Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Updates

Notki

Updates Forum zawiera wszelkie informacje o najnowszym update oraz pod fora z informacjami o byłych update.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 04-08-2008, 01:01   #81
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

co do tego ze kazdy debil potrafi "rozwinac" postac to sie zgadzamy, tylko ze neguje to jakikolwiek sens levelowania bo ten level jest generalnie gowno warty skoro nic od czlowieka nie wymaga. Pochwalic sie nim mozna najwyzej przed dziecmi z piaskownicy, do questow niby potrzebny ale questy jak na razie dziela sie nadal na te ktore daja nam sprzet do levelowania i te ktore daja nam zlom do domku, wiec tak czy siak konczy sie na za*******aniu po jaskini w kolko. Zatem skoro czlowiek nie ma pociagu do latania w kolko jak debil to moze warto zastanowic sie nad wylaczeniem kompa albo poszukaniem innej gry ktora da nam troche przyjemnosci ?
__________________
Vil jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 04-08-2008, 01:10   #82
hzaq
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vil Pokaż post
co do tego ze kazdy debil potrafi "rozwinac" postac to sie zgadzamy, tylko ze neguje to jakikolwiek sens levelowania bo ten level jest generalnie gowno warty skoro nic od czlowieka nie wymaga.
Otóż to! Dokładnie, ludzie czepiają sie wszystkich o bota, tak jakby był dla nielicznych, nie wiem co ludzie widzą w gówno wartych cyferkach robionych przez siebie a nie bota który można powiedzieć że naciska za nas strzałki i zaznacza potworki, podczas kiedy my możemy spokojnie pooglądać TV albo się pouczyć, bo dość często jest tak że przez cyferki ktoś zawala szkołę.

Ostatnio edytowany przez hzaq - 04-08-2008 o 01:11.
 
stary 04-08-2008, 04:58   #83
Tharion
Użytkownik Forum
 
Tharion's Avatar
 
Data dołączenia: 26 06 2008
Lokacja: Bydgoszcz

Posty: 636
Stan: Usunięty
Imię: Thar~
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vil Pokaż post
Zatem skoro czlowiek nie ma pociagu do latania w kolko jak debil to moze warto zastanowic sie nad wylaczeniem kompa albo poszukaniem innej gry ktora da nam troche przyjemnosci ?
Bo lubie ubijać ludzi, a nie za*******ac przez 50000h na malpach/zlowiach/innym szicie z 30k/h expa 85 ekiem ?

Knight najbogatsza profesja? chyba sobie kpicie.
Mój balance skacze od 2k gp do 30k gp, bo wszystko idzie na poty/runy/ringi...gdzie tu kasa na eq itp?

Anylej, skillowanie NIE jest potrzebne, bo gdy ktoś siedzi 700h na slimie, na 20 lvlu wbijając 80/80, to w tym czasie expiac wbijamy 90 lvl i 80/75 skille, loel..... i tak bijemy tylko zlowie/malpy, EW. dragi.....
__________________
This is for my boys yo



Tharion jest offline  
stary 04-08-2008, 11:13   #84
EM'K
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 07 2008

Posty: 42
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

@hzaq

co ci to daje ze botujesz? na zasranym cavie na ktorym twoj char za*******a w kolko i zbiera te gp

@edit

ja sie z takim przypadkiem zeby ktos zawalal szkole dla cyferek sie nie spotkalem ^^ kazdy ma swoj rozum i wie co dla niego najlepsze

Ostatnio edytowany przez EM'K - 04-08-2008 o 11:15.
EM'K jest offline  
stary 04-08-2008, 11:36   #85
Andrealfus
Zbanowany
 
Andrealfus's Avatar
 
Data dołączenia: 25 01 2006
Lokacja: Żory
Wiek: 32

Posty: 894
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Andrealfus
Profesja: Elite Knight
Świat: Trimera
Poziom: 106
Skille: 87/84
Poziom mag.: 7
Andrealfus ma numer GG 8673236
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez hzaq Pokaż post
Głupoty gadasz. Nawet jakby go zabili te 10 razy za bota to i tak by miał większy level niż Ty, a poza tym boty sa teraz tak "wypasione" że nikt by nawet nie zauważył bota, szczególnie jak gracz siedzi w domu i sie np. uczy albo oglada TV, wystarczy głupi alarm i nikt nawet nie powie że ma bota - taka opcja jest najkorzystniejsza dla gracza i może zajac sie czyms innym nic nie tracąc w pixelkowym swiecie a szansa że go zabija jest taka sama jak przy graniu manualnym.

są na nich sposoby wierz mi, są sposoby, ostatnio 120ek wpadl na prostym pytaniu "2+2" dziwne, bo odpisac ze on tu hunci, jest zajete, ze ma iles tam procent do lvl, ile ma kasy potrafil ale ile to 2+2 juz sie zgubil


@edit

a wg ciebie na czym ta gra polega? bo wg. mnie na bieganiu w kolo po cave i naciskaniu na potwory, handlowaniu, hunceniu w teamie, staniu pod depo i rozmawianiu z ludzmi, wykonywaniu questow

i po raz enty pisze : NIE MASZ PRZYJEMNOŚCI Z GRY? NIE MASZ OCHOTY? NIE GRAJ a jesli uzywasz bota to i tak nie nauczysz sie pvp, co wbijesz botem 100lvl i myslisz ze bot sie czegos nauczyl? Potem rosnie zgraja kretynow myslacych ze ma lvl wyzszy to moze serwer podbić a nie umi uciec 2-3 osobą

co do mozliwosci huncenia lepszych monsterow, skonczcie pierdolic, bedziecie jak lama wascil poty bo nie bedziesz wiedzial jak sie zachować. Bot Cię nie nauczy taktyk ( widzialem ostatnio kretyna bijacego dl'e stojac im przed pyskiem i zastanawiajac sie czemu tak duzo hp traci na 1 jak jego kumple zabija go bez problemu)

Ostatnio edytowany przez Andrealfus - 04-08-2008 o 11:39.
Andrealfus jest offline  
stary 04-08-2008, 11:44   #86
EM'K
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 07 2008

Posty: 42
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

@up

dobrze mowisz tylko szkoda ze co poniektorzy nierozumieja ze bot nic im nieda tylko zasrana cyferke ;>
EM'K jest offline  
stary 04-08-2008, 11:54   #87
Herezjusz
Zbanowany
 
Data dołączenia: 24 02 2008
Lokacja: Hindenburg O/S
Wpisy bloga: 4

Posty: 58
Profesja: Elder Druid
Gildia: Mordheim <3
Świat: Nebula
Herezjusz ma numer GG 2022284
Domyślny

A jak przez 100 godzin recznie pobijecie malpy to juz bedzie super elo pro masta w pvp?
@Vil
Mówiłem już że tej postaci nie robie żeby sie pochwalić przed kolegami tylko żeby mieć większe możliwość w pvp/pvm. Ta gra sprawia mi przyjemność ale jak gram max 1h~ ręcznie i w tym czasie biję dle/frosty itp. No i oprócz tego jest jeszcze możliwość zarobku przez bocenie.
Herezjusz jest offline  
stary 04-08-2008, 12:26   #88
Aruna
Użytkownik Forum
 
Aruna's Avatar
 
Data dołączenia: 24 12 2005
Lokacja: Tczew
Wiek: 32

Posty: 310
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Świat: Berylia
Aruna ma numer GG 7685767
Domyślny

Jak tak narzekacie ;o to po h.u.j gracie knightem ;o zacznijcie pallkiem ; o
__________________
Berylia Forever.
Aruna jest offline  
stary 04-08-2008, 12:37   #89
EM'K
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 07 2008

Posty: 42
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

@up

nie zaczne pallem bo:
po 1 niebede wszystkiego zaczynal od nowa
po 2 nielubie grac pallem
po 3 lubie grac knighthem

ale powiedz mi czy my narzekamy? mowimy tlyko ze niejest dobrze jezeli pallowie laza prawie wszedzie sami a blokerow niepotrzebuja czy to jest tibia? to wszystko zmierza w zlym kierunku, malo huntow grupowych, knight moze sobie co najwyzej dragi poklepac na moim lvlu lecz trzeba miec farta zeby wyjsc na plus. Pall i tak ma za duzo, kiedys mial o wielemniej i tak nieplakaliscie jak teraz
EM'K jest offline  
stary 04-08-2008, 12:48   #90
hzaq
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Andrealfus Pokaż post
są na nich sposoby wierz mi, są sposoby, ostatnio 120ek wpadl na prostym pytaniu "2+2" dziwne, bo odpisac ze on tu hunci, jest zajete, ze ma iles tam procent do lvl, ile ma kasy potrafil ale ile to 2+2 juz sie zgubil
Może był słaby z matmy? Nie rozumiesz człowieku, że nic nie zrobisz botterowi który ma ustawione alarmy i siedzi w domu?


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Andrealfus Pokaż post
a wg ciebie na czym ta gra polega? bo wg. mnie na bieganiu w kolo po cave i naciskaniu na potwory, handlowaniu, hunceniu w teamie, staniu pod depo i rozmawianiu z ludzmi, wykonywaniu questow
Czy ja wspomniałem o hunceniu w teamie, wykonywaniu quesów na bocie? To jest przyjemnością ale na pewno nie bieganie po cave, szczególnie 70tego eka, który od 50 lvla widzi tylko zółwie.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Andrealfus Pokaż post
i po raz enty pisze : NIE MASZ PRZYJEMNOŚCI Z GRY? NIE MASZ OCHOTY? NIE GRAJ a jesli uzywasz bota to i tak nie nauczysz sie pvp, co wbijesz botem 100lvl i myslisz ze bot sie czegos nauczyl? Potem rosnie zgraja kretynow myslacych ze ma lvl wyzszy to moze serwer podbić a nie umi uciec 2-3 osobą
Raczej przeciętny nowy tibijczyk nie wie co to bot, więc nie gadaj - wszyscy botterzy których znam mają pvp znacznie lepsze od przeciętnego gracza i są dobrze znani na serverze.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Andrealfus Pokaż post
co do mozliwosci huncenia lepszych monsterow, skonczcie pierdolic, bedziecie jak lama wascil poty bo nie bedziesz wiedzial jak sie zachować. Bot Cię nie nauczy taktyk ( widzialem ostatnio kretyna bijacego dl'e stojac im przed pyskiem i zastanawiajac sie czemu tak duzo hp traci na 1 jak jego kumple zabija go bez problemu)
Jak napisałem wyżej, ktoś kto umie już grać a mu się nie chce robić np. kolejnego chara doskonale wie co i jak, więc co teraz weźmiesz za argument?

/down : nie wiem juz jak ludzia tłumaczyc, w sumie mam to w dupie bo jedynie co moge zrobic to cie wysmiac ze przesiedziales pol zycia przed kompem. Gowno ci da to ze recznie naciskales strzaleczki i biles cyferki jak ja oszczedzajac 2x wiecej czasu moge miec wiecej niz Ty duzo mniejszym kosztem, jakis lvl zawsze moge wbic manualnie a questow i huntow teamowych nikt mi nie kaze na bocie robic. kthxbye

jeszcze dodam : satysfakcje sprawia Ci zapierdzielanie po cave czy wbity lvl? Jeżeli tak, to satysfakcja dla ciebie to zmarnowane 5h czyli mozesz sie juz wiecej nie wypowiadac na ten temat.

Ostatnio edytowany przez hzaq - 04-08-2008 o 17:34.
 
stary 04-08-2008, 13:19   #91
EM'K
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 07 2008

Posty: 42
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez hzaq Pokaż post
Czy ja wspomniałem o hunceniu w teamie, wykonywaniu quesów na bocie? To jest przyjemnością ale na pewno nie bieganie po cave, szczególnie 70tego eka, który od 50 lvla widzi tylko zółwie.
nie tylko a jesli tak nielubisz latac po cavie to na jasnego huja w to grasz? I tak juz wiem jaka dostane odpowiedz.. taka jak ciagle od ciebie ze niemusisz latac bo bocik polata za ciebie ale wtedy jaka masz satysfakcje z chara jesi niewlozyles w niego ani troche wysilku

@down
do ciebie niemowilem ^^

Ostatnio edytowany przez EM'K - 04-08-2008 o 14:49.
EM'K jest offline  
stary 04-08-2008, 17:50   #92
Krajzel
Użytkownik Forum
 
Krajzel's Avatar
 
Data dołączenia: 19 08 2006

Posty: 619
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Krajzel
Profesja: Elite Knight
Gildia: Casa Rosso
Świat: Iridia
Poziom: 123
Skille: b.d.
Poziom mag.: 8
Krajzel ma numer GG 9625503
Domyślny

Może już skończymy te dyskusje na temat bota, co? Oszust będzie zawsze oszustem, uczciwy gracz uczciwym i nie zmieni to rzucanie się błotem na forum, czy moralizujące posty. Knight ZAWSZE był profesją dla osób bardzo cierpliwych (uciążliwe skillowanie, expienie itd) i jak komuś się nie chce łazić po cavie i bić potworów słabych to niech gra prof magiczną, albo wcale, jak dla mnie proste. Ja jak zaczynałem grać najtem to każdy mówił że to gówno, ani pvp nie ma , ani pg nie odwalisz, a jednak zacząłem z nim przygodę z tibią bo było to dla mnie wyzwanie. Zawsze sprawia mi frajde gra moim ekiem, nawet to expienie bo jeżeli tak by nie było to dawno bym skończył gre. I może się to wydawać dziwne, a dla niektórych szokujące ale lubie przez kilka godzin bić tego samego moba, zbierać gp ręcznie. Co do zmian w graniu knightem przeprowadzonych przez cipsoft nigdy nie narzekałem. Tylko mobilizowały mnie do dalszej gry a nie wyzywanie "cipsoft sux!!!111". Co do kupowanie charów to jak kto lubi, ja nigdy nie kupie postaci, ani nie sprzedam mojego chara. Dla mnie 0 przyjemności jest granie czyjąś postacią albo wyboconą. Dziekuję za uwagę. Teraz możecie mi nawrzucać jaki do debil jestem bo gram bez bota. pozdrawiam
Krajzel jest offline  
stary 04-08-2008, 18:06   #93
EM'K
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 07 2008

Posty: 42
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

jesli myslisz ze ktos moze ci nawrzucac to moim zdaniem sie mylisz chyba ze bylby to naprawde jakis przemadrzaly balwan za ktorego bot expi ;>

@down

boze jak bocisz to botuj i mam to gleboko w dupie, ja niebotuje bo cenie ludzi ktorzy bota nieuzywaja i sam chce byc ceniony przez innych a ci co botuja to moga mi conajwyzej naskoczyc bo osobiscie dla mnie sa zwyklymi szmatami i tyle mam ci do powiedzenia ale jesli ktos nieumie sam to uzywa bota (tak jak w twoim przypadku)

Ostatnio edytowany przez EM'K - 04-08-2008 o 18:41.
EM'K jest offline  
stary 04-08-2008, 18:25   #94
hzaq
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Boty były i będą oraz nadal będą sie smiać z ludzi bijących 5h non stop rzułfje, kiedy bot będzie bił za nie, a chwalić sie expieniem recznym można sie w piaskownicy, tak samo jak botem - tylko że kto nie wolałby sie pochwalic lepszą szkołą i wyższa srednia niz expionym manualnie charem? Nie oszukujmy się, ale w wiekszosci przypadkow tibia wpływa w mniejszym lub wiekszym stopniu na oceny.
 
stary 04-08-2008, 18:52   #95
Michnik of Celesta
Użytkownik Forum
 
Michnik of Celesta's Avatar
 
Data dołączenia: 03 05 2006
Lokacja: Gdańsk
Wiek: 34

Posty: 214
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Poziom: 262
Poziom mag.: 28
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez hzaq Pokaż post
/down : nie wiem juz jak ludzia tłumaczyc, w sumie mam to w dupie bo jedynie co moge zrobic to cie wysmiac ze przesiedziales pol zycia przed kompem. Gowno ci da to ze recznie naciskales strzaleczki i biles cyferki jak ja oszczedzajac 2x wiecej czasu moge miec wiecej niz Ty duzo mniejszym kosztem, jakis lvl zawsze moge wbic manualnie a questow i huntow teamowych nikt mi nie kaze na bocie robic. kthxbye
jeszcze dodam : satysfakcje sprawia Ci zapierdzielanie po cave czy wbity lvl? Jeżeli tak, to satysfakcja dla ciebie to zmarnowane 5h czyli mozesz sie juz wiecej nie wypowiadac na ten temat.
Muahahhah ale zajebista satysfakcja , że bot wbił za mnie lvl , omg , jeśli to dla ciebie jest przyjemnością , to ci szczerze współczuje. Ręcznie wbity lvl cieszy (choć ok. 3 lata temu bardziej cieszył , bo było trudniej) , bo się włożyło trochę własnego wkładu.
A co do tematu , palek to ma całkiem dobrze , ale spójrzcie na jego zrąbane leczenie... e san to kompletny shit , a many żre sporo , mas san też sux , niby na np. dużą ilość undead mobów w zasięgu czy djinny ale lanie pojedynczo i tak taniej wychodzi niż ten syf , którym nawet za 150 nie walnę , a 160 many to w końcu ssie. Nie żebym narzekał na swoją profę , tylko leczenie jest po ch*ju
__________________
Cytuj:
Tyrael-Elite Knight [9]: BUY DICK!!!!!!!!!!!!!!!
Michnik of Celesta jest offline  
stary 04-08-2008, 19:51   #96
Cloudres
Użytkownik Forum
 
Cloudres's Avatar
 
Data dołączenia: 07 05 2007
Lokacja: Lublin
Wiek: 34
Wpisy bloga: 1

Posty: 322
Stan: Zbanowany
Profesja: Royal Paladin
Poziom: -23
Skille: 9/9
Cloudres ma numer GG 3947277
Domyślny

Dokładnie, nawet popatrzcie która ekipa ma najmniejsze szanse zrobienia anni 4 magów, 4 knightów czy 4 palków? Przed 8.11 było jeszcze bardziej przedupione bo nie było spirit potów a tylko strong mana i strong health więc jak się mozna było czymś takim wyleczyć?

Co do bota, niektórzy botterzy są śmieszni bo jak sobie przypominam jeden odważny botter z honery używał exury na hff... nc
Cloudres jest offline  
stary 04-08-2008, 19:56   #97
hzaq
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

/up: ludzie którzy bija recznie lvl są jeszcze bardziej śmieszni w takich sytuacjach bo botter ustawiając se auto healing nie zbłaźni sie do poziomu nie wciśnięcia hotkeja.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Michnik of Celesta Pokaż post
Muahahhah ale zajebista satysfakcja , że bot wbił za mnie lvl , omg , jeśli to dla ciebie jest przyjemnością , to ci szczerze współczuje. Ręcznie wbity lvl cieszy (choć ok. 3 lata temu bardziej cieszył , bo było trudniej) , bo się włożyło trochę własnego wkładu.
Muhahah ale zajebista satysfakcja że trzymaleś strzalki i biegałes za mobami ręcznie i traciłeś na to po pare h dziennie, a jeszcze wieksza jest z tego ze w szkole zamiast 4 masz 3jki, również szczerze współczuje. Ręcznie wbity lvl może cieszy dzieci w piaskownicy, jezeli w ogole lvl je cieszy bo wbicie lvla to żaden problem nawet dla osoby w wieku 10 lat :<

Ostatnio edytowany przez hzaq - 04-08-2008 o 19:58.
 
stary 04-08-2008, 20:05   #98
EM'K
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 07 2008

Posty: 42
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez hzaq Pokaż post
Muhahah ale zajebista satysfakcja że trzymaleś strzalki i biegałes za mobami ręcznie i traciłeś na to po pare h dziennie, a jeszcze wieksza jest z tego ze w szkole zamiast 4 masz 3jki, również szczerze współczuje. Ręcznie wbity lvl może cieszy dzieci w piaskownicy, jezeli w ogole lvl je cieszy bo wbicie lvla to żaden problem nawet dla osoby w wieku 10 lat :<
to po co ty kurwa w to grasz? co za roznica czy bot czy nie no kurwa po co grasz, ale kurwa zajebista masz satysfakcje ze sam niepotrafisz lvla wbic tylko robi to za ciebie bot o ja pierdole ale wznieta co nie? myslisz ze jak botujesz i jak najmniejszym wkladem sil wbijasz te lvle to jestes super prO evu elo elol ziąąąąąąąąąą (ironia dla niezrozumialych)?

@edit

aA i wymysl cos lepszego niz dzieci z piaskownicy bo te slowa wymawiane w twoim wykonaniu juz sie naprawde nudza a i tak na marginesie to pierdol sie

Ostatnio edytowany przez EM'K - 04-08-2008 o 20:10.
EM'K jest offline  
stary 04-08-2008, 20:25   #99
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez hzaq Pokaż post
Nie oszukujmy się, ale w wiekszosci przypadkow tibia wpływa w mniejszym lub wiekszym stopniu na oceny.
milo mi, mniejszosciowy przypadek jestem.
__________________
Vil jest offline  
stary 04-08-2008, 21:01   #100
ciunki
Użytkownik Forum
 
ciunki's Avatar
 
Data dołączenia: 03 03 2007

Posty: 533
Imię: Ciunki
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Peacekeepers
Świat: Harmonia
Poziom: 205
Poziom mag.: 82
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez hzaq Pokaż post
Boty były i będą oraz nadal będą sie smiać z ludzi bijących 5h non stop rzułfje, kiedy bot będzie bił za nie, a chwalić sie expieniem recznym można sie w piaskownicy, tak samo jak botem - tylko że kto nie wolałby sie pochwalic lepszą szkołą i wyższa srednia niz expionym manualnie charem? Nie oszukujmy się, ale w wiekszosci przypadkow tibia wpływa w mniejszym lub wiekszym stopniu na oceny.
Jezeli chodzi o mnie to nie wplywa na moje oceny, no chyba uważasz ze jak wroce ze szkoly to sie ciagle ,cialge ucze ,nie wychodze gdziesz itp
ciunki jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 19:58.


Powered by vBulletin 3