Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Profesje

Notki

Profesje Rycerz, paladyn, czarodziej czy może druid? Wszelkie wywody na temat profesji znajdziesz w tym dziale.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 01-03-2005, 08:40   #1
Deraxtor-1149
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 27 02 2005

Posty: 3
Domyślny Jaka profesja???

Dlugo sie zastanawilaem jaka profesje wybrac gdy pierwszy raz gralem w tibie.
Koledzy doradzili mi druta wiec go wybralem po kilku dniach meki drutem znudzilo mi sie to poniewaz wszyscy mnie ciagle zabijali nie moglem spokojnie dozyc 11 lvl. Moja nastepna profesja to bzl knight. Bardyo mi sie podobalo nim grac do cyasu gdz mialem 10 lvl i bzlem na foldzie. 13 paladzn podesyedl do mnie powiedyial hi i zaczol mnie gonic z hymm gonic i stryalami. I mi sie ynudyilo nim bzc. nastepna profesja to paladzn. Bardyo sie ciesyzlem gdz wesylem na maina ponieway yacyne juy pierwsyz ray bzc palkiem. Bo jakims cyasie mnie yabijali mialem ciekie skile i na koncu kiedz mnie gosciowka yabila stracilem plate armor, plate legs, luk i calz backpack. No i robilem nowa profesje tzm rayem bzlem sorcem bardyo mi sie podobalo nic bzm dosylem ay do 12 lvl wiem ye cieko ale bey yadnego yabicia no wiec patrye pryed depo stoi 6 lvl nie patryzlem jaka profesja bo 6 lvl to na pewno yabije no wiec wyiolem y nim partz juy syzkowalem fire fieldz ale on mnie syzbciej yatakowal wiec musialem puscic fire fieldz wsyzscz ucieklaki spryed depo i stalo sie. Zabil mnie walileciallz mi plate legsz i mi sie juy niechcialo grac sorcem bo oprocy tego stracilem 13 lvl i bp fire fieldow. I obecnie jestem plkaiem i mam 13 lvl skile nie takie yle dobrye mi sie nim gra dwa rayz mnie yabili ale odyzsklaem sowje ryecyz dyiki koledye. No wiec mam jesycye dwa nicki na rooku i nie wiem jakie profesja mam im dac jak beda na mainie prosye o syzbka odpowiedy. i preyprasyam ya bledz ale mi sie cos y klawaitora stalo.
Deraxtor-1149 jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 01-03-2005, 08:43   #2
Acid
Użytkownik Forum
 
Acid's Avatar
 
Data dołączenia: 02 12 2004
Lokacja: Heh a co was to?

Posty: 349
Acid ma numer GG w.t.f.?.?
Domyślny

Było już dużo tematów typu "która profesja najlepsza", "jaką profesję mam wybrać..." Przeszukaj forum
__________________

Ostatnio edytowany przez Acid - 01-03-2005 o 09:08. Powód: juz good
Acid jest offline  
stary 01-03-2005, 08:56   #3
Deraxtor-1149
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 27 02 2005

Posty: 3
Domyślny

Dlugo sie zastanawilaem jaka profesje wybrac gdy pierwszy raz gralem w tibie.
Koledzy doradzili mi druta wiec go wybralem po kilku dniach meki drutem znudzilo mi sie to poniewaz wszyscy mnie ciagle zabijali nie moglem spokojnie dozyc 11 lvl. Moja nastepna profesja to byl knight. Bardzo mi sie podobalo nim grac do czasu gdy mialem 10 lvl i bylem na foldzie. 13 paladyn podeszedl do mnie powiedzial hi i zaczol mnie gonic z hymm i strzalami. I mi sie znudyilo nim byc. nastepna profesja to paladyn. Bardzo sie cieszylem gdy weszlem na maina poniewaz zaczne juz pierwszy raz byc palkiem. Po jakims czasie mnie zabijali mialem ciekie skile i na koncu kiedy mnie gosciowka zabila stracilem plate armor, plate legs, luk i caly backpack. No i robilem nowa profesje tym razem bylem sorcem bardzo mi sie podobalo nim byc doszlem az do 12 lvl wiem ze cieko ale bez zadnego deda no wiec patrze przed depo stoi 6 lvl nie patrzylem jaka profesja bo 6 lvl to na pewno zabije no wiec wziolem z nim party juz szykowalem fire fieldy ale on mnie syzbciej zatakowal wiec musialem puscic fire fielda wszyscy uciekali do depo i stalo sie. Zabil mnie wylecialy mi plate legsy i mi sie juz niechcialo grac sorcem bo oprocy tego stracilem 13 lvl i bp fire fieldow. I obecnie jestem palkiem i mam 13 lvl skile nie takie zle dobrze mi sie nim gra dwa razy mnie zabili ale odzyskalem sowje rzecyy dzieki koledze. No wiec mam jesycye dwa nicki na rooku i nie wiem jakie profesja mam im dac jak beda na mainie prosze o szybka odpowiedz. Ok ide do szkoly jak przyjde zobacze odpowiedz nara.
Deraxtor-1149 jest offline  
stary 01-03-2005, 09:01   #4
Helixaw
Użytkownik Forum
 
Helixaw's Avatar
 
Data dołączenia: 24 06 2004
Lokacja: Sosnowiec
Wiek: 36

Posty: 636
Stan: Na Emeryturze
Imię: Polalunia
Świat: Aldora
Domyślny

Zeby zmienic klawisze wcisnij ctrl+shift

Co do profesji-na takim malym lvl raczej nie widac roznicy, a jesli zadna profesja ci nie odpowiada to widocznie tibia nie jest gra dla ciebie. Na poczatku kazdy ginie poki nie osiagnie tego ~20lvl. Sam juz powinienes wiedziec jaka profesje lubisz najbardziej skoro grales kazda z nich. Jednak nie polecam ci rycka, zanim nie zdobedziesz 4mlvl to jest okolo 25lvl bedziesz latwym lupem nawet dla 8lvl sorckow czy drutow bo nie bedziesz mogl sie lezyc. Druidzi tez nie maja latwiej, wszyscy ich bija ze wzgledu na uhy .
Ja bym ci polecil palka, nie musi duzo trenic, ma szybko 4mlvl, w przyszlosci sd
Helixaw jest offline  
stary 01-03-2005, 09:20   #5
Shinjix
Master Alucard
 
Shinjix's Avatar
 
Data dołączenia: 27 09 2004
Lokacja: www.tibiaspy.com

Posty: 2,722
Imię: Yatiru
Profesja: Elite Knight
Gildia: Dreamers
Świat: Secura
Shinjix ma numer GG 4032930
Domyślny

A ja sądze, że są z 4 poradniki jaką profesję wybrać w tym jeden napisalem sam.... Jest tez duuuuuzo tematów związanych z zapytaniem "jaka profesja...." więc poszukaj
__________________
A Mind is a Terrible Thing to Waste...
†††
In the name of God, impure souls of the living dead shall be banished into eternal damnation. Amen.
†††

I am the pure flame that burns
I am Sirius son
I am the infinite space
I am the most conquering One
Shinjix jest offline  
stary 01-03-2005, 16:55   #6
wirusnet
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

ten temat jest do zamkniecia
 
stary 01-03-2005, 19:02   #7
Deraxtor-1149
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 27 02 2005

Posty: 3
Domyślny Co?!

Ten temat nie jest do zamkniecia i wybij to sobie z golwy. A co do tibi to moze maswz racje ze troche to nie jest gra dla mnie stworzona ale ja wciaz PROBUJE.
Deraxtor-1149 jest offline  
stary 01-03-2005, 19:15   #8
Dezerter De'War
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 11 2004
Wiek: 34

Posty: 159
Domyślny

http://tibia.pl/forum/showthread.php?t=18492<-jaka prof expi najszybciej

http://www.tibia.pl/forum/showthread.php?t=25493<jaka jest najlepsza profesja

Wiec temat jest to kasacji...masz te temty kilka tematow pod swoim...
Dezerter De'War jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 15:12.


Powered by vBulletin 3