Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów

Notki

Wydarzenia ze światów Na tym forum możesz porozmawiać o wszelkich ważnych wydarzeniach z Twojego serwera.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 10-03-2006, 17:19   #241
Bound for Glory
Użytkownik Forum
 
Bound for Glory's Avatar
 
Data dołączenia: 05 03 2006
Wiek: 42

Posty: 52
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Crazy Onion
Mar 10 2006, 16:34:43 CET Killed at Level 71 by Resat

buahahahahahaahahahaha....enjoy naab !
A to Ci niespodzianka po ciezkim dniu
Gratuluje wspanialego pvp panie Cwany (niech zgadne - znow zignorowales
przeciwnika?). Tak to bywa jak szkoda many na zarzucenie mana shielda
A tak przy okazji co tak s*******ales dzis przed Drasenem ? U***ales mu kumpla jakiegos czy co ?

@edit: Cwany Wzycki sie juz wypiely na Ciebie? Czemu nie ubili Resata po Twoim dedzie skoro bylo ich tylu online i dlaczego nie jestes juz w gildii ?

Ostatnio edytowany przez Bound for Glory - 10-03-2006 o 17:48.
Bound for Glory jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 10-03-2006, 20:37   #242
doors
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 20 01 2006
Lokacja: thais

Posty: 94
Stan: Początkujący
Świat: rownolegly
Poziom: zan
doors ma numer GG 2323956
Domyślny

przynudzacie juz w tym temacie. coraz rzadziej tu zagladam, jeszcze rzadziej cos ciekawego przeczytam.
mi to wyglada na fun club cwanisza pomalu, a nie na forum o thorii.
w kazdym razie poczatek tego tematu byl ciekawszy. jak sie tylko udalo go rozkrecic, to kicha sie zrobila.
__________________
pozdrawiam,
doors
LIGA antyPA

Ostatnio edytowany przez doors - 10-03-2006 o 20:38.
doors jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-03-2006, 21:47   #243
Lance Blade 15
Użytkownik forum
 
Lance Blade 15's Avatar
 
Data dołączenia: 24 02 2006

Posty: 5
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Chimera
Poziom: 30
Skille: 20/21
Poziom mag.: 50
Brak ikony

Mam pytanie do Drasena i Cwanisha. Czy w rl jestescie jakos wyjatkowo nieakceptowani przez otoczenie?
Lance Blade 15 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-03-2006, 23:08   #244
Bound for Glory
Użytkownik Forum
 
Bound for Glory's Avatar
 
Data dołączenia: 05 03 2006
Wiek: 42

Posty: 52
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez doors
przynudzacie juz w tym temacie. coraz rzadziej tu zagladam, jeszcze rzadziej cos ciekawego przeczytam.
mi to wyglada na fun club cwanisza pomalu, a nie na forum o thorii.
w kazdym razie poczatek tego tematu byl ciekawszy. jak sie tylko udalo go rozkrecic, to kicha sie zrobila.
Ale zauwaz ,ze ten temat rozkrecil sie w duzej mierze dzieki Cwanishowi i jego postom
Bound for Glory jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-03-2006, 12:06   #245
doors
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 20 01 2006
Lokacja: thais

Posty: 94
Stan: Początkujący
Świat: rownolegly
Poziom: zan
doors ma numer GG 2323956
Domyślny

up

jesli juz mamy tarzac sie w gownie to lepiej jak jest go wiecej...

ja, mimo wszytsko, glosuje za tym co bylo. mniej a ciekawiej - jakosc nad ilosc.

choc niechetnie, bo jak juz pisalem mam tego serdecznie dosc i w tym gownie tarzac sie nie chce, to jednak przyznam, ze w tej chwili sam jestem bardzo ciekaw co tez cwanisz ma do powiedzenia. i nie podniecam sie tak samym dedem bo to ze freag zostal zapisany jednemu kolesiowi to nie znaczy ze nikt mu nie pomagal, a sam akcji nie widzialem, co faktem ze juz go nie ma we wzyckach no i, jak zostalo wspomniane, drasen go ganial.
wprawdzie od tego wszytskiego nie minelo duzo czasu, ale jednak mam wrazenie ze cwanisz zamilkl.

ale w gruncie rzeczy wszytsko to traktuje bardziej w kategoriach ciekawostki. ze "swiezych" rzeczy bardziej ruszaja mnie wydarzenia z udzialem lao.
na tibia.com przeczytalem o kilku dedach do ktorych przyczynili sie m.in jariaz masterkilla, bozkurt i resat(ottoman). owczywiscie przez przyczynianie sie mam na mysli ich udzial. ofiary z tego co mi wiadomo nie mialy na sumieniu nic, poza kasa, ktora chyba wg wyzej wymienionych osob nie nalezala im sie. slowem: random pk.
zal mi kolesia ktory oddal wszytsko co mial a i tak zostal ubity, do tego noob charem, zeby nikt nie zaliczyl niesprawiedliwego fraga. kurestwo.
jariaz usprawiedliwia sie na tibia.com ze wzycki zabijaja ich rl. gratuluje toku myslenia( tym wiecej, ze mam powazne watpliwosci czy choc jedna z tych osob ktore padly byla "rl firend'em" wzyckow). wydawalo mi sie jednak ze lao stac na cos wiecej niz ubijanie tylko znajomych wzyckow, i to raczej nie z racji ze sa ich znajomymi tylko dlatego ze maja nizsze lvl, a lot kto wie czy nie lepszy(malo kto na tych lvl nosi AOL'a).
pewnie wielu z was uwaza, ze pieprze i moralizuje, tyle czestokroc sami macie pretensje o pa, random pk i starszycie co to bedzie gdy wzyckowie panowac beda niepodzielnie. zreszta pomimo tego ze to jest gra, wspolczuje kolesiom ktorzy do tego stopnia sie przejeli ze chcac skonczyc z tym swiatem a przeciez juz tyle czasu na niego poswiecili.
czasami mysle, ze wybierajac postac powinno sie wybierac tez jej charakter i kazdy by z opsiu wiedzial z kim ma do czynienia. oczywisce gra byla by przez to mniej interesujaca, bo troche prostsza, ale patrzac na fora, na ludzi w grze latwo sie przekonac ze czesc to idioci, inny to jeszcze dzieciaki ktorym daleko zarowno do dojrzalosci jak i samodzielnego myslenia, a reszta to albo *****y albo osoby ktore boja sie byc "dobre" bo to sie albo nie oplaca albo nie jest za bardzo w modzie.
dojrzalych, konstekwentnych w mowie i czynie jest tu naprawde niewielu.
mowicie ze jestescie przeciw PA, tyle ze wiekszosc was to jednak bawi o ile to wy jestescie sielniejsza ze stron, jestescie przeciw pekowaniu, ale tylko gdy was lub waszych kumpli sie pekuje. a jeszcze zeby sie usprawiedliwic to piszczecie ze zabiliscie za insulting. jakis gowniarz wam powiedzial jakies bzdury, a wy wtedy siniejecie na twarzy i pieprzycie o honorze.
"ta zniewaga krwi wymaga" - to nie jest cycat z dramatu czy filmu historycznego a z komedii. smiejscie sie z innych, moze czas posmiac sie z siebie.
__________________
pozdrawiam,
doors
LIGA antyPA
doors jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-03-2006, 13:32   #246
Drakkeinen
Użytkownik forum
 
Drakkeinen's Avatar
 
Data dołączenia: 13 02 2006

Posty: 26
Imię: Vuko Aduro
Profesja: Elite Knight
Drakkeinen ma numer GG 9109794 Send a message via Skype™ to Drakkeinen
Problem

a propo Pa i random pk: dzisiaj rano WATAHA wzyckow i społka latala po miasta i wycinała w pien cała ludnosc... poczawszy od 10 skonczywszy na 60 tych levelach.... Z tym trzeba skonczyc!~.~ Na szczescie nie dotyczylo to mnie.... ale wielu ludzi stracilo wiekszosc z tego co posiadała i na co sobie zapracowała...
Drakkeinen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-03-2006, 13:36   #247
Unholly
Użytkownik forum
 
Unholly's Avatar
 
Data dołączenia: 10 03 2006

Posty: 11
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Świat: Thoria
Poziom: 48+
Skille: 80\80
Poziom mag.: 6
Domyślny

Kurcze, gdybym miał wyklinać ludzi ktorzy mnie zabić chcieli na tym servie, to by mi czasu niestarczyło... poniewaz jedni graja dla satysfakcji z samego grania, inni poto aby móc rzadzic i ustalac zasady, a inni poto by dodac tej grze troche adrenaliny, krwi i nieprzewidywalnosci.
A samego PA raczej sie juz niepozbedziemy, zato mozna w jakims stopniu probowac ograniczyc random pk, co oczywiscie zalezy tylko od tych "wielkich" Szkoda tylko ze ta wojna dopuszcza sie nawet najbardziej nieczystych zagran, jak hackowanie, pingowanie itp.
A to ze ta wojna jeszcze bedzie długo trwala to niemam wątpliwosci.
Na temat Cwanisha jak i na temat reszty z was niemoge sie wypowiadac bo nieznam powodow i przyczyn takiego albo innego zachowania.
Ale moge zajac stanowisko co do faktów
Unholly jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-03-2006, 13:50   #248
doors
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 20 01 2006
Lokacja: thais

Posty: 94
Stan: Początkujący
Świat: rownolegly
Poziom: zan
doors ma numer GG 2323956
Domyślny

wlasnie obejrzalem film jak luxo(on nagrywal ale tez i bil),feawyn,drasen,spartibus,deliath i mecy wzyckowie,lorz ez i thas vook ubili eltrixona.
domyslam sie ze powod, to ta rzadza krwi o ktrej wyzej mowa. nie ma jak to dobry ubaw. eltrixon teraz sie dobrze pobawi traca kilkanascie h na odrobienie strat. a jakie to fajne kupowac AOL po raz kolejny.
ale zapewniam ze ja sie bede dobrze bawil ubijajac PAbuserow, o ile bedzie mi to dane. a jak nie, to przeciez to tylko gra - zadna strata.
podobno zycie to tez gra. dlaczego tu sobie przeszkadzac? wielu sobie nie przeszkadza a inny maja do nich pretensje bo sa tchorze i sami nie moga...smieszne nie?
moze by sprobowac sie pobawic w siedmiu wspanialych i zarazem sprawiedliwych. bycie kims komu ne sprawia radosci znecanie sie nad slabszymi nawet w grze tez moze byc fajne. a sciganie tych, ktorzy nie potrafia przestrzegac pewnych regul wspolnego zamieszkiwania jednej planety ma wiele uroku.
swiat bez pa to nudy? toz mozna dzielic sie na gildie organizowac wojny etc. jak dla mnie za***ista gra by byla. juz nie samo rpg ale i troche strategii zrecznosciowej.
pomarzyc wolno przeciez..
__________________
pozdrawiam,
doors
LIGA antyPA
doors jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-03-2006, 15:38   #249
wolfram
Użytkownik Forum
 
wolfram's Avatar
 
Data dołączenia: 16 07 2004
Lokacja: WuWua
Wiek: 35

Posty: 149
Imię: Xarturo
Świat: Thoria
Poziom: 130
Domyślny

@doors

eltrixon zaplacil zyciem za swoja glupote...
wolfram jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-03-2006, 17:12   #250
pivope
Zbanowany
 
Data dołączenia: 26 11 2004

Posty: 290
Stan: Na emeryturze
Imię: Cwanish
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Thoria
Poziom: n/c
Domyślny

Doors Eltrixon padl poniewaz mial plan zeby przylonaczyc sie do LAO ale niezdazyl teraz to juz se moze ;]
Drakkeinen nie wzycki tylko LAO latali w nocy i rano lali kazdego 50+
pivope jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-03-2006, 22:57   #251
Impossible is nothing
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny @Kama'ra

hehe itak najwierzym nOObem zostanie kamara. najpierw mowi ze zbiera explo na wara z Wzyckami a pozniej blokuje hydry dla Thasa hahahha
  Odpowiedz z Cytatem
stary 11-03-2006, 23:17   #252
pivope
Zbanowany
 
Data dołączenia: 26 11 2004

Posty: 290
Stan: Na emeryturze
Imię: Cwanish
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Thoria
Poziom: n/c
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Impossible is nothing
hehe itak najwierzym nOObem zostanie kamara. najpierw mowi ze zbiera explo na wara z Wzyckami a pozniej blokuje hydry dla Thasa hahahha
niejest noobem tylko wie co robi powiedzial mi ze jak zobaczyl filmy jak lao dostaje odrazu odechcialo mu sie wojny rozsadny pomysl po co ma kampowac w pz
pivope jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-03-2006, 23:24   #253
Impossible is nothing
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

hehe raczej "zobaczyli" a nie "zobaczyl"
  Odpowiedz z Cytatem
stary 12-03-2006, 01:23   #254
pivope
Zbanowany
 
Data dołączenia: 26 11 2004

Posty: 290
Stan: Na emeryturze
Imię: Cwanish
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Thoria
Poziom: n/c
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Impossible is nothing
hehe raczej "zobaczyli" a nie "zobaczyl"
LOL? jakie zobaczyli ?-.- ja pisze ze on zobaczyl filmy a nie ONI
pivope jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-03-2006, 01:43   #255
Drasen
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 23 02 2006

Posty: 19
Domyślny

Dawno jush tu nie zagladalem wiec moze zaczne odpoczatku

1.Co do mojego powrotu w 1 dzien 4 fragi dla nas Osobiscie zlootowalem 24 bp uh 2 bp sd (15 z Mactena i 9 z Eaglixa) + many m walls t rings mfs ssów gfb hmmy itp. Eaglix jest chyba troszke poor gdyz padl bez blessów i w bp mial tylko 2 sd

2.Cwanish co do Ciebie nie spinaj sie ale powiem Ci swoje zdanie o Tobie ... ze po przeczytaniu Twoich postów uwazam ze robisz z Siebie kompletnego idiote i Twoja reputacja chodz i tak niewiele z niej zostalo ciagle spada.Tu znajduje sie w pewnym sensie odpowiedz na Twje pytanie czemu Feawyn nie chce Cie wziasc do gildi.

3.Ktos zapytal czy mam kompleksy w rl.Hmm przyjedz do Kołobrzegu to sie przekonasz.Nie mam na mysli "przyjedz i masz w*******" tylko pryjedz i mnie poznaj Jakos nikt kogo znam w rl nie powiedzial ze mam kompleksy a zreszta zapytaj sie Mabiego ktorego znalem tylko z Tibi a przyjechal do mnie az z Braniewa i wie jaki jestem (hrhr niezle sie wtedy za*****lem)

4.Co do tego ze ganialem Cwanisha all jush jest wyjasnine jednak nie mam zamiaru upubliczniac powodu

5.Co do nowosci zabilismy Eltrixona gdyz oficjalnie powiedzial ze chce wojny przeciwko Kung-Fu Murderfrogs Thas Vookowi i Lenkowi wiec szybko zgasilismy jego zapal I wlasnie kilka minut temu padla Ashen Malice od nas i Trivalecny + Lao zalogowalo sie zeby znowu pekowac w nocy jednak kilka osob od nas wrocilo z sobotnich imprez i po zalogowaniu sie wszyscy od nich dali loga wiec lipa z nowych fragow i new battle

6.Lotar~ fajne posty piszesz

To chyba wsztsko jesli o czyms zapomnialem powiedzcie

Ostatnio edytowany przez Drasen - 12-03-2006 o 01:46.
Drasen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-03-2006, 02:28   #256
Ne0n
Użytkownik forum
 
Ne0n's Avatar
 
Data dołączenia: 20 02 2006
Lokacja: Bartoszyce
Wiek: 39

Posty: 3
Stan: Aktywny gracz
Świat: Thoria
Ne0n ma numer GG 4512947
Domyślny

Zawsze mnie zastanawialo dlaczego na Thorii nigdy nie zaznalem login-kolejek. Po wnikliwej analizie postow i wydarzen na naszym 'ukochanym' serwerze stwierdzam ze bez watpienia to Dziwny 'swiat' w pelnym tego slowa znaczeniu.

Random PK mnie dotknelo na szczescie jak narazie zawsze starczalo mi uh na 'ucieczke' do depo.

Niech Bóg ma w swojej opiece wszystkich "Thorianow' bo zle sie dzieje oj źle... :/

Co do wojny przytocze fragment pewnej piosenki 'Teraz juz wiem.. jak nie czynic dobra zlem' Coniektorzy dobrem zlo zaczeli czynic... i tak naprawde juz nikt nie wie kto tu jest PA.
Pozdro.
Ne0n jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-03-2006, 02:47   #257
Crazy Onion
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 20 10 2005

Posty: 114
Domyślny

Jak juz Drasen raczyl nadmienic ...
Ashen Malice: Mar 11 2006, 23:50:15 CET Killed at Level 81 by
Ottoman'Pasha

Staty: 28-26 dla Wzycieks & Kung-Fu Murderfrogs

Drasen: Musze przyznac ze mnie zaskakujesz ostatnio (od razu mowie ze w pozytywnym sensie )

Ostatnio edytowany przez Crazy Onion - 12-03-2006 o 02:49.
Crazy Onion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-03-2006, 12:00   #258
doors
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 20 01 2006
Lokacja: thais

Posty: 94
Stan: Początkujący
Świat: rownolegly
Poziom: zan
doors ma numer GG 2323956
Domyślny

Drasen: Musze przyznac ze mnie zaskakujesz ostatnio (od razu mowie ze w pozytywnym sensie )[/quote]

moze zmienil sie wlasciciel...tfu, co ja mowie, chcialem napisac rzecznika ma nowego
__________________
pozdrawiam,
doors
LIGA antyPA
doors jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-03-2006, 13:09   #259
Lotarkilla
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 07 03 2006

Posty: 150
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Drasen
Dawno jush tu nie zagladalem wiec moze zaczne odpoczatku

1.Co do mojego powrotu w 1 dzien 4 fragi dla nas Osobiscie zlootowalem 24 bp uh 2 bp sd (15 z Mactena i 9 z Eaglixa) + many m walls t rings mfs ssów gfb hmmy itp. Eaglix jest chyba troszke poor gdyz padl bez blessów i w bp mial tylko 2 sd

2.Cwanish co do Ciebie nie spinaj sie ale powiem Ci swoje zdanie o Tobie ... ze po przeczytaniu Twoich postów uwazam ze robisz z Siebie kompletnego idiote i Twoja reputacja chodz i tak niewiele z niej zostalo ciagle spada.Tu znajduje sie w pewnym sensie odpowiedz na Twje pytanie czemu Feawyn nie chce Cie wziasc do gildi.

3.Ktos zapytal czy mam kompleksy w rl.Hmm przyjedz do Kołobrzegu to sie przekonasz.Nie mam na mysli "przyjedz i masz w*******" tylko pryjedz i mnie poznaj Jakos nikt kogo znam w rl nie powiedzial ze mam kompleksy a zreszta zapytaj sie Mabiego ktorego znalem tylko z Tibi a przyjechal do mnie az z Braniewa i wie jaki jestem (hrhr niezle sie wtedy za*****lem)

4.Co do tego ze ganialem Cwanisha all jush jest wyjasnine jednak nie mam zamiaru upubliczniac powodu

5.Co do nowosci zabilismy Eltrixona gdyz oficjalnie powiedzial ze chce wojny przeciwko Kung-Fu Murderfrogs Thas Vookowi i Lenkowi wiec szybko zgasilismy jego zapal I wlasnie kilka minut temu padla Ashen Malice od nas i Trivalecny + Lao zalogowalo sie zeby znowu pekowac w nocy jednak kilka osob od nas wrocilo z sobotnich imprez i po zalogowaniu sie wszyscy od nich dali loga wiec lipa z nowych fragow i new battle

6.Lotar~ fajne posty piszesz

To chyba wsztsko jesli o czyms zapomnialem powiedzcie
Ta, ty też piszesz fajne posty, nadzwyczaj rozsądne ...w przeciwieństwie do Cwanego .Tibia to tylko gra , na rl wszyscy jesteśmy normalnymi młodymi ludzmi którzy mogliby sie najzwyczajniej w świecie przyjażnic , chodzic na browarki itd.
Nie lubie komentów typu ,,Mam pytanie do Drasena i Cwanisha. Czy w rl jestescie jakos wyjatkowo nieakceptowani przez otoczenie?"
Rl i gra to różne rzeczy.Ale oczywiście w prosty sposob mozna pokazać swoją inteligencje pisząc na forum , sadzę iż Cwany na rl podobny niż intelektualny reprezentuje.
__________________
Retired , out of here.
Lotarkilla jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-03-2006, 13:12   #260
Lotarkilla
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 07 03 2006

Posty: 150
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ne0n
Zawsze mnie zastanawialo dlaczego na Thorii nigdy nie zaznalem login-kolejek. Po wnikliwej analizie postow i wydarzen na naszym 'ukochanym' serwerze stwierdzam ze bez watpienia to Dziwny 'swiat' w pelnym tego slowa znaczeniu.

Random PK mnie dotknelo na szczescie jak narazie zawsze starczalo mi uh na 'ucieczke' do depo.

Niech Bóg ma w swojej opiece wszystkich "Thorianow' bo zle sie dzieje oj źle... :/

Co do wojny przytocze fragment pewnej piosenki 'Teraz juz wiem.. jak nie czynic dobra zlem' Coniektorzy dobrem zlo zaczeli czynic... i tak naprawde juz nikt nie wie kto tu jest PA.
Pozdro.
Gdy patrzysz w otchłań , ona również patrzy na Ciebie....
__________________
Retired , out of here.
Lotarkilla jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 07:27.


Powered by vBulletin 3