Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów > Nebula

Notki

Nebula Wydarzenia ze świata Nebula

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 23-10-2006, 21:29   #881
Lipek_Aldix
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 08 2006

Posty: 64
Imię: Arthlig
Profesja: Royal Paladin
Świat: Obsidia
Poziom: 82
Skille: 85/49
Poziom mag.: 17
Domyślny

to nie mialo byc smieszne...
a swoją drogą co ty tak używasz tej formy "my" ? nie dales nicku wiec niewiem nawet z kim gadam ale na 76lev to cie nie widzialem na zadnej walce ;]
wiec nie przypisuj sobie osiagniec swoich kolegow.
Lipek_Aldix jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 23-10-2006, 23:17   #882
Koronowany rycek
Użytkownik Forum
 
Koronowany rycek's Avatar
 
Data dołączenia: 28 01 2005
Lokacja: Białystok

Posty: 781
Stan: Niegrający
Imię: Bziqol
Profesja: Elder Druid
Świat: Nerana
Poziom: 70
Wyślij wiadomość przez ICQ do Koronowany rycek Koronowany rycek ma numer GG 10231901 Adres Jabbera do Koronowany rycek
Domyślny

Kto powiedzial, ze dzierze znamie UV?
Tych, ktorych wykurzyles/z pa'owales czy tez dawales resony do glupich paymentow.
Nie mowie tu tylko o tobie ale i tez o twojej rodzince aldixow. ;*
__________________
Alternative.
Koronowany rycek jest offline  
stary 24-10-2006, 15:58   #883
Lipek_Aldix
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 08 2006

Posty: 64
Imię: Arthlig
Profesja: Royal Paladin
Świat: Obsidia
Poziom: 82
Skille: 85/49
Poziom mag.: 17
Domyślny

nie powinienes tu mowic wogole o mnie bo ja nigdy PA nie robilem a jesli juz to nie w takim stopniu jak scythe, a co do glupich paymentow to bylo juz pare slynnych spraw o waszych czlonkach ktorzy swoich pk charow bronia.
Lipek_Aldix jest offline  
stary 24-10-2006, 16:39   #884
Shimur
Użytkownik Forum
 
Shimur's Avatar
 
Data dołączenia: 21 10 2006
Lokacja: warszawa
Wiek: 35

Posty: 17
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Amakuza
Profesja: Rookstayer
Świat: Nebula
Poziom: 39
Poziom mag.: 45
Domyślny Wojna

Hmm patrząc obiektywnie na cały przebieg wydarzeń nie można wnioskować kto wyjdzie z tego zwycięsko. Według mnie bardziej zwycieskie jest VU alet tak jak pisałem "bardziej zwycieksie" wcale nie oznacza wygrane

Zarówno VU jak i OF zyskało by solidna przewage zabijając liderów gildi

Ded Vury czy Masy byl by ciosem w plecy dla całej gildi

>Bo cóż znaczy gildia z pokonanym liderem<
Shimur jest offline  
stary 24-10-2006, 16:58   #885
Zygmunt
Użytkownik Forum
 
Zygmunt's Avatar
 
Data dołączenia: 24 10 2006
Lokacja: U babci kolo Poznania

Posty: 43
Stan: Początkujący
Profesja: Sorcerer
Gildia: Złodzieje
Świat: Nebula
Poziom: 6
Skille: 11
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lipek_Aldix Pokaż post
nie powinienes tu mowic wogole o mnie bo ja nigdy PA nie robilem a jesli juz to nie w takim stopniu jak scythe, a co do glupich paymentow to bylo juz pare slynnych spraw o waszych czlonkach ktorzy swoich pk charow bronia.
Amazocamp, pekowales swoim drutem, drucik padl kto sie pojawil? Lipek Aldix. Ile to mial ci zaplacic Eddie El Bakdel? 20k? STFU MR NIEWINNY.
AAA i badz tak mily i nie mow o naszych czlonkach. Wiemy, ze jest czego zazdroscic, ale nie martw sie tobie tez urosnie,
Zygmunt

Ostatnio edytowany przez Zygmunt - 24-10-2006 o 17:11.
Zygmunt jest offline  
stary 24-10-2006, 18:14   #886
mr egg
Użytkownik forum
 
mr egg's Avatar
 
Data dołączenia: 04 08 2006

Posty: 4
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Nebula
Poziom mag.: 6
Domyślny ...

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Zygmunt Pokaż post
Amazocamp, pekowales swoim drutem, drucik padl kto sie pojawil? Lipek Aldix. Ile to mial ci zaplacic Eddie El Bakdel? 20k? STFU MR NIEWINNY.
AAA i badz tak mily i nie mow o naszych czlonkach. Wiemy, ze jest czego zazdroscic, ale nie martw sie tobie tez urosnie,
Zygmunt
Bardzo ladnie napisane xD
mr egg jest offline  
stary 24-10-2006, 18:30   #887
Lipek_Aldix
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 08 2006

Posty: 64
Imię: Arthlig
Profesja: Royal Paladin
Świat: Obsidia
Poziom: 82
Skille: 85/49
Poziom mag.: 17
Domyślny

kiedy to bylo ?:>
jak mialem 70lev to bylem jeszcze mlody i glupi
i piszcie prosze z main charow albo dajcie nicki bo zaslanianie sie kolegami naprawde jest be :<
Lipek_Aldix jest offline  
stary 24-10-2006, 18:54   #888
Zygmunt
Użytkownik Forum
 
Zygmunt's Avatar
 
Data dołączenia: 24 10 2006
Lokacja: U babci kolo Poznania

Posty: 43
Stan: Początkujący
Profesja: Sorcerer
Gildia: Złodzieje
Świat: Nebula
Poziom: 6
Skille: 11
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lipek_Aldix Pokaż post
kiedy to bylo ?:>
nie powinienes tu mowic wogole o mnie bo ja nigdy PA nie robilem....
...jak mialem 70lev to bylem jeszcze mlody i glupi

:<
Dziwne ze sie nie wyparles... choc mogles.
Szkoda ze juz nie jestes mlody tylko to drugie.
Zygmunt jest offline  
stary 24-10-2006, 19:49   #889
Shimur
Użytkownik Forum
 
Shimur's Avatar
 
Data dołączenia: 21 10 2006
Lokacja: warszawa
Wiek: 35

Posty: 17
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Amakuza
Profesja: Rookstayer
Świat: Nebula
Poziom: 39
Poziom mag.: 45
Domyślny

Co mnie wnerwia na tym serwie? Fakt że podbija do mnie 8 lvl i pyskuje (hmm a niech pyskuje), posówa sie naprzód i robi skula (hmm a niech sie kolo cieszy), wnerwia mnie juz 2 godziny (hmm a zabije frajera) nie mineło 3 minuty od deda a tu wpada jakiś kolo z h lvlem i mi pisze PAY OR DIE ( o niee zabilem noob hara jakiemus kozakowi który zamiast bujać sie swoim main harze po prostu atakuje gości i ma o to pretensje ) xD

LUDZIE DARUJCIE!!! jak można?

Oturz dla rozjaśnienia sprawy--> dlaczego wysokie lvle ingeruja w sprawy noobów nie kumam tego i chyba nigdy nie skapuje.



To wydarzenie zdarzyło sie naprawde Imiona i Czas akcji są przypadkowe więc żeby nikt się nie poczół obrażony (za pomówienia nie ponosze odpowiedzialności)

No i oczywiście ortografia <- jak komus sie nudzi niech sprawdzi (moze nawet wystawic ocene ;] (bo to w koncu forum a nie lekcje Polskiego)
Shimur jest offline  
stary 24-10-2006, 19:58   #890
AliEn125
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 05 10 2005

Posty: 29
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shimur Pokaż post
Hmm patrząc obiektywnie na cały przebieg wydarzeń nie można wnioskować kto wyjdzie z tego zwycięsko. Według mnie bardziej zwycieskie jest VU alet tak jak pisałem "bardziej zwycieksie" wcale nie oznacza wygrane

Zarówno VU jak i OF zyskało by solidna przewage zabijając liderów gildi

Ded Vury czy Masy byl by ciosem w plecy dla całej gildi

>Bo cóż znaczy gildia z pokonanym liderem<
Jest pewna różnica. Vura padłby, aby uratować reszte gildii. Masakratus pograżyłby całą gildie ratując swoją przepraszam za powiedzenie dupe...
AliEn125 jest offline  
stary 24-10-2006, 20:15   #891
starysiad
Użytkownik Forum
 
starysiad's Avatar
 
Data dołączenia: 21 06 2006
Lokacja: Kraków
Wiek: 36

Posty: 70
Domyślny

@up
mowisz o mlodszym czy o starszym ownerze?
starysiad jest offline  
stary 24-10-2006, 20:23   #892
AliEn125
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 05 10 2005

Posty: 29
Domyślny

I tu i tu mam na mysli wszystkich ownerow, nie biorac pod uwage liczby/wieku/koloru włosów.
AliEn125 jest offline  
stary 24-10-2006, 20:28   #893
Shimur
Użytkownik Forum
 
Shimur's Avatar
 
Data dołączenia: 21 10 2006
Lokacja: warszawa
Wiek: 35

Posty: 17
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Amakuza
Profesja: Rookstayer
Świat: Nebula
Poziom: 39
Poziom mag.: 45
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez AliEn125 Pokaż post
Jest pewna różnica. Vura padłby, aby uratować reszte gildii. Masakratus pograżyłby całą gildie ratując swoją przepraszam za powiedzenie dupe...
Haha no śmiesznie napisane xDD tylko że sądze że każdy patrzy pierwsze na swoją "du.." (Dla obrońców dobrego wychowania) ... swój zadek xD a pużniej na reszte. xD

Kiedy padają moi kumple czuje złość i niemoc, kiedy zaś sam łapię deda czuje złość (w to miejsce mozesz wstawic slowo na k...), oraz niemoc a do tego dochodzi fakt, ze nie moge się odlać przez dobre 4 godziny xD

Chyba wiecie o co chodzi;P ten napis --> YOU ARE DEAD działa lepiej na człowieka niż............... . Yyy a może tylko ja tak mam, może jestem już uzależniony
Shimur jest offline  
stary 24-10-2006, 20:39   #894
AliEn125
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 05 10 2005

Posty: 29
Domyślny

Poznaj wszystkich ownerow Masakratusa i Vury a zrozumiesz a apropo deda - każdy reaguje inaczej
AliEn125 jest offline  
stary 24-10-2006, 21:01   #895
Shimur
Użytkownik Forum
 
Shimur's Avatar
 
Data dołączenia: 21 10 2006
Lokacja: warszawa
Wiek: 35

Posty: 17
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Amakuza
Profesja: Rookstayer
Świat: Nebula
Poziom: 39
Poziom mag.: 45
Domyślny

Yyy a co jest ich wiecej niż 1? <0.o> może Masa ma wstrzymywacz czasu ( nie wiem jak sie to pisze bo ten koles z reklamy sapie coś pod nosem)

Ja wiem jedno nie ma to być jednym, jedynym, jedniutkim itd itp itc itc itc OWNEREM. Bo te wszytskie akcje które przeżyłem z tibia te niezapomniane dedy, trapy, looty, satysfakcja, nieprzespane noce, jedynki w szkole itc itc musiał bym rozdzielić na dwuch, albo trzech ludzi, a tak mam to wszytsko dla siebie

Eee może pierd..le bez sensu ale rozumiecie chyba, bo to nie znaczy że jak ktos w tibie gra to od razu nic nie rozumie. Szkoda tylko że jestem jednym OWNEREM pod tym względem że sie jakos nie wybiłem z tłumu tych przeciętnych 30ch lvli i nigdy nie trafiłem na h lvl który by mi jakoś szczególnie pomugł w tej grze.

Ale przynajmniej sądze, że uczyłem się sam grać podpatrując tych najlepszych a nie ciupałem w ośmiu chłopa na jednym koncie xD

Ostatnio edytowany przez Shimur - 24-10-2006 o 21:03.
Shimur jest offline  
stary 25-10-2006, 00:38   #896
jura
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 01 2004

Posty: 74
Stan: Początkujący
Imię: Juroqu
Profesja: Elite Knight
Świat: Nebula
Poziom: 103
Poziom mag.: 6
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shimur Pokaż post
Yyy a co jest ich wiecej niż 1? <0.o> może Masa ma wstrzymywacz czasu ( nie wiem jak sie to pisze bo ten koles z reklamy sapie coś pod nosem)

Ja wiem jedno nie ma to być jednym, jedynym, jedniutkim itd itp itc itc itc OWNEREM. Bo te wszytskie akcje które przeżyłem z tibia te niezapomniane dedy, trapy, looty, satysfakcja, nieprzespane noce, jedynki w szkole itc itc musiał bym rozdzielić na dwuch, albo trzech ludzi, a tak mam to wszytsko dla siebie

Eee może pierd..le bez sensu ale rozumiecie chyba, bo to nie znaczy że jak ktos w tibie gra to od razu nic nie rozumie. Szkoda tylko że jestem jednym OWNEREM pod tym względem że sie jakos nie wybiłem z tłumu tych przeciętnych 30ch lvli i nigdy nie trafiłem na h lvl który by mi jakoś szczególnie pomugł w tej grze.

Ale przynajmniej sądze, że uczyłem się sam grać podpatrując tych najlepszych a nie ciupałem w ośmiu chłopa na jednym koncie xD

czy fakt ze grasz sam i ze nikt nigdy z high lvli ci nie pomogl powoduje ze masz lvl 30-40~? Bo jesli tak to faktycznie szkoda ze nie wybiles sie z tego tlumu lvl 30tych...
__________________
Valoria, Kazo
60lev, knight
half-retired
jura jest offline  
stary 25-10-2006, 07:59   #897
Ter
Użytkownik Forum
 
Ter's Avatar
 
Data dołączenia: 25 08 2005
Lokacja: Olecko
Wiek: 34

Posty: 489
Stan: Na Emeryturze
Imię: Teraram
Profesja: Elite Knight
Świat: Danubia
Poziom: 198
Poziom mag.: 10
Domyślny


Owned xD
__________________

TakeCare
Ter jest offline  
stary 25-10-2006, 09:14   #898
Bjoern Shu
Użytkownik Forum
 
Bjoern Shu's Avatar
 
Data dołączenia: 11 12 2005
Lokacja: Noobcave called Poland
Wiek: 23

Posty: 715
Stan: Niegrający
Poziom mag.: 99
Domyślny

ale masta z ciebie zabiles shakowanego chara GGGGGGGGGGZZZZZZZZZZZZ
Bjoern Shu jest offline  
stary 25-10-2006, 10:03   #899
Zygmunt
Użytkownik Forum
 
Zygmunt's Avatar
 
Data dołączenia: 24 10 2006
Lokacja: U babci kolo Poznania

Posty: 43
Stan: Początkujący
Profesja: Sorcerer
Gildia: Złodzieje
Świat: Nebula
Poziom: 6
Skille: 11
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez jura Pokaż post
czy fakt ze grasz sam i ze nikt nigdy z high lvli ci nie pomogl powoduje ze masz lvl 30-40~? Bo jesli tak to faktycznie szkoda ze nie wybiles sie z tego tlumu lvl 30tych...
Jura, all wiedza ze twoj char jest sharowany. Takze Kazordonicus twoj uhmaker bywal 23h online dziennie. Wypowiadasz sie jak niewinny czlowieczek
sharowanie beeee, macro beeee, a sam klepiesz partyzantke ile wlezie.
Wiemy, wiemy "TUTOR" do czegos zobowiazuje, tym bardziej pierwszy TUTOR u was na wsi, ale nie udawaj niewiniatka, bo nim nie jestes.
Znajdz sobie prace, skoncz z "EXPLOROWANIEM NPC" zaloz rodzine, zbuduj traktor, w koncu jestes tym madrzejszym z dwoch braci na Nebuli.
JA wiem ze masz potencjal, wiem rowniez, ze marnujesz go w grze. Zblizaja sie wybory wystartuj w nich, a ja zaglosuje na ciebie. Pasowalbys do kazdej komisji sledczej, zadawanie glupich pytan bowiem jest twoim ulubionym zajeciem.
Peace,
Zygmunt
Zygmunt jest offline  
stary 26-10-2006, 01:09   #900
jura
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 01 2004

Posty: 74
Stan: Początkujący
Imię: Juroqu
Profesja: Elite Knight
Świat: Nebula
Poziom: 103
Poziom mag.: 6
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Zygmunt Pokaż post
Jura, all wiedza ze twoj char jest sharowany. Takze Kazordonicus twoj uhmaker bywal 23h online dziennie. Wypowiadasz sie jak niewinny czlowieczek
sharowanie beeee, macro beeee, a sam klepiesz partyzantke ile wlezie.
Wiemy, wiemy "TUTOR" do czegos zobowiazuje, tym bardziej pierwszy TUTOR u was na wsi, ale nie udawaj niewiniatka, bo nim nie jestes.
Znajdz sobie prace, skoncz z "EXPLOROWANIEM NPC" zaloz rodzine, zbuduj traktor, w koncu jestes tym madrzejszym z dwoch braci na Nebuli.
JA wiem ze masz potencjal, wiem rowniez, ze marnujesz go w grze. Zblizaja sie wybory wystartuj w nich, a ja zaglosuje na ciebie. Pasowalbys do kazdej komisji sledczej, zadawanie glupich pytan bowiem jest twoim ulubionym zajeciem.
Peace,
Zygmunt

wow, bywal 23h dziennie i to spoooooro razy. Kurcze, tylko czemu po raz 10ty sprawdzam na pskonejott.com ile czasu bylem online (wiem, wiem, starosc nie radosc, mam prawo zapomniec ile czasu bylem online w maju '06, 5 miesiecy temu) i widze - 21h max, 1 raz. Damn, ostro.
Ciekawe, czemu ludzie mowia cos, nie zadajac sobie nawet trudnu sprawdzenia. Ciekawe, czy choc raz zaczales rozmowe ze mna i sprawdziles czy ja to ja. Zaczales?
Jeden gostek chcial mnie upolowac jak sobie stalem drutkiem. Podchodzil pare razy, o 2-3 w nocy. Po ktoryms razie dal sobie spokoj i zaczal w koncu normalnie rozmawiac i rozmowa sie potoczyla normalnie. Coz, super bota mialem chyba, inteligentnego choc troszke skoro potrafil prowadzic rozmowe...
GM 2 razy mnie sprawdzal, za kazdym razem okolo 2 w nocy. Za pierwszym razem prawie udalo mi sie zaraportowac gostka. Prawie bo po 10 sec GM dal loga smiejac sie. Za drugim razem udalo mi sie tylko powiedziec "heya" i GM - rowniez smiejac sie - dal loga. Ten sam GM.
Jakis gostek z Pandorii tez mowil na forum ze sharuje. Jak mu podalem pare faktow z Pandorii i mojego spotkania z Thaldusem i Fenza, to sie zamknal. Heh, satysfakcja jak sie kogos tak udupia

Spox, Jilixi tez kiedys mowil ze sharuje z Sowqu. Jakies 3 miesiace temu przestal i powiedzial, ze "maybe you dont share". A ja mu odpowiedzialem to samo co calutki czas mu mowilem: "I dont give a f**k what do you think about it". To samo tez tobie odpowiadam

btw. Mam nadzieje udupic jeszcze paru high lvli ktorzy sharuja i dodatkowo pkuja nubkami. Takze tych co kupili chary za rl cash. Moze i ciebie przez przypadek tkne? Kto wie, ja nie, bo nie wiem czemu odwaznie kryjesz swoj main char.
__________________
Valoria, Kazo
60lev, knight
half-retired
jura jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 17:39.


Powered by vBulletin 3