Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 29-04-2007, 10:30   #261
Thomisson
Użytkownik Forum
 
Thomisson's Avatar
 
Data dołączenia: 17 02 2005
Lokacja: Old Trafford
Wiek: 32

Posty: 682
Thomisson ma numer GG 7120620
Domyślny

Na rewanżowy mecz do składu MU wrócą Ferdinand i Neville i być może Vici, więc teraz Milanowi będzie znacznie trudniej strzelić gola. Poza tym, drużyny włoskie nie lubią atakować, wolą kontrolować grę, uspakająć ją i przeprowadzać dokładne kontry. Jeżeli MU zagra ostro pressingiem i będzie przez 90 min skoncentrowana to myślę, że uda się awansować.

Maggic&
Strona stronie nie równa
Thomisson jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 29-04-2007, 11:33   #262
Calen Futh
Zbanowany
 
Calen Futh's Avatar
 
Data dołączenia: 21 11 2005
Lokacja: Chrzanów
Wiek: 32

Posty: 1,233
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

ManYoo zdobyło Anglie SB już nie będzie ważne.

@Maggic: To, że znalazła się banda baranów którzy potrafią obsmarowywać innych, nie znaczy, że cała społeczność fanowska ManYoo ma tak najebane we łbie.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Maggic
Ciekawe gdzie byli 2 sezony temu, kiedy to Chelsea wygrywała ligę.
Równie dobrze mogę powiedzieć : A gdzie wyście byli zanim Wesoły Romek sobie Chelsea'e kupił ? Ale tego tematu już nie chcę poruszać, bo już dyskutowaliśmy o tym. Co kibice Manyoo mają poradzić na to, że znajdzie się banda kretynów, wielkich "kibiców", którzy mają neo 128 i myślą że mogą wszystko ? Zawsze znajdą się jakieś idiotki. No ale mniejsza o to. Z pewnością są też "fani" Chelsea, którzy się zachowują podobnie - niema co się okłamywać

Co do meczu ManYoo to fuxa mieli jak cholera, bo coś się w Evertonie nagle zacieło. Po tym jak ManYoo strzeliło bramkę to Everton po prostu nie istniał.
Chelsea ? Zajebali i to równo. No ale niema się co dziwić - Bolton to dobra drużyna, której zależało na punktach - walczą o udział w UEFA.

LM?
Obrona ManYoo wyzdrowieje. Podczas meczu pewnie ze 3ech graczy Milanu będzie kryło Kryśkę, co da miejsce Rooney'owi i Giggs'owi. Jestem absolutnie dobrej myśli. Co do drugiego meczu półfinałowego- po tej dawce nudów jaką widziałem na SB nikomu nie kibicuję. Jednak sądze, że fajnie byłoby gdyby na Anfield 1:0 by wygrał Liverpool. Dogrywki są zawsze pasjonujące ^^'

Glory Glory Manchester ;* <- Tym optymistycznym akcentem zakończe tego posta
Calen Futh jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-04-2007, 11:38   #263
Maldinii
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

A więc poruszymy temat Holandii
Przed ostatnia kolejką szanse na tytuł mają trzy zespoły. AZ, Ajax i PSV mają po 72 punkty. Ale to na prowadzeniu nie jest PSV albo Ajax a nie kto inny jak AZ Alkmaar. jeżeli wszystkie kluby by miały równą ilość pkt to decyduje różnica goli.
Az Alkmaar ma najlepszą aż +53. Kto ma szanse na 1 miejsce? Jakie są szanse tych 3 Klubów?
  Odpowiedz z Cytatem
stary 29-04-2007, 11:46   #264
hoomik
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 11 2003

Posty: 2,117
Domyślny

mistrzem zostanie Alkmaar. Ma toeretycznie najlatwiejszego rywala wsrod tych 3 par, mimo ze graja na wyjezdzie. PSV gra u siebie z Vitesse, ale wciaz mam w pamieci ta chujserie sprzed kilku kolejek, takze mysle ze moga miec male problemy. Ajax tez ma latwego rywala, ale nie az tak jak Alkmaar. Dlatego po ostatniej kolejce typuje, ze bedzie 1/Alkmaar 2/Ajax 3/PSV.
hoomik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-04-2007, 11:55   #265
Calen Futh
Zbanowany
 
Calen Futh's Avatar
 
Data dołączenia: 21 11 2005
Lokacja: Chrzanów
Wiek: 32

Posty: 1,233
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Jestem za AZ ! Dosyć hegemonii "Wielkiej Trójki".
Calen Futh jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-04-2007, 15:24   #266
Maggic
Chelsea Fan
 
Maggic's Avatar
 
Data dołączenia: 08 04 2006
Lokacja: Szczecin
Wiek: 34

Posty: 1,107
Stan: Na Emeryturze
Maggic ma numer GG 2111891
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Calen Futh Pokaż post
ManYoo zdobyło Anglie SB już nie będzie ważne.
Nie bądź takie pewny bo moim zdaniem ManU może przegrać jeszcze 2 mecze to jest piłka.

Btw mecz na SB będzie ważny bo obie drużyny grają w tym sezonie zajebiście równo a na SB okaże się kto jest lepszy ;>
__________________
Wy macie historię, my ją tworzymy//
Maggic jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-04-2007, 15:46   #267
Hellraiser
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 06 2005
Wiek: 35

Posty: 1,072
Stan: Niegrający
Świat: Aurora
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez hoomik Pokaż post
mistrzem zostanie Alkmaar.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Calen Futh Pokaż post
Jestem za AZ !

Tja, jestem też za AZ'etem ponieważ są z małej mieściny a w poprzednim sezonie zostali jeszcze nie zbyt ładnie potraktowani, systemem PLAY-OFF, lecz Ajax póżniej też za to zapłacił, ale sądze że najlepszą nagrodą będzie mistrzostwo Holandii, i respekt wobec tego klubu bo narazie to nie patrzą na niego jako na porządny klub w Holandii, i w Europie.

Btw,.. Jak narazie PSV ma mistrza (10 minuta) jak ostatnio lookałem.
__________________
Ostatnia wizyta: 21-01-2008 o 20:41

Ostatnio edytowany przez Hellraiser - 29-04-2007 o 15:48. Powód: 10 minuta ostatnije kolejki. :P
Hellraiser jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-04-2007, 17:14   #268
Wiślaczek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 10 2004
Wiek: 24

Posty: 254
Stan: Niegrający
Domyślny

Bardzo ciekawa ostatnia kolejka ligi holenderskiej
Jak narazie PSv ma mistrza
Go go PSV
Psv 5:1 i ma mistrza !

Ostatnio edytowany przez Wiślaczek - 29-04-2007 o 17:30.
Wiślaczek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-04-2007, 18:41   #269
hoomik
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 11 2003

Posty: 2,117
Domyślny

PSV ma mistrza, co prawda rzutem na tasme, ale ma... no coz, gratz, szkoda Alkmaaru (maja eliminacje LM czy jednak UEFA?). A tymczasem...

ASCO Śląsk Wrocław 53:71 BOT Turów Zgorzelec!!!! Mamy 3-1, hej Turow mamy 3-1! Bardzo dobry mecz w wykonaniu Turowa, agresja w obronie, niezla skutecznosc w ataku, w rezultacie brakuje nam tylko jednego meczu do historycznego wydarzenia, jakim z pewnoscia bedzie awans do finalu mistrzostw Polski. Coz moge powiedziec... mecz mogl podobac sie kibicom (no, chyba ze ktos kibicuje Slaskowi), bylo duzo walki, ale tez popisy indywidualne kilku graczy (Bronek wreszcie gra tak, jak potrafi, Urlep dal mu w koncu pozwolenie na streetballa i prosze bardzo, stal sie liderem Slaska). Najfajniejszy moment meczu? Wywiad Maslowskiego z Hyzym po zakonczeniu zawodow, malo brakowalo a Radek spuscilby dziennikarzowi wpierdol ;d Oj bedzie sie dzialo w sobote... mimo ze mecz bedzie w tv, to meh zrobi wszystko zeby zdobyc bilet i swietowac najwiekszy sukces w historii klubu razem z koszykarzami i innymi kibicami. Mamy 3-1, hej Turow mamy 3-1!
hoomik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-04-2007, 19:08   #270
Hellraiser
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 06 2005
Wiek: 35

Posty: 1,072
Stan: Niegrający
Świat: Aurora
Domyślny

żal.az.nl

W ogóle system w lidze Holenderskiej, jest śmieszny, Powinien Ajax mieć mistrza bo powinno brac się pod uwagę mecze między klubami,..

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez hoomik Pokaż post
PSV ma mistrza, co prawda rzutem na taśme, ale ma... no coz, gratz, szkoda Alkmaaru (maja eliminacje LM czy jednak UEFA?).
Jeśli zrobią ten sam system co rok temu to będą baraże, play-offy jak kto woli czyli "walka o Europuchary",..
__________________
Ostatnia wizyta: 21-01-2008 o 20:41
Hellraiser jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-04-2007, 19:24   #271
Wiślaczek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 10 2004
Wiek: 24

Posty: 254
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Hellraiser Pokaż post
żal.az.nl
W ogóle system w lidze Holenderskiej, jest śmieszny, Powinien Ajax mieć mistrza bo powinno brac się pod uwagę mecze między klubami,..
Dlaczego? PSV ma lepszy bilans bramkowy wiec jest mistrzem. Ajax mogl strzelic o jedna bramke wiecj to on bylby mistrzem. Przynajmniej byly emocje do konca, a w wielu iinych ligach istnieje podobny system.
Wiślaczek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-04-2007, 20:55   #272
Maldinii
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Panowie nawijacie tak o innych ligach a nie znacie przysłowia "Cudze chwalicie swego nie znacie, sami nie wiecie co posiadacie"

Orange Ekstraklasa

Kto ma szanse na zwyciestwo w całej Klasyfikacji...?
Czy Wisła i Legia maja jeszcze szanse na gre w Europejskich Pucharach(Puchar Uefa i Liga Mistrzów)?
Kto waszym zdaniem wygra Orange Ekstraklasa?
  Odpowiedz z Cytatem
stary 29-04-2007, 20:57   #273
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

A jednak, stało się. Arsenal zdobył "coś" w tym sezonie - Arsenal Ladies zdobyły puchar UEFA kobiet !
__________________
Ooh to be a Gooner.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-04-2007, 23:03   #274
Calen Futh
Zbanowany
 
Calen Futh's Avatar
 
Data dołączenia: 21 11 2005
Lokacja: Chrzanów
Wiek: 32

Posty: 1,233
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

@up: Miały fuxa. Pierwsza połowa zdecydowanie dla Arsenalu, ale druga to już bardzo dobra gra Umea'y. Słupek, poprzeczka, co chwila akcje Marty. Fuxem utrzymały ten korzystny rezultat.
Calen Futh jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-04-2007, 08:47   #275
Tasior1964
Użytkownik Forum
 
Tasior1964's Avatar
 
Data dołączenia: 30 04 2007
Lokacja: katowice

Posty: 176
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Gildia: Zaleze Team
Świat: Danera
Poziom: 142
Skille: 96/90
Poziom mag.: 99
Tasior1964 ma numer GG marzenia
Domyślny

Gks Katowice 4rever
Tasior1964 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-04-2007, 11:20   #276
Bastash
Zbanowany
 
Data dołączenia: 05 01 2007
Lokacja: Białystok

Posty: 814
Stan: Niegrający
Bastash ma numer GG 2751608
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Calen Futh Pokaż post
@up: Miały fuxa.
Skąd ja to znam...

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tasior1964
Gks Katowice 4rever
Żeś wyskoczył ; d
Bastash jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-04-2007, 11:27   #277
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Calen Futh Pokaż post
@up: Miały fuxa. Pierwsza połowa zdecydowanie dla Arsenalu, ale druga to już bardzo dobra gra Umea'y. Słupek, poprzeczka, co chwila akcje Marty. Fuxem utrzymały ten korzystny rezultat.
Dlaczego z góry zakładasz, że to Arsenal Ladies miały szczęście ? Może po prostu Umeå miały pecha
__________________
Ooh to be a Gooner.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-04-2007, 12:28   #278
Wiślaczek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 10 2004
Wiek: 24

Posty: 254
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Yoh Asakura Pokaż post
Dlaczego z góry zakładasz, że to Arsenal Ladies miały szczęście ? Może po prostu Umeå miały pecha
W pierwszym meczu Umea, a w szczegolnosci w pierwszej polowie miala miazdzaca przewage, ale mimo tego wygraly ich przeciwniczki. W rewanzu Umea dzielnie wlaczyla z Arsenalem i nie zdobyla pucharu przez wlasna glupote. Imo zabraklo doswiadzcenia i troszke szczescia.
@ Bastash
Cytuj:
Skąd ja to znam...
No jestem ciekaw skad to znasz. No ale przeciez to Ty jestes specjalista od wszelakich sportow, wiec musisz to zanc.
@Tasior1964
Cytuj:
Gks Katowice 4rever
Gornik 4ever1111!11oneone!
Wiślaczek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-04-2007, 13:11   #279
Calen Futh
Zbanowany
 
Calen Futh's Avatar
 
Data dołączenia: 21 11 2005
Lokacja: Chrzanów
Wiek: 32

Posty: 1,233
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bastash Pokaż post
Skąd ja to znam...
A ogladales ten mecz ?

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Yoh Asakura Pokaż post
Dlaczego z góry zakładasz, że to Arsenal Ladies miały szczęście ? Może po prostu Umeå miały pecha
Whatever xd

Ostatnio edytowany przez Calen Futh - 30-04-2007 o 13:13.
Calen Futh jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-04-2007, 13:54   #280
Bastash
Zbanowany
 
Data dołączenia: 05 01 2007
Lokacja: Białystok

Posty: 814
Stan: Niegrający
Bastash ma numer GG 2751608
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wiślaczek Pokaż post
@ Bastash

No jestem ciekaw skad to znasz. No ale przeciez to Ty jestes specjalista od wszelakich sportow, wiec musisz to zanc.
Nie zauważyłeś, że po każdym meczu MU lub innej drużyny niż Chelsea mówicie, że miała farta? Gdzieś wcześniej napisałeś, że nie mam prawa Cię oceniać, czy coś w tym stylu. Z łaski swojej sam przestań mnie oceniać.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Calen Futh
A ogladales ten mecz ?
Tak. To, że przegrywając 0:2 wygrali 4:2 a Everton strzelił sobie samobója nie oznacza, że mieli farta. Równie dobrze mogę powiedzieć, że w poprzednich sezonach Chelsea wygrywała bo miała farta a we wszystkich meczach, w których Barcelona traciła punkty jej rywal miał farta. Do czego to prowadzi?
Bastash jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 3 (zarejestrowanych: 0, gości: 3)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 23:03.


Powered by vBulletin 3