Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 28-08-2007, 13:57   #21
Arcymag
Użytkownik Forum
 
Arcymag's Avatar
 
Data dołączenia: 18 04 2007

Posty: 276
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Świat: Nerana
Poziom: 61
Skille: 85/71
Poziom mag.: 15
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez alex'ander Pokaż post
Co to ma być do jasnej cholery?? Tibia schodzi na psy. W swoich założeniach miała być PRZYGODĄ, miała pobudzać w ludziach żyłkę odkrywcy, cheć poznawania i odwage. A wy robicie z niej rozgrywke kontrolowaną. Kto szybciej i wiecej zabije potworów. Gotowi start, macie mapy z resp'em, nawet rozpiske po jakich kratkach trzeba isc zeby dojsc najszybciej. NO PROSZE WAS. Zmieniacie sens tej gry, a zarazem pozbawiacie graczy wspaniałej zabawy. Teraz jedyna brutalna rozgrywka są wojny. Bo tylko w nich nie działasz jak robot. Dlatego teraz jest tak duzo PK, BO TIBIA JEST NUDNA. Wiem co mówie bo jeszcze 4 lata temu było zupełnie inaczej, posiadała ona swoj klimat. Ludzie nie zabijali samemu hordy Demonow, a niedlugo pewnie powstanie na Tibi.PL taki temat. Jak przejsc PoI bez straty hp. Poczujcie to. Jest jeszcze wiele spraw, ale poprostu szkoda klawiatury. Moja flustracje na bank podzielaja wszyscy starzy gracze. Od teraz jestem pewny, zeby grac w tibie nie sa juz potrzebne umiejetnosci czy chocby lekkie wyteżenie głowy. Poprostu mozna przeczytac jak grac. To gra dla niedorozwinietych. Pozdrawiam zespól tibi.pl, ktorzy robia duzo, niestety nie w te strone co trzeba. LoL.
Nie wchodz na tibia pl. Nie graj w Tibie bo jest nudna. I w ogóle, żegnaj...

ontopic: Bardzo dobry pomysł jestem ciekawy jak umieścicie roty w takich miejscach jak fibula, czy LB ;P Albo minosy na mint i piramidzie ;D GL ;]
__________________
Cytuj:
i pisze sie hyba fembruas.
Cytuj:
I ain't polish the only language I know its spanish and english I have lots of polish friends on Zanera, so shut up you KURWA!
Arcymag jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 28-08-2007, 14:06   #22
Adamsik
Użytkownik Forum
 
Adamsik's Avatar
 
Data dołączenia: 04 02 2004
Lokacja: Stalowa Wola
Wiek: 33

Posty: 743
Stan: Początkujący
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Harmonia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Arcymag Pokaż post
jestem ciekawy jak umieścicie roty w takich miejscach jak fibula, czy LB ;P Albo minosy na mint i piramidzie ;D GL ;]
Dokładnie tak samo jak reszte.
Adamsik jest offline  
stary 28-08-2007, 14:53   #23
Moczymordah
Użytkownik Forum
 
Moczymordah's Avatar
 
Data dołączenia: 30 05 2007
Lokacja: z przemytu

Posty: 270
Stan: Niegrający
Profesja: Elder Druid
Świat: Danera
Poziom: 62
Skille: du/pa
Poziom mag.: 58
Domyślny

Wielkie dzięki, dzięki wam udało mi się stworzyś foolproofową mapę zrobienia banuty, tak że nawet brazuki które poprzednio all spartaczyły zrozumieją ^^
__________________
Czym jest 1 br na księżycu? Problemem.
Czym są 2 br na księżycu? Sporym problemem.
Czym są wszyscy br na księżycu? Problemem rozwiązanym.
Moczymordah jest offline  
stary 28-08-2007, 14:57   #24
Segalczuk
Zbanowany
 
Segalczuk's Avatar
 
Data dołączenia: 04 08 2006
Lokacja: Boleslawiec/Sztokholm

Posty: 298
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Inferna
Poziom: 120
Poziom mag.: 67
Domyślny

All good , chociaż zróbcie tak żeby dopiero po odpowiednim prybliżeniu było widać potwora i odwrotnie a nie ze ja mam widok prawie na cała mape tibi (takie oddalenie) i all potworki prawie widze i tak to ciut nieladnie wyglanda xd , i jak juz ktos wcesniej powiedzial , zmniejszyć ciut potworki need bo te jak giganty xd
i hmm jesli to mozliwe zeby bylo np tak że jak sie nasunie kursorem to zeby byla taka miniaturka z lootem i w ogule tak jak na hunted.pl jest ze jak sie nasunie na link czy cos tam to sie otwiera takie malutkie okienko i widac ;p
Powodzenia z dwacatrą ^^.
Segalczuk jest offline  
stary 28-08-2007, 15:10   #25
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dabek Pokaż post
I tak wiedzą że ich kochamy :>
Taa... szkoda, że tylko w nocy

Btw nie wiem dlaczego, ale kiedy naciskam znak zapytania i pisze, że mapka respu jest włączona, to ni ca nie ma tam wyświetlonych potworków.
edit : Aaa działa ju : p

@down
napisałem, że już działa : p

Ostatnio edytowany przez Rybzor - 28-08-2007 o 16:21.
Rybzor jest offline  
stary 28-08-2007, 15:25   #26
korzen9999
Użytkownik Forum
 
korzen9999's Avatar
 
Data dołączenia: 24 03 2006
Wiek: 35

Posty: 193
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ryba Pokaż post
Taa... szkoda, że tylko w nocy

Btw nie wiem dlaczego, ale kiedy naciskam znak zapytania i pisze, że mapka respu jest włączona, to ni ca nie ma tam wyświetlonych potworków.
edit : Aaa działa ju : p
Odpowiedź:
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dabek Pokaż post
Jak już wspomniano jest to wersja beta i (bardzo) wielu miejsc respawnu na niej brakuje, ale dzielny zespół supportu tibia.pl cały czas nad tym pracuje.
__________________
korzen9999 jest offline  
stary 28-08-2007, 17:34   #27
--Cienius--
Użytkownik Forum
 
--Cienius--'s Avatar
 
Data dołączenia: 07 01 2007
Lokacja: u ciebie

Posty: 1,150
Stan: Zbanowany
Profesja: Elite Knight
Domyślny

Fajnie fajnie tylko ze ja tam NIC nie widze nawet jak przyblize i dam ten znakl zapytania to tez nic! nawet to legowisko tez zadnego smoczka tam nie ma -.-
__________________
Zarejestruj sie tutaj! PAcc za fasole! Setki osob juz dostalo !!/
Cytuj:
jestem strasznie wkużony stracilem z 8cc
wszystko kupilem co trzeba cały komplet parcela napisałem na góże nick a na dole miasto wlozylem kase i zucilem parcel do skrzynki niestety parrcel leżał
na skrzynce i szybko koles mi zakosil niewiem oco chodzi ale naprawcie mi to blagam 10cc to niejest malo (a tamten koleś mi nieodda wienc jestem tak wkużony że zaraz wyżuce komp przez okno
Co ta tibia robi z dziecmi...
--Cienius-- jest offline  
stary 28-08-2007, 18:19   #28
Misza
Użytkownik Forum
 
Misza's Avatar
 
Data dołączenia: 30 06 2005
Lokacja: -+*≡☼SZWECJA☼≡*+-
Wpisy bloga: 3

Posty: 1,324
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez bosal Pokaż post
Mi sie podoba tylko przy potworze jakas lepiej to trzeba rozwiazac przy widoku potwora z jego informacjami.
W polu 'występowanie' można wypisać wszystkie miejsca z linkami do nich na mapie. Jeśli w jednym 'regionie' są dwa respawny, ale nieco od siebie oddalone, to można je nazwać np. 'Jaskinia przy Venore 1', 'Jaskinia przy Venore 2'.
__________________
HELIUM~
Misza jest offline  
stary 28-08-2007, 18:26   #29
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez --Cienius-- Pokaż post
Fajnie fajnie tylko ze ja tam NIC nie widze nawet jak przyblize i dam ten znakl zapytania to tez nic! nawet to legowisko tez zadnego smoczka tam nie ma -.-
A dałeś poziom widoku zero? "0"
Rybzor jest offline  
stary 28-08-2007, 18:43   #30
Finch
Użytkownik Forum
 
Finch's Avatar
 
Data dołączenia: 04 02 2007
Lokacja: Bartoszyce

Posty: 98
Stan: Niegrający
Finch ma numer GG 3884618
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez alex'ander Pokaż post
Co to ma być do jasnej cholery?? Tibia schodzi na psy. W swoich założeniach miała być PRZYGODĄ, miała pobudzać w ludziach żyłkę odkrywcy, cheć poznawania i odwage. A wy robicie z niej rozgrywke kontrolowaną. Kto szybciej i wiecej zabije potworów. Gotowi start, macie mapy z resp'em, nawet rozpiske po jakich kratkach trzeba isc zeby dojsc najszybciej. NO PROSZE WAS. Zmieniacie sens tej gry, a zarazem pozbawiacie graczy wspaniałej zabawy. Teraz jedyna brutalna rozgrywka są wojny. Bo tylko w nich nie działasz jak robot. Dlatego teraz jest tak duzo PK, BO TIBIA JEST NUDNA. Wiem co mówie bo jeszcze 4 lata temu było zupełnie inaczej, posiadała ona swoj klimat. Ludzie nie zabijali samemu hordy Demonow, a niedlugo pewnie powstanie na Tibi.PL taki temat. Jak przejsc PoI bez straty hp. Poczujcie to. Jest jeszcze wiele spraw, ale poprostu szkoda klawiatury. Moja flustracje na bank podzielaja wszyscy starzy gracze. Od teraz jestem pewny, zeby grac w tibie nie sa juz potrzebne umiejetnosci czy chocby lekkie wyteżenie głowy. Poprostu mozna przeczytac jak grac. To gra dla niedorozwinietych. Pozdrawiam zespól tibi.pl, ktorzy robia duzo, niestety nie w te strone co trzeba. LoL.
Dokładnie.
Ta mapa wygląda jak jeden wielki spoiler..
__________________
Bo liczą się ludzie a nie cyferki przy lvlu

Finch jest offline  
stary 28-08-2007, 18:55   #31
Dwimenor
Born to Ban
 
Dwimenor's Avatar
 
Data dołączenia: 04 06 2004
Lokacja: inny wymiar
Wiek: 37
Wpisy bloga: 7

Posty: 2,783
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Harmonia
Poziom: 88
Skille: 87/62
Poziom mag.: 18
Dwimenor ma numer GG 7472583
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Finch Pokaż post
Dokładnie.
Ta mapa wygląda jak jeden wielki spoiler..
Pomyśl w ten sposób: im więcej spoilerów będzie, tym mniej do odkrywania. Im mniej do odkrywania, tym mniej graczy. Im mniej graczy, tym Tibia szybciej upadnie. I wszyscy będą szczęśliwi.

No, to tyle, żeby zatkać buzię. Ja wracam do pracy nad mapką i projektu zniszczenia Tibii
<evul śmiech>Buahahahahhahahahhahahahah</evul śmiech>
__________________
Poniższe zdanie jest fałszywe
Powyższe zdanie jest prawdziwe.
Dwimenor jest offline  
stary 28-08-2007, 18:57   #32
Ma'tys
Użytkownik Forum
 
Ma'tys's Avatar
 
Data dołączenia: 29 01 2006

Posty: 137
Profesja: Elite Knight
Gildia: Titania
Świat: Titania
Poziom: 204
Poziom mag.: 9
Domyślny

Z mapą jest jak ze quest spoilem, mozna, ale nie trzeba uzywac.
Ma'tys jest offline  
stary 28-08-2007, 19:01   #33
--Cienius--
Użytkownik Forum
 
--Cienius--'s Avatar
 
Data dołączenia: 07 01 2007
Lokacja: u ciebie

Posty: 1,150
Stan: Zbanowany
Profesja: Elite Knight
Domyślny

Nadaal nic nie widze -.-

oto screen na dowod ;/
__________________
Zarejestruj sie tutaj! PAcc za fasole! Setki osob juz dostalo !!/
Cytuj:
jestem strasznie wkużony stracilem z 8cc
wszystko kupilem co trzeba cały komplet parcela napisałem na góże nick a na dole miasto wlozylem kase i zucilem parcel do skrzynki niestety parrcel leżał
na skrzynce i szybko koles mi zakosil niewiem oco chodzi ale naprawcie mi to blagam 10cc to niejest malo (a tamten koleś mi nieodda wienc jestem tak wkużony że zaraz wyżuce komp przez okno
Co ta tibia robi z dziecmi...
--Cienius-- jest offline  
stary 28-08-2007, 21:07   #34
MoQ
Użytkownik Forum
 
MoQ's Avatar
 
Data dołączenia: 23 08 2006

Posty: 17
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Ziemia
Poziom: 18
Skille: cs/tibi
Domyślny

taki maly blad, mianowicie te 4 huntery i 3 warriory w tym miejscu: http://tibia.pl/earth.php?x=33163&y=...0&q=105.47&r=1 chyba nie znajduja sie na 7 pietrze tylko na 0 ;P
__________________
Za dużo KB ^^evul mod
MoQ jest offline  
stary 28-08-2007, 22:13   #35
Krzys Nemptor
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez alex'ander Pokaż post
Co to ma być do jasnej cholery?? Tibia schodzi na psy. W swoich założeniach miała być PRZYGODĄ, miała pobudzać w ludziach żyłkę odkrywcy, cheć poznawania i odwage. A wy robicie z niej rozgrywke kontrolowaną. Kto szybciej i wiecej zabije potworów. Gotowi start, macie mapy z resp'em, nawet rozpiske po jakich kratkach trzeba isc zeby dojsc najszybciej. NO PROSZE WAS. Zmieniacie sens tej gry, a zarazem pozbawiacie graczy wspaniałej zabawy. Teraz jedyna brutalna rozgrywka są wojny. Bo tylko w nich nie działasz jak robot. Dlatego teraz jest tak duzo PK, BO TIBIA JEST NUDNA. Wiem co mówie bo jeszcze 4 lata temu było zupełnie inaczej, posiadała ona swoj klimat. Ludzie nie zabijali samemu hordy Demonow, a niedlugo pewnie powstanie na Tibi.PL taki temat. Jak przejsc PoI bez straty hp. Poczujcie to. Jest jeszcze wiele spraw, ale poprostu szkoda klawiatury. Moja flustracje na bank podzielaja wszyscy starzy gracze. Od teraz jestem pewny, zeby grac w tibie nie sa juz potrzebne umiejetnosci czy chocby lekkie wyteżenie głowy. Poprostu mozna przeczytac jak grac. To gra dla niedorozwinietych. Pozdrawiam zespól tibi.pl, ktorzy robia duzo, niestety nie w te strone co trzeba. LoL.
Puknij się w łeb dziecko. Sam jestem zwolennikiem samodzielnego odkrywania mapki ale tym postem pokazales tylko ze nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. Przecież w komentarzach innych użytkowników jest wyraźnie napisane, że mapa respawnu uaktywnia się dopiero po kliknięciu w "znak zapytania". Czyli każdy robi to na własne życzenie. Jak możesz mówić ze tibia schodzi na psy? Jaki ma to związek z mapą respawnu na tibia.pl? Przecież ty tej strony wcale nie musisz odwiedzać. Zamiast pisać durne posty na forum móglbys sie zalogowac do tibii i samemu ją zwiedzić. To ty sam decydujesz o tym czy tibia bedzie dla ciebie przygoda czy tez nie. Jesli wybierasz to pierwsze to loguj sie i graj zamiast pisac durne posty na forum. A jesli to drugie to nawet bez mapy respawnu z tibia.pl dowiesz sie wszystko o tym gdzie jaki potwór się znajduje na przyklad ze strony http://tibia.erig.net/. Nikt nie robi z tibii rozgrywki kontrolowanej bo to ty decydujesz o tym czy chcesz sam odkrywać czy skorzystać z gotowego spoilera. Jeśli jesteś prawdziwym graczem w stylu RPG a nie tylko kolejnym nabijaczem poziomów jakich na tym forum jest ponad 90% to raczej koło dupy ci bedzie latało czy ktoś mając gotową mapke nabije od ciebie wyzszy poziom czy tez nie. Takimi rzeczami martwią się tylko ludzie dla ktorych jedynym celem w tibii jest nabić jak najwyzszy lvl i boja sie ze dzieki mapce ktos bedzie mial od nich wyzszy lvl. Prawdziwemu graczowi kolo dupy lata jaki lvl maja inni gracze. Sens gry jest dla kazdego gracza inny: jedni chca nabić jak najwiekszy lvl i boja sie ze ktos dzieki mapce moze nabic wiekszy (ty do takich niestety nalezysz) a drudzy odgrywaja swoja role jak prawdziwi gracze RPG i tym akurat koło dupy lata co robią ci pierwsi. To ty sam decydujesz czy dla ciebie sensem gry jest nabić jak najwiekszy lvl czy tez gra ma ci sprawiac przyjemnosc. Sensu ogolnego gry nie ma bo kazdy gracz stawia przed soba inne cele do osiagniecia i z innych powodow gra. Zabawy mozesz pozbawić sie tylko ty sam z wlasnej winy jesli zamiast sie bawić w grze bedziesz dazyl do osiagniecia jak najwiekszego lvla. Jaka rozgrywka bedzie ciekawa to zalezy tylko i wylacznie od tego jak bedziesz gral. Od ciebie zalezy czy bedziesz dzialal jak robot. Czy tibia jest nudna to zalezy od ciebie a PK jest duzo bo niektorym ludziom sie to podoba najbardziej. Innym sie nie podoba i nie pekują. Gram od tibii 7.3 i zgadzam sie z tym ze kiedys ona byla ciekawsza ale na pewno nie jest to spowodane tym ze kiedyś ludzie nie wiedzieli gdzie sa jakie potwory. Klimat tworzy nie gra a sami gracze. Kiedys po prostu srednia wieku grajacych byla wyzsza. I tylko dlatego tibia posiadala kiedys lepszy klimat. Ludzie teraz zabijają wiecej demonow bo maja wieksze lvle. Jestem starszym graczem (bo jak ktos gra od 7.3 to chyba jest starszy?) i nie podzielam twojej frustracji. To czy sa potrzebne myślenie i umiejetnosci do gry w tibie to ty sam o tym decydujesz a nie tibia.pl. Wystarczy ze nie bedziesz patrzyl na mape i bedziesz mial tibie po staremu. A prawdziwego gracza nie powinno obchodzić czy inni dzieki mapce wbija wiekszy lvl czy nie.

Długość posta jest taka a nie inna w celu odstraszenia potencjalnych dzieci neostrady.

Ostatnio edytowany przez Krzys Nemptor - 28-08-2007 o 22:17.
 
stary 28-08-2007, 22:57   #36
Daveee
Użytkownik forum
 
Daveee's Avatar
 
Data dołączenia: 28 08 2007
Lokacja: Zanera

Posty: 3
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Zanera
Poziom: 10
Skille: 50/49
Poziom mag.: 2
Daveee ma numer GG 9544482
Domyślny

Bardzo dobra mapa respawnu!
Postawaliscie sie!
Gratulecje!
Bardzo mi sie podoba!
Daveee jest offline  
stary 29-08-2007, 00:36   #37
Xavery
Użytkownik Forum
 
Xavery's Avatar
 
Data dołączenia: 25 08 2004
Lokacja: Dębica
Wiek: 37

Posty: 429
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Premia
Domyślny

W pelni popieram to co napisal alex'ander. Gram juz w Tibie dlugo, sam zwiedzialem wszystkie miejsca, odnajdywalem rozne potwory, najlepsze miejsca do expienia itd. A teraz dzieki tej mapce kazde dziecko zaczynajace grac w te gre wie to samo co ja po tylu latach zwidzania, okupionego moim czasem i kasa zainwestowana w to. Bylem przeciwny projektowi TibiaEarth on samego poczatku, nigdy go nie uzywalem i nie mam zamiaru. Gry tego typu maja polegac na wedrowkach po bezkresnych (sic!) przestrzeniach, groznych lochach itp...a tu wszystko podane na tacy.Tibia juz od dluzszego czasu zmierza tylko w strone wiekszej kasy. Zrobmy gre latwiejsza, bedzie gralo wiecej dzieci ktorzy namowia rodzicow na PACC, i cieszmy sie kasa na koncie...
Kazdy chce zarobic, nie widze w tym nic zlego ale bez przesady...

I niech zaden debil mi nie mowi zebym przestal grac, bo to bedzie moja decyzja a nie wasza...

Takie jest moje zdanie.
Xavery jest offline  
stary 29-08-2007, 01:45   #38
Kuba_Lol
Użytkownik Forum
 
Kuba_Lol's Avatar
 
Data dołączenia: 18 06 2007
Lokacja: Szczecin

Posty: 46
Stan: Niegrający
Domyślny

Jedno jest pewne,kto chce sie nacieszyc gra, nie bedzie tego uzywal,a kto poprostu jak najszybciej chce "przejsc" gre i stracic z niej radosc z grania to bedize wchodzil na programy tego typu..nie popieram tego lecz nie jestem az tak temu przeciwko,poniewaz kiedys sam z obawy na to ze zgine specjalnie wchodzilem na erig neta sprawdzic spoiler questa i obadac co jest w danym roomie...co prawda niszczy to troche radosc z gry ale w sumie wtedy wolalem przejsc questa niz zginac i martwic sie podwojnie.

Ogolnie chyba troche wam to zajelo,dziekujemy za poswiecenie czasu nam tibijczykom,ale naprawde nie jestem tego pewien czy to bylo potrzebne...

Ja np. tiqande ktora nie jest za duzo,gdy mialem mniejszy level zwiedzialem bez zadnych TE czy cos tam...poprostu zwiedzialem i sie bawilem,raz hydra wyleciala to bylo ciekawie i wogole,a teraz to poprostu kazdy moze spojrzec na mape i okreslic jak i co ma zrobic,troche to przykre,ale nie mamy na ot wplywu,a co do tibii to uptadowanie map i pare zmianek jest ciekawych,ale jednak tibia 7.6 byla chyba lepsza od tej teraz...

niestety uzaleznilem sie troche od tej gry i pogrywam...
zreszta z przyjaciolmi ,naprawde ciekawie jest czasami sobie pograc,gdyby nie oni to nie mailbym po co grac.

Pozdrawiam,
Kuba

To byla moja opinia,flame'ujcie mnie jak chcecie,Yo!



@Xavery

z Debicy jestes widze,znasz moze kogos z rodziny ca'pone?

sry for double
__________________
I TYLE...

Ostatnio edytowany przez Thor of heaven - 29-08-2007 o 01:54.
Kuba_Lol jest offline  
stary 29-08-2007, 01:51   #39
Thor of heaven
Tibia.pl Support
 
Thor of heaven's Avatar
 
Data dołączenia: 31 07 2006
Lokacja: Sailent Hell
Wiek: 31

Posty: 350
Thor of heaven ma numer GG 726027 Send a message via Skype™ to Thor of heaven
Domyślny

Niema mapki? beeeee
Jest mapka? beeee

Każe Ci ktoś używać? Nie... więc co to za teksty...

Cytuj:
Tibia schodzi na psy. W swoich założeniach miała być PRZYGODĄ, miała pobudzać w ludziach żyłkę odkrywcy, cheć poznawania i odwage. A wy robicie z niej rozgrywke kontrolowaną. Kto szybciej i wiecej zabije potworów. Gotowi start, macie mapy z resp'em, nawet rozpiske po jakich kratkach trzeba isc zeby dojsc najszybciej. NO PROSZE WAS. Zmieniacie sens tej gry, a zarazem pozbawiacie graczy wspaniałej zabawy

Zmieniacie sens tej gry, a zarazem pozbawiacie graczy wspaniałej zabawy


Kto tu pozbawia zabawy? Nie marudź jak dziecko... Już widzę tych dzielnych, wytrwałych graczy, przemierzających nieznane tereny w poszukiwaniu przygody ....taak... chyba na bocie!!

Jedni marudzili że wprowadzono do klienta opcje automatycznego światła... " beznadzieja! już nie będzie trzeba kupować pochodni... uzywac 'utevo lux' " Co to za problem wyłączasz i niema! Ale nie! gracze mają uruchomione światło
z klienta i dalej marudzą! to bardzo podobna sytuacja jak w przypadku TE.

Cytuj:
A teraz dzieki tej mapce kazde dziecko zaczynajace grac w te gre wie to samo co ja po tylu latach zwidzania, okupionego moim czasem i kasa zainwestowana w to.
Niech gra aż mu oczy wypłyną... tylko o co Ci chodzi.. masz pretensje że owe dziecko nie zazna tej przyjemności odkrycia czegoś samemu? Czy nie opłacało się wydać te kilka k aby wejść w nieznane i zaraz z kilkakrotnie podwyższonym ciśnieniem uciekać od DL'a? Wydawałoby się że TAK.

Cytuj:
Kazdy chce zarobic, nie widze w tym nic zlego ale bez przesady...
Pieniądze... pieniądze tam gdzie się pojawią zabawa przestaje być zabawą i staje się jedną wielką komercyjną machiną (czyt.Tibia).
__________________
Thor był uznawany za bliższego ludziom niż Odyn - jest równie gwałtowny, ale mniej tajemniczy. Podróżował rydwanem zaprzężonym w kozły.

Nie był tak przebiegły jak Odyn i zdarzało mu się wpaść w pułapkę (przykładem tego jest słynna przygoda Thora w gościnie u króla Utgardu, olbrzyma zwanego Lokim), ostatecznie jednak zawsze zwyciężał. Od jego imienia pochodzi nazwa czwartku :
(Torsdag, Thursday = 'dzień Thora').
Thor of heaven jest offline  
stary 29-08-2007, 02:22   #40
Trang Oul
Użytkownik Forum
 
Trang Oul's Avatar
 
Data dołączenia: 18 07 2006
Lokacja: Wrocław
Wiek: 33

Posty: 44
Stan: Na Emeryturze
Trang Oul ma numer GG 5846875
Domyślny

Gdyby mój kumpel (22 p) zajrzał na mapę, i nie połakomił się na Time ring, nie zabiłby go gs .
__________________
Wszyscy rodzą się po to, aby umrzeć i dołączyć do mojej armii nieumarłych.

Najlepszy OTS! Brak lagów!
Boty do Tibii!
Trang Oul jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 18:20.


Powered by vBulletin 3