Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów > Iridia

Notki

Iridia Wydarzenia ze świata Iridia

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 19-02-2009, 09:54   #8781
poreda
Użytkownik Forum
 
poreda's Avatar
 
Data dołączenia: 18 08 2005
Lokacja: Łódź
Wiek: 33
Wpisy bloga: 2

Posty: 2,213
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Świat: Iridia
Poziom: 205
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Adedin Pokaż post
raz.
chwalimy się fragami bo nie zabijamy 150 masterem 60 mastera. Tutaj tkwi różnica. Myślę że wyprzedzę Twoje myśli, jesteśmy bałwanami latamy w kilku i do tego blokujemy się nobami. Nie widziałem jeszcze inteligenta który 60 masterkiem próbuje ściągnąć 150 mastera solo czy coś.

dwa.
jeśli wstawisz mi tutaj link do filmu, który pokaże nam jak 60 masterem zabić 150 ms - respekt. Kilka warunków filmiku - musi być on realny(potwierdzony frag), na tym 150 ms nie może grać 6-10 letnie dziecko które potrafi uciec lub walić ue we wszystkie strony aż się mu mana skończy i wtedy 60 master go wykańcza, 150 master nie może stać na afk. Kolega o wyższym poziomie musi walczyć z tym 60 masterem. Sam na sam tak samo jak 60 master.

trzy.
wiadome i nierealne jest zabicie(SOLO!) 60 magiem/paladynem/rycerzem 150 maga/paladyna/rycerza. A jako iż jest nas wielu, każdy chce sobie coś zabić, zbieramy się do kupy, bunkrujemy się i zabijamy bez litości. Jak wiadomo 'w kupie raźniej'. Jakbym chciał solo sobie kogoś zabić to wiadome że wybieram cele większe o max może 10 poziomów mniejsze/większe, gdy jestem w grupie - wybieram cel o wiele wyższym poziomie.

dziękuję za uwagę.
Kiepa buahah
Nic nie musze wstawiac, padacie jak inni i tyle ^^
__________________
poreda jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 19-02-2009, 10:28   #8782
Kiełek
Użytkownik Forum
 
Kiełek's Avatar
 
Data dołączenia: 29 06 2006
Lokacja: Bydgoszcz
Wiek: 30

Posty: 1,326
Profesja: Elite Knight
Świat: Iridia
Poziom: 115
Skille: 92/89
Poziom mag.: 7
Kiełek ma numer GG 6*****9
Domyślny

Cytuj:
Piotr Swend, czyli Maciek z "Klanu", jest znany z poczucia humoru - pytany o ulubiony zespół, niezmiennie odpowiada: Zespół Downa!
hehehehehhehehehehehehehhehehe

edit
klik
__________________

Ostatnio edytowany przez Kiełek - 19-02-2009 o 11:19.
Kiełek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-02-2009, 12:53   #8783
Chaos
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 31 08 2005
Lokacja: ab'dendriel

Posty: 31
Stan: Usunięty
Imię: krulwons
Profesja: Sorcerer
Domyślny

co to ma byc
?
Chaos jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-02-2009, 14:58   #8784
Adedin
Użytkownik Forum
 
Adedin's Avatar
 
Data dołączenia: 28 08 2007
Lokacja: Rybnik

Posty: 289
Stan: Na Emeryturze
Imię: Adedin
Profesja: Elder Druid
Świat: Iridia
Poziom: 31
Poziom mag.: 40
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez poreda Pokaż post
Nic nie musze wstawiac, padacie jak inni i tyle ^^
i do sedna sprawy przeszliśmy.
Bardzo dobrze wiesz że 60 master nie zabije 150 mastera tak jak to opisałem. Boli Cię tylko to że każdy z nas jest mądry w grupie/na forum i tylko się wymądrzamy. Ale co Ty w takim razie robisz? Próbujesz ostudzać nasz entuzjazm? Dla nas liczy się każdy frag, dla was zabicie nas. Zabijajcie sobie nas, odrobimy lvle, my powybijamy was, tez odrobicie sobie lvle. Ale to my mamy z tego większą frajdę i satysfakcję.

dziękuję za uwagę.
Kiepa buahah
__________________
Zapraszam do grupy Camera Obscura
a tutaj nasze forum

http://www.youtube.com/watch?v=Aew5QRKPHGc
Adedin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-02-2009, 16:02   #8785
Tristan_da_Sworder
Użytkownik Forum
 
Tristan_da_Sworder's Avatar
 
Data dołączenia: 27 04 2008

Posty: 132
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Jiridja
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Adedin Pokaż post
Kiepa buahah
NA PREZYDENTA! DDD jednak na wiceprezydenta, tu rzondzi Vincento
__________________
/Wesoly Bananek says HIHO
Tristan_da_Sworder jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-02-2009, 16:14   #8786
Kiełek
Użytkownik Forum
 
Kiełek's Avatar
 
Data dołączenia: 29 06 2006
Lokacja: Bydgoszcz
Wiek: 30

Posty: 1,326
Profesja: Elite Knight
Świat: Iridia
Poziom: 115
Skille: 92/89
Poziom mag.: 7
Kiełek ma numer GG 6*****9
Domyślny

amigo
scale armor
KKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK
__________________
Kiełek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-02-2009, 17:43   #8787
poreda
Użytkownik Forum
 
poreda's Avatar
 
Data dołączenia: 18 08 2005
Lokacja: Łódź
Wiek: 33
Wpisy bloga: 2

Posty: 2,213
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Świat: Iridia
Poziom: 205
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Adedin Pokaż post
i do sedna sprawy przeszliśmy.
Bardzo dobrze wiesz że 60 master nie zabije 150 mastera tak jak to opisałem. Boli Cię tylko to że każdy z nas jest mądry w grupie/na forum i tylko się wymądrzamy. Ale co Ty w takim razie robisz? Próbujesz ostudzać nasz entuzjazm? Dla nas liczy się każdy frag, dla was zabicie nas. Zabijajcie sobie nas, odrobimy lvle, my powybijamy was, tez odrobicie sobie lvle. Ale to my mamy z tego większą frajdę i satysfakcję.

dziękuję za uwagę.
Kiepa buahah
nie probuje, juz nie chce mi sie od nowa wszystkiego pisac bo wasze wymowki sa smieszne. za kazdym razem jak ktos po was przyjdzie, trap przez noob chary + log. wy pekujecie dopoki jest was 2x wiecej. a gdy ktos przyjdzie w takiej samej liczbie to panika (jak bylo chociazby w dara, raz w carlin i raz na yalahar).
__________________
poreda jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-02-2009, 18:20   #8788
Tristan_da_Sworder
Użytkownik Forum
 
Tristan_da_Sworder's Avatar
 
Data dołączenia: 27 04 2008

Posty: 132
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Jiridja
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez poreda Pokaż post
nie probuje, juz nie chce mi sie od nowa wszystkiego pisac bo wasze wymowki sa smieszne. za kazdym razem jak ktos po was przyjdzie, trap przez noob chary + log. wy pekujecie dopoki jest was 2x wiecej. a gdy ktos przyjdzie w takiej samej liczbie to panika (jak bylo chociazby w dara, raz w carlin i raz na yalahar).

pierdolony nubie nie rozumiesz ze jak ich przyjdzie tyle co bongo to nie ma rownych szans? jak chcesz sie na*******ac 20 x 150lvle vs 20 x 60 lvle? Ja wiem ze dla ciebie ciezko jest to pojac wiec wez sobie moze jakies korki z logicznego myslenia, a po paru latach bedziesz mogl wykreowac swoj wlasny kierunek filozoficzny antybongosizm czy tez emerikanizm, ale narazie jestes zbyt tepy i nie rozumiesz najprostszych rzeczy. Nie pisza swoich deadow bo maja wyjebane na to bo maja 3x mniejsze lvle a zabijaja tyle samo typa z wyzszymi lvlami i to innym powinno byc wstyd ze w chuja sie daja robic. ale sory ty jestes tu starszy i mondżejszy wienc czekam olsnij mnie twoja zlota mysla



sajnowane baj rzulty
__________________
/Wesoly Bananek says HIHO
Tristan_da_Sworder jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-02-2009, 19:34   #8789
Pajmol
Użytkownik Forum
 
Pajmol's Avatar
 
Data dołączenia: 17 12 2008
Lokacja: Rybnik

Posty: 119
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Gildia: Bongo Team
Świat: Iridia
Pajmol ma numer GG 2729017
Domyślny

emerik nasz fan lksu own3dzik na maxa;/
__________________


Bongo Team!
Pajmol jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-02-2009, 19:50   #8790
Akunis
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 10 2007
Lokacja: Nigdzie

Posty: 114
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Arkanium
Świat: Iridia
Poziom: 113
Skille: ~
Poziom mag.: 76
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Adedin Pokaż post
ALE FACET CO JA CI TŁUMACZE?
wszystko klarownie Ci wytłumaczyłem, że do... nie ma szans 60 lew z 150, dlaczego się bunkrujemy i w ogóle, a ty dalej nic nie pojąłeś. Czytanie ze zrozumieniem - miałeś coś takiego w szkole? To jest tak jakbyś 10 lvlem na*******ał jakiegoś 30 solo. To logiczne, że zabierzesz ze sobą kilku kolegów powiedzmy z tym samym lvl.
Jeszcze jaśniej mam Ci to wytłumaczyć? Proszę kurwa bardzo:
Przychodzę swoim 30 ms zabić Ciebie. Masz 10 lvl i możesz mieć jaką chcesz profesje. Ty mówisz że mnie zabijesz i masz 5 kolegów którzy mają też 10 lvl i chcą Ci pomóc zabić tego 30 ms. Jest was razem sześciu i idziecie zabić 30ms który nie ucieka wam tylko daje się trapnąć(DOKŁADNY PRZYKŁAD BONGO! ofc byli ludzie którzy uciekali, ale nie zawsze się im to udawało).
Teraz ty wołasz kolegów i przychodzi 5 twoich znajomych z 30 lvl. I powiedz mi jak kurwa te pierdolone 10 lvle mają walczyć z wami, NO KURWA takie ciężkie to do pojęcia?
Teraz sobie to przełóż na wasze lvle. Wpadacie 150 masterami to na pewno wpierdolę się w was moim 60 ms bo wtedy walczę - przez kurwa 3 sekundy, nawet nie zdążę kogoś zaznaczyć bo zaraz dostanę combo na całą moją manę i nie napisze nawet 'bye'.
To dla Ciebie jest pokaz odwagi? I wtedy pisał byś inaczej o nas?
Napisałbyś:
'taki kozak byłeś ale jak wpadłeś między nas to zniknąłeś do temple szybko'

a idź pan w huj z tego forum bo pierdolisz smuty, że nie wiadomo czy się mam śmiać czy płakać. Potem mówią że połowa Polaków to pierdolone tępoty, nie dziwota jak ty nie potrafisz zakumać tak prostej rzeczy.

A teraz jeszcze Ci dodam skąd bierze się Twoja agresja do nas. Wyjaśnię Ci to teraz dosłownie, nie chciałem tego robić, nie chciałem juz tutaj nikogo obrażać, ale już się w*****łem:
Jesteś kurwa po prostu za cienki w majtach, szkoda Ci Twojego pierdolonego piksela bo tak dużo się nad nim napracowałeś przecież, bardzo dobrze wiesz, że jakbyś do nas wleciał sam to byśmy Cie rozpierdolili w pył, ale za dużo życia zmarnowałeś na ten pierdolony(powtarzam) PIKSEL. Wolisz za to pokazać jaki mocny jesteś w pierdoleniu bezsensownych głupot na forum, powtarzaniu się jak Ci coś człowiek wytłumaczy. Zrób sobie 60 lvl i wyskocz na solo z kimś od nas, jak go zabijesz to się kurwa chwal że Ci wyszło lepiej a nie pierdol głupot o zabijaniu w grupie. W wojnach tez pewnie zabijasz solo bo jesteś powah gamer. Do tego się powtórzę - jak kurwa nie radzisz sobie ze stresem związanym z Tibią oddaj się na terapię do dobrego psychologa. Zacznij czytać książki, skończ wchodzić na to pierdolone forum, oszczędzisz nam i sobie nerwów.


I tak wyklinam jak szewc, bo się w pale nie mieści Twoja tępota i nie, nie jestem popierdolony po prostu człowiek ma swoje granice wytrzymałości, nawet na pierdolonym forum i nie wciskaj mi, że mnie ktoś zabił, zrobiłem 30 lvl albo huj wie co jeszcze jest związane z tą grą. Zdenerwowanie wywołałeś u mnie Ty nie ta gra. A teraz wali mnie czy to będziesz czytał, pewnie dla Ciebie to jest marnotrawienie czasu lub sprawia to, że moje wypociny tutaj Cię śmieszą, teraz będę odpisywał na Twojego każdego zasranego posta. I tak sprawdzam to forum częściej niż 10 razy dziennie, ale wbrew pozorom nie ważę 160kg, nie nosze okularów, nie mam pierdolonych piegów.

dziękuję za uwagę.
Kiepa buahah

Sorka kiepson mozesz mi to jeszcze jasniej wytlumaczyc ? bo ja nadal nic nie rozumiem ;/
__________________
Let's dance..
Akunis jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-02-2009, 20:01   #8791
Adedin
Użytkownik Forum
 
Adedin's Avatar
 
Data dołączenia: 28 08 2007
Lokacja: Rybnik

Posty: 289
Stan: Na Emeryturze
Imię: Adedin
Profesja: Elder Druid
Świat: Iridia
Poziom: 31
Poziom mag.: 40
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Akunis Pokaż post
Sorka kiepson mozesz mi to jeszcze jasniej wytlumaczyc ? bo ja nadal nic nie rozumiem ;/
proszę Cię xd
__________________
Zapraszam do grupy Camera Obscura
a tutaj nasze forum

http://www.youtube.com/watch?v=Aew5QRKPHGc
Adedin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-02-2009, 20:18   #8792
Vincento_Vampire
Użytkownik Forum
 
Vincento_Vampire's Avatar
 
Data dołączenia: 21 12 2007
Lokacja: pozdrawiam moich fanuf:cup:
Wpisy bloga: 5

Posty: 546
Stan: Niegrający
Profesja: Paladin
Świat: Iridia:cup:
Poziom: 007
Skille: durzeee
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Adedin Pokaż post
ALE FACET CO JA CI TŁUMACZE?
wszystko klarownie Ci wytłumaczyłem, że do... nie ma szans 60 lew z 150, dlaczego się bunkrujemy i w ogóle, a ty dalej nic nie pojąłeś. Czytanie ze zrozumieniem - miałeś coś takiego w szkole? To jest tak jakbyś 10 lvlem na*******ał jakiegoś 30 solo. To logiczne, że zabierzesz ze sobą kilku kolegów powiedzmy z tym samym lvl.
Jeszcze jaśniej mam Ci to wytłumaczyć? Proszę kurwa bardzo:
Przychodzę swoim 30 ms zabić Ciebie. Masz 10 lvl i możesz mieć jaką chcesz profesje. Ty mówisz że mnie zabijesz i masz 5 kolegów którzy mają też 10 lvl i chcą Ci pomóc zabić tego 30 ms. Jest was razem sześciu i idziecie zabić 30ms który nie ucieka wam tylko daje się trapnąć(DOKŁADNY PRZYKŁAD BONGO! ofc byli ludzie którzy uciekali, ale nie zawsze się im to udawało).
Teraz ty wołasz kolegów i przychodzi 5 twoich znajomych z 30 lvl. I powiedz mi jak kurwa te pierdolone 10 lvle mają walczyć z wami, NO KURWA takie ciężkie to do pojęcia?
Teraz sobie to przełóż na wasze lvle. Wpadacie 150 masterami to na pewno wpierdolę się w was moim 60 ms bo wtedy walczę - przez kurwa 3 sekundy, nawet nie zdążę kogoś zaznaczyć bo zaraz dostanę combo na całą moją manę i nie napisze nawet 'bye'.
To dla Ciebie jest pokaz odwagi? I wtedy pisał byś inaczej o nas?
Napisałbyś:
'taki kozak byłeś ale jak wpadłeś między nas to zniknąłeś do temple szybko'

a idź pan w huj z tego forum bo pierdolisz smuty, że nie wiadomo czy się mam śmiać czy płakać. Potem mówią że połowa Polaków to pierdolone tępoty, nie dziwota jak ty nie potrafisz zakumać tak prostej rzeczy.

A teraz jeszcze Ci dodam skąd bierze się Twoja agresja do nas. Wyjaśnię Ci to teraz dosłownie, nie chciałem tego robić, nie chciałem juz tutaj nikogo obrażać, ale już się w*****łem:
Jesteś kurwa po prostu za cienki w majtach, szkoda Ci Twojego pierdolonego piksela bo tak dużo się nad nim napracowałeś przecież, bardzo dobrze wiesz, że jakbyś do nas wleciał sam to byśmy Cie rozpierdolili w pył, ale za dużo życia zmarnowałeś na ten pierdolony(powtarzam) PIKSEL. Wolisz za to pokazać jaki mocny jesteś w pierdoleniu bezsensownych głupot na forum, powtarzaniu się jak Ci coś człowiek wytłumaczy. Zrób sobie 60 lvl i wyskocz na solo z kimś od nas, jak go zabijesz to się kurwa chwal że Ci wyszło lepiej a nie pierdol głupot o zabijaniu w grupie. W wojnach tez pewnie zabijasz solo bo jesteś powah gamer. Do tego się powtórzę - jak kurwa nie radzisz sobie ze stresem związanym z Tibią oddaj się na terapię do dobrego psychologa. Zacznij czytać książki, skończ wchodzić na to pierdolone forum, oszczędzisz nam i sobie nerwów.


I tak wyklinam jak szewc, bo się w pale nie mieści Twoja tępota i nie, nie jestem popierdolony po prostu człowiek ma swoje granice wytrzymałości, nawet na pierdolonym forum i nie wciskaj mi, że mnie ktoś zabił, zrobiłem 30 lvl albo huj wie co jeszcze jest związane z tą grą. Zdenerwowanie wywołałeś u mnie Ty nie ta gra. A teraz wali mnie czy to będziesz czytał, pewnie dla Ciebie to jest marnotrawienie czasu lub sprawia to, że moje wypociny tutaj Cię śmieszą, teraz będę odpisywał na Twojego każdego zasranego posta. I tak sprawdzam to forum częściej niż 10 razy dziennie, ale wbrew pozorom nie ważę 160kg, nie nosze okularów, nie mam pierdolonych piegów.

dziękuję za uwagę.
Kiepa buahah
a teraz praca domowa na koniec wykładu: opisz podemocjonalne próby pozaspołecznego dowartościowywania się dzieci grających w gry mmorpg na przykładze poreda

Wasz szczerze,
Shane

~
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Michoss Pokaż post
Nie żebym nie dostawał ataku drgawek na widok ortografii pana UP, ale wydaje mi się, że on dobrze gada.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Al'Bundy Pokaż post
Haha wincenty zmiazdzyl phoenixowi suty xD
I RULE THIS BOARD OBEY ME
Vincento_Vampire jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-02-2009, 20:26   #8793
Banditos
Użytkownik Forum
 
Banditos's Avatar
 
Data dołączenia: 07 08 2005

Posty: 225
Stan: Niegrający
Imię: m
Profesja: Knight
Świat: Iridia
Poziom: 12
Domyślny

panu paniczowi aka sprzedawczyk już podziękujemy ^^
__________________

"Kto Nie potrafi podniesc sie po porazce nie jest w stanie uniesc ciezaru Zwyciestwa!"


Banditos jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-02-2009, 20:44   #8794
-Phoenix-
Użytkownik Forum
 
-Phoenix-'s Avatar
 
Data dołączenia: 27 05 2007
Lokacja: Poznań

Posty: 322
Stan: Usunięty
Domyślny

Jaśku kurwa obiecuje Ci że nigdy nie będziesz free na Iridii, nawet jeśli miał bym zrobić nowego chara

kthxbye
__________________
W obronie krwi dla której dziś tak wiele znaczysz - on poświęcił wszystkie swoje dni..

Szczery[*]
-Phoenix- jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-02-2009, 22:50   #8795
Xandar Mac'Leod
Użytkownik Forum
 
Xandar Mac'Leod's Avatar
 
Data dołączenia: 11 06 2005
Lokacja: Warszawa
Wiek: 35

Posty: 78
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Arcanium
Świat: Iridia
Poziom: 132
Skille: 97+dist
Poziom mag.: 21
Domyślny

Maly'ziomie jak mogles mi to zrobic? nie gryzie cie sumienie? jak mozesz z tym zyc? ^^

Edit. Btw, ja tu ciagle jestem xD a Ty?
__________________
Cytuj:
Anum 21:12:51
jak ty chcesz być pg jak srasz 30 minut?!
Cytuj:
18:43 Don Toro [132]: twoj stary to czarnuch
18:43 Dardiuz [101]: spier****j
18:43 Dardiuz [101]: dzwiko
18:43 Don Toro [132]: JAJKO!
18:43 Don Toro [132]: Kurwa mac.
18:44 Don Toro [132]: kurwa masslog?
Cytuj:
13:11 Togur Knight [75]: twuj brat to kozak
13:11 Xandar Mac'Leod [124]: tfuj?
13:11 Xandar Mac'Leod [124]: czy muj?
13:11 Togur Knight[75]: umisz pisac?

Ostatnio edytowany przez Xandar Mac'Leod - 19-02-2009 o 22:54.
Xandar Mac'Leod jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-02-2009, 22:57   #8796
Ripppppppahhhhh
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 11 2008

Posty: 117
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xandar Mac'Leod Pokaż post
Maly'ziomie jak mogles mi to zrobic? nie gryzie cie sumienie? jak mozesz z tym zyc? ^^

Edit. Btw, ja tu ciagle jestem xD a Ty?
a pamietam jak najglosniej sie smiales jak mi Rippera zrookowali, heiaiheaieai;

@kiepa

niezly z ciebie kolo
__________________
21:35 Huxy [199]: now i can say in 100%
21:35 Huxy [199]: bongo>iridia
Ripppppppahhhhh jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-02-2009, 23:24   #8797
Meteon!
Użytkownik Forum
 
Meteon!'s Avatar
 
Data dołączenia: 17 10 2005
Lokacja: Łódź
Wiek: 36

Posty: 493
Stan: Aktywny Gracz
Świat: Iridia
Domyślny

Mogles Michas nie fikac, to moze bym Cie nie zrokowal
A teraz idz umyj pupcie bo jutro pijemy XDDDDDDDDDD
__________________
_/ BW

//Metek.
Meteon! jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-02-2009, 23:28   #8798
Xandar Mac'Leod
Użytkownik Forum
 
Xandar Mac'Leod's Avatar
 
Data dołączenia: 11 06 2005
Lokacja: Warszawa
Wiek: 35

Posty: 78
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Arcanium
Świat: Iridia
Poziom: 132
Skille: 97+dist
Poziom mag.: 21
Domyślny

lisu ze mna pali xD jak sie najebiemy to umowa jest taka: ja nie rzygam na Ciebie a Ty na mnie ok?
__________________
Cytuj:
Anum 21:12:51
jak ty chcesz być pg jak srasz 30 minut?!
Cytuj:
18:43 Don Toro [132]: twoj stary to czarnuch
18:43 Dardiuz [101]: spier****j
18:43 Dardiuz [101]: dzwiko
18:43 Don Toro [132]: JAJKO!
18:43 Don Toro [132]: Kurwa mac.
18:44 Don Toro [132]: kurwa masslog?
Cytuj:
13:11 Togur Knight [75]: twuj brat to kozak
13:11 Xandar Mac'Leod [124]: tfuj?
13:11 Xandar Mac'Leod [124]: czy muj?
13:11 Togur Knight[75]: umisz pisac?
Xandar Mac'Leod jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-02-2009, 23:29   #8799
Maxxonek
Użytkownik Forum
 
Maxxonek's Avatar
 
Data dołączenia: 06 04 2005
Lokacja: Sulechów
Wiek: 35

Posty: 214
Stan: Na Emeryturze
Imię: Maxxonek
Profesja: Elite Knight
Gildia: Doom Brigade
Świat: Iridia
Maxxonek ma numer GG 1093327
Domyślny

@Metek

Nie jutro tylko w sobotę -.^ Bo ja jutro jeszcze nie mogę na pełnych obrotach xD

@Michal aka Panicz aka Nub

Gryzie mnie sumienie. Sorry za hacka, ale wciaz mi wisisz flache -.^
__________________
Always in my memory.
Doom Brigade.
Summer '05.
Maxxonek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-02-2009, 23:34   #8800
Xandar Mac'Leod
Użytkownik Forum
 
Xandar Mac'Leod's Avatar
 
Data dołączenia: 11 06 2005
Lokacja: Warszawa
Wiek: 35

Posty: 78
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Arcanium
Świat: Iridia
Poziom: 132
Skille: 97+dist
Poziom mag.: 21
Domyślny

za flaszke bede juz free i bede mogl grac tiffonia Rafale? looser jedziesz tramwajem! xD
__________________
Cytuj:
Anum 21:12:51
jak ty chcesz być pg jak srasz 30 minut?!
Cytuj:
18:43 Don Toro [132]: twoj stary to czarnuch
18:43 Dardiuz [101]: spier****j
18:43 Dardiuz [101]: dzwiko
18:43 Don Toro [132]: JAJKO!
18:43 Don Toro [132]: Kurwa mac.
18:44 Don Toro [132]: kurwa masslog?
Cytuj:
13:11 Togur Knight [75]: twuj brat to kozak
13:11 Xandar Mac'Leod [124]: tfuj?
13:11 Xandar Mac'Leod [124]: czy muj?
13:11 Togur Knight[75]: umisz pisac?
Xandar Mac'Leod jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 19:43.


Powered by vBulletin 3