Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów > Morgana

Notki

Morgana Wydarzenia ze świata Morgana

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 11-11-2009, 23:04   #4361
Jaz
Użytkownik Forum
 
Jaz's Avatar
 
Data dołączenia: 24 03 2006
Lokacja: Wrocław

Posty: 447
Stan: Niegrający
Świat: Morgana, Kyra
Domyślny

zyga jak zwykle albo za pozno dobiegl albo nie wlaczyl cama albo dostal tpka..
Jaz jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 12-11-2009, 08:14   #4362
Antonioo
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 10 2008

Posty: 204
Gildia: Flow
Domyślny

Jest. Na Tibia.de
Antonioo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-11-2009, 09:25   #4363
Canabis
Użytkownik Forum
 
Canabis's Avatar
 
Data dołączenia: 28 06 2009
Lokacja: Stalowa Wola

Posty: 189
Imię: Toksong
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Rise
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gonzo Pokaż post
O HH to coś czuję Toksonga można podpytać.
Szkoda ci kurwa jechać takim tekstami bo każdy by cie zmiażdżył.
Dlatego dam ci "fory"

Ostatnio edytowany przez Canabis - 12-11-2009 o 09:32.
Canabis jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-11-2009, 09:43   #4364
Wiecznyodpoczynek
Użytkownik Forum
 
Wiecznyodpoczynek's Avatar
 
Data dołączenia: 08 04 2008
Lokacja: Polska

Posty: 512
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Rosi Thern
Profesja: Elite Knight
Gildia: Flow
Świat: Morgana
Poziom: 160
Skille: 90+/90+
Poziom mag.: 9
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kino_000 Pokaż post
Rooooosiii zmien to


Rosi 19 - 1 pro Ab team
xD
Jak zaloguję na pixele.com, to zmienie.
Btw. czemu napisałeś dopiero po tym jak mnie zabiliście, a nie kilka akcji wcześniej? xD
Wiecznyodpoczynek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-11-2009, 12:01   #4365
Lavi0
Użytkownik Forum
 
Lavi0's Avatar
 
Data dołączenia: 13 01 2008
Lokacja: Wejherowo

Posty: 289
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Lavio Cold
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Flow
Świat: Morgana
Domyślny

spoiledphotos . com !


DOBRE ZDJĘCIA TYPU "GWIAZDY DRUGIEGO PLANU! "

__________________
` Miodu

Ostatnio edytowany przez Lavi0 - 12-11-2009 o 12:03.
Lavi0 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-11-2009, 12:11   #4366
Serowel
Użytkownik Forum
 
Serowel's Avatar
 
Data dołączenia: 02 05 2006
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33

Posty: 222
Stan: Aktywny Gracz
Serowel ma numer GG 10080080
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Jaz Pokaż post
zyga jak zwykle albo za pozno dobiegl albo nie wlaczyl cama albo dostal tpka..
Jak w ostatniej chwili mowicie "nie mamy knighta" to co mialem robic?
Wczesniej mnie nie bylo. Ale co racja to racja, albo mnie nie ma, albo cama wlacze pod bota, albo debug, albo tp XDD
__________________
Ukatrupiacz Ludziow

cze
Serowel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-11-2009, 13:54   #4367
Tymmon
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 12 2004

Posty: 40
Imię: Akon Yode
Profesja: Elite Knight
Gildia: Flow
Świat: Morgana
Domyślny

Ciekaw jestem czy senior ktory mnie zareportowal dostal notke za nieodpowiedniego reporta czy nie


Probujcie dalej dziewczyny.
__________________
I know how to do things one way....and that's illegal.
Tymmon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-11-2009, 15:28   #4368
Protoss1906
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 10 11 2009

Posty: 11
Dumny

Chciaem spytac rebeliony co z waszym tibia.com fajterem (do ktorego mamy zglaszac kazde wyzwiska itp. ! ) widac ze jest to bardzo ogarnieta osoba heh
oczywiscie pisze o niejakim angelosie ktory jest niby z krakowa chodz bylo juz z 20 wersji gdzie on niby mieszka w tym krakowie wypowiadanych z jego ust...

Bardzo chcialbym poznac go w rlu ;] moze wy z rebelion powiecie mu wkoncu na vnt zeby nielecial w kulki i sie zemna ustawil na jakies piwo bo ja nieumiem z nim rozmawiac chyba.. ciagle mu cos niby wypada jak "sraczka" "krwawienie z dziasla" czy "przemyt słojów drzemu z grenlandi"

blagammmmmmmmmm ogarnijcie go ;d

Ostatnio edytowany przez Protoss1906 - 12-11-2009 o 15:29.
Protoss1906 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-11-2009, 17:38   #4369
Canabis
Użytkownik Forum
 
Canabis's Avatar
 
Data dołączenia: 28 06 2009
Lokacja: Stalowa Wola

Posty: 189
Imię: Toksong
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Rise
Domyślny

Protosik przeciez wiesz ze Angelos "bohater" spotkac sie moze tylko na forum
Canabis jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-11-2009, 19:32   #4370
Jaz
Użytkownik Forum
 
Jaz's Avatar
 
Data dołączenia: 24 03 2006
Lokacja: Wrocław

Posty: 447
Stan: Niegrający
Świat: Morgana, Kyra
Domyślny

Ukryty tekst:

Matematycy

Język, historia i inne przedmioty na całym świecie są takie same jednak jest coś, co łączy wszystkie kraje, to matematyka. „Tony papieru tony analiz…” jak można usłyszeć w jednej z młodzieżowych piosenek, jednak nie każdy potrafi to wykorzystać. To wielka umiejętność pokazać ze funkcja liniowa ma 2 miejsca zerowe, wszyscy się śmieją z liczenia delty z równania liniowego, ale nikt z wyśmiewających nie pomyślał, o zakrzywieniu czasoprzestrzeni, poza tym jednym liczącym. Ponadto można znaleźć taki układ, że to jest jednak prawda. Jedni mówią, że x kwadrat= -1 to sprzeczność, a dla innych w tym miejscu dopiero zaczyna się zabawa, nie każdy potrafi powiedzieć ile to pierwiastek z -15. Logika… tutaj jest dopiero frajda, kiedy się powie, że w domu nie ma nikogo. Nie ma nikogo, znaczy ktoś jest, wiec czy powinno się powiedzieć: w domu jest nikt? Ale przecież to źle brzmi, i nie dziwota po jednym przykładzie, że wszyscy wielcy filozofowie to matematycy. Po co uczyć humanistów filozofii i idealnego wyrażania się? Żeby mówili „nie będę z Tobą konwersować, ponieważ brodzik intelektualny, w którym egzystujesz konfliduje z moimi imperatywami, a poza tym nie znasz teorii założeń”? Przecież można po prostu powiedzieć „Odpierwiastkuj się ode mnie Ty ilorazie nieparzysty, bo jak Cię logarytmuje to Ci zbiór zębów wyjdzie poza nawias”, czyż to nie jest piękniej powiedziane? Matematyk, gdy się potknie powie „o kurczę” natomiast humanista, żeby pokazać swój zasób słownictwa powiedziałby: „Bardzo mnie irytują nierówności chodnika, które znienacka narażają mnie na upadek, nasuwa mi to złe myśli o władzach gminy”. Niektórzy matematycy żyją w swoim świecie i byle człowiek nie rozumie prostego żartu, jak „weźmy epsilon mniejszy od zera”. Dla matematyka nie problem jest zmienić żarówkę, bo na wszystko znajdzie algorytm postępowania, dla przykładu romantyk po napisaniu wiersza, jaki to on jest załamany z powodu przepalonej żarówki, gdy się już zabierze za wkręcenie nowej w decydującym momencie zemdleje, jak każdy przyzwoity romantyk, i na dodatek zbije żarówkę. Gdy się ocuci zobaczywszy rozbitą żarówkę zacznie płakać i napisze kolejny wiersz, w którym owa rozbita żarówka będzie symbolizować rozbijającą się ojczyznę, po czym inny romantyk napisze polemikę do tego, że nie wolno płakać, tylko trzeba sklejać tą żarówkę. A następne pokolenia humanistów uczyłoby się nowego toposu, toposu rozbitej żarówki, a swoją drogą ciekawe czy wiedzą, że sklejona już nie zaświeci? Reakcja matematyka była by prosta, idzie do sklepu kupuje nową i po problemie. Zdarzało się nieraz, że humaniści polemizowali także dzieła matematyków jak np. Redutę Nortona która się zaczyna tak:
„Nam pisać nie kazano. - W systemie zadrżało.
Zresetowałem program; dwieście funkcji grzmiało.
Globalnych procedur ciągną się szeregi,
Prosto, długo, daleko - jako morza brzegi;…”
Któż z was ją słyszał, zapewne nikt, jednak każdy zna na pewno polemikę humanistów, która się zaczyna słowami „Nam strzelać nie kazano”, gdzie widać czystą analogie do wybitnych matematycznych dzieł. A czy można sobie wyobrazić ciekawszą bajkę niż bajka matematyka „Za siedmioma maksimami funkcji "sinus", za jedenastoma minimami funkcji "cosinus" żyły sobie trzy wektory: Alfa Jeden, Alfa Dwa i Alfa Trzy…” jest ona o wiele bardziej interesująca niż bajki opowiadane od niepamiętnych czasów „za siedmioma górami…”. Ehh, aż nieopisana dotąd figura wody w oku się kręci na myśl, jaki byłby to świat, gdyby każdy pomyślał następnym razem śmiejąc się z matematyka, bo każdy matematyk może wybrnąć ze swojego problemu, a nie każdemu może wystarczyć cytatów z książek, wyniosłych słów i innych redundantnych sformułowań żeby to skomentować.


;ddd

Jak dla mnie top z tego wszsytkiego to
Ukryty tekst:
Niektórzy matematycy żyją w swoim świecie i byle człowiek nie rozumie prostego żartu, jak „weźmy epsilon mniejszy od zera”
xD

Ostatnio edytowany przez Jaz - 12-11-2009 o 19:47.
Jaz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-11-2009, 20:24   #4371
Abor
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 15 12 2004
Lokacja: Bydgoszcz
Wiek: 35

Posty: 165
Imię: Zizka
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Avision
Świat: Morgana
Poziom: 95
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Jaz Pokaż post
Ukryty tekst:

Matematycy

Język, historia i inne przedmioty na całym świecie są takie same jednak jest coś, co łączy wszystkie kraje, to matematyka. „Tony papieru tony analiz…” jak można usłyszeć w jednej z młodzieżowych piosenek, jednak nie każdy potrafi to wykorzystać. To wielka umiejętność pokazać ze funkcja liniowa ma 2 miejsca zerowe, wszyscy się śmieją z liczenia delty z równania liniowego, ale nikt z wyśmiewających nie pomyślał, o zakrzywieniu czasoprzestrzeni, poza tym jednym liczącym. Ponadto można znaleźć taki układ, że to jest jednak prawda. Jedni mówią, że x kwadrat= -1 to sprzeczność, a dla innych w tym miejscu dopiero zaczyna się zabawa, nie każdy potrafi powiedzieć ile to pierwiastek z -15. Logika… tutaj jest dopiero frajda, kiedy się powie, że w domu nie ma nikogo. Nie ma nikogo, znaczy ktoś jest, wiec czy powinno się powiedzieć: w domu jest nikt? Ale przecież to źle brzmi, i nie dziwota po jednym przykładzie, że wszyscy wielcy filozofowie to matematycy. Po co uczyć humanistów filozofii i idealnego wyrażania się? Żeby mówili „nie będę z Tobą konwersować, ponieważ brodzik intelektualny, w którym egzystujesz konfliduje z moimi imperatywami, a poza tym nie znasz teorii założeń”? Przecież można po prostu powiedzieć „Odpierwiastkuj się ode mnie Ty ilorazie nieparzysty, bo jak Cię logarytmuje to Ci zbiór zębów wyjdzie poza nawias”, czyż to nie jest piękniej powiedziane? Matematyk, gdy się potknie powie „o kurczę” natomiast humanista, żeby pokazać swój zasób słownictwa powiedziałby: „Bardzo mnie irytują nierówności chodnika, które znienacka narażają mnie na upadek, nasuwa mi to złe myśli o władzach gminy”. Niektórzy matematycy żyją w swoim świecie i byle człowiek nie rozumie prostego żartu, jak „weźmy epsilon mniejszy od zera”. Dla matematyka nie problem jest zmienić żarówkę, bo na wszystko znajdzie algorytm postępowania, dla przykładu romantyk po napisaniu wiersza, jaki to on jest załamany z powodu przepalonej żarówki, gdy się już zabierze za wkręcenie nowej w decydującym momencie zemdleje, jak każdy przyzwoity romantyk, i na dodatek zbije żarówkę. Gdy się ocuci zobaczywszy rozbitą żarówkę zacznie płakać i napisze kolejny wiersz, w którym owa rozbita żarówka będzie symbolizować rozbijającą się ojczyznę, po czym inny romantyk napisze polemikę do tego, że nie wolno płakać, tylko trzeba sklejać tą żarówkę. A następne pokolenia humanistów uczyłoby się nowego toposu, toposu rozbitej żarówki, a swoją drogą ciekawe czy wiedzą, że sklejona już nie zaświeci? Reakcja matematyka była by prosta, idzie do sklepu kupuje nową i po problemie. Zdarzało się nieraz, że humaniści polemizowali także dzieła matematyków jak np. Redutę Nortona która się zaczyna tak:
„Nam pisać nie kazano. - W systemie zadrżało.
Zresetowałem program; dwieście funkcji grzmiało.
Globalnych procedur ciągną się szeregi,
Prosto, długo, daleko - jako morza brzegi;…”
Któż z was ją słyszał, zapewne nikt, jednak każdy zna na pewno polemikę humanistów, która się zaczyna słowami „Nam strzelać nie kazano”, gdzie widać czystą analogie do wybitnych matematycznych dzieł. A czy można sobie wyobrazić ciekawszą bajkę niż bajka matematyka „Za siedmioma maksimami funkcji "sinus", za jedenastoma minimami funkcji "cosinus" żyły sobie trzy wektory: Alfa Jeden, Alfa Dwa i Alfa Trzy…” jest ona o wiele bardziej interesująca niż bajki opowiadane od niepamiętnych czasów „za siedmioma górami…”. Ehh, aż nieopisana dotąd figura wody w oku się kręci na myśl, jaki byłby to świat, gdyby każdy pomyślał następnym razem śmiejąc się z matematyka, bo każdy matematyk może wybrnąć ze swojego problemu, a nie każdemu może wystarczyć cytatów z książek, wyniosłych słów i innych redundantnych sformułowań żeby to skomentować.


;ddd

Jak dla mnie top z tego wszsytkiego to
Ukryty tekst:
Niektórzy matematycy żyją w swoim świecie i byle człowiek nie rozumie prostego żartu, jak „weźmy epsilon mniejszy od zera”
xD
ucz sie ucz! kolo sie zbliza
__________________

Abor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-11-2009, 20:42   #4372
Jaz
Użytkownik Forum
 
Jaz's Avatar
 
Data dołączenia: 24 03 2006
Lokacja: Wrocław

Posty: 447
Stan: Niegrający
Świat: Morgana, Kyra
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Abor Pokaż post
ucz sie ucz! kolo sie zbliza
Odpierwiastkuj się ode mnie Ty ilorazie nieparzysty, bo jak Cię logarytmuje to Ci zbiór pixeli wyjdzie poza oś OY..

btw
Cytuj:
runkiewicz (20:49)
przeciesz polowa tematow na o2.pl forum bylo omje z keyloggerami
hahahahahxdddd

Ostatnio edytowany przez Jaz - 12-11-2009 o 21:15.
Jaz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-11-2009, 22:12   #4373
chive
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 01 2008
Lokacja: Wrocław

Posty: 99
Stan: Aktywny Gracz
Domyślny

http://www.youtube.com/watch?v=bSkQ3...eature=related
__________________
www.gitara-online.pl <- AlTERNATYWNE FORUM GITAROWE
chive jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-11-2009, 22:52   #4374
Lavi0
Użytkownik Forum
 
Lavi0's Avatar
 
Data dołączenia: 13 01 2008
Lokacja: Wejherowo

Posty: 289
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Lavio Cold
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Flow
Świat: Morgana
Domyślny

Ehh dobry film, ale jak zobczyłem jak to wcina... to przekręcało mi się w żołądku.
__________________
` Miodu
Lavi0 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-11-2009, 22:56   #4375
Gonzo
Dinozaur
 
Gonzo's Avatar
 
Data dołączenia: 27 08 2003
Wiek: 32

Posty: 1,824
Stan: Niegrający
Domyślny

Bandi palladyn

Nov 12 2009, 22:24:49 CET Crushed at Level 121 by Anto Agroht, Darendius, Eos The Wolf, Gothic Murda, Magowen, Magus Dog, Rethon Everlast, Teoav, Tjockiniho and Zirkov.

Lord Caleth

Nov 12 2009, 17:22:50 CET Crushed at Level 127 by Azion Phan, Blafyn, Death Angel of Destiny, Hakkunav, Little Caster, Magus Dog, Nagania, Theus, Vallereb and Zeofil lachon.
Gonzo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-11-2009, 23:06   #4376
AxeVice
Użytkownik Forum
 
AxeVice's Avatar
 
Data dołączenia: 10 01 2009
Lokacja: Tarnów
Wiek: 31

Posty: 406
AxeVice ma numer GG 3102402
Domyślny

Jakies Camy ?
__________________
AxeVice jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-11-2009, 23:13   #4377
Serowel
Użytkownik Forum
 
Serowel's Avatar
 
Data dołączenia: 02 05 2006
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33

Posty: 222
Stan: Aktywny Gracz
Serowel ma numer GG 10080080
Domyślny

no ja tam coś nagrywałem, ale chyba nie tam gdzie trzeba

http://www.speedyshare.com/625144738.html
__________________
Ukatrupiacz Ludziow

cze
Serowel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-11-2009, 23:26   #4378
Gonzo
Dinozaur
 
Gonzo's Avatar
 
Data dołączenia: 27 08 2003
Wiek: 32

Posty: 1,824
Stan: Niegrający
Domyślny

Palus Satin

Nov 12 2009, 22:57:41 CET Slain at Level 119 by Demon Mages, Magus Dog, Remariel, Teoav, Theus, Tjockiniho and Vego'Dark.
Gonzo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-11-2009, 23:55   #4379
Wiecznyodpoczynek
Użytkownik Forum
 
Wiecznyodpoczynek's Avatar
 
Data dołączenia: 08 04 2008
Lokacja: Polska

Posty: 512
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Rosi Thern
Profesja: Elite Knight
Gildia: Flow
Świat: Morgana
Poziom: 160
Skille: 90+/90+
Poziom mag.: 9
Domyślny

http://shutupwomangetonmyhorse.com/

xD
Wiecznyodpoczynek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-11-2009, 00:04   #4380
Gonzo
Dinozaur
 
Gonzo's Avatar
 
Data dołączenia: 27 08 2003
Wiek: 32

Posty: 1,824
Stan: Niegrający
Domyślny

hahahahaha Wiszu miazga.

GET ON MY HORSE!

Ostatnio edytowany przez Gonzo - 13-11-2009 o 00:05.
Gonzo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 4 (zarejestrowanych: 0, gości: 4)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 08:39.


Powered by vBulletin 3