Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Inne

Notki

Inne To co nie pasuje do któregoś z działów a ma związek z Tibią trafia tutaj.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 02-05-2004, 19:17   #21
Lig@
Użytkownik Forum
 
Lig@'s Avatar
 
Data dołączenia: 31 01 2004
Lokacja: Meduseld
Wiek: 34

Posty: 371
Stan: Aktywny gracz
Imię: Theodon
Profesja: Knight
Gildia: Holy Dragons
Świat: Celesta
Poziom: 60
Skille: 84/83
Poziom mag.: 5
Domyślny

Niech ta historia bedzie przestroga dla was...

Otóż gdy szedłem do ab'd jakis 8lvl woła mnie i pokazju mi na ziemi studded armor. Chwali się, że to znalazł na ziemi y f ogle się podnieca. Mówi, że na pewno nie mam lepszej zbroi. No to ja mu pokazuje na ziemie mojego k-arm'a (odszedłem wcześniej). On na armora labela i rozumieta co jush było dalej. Ja biore labela, a on zdążył podejść i 10k poszło... Ale mówi się trudno. I tak miałem wtedy sporo kasy, k-arm'a odkupiłem i gra (no i żecie) toczy sie dalej. Po półgodznie byłe strasznie ale potem był luzik...
Lig@ jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 02-05-2004, 19:31   #22
Soul River
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 26 07 2003

Posty: 20
Domyślny

expiąc na poh napotkałem huntera

myśle sobie uh'ne się na czerwonym(błąd)- nie celłem uh'em to spokojnie biore 2 uh- nie zdążyłem
Soul River jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-05-2004, 20:11   #23
she_devil
Użytkownik Forum
 
she_devil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 03 2004
Lokacja: Tam gdzie rosną bubki.
Wiek: 63

Posty: 725
Domyślny

Sprzedalam c-shielda za 3k i 200ciastek
she_devil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-05-2004, 22:07   #24
behi
Użytkownik Forum
 
behi's Avatar
 
Data dołączenia: 23 01 2004
Lokacja: Wrocław- West Coast

Posty: 369
Imię: BURNIASTY
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Selena
Poziom: 102
behi ma numer GG Parampampam
Domyślny

Koles ktory byl moim kolega na rooku jak zaczynalem gre, sprzedawal life fluidy po 20gp. Mysle se fajnie, chiacynt za 50. Kupilem ale nie zwrocilem uwagi ze to jest zielone a nie czerwone!!! Potem razem huntowalismy i lyknolem sobie to... Stracilem 400gp;/ To chyba najwieksza glupota jaka zrobilem...
__________________
If you hated me before, NOW you will hate me with passion.


Postaw się ludziom notorycznie puszczającym smuty i kwasy! Powiedz BURN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
behi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-05-2004, 07:53   #25
marcinek-druidek
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 02 05 2004

Posty: 19
Domyślny

Ja jak chcialem zabic pk to taka laga ze kliklem na innego
pisalem missclic a oni mnie wala pisze do kolegi przyszedl zaczol wymiatac!!
marcinek-druidek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-05-2004, 14:49   #26
Shuks
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 02 05 2004

Posty: 30
Shuks ma numer GG 3934510
Domyślny

co najglupszego zrobilem?
Oh..
jak zaczynalem moja gre paladynem wzialem sobie luk i strzaly ( wtedy 34 dista bylo [ chyba ]) na 13 lvlu i poszedlem na cyclopa gdy juz dotarlem na miejsce.. patrze jest cyc i podbieglem do hama i go z bliska klepalem padlem po 3 hitach i sie jescze denerwowalem ze pal to taka dupna postac a poprostu ja bylem noobem
teraz powiem co kumpel zrobil najglupszego..
Mianowicie poszedl kolo venore do amazon camp i tam spotkal potwora o nazwie Witch wiec podszedl do wiedzmy i mowi "Hi" a ta go ciagle bila to ten mowi "Why you atak me?" dostal jeszcze jedna tube i zaczal uciekac wrzeszczac "PK" ale mial farta i zwial po kilku minutach patrze na trade chanel widze jak to muj kumpel pisze "Witch is pk kill her!".... chyba nic wiecej nie musze dodawac...
Shuks jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-05-2004, 14:59   #27
Little Lady
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Na 13 lvlu rycerzynki Na górze ze Slimami obok BH . Kolega zszedl na dół a ja miałam nadzieje , że sama zabije ok.6 slimow . Ale kolega mnie uratowal .


Pa Pozdrowienia
  Odpowiedz z Cytatem
stary 05-05-2004, 22:15   #28
Dokerx from Secura
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 05 05 2004

Posty: 9
Domyślny

ja chyba z najglupszych rzeczy to uzywalem tibi .gg na paczatku gry zo pozniej okazalo sie hackami ;/
Dokerx from Secura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-05-2004, 23:33   #29
Cainghorn
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Blokowalem rycerzem na 31 lvlu smoka. Dla druida na 16 Z fsem Ech, bylo to cos kolo 2 w nocy i bylem troche niepoczytalny Efekt koncowy nietrudny do przewidzenia. Przylagowalo troche, nie trafilem w uha (wtedy jeszcze uzywalem tych badziewnych controls co ctrl i altem klikac trzeba bylo....) Przy klikaniu z controlem drugi raz w uha nie zdazylem zejsc z lini strzalu , wpakowalem sie pod f-wave i leze.... Druid, ktory w chwile wczesniej spanikowal i zwial pod ziemie, wyszedl po moim deadzie juz, zalapal jedno gfb i tez trup Straty: fs, dragon shield (jakies 18 k), troche runek, przedmioty osobiste, skilli troche i 50 k expa. Po tym postanowilem odpoczac troche od Tibii. Wrocilem po 3 tygodniach
  Odpowiedz z Cytatem
stary 06-05-2004, 00:38   #30
mogrol
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 19 04 2004

Posty: 4
mogrol ma numer GG 1121525
Domyślny

Nic chyba bie trzeba tumaczyc ;] wystarczy przeczytac txt z boku ;] ) ?(



mogrol jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-05-2004, 09:42   #31
Bongozzpl
Użytkownik Forum
 
Bongozzpl's Avatar
 
Data dołączenia: 06 05 2004
Lokacja: :O

Posty: 310
Imię: ~
Profesja: Elite Knight
Domyślny

najglupzse bylo to ze wpadam do kazordon sam mam zajebisty sprzet i lece na dwarfy a potem schodze na dol i na dol az wreszcie zotalo mi z 60 hp i zeszle jeszce nizej a tam 8 dwarf guard i kaput hhee potem z nowu poszedl;em odzyskac rzeczy i znowu death hyhyyhyhy mowi sie ttrudno hehhehebede czekal az ktos ich zabije a taki rzezcy milame
__________________
www.wielkiejol.com
www.bezele.pl

` Nie tani amant i nie podrabiany cfaniak mam T-shirt z napisem Zakaz Kopiowania `

DGE.
Bongozzpl jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-05-2004, 09:53   #32
Sketh
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 17 04 2004

Posty: 43
Sketh ma numer GG 4501957 Adres Jabbera do Sketh
Domyślny

wyslalem kolege [8lvl] na draga..... moj blad,....cchial towarzystwa.... huhehehe on z dwarem soldem nie dawal rady ... ale na draga mial ochote )))hehehehehe
to jest raczej najzabawniejsza historia... jaka kiedykolwiek widzialem w jego wykonaniu
Sketh jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-05-2004, 10:01   #33
Wiatrak
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 05 2004

Posty: 355
Stan: Początkujący
Profesja: Elite Knight
Świat: Arcania
Poziom: 150
Skille: 94/91
Poziom mag.: 8
Wiatrak ma numer GG 2733780
Domyślny

JA kiedy byłem n00bem i kupilem se lmmy zrobiłem kilka runek i ide jak kozak do ab. Ide i widze skulla na 28 lvl to se myśle zabiję hama. Efekt końcowy jest znany ale miałem ciekawe hity 5,6
Wiatrak jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-05-2004, 23:40   #34
Bobercjusz
Użytkownik Forum
 
Bobercjusz's Avatar
 
Data dołączenia: 20 09 2003
Lokacja: Poznań
Wiek: 34

Posty: 302
Bobercjusz ma numer GG 4940122
Domyślny

Ja jak byłem jeszcze na rooku, to kasy mi nie brakowało i po pewnym czasie brakowało już capu na tą kaskę. Więc założyłem konto żeby trzymać sobie tam całą kase. Pewnego razu wszedłem po pełnym respownie do bug dziupli i dead. To ja zrospaczony że straciłem linę lecę ratować loota moim "skarbnikiem". Jak wiadomo ponad 1 w złocie poszło sie ( ).
Konkludując-Bugi to straszliwe bestje!
__________________
Ju Arj Djeat Fjor Majniland Nuób !!!!!11111
Bobercjusz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-05-2004, 19:27   #35
Bigvirus
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 25 02 2004

Posty: 216
Bigvirus ma numer GG 1493652
Domyślny he

Ja raz przez przypadek zatakowalem przed dp Damie aa to sie naprawde dla mnie zle skonczylo to znaczy red hp mi zostawil
Bigvirus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-05-2004, 20:57   #36
Miotacz Kiszonki
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 07 05 2004

Posty: 12
Domyślny

ja miałem jedną fajną przygodę, poszłem do amazon camp a tu wyskakuje orc berserker. wchodze na góre gdzie jest resp walkiri i czekam.Razem ze mną stał inny koleś.Berserker stał daleko, to se myśle że zejde i zaczne z hmm nawalać.Schodze i walnąłem go 3 razy a tez już koło mnie.To ja chce wejść na góre z powrotem ale nacisnąłem złą strzałke.Ten typ co stał tam ze mną przyblokował mnie i zdechłem.

Wtedy zacząłem żałować że calmera jest nonpvp i przeprowadziłem się na titanie. )
Miotacz Kiszonki jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-05-2004, 21:06   #37
Lapor
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 04 2004

Posty: 47
Lapor ma numer GG 3568468
Domyślny

Ja pożyczyłem koledze k-armor i f-sword. Kolo stał sobie na moscie i pk go zaczął lać , w kafe były straszne lagii bo ktoś kożystał z kazzy. Zginął i stracił mój sprzecik
Lapor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 07:50.


Powered by vBulletin 3