl sie spieszy to nic... ? to konkurs tibia.pl i to z czasem tibia.pl powinienes sie zredukowac..!
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wald_Kerius Pokaż post
No no no!! Od Gawusia to wy wara, bo pobanuje jak...
:eek: Your Gawi :eek:

Ostatnio edytowany przez Gawus - 16-09-2007 o 14:38.
Gawus jest offline  
stary 16-09-2007, 13:44   #115
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

@Panowie up
Jeśli chcieliście później wrzucić swój film trzeba było zrobić to inaczej.
Ja również nie chciałem dawac na początku, dlatego upnałem sobie go na jutuba i rapida tydzień wcześniej, zapisalem zgłoszenie w .txt i potem tylko je skopiowałem do forum, aby uniknąć wypadków. Myślenie nie boli.
Rybzor jest offline  
stary 16-09-2007, 14:18   #116
Keth
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 06 01 2007
Lokacja: Szczecin

Posty: 11
Stan: Na Emeryturze
Imię: Seth Rook
Profesja: Rookstayer
Świat: Isara
Poziom: 20
Skille: 20
Poziom mag.: 24
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kajulec Pokaż post
Spozniles sie ze zlozeniem pracy. To tylko i wylacznie Twoja wina, gdyz nie wierze, ze nie mogles za wszystko zabrac sie tak, zeby o 23:30 zapostowac zgloszenie w konkursie.
Mysle, a nawet wiem, ze Twoje dalsze wyklocanie sie i tak nie przyniesie zadnego rezultatu.
Jak juz napisalem w moim pierwszym poscie.
Cytuj:
licze na odpowiedz jakiegos moderatora.
@All
Czy wy czytac nie umiecie? Postujecie bez czytania moich postow. Jest wyraznie napisane, ze temat zostal zamkniety o 2 minuty wczesniej. Ile razy mam powtarzac, ze zegarek Tibia.pl sie pozni o 11 minut i temat zostal zamkniety o 23:58 a powinien byc zamkniety o 00:00.
Ja sie nie spoznilem tylko Tibia.pl z tym "najwazniejszym zegarkiem" ktory nawet nie byl poprawnie ustawiony..

Ostatnio edytowany przez Keth - 16-09-2007 o 14:24.
Keth jest offline  
stary 16-09-2007, 14:35   #117
sideford
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 10 2005
Lokacja: Słubice

Posty: 47
Stan: Niegrający
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Hell
Świat: Malvera
Poziom: 68
Skille: 19/27
Poziom mag.: 60
sideford ma numer GG 9415295 Send a message via Skype™ to sideford
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Keth Pokaż post
Jak juz napisalem w moim pierwszym poscie.


@All
Czy wy czytac nie umiecie? Postujecie bez czytania moich postow. Jest wyraznie napisane, ze temat zostal zamkniety o 2 minuty wczesniej. Ile razy mam powtarzac, ze zegarek Tibia.pl sie pozni o 11 minut i temat zostal zamkniety o 23:58 a powinien byc zamkniety o 00:00.
Ja sie nie spoznilem tylko Tibia.pl z tym "najwazniejszym zegarkiem" ktory nawet nie byl poprawnie ustawiony..
lol... po pierwsze to nawet jak jest źle ustawiony to i tak konkurs rozpoczoł się według źle ustawionego zegarka w tibi.pl i według tegoż zegarka powinien sie zakończyć aby upłyneło tyle czasu ile miało upłynąć, gdyby naprzykład zegarek odliczał 1 sek w czasie 2 sekund to rozumiem że czas byłby inny, jednak upłyneło nie mniej nie wiecej czasu niż powinno od rozpoczęcia przyjmowania filmów do jego zakończenia a to że jak zwykle znaleźli się cwaniacy którzy chcieli w ostatnich sekundach zamieścić swój "super przebojowy oryginalny film" i niezdążyli bo myśleli że zegarek na tibia pl chodzi tak samo jak na ich kompie to już tylko i wyłącznie ich wina...

btw. nie jestescie jednynymi którzy myślą ze ich filmik jest taki wypasiony że napewno wygra i nikt niepowinien zgapiać waszych pomysłów przed zakończeniem konkursu ... żal.pl

Ostatnio edytowany przez sideford - 16-09-2007 o 14:37.
sideford jest offline  
stary 16-09-2007, 14:39   #118
DDoS
Born in Hell
 
DDoS's Avatar
 
Data dołączenia: 10 03 2004
Wiek: 38

Posty: 1,406
DDoS ma numer GG 2529081
Domyślny

Pogrubione.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Keth Pokaż post
@All
Czy wy czytac nie umiecie? Postujecie bez czytania moich postow. Jest wyraznie napisane, ze temat zostal zamkniety o 2 minuty wczesniej. Ile razy mam powtarzac, ze zegarek Tibia.pl sie pozni o 11 minut i temat zostal zamkniety o 23:58 a powinien byc zamkniety o 00:00.
Ja sie nie spoznilem tylko Tibia.pl z tym "najwazniejszym zegarkiem" ktory nawet nie byl poprawnie ustawiony..
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rothes Pokaż post
Kod:
        Data         | Nazwa użytkownika |      Akcja
---------------------+-------------------+----------------
00:11, 16th Sep 2007 |        DDoS       | Zamkniety temat
00:11, 16th Sep 2007 |        DDoS  	 | Zamkniety temat
00:12, 16th Sep 2007 |        DDoS  	 | Zamkniety temat
__________________

DDoS jest offline  
stary 16-09-2007, 14:45   #119
Dominet
Użytkownik Forum
 
Dominet's Avatar
 
Data dołączenia: 27 10 2006
Lokacja: Okolice Łodzi

Posty: 115
Stan: Niegrający
Domyślny

@Keth

Cytuj:
Prosze o zacytowanie mi z regulaminu jakiego punktu nie spelnilem i wlasnie przez ten punkt film nie zostal wziety pod uwage.
Prosze bardzo:

Cytuj:
1. Prace możecie umieszczać do godziny 23.59 15.09.2007. Jeżeli zostaną umieszczone po czasie nie będą brane pod uwagę. Radzimy umieszczać je trochę wcześniej, aby uniknąć przekroczenia terminu.
No comment... Odkladajcie wszystko na ostatnia chwile to napewno wam to wyjdzie na dobre...

@Topic

Z humorystycznych filmow podoba mi sie film "Blastin's fool" choc jest w nim malo motywow z Tibii to jest smieszny
__________________

"A życie przez palce mi płynie w nicość..."

Ostatnio edytowany przez Dominet - 16-09-2007 o 14:47.
Dominet jest offline  
stary 16-09-2007, 14:55   #120
Keth
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 06 01 2007
Lokacja: Szczecin

Posty: 11
Stan: Na Emeryturze
Imię: Seth Rook
Profesja: Rookstayer
Świat: Isara
Poziom: 20
Skille: 20
Poziom mag.: 24
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dominet Pokaż post
@Keth



Prosze bardzo:



No comment... Odkladajcie wszystko na ostatnia chwile to napewno wam to wyjdzie na dobre...

@Topic

Z humorystycznych filmow podoba mi sie film "Blastin's fool" choc jest w nim malo motywow z Tibii to jest smieszny
Nastepny ktory nie przeczytal 2 rzeczy.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Keth
Licze na odpowiedz moderatora
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Keth
Zegarek Tibia.pl jest rozstawiony (spieszy sie o 11 minut i pare sekund do przodu - obliczyc dokladnie sekund sie nie da poniewaz zegarek nie pokazuje sekund). Godzina na Tibia.pl znajduje sie na samej dole strony oraz godziny swiatowe tu: http://www.timeanddate.com/worldclock/
Co stwierdza fakt, iz temat zostal zamkniety o 23:58 i wlasnie w tym czasie mialem gotowego posta i po kliknieciu "POST" pokazalo sie, iz temat zostal zamkniety.]
---

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez DDoS Pokaż post
Pogrubione.
Kolejny. Spoznie sie do pracy bo bede mial zegarek o jedna godzine zle ustawiony. Kogo bedzie wina? Moja czy firmy? Oczywiscie, ze moja tyle, ze zegarek zle ustawiony miala Tibia.pl nie ja.

---

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez sideford
lol... po pierwsze to nawet jak jest źle ustawiony to i tak konkurs rozpoczoł się według źle ustawionego zegarka w tibi.pl i według tegoż zegarka powinien sie zakończyć aby upłyneło tyle czasu ile miało upłynąć, gdyby naprzykład zegarek odliczał 1 sek w czasie 2 sekund to rozumiem że czas byłby inny, jednak upłyneło nie mniej nie wiecej czasu niż powinno od rozpoczęcia przyjmowania filmów do jego zakończenia a to że jak zwykle znaleźli się cwaniacy którzy chcieli w ostatnich sekundach zamieścić swój "super przebojowy oryginalny film" i niezdążyli bo myśleli że zegarek na tibia pl chodzi tak samo jak na ich kompie to już tylko i wyłącznie ich wina...

btw. nie jestescie jednynymi którzy myślą ze ich filmik jest taki wypasiony że napewno wygra i nikt niepowinien zgapiać waszych pomysłów przed zakończeniem konkursu ... żal.pl
A skad mialem wiedziec, ze jest zle ustawiony i wczesniej sie zamknie? Pomysl troche zanim napiszesz..
Odrazu mowisz, ze kopiowalem pomysly chociaz nawet nie obejrzales filmu - I tak to z takimi rozmawiac.

Ostatnio edytowany przez Keth - 16-09-2007 o 15:00.
Keth jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 20:05.


Powered by vBulletin 3