Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów > Furora

Notki

Furora Wydarzenia ze świata Furora Moderowanie nowych tematów na tym forum zostało włączone. Proszę pilnie czekać na akceptację tematu. Moderowanie postów w niektórych tematach zostanie włączone.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 01-08-2010, 14:45   #18661
Fan_Dzidzi2
Użytkownik Forum
 
Fan_Dzidzi2's Avatar
 
Data dołączenia: 26 02 2009
Lokacja: Warszawa
Wiek: 35

Posty: 426
Profesja: Elite Knight
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pomocny_Duszek Pokaż post
Wolisz LCDKA od Plazmy? o.O dziwne przeciez Plazma jest 100 x lepsza pod kazdym wzgledem od LCD
w plazmie kolego jak w kazdym crt po pewnym czasie przepalają ci sie diody, a w lcdku nie ma takiej opcji pozatym lazma jest drozsza i oferuje gorszy stsunek odswiezania do rozdzialki


@up
dokladnie

sorry ale smiesza mnie ludzie zachwalajacy plazmy
__________________
MAM WYJEBANE
Fan_Dzidzi2 jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 01-08-2010, 19:33   #18662
Segnale
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 01 08 2010

Posty: 14
Domyślny

co do plazmy nie polecam LCD jest nie zawodny i nie psuje się tak szybko jak plazma a co do tego kłócenia i wojny to ona jest wcale nie potrzebna ... opi fex czy jakoś tak dostał wpierdol i się zaczęło... btw. nie chcę się tu z nikim kłócić o/

Your Segnale o/
Segnale jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-08-2010, 20:40   #18663
Revy
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Segnale Pokaż post
co do plazmy nie polecam LCD jest nie zawodny i nie psuje się tak szybko jak plazma a co do tego kłócenia i wojny to ona jest wcale nie potrzebna ... opi fex czy jakoś tak dostał wpierdol i się zaczęło... btw. nie chcę się tu z nikim kłócić o/

Your Segnale o/
1. LCD jest lepszy z ww. powodów, jednak nie polecam oglądać pod światło >lol<
2. Wojna? Jaka wojna? Na Furorę z rok czasu przychodzi ekipa ze Skulpetrą na czele... Dempah miał być... a na razie to oni są jak zakończenie ''Mody na Sukces'' - nie ma go/ich.
3. Co do pobicia Opi Fex'a to już była parodia. Akcja z nożyczkami - pro... tylko pogratulować ... głupoty.
Jak chcieli kogoś napadać to mogli Smerfa >lol<
Jedno co można powiedzieć, najgorsze boty z Furory poleciały, a te które są są spoczko.

btw.
Co do wojny - przydała by się, ale nikt się nie odważy (tzn. przydała by się, żeby tą monotonię zachwiać...)
  Odpowiedz z Cytatem
stary 01-08-2010, 21:15   #18664
Pomocny_Duszek
Użytkownik Forum
 
Pomocny_Duszek's Avatar
 
Data dołączenia: 24 06 2009

Posty: 58
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Domyślny

Kolego znawco, wydaje mi się, że ta Twoja wiedza jest trochę z palca wyssana, bo chciałeś udowodnić (nieważne jakim sposobem), że LCD jest lepsze. A to że na Allegro sprzedają ok. 6x więcej telewizorów świadczy tylko to że ludzie chcą sprzedać nabyty ,,badziew” i kupić telewizor plazmowy. Nawiasem mówiąc co do tej energii zżeranej przez LCD\Plazmę (co do tych liczb to myślę, że chyba są nieprawdziwe), to nie jest aż taka różnica żeby lamentować. Przecież ludzie nie siedzą przy telewizorze od rana do nocy więc rachunki nie wyniosą aż tak dużo. Mój komputer pobiera więcej niż ta plazma, a chodził cały czas. I koszty za prąd wyniosły mnie ledwo 2 stówy. A że używałem innych urządzeń to ten komp zjadał może połowę energii. Wniosek: po prostu ględzisz jak nawiedzony Koledzy jestem elektronikiem,(troche doswiadczenia). To o czym piszecie to chwyty marketingowe spzedawców, apropos plazm jedynym monitorem wilkoekranowym na konceratch jest plazama. Ze względu na swoją zasadę działania, chodzi prawie jak dobry telewizor kineskopowy czyli bez smuzenia jak w lcd. Nigdy producenci LCD nie będa wstanie dogonic odswieżaniem obrazu plazmy, bo po to by zapalić i zgasic półprzewodnik trzeba czasu – który wychwytuje ludzkie oko. Producenci cały czas balansuja na granicy percepcji ludzkiego mózgu, który przetwarza widzine obrazy, jednak pewnych rzeczy nie da sie oszukac. czy ogladaliscie kiedys mecz jednoczesnie na plazmie i lcd nawet full HD. Wszystko w lcd jest cacy dopóki obraz jest statyczny, widać nawet źdźbła trawy na murawie – dopóty dopóki nie ruszy sie kamera, z tej pieknej zielonej murawy w lcd robi się zielona plama, nawet linie boiska się zlewają, wszystkiemu winny jest długi czas odświeżania. Obecnie producenci chwalą się 100000 godzin oglądania bez utraty pixeli w plazmie. Zestarzejecie sie zanim te 100000 godzin wyoglądacie, a w tym czasie juz na pewno będzie nowa generacja. Zastanówcie się dlaczego prawidziwi kierowcy nie chcą automatycznej skrzyni biegów, abs, esp, a nawet wspomagania kierownicy. Podobnie jest z lcd trzeba duzo gadźetów, żeby obraz był obrazem. Ponadto producenci plazm wprowadzili ograniczanie zuzycia energii w zalezności od poziomu czerni lub bieli na ekranie.
Reasumując jeżeli obraz ruchomy to plazma, obraz statyczny LCD (bo wiekszości wydaje się że lcd z programem telewizyjnym wygląda tak samo jak okno windowsa na monitorze lcd – nic bardziej mylnego. I to jest siła percepcji, bo każdy kupując telewizor LCD myśli że obraz TV to to samo co obraz statyczny z komputera. Krótko jestem za plazmą.
__________________
Jeżeli Ci pomogłem ... wstaw notkę

Ostatnio edytowany przez Pomocny_Duszek - 01-08-2010 o 21:18. Powód: .
Pomocny_Duszek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-08-2010, 21:19   #18665
Fan_Dzidzi2
Użytkownik Forum
 
Fan_Dzidzi2's Avatar
 
Data dołączenia: 26 02 2009
Lokacja: Warszawa
Wiek: 35

Posty: 426
Profesja: Elite Knight
Domyślny

http://hdtvmania.pl/2007/10/26/poradnik-plazma-czy-lcd/

http://www.benchmark.pl/testy_i_rece...HDTV-1172.html


a ja jestem z lcdkiem, poniewaz mam telewizję hd (przedewszystkim c+ hd) + ps3 na ktorej cupie po 8h dziennie wazne dla mnie sa szczegoly a ze gram bardziej w nocy niz w dzien, to lcd bierze górę

tak apropo

to w styczniu bylem z wujkiem kupic telewizor, tydzien pozniej bylem sobie poszukac cos dla siebie w marketach, i lepiej mi sie ogladalo na lcdkach niz na plazmach (telewizory staly obok siebie)

tak czy siak telewizor kupujemy dla siebie, i to od nas zalezy czy lcd czy plazma
__________________
MAM WYJEBANE

Ostatnio edytowany przez Fan_Dzidzi2 - 01-08-2010 o 21:28.
Fan_Dzidzi2 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-08-2010, 21:28   #18666
Pomocny_Duszek
Użytkownik Forum
 
Pomocny_Duszek's Avatar
 
Data dołączenia: 24 06 2009

Posty: 58
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Domyślny

no jak kto woli nie mam zamiaru cie potepiac tylko i wylacznie dlatego ze masz lcd a nie plazme chociaz wedlug mmnie roznice sa minimalne wrecz nie zauwazalne mimo ze tez korzystam z ps3 i mam 60 calowa plazme.
__________________
Jeżeli Ci pomogłem ... wstaw notkę
Pomocny_Duszek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-08-2010, 21:55   #18667
Segnale
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 01 08 2010

Posty: 14
Domyślny

ja osobiście mam 40 calowy LCD i jestem zadowolony każdy ma inny gust btw. wojny mogło by nie być ponieważ nie mogę expić ^^
Segnale jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-08-2010, 23:03   #18668
Dzidzia2
Użytkownik Forum
 
Dzidzia2's Avatar
 
Data dołączenia: 12 01 2009
Wiek: 16

Posty: 313
Stan: Początkujący
Gildia: Ekipa Misia
Domyślny

a ja mam 13-calowy dupkowaty telewizorek i jest gitesior
male jest piekne
__________________
Furor Seba: [cz.1], cdn.
$cyz0r
Dzidzia2 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-08-2010, 23:32   #18669
AwangardowyKaloryfer
Użytkownik Forum
 
AwangardowyKaloryfer's Avatar
 
Data dołączenia: 09 05 2009
Lokacja: Wodzisław/Bruxelles/St. Marie Sur Mer
Wiek: 32

Posty: 248
Stan: Usunięty
Profesja: Elder Druid
Gildia: xXx
Świat: Furora
Poziom: 121
Skille: 666/336
Poziom mag.: 64
AwangardowyKaloryfer ma numer GG 3453064
Domyślny

LCD górą ,nie chciAŁO mi się czytać wywodów na temat ,że plazma jest lepsza. Dla mnie LCD bierze górę ; P
__________________
"ogolnie bylo fajnie aczkolwiek jason strasznie chrapał w nocy, rester spal jak baranek wiec jego bic nie musialem, no ale jason dostal kilka razy op łbie , rester przegrał 1kk z infamia kto 1 zaliczy zgona, a na sam koniec smerfu wlal lukaszowi do japy cwiartke soplicy i niestety denat lecial na parapet po blessy gdzie spedzil nastepna godzine po czym wrocil smerf i go jebnal do lózka =D (az sie dziwie ze nie narzygal se do łóżka ktore stalo przy blessowni parapetowej) "
Koniec ,KO
AwangardowyKaloryfer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-08-2010, 11:55   #18670
Zoodix
Użytkownik Forum
 
Zoodix's Avatar
 
Data dołączenia: 18 12 2008
Lokacja: Chełm

Posty: 277
Stan: Na Emeryturze
Imię: Emerytnik
Gildia: ZUS
Świat: Chełm
Poziom: 738
Skille: 22
Domyślny

dupowate tv gora maja 100 lat i sie nie psuja
Zoodix jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-08-2010, 12:22   #18671
Revy
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Zoodix Pokaż post
dupowate tv gora maja 100 lat i sie nie psuja
Fakt

Mam 3 dupiaste TV (19', 27', 32') i LCD'ka (42' full HD) - w sumie jeden z 'dupków' traci kolor xD ale działa
Co jak co one są jak diamenty - wieczne. A LCD'ka mam i muszę przyznać, że na moim FULL DH Halo3 i Assassin Creed (na xpudle) wyglądają lepiej niż na kolegi 50' plaźmię (HD Ready) - a dałem ponad kafla mniej.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 02-08-2010, 12:45   #18672
Fan_Dzidzi2
Użytkownik Forum
 
Fan_Dzidzi2's Avatar
 
Data dołączenia: 26 02 2009
Lokacja: Warszawa
Wiek: 35

Posty: 426
Profesja: Elite Knight
Domyślny

dlatego ze on ma hd ready a ty full hd, aczkolwiek dochodzi to tego jaka grę oceniacie, no i twoje oko; p jednemu bedzie pasowala plazma a drugemu lcd, trzeci zas kupi led bo go stac i musi miec led
__________________
MAM WYJEBANE
Fan_Dzidzi2 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-08-2010, 21:38   #18673
Zoodix
Użytkownik Forum
 
Zoodix's Avatar
 
Data dołączenia: 18 12 2008
Lokacja: Chełm

Posty: 277
Stan: Na Emeryturze
Imię: Emerytnik
Gildia: ZUS
Świat: Chełm
Poziom: 738
Skille: 22
Domyślny

ja mam juz 10 lat thomsona z dupa jedyne co bylo robione to wyjebanie przyciskow z przodu bo sie spalily i zmianialy mi kanaly i glosnosc ;d
Zoodix jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-08-2010, 22:02   #18674
Couranger
Użytkownik Forum
 
Couranger's Avatar
 
Data dołączenia: 01 05 2007

Posty: 756
Stan: Aktywny Gracz
Imię: nie powiem
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Berylia
Poziom: 90+
Skille: -.-
Poziom mag.: 63
Domyślny

ja mialem 32 cale sony z dupa legenda xDD trzymal sie 13 lat niestety spalil sie poniewaz przez 8 lat moje 3 koty lubily na nim spac i przez siersc sie spalil xdd. Jak go dalem do naprawy to koles mi powiedzial ze jak go otworzyl to go zasypala lawina siersci.
__________________
TibiaCam T.V. The ONLY way to watch movies.
Rec = Never Gonna Happen

Cytuj:
19:50 Lord Geremini [12]: KTO MI ZROBI KARTE PRAC Z MATMY Z ULAMKOW za 60k?
Couranger jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-08-2010, 01:40   #18675
Cz4rny
Użytkownik Forum
 
Cz4rny's Avatar
 
Data dołączenia: 28 12 2008
Lokacja: Chełm
Wiek: 31

Posty: 180
Stan: Na Emeryturze
Imię: Gredert
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Vision
Świat: Furora
Poziom: 160
Poziom mag.: 74
Domyślny

WOOOOJNAAAA
http://forum.tibia.com/forum/?action...readid=3121729

!!!
Cz4rny jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-08-2010, 08:13   #18676
Revy
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Cz4rny Pokaż post
Dobre, dobre

Jak taka ekipa jaką ma Azor zinvitowaną do guildi będzie to może zabiją kilku bot kinów 200+
Jeżeli przyjdzie ktoś do nich na Furorę to też może coś będzie... ale musiało by przyjść kilku (15+) ogarniętych 150+ ED/MS, inaczej to będzie kampienie w depo i akcje na hotelu...
  Odpowiedz z Cytatem
stary 03-08-2010, 08:21   #18677
Fan_Dzidzi2
Użytkownik Forum
 
Fan_Dzidzi2's Avatar
 
Data dołączenia: 26 02 2009
Lokacja: Warszawa
Wiek: 35

Posty: 426
Profesja: Elite Knight
Domyślny

zabijanie bot charow nic nie daje, kiedy wkońcu to zrozumiecie...
__________________
MAM WYJEBANE
Fan_Dzidzi2 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-08-2010, 08:47   #18678
Veltaxio
Użytkownik Forum
 
Veltaxio's Avatar
 
Data dołączenia: 10 05 2005
Wiek: 36
Wpisy bloga: 2

Posty: 597
Stan: Na Emeryturze
Imię: Imargam
Profesja: Elite Knight
Gildia: Ekipa Misia
Świat: Furora
Poziom: 327
Skille: 104/102
Poziom mag.: 10
Domyślny

Azor ze swoim skillem w walce oraz zmysłem taktycznym może namieszac na Chakojach....

Swoja droga Thersox wyszedl juz z kicia ze wojna dopiero teraz sie zaczyna ? Czy mial areszt domowy po konfidenckiej akcji gdy sprzedal ziomali.. ?

Moge podac namiary do Janusza aka Rayla ktory za pewna sume pieniedzy moze poprowadzic was w boju...

Andrzej oficjalnie oglosil wprowadzenie stanu wojennego i zmienil tryb gry na furorze z non pvp na pvp (z ograniczeniami do 2 unjustow w tygodniu)


Panowie ! Na Trolach Ab juz po cichu mowi sie o tej rewolucji ktora odmieni losy ucisnionych a niewierni splona w kotle smoly !

AVE PANOWIE AVE!! HELL!
__________________
Zdrowi na umyśle mają o wiele więcej wyobraźni niż ci, którzy są naprawdę chorzy. Wygadują głupstwa, wymyślają nieprawdopodobne rzeczy. Naprawdę chorzy są łatwo rozpoznawalni. Tkwią głęboko w swoim szaleństwie, osaczeni nim, bezsilni. Nawet szaleństwo ma swoją logikę.
Veltaxio jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-08-2010, 09:27   #18679
Revy
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Veltaxio Pokaż post
Azor ze swoim skillem w walce oraz zmysłem taktycznym może namieszac na Chakojach....
Azor? Daj spokój, tam na 90% będzie comanderował (jeżeli można to tak nazwać) Adi i idę o zakład, że wystarczy go położyć spać a reszta nie będzie wiedziała co zrobić.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Veltaxio Pokaż post
Andrzej oficjalnie oglosil wprowadzenie stanu wojennego i zmienil tryb gry na furorze z non pvp na pvp (z ograniczeniami do 2 unjustow w tygodniu)
Jak Jaruzelski
Tylko weź tu na furce kogoś ubij.... zaraz jakieś pionki kozaczą... np. obrońca pekerów Pepko, który jak wiem zgrywa kozaka i chce huńcić 3 osoby 70+ bo... udeżyły/zabiły jego ziomków... którzy pekowali (żal).

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Veltaxio Pokaż post
Panowie ! Na Trolach Ab juz po cichu mowi sie o tej rewolucji ktora odmieni losy ucisnionych a niewierni splona w kotle smoly !
A w Carlin cisza...
  Odpowiedz z Cytatem
stary 03-08-2010, 09:47   #18680
AwangardowyKaloryfer
Użytkownik Forum
 
AwangardowyKaloryfer's Avatar
 
Data dołączenia: 09 05 2009
Lokacja: Wodzisław/Bruxelles/St. Marie Sur Mer
Wiek: 32

Posty: 248
Stan: Usunięty
Profesja: Elder Druid
Gildia: xXx
Świat: Furora
Poziom: 121
Skille: 666/336
Poziom mag.: 64
AwangardowyKaloryfer ma numer GG 3453064
Domyślny

Chłopcy ,to nie tak!! Ja będę komanderował ; )
i zobaczycie ,PAUER RENDZERS MA PAUER!!! "NAJWYŻSZY CZAS ZNÓW WALCZYC O FURORE ,W KONCU ROZLICZYC SIE Z KAZDYM WROGIEM ,NAJWYZSZY CZAS ZNOW PRZYWROCIC ROWNOWAGE ,BO MY LUDZIE Z PAUER RENDZERS TO NIE PRZYPADEK"
o////////
__________________
"ogolnie bylo fajnie aczkolwiek jason strasznie chrapał w nocy, rester spal jak baranek wiec jego bic nie musialem, no ale jason dostal kilka razy op łbie , rester przegrał 1kk z infamia kto 1 zaliczy zgona, a na sam koniec smerfu wlal lukaszowi do japy cwiartke soplicy i niestety denat lecial na parapet po blessy gdzie spedzil nastepna godzine po czym wrocil smerf i go jebnal do lózka =D (az sie dziwie ze nie narzygal se do łóżka ktore stalo przy blessowni parapetowej) "
Koniec ,KO
AwangardowyKaloryfer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 3 (zarejestrowanych: 0, gości: 3)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 20:19.


Powered by vBulletin 3