Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów > Morgana

Notki

Morgana Wydarzenia ze świata Morgana

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 18-04-2010, 23:13   #6301
Kambaa
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 17 03 2010

Posty: 61
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Grebol Pokaż post
bambus to cie jebie w dupe , rozjebany psychicznie zjebie.
Chuj ci w dupe leszczu ;]
Kambaa jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 19-04-2010, 10:07   #6302
Elooo
Użytkownik Forum
 
Elooo's Avatar
 
Data dołączenia: 04 10 2008

Posty: 86
Imię: nvm
Gildia: nvm
Świat: nvm
Poziom: nvm
Skille: nvm
Poziom mag.: nv
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wesolski Pokaż post
Co do pierwszego pytania to We Ride toczy wojnę praktycznie z całym serwerem bo wszyscy to kumple FLOW, a Rise to też osoby z Flow tylko utworzyli własną gildie dla członków starego dobrego Rise, które walczyło z Avis. Dlaczego nie ma otartej wojny? Hmm pomyśl logicznie co będzie gdy na open battle wyjdą 200+ przeciwko 50-150 levelom? Myślę, że sam wyciągniesz odpowiedni wniosek. Od kąt pamiętam zwycięska drużyna zawsze się dzieliła (np. Avis sie rozpadło po czym połączyły się dwie mocne Polskie gildie Rise i Arpens tworząc FLOW), ale dzieje się to na każdym serwerze. Zawsze znajdzie się ktoś komu nie podobają się nowe porządki. We Ride panie tak samo jak padały wszystkie gildie odłączające się od Flow, poczynając od Naszego Drogiego Ab Teamu, następnie ekipa Łapy i kilka innych towarzyszów, a teraz ziomki od Kury plus pozostali co odeszli wcześniej. Flow już się nie rozpadnie chyba, że powstanie wojna dzieląca ich co najmniej na połowę, albo przeniesie się tu inny serwer, który wywoła nową wojnę.

/Wesol
Poniekad masz racje ale bedac totalnie szczerym zwroc uwage na to co dzialo sie za czasow Rise(potem No Pay No Play) vs Avis gdzie wysmiewana grupka "Polaczkow" przez szwedow i hiszpanow majac w ekipie w tamtych czasach 4 powaznych magow (Victerona, Crie ktorym gral shejqu elvena i zabstera) i paru jeszcze 100 + prowadzili taka wojne przeciwko serwerowi ze szewdzi i hiszpanie i czesc polakow ktorzy potem sie z nimi polaczyla przez prawie 6 miesiecy expic nie mogli wiec nie zgadzam sie co do tego ze 150 lev nie da sie nic zrobic bo da sie tylko musz robic to tak jak kiedys oni nie bali sie o chary i orali wszytkich bo caly serwer byl przeciw nim. Tyle pamietam jak sie myle w czyms to mnie poprawcie
Elooo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-04-2010, 11:19   #6303
Tymmon
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 12 2004

Posty: 40
Imię: Akon Yode
Profesja: Elite Knight
Gildia: Flow
Świat: Morgana
Domyślny

Pamietam, za czasów wojny jak Rise walczyło z Avis, to gdy tylko się pojawiałem w rejonach walki, to Rise mną podłogę zamiatało.

A teraz? Na niektorych akcjach jestem bez venta, bo mi nie działa i co..i nic, bo niestety w we ride tylko kilku gości pokazuje, że chce walczyć i nie zależy im na levelach.

Co wam np po Elincie? 205 rp, który jak wyrzucaliśmy go z Flow, to się popłakał na vent...i to nie jest żart.


To tyle.

--- Tymmon dodał 2 minut i 0 sekund później ---

Aaaaa i miałem dodać.
Do tych wszystkich, którzy dalej do mnie dzwonią...mi to kompletnie leży, więc możecie dzwonić sobie z waszych POPów nawet o 3 w nocy, a sam fakt tego, że jak śpie sobię o 1 w nocy w piątek bo nie mam ochoty się upijać, a wy dzwonicie z melanżu w piwnicy, mnie tak bawi że nic tylko wam dziękować.


__________________
I know how to do things one way....and that's illegal.

Ostatnio edytowany przez Tymmon - 19-04-2010 o 11:19. Powód: Automerged Doublepost
Tymmon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-04-2010, 13:40   #6304
Canabis
Użytkownik Forum
 
Canabis's Avatar
 
Data dołączenia: 28 06 2009
Lokacja: Stalowa Wola

Posty: 189
Imię: Toksong
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Rise
Domyślny

ZRÓBCIE HAŁAS !!!







--- Canabis dodał 1 minut i 46 sekund później ---

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tymmon Pokaż post
Pamietam, za czasów wojny jak Rise walczyło z Avis, to gdy tylko się pojawiałem w rejonach walki, to Rise mną podłogę zamiatało.

"Kazdy z nas, w sumie to samo tu przeżył
nadszedł czas obudzic wszystkich żołnierzy"
__________________
Faktów niewoli w wiecznym Memento Mori
Wyrzucam smutek, zostawiam Pamiec o Nich...



In memory of Tenshinkhan.

Ostatnio edytowany przez Canabis - 19-04-2010 o 14:00. Powód: Automerged Doublepost
Canabis jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-04-2010, 14:04   #6305
xBardolekx
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 04 2008
Lokacja: Bełchatów

Posty: 741
Stan: Na Emeryturze
Imię: Yoork'ey
Profesja: Elite Knight
Świat: Morgana
Domyślny

Bogatynia, Sulików, Zgorzelec i okolice ! MSG ME do kurFFy nędzy!
__________________
Nie zapomnij, skąd tutaj przybyłem,
nie zapomnij, gdzie się urodziłem,
bo w pamięci jest siła zaklęta,
więc pamiętaj synu mój...
O kolorach białym i czerwonym,
o symbolach orła i korony,
bo w pamięci jest siła zaklęta,
więc pamiętaj synu mój..
xBardolekx jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-04-2010, 14:15   #6306
Kolega_z_Allegro
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 07 04 2010

Posty: 9
Domyślny

http://allegro.pl/show_item.php?item=1002537471

za 80zł

Jak cos to gg 22381313

Ostatnio edytowany przez Kolega_z_Allegro - 19-04-2010 o 14:34.
Kolega_z_Allegro jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-04-2010, 15:02   #6307
Kakej92
Użytkownik Forum
 
Kakej92's Avatar
 
Data dołączenia: 08 11 2008

Posty: 299
Imię: Kakeej
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Flow
Świat: Morgana
Domyślny

Pamiętam czasy jak nie było tibji i było fajoffo!
__________________
In memory of Eter Rael


19:57 Izervis [86]: Slain at Level 162 by Demestos, Frutcik, Izervis, Magiczna Niki and Vildingen.
19:57 Izervis [86]: kurwa UDALO SIE
19:57 Izervis [86]: jebac to ze poprawilem 3 przedmioty
19:57 Izervis [86]: ZAJEBALEM KAKEJAAA
Kakej92 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-04-2010, 17:29   #6308
Wesolski
Użytkownik Forum
 
Wesolski's Avatar
 
Data dołączenia: 18 11 2008
Wiek: 33

Posty: 49
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tymmon Pokaż post
Pamietam, za czasów wojny jak Rise walczyło z Avis, to gdy tylko się pojawiałem w rejonach walki, to Rise mną podłogę zamiatało.

A teraz? Na niektorych akcjach jestem bez venta, bo mi nie działa i co..i nic, bo niestety w we ride tylko kilku gości pokazuje, że chce walczyć i nie zależy im na levelach.

Co wam np po Elincie? 205 rp, który jak wyrzucaliśmy go z Flow, to się popłakał na vent...i to nie jest żart.


To tyle.

--- Tymmon dodał 2 minut i 0 sekund później ---

Aaaaa i miałem dodać.
Do tych wszystkich, którzy dalej do mnie dzwonią...mi to kompletnie leży, więc możecie dzwonić sobie z waszych POPów nawet o 3 w nocy, a sam fakt tego, że jak śpie sobię o 1 w nocy w piątek bo nie mam ochoty się upijać, a wy dzwonicie z melanżu w piwnicy, mnie tak bawi że nic tylko wam dziękować.


Hehe no tak co do tego, że Rise potrafiło a raczej potrafi walczyć nie mam wątpliwości. Pamiętasz Akon pierwszą waszą openke przed POI. Pierwszy raz słyszałem dowodzącego Shejqa i muszę powiedzieć że byłem pod wrażeniem i od tamtej pory uważam go za kozaka, nie będę się rozpisywał, ale co do Rise kolega z góry ma rację.

@Kamba
po co pierdolisz smutki na Gremba skoro ostatnio prosiliście go o pomoc w wojnie? To, że ma wyjebane na was bo nie ma zamiaru marnować chara by pomagać takim ludziom jak kura to mu się nie dziwie.

@Grembuś
Jebać ich musisz mieć wyjebane na dziecinne zagrania kolegów z We Ride, bo ich statek tonie i nigdy nie zrobią tego co my i kopengasi przeciwko Flow.


/Wesol
Wesolski jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-04-2010, 17:30   #6309
Wiecznyodpoczynek
Użytkownik Forum
 
Wiecznyodpoczynek's Avatar
 
Data dołączenia: 08 04 2008
Lokacja: Polska

Posty: 512
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Rosi Thern
Profesja: Elite Knight
Gildia: Flow
Świat: Morgana
Poziom: 160
Skille: 90+/90+
Poziom mag.: 9
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Elesar Inferno Pokaż post
smutna prawda tej gry knight jest hujowy jesli prowadzisz sobie spokojna gre i nie masz zamiaru orac sie w jakichs wojnach zawsze bedziesz wiecej tracil, zarabial mniej, i wbijal mniej expa niz inne profesje na rówlonegłym levelu. Więc zmień poki nie jest za pozno
Jeszcze słowo i zostanie uzdrowiona dusza Twoja. Nie wiem czy pamiętasz, ale rycek ma chyba najmocniejsze pierdolnięcie (na rundę) w PVP no i taki na dostatecznym poziomie jakieś combo też ustoi.

P.s.
Do niedojebów z AB - ja wiem, że jara was to, że mama i tata dali wam telefony komórkowe, ale wy*******ajcie z telefonami w weekend w nocy. Wyjdźcie sobie na dwór, imprezę, a nie kurwa siedzicie w 500 osób w jakimś kontenerze i na*******acie do ludzi.
__________________
Wiecznyodpoczynek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-04-2010, 17:37   #6310
Wesolski
Użytkownik Forum
 
Wesolski's Avatar
 
Data dołączenia: 18 11 2008
Wiek: 33

Posty: 49
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wiecznyodpoczynek Pokaż post
Jeszcze słowo i zostanie uzdrowiona dusza Twoja. Nie wiem czy pamiętasz, ale rycek ma chyba najmocniejsze pierdolnięcie (na rundę) w PVP no i taki na dostatecznym poziomie jakieś combo też ustoi.

P.s.
Do niedojebów z AB - ja wiem, że jara was to, że mama i tata dali wam telefony komórkowe, ale wy*******ajcie z telefonami w weekend w nocy. Wyjdźcie sobie na dwór, imprezę, a nie kurwa siedzicie w 500 osób w jakimś kontenerze i na*******acie do ludzi.

Wątpię, żeby ktoś z AB dzwonił do Akona i innych osób (Romek zapomniał co to Tibia, JA I Guzio podobnie tylko, że ja trochę z wami piszę ;], Gremb nie ma tak najebane we łbie, Harry zają się RL, i wiele innych którzy mają wyjebane w morgane) To wasi wychowankowie z Flow, którzy bawią się w wojnę mogą być do tego skłonni, poza tym nie pamiętam, że dzwoniliśmy do kogoś nawet podczas pierwszej wojny po zwycięstwie FLOW nad Kopengasami.


/Wesol

Ostatnio edytowany przez Wesolski - 19-04-2010 o 17:39.
Wesolski jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-04-2010, 17:47   #6311
Wiecznyodpoczynek
Użytkownik Forum
 
Wiecznyodpoczynek's Avatar
 
Data dołączenia: 08 04 2008
Lokacja: Polska

Posty: 512
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Rosi Thern
Profesja: Elite Knight
Gildia: Flow
Świat: Morgana
Poziom: 160
Skille: 90+/90+
Poziom mag.: 9
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wesolski Pokaż post
Wątpię, żeby ktoś z AB dzwonił do Akona i innych osób (Romek zapomniał co to Tibia, JA I Guzio podobnie tylko, że ja trochę z wami piszę ;], Gremb nie ma tak najebane we łbie, Harry zają się RL, i wiele innych którzy mają wyjebane w morgane) To wasi wychowankowie z Flow, którzy bawią się w wojnę mogą być do tego skłonni, poza tym nie pamiętam, że dzwoniliśmy do kogoś nawet podczas pierwszej wojny po zwycięstwie FLOW nad Kopengasami.


/Wesol
Nie mialem tu na mysli bezposrednio AB teamu, tylko jakichs tam ekstremistow, ktorzy jaraja sie tym, ze zadzwonia do kogos kto jest na imprezie / odsypia tydzien po robocie lub robi cokolwiek innego.
Także uprzejmie proszę o wy*******anie z bezsensownymi telefonami lub pocwiczenie gadki...

No, starczy Tibii na kolejne X tygodni, czolem (post pisany na lapku, wiec wy*******ac od braku znakow diaktrycznych i literowek).
__________________
Wiecznyodpoczynek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-04-2010, 18:07   #6312
Kambaa
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 17 03 2010

Posty: 61
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wesolski Pokaż post
Hehe no tak co do tego, że Rise potrafiło a raczej potrafi walczyć nie mam wątpliwości. Pamiętasz Akon pierwszą waszą openke przed POI. Pierwszy raz słyszałem dowodzącego Shejqa i muszę powiedzieć że byłem pod wrażeniem i od tamtej pory uważam go za kozaka, nie będę się rozpisywał, ale co do Rise kolega z góry ma rację.

@Kamba
po co pierdolisz smutki na Gremba skoro ostatnio prosiliście go o pomoc w wojnie? To, że ma wyjebane na was bo nie ma zamiaru marnować chara by pomagać takim ludziom jak kura to mu się nie dziwie.

@Grembuś
Jebać ich musisz mieć wyjebane na dziecinne zagrania kolegów z We Ride, bo ich statek tonie i nigdy nie zrobią tego co my i kopengasi przeciwko Flow.


/Wesol


Prosilismy o pomoc ? AHAHAHAHAHA chyba ci sie pojebaly historie , to kura zjeb myslal ze to gra jakis szwed i chcial go poprosic o pomoc o czym nie wiedzielismy =]


Btw. Ja widze kolego ze bardzi chcialbys jebnac w dupala tego "grembuśa " muaa ;* tak mu wchodzisz w dupe ze szkoda mi odpisywac na twoj posty

--- Kambaa dodał 4 minut i 56 sekund później ---

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wiecznyodpoczynek Pokaż post
Nie mialem tu na mysli bezposrednio AB teamu, tylko jakichs tam ekstremistow, ktorzy jaraja sie tym, ze zadzwonia do kogos kto jest na imprezie / odsypia tydzien po robocie lub robi cokolwiek innego.
Także uprzejmie proszę o wy*******anie z bezsensownymi telefonami lub pocwiczenie gadki...

No, starczy Tibii na kolejne X tygodni, czolem (post pisany na lapku, wiec wy*******ac od braku znakow diaktrycznych i literowek).

Kurwa na ciebie nawet szkoda wystukania numeru , widze ze Akon napisal ze mu dzwonai po nocach to wiszu przydupas numer jeden musi ich opierdolic liz dupe dalej parcelu ^^

Ostatnio edytowany przez Kambaa - 19-04-2010 o 18:07. Powód: Automerged Doublepost
Kambaa jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-04-2010, 18:48   #6313
Wesolski
Użytkownik Forum
 
Wesolski's Avatar
 
Data dołączenia: 18 11 2008
Wiek: 33

Posty: 49
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kambaa Pokaż post
Prosilismy o pomoc ? AHAHAHAHAHA chyba ci sie pojebaly historie , to kura zjeb myslal ze to gra jakis szwed i chcial go poprosic o pomoc o czym nie wiedzielismy =]


Btw. Ja widze kolego ze bardzi chcialbys jebnac w dupala tego "grembuśa " muaa ;* tak mu wchodzisz w dupe ze szkoda mi odpisywac na twoj posty

Nie No Tak No :> . Po prostu bronie racji swoich znajomych, a tak między nami dziwie się dla Lesia i reszty starych znajomych, że pomagają takim imbecylom co wy. Skończyłem rozmowę z tobą więc nie cytuj mnie zaraz i nie odpisuj głupio bo jeszcze bardziej się pogrążysz.


/Wesol
Wesolski jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-04-2010, 18:59   #6314
Elesar Inferno
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 22 07 2006

Posty: 662
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Flow
Świat: Morgana
Poziom: 187
Skille: 109/94
Poziom mag.: 25
Domyślny

@Wiszu
Dlatego zaznaczyłem, że jeśli chce sobie prowadzić gre ala "rpg" a nie ma zamiaru sie orać ;p Co do PvP knighta to nie mam wątpliwości, że 2-3 ogarniete knighty w teamie w close/w środku miast battlach to złoto.
Elesar Inferno jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-04-2010, 21:08   #6315
Leslaw
Użytkownik Forum
 
Leslaw's Avatar
 
Data dołączenia: 01 11 2009

Posty: 111
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Gildia: Illmatic
Świat: Kyra
Poziom: 194
Domyślny

Pocisk za pociskiem xD

na flow vt widzę wybory króla i królowej wojny XD jezior da wam odznaki, czy jaki ch*j?
Leslaw jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-04-2010, 21:23   #6316
Endrju88
Użytkownik Forum
 
Endrju88's Avatar
 
Data dołączenia: 10 01 2008

Posty: 239
Stan: Niegrający
Profesja: Elder Druid
Świat: Morgana
Domyślny

Siemanko, co słychać? Dawno z wami nie gadałem ;P Co u moich dawnych kolegów z Flow?
__________________
18:23 Whisperwind Shadowwalker [105]: you are f*cking moron
18:23 Boskonovitch [104]: nono
18:23 Boskonovitch [104]: i am spanish
Endrju88 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-04-2010, 21:26   #6317
xBardolekx
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 04 2008
Lokacja: Bełchatów

Posty: 741
Stan: Na Emeryturze
Imię: Yoork'ey
Profesja: Elite Knight
Świat: Morgana
Domyślny

Andrzej ! Wyp3 StĄd ! Xd
__________________
Nie zapomnij, skąd tutaj przybyłem,
nie zapomnij, gdzie się urodziłem,
bo w pamięci jest siła zaklęta,
więc pamiętaj synu mój...
O kolorach białym i czerwonym,
o symbolach orła i korony,
bo w pamięci jest siła zaklęta,
więc pamiętaj synu mój..
xBardolekx jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-04-2010, 21:29   #6318
Endrju88
Użytkownik Forum
 
Endrju88's Avatar
 
Data dołączenia: 10 01 2008

Posty: 239
Stan: Niegrający
Profesja: Elder Druid
Świat: Morgana
Domyślny

Ej Bardol, nie bądź taki niemiły. Jestem zły że nie przyjechałeś. Za słabo się postarałeś.
__________________
18:23 Whisperwind Shadowwalker [105]: you are f*cking moron
18:23 Boskonovitch [104]: nono
18:23 Boskonovitch [104]: i am spanish
Endrju88 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-04-2010, 21:36   #6319
Jaz
Użytkownik Forum
 
Jaz's Avatar
 
Data dołączenia: 24 03 2006
Lokacja: Wrocław

Posty: 447
Stan: Niegrający
Świat: Morgana, Kyra
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tymmon Pokaż post
A teraz? Na niektorych akcjach jestem bez venta, bo mi nie działa i co..i nic, bo niestety w we ride tylko kilku gości pokazuje, że chce walczyć i nie zależy im na levelach.
Weź Ejkon nie rób sobie jaj, jakie walczyć, jak Ty politykę Putina wprowadziłeś na Morganie? Ktoś skacze to upierdolić go przy samej ziemi dla przykładu, żeby inni się nie wybijali. Wiem, że sporo osób by chciało porządnej wojny, ale takiej tu nie będzie, jeśli dalej będziesz ich wszystkich niańczył.

Tak, wiem, robisz to dlatego, że olafopodobni chcą się dorobić RL kasy, ale to jest już żałosne, przecież gra się dla zabawy, a nie dla zarobku (a przynajmniej powinno, bo do tego gry zostały stworzone), prawda?

We Hide tfu.. Ride.. jedyne co może tu pokazać to właśnie wypad na jedną osobę -> stack i tak w kółko... Przewaga lvli, liczebna oraz finansowa jest wręcz masakryczna.
Jaz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-04-2010, 21:38   #6320
Endrju88
Użytkownik Forum
 
Endrju88's Avatar
 
Data dołączenia: 10 01 2008

Posty: 239
Stan: Niegrający
Profesja: Elder Druid
Świat: Morgana
Domyślny

Już się nawet Jacek nie przywitasz ze starym kumplem :/
__________________
18:23 Whisperwind Shadowwalker [105]: you are f*cking moron
18:23 Boskonovitch [104]: nono
18:23 Boskonovitch [104]: i am spanish
Endrju88 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 10:31.


Powered by vBulletin 3