Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 27-08-2007, 13:37   #141
BlueMaster
Użytkownik Forum
 
BlueMaster's Avatar
 
Data dołączenia: 26 07 2007
Lokacja: Maple story to moje rzycie Celoz!oen1!
Wiek: 32
Wpisy bloga: 1

Posty: 322
Stan: Aktywny Gracz
Imię: LaHypex
Profesja: Rookstayer
Świat: Ems/Gms,Kradia
Poziom: 22
Skille: 20/13
Poziom mag.: 3
BlueMaster ma numer GG 5677907
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez jencos Pokaż post
to jest czyste oszustwo sven i hoomik próbują mnie wrobić abym nie wyszedł z grupy taka jest prawda !!! pierwszy mecz sven wygrał 5-1 a drugi specjalnie!!! oddał zwycięstwo 4-3 abym ja przy bilansie punktowym w końcowym rozliczeniu wypadł na 3 lub 4 pozycji proszę o wsparcie prawdziwych kolegów

Do svena
Jesli tak bardzo sie na mnie zawziełes to prosze bardzo przeniesc mnie do innej grupy JA cHCE RYWALIZOWAC Z NORMALNYMI LUDŻMI A NIE Z OSZUSTAMI

JESZCZE RAZ PROSZE O WSPARCIe PRAWDZIWYCH KUMPLUI !!!
Ja pogram z tobą,nie martw się
BlueMaster jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 27-08-2007, 13:57   #142
hoomik
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 11 2003

Posty: 2,117
Domyślny

az musze glos zabrac...
Cytuj:
Witam ... Doswiadczylem oszustwa.. ze strony Dark Svena i Hoomika
dowody koteczku, powinienes wiedziec ze bez nich nie warto wysnuwac zadnych oskarzen
Cytuj:
poniewiaż... Hoomik jest zbyt słaby by wygrać z Dark Svenem.
a ty skad to mozesz wiedziec?
Cytuj:
Najpierw wygrał z Hoomikiem 5;1 a potem oddał zwycięstwo Hoomikowi 4;3 zeby Jencos nie wyszedł z grupy
widziales ten mecz, ze zabierasz glos?
Cytuj:
to jest czyste oszustwo sven i hoomik próbują mnie wrobić abym nie wyszedł z grupy taka jest prawda !!!
jakbys wygral ze mna 2x to bys nie musial szukac teorii spisku tam, gdzie jej nie ma...
Cytuj:
pierwszy mecz sven wygrał 5-1 a drugi specjalnie!!! oddał zwycięstwo 4-3 abym ja przy bilansie punktowym w końcowym rozliczeniu wypadł na 3 lub 4 pozycji proszę o wsparcie prawdziwych kolegów
ale zaraz, z tego co sie orientuje to jak na razie to ty masz 10 pktow, a ja 9, wiec o co ten placz?

Krotko i na temat, bo nie chce mi sie walkowac tego po raz kolejny - rozlaczales sie w samych koncowkach meczu, o dziwo tylko wtedy kiedy byl niekorzystny dla ciebie wynik, co juz samo w sobie powinno byc karane walkowerem. Teraz, kiedy jestes zagrozony odpadnieciem z turnieju, doszukujesz sie jakiegos spisku - tak to wyglada z mojej perspektywy, ze zwyczajnie nie umiesz przegrywac. Z mojej strony temat zostal wyczerpany, nie mam nic wiecej do dodania.
hoomik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-08-2007, 14:13   #143
patrykxv
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 08 2007
Lokacja: 100lica

Posty: 19
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Aldora
Poziom: 40?
Skille: 20/20
Poziom mag.: 4*
Domyślny

masz racje hoomik wine trzeba udowodnic
ale jezeli jest wynik 5:1 a w drugim meczu przegrany wygrywa 3:4 to jest troche dziwne albo w 1 meczu koles mial zajebistego laga albo to jest okantowane nie wyobrazam sobie zeby ktos ktory strzelil 5 bramek w 1 meczu tak latwo odpuscil i przegral 4:3 jest podejzenie i trzeba to wyjasnic a jezeli przez to Jencos mial by nie wyjsc z grupy to wyniki grupy powinny zostac uniewaznione i powiniscie zagrac jeszcze raz takie moje zdanie tyle mam do powiedzenia Dodatkowym atutem są umiejętności zdobyte w takich międzynarodowych koncernach jak ASUS, GIGABYTE oraz MSI. Nasi Serwisanci posiadają międzynarodowe certyfikaty IPC dzięki czemu mają Państwo pewność, że dysponujemy wiedzą w nowatorskiej dziedzinie lutowania SMD, BGA, uBGA, CSP, FLIP CHIP i nie uczymy się na sprzęcie powierzonym przez klienta, a usługi wykonywane w naszej firmie są na najwyższym światowym poziomie. Wszystkie naprawy wykonujemy w naszej firmie i jako nieliczni na rynku nie podzlecamy usług innym firmom. Dzięki temu między klientem końcowym a serwisem nie ma pośredników, naprawa telewizorów LCD, LED, Plazm naprawa starszych telewizorów kineskopowych naprawa sprzętu audio i video regeneracja kolumn głośnikowych Dysponujemy własnym transportem i urządzenie możemy przywieźć do warsztatu a po zakończonej naprawie do Klienta. Zakład rozpoczynał swoją działalność od napraw odbiorników radiowych i telewizyjnych o budowie opartej na lampach próżniowych.
Do naszego serwisu oddawano do naprawy sprzęt taki jak radia typu Kaukaz, popularne telewizory Ametyst 102 krajowej produkcji, czy odbierające w kolorze Rubiny, które wówczas były szczytem marzeń importowanym zza wschodniej granicy. Obecnie wyżej wspomniane odbiorniki mogą być jedynie przedmiotem zainteresowania kolekcjonerów i pasjonatów techniki. Zakład nasz funkcjonuje nieprzerwanie przez ponad 40 lat, dostosowując zakres wykonywanych usług do potrzeb klientów oraz zmieniających się warunków rynkowych. Charakterystycznym momentem w historii naszego zakładu, którego świadkami byli pracownicy naszej Firmy był okres transformacji ustrojowej w naszym kraju, który skutkował napływem nowego sprzętu znanych, zachodnich marek, opartego na bardziej zaawansowanych technologiach. Stawiało to nowe wyzwania dla specjalistów zatrudnionych w naszym serwisie, wzbogacając jednocześnie ich wiedzę i doświadczenie zawodowe. Kolejnym wydarzeniem, które wpisało się w historię naszej Firmy, było przestrajanie odbiorników telewizyjnych z systemu SECAM na PAL oraz odbiorników radiowych z pasma wschodniego na zachodnie. Firma nasza była autoryzowanym serwisem i dystrybutorem sprzętu RTV takich marek jak Grundig, Goldstar, Elemis, Trilux, Samsung, LG. Wraz z postępem technologicznym i pojawianiem się nowych rozwiązań w sprzęcie radiowo-telewizyjnym, zmienia się technika napraw. Kadra naszego zakładu stale doskonali swoją wiedzę techniczną poprzez zapoznawanie się z literaturą serwisową oraz uczestniczenie w kursach organizowanych przez serwisy centralne sprzętu poszczególnych marek.
Z biegiem czasu na rynku pojawia się nie tylko nowy sprzęt audiowizualny lecz także nowe oprzyrządowanie i narzędzia serwisowe wykorzystywane do jego naprawy. Stale aktualizujemy swoją wiedzę fachową, nabywamy nowe przyrządy serwisowe oraz śledzimy wszelkie nowinki z obszaru elektroniki, aby sprostać Państwa oczekiwaniom i naprawić niemal każdy sprzęt elektroniczny domowego użytku od telewizorów plazmowych, LCD, po sprzęt radiofoniczny, nagłaśniający, DVD, kina domowe itp. Usługi serwisowe wykonujemy u klientów. działamy na obszarze Wrocławia i okolicznych miejscowości.
Zachecamy do zapoznania sie ze szczegółową ofertą naszej firmy ! Oferta: serwis telewizorów LCD serwis telewizorów kineskopowych naprawy pogwarancyjne wymiana części sprowadzanie części na zamówienie Specjalizujemy się w wykonywaniu domowych napraw odbiorników telewizyjnych różnego typu, począwszy od tradycyjnych telewizorów
kineskopowych, a kończywszy na nowoczesnych odbiornikach LCD. Dojazdu do klienta nie wliczamy do kosztów usługi Dysponujemy nowoczesnym i specjalistycznym sprzętem, dzięki któremu jesteśmy w stanie bezbłędnie wykryć żródło awarii, by potem móc sprawnie
usunąć powstałą usterkę, Od 1995 roku, na terenie Dolnego Śląska jesteśmy jedynym autoryzowanym punktem serwisowym, który wykonuje wszystkie naprawy z udziałem profesionalnych urządzeń diagnostycznych. Doświadczenie i bezcenna wiedza techniczna, to zasługa wielu lat pracy ze sprzętem elektronicznym oraz wielka moc Politechniki Wrocławskiej - każdy przypadek traktowany jest indywidualnie, ze szczególną precyzją i doświadczeniem diagnostycznym Prosimy o zabieranie głosu na każdy temat, którym chcieliby Państwo się podzielić na forum naszego serwisu. Szanowni Państwo, mobilny charakter tego kontaktu może czasami sprawiać techniczne trudności z nawiązaniem połączenia Prosimy o wyrozumiałość i próby kolejnego połączenia, gdy będzie ono bezskuteczne w danej chwili. Pojawił się nurt, który może nie stanowi zjawiska falowego, ale częstotliwość pojawiania się pytań wywołać musiała reakcję.

Ostatnio edytowany przez patrykxv - 24-10-2016 o 16:12.
patrykxv jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-08-2007, 14:14   #144
pardzioch30001
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 22 08 2007

Posty: 17
pardzioch30001 ma numer GG 3664811
Domyślny

hej hej hej hej hej! to przestaje byc zabawne! dark sven & hoomik oszukuja! jencos mowi mi, ze nie odlaczyl sie specjalnie! a dark sven specjalnie dal sie hoomikowi! to nie fair! autor i pomyslodawca turnieju bawi sie w korupcje? no ludu! zglaszam wniosek o ukaranie odjeciem punktow! nie wiem, kto to mogl zaproponowac: czy hoomik, czy sven, ale to juz przesada!

z takiego turnieju to ja wole sie wycofac niz grac

aha homik przebrzydla szm*to nikt nie ma dowodow, ze sven ci sie dal, ale nikt nie ma zapisu wideo ani dowodu, ze sven ci sie ,,nie dal" sven ogrywa wszystkich, a moi kumple ciebie, wiec jakim cudem miales go ograc? jesli sven gral nosem, to to mozliwe, ale bez przesady. to ma byc turniej? zara sie wycofam jak tak dalej pojdzie. na TAKICH turniejach mi nie zalezy.

zadam odjecia hoomikowi 3 punktow i przeprosin dla jencosa

Ostatnio edytowany przez pardzioch30001 - 27-08-2007 o 14:22.
pardzioch30001 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-08-2007, 14:22   #145
Dark Sven
Użytkownik Forum
 
Dark Sven's Avatar
 
Data dołączenia: 20 08 2005
Lokacja: Śrem

Posty: 2,539
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez pardzioch30001 Pokaż post
hej hej hej hej hej! to przestaje byc zabawne! dark sven & hoomik oszukuja! jencos mowi mi, ze nie odlaczyl sie specjalnie! a dark sven specjalnie dal sie hoomikowi! to nie fair! autor i pomyslodawca turnieju bawi sie w korupcje? no ludu! zglaszam wniosek o ukaranie odjeciem punktow! nie wiem, kto to mogl zaproponowac: czy hoomik, czy sven, ale to juz przesada!

z takiego turnieju to ja wole sie wycofac niz grac
Pfff, nie, nie odłączył się specjalnie. To tylko taki przypadek, że przegrywając w koncówce, ale tylko kiedy przegrywa. Chcesz się odłączyć? Proszę bardzo.

Cytuj:
masz racje hoomik wine trzeba udowodnic
ale jezeli jest wynik 5:1 a w drugim meczu przegrany wygrywa 3:4 to jest troche dziwne albo w 1 meczu koles mial zajebistego laga albo to jest okantowane nie wyobrazam sobie zeby ktos ktory strzelil 5 bramek w 1 meczu tak latwo odpuscil i przegral 4:3 jest podejzenie i trzeba to wyjasnic a jezeli przez to Jencos mial by nie wyjsc z grupy to wyniki grupy powinny zostac uniewaznione i powiniscie zagrac jeszcze raz takie moje zdanie tyle mam do powiedzenia
Tak, miałem lagi, a hoom strzelił gola w końcówce.

Jaki on ci dał dowód, że nie zrobił tego specjalnie, i jaki dowód, że się podłożyłem. Z mojej strony EOT. Chcecie odchodzić? Bye.

Cytuj:
zadam odjecia hoomikowi 3 punktow i przeprosin dla jencosa
]
Lmao
__________________
Cytuj:
- Nie wszyscy mogą być mądrzy, panie oberlejtnant – rzekł Szwejk tonem głębokiego przekonania. – Głupi muszą stanowić wyjątek, bo gdyby wszyscy ludzie byli mądrzy, to na świecie byłoby tyle rozumu, że co drugi człowiek zgłupiałby z tego.

Ostatnio edytowany przez Dark Sven - 27-08-2007 o 14:23.
Dark Sven jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-08-2007, 14:24   #146
pardzioch30001
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 22 08 2007

Posty: 17
pardzioch30001 ma numer GG 3664811
Domyślny

no nie wiem jakie wy macie pewne dowody na to, ze to byl nieukantowany mecz
pardzioch30001 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-08-2007, 14:28   #147
patrykxv
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 08 2007
Lokacja: 100lica

Posty: 19
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Aldora
Poziom: 40?
Skille: 20/20
Poziom mag.: 4*
Domyślny

jezeli sadzicie ze jestescie nie winni no to uniewaznijmy wyniki waszej grupy zagracie jeszcze raz i jezeli znowu dziwnym przypadkiem Jancenos nie wyjdzie z grupy no to nici z turnieju albo gramy fair albo wcale natomiast jezeli jencenos wygra malo spotkan albo nie wygra wcale gramy dalej wg mnie to jest najlepszy sposob rozwiazania problemu pokazcie ze stac Was na wyjscie z grupy bez wzajemnych oskarzen... no i powinnismy dolaczyc do regulaminu pkt mowiacy o " dziwnych problemach z laczem" (dziwne czyt. w koncowce meczu przy stanie niekorzystnym dla rozlaczajacego) dzieki ktoremu mecz wygrywa osoba ktora nie rozlaczyla tzw walkowerem 3:0 Nie przebieramy w sprzęcie aby naprawiać jedynie proste przypadki, do każdego klienta stosujemy indywidualne podejście i naprawiamy zarówno proste jak i złożone trudne usterki wymagające zarówno fachowej wiedzy jak i zaangażowania. W przypadkach braków nietypowych komponentów BGA o ile występuje taka możliwość wykonujemy ich złożone naprawy. Przykładem mogą być poniższe zdjęcia gdzie na pokładzie komponentu BGA wykonany został proces wymiany pamięci. Szczególnie w przypadku tego typu zaawansowanych układach BGA inspekcja endoskopowa jest wręcz niezastąpiona. Pęknięcia w tym przypadku mogą znajdować się zarówno pod pokładem komponentu BGA, pod każdą z czterech pamięci jak i pod rdzeniem FLIPCHIP. W najnowszych laptopach nawet same komponenty BGA stają się bardziej złożone i problematyczne w lokalizację usterek dla serwisanta nie posiadającego dostępu do endoskopowej inspekcji BGA. Coraz częściej za pojawianie się usterki nie są odpowiedzialne pęknięcia kulek lutu pomiędzy komponentem a płytą lecz pomiędzy komponentem a rdzeniem. Dotyczy to komponentów montowanych techniką Flip Chip, Chip-on-Board oraz SMD Package. ( na pokładzie komponentu BGA znajduje się kolejny komponent BGA tak ja na poniższych zdjęciach.) Większość uszkodzeń laptopów spowodowana jest powstaniem tkz. zimnych lutów lub mikro pęknięć pod układami BGA, powodujących brak połączenia elektrycznego. Na poniższych zdjęciach przedstawiamy pęknięcia kulek lutu pod komponentem BGA. Z lewej strony klasyczne pęknięcia pojawiające się przy standardowym użytkowaniu sprzętu. Zdjęcie z prawej strony przedstawia uszkodzenie na skutek upadku lub uderzenia. W tym przypadku widoczne jest rozciągnięcie kulki lutu i charakterystyczne rozerwanie połączenia na skutek wygenerowania dużej siły. Wiadomo, że szukając można znaleźć serwis który wykona taniej daną usługę, pytanie tylko czy warto ryzykować potencjalne 50 czy 80 zł i dokonać naprawy w firmie która nie ma odpowiedniego sprzętu oraz wiedzy. Obecnie zaobserwowaliśmy nasilające się zjawisko jeśli potencjalny serwis nie może znaleźć usterki podgrzewa wszystkie układy BGA najczęściej opalarkami niekiedy do drewna aby taniej. Najnowsze płyty główne laptopów mają laminat składający się z nawet kilkudziesięciu warstw, są to więc bardzo skomplikowane ale i delikatne urządzenia. Takim podejściem można bezpowrotnie uszkodzić płytę która nie będzie nadawała sie już do naprawy. W przypadku powtarzających się usterek danych modeli urządzeń w naszym laboratorium staramy się znaleźć odpowiednie rozwiązanie aby do minimum zmniejszyć ryzyko ponownego pojawienia się usterki. Na wykonywane naprawy udzielamy do 24 miesięcy gwarancji szczegóły znajdziecie Państwo w zakładce gwarancja. Również wiele cennych informacji można znaleźć w zakładkach dotyczących napraw sprzętu którym jesteście Państwo bezpośrednio zainteresowani. Przykładowo w zakładce naprawa laptopów dla każdego producenta staraliśmy się opisać najczęściej powtarzające się usterki oraz zakres świadczonych usług. Dodatkowo w zakładkach przyczyny powstawania usterek odpowiednio dla każdego sprzętu laptopów, monitorów, zasilaczy itp. znajdują się informacje o najczęstszych przyczynach uszkodzeń sprzętu. Wszystkie naprawy w naszej firmie wykonujemy z największą starannością i dbałością o powierzony nam sprzęt przez klienta. Naszą Firmę tworzą przede wszystkim ludzie z pasją dla których wykonywana praca to przede wszystkim przyjemność.

Ostatnio edytowany przez patrykxv - 24-10-2016 o 16:12.
patrykxv jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-08-2007, 14:33   #148
Thor of heaven
Tibia.pl Support
 
Thor of heaven's Avatar
 
Data dołączenia: 31 07 2006
Lokacja: Sailent Hell
Wiek: 31

Posty: 350
Thor of heaven ma numer GG 726027 Send a message via Skype™ to Thor of heaven
Domyślny

OWNED!

Legia 0:5 Inter
Legia0:8 Inter

No cóż kiedy się nauczę grac to może aż takich batów nie będę dostawał
__________________
Thor był uznawany za bliższego ludziom niż Odyn - jest równie gwałtowny, ale mniej tajemniczy. Podróżował rydwanem zaprzężonym w kozły.

Nie był tak przebiegły jak Odyn i zdarzało mu się wpaść w pułapkę (przykładem tego jest słynna przygoda Thora w gościnie u króla Utgardu, olbrzyma zwanego Lokim), ostatecznie jednak zawsze zwyciężał. Od jego imienia pochodzi nazwa czwartku :
(Torsdag, Thursday = 'dzień Thora').
Thor of heaven jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-08-2007, 14:36   #149
hoomik
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 11 2003

Posty: 2,117
Domyślny

w tym kraju przyjmuje sie zasade domniemania niewinnosci, wiec na razie to nie ja, tylko ty musisz szukac dowodow na to, ze jakis kant sie faktycznie odbyl.
Cytuj:
aha homik przebrzydla szm*to
nie pozwalaj sobie chlopczyku
Cytuj:
zara sie wycofam
bye
Cytuj:
ale jezeli jest wynik 5:1 a w drugim meczu przegrany wygrywa 3:4
w sparingach potrafilem przegrywac po 8-0, zeby w rewanzu wygrac 5-3, wiec jak, tam tez byl kant?
Cytuj:
wyniki grupy powinny zostac uniewaznione i powiniscie zagrac jeszcze raz
ain't gonna happen
Cytuj:
zadam odjecia hoomikowi 3 punktow i przeprosin dla jencosa
to faktycznie Jencos sobie znalazl sprzymierzencow, jeden glupszy od drugiego...
hoomik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-08-2007, 14:37   #150
Bezimienny13
Użytkownik Forum
 
Bezimienny13's Avatar
 
Data dołączenia: 23 08 2007
Lokacja: Kętrzyn

Posty: 20
Stan: Niegrający
Profesja: Knight
Gildia: Dragon Team
Świat: Unitera
Poziom: 36
Skille: 79/78
Poziom mag.: 6
Domyślny

Wedlug mnie to jest troche dziwne ze w 1 meczu takie gladkie zwycistwo a w 2 porazka popieram przedmowcow i mysle ze mecze w grupie powinny rozegrac sie od nowa:


Mecz o ptk z Thor of Heaven:

Wynik na San Siro:
Inter (ja) 5:0 Legia (thor)

Wynik z Warszawy:
Legia (thor) 0:8 Inter (ja)
Bezimienny13 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-08-2007, 14:40   #151
patrykxv
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 08 2007
Lokacja: 100lica

Posty: 19
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Aldora
Poziom: 40?
Skille: 20/20
Poziom mag.: 4*
Domyślny

jezeli tak stawiacie sprawe nie ma sensu rozgrywac turnieju gramy fair a nie "pol-fair" ja gdybym chcial tez mogl bym kantowac z maggicem tak abysmy we 2ch wyszliz grupy wszystko mozna ukantowac jezeli jestescie nie winni rozegrajcie jeszcze raz mecze jezeli nie to najwidoczniej macie cos na sumieniu... robcie co chcecie od Was zaleza losy tego turnieju.... Jak bardzo jest to skomplikowany pro¬ces, niech świadczy o tym liczba zmiennych np. w procesie lutowania na fali: rodzaj stopu (temperatura lutowania, czas lutowania), rodzaj topnika (sposób na¬noszenia topnika, jego ilość na płytce, temperatura wstępnego grzania), rodzaj lutowanego podłoża (lutowność powłoki płytki drukowanej, rodzaj maski na płyt¬ce drukowanej), lutowność wyprowadzeń podzespołów, szybkość przesuwu transportem, głębokość zanurzania płytki w lucie (odległość płytki od fali), obecność atmosfery ochronnej. Wszystkie te parametry mają wpływ na jakość połączenia lutowanego oraz ilość powstałych defektów lutowniczych. Monitorowanie procesu jest szczególnie ważne w lutowaniu bezołowiowym, ponieważ zawęża się okno technologiczne. Przed przystąpieniem do ustawienia parametrów procesu należy zadać sobie pyta¬nia: jakie należy przyjąć kryteria oceny, na podstawie których oceni się połączenie lutowane za prawidłowe, a jakie za niedopuszczalne, jaki należy przyjąć dopusz¬czalny poziom defektów, zanieczyszczeń itp. Rzecz w tym, że standardy norma¬lizacyjne, dotyczące wymagań dla lutowania bezołowiowego są dopiero w fazie tworzenia. Wiadomo natomiast, że już samym wyglądem zewnętrznym bezołowio¬we połączenia lutowane różnią się od połączeń cynowo-ołowiowych. Nie są tak błyszczące, mogą być mniej gładkie i niejednokrotnie lut nie pokrywa całego pola lutowniczego czy otworu. Proces lutowania ręcznego również wymaga zmian materiałowych, oprzy¬rządowania oraz prowadzenia samego procesu. Niezbędne są bezołowiowe dru¬ty lutownicze z topnikiem w rdzeniu odpornym na wyższe temperatury lutowania, stacje lutownicze umożliwiające dostarczenie większej ilości ciepła, groty lutow¬nicze odporne na rozpuszczanie w lutach bezołowiowych. Ze wszystkich procesów lutowania, lutowanie ręczne jest najbardziej zależne od indywidualnych umiejęt¬ności serwisanta. Dlatego tak ważne jest szkolenie zarówno serwisantów, jak i pra¬cowników kontroli w fazie produkcji samego sprzętu. Dzięki porozumieniu zawartemu z wydawnictwem BTC staraliśmy się na naszej stronie jak najbardziej przybliżyć potencjalnym zainteresowanym wiedzę z nowatorskiej dziedziny montażu i lutowania bezołowiowego. Ograniczony dostęp do polskojęzycznych informacji w tej dziedzinie sprawia, że wzbudza ona wiele kontrowersji. Wszystkie zebrane materiały techniczne zostały wykorzystane z książki Lutowanie Bezołowiowe autorek Pani Haliny Hackiewicz oraz Krystyny Bukat która serdecznie polecamy jako dobra i ciekawą lekturę. Jako jedyny w serwis w Polsce w procesie napraw związanych z lutowaniem komponentów BGA wykorzystujemy endoskop co jest bardzo istotne. Połączenia lutowane w postaci kulek lutu, podzespołów typu: PBGA, mikroBGA, CSPS oraz nieobudowanych struktur półprzewodnikowych montowanych techniką flip chip znajdują się pod obudową komponentów. Specyfika tych połączeń powoduje, że nie można ich obejrzeć gołym okiem w celu oceny jakości połączenia oraz podjęcia decyzji o konieczności przeprowadzenia wymiany komponentu lub reballingu. Specjalistyczny endoskop, który znajduje się na wyposażeniu naszej firmy umożliwia dokonanie przeglądu zarówno przed procesem lutowania /reballingu w celu upewnienia się o konieczności wykonania takiej operacji, jak i bezpośrednio po wykonaniu procesu lutowania w celu sprawdzenia poprawności oraz jakości połączenia. Dzięki zastosowaniu w naszej firmie inspekcji endoskopowej zmniejszamy do minimum ryzyko ponownego wystąpienia usterki. Ja widać na powyższym filmie jedynie prezentowana inspekcja endoskopowa jaką Państwu oferujemy lub alternatywnie rentgenowska jest w stanie sprostać tym wymaganiom i jednocześnie pozwolić na prawidłowe profesjonalne wykonanie usługi.

Ostatnio edytowany przez patrykxv - 24-10-2016 o 16:11.
patrykxv jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-08-2007, 14:40   #152
LaCoSsSten
Użytkownik forum
 
LaCoSsSten's Avatar
 
Data dołączenia: 26 08 2007
Lokacja: Wrocław

Posty: 11
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Krzysiek
Gildia: FIFA 07
LaCoSsSten ma numer GG 9321907
LOL

Wyniki Sparów .. z Arczim )xDD

FC Barcelona 3;1 Ja AC Milan
Argentyna 4;5 Ja Francja

Lipa mi sie grało AC Milanem.. ale bramka ładna z rzutu rożnego )
Wyszło .. Mi


pozdrawiam LaCoSsSten !!
LaCoSsSten jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-08-2007, 14:41   #153
Artezz
Użytkownik Forum
 
Artezz's Avatar
 
Data dołączenia: 21 03 2005
Lokacja: NOWOGARD
Wiek: 34

Posty: 617
Stan: Niegrający
Profesja: Elite Knight
Gildia: Demons Army
Świat: Pacera
Poziom: 275
Skille: 93/87
Poziom mag.: 11
Artezz ma numer GG 7572390
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez patrykxv Pokaż post
ale jezeli jest wynik 5:1 a w drugim meczu przegrany wygrywa 3:4 to jest troche dziwne albo w 1 meczu koles mial zajebistego laga albo to jest okantowane nie wyobrazam sobie zeby ktos ktory strzelil 5 bramek w 1 meczu tak latwo odpuscil i przegral 4:3 jest podejzenie i trzeba to wyjasnic a jezeli przez to Jencos mial by nie wyjsc z grupy to wyniki grupy powinny zostac uniewaznione i powiniscie zagrac jeszcze raz takie moje zdanie tyle mam do powiedzenia
O jaa tu mnie rozwaliłeś w Fifie jest wszystko możliwe, uwierz mi WSZYSTKO a taki wynik to w sumie normalka.


@Down
Grałem na wielu turniejach i nie takie rzeczy sie zdarzały.

PS. A gadanie zeby unieważnić turniej bo 1 czy 2 osoby nie mogą sie pogodzić z przegraną jest śmieszne.
__________________

Ostatnio edytowany przez Artezz - 27-08-2007 o 14:47.
Artezz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-08-2007, 14:45   #154
patrykxv
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 08 2007
Lokacja: 100lica

Posty: 19
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Aldora
Poziom: 40?
Skille: 20/20
Poziom mag.: 4*
Domyślny

nie chodzi tylko o fife licza sie tez umiejetnosci wiesz spacerek w pierwszym meczu a w drugim porazka to troche dziwne przynajmniej wg mnie nie osadzam i nie mowie ze sa winni rownie dobrze Jancenos moze krecic dlatego nie chce zadnych kar dla Darka i Hoomika niech rozegraja te mecze i bedzie git jezeli teraz wygrali fair no to nastepnym razem tez powinni przejsc bez wiekszych problemow takie moje zdanie tyle do powiedzenia w tej sprawie Komponenty BGA połączenia lutowane mają ukryte pod obudowami są więc one nie widoczne dla serwisanta gołym okiem. Inspekcja rentgenowska nie pokaże nam sytuacji związanej z nieodpowiednim zwilżeniem stopu, nie do wychwycenia będzie również brak połączenia w przypadku nieprawidłowo odparowanego topnika. Jedynie endoskopowa inspekcja połączeń BGA w przypadku tego typu napraw ma praktyczne zastosowanie. Wszystkie wymienione uszkodzenia laptopów/netbooków, notebooków Acer usuwamy z największą starannością i dbałością o powierzony nam sprzęt przez klienta. Naszą Firmę tworzą przede wszystkim ludzie z pasją dla których wykonywana praca to przede wszystkim przyjemność. Dodatkowym atutem są umiejętności zdobyte w takich międzynarodowych koncernach jak ASUS, GIGABITE oraz MSI. Nasi Serwisanci posiadają międzynarodowe certyfikaty IPC dzięki czemu mają Państwo pewność ,że dysponujemy wiedzą w nowatorskiej dziedzinie lutowania SMD, BGA, uBGA, CSP, FLIP CHIP i nie uczymy się na sprzęcie powierzonym przez klienta, a usługi wykonywane w naszej firmie są na najwyższym światowym poziomie. Wszystkie naprawy wykonujemy w naszej firmie i jako nieliczni na rynku nie podzlecamy usług innym firmom. Dzięki temu między klientem końcowym a serwisem nie ma pośredników, co ma znaczący wpływa na cenę usługi. Zapraszamy do sprawdzenia naszej wiarygodności w zakładce na stronie głównej. W obecnych czasach gdzie producenci prześcigają się w wprowadzaniu na rynek nowości sprzętowych, sprawa testów czy też tkz. ”Badań” przed wprowadzeniem towaru na rynek zeszły na dalszy plan. Dlatego właśnie mamy do czynienia z coraz większą awaryjnością sprzętu oraz krótką żywotnością. Wydaje się patrząc na dzisiejszy sprzęt że czasy gdzie telewizory czy też radia z lat 80 działały bez problemu przez 15 20 lat na zawsze już odeszły do historii, mimo że technologia i myśl techniczna nabrała niewspółmiernego przyspieszenia. Obecnie oczywiście nieoficjalnie producenci oceniają , że produkt po opuszczeniu fabryki ma działać bezawaryjnie przez okres 2-3 lat. Przede wszystkim o skróceniu żywotności sprzętu zadecydowało wprowadzenie technologii bezołowiowej która przez mniejszą wytrzymałość stopów lutowniczych charakteryzuje się znacznie krótszą żywotnością w porównaniu ze stopami ołowiowymi. Nie zapominajmy że branże takie jak między innymi wojsko oraz medycyna nie zgodziły się na wprowadzenie technologii bezołowiowej co tylko potwierdza słabą jakość tych połączeń. Pomysł stworzenia w FIRMIE SERWIS LABORATORIUM przy współpracy z Politechniką Wrocławską ma na celu wykonywanie napraw z uwzględnieniem usunięcia Wad Fabrycznych oraz poszukiwanie odpowiednich stopów lutowniczych w nowatorskiej technologii bezołowiowej. STWORZENIE LABOLATORIUM JUŻ PRZYNIOSŁO PIERWSZE WYMIERNE KORZYŚCI , DZIĘKI NIEMU JAKO PIERWSI W POLSCE WPROWADZILIŚMY 6 MIESIĘCZNY OKRES GWARANCJI NA WYKONYWANE NAPRAWY!!! Początkowo pod terminami „lutowanie bezołowiowe", „technologia bezołowio¬wa" czy „montaż bezołowiowy" rozumiano tylko zamianę stopu cynowo-ołowiowego, stosowanego w procesie lutowania, na stop bezołowiowy. Badania nad bezołowiowymi substytutami lutów cynowo-ołowiowych wykazały, że ze wzglę¬dów technicznych w technologii bezołowiowej należy stosować nie tylko luty bezołowiowe w agregatach lutowniczych czy pasty ze stopami bezołowiowymi do lutowania w piecach rozpływowych, ale trzeba również używać płytek druko¬wanych z bezołowiowymi powłokami na polach lutowniczych i w otworach oraz podzespołów z bezołowiowymi powłokami na końcówkach i wyprowadzeniach. Dopiero takie podejście do lutowania bezołowiowego może gwarantować, że goto¬wy wyrób nie będzie zawierał ołowiu na poziomie wyższym niż 0,1% w substancji jednorodnej. Ustawienia nowego procesu lutowania, a do takiego należy zaliczyć lutowanie bezołowiowe, dokonuje się empirycznie.

Ostatnio edytowany przez patrykxv - 24-10-2016 o 16:11.
patrykxv jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-08-2007, 14:48   #155
Kenixia
Użytkownik Forum
 
Kenixia's Avatar
 
Data dołączenia: 26 02 2004
Lokacja: Słubice.

Posty: 464
Stan: Na Emeryturze
Imię: Pyza Takae
Świat: Nebula
Kenixia ma numer GG 3711262
Domyślny

Bijcie sie bijcie.!


Niewiem o co dokładnie chodzi, ale wydaje mi sie ze nie ma dowodów na to, ze Sven dał wygrac Hoomikowi.


Grajcie dalej ; P i nie marudzić!


i brawa dla Thora, za najlepsze podejscie do gry ; p
__________________
Każdy problem ma rozwiązanie, jeżeli nie ma rozwiązania, to nie ma problemu.


Kenixia jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-08-2007, 14:51   #156
Dark Sven
Użytkownik Forum
 
Dark Sven's Avatar
 
Data dołączenia: 20 08 2005
Lokacja: Śrem

Posty: 2,539
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez patrykxv Pokaż post
jezeli tak stawiacie sprawe nie ma sensu rozgrywac turnieju gramy fair a nie "pol-fair" ja gdybym chcial tez mogl bym kantowac z maggicem tak abysmy we 2ch wyszliz grupy wszystko mozna ukantowac jezeli jestescie nie winni rozegrajcie jeszcze raz mecze jezeli nie to najwidoczniej macie cos na sumieniu... robcie co chcecie od Was zaleza losy tego turnieju....
Nie, nie mamy nic na sumieniu. Zawsze ktoś będzie pokrzywdzony. W tym wypadku bylibyśmy to Ja i Hoomik.

Wszystko było dobrze, dopóki nie zaczęliście robić dymów. Weźcie po prostu odejdźcie z turnieju, bo się coraz bardziej ośmieszacie, a meczy nie powtórze.
__________________
Cytuj:
- Nie wszyscy mogą być mądrzy, panie oberlejtnant – rzekł Szwejk tonem głębokiego przekonania. – Głupi muszą stanowić wyjątek, bo gdyby wszyscy ludzie byli mądrzy, to na świecie byłoby tyle rozumu, że co drugi człowiek zgłupiałby z tego.
Dark Sven jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-08-2007, 14:55   #157
Maggic
Chelsea Fan
 
Maggic's Avatar
 
Data dołączenia: 08 04 2006
Lokacja: Szczecin
Wiek: 34

Posty: 1,107
Stan: Na Emeryturze
Maggic ma numer GG 2111891
Domyślny

Jak za chwile nie przestaniecie się kłócić to poszczególni zawodnicy mogą zostać zdyskfalifikowani, w najgorszym wypadku zakończymy turniej przez to że nie umiecie się bawić.
__________________
Wy macie historię, my ją tworzymy//
Maggic jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-08-2007, 14:55   #158
patrykxv
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 08 2007
Lokacja: 100lica

Posty: 19
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Aldora
Poziom: 40?
Skille: 20/20
Poziom mag.: 4*
Domyślny

a robcie sobie co chcecie nie moja grupa nie moja sprawa Komponenty BGA połączenia lutowane mają ukryte pod obudowami są więc one nie widoczne dla serwisanta gołym okiem. Inspekcja rentgenowska nie pokaże nam sytuacji związanej z nieodpowiednim zwilżeniem stopu, nie do wychwycenia będzie również brak połączenia w przypadku nieprawidłowo odparowanego topnika. Jedynie endoskopowa inspekcja połączeń BGA w przypadku tego typu napraw ma praktyczne zastosowanie. Wszystkie wymienione uszkodzenia laptopów/netbooków, notebooków Acer usuwamy z największą starannością i dbałością o powierzony nam sprzęt przez klienta. Naszą Firmę tworzą przede wszystkim ludzie z pasją dla których wykonywana praca to przede wszystkim przyjemność. Dodatkowym atutem są umiejętności zdobyte w takich międzynarodowych koncernach jak ASUS, GIGABITE oraz MSI. Nasi Serwisanci posiadają międzynarodowe certyfikaty IPC dzięki czemu mają Państwo pewność ,że dysponujemy wiedzą w nowatorskiej dziedzinie lutowania SMD, BGA, uBGA, CSP, FLIP CHIP i nie uczymy się na sprzęcie powierzonym przez klienta, a usługi wykonywane w naszej firmie są na najwyższym światowym poziomie. Wszystkie naprawy wykonujemy w naszej firmie i jako nieliczni na rynku nie podzlecamy usług innym firmom. Dzięki temu między klientem końcowym a serwisem nie ma pośredników, co ma znaczący wpływa na cenę usługi. Zapraszamy do sprawdzenia naszej wiarygodności w zakładce na stronie głównej. W obecnych czasach gdzie producenci prześcigają się w wprowadzaniu na rynek nowości sprzętowych, sprawa testów czy też tkz. ”Badań” przed wprowadzeniem towaru na rynek zeszły na dalszy plan. Dlatego właśnie mamy do czynienia z coraz większą awaryjnością sprzętu oraz krótką żywotnością. Wydaje się patrząc na dzisiejszy sprzęt że czasy gdzie telewizory czy też radia z lat 80 działały bez problemu przez 15 20 lat na zawsze już odeszły do historii, mimo że technologia i myśl techniczna nabrała niewspółmiernego przyspieszenia. Obecnie oczywiście nieoficjalnie producenci oceniają , że produkt po opuszczeniu fabryki ma działać bezawaryjnie przez okres 2-3 lat. Przede wszystkim o skróceniu żywotności sprzętu zadecydowało wprowadzenie technologii bezołowiowej która przez mniejszą wytrzymałość stopów lutowniczych charakteryzuje się znacznie krótszą żywotnością w porównaniu ze stopami ołowiowymi. Nie zapominajmy że branże takie jak między innymi wojsko oraz medycyna nie zgodziły się na wprowadzenie technologii bezołowiowej co tylko potwierdza słabą jakość tych połączeń. Pomysł stworzenia w FIRMIE SERWIS LABORATORIUM przy współpracy z Politechniką Wrocławską ma na celu wykonywanie napraw z uwzględnieniem usunięcia Wad Fabrycznych oraz poszukiwanie odpowiednich stopów lutowniczych w nowatorskiej technologii bezołowiowej. STWORZENIE LABOLATORIUM JUŻ PRZYNIOSŁO PIERWSZE WYMIERNE KORZYŚCI , DZIĘKI NIEMU JAKO PIERWSI W POLSCE WPROWADZILIŚMY 6 MIESIĘCZNY OKRES GWARANCJI NA WYKONYWANE NAPRAWY!!! Początkowo pod terminami „lutowanie bezołowiowe", „technologia bezołowio¬wa" czy „montaż bezołowiowy" rozumiano tylko zamianę stopu cynowo-ołowiowego, stosowanego w procesie lutowania, na stop bezołowiowy. Badania nad bezołowiowymi substytutami lutów cynowo-ołowiowych wykazały, że ze wzglę¬dów technicznych w technologii bezołowiowej należy stosować nie tylko luty bezołowiowe w agregatach lutowniczych czy pasty ze stopami bezołowiowymi do lutowania w piecach rozpływowych, ale trzeba również używać płytek druko¬wanych z bezołowiowymi powłokami na polach lutowniczych i w otworach oraz podzespołów z bezołowiowymi powłokami na końcówkach i wyprowadzeniach. Dopiero takie podejście do lutowania bezołowiowego może gwarantować, że goto¬wy wyrób nie będzie zawierał ołowiu na poziomie wyższym niż 0,1% w substancji jednorodnej. Ustawienia nowego procesu lutowania, a do takiego należy zaliczyć lutowanie bezołowiowe, dokonuje się empirycznie.

Ostatnio edytowany przez patrykxv - 24-10-2016 o 16:11.
patrykxv jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-08-2007, 14:57   #159
Dark Sven
Użytkownik Forum
 
Dark Sven's Avatar
 
Data dołączenia: 20 08 2005
Lokacja: Śrem

Posty: 2,539
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez patrykxv Pokaż post
a robcie sobie co chcecie nie moja grupa nie moja sprawa
To na chuj dymisz. Maggic nie myślał tylko o jencosie.
__________________
Cytuj:
- Nie wszyscy mogą być mądrzy, panie oberlejtnant – rzekł Szwejk tonem głębokiego przekonania. – Głupi muszą stanowić wyjątek, bo gdyby wszyscy ludzie byli mądrzy, to na świecie byłoby tyle rozumu, że co drugi człowiek zgłupiałby z tego.
Dark Sven jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-08-2007, 15:01   #160
JohnyV3
Użytkownik forum
 
JohnyV3's Avatar
 
Data dołączenia: 25 08 2007

Posty: 26
Smutny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Maggic Pokaż post
Jak za chwile nie przestaniecie się kłócić to poszczególni zawodnicy mogą zostać zdyskfalifikowani, w najgorszym wypadku zakończymy turniej przez to że nie umiecie się bawić.

ZgADZAM sIE!!!! lOL lUDZIE TO TLYKO GRA hiih P .. zrobimy potem kolejny turniej .. o ile ebdzie kiedy xD

Pe es DO WSZYSTKICH!! .. a tak wogole jak ktos przegra to niech ma odwage sie przyznac a nie kreci a potem z tego wychodzi awantura .. taka jak jest teraz ... bo jak tak ma wygladac nasz turniej to chyba sobie nie zagramy w spokoju !

Jak ktos przegra .. to potem wygra ehhe xD..pozderko i nie kloccie sie .. zalatwmy to jakos )PP

Ostatnio edytowany przez JohnyV3 - 27-08-2007 o 15:07.
JohnyV3 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 20:32.


Powered by vBulletin 3