Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 08-07-2006, 14:37   #1
Vandoz
Zbanowany
 
Data dołączenia: 10 03 2006

Posty: 512
Domyślny Co się dzieje z tą Polska!?

Witam!
Po przeczytaniu tytulu tematu wiecie chyba o co chodzi.
Otoz, jak uwazacie: czy dobrze ze pan Giertych jest ministrem edukacji czy zle?
Jak oceniacie pomysl usuniecia W-F a wprowadzenia Histori Polski?

Jak myslicie, czy Pan Jaroslaw Kaczynski bedzie premierem?
Co myslicie o zdymisjowaniu pani Zyty Gilowskiej?
Co sadzicie o innych politykach?
Czy waszym zdaniem pan Lepper powinien byc wicepremierem?

Tu o tym dyskutujmy!

PS:
Prosze tylko o jedno.
Nie rozladowujcie tu swoich nerwow, wyzywajac politykow itp.
Thx!
Vandoz jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 08-07-2006, 14:54   #2
joey
Użytkownik Forum
 
joey's Avatar
 
Data dołączenia: 09 06 2004
Lokacja: Elbląg
Wiek: 32

Posty: 879
Stan: Niegrający
joey ma numer GG 12.0.16.82 Send a message via Skype™ to joey
Domyślny

Kiepsko, że chcą usunąć wf. Otyłość wzrośnie na jeszcze wyższy poziom niż jest teraz. Historia Polski? Phi, a przez pierwszą klase to niby co wałkowaliśmy, jak nie królów, książąć i ogólnie średniowiecze w Polsce?
Pozatym wf dla mnie jest czymś w rodzaju odpoczynku od zajęć lekcyjnych.
__________________
Cytuj:
Posluchajcie prawdziwej muzy ,a nie metalu (czy czym kolwiek jest ten Iron maiden)
Polska, złota młodzież!
joey jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-07-2006, 15:05   #3
Vandoz
Zbanowany
 
Data dołączenia: 10 03 2006

Posty: 512
Domyślny

@joey
Polacy stana sie jak duzo Amerykanow, puszystymi ludzmi
Vandoz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-07-2006, 15:33   #4
Cafe
Użytkownik Forum
 
Cafe's Avatar
 
Data dołączenia: 18 07 2005
Lokacja: Daleko
Wpisy bloga: 1

Posty: 516
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elder Druid
Świat: Iridia
Cafe ma numer GG 5247922
Domyślny

Premier ktory nawet dobrze hymnu nie potrafi zaspiewac, Leppera to powinni w ogole z Rzadu usunac. Tak w ogóle, to teraz nami Bliźniaki beda rzadzic, juz nic gorszego chyba sie nie moglo wydarzyc. Nie warto usuwac WF z szkół, bo co ja bede robil, non-stoper tylko sie uczył? Co z sprzetem ktory szkoły zakupuja za nie małe pieniadze ? Moje byłe Gimnazum wybudowało hale sportowa za pare mln zł. I teraz co ? Nadawala by sie jedynie na jakies wystepy. Spewnoscia to nie przejdzie, ale kto to w ogole wymyslil ? Pozatym, sama historia wystarcza, w podstawowce uczyleme sie histori Polski, w gimnazjum uczylem sie histori Polski, po co mi wiecej ?
__________________
Kiedy czegoś gorąco pragniesz,
to cały Wszechświat działa potajemnie,
by udało ci się to osiągnąć.
Cafe jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-07-2006, 15:41   #5
Vandoz
Zbanowany
 
Data dołączenia: 10 03 2006

Posty: 512
Domyślny

W TVN 24 Oglosili ze premier Marcinkiewicz bedzie startowal na prezydenta Warszawy.
Omg, zamiast rzadzic Polska, chce rzadzic stolica?
Vandoz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-07-2006, 15:49   #6
Maximus89
Użytkownik Forum
 
Maximus89's Avatar
 
Data dołączenia: 17 06 2005
Wiek: 34

Posty: 261
Stan: Niegrający
Domyślny

W sumie z rezygnacji z lekcji WFu się cieszę. W liceum przestał mi się podobać ten przedmiot,ponieważ wszyscy po prostu "leją" na to i te lekcjie nie wyglądają jak powinny.

Co do kaczki na premiera to juz przesada......Nie nawidzę Kaczynskiego jako prezydenta,a teraz kiedy nasz kraj będą prezentować bracia K. to ju.ż wogle Polska zejdzie na psy.
__________________
Białe serce, krew w czerni, my na zawsze JUVE wierni...
Maximus89 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-07-2006, 15:54   #7
Ryłek
Zbanowany
 
Ryłek's Avatar
 
Data dołączenia: 23 09 2004
Wiek: 34
Wpisy bloga: 3

Posty: 700
Imię: RC-1262
Ryłek ma numer GG 1617583
Domyślny

Nie wiesz co się dzieje? Kazik Staszewski kiedyś to ładnie podsumował: "Polska Płonie". To się dzieje, tylko czemu qwa my musimy być tego świadkami? Świadkami przekształcania się naszego kraju w ośrodek wszelkiej maści fanatyków, narodowców i homofobów. Czemu?
Ryłek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-07-2006, 16:03   #8
Wsk
Użytkownik Forum
 
Wsk's Avatar
 
Data dołączenia: 07 03 2006

Posty: 36
Domyślny

chyba jak kazik odchodzi to rzad tez, wiec moze jaro (w co watpie) nie wstawi na ministra edukejszyn pana Frankensztajna. oby, oby

btw jedna sprawa
Gdzie sa ci wszyscy wyborcy PiS i Kaczorow? Dlaczego ich nie bronia?? na onecie byla wczoraj sonda 'Jaro prezydentem??' i kur 94% bylo na NIE!! GDzie ci wszyscy prawicowcy co na nich glosowali lub ich popierali?? Wstydza sie ich? Nie mowie tu o forum tibi.pl tylko ogolnie na portalach internetowych, w radiu, w tv wszyscy na nich najezdzaja, a tych, co pojda za nimi w ogien wogole nie ma.
__________________

Ostatnio edytowany przez Wsk - 08-07-2006 o 16:08.
Wsk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-07-2006, 16:08   #9
Angel of Death
Użytkownik Forum
 
Angel of Death's Avatar
 
Data dołączenia: 27 09 2004
Lokacja: Szczecin
Wiek: 33

Posty: 1,013
Stan: Na Emeryturze
Imię: ---
Profesja: Royal Paladin
Poziom: 62
Skille: 84/70
Poziom mag.: 15
Domyślny

J. Kaczyński premierem .. omg najgorsze co może byc ;/ dwaj beznadziejni bracia będą rządzić państwem i w tym premier nie umie hymnu polskiego .. żenada. A i IMO to Marcinkiewicz nie odszedł sam "ktoś" mu "zasugerował" :<
__________________
Angel of Death jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-07-2006, 16:25   #10
Spatrax
Użytkownik Forum
 
Spatrax's Avatar
 
Data dołączenia: 05 07 2006
Lokacja: Knw
Wiek: 31

Posty: 75
Stan: Aktywny gracz
Imię: Spatrax
Profesja: Elder Druid
Gildia: Pretoria
Świat: Harmonia
Poziom: 55
Poziom mag.: 55
Spatrax ma numer GG 4139914 Send a message via Skype™ to Spatrax
Domyślny

No nie wiem czy otylosc zalezy od tego 1 wfu mniej... i czy w ogole od wfu.., raczej od trybu zycia ludzi...
__________________
20:14 Charonsi: zostane zolnierzem

Screeny Gildii Pretoria na Harmonii - koment plx
Spatrax jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-07-2006, 16:32   #11
Chessterr
Użytkownik Forum
 
Chessterr's Avatar
 
Data dołączenia: 14 01 2005
Wiek: 32

Posty: 551
Domyślny

Hmmm...
Dobrze jesteście poinformowani. Likwiduję w-f... ciekawe. Mają zabrać jedną godzinię poprostu i dać zamiast tego historię. Może to i dobre gdyż rzecznik praw dziecka dąży do zajęć dodatkowych z w-f. Czyli sks itp., które byłyby obowiązkowe. Tylko kwestia tego gdzie zmieszcz w i tak napięty plan lekcji obowiązkowe SKS... Będziemy siedzieć 12h w szkole. A narazie co do Giertycha nie mam zastrzeżenień, jedynie nie lubie jego poglądów. Napewno jak wporowadzą jakieś zmiany będą one widoczne w przyszłym roku szkolnym.

Co do sytuacji w rządzie.
plusy
+sytuacja będzie jasna i klarowna,
+premier będzie na równi z koalicjantami,

minusy
-pogorszenie i tak już kiepskiej opinii o polskim rządzie w kraju i na świecie,
-zabranie jednego z najlepszych polityków (według mnie najlepsi byli Zyta Gilowska i Kazimierz Marcinkiewicz) i dobrego premiera,
-sytuacja jaka zaszła jest ewenementem w polityce światowej (nigdy bliźniacy nie rządzili krajem)
-formalna dymisja i rekonstrukcja rządu (nawet jeśli zostaną ci sami ministrowie to i tak dostaną odprawki)

Pociesza mnie fakt, że PiS bez koalicji nie ma większości, czyli są małe szanse na reżim. A w dodatku nie wiadomo czy LPR i Samoobrona nadal będą w koalicji. Kto wie czy razem z wyborami samorządowymi nie będzie wyborów do sejmu.

Orginalnie napisane przez Vandoz

Cytuj:
W TVN 24 Oglosili ze premier Marcinkiewicz bedzie startowal na prezydenta Warszawy.
Omg, zamiast rzadzic Polska, chce rzadzic stolica?
Nie tyle on chce ile lider partii (czyt. Kaczyński) mu kazał.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Jean Jacques Rousseau
"Obelgi - to argument tych, którzy nie mają argumentów."



Ostatnio edytowany przez Chessterr - 08-07-2006 o 16:35.
Chessterr jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-07-2006, 16:34   #12
Noro
Użytkownik Forum
 
Noro's Avatar
 
Data dołączenia: 14 06 2005
Lokacja: Warszwa

Posty: 304
Noro ma numer GG 6446790
Pergamin

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vandoz
Jak oceniacie pomysl usuniecia W-F a wprowadzenia Histori Polski?
Ostatnio w TV mówili, że tego pomysłu z WF już nie będzie.

W Polsce rządzą układy. Każdy robi tak, aby jemu było dobrze i nawet jak już mają dużo kasy to chcą jeszcze więcej i dlatego tak jest.
__________________
Noro jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-07-2006, 16:42   #13
Lasooch
Użytkownik Forum
 
Lasooch's Avatar
 
Data dołączenia: 08 02 2006

Posty: 3,852
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Inferna
Poziom: 5x
Skille: nvm/nvm
Poziom mag.: 4x
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vandoz
Witam!
Po przeczytaniu tytulu tematu wiecie chyba o co chodzi.
Otoz, jak uwazacie: czy dobrze ze pan Giertych jest ministrem edukacji czy zle?
Jak oceniacie pomysl usuniecia W-F a wprowadzenia Histori Polski?

Jak myslicie, czy Pan Jaroslaw Kaczynski bedzie premierem?
Co myslicie o zdymisjowaniu pani Zyty Gilowskiej?
Co sadzicie o innych politykach?
Czy waszym zdaniem pan Lepper powinien byc wicepremierem?

Tu o tym dyskutujmy!

PS:
Prosze tylko o jedno.
Nie rozladowujcie tu swoich nerwow, wyzywajac politykow itp.
Thx!
Giertych się na ministra edukacji nie nadaje. Największy faszysta (tak, tak, to ma coś do tematu, i nie gadać mi tu, że on nie faszysta jeno nacjonalista), debil, przymuł, frankensztajn etc etc w rządzie odpowiada za edukację... n/c.

WF nie lubię za bardzo, ale uważam, że więcej historii naszego kochanego kraju to debilizm, no ale cóż, minister jaki jest taki jest...

Jaruś będzie premierem. Aczkolwiek mi się to nie podoba. Ale cóż, cała władza w ręce kaczek!

O innych politykach sądzę, że nie powinni nimi być. Chociaż bodajże Nikast (jak źle nick napisałem, to przepraszam, poprawić mnie i zedytuję xD) mówił, że już 1 porządny w tej Polsce jest...

Kryminalista wicepremierem być nie powinien.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez joey
Kiepsko, że chcą usunąć wf. Otyłość wzrośnie na jeszcze wyższy poziom niż jest teraz. Historia Polski? Phi, a przez pierwszą klase to niby co wałkowaliśmy, jak nie królów, książąć i ogólnie średniowiecze w Polsce?
W drugiej klasie historia to też głównie Polska, przynajmniej u nas w gimnazjum ^^

A średniowiecze to my zaraz będziemy mieli... dosłownie.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Cafe
Premier ktory nawet dobrze hymnu nie potrafi zaspiewac, Leppera to powinni w ogole z Rzadu usunac. Tak w ogóle, to teraz nami Bliźniaki beda rzadzic, juz nic gorszego chyba sie nie moglo wydarzyc. Nie warto usuwac WF z szkół, bo co ja bede robil, non-stoper tylko sie uczył? Co z sprzetem ktory szkoły zakupuja za nie małe pieniadze ? Moje byłe Gimnazum wybudowało hale sportowa za pare mln zł. I teraz co ? Nadawala by sie jedynie na jakies wystepy. Spewnoscia to nie przejdzie, ale kto to w ogole wymyslil ? Pozatym, sama historia wystarcza, w podstawowce uczyleme sie histori Polski, w gimnazjum uczylem sie histori Polski, po co mi wiecej ?
Gorzej by było, gdyby rządziły nami bliźniaczki Beger

A ktoś mówił (nie wiem czy to prawda), że w Szwecji osoby mniej-więcej w naszym wieku mają kilkanaście godzin lekcji w tygodniu (my 30+), i się uczą, a nie kują. Jeśli to prawda (bo nie są to sprawdzone przeze mnie informacje), że tak mało czasu w budzie siedzą, to im zazdroszczę ^^'

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wsk
chyba jak kazik odchodzi to rzad tez, wiec moze jaro (w co watpie) nie wstawi na ministra edukejszyn pana Frankensztajna. oby, oby
Osz Ty, teraz dopiero zauważyłem, że nie jestem pierwszą osobą nazywającą Romka frankensztejnem xd

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wsk
btw jedna sprawa
Gdzie sa ci wszyscy wyborcy PiS i Kaczorow? Dlaczego ich nie bronia?? na onecie byla wczoraj sonda 'Jaro prezydentem??' i kur 94% bylo na NIE!! GDzie ci wszyscy prawicowcy co na nich glosowali lub ich popierali?? Wstydza sie ich? Nie mowie tu o forum tibi.pl tylko ogolnie na portalach internetowych, w radiu, w tv wszyscy na nich najezdzaja, a tych, co pojda za nimi w ogien wogole nie ma.
Oprócz moherów i posłów w obecnym rządzie ktoś jeszcze wierzy w to, że obecny rząd się nadaje do rządzenia? Wątpię. Chociaż IQ na świecie jest stałe, a ludzi w przybywa... chociaż w Polsce ponoć ubywa. Szkoda, że tych inteligentnych, którzy emigrują.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Chessterr
-sytuacja jaka zaszła jest ewenementem w polityce światowej (nigdy bliźniacy nie rządzili krajem)
A Remus i Romulus? Nie wiem, czy byli identyczni, ale na pewno byli braćmi xD
__________________
If you come here... you'll find me. I promise.

Ostatnio edytowany przez Lasooch - 08-07-2006 o 16:45.
Lasooch jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-07-2006, 16:50   #14
Chessterr
Użytkownik Forum
 
Chessterr's Avatar
 
Data dołączenia: 14 01 2005
Wiek: 32

Posty: 551
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lasooch
A Remus i Romulus? Nie wiem, czy byli identyczni, ale na pewno byli braćmi xD
A czy Remus i Romulus rządzili krajem?

A mnie denerwuje jeszcze jedna rzecz w większości komentarzy. Dlaczego wszyscy ich krytykujecie? Wszystko wam nie pasuje. Wszystko politycy to kitu i do bani. Mogą ich krytykować osoby, które mają pojęcie o polityce. A nie tacy jak wy którzy nie rozróżniają prawicy od lewicy.

PS: Znając życie zaraz wszyscy skopiują artykuł i prawicy i lewicy z Wikipedii lub jakiejś innej encyklopedii i się pochwalą: "A ja wiem co to jest prawica i lewica!". Ja staram się dowiadywać jak najwięcej o polityce itp, ale nie mam takich kompetencji jednak niektórą krytykę popieram z osób tych którzy obserwują sytuacje. Komentują z wiedzy jaką posiedli będąc obserwatorami.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Jean Jacques Rousseau
"Obelgi - to argument tych, którzy nie mają argumentów."


Chessterr jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-07-2006, 17:34   #15
PiXik
Zbanowany
 
PiXik's Avatar
 
Data dołączenia: 08 03 2004
Lokacja: Rybnik

Posty: 1,845
Imię: Sir Pix
Profesja: Royal Paladin
Domyślny

zaczne narzekać jak zamkną jakieś pobliskie dyskoteki,odczuje to na własnej skórze(dodatkowe lekcje w szkole)bo pierdzielenie że jest do dupy bo rządzą kaczki jest modne ;]
ale Kazia szkoda bo to jedyny polityk który wzbudzał we mnie dobre emocje(skrócił rok szkolny)Hail!
PiXik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-07-2006, 17:53   #16
Lasooch
Użytkownik Forum
 
Lasooch's Avatar
 
Data dołączenia: 08 02 2006

Posty: 3,852
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Inferna
Poziom: 5x
Skille: nvm/nvm
Poziom mag.: 4x
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Chessterr
A czy Remus i Romulus rządzili krajem?
A starożytny Rzym to nie kraj? Co prawda były to postacie mityczne czy coś, ale whatevah ;d Kaczuchy pewnie też przejdą do legendy ^^'

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Chessterr
A mnie denerwuje jeszcze jedna rzecz w większości komentarzy. Dlaczego wszyscy ich krytykujecie? Wszystko wam nie pasuje. Wszystko politycy to kitu i do bani. Mogą ich krytykować osoby, które mają pojęcie o polityce. A nie tacy jak wy którzy nie rozróżniają prawicy od lewicy.
Może nie mam wielkiego pojęcia o polityce, ale wystarczające, by powiedzieć, że Polska idzie w złą stroną i nadchodzą mhroczne czasy ciemnoty, otępienia, nietolerancji i dyskryminacji. Co już widać (fanatyczne mohery, Zające broniące zażarcie jakże dobrych i światłych ideałów MW etc. etc.)

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Chessterr
PS: Znając życie zaraz wszyscy skopiują artykuł i prawicy i lewicy z Wikipedii lub jakiejś innej encyklopedii i się pochwalą: "A ja wiem co to jest prawica i lewica!".
Mówisz - masz xD

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wikipedia o lewicy
Lewica w polityce to określenie sił politycznych głoszących ideały równości oraz postępu społecznego.

Zalicza się do nich środowiska o poglądach socjalistycznych, socjaldemokratycznych, socjalliberalnych, komunistycznych. Poglądy komunistyczne uważa się za skrajnie lewicowe. Do ruchów lewicowych zalicza się także ruchy związkowe, feministyczne (wielu członków tych ugrupowań zaprzecza, jakoby ich działalność miała związek z polityką lewicową).
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wikipedia o prawicy
Prawica - zwyczajowe określenie poglądów politycznych i podzielających je ugrupowań politycznych, w których podkreśla się nienaruszalność, a nawet "świętość" własności prywatnej (z tego względu wiele ugrupowań prawicowych głosi poglądy liberalne w gospodarce), zachowawczych w dziedzinie obyczajowości i (od XX w.) narodowych.
JA WIEM CO TO LEWICA I PRAWICA!!1!111 xD
__________________
If you come here... you'll find me. I promise.
Lasooch jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-07-2006, 18:03   #17
Mewtu
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 29 06 2006

Posty: 17
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Chessterr
A mnie denerwuje jeszcze jedna rzecz w większości komentarzy. Dlaczego wszyscy ich krytykujecie? Wszystko wam nie pasuje. Wszystko politycy to kitu i do bani. Mogą ich krytykować osoby, które mają pojęcie o polityce. A nie tacy jak wy którzy nie rozróżniają prawicy od lewicy.

PS: Znając życie zaraz wszyscy skopiują artykuł i prawicy i lewicy z Wikipedii lub jakiejś innej encyklopedii i się pochwalą: "A ja wiem co to jest prawica i lewica!". Ja staram się dowiadywać jak najwięcej o polityce itp, ale nie mam takich kompetencji jednak niektórą krytykę popieram z osób tych którzy obserwują sytuacje. Komentują z wiedzy jaką posiedli będąc obserwatorami.
Jest do dupy wogole wszystko sie pierdoli i nie pierdol mi tu kurwa ze jest dobrze jak jest kurwa zle na huj takie kurwa brednie pierdolisz co ? Ty chyba chesz zeby jebane kaczaki zniszczyly jeszcze bardziej reputacje Polski , wogole to wyjdz i nie wracaj.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lasooch
A ktoś mówił (nie wiem czy to prawda), że w Szwecji osoby mniej-więcej w naszym wieku mają kilkanaście godzin lekcji w tygodniu (my 30+), i się uczą, a nie kują. Jeśli to prawda (bo nie są to sprawdzone przeze mnie informacje), że tak mało czasu w budzie siedzą, to im zazdroszczę ^^'
To racja w Szwecji kolesie jak np maja jakies jedynki na semestr albo nie chodza wogole to maja poprawki chyba w lipcy/czerwcu z calego roku który sie zawsze zdaje.
Mewtu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-07-2006, 18:20   #18
Togashi Yokuni
Użytkownik Forum
 
Togashi Yokuni's Avatar
 
Data dołączenia: 23 02 2004
Lokacja: Piekło

Posty: 128
Stan: Na emeryturze
Imię: Apocalipsa
Profesja: Royal Paladin
Świat: Nova
Poziom: 63
Skille: 93+/75+
Poziom mag.: 19
Togashi Yokuni ma numer GG 6105270
Domyślny

Mam dośc tego rządu, dośc Braci K. i pana "Frankensztajna", poprostu cała sytuacja mnie denerwuje i cały ten PiS, obecnie wywalili z rządu jednynego człowieka, który budził zaufanie - p. Marcinkiewicza... Co do wf'u to juz zupełna paranoja... zamiast jeden dodac to jeszcze chcą zabrac... Nie dośc, że Polskie społeczeństwo już wgryza się w ere McDonaldów to jeszcze umie się im jako taką sprawnośc fizyczną... Pogratulowac tym Polakom, którzy zagłosowali na PiS...
__________________
"Tchórz nie zazna życia, bohater nie zazna śmierci"
Togashi Yokuni jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-07-2006, 18:26   #19
Lasooch
Użytkownik Forum
 
Lasooch's Avatar
 
Data dołączenia: 08 02 2006

Posty: 3,852
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Inferna
Poziom: 5x
Skille: nvm/nvm
Poziom mag.: 4x
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mewtu
Jest do dupy wogole wszystko sie rzodkiewka jest superi i nie rzodkiewka jest super mi tu kobieta lekkich obyczajówa ze jest dobrze jak jest kobieta lekkich obyczajówa zle na męski narząd płciowy takie kobieta lekkich obyczajówa brednie rzodkiewka jest superisz co ? Ty chyba chesz zeby uwielbiam jeść bananyane kaczaki zniszczyly jeszcze bardziej reputacje Polski , wogole to wyjdz i nie wracaj.
Pwnt! Ale Cię ocenzurowało, aż ciężko sens wyłapać xD Może zastąp wulgarne wyrazy wyrazami z * zamiast jakiejś litery? ; >
__________________
If you come here... you'll find me. I promise.
Lasooch jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-07-2006, 18:28   #20
Nightwalker
Użytkownik Forum
 
Nightwalker's Avatar
 
Data dołączenia: 19 08 2004
Lokacja: Wrocław
Wiek: 34

Posty: 664
Domyślny

Ze Gilowska została zdemisjowana, to PiS poakzał, ze nie trzyma siejej kurczowo, nie chowa "swoich". Dla pis SBectwo to oś strasznego przecież.( i nie dziwie się...)
To ,zę jesten Wf mniej - dobrze. Tyle o wizeliśmy na tym wfie to phi...a dziewczny non topper wypisywały sobie zwolnienia o niedyspozycji. Cały Wf
Więcej historii? Po co? Polacy i tak dostatecznei dobrze ją znają.
Gierych I Lepper w rządzie? Muszą być, by była koalicja, lepsze to IMGO niz stagnacja. PiSowi to tęz nei na rękę

Jarosław premierem? A słyszeliście o premierze Marionetkiewiczu? Czy wiecie dlaczego premier zawsze miał dużo czasu na podróże?
Hm to chyba tyle.
Nightwalker jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 21:34.


Powered by vBulletin 3