Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.
Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 14-11-2007, 19:54   #81
Rudyg
Użytkownik Forum
 
Rudyg's Avatar
 
Data dołączenia: 16 06 2006
Lokacja: Śląsk

Posty: 109
Stan: Niegrający
Profesja: Knight
Rudyg ma numer GG 2262295 Send a message via Skype™ to Rudyg
Domyślny

ehh... tibia zaczęła sie psuć po 7.6 i psuje się dalej ;/


P.S. Użytkowników czytających ten temat: 227 <-- nice
__________________
DT & MTB
Rudyg jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 14-11-2007, 19:55   #82
Miłosz
Exotyczny
 
Miłosz's Avatar
 
Data dołączenia: 20 04 2005

Posty: 756
Stan: Na Emeryturze
Imię: Exorim
Profesja: Elite Knight
Świat: Celesta
Poziom: 227
Skille: 105/105
Poziom mag.: 9
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kejmilo Pokaż post
Spójrzcie: knight jest upośledzony pod względem magii
Sam jesteś upośledzony...
Wy myślicie ze to wszystko? Wydaje to się skomplikowane bo zostało to krótko opisane żeby wszystkiego nie wyjawniać.
Rycerz potrafi korzystać tylko z początkujących/podstawowych a nie że jest upośledzony...
żywioł śmierci to zapewne atak fizyczny jak był do tej pory...
Wychodzi na to że sd dalej będzie coś warte ale nie będzie się wliczało w słabości potworów.
Głupio zrobili bo rycerza odzielili całkowicie od magii(bye bye explo, teraz uhy?). Palek będzie miał własną specjalność to dobry pomysł, magowie będą się dzielić a rycerz będzie mógł korzystać przez pewien okres czasu z uzdolnień magów i to jest złe?
Wkurza mnie to że prawie wszyscy co komentują: "AA beznadzieja, kończę z tibią" potem będą grać dalej i będzie im się to podobać, więc po cholere te komenty?

A i jeszcze jedno:
Mag- sorcerer(pl:czarodziej) i druid
__________________
Miłosz jest offline  
stary 14-11-2007, 19:56   #83
Erhion
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 03 2006

Posty: 2,104
Domyślny

Nalepszy update są od 8.0 Hehehe

Ten też wygląda zajebiście.

Nic tylko czekać. Może znowu będzie mi się chciało grać.

Do osób co marudzą lub chcą zacząć, że wszystko dla pacc. Niestety takie są prawa rynku.
Erhion jest offline  
stary 14-11-2007, 19:56   #84
bulamen7
Zbanowany
 
Data dołączenia: 08 06 2007

Posty: 307
Stan: Aktywny Gracz
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mattafix Pokaż post
To ktora profesja teraz bedzie najlepsza? mam nadzieje ze palek
loool
to ma byc wyrownanie profesji a ty zadajesz tak idiotyczne pytanie :<
bulamen7 jest offline  
stary 14-11-2007, 19:57   #85
Askaral
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 01 2006
Lokacja: Tchais

Posty: 785
Imię: Wychowawca
Profesja: Elder Druid
Świat: Celesta
Poziom: 27!
Skille: wielkie
Poziom mag.: He
Domyślny

O nie konczmy grem fszyscyyy nathodzi zaguada knajtuf i pallllluf!!!11

Bedzie super, czekalem na cos takiego 6 mies, tylko glupiutkie kiny i palki 10 letnie moga powiedziec ze magii sie nie nalezy takie cos ;p
__________________
Jeśli powyższy post w jakikolwiek sposób łamie regulamin forum to śmiało zgłoś go moderatorowi. Ja dostanę punkty, które później wymienię na nagrody a ty będziesz miał satysfakcje z wypełnienia swojego obowiązku.

Ostatnio edytowany przez Askaral - 14-11-2007 o 19:58.
Askaral jest offline  
stary 14-11-2007, 19:58   #86
Wojtach545
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 11 2007
Lokacja: Cieszyn

Posty: 31
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Hadori
Profesja: Knight
Świat: Libera
Poziom: 8
Skille: 100/96
Poziom mag.: 8
Domyślny

Nom Knightowi maja cos dodac !!
Wojtach545 jest offline  
stary 14-11-2007, 19:59   #87
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

Mnie się pomysł podoba. Bardzo ciekawe urozmaicenie.
Rybzor jest offline  
stary 14-11-2007, 19:59   #88
Iks.de
Użytkownik Forum
 
Iks.de's Avatar
 
Data dołączenia: 04 05 2006
Wiek: 34

Posty: 409
Stan: Początkujący
Imię: Fuj
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Saphira
Poziom: 27
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Scoop Pokaż post
Niektórzy z was to prymitywy. Na prawdę zależy wam tylko na expie, i kasie? Jak można narzekać na to że bronie będą zaklęte jakiś okres czasu i tłumaczyć to tym że "Jak będę expił to zmarnuje 500 kamieni (czy tam klejnotów)". Mi podobał się każdy update, im jest ich więcej tym gra jest ciekawsza. Mi nie zależy tylko na tym, żeby mieć więcej kasy/h czy expa/h. To nie jest najważniejsze, a przynajmniej nie jest to jedyna rzecz.

Podoba mi się to, że z palków robia tzw "Świętych wojowników", tak jak w innych grach rpg. Podoba mi się, że pogłębiają sie różnice pomiędzy sorcererem a druidem. Ten update na pewno będzie rewolucyjny (teraz to już ine wiem po co uhy) ale nie będzie zły.To tyle co mam do powiedzenia.
Zupełnie się z toba zgadzam, tibia powinna być zabawą i śmieszą mnie Ci, którzy usuwają tibię etc, to są tacy którzy dowalają tekstami "hahaha grasz tutaj 2 lata i dopiero 93 lvl, a ja gram na innym servie 3 miesiące i mam już 100 hahaha" ale boi się podać
nick.
Iks.de jest offline  
stary 14-11-2007, 20:00   #89
Tawer Redeye
Użytkownik Forum
 
Tawer Redeye's Avatar
 
Data dołączenia: 20 03 2006
Lokacja: Wrocław
Wpisy bloga: 1

Posty: 261
Stan: Na Emeryturze
Tawer Redeye ma numer GG 631049 Tawer Redeye ma login Tlenu kamix21@o2.pl
Domyślny

Cytuj:
W chwili obecnej mamy ich w Tibii trzy typy: ogień, energię oraz truciznę. Po aktualizacji trucizna będzie przynależeć do nowo wprowadzonego żywiołu ziemi, co oznacza, że gracze będą zadawać obrażenia bezpośrednio od ziemi, zamiast okresowych od trucizny. Uczyni to niedocenianie zaklęcia trucizny ponownie użytecznymi. Ponad to, wprowadzone zostaną trzy zupełnie nowe żywioły: lód, świętość i śmierć.
Oj przyda się
Cytuj:
Magowie są szczególnie utalentowani w używaniu ognia i energii, więc będą mieć potężne czary oraz będą mogli tworzyć runy związane właśnie z nimi. Druidzi utracą możliwość tworzenia run zaklęć ognia i energii, nauczą się za to zaklęć lodu i ziemi oraz tworzenia odpowiednich run tychże żywiołów.
Druty mogą powiedzieć BB większości spellów typu vis
Cytuj:
Przy pomocy tajemniczych teleportów, znajdujących się w każdym mieście, utalentowani druidzi oraz magowie posiadający konto premium będą mogli odwiedzić święte kaplice, aby napełnić klejnoty magiczną energią. W zależności od tego, która z nich została użyta, te potężne klejnoty tymczasowo będą w stanie napełnić broń magiczną mocą, dzięki czemu będzie ona zadawać zarówno obrażenia fizyczne jak i obrażenia pochodzące od odpowiedniego żywiołu (lód, ziemia, ogień lub energia).
Kup PACCA to pogadamy XDD
Cytuj:
Paladyni jako jedyni mogą okiełznać święte czary, które są szczególnie efektywne przeciwko nieumarłym. Mając do dyspozycji święte czary dystansowe oraz obszarowe, są w stanie potężnie uderzyć kreatury śmierci i rozkładu. Co więcej, mogą oni używać strzał reprezentujących moce różnych żywiołów, co pozwoli im wykorzystać piętę Achillesową poszczególnych potworów.
Genialne! Wreszcie poszli bo rozum do głowy. No i Pallek będzie uniwersalny na huntach(walnie pewnie fire arrowem w ice draga i ice arrowem w dl-a)
Cytuj:
Oprócz czterech profesji, również potwory zostaną dotknięte nowym systemem. Wszystkie z nich będą czułe, bądź niewrażliwe na poszczególne żywioły. Mag nie może zranić smoka używając swego repertuaru zaklęć ognistych, niezależnie od tego jak potężny by nie był, ponieważ smoki są oczywiście niewrażliwe na ten rodzaj ataków. Z drugiej strony zaś druid przy pomocy swoich lodowych czarów będzie w stanie poważnie zranić ogniste potwory.
No to mamy potwory specjalnie dla różnych profesji
Cytuj:
Zmienimy również sposób odnowy punktów życia i many. Rycerze nie są za specjalnie utalentowani magicznymi zdolnościami, tak więc dotychczasowe czary oraz runy lecznicze będą dla nich praktycznie bezużyteczne w przyszłości. Aby wynagrodzić im te braki, otrzymają oni trzy nowe różne mikstury lecznicze. Dodatkowo nauczą się nowej metody natychmiastowego oczyszczania swych ran. Magowie otrzymają do dyspozycji trzy rodzaje mikstur odnawiających manę. Paladyni posiadają pewne zdolności magiczne oraz umiejętności podobne do rycerzy, więc będą w stanie używać dwóch z trzech rodzai obydwu eliksirów. Podczas walki, generalnie będziecie w stanie używać czarów wspomagających jak leczenie w tym samym czasie co zaklęć ofensywnych.
Trudniej zabić, ale UH-y tro będzie przeszłość
__________________
Jarassimus- na zawsze w naszej pamięci
:F
Może wróciłem, może nie
272 posty

Ostatnio edytowany przez Tawer Redeye - 14-11-2007 o 21:57.
Tawer Redeye jest offline  
stary 14-11-2007, 20:00   #90
bolosaf
Użytkownik Forum
 
bolosaf's Avatar
 
Data dołączenia: 30 10 2007

Posty: 262
Imię: Bolosaw
Profesja: Elite Knight
Świat: Secura
Domyślny

Przyznaje, ze nie podoba mi sie to bo dziesieciu moich mc druidow bedzie bezuzytecznych po update -.-.

lmao
__________________
Proud to be /b/tard
bolosaf jest offline  
stary 14-11-2007, 20:02   #91
Shivee
Użytkownik Forum
 
Shivee's Avatar
 
Data dołączenia: 30 10 2007
Lokacja: Knurów

Posty: 128
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Geero
Profesja: Royal Paladin
Gildia: zal -.-
Świat: Kyra
Poziom: 120
Skille: 90/68
Poziom mag.: 20
Domyślny

Test server się zbliża a ja niejestem tutoremmm
Kurde ciekawe to wygląda oby cipowie wiedzieli co robią..
Palek świętym wojownikiem xd spoko ale i tak to lekko zagmatwane ;P
pzdr
__________________
Geero Life ~> Kyra
~@~Assassin Star's Bug ? ~@~ fuck update
Shivee jest offline  
stary 14-11-2007, 20:03   #92
Paczu
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 22 09 2005

Posty: 127
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Domyślny

rozwiązanie w postaci zaklętych broni, jest wg mnie bardzo dobre . Ciekawe jakie hity i kiedy ten update ?
Paczu jest offline  
stary 14-11-2007, 20:03   #93
Xavery
Użytkownik Forum
 
Xavery's Avatar
 
Data dołączenia: 25 08 2004
Lokacja: Dębica
Wiek: 37

Posty: 429
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Premia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez anasazi Pokaż post
totalny bezsens Tibia istnieje na rynku MMRPG tylko dlatego ze posiada swoja prostote ktora zaczeto niszczyc od 4 update'ów. Jak ktoś bedzie sie chcial tak harcorowo bawić to pojdzie do onlinowki z prawdziwego zdarzeni ehh poprostu ja nie widze sie w tej grzie wiecej to juz nie jest Tibia tylko jakis komercyjny shit
To wytlumacz mi, skoro tak bardzo tibia schodzi na psy od 2 lat, i przestaje istniec, to czemu gra w nia coraz wiecej ludzi... Moze dlatego ze chca troche bardziej skomplikowanej gry niz "idz-kliknij-zabij-wez loot-idz..."

Mnie tam sie podoba wszystko, brak uh dla knighta? czemu nie moge sie leczyc tymi miksturami. Wzrost kosztow? czemu nie, i tak kasy jest pod dostatkiem. Zaklinanie broni? miodzio... chyba nie trzeba tlumaczyc. Nowe czary sorca i druida? czemu nie, moze w koncu dorownaja reszcie. No i palek w koncu zmierza w kierunku do ktorego zmierzac powinien od poczatku.

A i jeszcze dla panow ktorzy dzielnie koncza grac. Powodzenia. Takich jak wy przed kazdym updatem sa setki i zawsze wracaja...
Xavery jest offline  
stary 14-11-2007, 20:03   #94
Iks.de
Użytkownik Forum
 
Iks.de's Avatar
 
Data dołączenia: 04 05 2006
Wiek: 34

Posty: 409
Stan: Początkujący
Imię: Fuj
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Saphira
Poziom: 27
Domyślny

Dodam jeszcze, gdy Cipy nie robili update'ów pewnie byłyby komentarze typu "co za biedna gra nic nie zmieniają" i nie chwalcie dnia przed zachodem słońca.
Iks.de jest offline  
stary 14-11-2007, 20:04   #95
Scoop
Użytkownik Forum
 
Scoop's Avatar
 
Data dołączenia: 01 02 2007

Posty: 28
Imię: Ket'jov
Profesja: Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 29
Poziom mag.: 30
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mattafix Pokaż post
To ktora profesja teraz bedzie najlepsza? mam nadzieje ze palek
No tak, tego nienawidzę... Jak można co update zmieniać postać? Ja co prawda zmieniłem ale jak "ulepszyli" knightów i palków to ja się przeniosłem na sorca. Bo kiedyś to nie dało się znaleźć palka na deserta, a teraz grając sorciem dostaje ciągle wiadomości "go to desert fast plx?!" Wcześniej to było nie do pomyślenia. Więc chciałbym wszystkim powiedzieć, żebyście grali takimi postaciami jakimi grać lubicie. Amen
Scoop jest offline  
stary 14-11-2007, 20:04   #96
Wojtach545
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 11 2007
Lokacja: Cieszyn

Posty: 31
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Hadori
Profesja: Knight
Świat: Libera
Poziom: 8
Skille: 100/96
Poziom mag.: 8
Domyślny

A ja chce tylko zeby knight był wciarz ulepszyanay i ulpszany i bedzie good
Wojtach545 jest offline  
stary 14-11-2007, 20:05   #97
KrEmAs KAc
Użytkownik Forum
 
KrEmAs KAc's Avatar
 
Data dołączenia: 29 05 2005
Lokacja: Nowe Miasto Lubawskie 53° 25' N 19° 35' E
Wiek: 43

Posty: 1,215
Stan: Niegrający
Świat: ¶♪&#
Poziom: 666
Skille: ↕
Poziom mag.: §§
KrEmAs KAc ma numer GG 8372892
Domyślny

kurwa mać
Użytkowników czytających ten temat: 250 (zarejestrowanych: 75, gości: 175)
KrEmAs KAc jest offline  
stary 14-11-2007, 20:06   #98
Melstazaos
Użytkownik forum
 
Melstazaos's Avatar
 
Data dołączenia: 29 09 2007
Lokacja: Białystok

Posty: 5
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Isara
Poziom: 121
Poziom mag.: 21
Smutny

Tibia nabiera postać gry diablo :/ ostatecznie nie podoba mi sie to...
Melstazaos jest offline  
stary 14-11-2007, 20:06   #99
hansik60
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 10 2006
Lokacja: Koszalin
Wiek: 17

Posty: 30
Stan: Początkujący
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: -
Świat: Candia
Poziom: 121
Poziom mag.: 70
Domyślny

najlepsi sa ci co pisza ze koncza z tibia a maja 10lvl+ wymiatacie XD
napewno sie zmeczyliscie wbijajac 10 lvl XD gl

BEZ OBRAZY!!!
hansik60 jest offline  
stary 14-11-2007, 20:09   #100
Paccliker
Użytkownik Forum
 
Paccliker's Avatar
 
Data dołączenia: 24 01 2007

Posty: 84
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 62
Poziom mag.: 53
Domyślny

Pierwsza rzecz: (albo rzeczy)
- druidom exori vis zostanie raczej bo gdzieś tam w tekście jest to napisane (nie chce mi się szukać). Może będzie jakieś exori z lodem czy ziemią dla druida to było by fajne. Myślę, że zamiast Uhów drut będzie mógł te fluidy ważyć czy coś. I nie mówcie, że będą słabe jak jeden z użytkowników napisał coś w stylu, że będą leczyć jak life fluidy. Taaaak jasne. Jak by tak było to nikt o zdrowych zmysłach by nie grał. Będą coś jak uhy, może te najlepsze troszkę lepsze.

Druga sprawa:
"Ja jestem dobry i gram palem/knightem/sorcem/druidem już od 5 lat i w ogóle jestem evul dobry bo za dawnych czasów też nim grałem, a teraz to dzieci visa/speara tylko ja ostałem jako ostatni z prawdziwych palów/knightów/sorców/druidów o szlachetnym i pełnym miłości sercu dla noobów itp." To jest żałosne ... idźcie na dwór szpanować przed kolegą młodszym o 10 lat, który ma 8 lvl.

Edit
Nie bójcie sie zmian! Nie wiecie jak będzie a już marudzicie. Tak jak z euro. "Niech nie wprowadzają euro bo zbankrutują wszyscy i będzie bida jak w Tadżykistanie i na Wyspach Kapitana Klocka." I TAK WSZYSCY (w większości) POLACY! Trochę optymizmu ...

Jak to mówiła moja babka z Zadupia
"Poczekamy zobaczymy"

Ostatnio edytowany przez Paccliker - 14-11-2007 o 20:13.
Paccliker jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 02:12.


Powered by vBulletin 3