Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 11-10-2011, 17:18   #1361
Slythia
Blondynka
 
Slythia's Avatar
 
Data dołączenia: 02 05 2007
Wpisy bloga: 3

Posty: 2,838
Domyślny

Ilość alkoholu by osiągnąć dany 'promil' zależy od człowieka, jego kondycji, zmęczenia, masy ciała etc. Jak chcesz to uogólnić?

Poza tym, co z alkoholem typu piwo (którym ciężko się upić), kolekcjami starych win czy whisky? Co jest w tym złego? Moi rodzice posiadają parędziesiąt jak nie więcej litrów wina w piwnicy i jakoś jeszcze nikt od tego nie umarł, co więcej, nawet się nie upił.

Na obrazku nie ma żadnego dowodu, że każdy palacz po 10 latach palenia ma płuca do wymiany.

Obecnie wiele leków dostępnych w aptekach, także bez recepty, można z powodzeniem zamienić na narkotyki. Od popularnych tabletek na kaszel z działaniem psychoaktywnym po mocne leki przeciwbólowe, jak np morfina. Skoro one nie są zakazane to dlaczego taka konopia jest zakazana? Dla wyjaśnienia - nie chodzi mi tutaj o pokazanie, że konopia jest szkodliwa, lecz o to, że narkotykami już się leczymy. Przynajmniej niektórzy.

Zastanawia mnie tylko jedno - czy konopia leczy ('usuwa' chorobę) czy jedynie łagodzi jej skutki? Jakoś nie potrafię uwierzyć, że skutecznie wyleczy raka, stwardnienie rozsiane czy aids.

Nie opieraj się tak na wiki. Dawka śmiertelna alkoholu wynosi około 4 promili, a rekordy są po 12. Są osoby, na które marihuana nie działa, są także osoby takie jak ja, które napoje typu redbull piją sobie jak napój by później grzecznie pójść spać.

Dla wyjaśnienia - ja nie jestem przeciw legalizacji, jestem jedynie przeciw zakazaniu / ograniczaniu innych środków.
__________________
"Kiedy znalazłem się na dnie, usłyszałem pukanie od spodu."
S. J. Lec
Slythia jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 11-10-2011, 17:28   #1362
ReprezentRap
Użytkownik Forum
 
ReprezentRap's Avatar
 
Data dołączenia: 17 07 2011
Lokacja: zsT

Posty: 94
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Druid
Świat: Pandoria
Domyślny

1. Nie oglądałaś
2. Skończy z alkoholem ok?
3. Widocznie nie wiesz co to kofeina. Bo kofeina a kawa to zupełnie co innego Na 100 filiżanek kawy przypada gram kofeiny.
4. Leczy. Skutecznie leczy i jest masa takich przypadków, książki o tym, filmy dokumentalne. Jedni z najlepszych lekarzy/doktorów/farmeceutów (pierun ich tam wie...) światowej sławy i największej wiedzy badali to niejednokrotnie. Nie wiem w jaki sposób, podejrzewam że tak jak robimy wywar z jakichś roślin, to podobnie. Wiem jedynie jak to działa i widzę skutki na sobie i kolegach. Dam ci jeden przykład

Ja (A), koledzy (BCD) zaczęliśmy palić jakieś 4/5 lat temu. Nie ruszamy papierosów, białych proszków. Jedynie czasami alkohol, np. rodzinnie
Tymczasem dwóch (EF) palą razem z marihuaną tytoń. Do tego często dorzucają fete, oraz gruuubo wódki.
ABCD są zdrowi. Nie znam stanu naszych płuc czy coś. Wiemy tylko że uczyliśmy/uczymy się dobrze, dużo biegamy i zdrowo się odżywiamy. Gdy nie mamy kasy to po prostu nie palimy. Nie uzależnia ona fizycznie, lecz psychicznie. To znaczy że odczuwasz chęć palenia, małą, lecz nie musisz. Ale uzależnienie fizyczne masz np. po heroinie gdy masz wstrząsy i wszystko niszczysz bo nie możesz dać sobie w żyłę. Jesteśmy OK.
Tamci dwaj są w cholerę uzależnieni. Dorzucili do tego papierosy, jak sobie nie zapalą przynajmniej 3x dziennie nie da się z nimi żyć. Przez co? Głód nikotynowy.
Jeden z nich miał kilkakrotne operacje...


Do alkoholu to średnio jestem, bardziej zgodny.
Ale z papierosami - stanowczo odradzam. Najgorsze gówno co może być. Przy okazji ani się tym nie uwalisz, ani nic. W towarzystwie w domu, na imprezach nie zapalisz, bo albo będzie jechało, inni nie palą itp. A z alkoholem to nikt nie ma nic przeciwko

Jeśli palisz papierosy to ci odradzam.
__________________
"Ludzie i ich sny, zagrzebane betonem
Gdzieś tam ja i Ty, róże pod nieboskłonem
I choć wieje chłodem, pomimo braku światła
Nadziei płomień tli się w naszych płatkach
I to nie koniec jest, to nie porażka
Bo nawet na betonie czasem piękny kwiat wyrasta..."
SumaStyli
ReprezentRap jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-10-2011, 17:37   #1363
Slythia
Blondynka
 
Slythia's Avatar
 
Data dołączenia: 02 05 2007
Wpisy bloga: 3

Posty: 2,838
Domyślny

Papierosów nie lubię - śmierdzą, podobnie jak i marihuana. Ten powód mi wystarczy, by tego nie zaczynać.

Wiem, co to kofeina. W kawie jest jej mało, jednak w napojach energetycznych jest jej więcej, zwłaszcza w połączeniu z tauryną. Nie wiem ile, akurat skończyłam zapasy . Jedyne działanie tego typu specyfików w moim przypadku to przyspieszenie działania leków. To jest realne, wyjątkiem nie jestem.

Przykład niestety słaby. Jakby było to takie cudowne lekarstwo to wiele osób by się tym leczyło - albo w krajach, gdzie to jest legalne, albo mając gdzieś przepisy. Jeśli jesteś śmiertelnie chory (rak, sr, aids) to mając możliwości (pieniądze) zrobisz wszystko, by przeżyć, przepisy zaś potraktujesz jak coś zbędnego.
__________________
"Kiedy znalazłem się na dnie, usłyszałem pukanie od spodu."
S. J. Lec
Slythia jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-10-2011, 17:54   #1364
ReprezentRap
Użytkownik Forum
 
ReprezentRap's Avatar
 
Data dołączenia: 17 07 2011
Lokacja: zsT

Posty: 94
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Druid
Świat: Pandoria
Domyślny

No i są przypadki cudownie uleczonych, i tego nie jest tak mało

A marihuana pachnie zupełnie inaczej niż papierosy
Aha i uwierz mi czysta kofeina to naprawdę coś niedobrego
W napojach energetycznych? Zobacz ile tam tego jest W niektórych kawach nawet więcej.
A tauryna? Nie wiem nic o niej a z wiki nie bd cytował. Wiem tylko że pobudza.

Papierosy pachną tak że ja pierdolę. A ganja zuuuupeeeełnieeee inaczej.

Poza tym nie wiem czemu jest nielegalna. Jak to powiedział Pezet "Holandia przykładem świeci". Czechy też.
Ale mamy akurat w państwie polityków którzy nie wiedzą że marihuana jest z konopii. Ba, mówią nawet że jest produkowana chemicznie (chodzi o Jarka)

Mamy Tuska który przyznawał się do palenia. Mówiąc o legalizacji zaciął się na 30sek i dodał "NIE BĘDZIE LEGALIZACJI W POLSCE. NIGDY". Jak dziecko, bez argumentów


Tak naprawdę badania ws. konopii są świeże, do niektórych nawet nie dotarły i państwa boją się wykonać pierwszy krok.
W Holandii palą marihuane i prawie nikt nie sięga po koke, here. Ma ona najmniejszy poziom zażywających twarde narkotyki na świecie.
No bo po co brać np. koke? Nie wiem czy ma skutki lepsze niż ganja i nie chcę tego sprawdzać. Ale ganję masz legalnie. Ganję masz tanio. Ganje masz prawie nieszkodliwą.
I w Holandii gangi narkotykowe padły A samo państwo zarabia dużo na tym.
Zalegalizować i wprowadzić akcyzy za marihuanę - klucz do wyjścia naszego państwa z dołka.
Niech nawet kosztuje te pieprzone 50zł.
Oni napchają se kieszenie a dzieciaki nie pójdą siedzieć.

--- ReprezentRap dodał 8 minut i 28 sekund później ---

Zobacz że my (palacze) nie chcemy żadnych innych narkotyków. Faktem jest ze statyskyk z 2009r. że tylko jeden na stu pięćdziesięciu palaczy sięgnął po kokainę.
Chcemy miec legalnie, drzewko, możliwość posiadania 10g na własny użytek.
NIE HANDLOWAĆ. NIKOGO NIE NAMAWIAĆ. NIE PALIĆ W MIEJSCACH PUBLICZNYCH. NIE JEŹDZIĆ SAMOCHODEM POD WPŁYWEM. NIE UCZYĆ DZIECI TEGO, NIE MÓWIĆ O TYM.
TYLKO MIEĆ.

Komu szkodzę mając drzewko? Paląc w domu?
Sobie? Może odrobinę. Mniej niż zupka chińska
Tobie? Jemu? Im? Wam? Nie. Palę tylko przy ludziach gdy oni też palą. To dla nas normalne. Nikomu z nas nie potrzebne jakiś nie wiadomo jakie cuda które nie wiadomo co robią. Wielu po kokainie skacze z okna udając batmana. Podbiega i pierdolnie z całej siły głową w ścianę. A my? Jesteśmy spokojni, wyluzowani. Gadamy może szybciej i nic się nam nie chce. I co w tym złego....?
__________________
"Ludzie i ich sny, zagrzebane betonem
Gdzieś tam ja i Ty, róże pod nieboskłonem
I choć wieje chłodem, pomimo braku światła
Nadziei płomień tli się w naszych płatkach
I to nie koniec jest, to nie porażka
Bo nawet na betonie czasem piękny kwiat wyrasta..."
SumaStyli

Ostatnio edytowany przez ReprezentRap - 11-10-2011 o 17:54. Powód: Automerged Doublepost
ReprezentRap jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-10-2011, 17:59   #1365
Slythia
Blondynka
 
Slythia's Avatar
 
Data dołączenia: 02 05 2007
Wpisy bloga: 3

Posty: 2,838
Domyślny

Nie nazwałabym wyleczenia choroby na skutek stosowania leków, nawet tych nielegalnych, cudownym uleczeniem a jedynie wyleczeniem.

Wg googla w redbullu (małej puszczce 330) znajduje się tyle samo kofeiny co w kawie czyli wcale nie tak mało. Czysta kofeina owszem, może i jest zła i niedobra, lecz jakoś czystej nikt nie zażywa, nie wiem nawet czy istnieje.

Ja tam nie zamierzam zakazać ci palić, oczekuję tylko, że nie zakażesz posiadania 'małej' kolekcji alkoholu kiedyś w piwnicy.
__________________
"Kiedy znalazłem się na dnie, usłyszałem pukanie od spodu."
S. J. Lec
Slythia jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-10-2011, 18:09   #1366
ReprezentRap
Użytkownik Forum
 
ReprezentRap's Avatar
 
Data dołączenia: 17 07 2011
Lokacja: zsT

Posty: 94
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Druid
Świat: Pandoria
Domyślny

Tak cudownym. Dlatego że ludzie nazywają cudem leczenie czymś co przez wielu jest trucizną.
Chociaż słyszałem że heroina była stosowana w medycynie ;D Ale tym bym się raczej wolał nie leczyć.


Aha no i Red Bull to ma nawet dziesięciokrotnie więcej niż inne, dlatego taki drogi.
A i mam podobnie jak ty, energetyki na mnie nie działają ;P ale to raczej efekt tego że dłuuugo je piłem

--- ReprezentRap dodał 6 minut i 19 sekund później ---

Ależ nie zakazuję... Po prostu jestem przeciwny urąbywaniu się codziennie kilkoma butelkami mocnej wódy.

Jeśli chodzi o picie umiarkowane, może być nawet kilka puszek dziennie, a jeśli stawić go na równi z papierosami, jestem JAK NAJBARDZIEJ ZA!
I komu szkodzi posiadanie ;D Ja mam na segmencie wino za 300zł w kształcie karabinu i dziadek który u mnie chwilowo mieszka ma cały segment wódy Tylko on pije kieliszki a nie butelki.
__________________
"Ludzie i ich sny, zagrzebane betonem
Gdzieś tam ja i Ty, róże pod nieboskłonem
I choć wieje chłodem, pomimo braku światła
Nadziei płomień tli się w naszych płatkach
I to nie koniec jest, to nie porażka
Bo nawet na betonie czasem piękny kwiat wyrasta..."
SumaStyli

Ostatnio edytowany przez ReprezentRap - 11-10-2011 o 18:09. Powód: Automerged Doublepost
ReprezentRap jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-10-2011, 18:10   #1367
Slythia
Blondynka
 
Slythia's Avatar
 
Data dołączenia: 02 05 2007
Wpisy bloga: 3

Posty: 2,838
Domyślny

Lecz mimo wszystko chciałeś zakazania posiadania zapasów alkoholu. O co więc chodzi?
__________________
"Kiedy znalazłem się na dnie, usłyszałem pukanie od spodu."
S. J. Lec
Slythia jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-10-2011, 18:13   #1368
ReprezentRap
Użytkownik Forum
 
ReprezentRap's Avatar
 
Data dołączenia: 17 07 2011
Lokacja: zsT

Posty: 94
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Druid
Świat: Pandoria
Domyślny

2 post 2 punkt tej strony tematu.
__________________
"Ludzie i ich sny, zagrzebane betonem
Gdzieś tam ja i Ty, róże pod nieboskłonem
I choć wieje chłodem, pomimo braku światła
Nadziei płomień tli się w naszych płatkach
I to nie koniec jest, to nie porażka
Bo nawet na betonie czasem piękny kwiat wyrasta..."
SumaStyli
ReprezentRap jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-10-2011, 18:38   #1369
Duch Niespokojny
Moderator
 
Duch Niespokojny's Avatar
 
Data dołączenia: 10 09 2005

Posty: 2,347
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Litawor Pokaż post
http://www.krytykapolityczna.pl/Zapr...menuid-34.html
Prawdopodobnie tam będę, jeśli chcecie mnie spotkać, to zapraszam
"Oburzamy" się na coś konkretnego i w jakimś konkretnym celu czy po prostu chcemy, żeby ktoś tam gdzieś tam w centrali "zrobił tak, żeby było dobrze"?
Duch Niespokojny jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-10-2011, 19:35   #1370
Voon
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 07 2006

Posty: 1,303
Voon ma numer GG 1528304
Domyślny

"Biedna socjalistyczna Szwecja, patrz jak im zle. Placa az do 80% zarobkow w podatkach (7my najradosniejszy kraj swiata). Albo biedna Dania, gdzie placa do 72% w podatkach (1szy najradosniejszy kraj swiata). Biedne te "socjalistyczne" kraje gdzie biora biednym ludziom 70% pensji i wydaja na jakies glupie "jedne z najlepszych na swiecie publicznych uczelni" lub "jedne z najlepszych na swiecie publiczne szpitale i lecznice"."

- Ludzie są szczęśliwi tym najprostszym szczęściem, mają pełne brzuchy i opiekę medyczną. O więcej nie pytają. Równie dobrze można zmierzyć poziom szczęścia w szpitalu psychiatrycznym, pacjenci odurzeni chemią chyba kłamać nie będą.


"Haha. Wprost przeciwnie imho.
W koncu bez rzadu i prawa, mozesz zebrac sobie pare zbrojnych i "zamknac" kazdy sklep konkurencji. Bo nie ma praw regulujacych takie dzialania."


- Oczywiście, zakładając, że właściciel ani nikt w mieście (bo to na korzyść mieszkańców) nie ma broni ani nie działa żadna firma ochroniarska.

Niestety dla twojej teorii monopol w przypadku istnienia państwa jest łatwiejszy, bo wystarczy jedna trafna ustawa, która przysporzy komuś trochę gotówki a ustawi czy to konkretne wymogi i koncesje na istnienie firmy czy też dominację firmy państwowej. Będzie to działało tak samo jak przetargi publiczne obecnie, gdzie dając w łapę urzędnik ustawi taki warunek, który spełniasz tylko ty.


"Nie, naprawde. Obejzyjcie mape swiata, i zastanowcie sie ktore kraje lub regiony sa anarchiami. Potem przejedzcie sie tam i zobaczcie jak tam jest."


- Wczesna Irlandia czy wczesne Stany. Stany na ten przykład, że przeżyły to jeszcze wykształciły jedną z lepszych gospodarek świata.



"To znaczy czego? Granic panstw i roznic spoleczenstw? Powodzenia."

- Nie, zbędnych podatków, zbędnych przepisów i ZUSu. Czy nie od tego zaczęliśmy?


"Oj wprost przeciwnie, demokratyzacja to utrudnia. Przyjazny dyktator ulatwia. Case in point: Iran 1953, kiedy demokratycznie wybrany premier tegoz kraju zostaje wygnany w przewrocie zorganizowanym przez CIA, pod namowa Wielkiej Brytanii, dlatego ze pan premier wykopal "Anglo-Iranian Oil Company" (a.k.a. British Petroleum) ktora okupowala cale ich zasoby ropy. A na jego miejsce wstawiono pro-Amerykanskiego dyktatora. Gdyby te kraje chcialy tylko rope to zrobilyby tak jak USA z Irakiem."

- Gościu, zaprzeczasz samemu sobie. Najpierw piszesz, że demokratyzacja utrudnia położenie łapsk na ropie a na koniec mówiąc 'tylko o położeniu łap na ropie' podajesz przykład USA-Irak gdzie właśnie z demokracją wkroczono.
Przyjazny dyktator oczywiście ułatwia sprawę, ale łatwiej obecnie wprowadzić demokrację pod przykrywką zmian społecznych niż nowego dyktatora na stanowisko starego. Poprze to wtedy społeczeństwo i nikt nie będzie się czepiać. Tak było a Irakiem, tak było z Libią (Libia to całkiem ciekawy przypadek, ale nie o tym) i tak będzie z Syrią.


"Wiec obecne kraje europejskie zwane "socjalistycznymi" to nic innego niz zbieranina nierobow na zasiklu? I wydajacych nie swoje pieniadze? Przez ostatnie kilka dekad? OMG skad oni tyle nie swoich pieniedzy wzieli? Przeciez w tej Szwecji pracuja tylko 37 godzin tygodniowo, te nieroby jedne. I jeszcze dostaja od panstwa 10 tygodni platnego urlopu w roku. Jak oni to robia!?"

- Szwecja - rudy, Norwegia - ropa. Oczywiście, że to nie wszyscy, ale duża część "szczęśliwych ludzi", którzy na przykład chcą w Szwajcarii usunięcia krzyża z flagi.


"Szczerze mowiac, az chce mi sie powiedziec "gowno prawda". Ludzie to cholerni kombinatorzy. Myslisz ze placac 5% podatku nie kombinowaliby jak sie z tego wykrecic? Jak jest latwo sie z jakiegos podatku wykrecic, niezaleznie jak niskiego, wiekszosc ludzi na to idzie."

- Tak, problemem jest tylko, że obniżki zawsze przynoszą większe wpływy. Może to jakiś trik psychologiczny, że ludzie płacą częściej podatki gdy są niższe. Dlatego można obniżać podatki stopniowo, uzyskując wpływy. Aż dojdzie się do momentu, gdy koszty ucieknięcia od podatku będą porównywalne do wysokości podatku.





Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ReprezentRap Pokaż post
Dzieci palą, a potem w wieku 20 lat chorują na raka płuc. To normalne według Ciebie, że najbardziej szkodliwa substancja świata, nikotyna, która przy okazji najbardziej uzależnia jest legalna? Łyżka nikotyny = śmierć w ciągu minuty. Widziałeś składniki papierosa?
Voon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-10-2011, 19:38   #1371
ReprezentRap
Użytkownik Forum
 
ReprezentRap's Avatar
 
Data dołączenia: 17 07 2011
Lokacja: zsT

Posty: 94
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Druid
Świat: Pandoria
Domyślny

@Up: jestes strasznie dziecinny.

@Slythia: jaka partie popierssz?
__________________
"Ludzie i ich sny, zagrzebane betonem
Gdzieś tam ja i Ty, róże pod nieboskłonem
I choć wieje chłodem, pomimo braku światła
Nadziei płomień tli się w naszych płatkach
I to nie koniec jest, to nie porażka
Bo nawet na betonie czasem piękny kwiat wyrasta..."
SumaStyli
ReprezentRap jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-10-2011, 19:56   #1372
Voon
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 07 2006

Posty: 1,303
Voon ma numer GG 1528304
Domyślny

Jestem dziecinny, bo uważam, że nikotyna powinna być legalna? Że człowiek powinien mieć wybór i gdyby ktoś chciał wpieprzać śmieci to jego wola i nie można mu zakazać? Że nikotyna niby taki serial killer a wielu ludzi pali do swojej późnej śmierci bez raka? Na pewno jest szkodliwa, dla jednych mnie dla drugich gorzej, ale nie można jej zakazać.

W sumie Lemmy jest najlepszą odpowiedzią na twój post, bo pije, pali i ćpa(ł) (?) odkąd zaczął grać i gra dalej mimo swojego wieku.

Ostatnio edytowany przez Voon - 11-10-2011 o 19:58.
Voon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-10-2011, 20:39   #1373
ReprezentRap
Użytkownik Forum
 
ReprezentRap's Avatar
 
Data dołączenia: 17 07 2011
Lokacja: zsT

Posty: 94
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Druid
Świat: Pandoria
Domyślny

A ja tam nie wiem kto to. Nie ten gust muzyczny
Tak czy siak propsy dla autora, ciekawy temat i dobrze sie go czyta.
__________________
"Ludzie i ich sny, zagrzebane betonem
Gdzieś tam ja i Ty, róże pod nieboskłonem
I choć wieje chłodem, pomimo braku światła
Nadziei płomień tli się w naszych płatkach
I to nie koniec jest, to nie porażka
Bo nawet na betonie czasem piękny kwiat wyrasta..."
SumaStyli
ReprezentRap jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-10-2011, 21:30   #1374
ponczus
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 10 2003
Lokacja: Spod Budki z Piwem
Wiek: 40

Posty: 566
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Bahzell
Świat: Chromaggus
Poziom: 80
Skille: 400/400
Domyślny

@ReprezentRap to szybciutko szybciutko wygoglać bo to wstyd nie znać.

A są w ogóle jakieś rzetelne dowody poparte badaniami na temat szkodliwości nikotyny? Albo wróć, szkodliwości palenia? Z ciekawości pytam, bo jeśli dobrze rozumiem to przy szkodliwości palenia jako takiego nie ma znaczenia co palisz, chyba że tutaj chodzi o jakieś konkretne substancje. Zresztą imho nie ma znaczenia, czy palisz fajke, czy idziesz zatłoczoną ulicą czy stoisz w korku i jedno i drugie i trzecie to morderstwo dla płuc.

I last but not least, wszystko jest dla ludzi, inna sprawa, że czasem są wątpliwości czy ktoś się zalicza do tej grupy.
__________________
Rogue 80
ponczus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-10-2011, 21:35   #1375
ReprezentRap
Użytkownik Forum
 
ReprezentRap's Avatar
 
Data dołączenia: 17 07 2011
Lokacja: zsT

Posty: 94
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Druid
Świat: Pandoria
Domyślny

Uwierz mi - heroina nie jest dla ludzi.
__________________
"Ludzie i ich sny, zagrzebane betonem
Gdzieś tam ja i Ty, róże pod nieboskłonem
I choć wieje chłodem, pomimo braku światła
Nadziei płomień tli się w naszych płatkach
I to nie koniec jest, to nie porażka
Bo nawet na betonie czasem piękny kwiat wyrasta..."
SumaStyli
ReprezentRap jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-10-2011, 23:03   #1376
voice
Użytkownik Forum
 
voice's Avatar
 
Data dołączenia: 08 06 2010
Lokacja: Puławy

Posty: 479
voice ma numer GG 8133179
Domyślny

To po co ktoś ją stworzył? ;o
__________________

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ruszek Pokaż post
Rozmowa z Klaudią +8 do motywacji, Marta +20 do medżik penetrejszyn.

------------------------------------------
100 post - 11 lipiec 2011 16:42
200 post - 3 sierpień 2011 15:03
300 post - 14 wrzesień 2011 19:07
400 post - 11 października 2011 16:41
voice jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-10-2011, 00:13   #1377
Duch Niespokojny
Moderator
 
Duch Niespokojny's Avatar
 
Data dołączenia: 10 09 2005

Posty: 2,347
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez voice Pokaż post
To po co ktoś ją stworzył? ;o
-Leo, why?
-For money.
Duch Niespokojny jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-10-2011, 09:10   #1378
janek@
Użytkownik Forum
 
janek@'s Avatar
 
Data dołączenia: 22 03 2005

Posty: 1,033
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
No nie. Mylisz się po raz kolejny. Wystarczy spojrzeć na polskie podwórko i jeszcze tak z 10 lat temu popularne przypadki masowych zatruć mięsem na polskiej wsi.
Oczywiście są możliwe masowe zatrucia przez zniesienie nakazów i zakazów związanych z obsługą sanitarną produkcji, ale zamiast wydawania paredziesiątek milionów z podatków na służby, które ograniczają diametralnie rozwój przedsiębiorstw powinno istnieć czytelne i jasne prawo. Nikt nie będzie robił salcesonu na parapecie jeżeli będzie wiedział, że za zatrucie kogoś może mu grozić potężna grzywna i odszkodowanie, nie mówiąc już o zakazaniu działalności w dziedzinie, którą się zajmował. Tak czy inaczej zatrucia, choroby europejczykom jednak przyniosły wymierne korzyści mimo wielkich strat w ludności. Gdybyśmy nie żyli jak ostatnie chlewnie i świnie to byśmy za nic nie podbili innych kontynentów. Malutkie dziecko nawet wie, że z kolonializmem związane również były choroby, które europejczycy przywięźli ze sobą, na które byli odporni zaś ci, których podbijali już nie.

Świat jest brutalny i okrutny, to fakt ale wolałbym ryzykować i być bogatym niż być biednym i nie mieć żadnych perspektyw do utworzenia własnej działalności. Owszem mogę, ale jeżeli wezme kredyt na 324234 tyś zł...

Cytuj:
Bo nigdy nie odnotowano ani jednego przypadku smierci z powodu palenia marihuany.
Mnóstwo ludzi umiera na zawały w wyniku odwadniania mięśnia sercowego, nie wspominając już o właściwości blokującej regenerację owych mięśni przez thc. Osoby przy masie z nadwagą nie powinny w ogóle palić, thc magazynuję się w tkance tluszczowej. Jeżeli taka osoba zacznie się dietować i odchudzać to może bardzo szybko odczuć objawy zmęczenia i kołotanie serca nawet nie paląc, co w połączeniu z wysiłkiem fizicznym oznacza pewny zgon. Marihuana ma właściwości lecznicze jedynie gdy thc jest spożytkowane w ilościach wielokrotnie mniejszych niż zawarte w jednym joincie. Efekt odłużenia tym oznacza przekroczenie tego progu korzystnego dla naszego organizmu.
Tak czy inaczej każdy powinien mieć prawo do zniszczenia samego siebie. Ale na to nam nie pozwolą, bo jesteśmy ich niewolnikami, którzy na nich jak ostatnie woły pracujemy, faszyzm w czystej postaci.

Cytuj:
Biedna socjalistyczna Szwecja, patrz jak im zle. Placa az do 80% zarobkow w podatkach (7my najradosniejszy kraj swiata). Albo biedna Dania, gdzie placa do 72% w podatkach (1szy najradosniejszy kraj swiata). Biedne te "socjalistyczne" kraje gdzie biora biednym ludziom 70% pensji i wydaja na jakies glupie "jedne z najlepszych na swiecie publicznych uczelni" lub "jedne z najlepszych na swiecie publiczne szpitale i lecznice".
Dam ci rade, najpierw obejzyj jak wyglada swiat, dopiero potem formuj opinie co dla kraju lepsze lub gorsze, lub w jakim kraju zyje sie lepiej lub gorzej.
Biedna Brazylia, która jest najsilniejszym nie-socjalistycznym państwem ameryki łacińskiej.
Brazylia odnotowuję wzrost cały czas - bo tam wiedzą, że aby go podtrzymać to należy ciąć podatki. Natomiast ta Sama Szwecja rok temu miała do sprzedania swoje linie lotnicze i była w głębokiej recesji, gdyż jej firmy uciekały w inne miejsca, do chin, Polski etc. Gdyby nie to że centroprawicowy rząd ogłosił obniżkę podatków, to by byli w strasznie brudnej dupie.

Btw najlepszymi uczelniami na świecie zawsze były uczelnie prywatne.

Cytuj:
Wiec obecne kraje europejskie zwane "socjalistycznymi" to nic innego niz zbieranina nierobow na zasiklu? I wydajacych nie swoje pieniadze? Przez ostatnie kilka dekad? OMG skad oni tyle nie swoich pieniedzy wzieli? Przeciez w tej Szwecji pracuja tylko 37 godzin tygodniowo, te nieroby jedne. I jeszcze dostaja od panstwa 10 tygodni platnego urlopu w roku. Jak oni to robia!?
A nie? Poleć do WLK Bryt. tam pooglądaj co się dzieje. Na dzień dzisiejszy, z tamtąd uciekają do Australi ci wszyscy młodzi, zdolni i wykształceni. Jeszcze 30 lat, a Wlb Brt będzie na poziomie Grecji, z tą różnicą że jeszcze w dodatku wprowadzą tam szariat.

Cytuj:
To po co ktoś ją stworzył? ;o
Żeby selekcja naturalna nabrała większego znaczenia.

Ostatnio edytowany przez janek@ - 12-10-2011 o 10:19.
janek@ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-10-2011, 12:30   #1379
ReprezentRap
Użytkownik Forum
 
ReprezentRap's Avatar
 
Data dołączenia: 17 07 2011
Lokacja: zsT

Posty: 94
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Druid
Świat: Pandoria
Domyślny

Heroina to po prostu syf który daje przeciętnej jakości zmianę psychiki. Poza tym że wraz z nią dilerzy sprzedają nam szkło czy proszki do prania, żeby zwiększyć jej wagę i więcej zarobić, nie licząc tego że wstrzykujesz sobie w żyłę takie gówno to ktoś zarabia na twojej głupocie grube miliony
__________________
"Ludzie i ich sny, zagrzebane betonem
Gdzieś tam ja i Ty, róże pod nieboskłonem
I choć wieje chłodem, pomimo braku światła
Nadziei płomień tli się w naszych płatkach
I to nie koniec jest, to nie porażka
Bo nawet na betonie czasem piękny kwiat wyrasta..."
SumaStyli
ReprezentRap jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-10-2011, 13:38   #1380
Quezacoatl
Satyryk
 
Quezacoatl's Avatar
 
Data dołączenia: 22 08 2005
Lokacja: Tu i tam
Wiek: 35
Wpisy bloga: 2

Posty: 1,177
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
A nie? Poleć do WLK Bryt.
Bylem tam ostatnie 3 lata. I tak jak zgodze sie co do uczelni wyzszych, ze powinny byc prywatne. Tak podstawowka czy gimnazjum nie. Jak cie nie stac na studia to po maturze i tak masz szanse znalezc prace. Jak cie nie stac na gimnazjum to nie masz szans praktycznie na nic. Spawacza moze, jesli ma cie kto uczyc.

Co do WLK Brytanii, sam sobie tak ironicznie odpowiedziales.
Cytuj:
Na dzień dzisiejszy, z tamtąd uciekają do Australi
Cytuj:
w dodatku wprowadzą tam szariat
Wiec tak jak mowilem. UK bylo tak dobre, ze ludzie z calego swiata sie tam zaczeli zjezdzac. A ze zjechalo sie wiecej niz powinno, zanizyli poziom i spowodowali spadek. Dlaczego kraje takie jak Brazylia sie rozwijaja? Bo do nich nie migruja tysiace ludzi z calego swiata. Dlaczego nie migruja? Bo kraj nie jest jeszcze az tak bogaty i szczodry ze byloby warto.
__________________
Modzie! Wpisz się do księgi!
Quezacoatl jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 06:38.


Powered by vBulletin 3