Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Profesje

Notki

Profesje Rycerz, paladyn, czarodziej czy może druid? Wszelkie wywody na temat profesji znajdziesz w tym dziale.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 30-09-2003, 22:38   #1
Legolas The Lightning Arrow
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 14 09 2003

Posty: 8
Domyślny Skille

Jaki jest maksymalny poziom w skillach wojennych (distance, shielding itd.)? Czy 100? Bo jeśli tak, to powiedzcie, ile czasu musiałbym trenować, żeby dojść do maksymalnego (Jeśli to niemożliwe, bo skille nie mają limitu, to ile czasu muszę trenować, żeby dojść do jakiegoś konkretnego?)

Jestem Paladynem 19 lvl 9 mgc lvl distance 51.
Legolas The Lightning Arrow jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 01-10-2003, 07:44   #2
Pan Samochodzik
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 08 2003
Lokacja: Warszawa
Wiek: 34

Posty: 141
Domyślny

jesli chcesz cos konkretnego ultluc to pzry tym lvlu 70 dysta i z 55/50 shielda.

Skile mozesz trenowac do liczby 9999 +/- 9 potem sie tybia zaksztuc bo nie bedzie w stanie policzyc czegos tam. tak samo jest z lvlem.

PS rzeby miec taki skil to byc musial ze 2 lata non stop trenowac
__________________
Jestem skłonny słuchać raczej Newtona niż Mundiego. Choć umarł prawie trzysta lat temu, mniej zasmradza pokój.
Linus Torvalds



Program do wysyłania zdjęć na Imageshack.us; foteka.pl; vpx.pl;
Nowa wersja 1.1a (30.10.2007)
http://sourceforge.net/projects/sendimager/
Pan Samochodzik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-10-2003, 18:44   #3
_thor
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 22 09 2003

Posty: 34
Domyślny

Witam mam bardzo wazne i dosc istotne pytanie ale prosilbym o wypowiadanie sie osob, ktore sa pewne odpowiedzi.
Interesuje mnie szczegolnie czy po zmianach wprowadzonych (okolo 3 tygodni temu) w zyskiwaniu skilli w distance fighting zaliczane sa juz tylko trafienia z krwia czy takze trafienia w pancerz (promyczki).
Pozdrawiam
_thor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-10-2003, 14:10   #4
Magus
eX Moderator
 
Magus's Avatar
 
Data dołączenia: 26 09 2003
Lokacja: Fangorn Forest
Wiek: 42

Posty: 1,355
Stan: Na Emeryturze
Magus ma numer GG 2279467
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie dodany przez Legolas The Lightning Arrow
Jaki jest maksymalny poziom w skillach wojennych (distance, shielding itd.)? Czy 100? Bo jeśli tak, to powiedzcie, ile czasu musiałbym trenować, żeby dojść do maksymalnego (Jeśli to niemożliwe, bo skille nie mają limitu, to ile czasu muszę trenować, żeby dojść do jakiegoś konkretnego?)

Jestem Paladynem 19 lvl 9 mgc lvl distance 51.
Skile nie są ograniczone, ale wytrenowanie ich na naprawde wyskoki poziom to nie lada sztuka.
Ja na przykład (o ile mnie pamięc nie myli) na awans
z 79 na 80 czekałem około 35 godzin (nie licząc poprzednich awansów).

Cytuj:
Interesuje mnie szczegolnie czy po zmianach wprowadzonych (okolo 3 tygodni temu) w zyskiwaniu skilli w distance fighting zaliczane sa juz tylko trafienia z krwia czy takze trafienia w pancerz (promyczki).
Skill Distance po updacie nie jest juz naliczany tak jak kiedyś (okreslona liczba wyrzuconych włóczni), teraz nalicza sie tak samo jak sword/club/axe/ - czyli trzeba bloodowac.
__________________
1. Moderator nie nabija postów - moderator ma wiele do przekazania
2. Moderator nie myli się - moderator ma inne zdanie
3. Moderator nie obraża innych - moderator dobitnie zwraca uwagę
4. Kto przychodzi ze swoimi przekonaniami - wychodzi z przekonaniami moderatora.
5. Szanuj moda swego - możesz mieć gorszego.
Magus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-10-2003, 21:21   #5
Sir Lukasz
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 05 10 2003

Posty: 35
Sir Lukasz ma numer GG 2213938
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie dodany przez Magus
Cytuj:
Oryginalnie dodany przez Legolas The Lightning Arrow
Jaki jest maksymalny poziom w skillach wojennych (distance, shielding itd.)? Czy 100? Bo jeśli tak, to powiedzcie, ile czasu musiałbym trenować, żeby dojść do maksymalnego (Jeśli to niemożliwe, bo skille nie mają limitu, to ile czasu muszę trenować, żeby dojść do jakiegoś konkretnego?)

Jestem Paladynem 19 lvl 9 mgc lvl distance 51.
Skile nie są ograniczone, ale wytrenowanie ich na naprawde wyskoki poziom to nie lada sztuka.
Ja na przykład (o ile mnie pamięc nie myli) na awans
z 79 na 80 czekałem około 35 godzin (nie licząc poprzednich awansów).

Cytuj:
Interesuje mnie szczegolnie czy po zmianach wprowadzonych (okolo 3 tygodni temu) w zyskiwaniu skilli w distance fighting zaliczane sa juz tylko trafienia z krwia czy takze trafienia w pancerz (promyczki).
Skill Distance po updacie nie jest juz naliczany tak jak kiedyś (okreslona liczba wyrzuconych włóczni), teraz nalicza sie tak samo jak sword/club/axe/ - czyli trzeba bloodowac.

eee co to distans fighting skill to chyba nie masz racji, bo po update juz z 5 razy awansowałem, wyrzucając słócznie, nie blood'ójąc a więc jakoś to inaczej jest...chociaż sam nie wiem dokładnie jak...
Sir Lukasz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-10-2003, 20:41   #6
Benek
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 29 09 2003

Posty: 11
Domyślny

No wiara nie wiem, ja palkiem lvl 8 dis 10, atakowalem palka 20 lvl za sprzetam na ful defie, moglem trenowac 1 h, i nawet 1 skill nie skoczyl, a jak palem lvl 20 zdjolem wszystko tarcze tarz, to skill lecial srednio co 1min. To sie zalicza np. 50 obrażeń zadanych, to dostaniesz 11, 60 obrażen 12.....
Benek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-10-2003, 14:34   #7
Dark-Xaero
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 22 10 2003
Lokacja: Abstrakcja Słów

Posty: 89
Gildia: Poezja Nut
Domyślny

Ja gram Knight'em skille rosna szybko do 30 lvl potem troche wolniej jak mialem club fighting 35 to skille do 40 poszly mi w 1 godz. a shield bardzo powoli teraz mam 40/35 ciagle rosna
Dark-Xaero jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-10-2003, 16:24   #8
Gimlos
eX Moderator
 
Gimlos's Avatar
 
Data dołączenia: 18 09 2003
Lokacja: Szczecin-Zdroje/Wroclaw

Posty: 1,481
Imię: Gimli Ent
Profesja: Elite Knight
Świat: Azura
Poziom: 89
Gimlos ma numer GG 5382831
Domyślny

sorry pewnie zle zrozumialem ale ty masz knightem na 30 lvl skille 40/35 ?(
__________________
Don't tell me what I can't do.
Blog o absurdzie
Gimlos jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-10-2003, 18:21   #9
Kraus
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 10 2003

Posty: 77
Domyślny Distance fighting

Moge sie mylic
Po updacie distance fighting,
trenujac z potworkiem lapiesz skile jak dawniej,czyli okreslona ilosc wyrzuconych strzal/sperow/itd
Ta informacja jest sprawdzona na bank,liczylem dokladna ilosc wyrzuconych spearow od distance 10 do 25,wiec wiem ze to zostalo
Lecz jak strzelalem do kumpla na 23 lvlku,to mi nie wchodzilo nic skilli,sa wiec dwie mozliwosci przy treningu z postacia druga:
1.nie wytrenujesz ani skilla walac w druga postac
2.wytrenujesz ale jak w przypadku sworda/cluba/axe tylko przy blodowaniu

Jeszcze to sprawdze
Kraus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-03-2005, 12:28   #10
Marcin'Niszczyciel
Użytkownik forum
 
Marcin'Niszczyciel's Avatar
 
Data dołączenia: 15 03 2005
Lokacja: Bydgoszcz
Wiek: 31

Posty: 11
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Druid
Świat: Selena
Poziom: 10
Skille: 16/18
Poziom mag.: 5
Marcin'Niszczyciel ma numer GG 3236762
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dark-Xaero
Ja gram Knight'em skille rosna szybko do 30 lvl potem troche wolniej jak mialem club fighting 35 to skille do 40 poszly mi w 1 godz. a shield bardzo powoli teraz mam 40/35 ciagle rosna
co jak co ale ja mam lepsze skile niz ty tylko ze ja mam 9 lvl
Marcin'Niszczyciel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-03-2005, 14:48   #11
Vorph
Użytkownik Forum
 
Vorph's Avatar
 
Data dołączenia: 14 02 2005
Wiek: 38

Posty: 91
Stan: Aktywny Gracz
Świat: Refugia
Vorph ma numer GG 3828652
Domyślny dist

ja gdzies slyszalem ze z distem to jest tak...jezeli by przyjac ze na awans potrzebujesz okreslona ilosc punktow...to za "chmurke" masz 1 pkt za "promyczki" 2 i za blooda tez 2...wiec jezeli by robic same chmurki to chyba tez pojdzie ale wolniej...ja czwicze zkolega i mam skille jakie mam...fakt ze zadaje mu duzo damagu....bo to wlucznie jednak :/ i wolniej idzie bo sie musi leczyc...ale roznie mi...nawet nie narzekam
__________________
Tak, staram sie byc wredny.

Thoria ma to cos ^^I niech sie sama z tym meczy

Vorph jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-03-2005, 18:42   #12
Bulboglowy
Użytkownik Forum
 
Bulboglowy's Avatar
 
Data dołączenia: 12 02 2004
Wiek: 37

Posty: 131
Profesja: Elite Knight
Domyślny

Jeżeli trafisz blood hita to jeszcze przez kilka trafień będzie ci rósł skill, ale zaraz się zatrzyma i musisz trafić znowu blood hita.
Tak, blood hit liczy się jak dwie chmurki dlatego teoretycznie jakbyś trafiał same blood hity, albo 29 armor hity i trzydziesty blood, to skill rośnie ci dwa razy szybciej niż byś trafiał 29 chmurek i trzydziesty blood hit.

BTW: Jeżeli kolega ma takie same skille jak ty, a expa 30 razy więcej to jest chyba lepszy niż ty, nie ?
Bulboglowy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 13:10.


Powered by vBulletin 3