Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Mainland

Notki

Mainland Wielki i tajemniczy kontynent... Tutaj odkrywamy jego tajemnice...

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 02-02-2005, 19:29   #161
Pawel Dragon
Guest
 

Posty: n/a
Problem Eh

naj bardziej odzechce wa sie grac w tedy kiedy sie cos cennego traci . Ja stracilem fire sword i knight arm
  Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 02-02-2005, 20:27   #162
Ruxofi
Użytkownik forum
 
Ruxofi's Avatar
 
Data dołączenia: 25 12 2004

Posty: 25
Smutny Glupki Na Infernie !!!!!!

Dzisiaj ide sobie na gobliny moim druidem (11 level, 5 magic, bo mi haker wyszedl z rooka bo mialem byc rookstayer). Zabilem kilka goblinów to sobie mysle mam hmm to ide na wild wariory. Rozwalam 1 wild wariora patrze, worek. Otwieram worek a tam WAR HAMMER !!!. Na infernie jest to jakies 6 kDzisiaj ide sobie na gobliny moim druidem (11 level, 5 magic, bo mi haker wyszedl z rooka bo mialem byc rookstayer). Zabilem kilka goblinów to sobie mysle mam hmm to ide na wild wariory. Rozwalam 1 wild wariora patrze, worek. Otwieram worek a tam WAR HAMMER !!!. Na infernie jest to jakies 6 k, a mialem kumplowi dac bo go hakli i jego kumpel z domku stracil wh i 7k
Ide dalej lagg, koniec laga 3 wild wariory mnie bijom. Ja szybko dyle, nawet z hmm nie wale. Lagg, You Are Dead.
Sobie mysle to po war hammerze. Loguje sie a tu war hammer w rece. Ja happy, ale sobie mysle ide po deada. Wszylem z depo, jestem juz gzdies w polowie drogi, a tu jakis pk, wiec uciekam do miasta. Mialem juz jakies 140 hp, a tu w miescie gostek 16 level knight mnie zaczol bic. Mialem tego wh to nie moglem miec tarczy. Zabil mnie i war hammera nie ma. Loguje sie szybko i lece po deda. Ded pusty, a ten pk dalej stoi. Jak pech to pech, bo zlapalem laga i You are Dead.
Zalogowalem sie ponownie, patrze stoi przed temple. Ja krzyczycze (xxx tu jego imie, ale zapomnialem) is a pk !!!!! Przybieglo kilka osób, to ja krzycze zeby go zabili (a byli to jakies 10 levele). On sobie biega, a ja jemu na prywatnym spamowalem slowa ,,NOOB NOOB" i na caly ekran. Kilka razy i dednol !! Wkoncu oddalem mu, ale war hammera stracilem i chyba koncze z infernom (przynajmniej z mainiem).

Postac to Lesster.
Ruxofi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-02-2005, 13:05   #163
Volerasi
Zbanowany
 
Volerasi's Avatar
 
Data dołączenia: 07 08 2004
Lokacja: Grudziądz

Posty: 146
Stan: Na Emeryturze
Volerasi ma numer GG 5350061
Problem

OMG OMG jaka sciema w tymi dedami takie kity to mozesz wkręcać noobą.!!!!
Volerasi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-02-2005, 13:33   #164
Ruxofi
Użytkownik forum
 
Ruxofi's Avatar
 
Data dołączenia: 25 12 2004

Posty: 25
Domyślny

Volerasi wez se sprawdz na www.tibia.com postac lesster i uwierzysz.
Ruxofi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-02-2005, 13:02   #165
Alvader
Użytkownik forum
 
Alvader's Avatar
 
Data dołączenia: 18 01 2005
Lokacja: Rzeszów

Posty: 29
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Varlis
Profesja: Elite Knight
Gildia: Elite Family
Świat: Nerana
Poziom: 80
Skille: 77/74
Poziom mag.: 6
Problem heh

ja zmienilem server jak na orc landzie mnie gonilo 7 zerkow i 3 lider niezdozaylem sie uhnac i stracilem demon shield bragt sword i 5 bp uh ;/
Alvader jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-02-2005, 15:35   #166
Siwy88
Użytkownik forum
 
Siwy88's Avatar
 
Data dołączenia: 26 12 2004
Lokacja: Poland
Wiek: 35

Posty: 6
Strzałka Strata wielka

Moja najgorsza przygoda rozegrała sie na dragu mialem 23 lvl i poszedlem z kumpplem na draga zeszłem wdziure wale go z bright sowrda i czasami hmm zarzuce rozumiecie wale go i wychodze z dziury sie uchnac o mysle udało mi sie uchłem sie na red hp wchodze 1 hit padam cio sie okazało wypadl mi bp uh bp hmm i takie tam bzdety z lota z kopalni bright sword i crusaider helmet i załamka nic nie ocalało dlatego zaczołem pkować

"I cały plan zrobienia potęgi z mojego knighta w ****u"


""Niektorych żeczy nie da się ogarnac. NIektóre żeczy są na czarno. ""
Siwy88 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-02-2005, 15:38   #167
Siwy88
Użytkownik forum
 
Siwy88's Avatar
 
Data dołączenia: 26 12 2004
Lokacja: Poland
Wiek: 35

Posty: 6
Strzałka Strata wielka

Moja najgorsza przygoda rozegrała sie na dragu mialem 23 lvl i poszedlem z kumpplem na draga zeszłem wdziure wale go z bright sowrda i czasami hmm zarzuce rozumiecie wale go i wychodze z dziury sie uchnac o mysle udało mi sie uchłem sie na red ale nie okazalo sie ze uchlem kumpla ktury wyszedł w tym samym czasie z dziury zeby sie uhnać hp wchodze 1 hit padam cio sie okazało wypadl mi bp uh bp hmm i takie tam bzdety z lota z kopalni bright sword i crusaider helmet i załamka nic nie ocalało dlatego zaczołem pkować

"I cały plan zrobienia potęgi z mojego knighta w ****u"


""Niektorych żeczy nie da się ogarnac. NIektóre żeczy są na czarno. ""
Siwy88 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-02-2005, 16:56   #168
Master Of Devastation
Zbanowany
 
Master Of Devastation's Avatar
 
Data dołączenia: 14 11 2004
Lokacja: Wrocław
Wiek: 35

Posty: 486
Master Of Devastation ma numer GG 2880088
Domyślny

Mnie się odechciało grac po tej akcji....




Narazie jestem retired....
Master Of Devastation jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-02-2005, 17:11   #169
TiTuS
Użytkownik Forum
 
TiTuS's Avatar
 
Data dołączenia: 22 12 2004

Posty: 371
Domyślny

mi sie troche dzis odechcialo grac,ale gram mialem 1% do 15 levelu i postanowilem pojsc na desert na liony i oczywiscie w drodze musialem spotkac gs'a i mnie zabil :/
TiTuS jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-02-2005, 20:49   #170
Pan xxx
Użytkownik forum
 
Pan xxx's Avatar
 
Data dołączenia: 28 01 2005
Lokacja: Bialystok

Posty: 25
Domyślny ...

Najgorsze jest to:
Stoisz pod depo lub w pobliżu i robisz runki gfb.
Jakis n00b cię atakuje więć dla zabawy go atakujesz z broni albo z hmm.
Ten n00b zaczyna wołać na ciebie PK (sam ma white skul, ale na red hp)
Inni pomocni high levele (pomocni dla n00ba) atakują cię.
Ty oddajesz z gfb, które robisz i też masz white skul.
Jestes bezwzglendnym PK
Pan xxx jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-02-2005, 00:39   #171
orgizz
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 12 2004
Lokacja: Toruń
Wiek: 36

Posty: 128
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elder Druid
Świat: Lunara
Poziom: 58
Skille: 22/26
Poziom mag.: 60
orgizz ma numer GG 6427395
Domyślny :/

ostatnio przestalem grac jak 90 lvl chcial mniem rookowac bo uslyszał plotki ze sie nim bronie...CO BYŁO NIEPRAWDĄ (żeby nikt tu mnie od nobów nie wyzywał) i nie grałem przez 2 tygodnie teraz wbilem 10 lvli 10 skilli i nic chyba zapomniał
__________________
Ctrl - Alt - Elite
The Alter Ego
orgizz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-02-2005, 09:05   #172
Markx
Użytkownik Forum
 
Markx's Avatar
 
Data dołączenia: 23 12 2004
Wiek: 32

Posty: 163
Stan: Na emeryturze
Markx ma numer GG 6019343
Domyślny

Mi się odcheciało grac na 10 minut xD

W Mino Tower jak wiadoma sa Archery.
Wchodze na góre wale w jednego i na dół.
Aż tu nagle jak byłem na góże złapał mnie lag :/
Włanczam Tibie patrze jestem w Swiątyni xD
Ale itemki cenniejsze dla mnie przyniósł mi kolega : D
__________________
PHP Kod:
OLD MCDONALD HAD A FARMI-E-I-E-O, AND IN THAT FARM THERE WAS A BR,BR-BR-OWITH A "SIM SIM" HEREWITH A"CRAW CRAW"THERE,HERE A "SIM" THERE A "CRAW" EVERYONE "FREE ITENS!" OLD MCDONALD HAD A FARMI-E-I-E-
Markx jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-02-2005, 12:05   #173
Siwy88
Użytkownik forum
 
Siwy88's Avatar
 
Data dołączenia: 26 12 2004
Lokacja: Poland
Wiek: 35

Posty: 6
Domyślny Wkurzylem sie

Zaczołem grac sobie w tibie rano wstalem o 9:00 wlaczam kupilem c-armor i mowie pochwale sie wiec wyzucilem a tu nagle laggggggg i wielki h*j c-armor z***e i oczywiscie poszlem pk i padlem
Siwy88 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-02-2005, 12:13   #174
Maliniaaaak
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 06 02 2005
Lokacja: Venore

Posty: 19
Domyślny

Szedłem sobie z thais do venore a tu nagle przed mostem wyskakuje Gs i mnie zabija (miałem przy sobie bp uh'ów).
Maliniaaaak jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-02-2005, 20:06   #175
Kaptur
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 20 01 2005

Posty: 8
Domyślny lol

nie no zaraz wyjde z siebie.włąśnie przed momentem expie moim druidem lvl 10 z 4 kolesi mnie zaczyna łoić no to mnie zabile polecial bp blankow lvl spadł.to myśle pojde moim palkiem na 16lvl ich pozabijac bo oini 10 mieli ide ide i zanim doszedlem koles zlurowal 2 mino archery i mnie kilnely lol qwa zaraz mnei szlag trafi
Kaptur jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-02-2005, 19:09   #176
Lord Merciless
Użytkownik Forum
 
Lord Merciless's Avatar
 
Data dołączenia: 06 02 2005
Lokacja: Bydgoszcz
Wiek: 35

Posty: 38
Lord Merciless ma numer GG 2276544
Problem 3 podstawowe zasady.

1. Zawsze kupuj i sprzedawaj w dp...
2. Skill w miejscu, gdzie chodzi malo ludzi
3. Nigdy nie chwal sie itemkami rzucajac je na ziemie!! Jak juz to pokaz komus przez trade lub rzuc na skrytke przy ktoorej stoisz.

Jak ktos sie nie zgada z w/w niech pisze.
Lord Merciless jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-02-2005, 19:37   #177
Vehemir
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 09 02 2005

Posty: 17
Król

A mi sie odechciewa grac po smierci oczywiscie
Pewnego razu na trolach kolo Venore zginalem a jak?A tak walczylem z trolami otoczyly ale spokojnie dawalem sobie z nimi rade a tu nagle palladyn jakis mnie bije , a tu ani w jedna ani w druga masakra i mnie zabil stracilem 10 hmm i kase .Tydzien nie gralem ale jak znow zaczalem to 2 poziomy nowe .
Vehemir jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-02-2005, 19:46   #178
marco14
Użytkownik forum
 
marco14's Avatar
 
Data dołączenia: 09 02 2005

Posty: 4
Brak ikony Dzisiaj mnie Dedneli :(

Dzisiaj sobie ide moim Palem na 14 lvl slaby bo niedawno zaczalem grac No wiec ide sobie z kumplem na Dwarfy Idziemy , idziemy, wchodzimy do kopalni a tam jakis typek do nas "Leave!Now!Or kill you" No wiec patrze na jego lvl 25 no to mowie do kumpla "idziemy".Ale on dalej poszedl.Wchodze do dziury a on juz ma zycie czerwone juz prawie dednal.No to ja wale tego pala a on mnie.Ucieklem mu.Pozniej mowil ze mam mu dac 200 beltow albo mnie znajdzie i dedne.Ale ja to walilem.Idziemy dalej a tam 3 typow z Red Skullami.No ja uciekam!Jeden mi walnal trzy razy z SD i po mnie. Pozniej odechcialo mi sie grac na Mytherze.Od jutra bede gral na Novej
marco14 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-02-2005, 09:08   #179
Master Gibo
Użytkownik forum
 
Master Gibo's Avatar
 
Data dołączenia: 08 02 2005

Posty: 28
Problem co to ma QRW.A BYĆ?!?!

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez kalafior
Chcecie, aby podobne historie wiecej sie wam nie przytrafialy wejdzice na www.tibiagm.webpark.pl
nie radze wchodzic a posta prosze skasować
@OnTopic
ja mojego deda zaliczylem przed depo...mialem w bp 4 uhy io 6 life fluidow...nagle zaczal mnie lać pk(Keshyi 14lvl Ja Loxev 20lvl)i nagle do domu padla mama i krzyczy''synu idz szybko z tymi lekami do tej pani na dole miala zawal zaraz przyjedzie karetka!!"w tym momencie przezylem szok:/co wybrac:Mila starsza pania z zawalem czy tibie??wybralemobieglem na dol poprzednio wlaczajac full defa...Wracam do domu:12Hp Szybko wklepuje"Exura vita"i w momencie gdy wcisnolem ''Enter" pokazal sie ten piekny napis ale juz sie tak dedami nie przejmuje(zwlaszcza jesli sa to dedy tylko i wylacznie przez moja glupote)i zwykle po 15min sie logujeŻyczę wszystkim powodzenia i NIE ZALAMUJCIE SIE PO DEDACH!!TO MOZE BYC 1 DED ALE I OSTATNI!! koniec wywodu
Master Gibo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-02-2005, 13:26   #180
Marek Tibioman
Użytkownik Forum
 
Marek Tibioman's Avatar
 
Data dołączenia: 01 02 2005
Lokacja: Piła
Wiek: 32

Posty: 208
Profesja: Elite Knight
Świat: Danubia
Poziom: 74
Skille: 82/78
Poziom mag.: 6
Problem Gildia PK

Ja mialem taki przypadek: Ide se z kolegom na zamek orcow przy AB' (chcielismy wejsc przez podziemia) i wchodzimy do dziury a tam... MASAKRA!!!
Patrze: kurcze pale sie! potem patrze co sie dzieje a tam 6 red skulli zabija 2 kolesi, a potem zaczeli jechac nas odebrali nam HP do czerwonego i na chwile przestali. Zjadłem 5 meatow. Mojego kolege jush zarombali i zaczeli jechac mnie :/ Zacząłem się drzec, ze zaplace i wylozylem im 37gp(tylko tyle przy sobie mialem ) Zjechali mnie do czarnego HP i sie naradzali kto ma mnie zabic...naszczescie- patrze, a tam mieczyki znikly i sie odrazu wylogowalem Zostalo mi 11HP !!!
Po tej akcji nie chce mi sie juz wlączać tibii, bo tylko wyjde na powierzchnie i juz mnie stado orcow zabije... chlip
__________________



22/08/2005r. - mój 100 post na forum :-)
Marek Tibioman jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 16:04.


Powered by vBulletin 3