Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Updates

Notki

Updates Forum zawiera wszelkie informacje o najnowszym update oraz pod fora z informacjami o byłych update.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 06-12-2009, 18:34   #321
Albertus
Użytkownik Forum
 
Albertus's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Siemiatycze
Wiek: 31

Posty: 1,787
Stan: Na Emeryturze
Imię: Moon Durus
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 181
Skille: 29
Poziom mag.: 76
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vil Pokaż post
jesli bedzie ciezko ubic solo, to albo musi z tego leciec w cholere loota, albo bedzie sie to zwyczajnie omijac.
czemu miałby nie lecieć loot? Moze nie jakieś kosmiczne zarobki , ale żeby wychodzić na + gdy się hunci w 4-5 osób i exp taki dość przyjemny.
__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rzyttofrajer Pokaż post
potem takie mniej inteligentne beholdery to podchwyca i za wszelka cene chca pokazac ze oni sa jak ich "bogowie"
Albertus jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 06-12-2009, 20:35   #322
Szczur_Guardii
Użytkownik Forum
 
Szczur_Guardii's Avatar
 
Data dołączenia: 21 07 2008

Posty: 160
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Caps Lockers
Świat: Guardia
Poziom: 514
Domyślny

ja za kazdym updatem sie modle zeby nie odbilo tym cipom i nie zrobili tibii 3d
__________________
zapraszam do ogladania mojego tematu o moim knighcie ;]

http://forum.tibia.pl/showthread.php...=szczur+thread
Szczur_Guardii jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-12-2009, 21:00   #323
ruszek
Użytkownik Forum
 
ruszek's Avatar
 
Data dołączenia: 01 08 2009

Posty: 1,417
Domyślny

Udupienie druida. To jest nienormalne żeby druid był praktycznie taki sam jak sorc, mimo iż jest to postać defensywna... Mniej czarów, gorsze hity, zwiększenie SIO druida.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Astilinek
nie będę się z tobą spierał, bo prezentujesz poziom rynsztoku pustaku zajebany
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Zabec Pokaż post
ja to kupiłem mamie kolczyki 250 zl
dla taty klapki kuboty 25zl
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Duch Niespokojny Pokaż post
Masz rację. Jestem pewny, że ci łysi panowie są po prostu fascynatami historii starożytnej.
ruszek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-12-2009, 21:37   #324
Albertus
Użytkownik Forum
 
Albertus's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Siemiatycze
Wiek: 31

Posty: 1,787
Stan: Na Emeryturze
Imię: Moon Durus
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 181
Skille: 29
Poziom mag.: 76
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Szczur_Guardii Pokaż post
ja za kazdym updatem sie modle zeby nie odbilo tym cipom i nie zrobili tibii 3d
stracili by z 70 % graczy , ja sam odrazu przestalbym grac nie zaleznie od tego ile dni pacc bym posiadal. To bylby koszmar - tibia 3D...
__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rzyttofrajer Pokaż post
potem takie mniej inteligentne beholdery to podchwyca i za wszelka cene chca pokazac ze oni sa jak ich "bogowie"
Albertus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-12-2009, 22:12   #325
BlorBloody
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 02 06 2009
Lokacja: Wodzisław Śląski

Posty: 10
Profesja: Royal Paladin
Świat: Furora
Poziom: 250
Skille: 10./8.
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vil Pokaż post
Nie, nie jest normalną rzeczą to, ze przy skumulowanych obrazeniach najsilniejszych potworkow rzedu 2000-3000 pozwala sie graczom osiagnac pulap 7000hp czy jeszcze wiekszej ilosci many. Nie jest normalna rzecza to, ze gracz ktory siedzi przy komputerze 8h dziennie przez 5 lat klepiac potworki, a oprocz tego nie ma absolutnie zadnych umiejetnosci gry (co odnosi sie do wiekszosci obecnej "czolowki") jest w stanie przezyc wszystko i wszedzie, bo mu podczas bezmyslnego expienia wystarczajaco urosly statystyki.

Racjonalny pulap levelu powinien zostac ustawiony pare lat temu na poziomie nie wyzszym niz 250.



no widzisz, a potem ty razem z cala grupa dobiliscie do 100 levelu i kazdy poszedl bic wszystko dookola solo, bo oplacalo sie to bardziej niz zabieranie ze soba grupy.

Paradoks Tibii polega na tym, ze po 12 latach jej istnienia nadal jest bardziej oplacalne matematycznie bicie wszystkiego dookola samemu, niz zabieranie kogos do pomocy. Z pomocy inteligentny gracz korzysta tylko i wylacznie wtedy, gdy nie jest w stanie sam przezyc, lub nie wie ze jest w stanie sam przezyc (casus nooba).

i tutaj zgodze sie z tym ze w tibii powinien byc ogranicznik lvlu tak jak np w WoWie, ale porównywać te dwie gry ze sobą to tak jak porównać bolid F1 do mojej astry :>, niby też samochód a jednak na tym podobieństwa się kończą, mysle że gdyby tibii była grą naciskajacą bardziej na gre zespołową nie została by tak zniszczona przez dzieciaków którzy nie potrafią powiedziec w innym jezyku nic poza free items, albo offer pls :>




p.s. a co do moich błów to prosze sie przyzwyczaic jestem bardzo słaby z polskiej ortografii i mysle ze nik tego nei zmieni :>, studiuje na 3 roku PolSL górnictwo i geologie wiec zbytnio nie jst mi ona potrzebana, a mysle ze znam ja na poziomie komunikatywnym wiec raczej tego neizmienie chodz chciał bym...

pozdrO
BlorBloody jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-12-2009, 21:35   #326
Ryantri
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

A ja chciałbym aby zostawili w spokoju te update, bo coraz bardziej próbują wszystko robić na siłę, i nie bardzo im to zaczyna wychodzić, (np. nowy outfit) .. Na chama ściągniety z yalahar outfitu, tylko że pozmieniany ^^, tibia już nigdy nie będzie taka jak kiedyś, i nigdy już nie wróci ten stary klimat .. no ale nie robiąc offtopa, to chciałbym żeby zostało wszystko tak jak jest ; |
  Odpowiedz z Cytatem
stary 02-01-2010, 23:43   #327
Orez
Użytkownik Forum
 
Orez's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2009

Posty: 44
Król

Dla mnie update nie są aż takie straszne. Niewiele się zmienia, w rozgrywce gry i to najważniejsze. To że dodają nowe tereny, potworki i itemy powinno cieszyć chyba każdego ( przynajmniej PACC).

Co do Facc, to nie ma się co dziwić, że wprowadzają dla nich tak mało zmian. Cieszmy się (Facc) że w ogóle są.

Choć marzy mi się dodanie małego skrawka ziemi, dla uboższych graczy.
Nie wchodzi to jednak w rachubę. Jak na razie Facc ma do dyspozycji około 50% terenów. I z pewnością zmaleje w stosunku do Pacc do przynajmniej 25% w ciągu 2 lat.

Chciałbym aby w jakimś (może i nie następnym) update udostępniono wszystkim graczą jakiś obszar dostępny aktualnie tylko dla Pacc, lub dodali duży skrawek ziemi dla Facc, tak aby obszar dostępny wyłącznie dla PACC nie przekroczył tych 75%. Bowiem trudno było by wtedy mówić o darmowej rozrywce.

Po za tym przydało by się Pacc (nie wiem czy jest obecnie taka możliwość), które nie liczyło by terminów (miesięczne), lecz takie które by liczyły godziny spędzone w grze naszą postacią, a dokładniej na części zarezerwowanej dla Pacc.
__________________

Ostatnio edytowany przez Orez - 02-01-2010 o 23:49.
Orez jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-01-2010, 16:54   #328
POLAKPIOTR
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 11 2009
Lokacja: Kraków

Posty: 27
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Świat: Fidera
Poziom mag.: 00
Domyślny

tibje trzyde i mejdżik lągsłorda na rukgardzie

A tak serio, to Orez dobrze zauważył, FACC coraz mniej może. Jak tak dalej pójdzie to Tibia przestanie się liczyć jako Free MMO Game. Poza tym, Katana powinna być do zdobycia na Zao, w końcu to typowo japońska broń, a na Zao widać dużo japońszczyzny (niezależnie jak to słowo rozumiecie).

Ostatnio edytowany przez POLAKPIOTR - 09-01-2010 o 17:02.
POLAKPIOTR jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-01-2010, 20:51   #329
mmatys
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 12 2009
Lokacja: Skoczów

Posty: 17
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Secura
Poziom: 47
Skille: 73/71
Poziom mag.: 5
Domyślny

Nowy quest outfit dla FACC. Taki nie za superancki, ale moze wreszcie jakiś
mmatys jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-01-2010, 11:04   #330
Brtek00
Użytkownik Forum
 
Brtek00's Avatar
 
Data dołączenia: 09 09 2007
Lokacja: Sanok

Posty: 230
Stan: Na Emeryturze
Imię: Szugar
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: ??
Świat: Secura
Poziom: ??
Skille: ??
Poziom mag.: ??
Brtek00 ma numer GG 340747
Domyślny

Nowe rodzaje potworow. Żeby powiekszyli rodzinke Orkow, Minosow, Cyckow itp tak jak to zrobili z Lizardami
__________________
Błąd jest przywilejem filozofów, tylko glupcy nie mylą się nigdy.
— Sokrates
Brtek00 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-01-2010, 12:59   #331
Ganci.
Użytkownik Forum
 
Ganci.'s Avatar
 
Data dołączenia: 14 03 2006
Lokacja: Piła

Posty: 605
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Lord Jax
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Brak :<
Świat: Danubia
Poziom: 103
Skille: 97/76
Poziom mag.: 19
Domyślny

Nowy backpack, parę potworków i coś innowacyjnego. Nie mówię żeby dodali, ale dobrym przykładem byłoby robienie mikstur albo crafting.
__________________
There's a flame, that leads all souls astray.
No ones safe, from its tender touch of pain.

Dresy- najtroskliwsi ludzie. Zawsze pytają czy masz jakiś problem
Ganci. jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-01-2010, 17:42   #332
mmatys
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 12 2009
Lokacja: Skoczów

Posty: 17
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Secura
Poziom: 47
Skille: 73/71
Poziom mag.: 5
Domyślny

Możliwość kupowania domku (FACC) zrobić jakies male klitki dla FACC.

Nowe wyspy, miejsca, potwory (genetycznie zmutowane króliki i zające , jeden kurczaczek niech wróci na rooka *.* , minotaury z 2h mieczem) za równo dla PACC jak i FACC.

Nowe wandy i rody dla magów, druidów, zeby na np. 30lvl byla mozliwość wyboru broni z taką samą ilością ataku ale innym zywiołem.

Tak jak juz pisalem quest outfit dla FACC.

Częste napady potworów na miasta
mmatys jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-01-2010, 18:24   #333
Tryk
Użytkownik Forum
 
Tryk's Avatar
 
Data dołączenia: 17 07 2007
Lokacja: Ziębice

Posty: 19
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Druid
Świat: Calmera
Poziom: 29
Skille: --/22
Poziom mag.: 26
Tryk ma numer GG 821076
Domyślny

Ja bym zmienił w szczególności knighta, bo uważam, że jego magia to gówno. Knight jest uważany tylko jako czołg, który idzie pierwszy i nic nie robi tylko sie cieszy, że ktos go sioha...

Zmieniłbym:

1.) Soule i knighta są bezużyteczne. Więc wpadłem na taki pomysł aby knight robił poty (tylko heal!). Ilość many to 2x cena w sklepie, czyli health potion bierze 90 many, powiedzmy, że knight może ją robić na 22 lvl . Robiąc je trzeba mieć pustą flaszke na ręcę (odpowiednia do lvl).

2.) Żywioły....

Chodzi mi o to, że żywiołów jest 6 + atak fizyczny. Wymienie je aby później nie było:

- Energia, Ogień (Sorcerer)
- Ziemia, Lód (Druid)
- Świętość (Palladyn)
- Śmierć (proponuje knighta)

Skoro magowie mogą robić z kryształów "enchanty" do broni do czemu pozostałe profy nie? Na świętość proponuje Small Topaz (te same wymogi co dla magów, czyli 30 lvl, pacc), a na śmierć small diamond (to co u pozostałych).


3.) Chciałbym aby utworzyli dla knighta runkę "odpijającą". W rzeczy samej knight mógłby tworzyć runki, które niwelują "pijaka" w naszym bohaterze Oczywiście dla PACC...


^^ Co Wy na to?? ^^
Tryk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-01-2010, 08:54   #334
mikolaj99
Użytkownik Forum
 
mikolaj99's Avatar
 
Data dołączenia: 24 12 2007
Lokacja: We Wszechświecie
Wiek: 24

Posty: 322
Stan: Niegrający
mikolaj99 ma numer GG 1574050 Send a message via Skype™ to mikolaj99
Domyślny

@up
Twoje propozycje są bardzo ciekawe aczkolwiek uważam że nie powinny być nadmiernie używane. Knight jest postacią KOMPLETNIE niemagiczną i to jest jego wada, ale przecież wrodzona, bo on w żadnej gierce nie ma dobrych czarów, ale też przecież ma też zalety. Może wytrzymać duże hity, może przenieść dużego loota.

1.) Soule rzeczywiście są bezużyteczne. Uważam że ta opcja nie powinna być mimo wszystko taka łatwa. Przyjmijmy: 40lv 4 mlv i wymaga 100 many. To będzie dość przydatna opcja, więc powinna być tylko dla tych "lepszych". Skoro o lepszych mowa to można zrobić, choć niekoniecznie ten czar dla PACC'ów no ale dla FACC'ów i tak jest mało.

2.) Właściwie może być

3.) Czyli niwelują atak Wyverny dla przykładu? Może tę runkę tworzyliby druidzi, a potem sprzedawali plecaki, ale chyba już lepiej wziąć ringa. Zakładasz ringa, nie czujesz pijaka, schodzisz tam gdzie jesteś bezpieczny i tam możesz zdjąć ringa o ile nie ma tam potworów, przykład Folda. Co ci frosty zrobią


Moje propozycje(w większości były wymieniane):

1. Ja bym chciał więcej GM'ów bo raporty się mnożą a ukaranych co nie miara(ironia). Koleś mi raz powiedział: Idę się uczyć, zaraz ustawię bota. Powiedziałem mu, aby mi powiedział jak już będzie bocił, bym nie pisał mu na darmo. Powiedział kwadrans później: Włączam bota, nara. Mówię nara, potem wciskam CTRL+R Zreportowałem gościa tekstem: Gracz XXX używa bota. oczywiście po angliku. Albo coś źle zrobiłem albo w ogóle nie wzięli mojego zgłoszenia. Może jeszcze musze brać korki z anglika.

2. Jak już napisał Szczur Guardii ja również nie chcę Tibii 3D. To jest era Metina a tam i tak jest nudawo. może na okres próbny możnaby było stwierdzić czy to się podoba(na jakimś test-serverze) ale z góry chyba to nie wyjdzie i Cipy są, mam nadzieję, tego świadome.

3. To też już pisali ale ja się dłużej wypowiem. W update'ach nie daje się prawie nic dla FACC. Przykład: ciekawym przełomem była nowa wyspa Svargrond. Niby lodowa wyspa, niby nowe klimaty, nawet arena, ale(!) oczywiście trzeba było wszystko schrzanić. Nadawało się to tylko Paccom. A myślano że to będzie kolejna lodowa wyspa na którą będzie można popłynąć za lewe 20-60gp. Głupie PACCe się cieszą bo na Rookgardzie na swojej cichej odizolowanej od noobów wyspie mają wszystko czego im potrzeba. Grota ze snake'ami wolfami. To jest idealne expowisko na 4-6 lv potem 7-8 skelety i jesteś w kilka godzin na mainie. A facce? Męczą się z ratami, których nie ma, na jedynie dwóch expowiskach z bugami wszystkie czyste. Potem zostają tylko trolle które czasem mogą być za mocne i orce które są już dla 6lv+ Jak sobie radzić?A co potem na mainlandzie? Nie posiadanie PACCa na mainie równa się niedostępne 3/4 świata tibijskiego. Tiquanda, Svargrond, PoI, to wszystko. Nie uważam że powinni zlikwidować PACCa bo po pewnym czasie zlikwidowana zostałaby sama gra(wiadomo). Ale niech dla facców też coś nowego dodadzą, bo same nowe szaty graficzne to przecież nie wszystko.

Ostatnio edytowany przez mikolaj99 - 20-01-2010 o 09:19.
mikolaj99 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-01-2010, 12:28   #335
Tryk
Użytkownik Forum
 
Tryk's Avatar
 
Data dołączenia: 17 07 2007
Lokacja: Ziębice

Posty: 19
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Druid
Świat: Calmera
Poziom: 29
Skille: --/22
Poziom mag.: 26
Tryk ma numer GG 821076
Domyślny

^^

Zgadzam się z panem up. FACC zawsze będzie odizolowany od w pełnej funkcji tibii. Jeżeli dodają cos dla FACC, to cie cieszymy, ale PACC'e jeszcze bardziej, bo mają jeszcze lepsze korzyści z tego. Przykład? Fibula, raj dla FACC (depp itp.), ale niby czego zrobili tam statek?? ;O


Nie ma sensu już raportować botterów... Panie od banowania takich ścierw maja swój własny system ich wykrywania... Ale cos mi się zdaję, że ten system kumuluje swoje siły raz na miesiąc i banują po 5k+ kont. Jakoś L'P dostał bana za bota, ale na miech. Teraz znów boci tylko on go "pilnuje"...



Powinno być znacznie więcej GM, S.Tutorów, którzy za info o botterze powinni Ci nobla dać , a tu głupi low lvl mówi, że koleś ma nieprawidłowy nick i prosi o name-locka dla tego chara. Oni mu dziękują itp..., a za bota? Co jest gorsze name, czy botter??
Tryk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-01-2010, 19:57   #336
mikolaj99
Użytkownik Forum
 
mikolaj99's Avatar
 
Data dołączenia: 24 12 2007
Lokacja: We Wszechświecie
Wiek: 24

Posty: 322
Stan: Niegrający
mikolaj99 ma numer GG 1574050 Send a message via Skype™ to mikolaj99
Domyślny

No pewnie że botter ;p
Kiedyś mnei zbanowali za nick Miki Ciepłe Mleczko czy coś w tym stylu
Raport: Miki Hot Milk(powinno być warm) próbuję: Change nick. Nie zchangeowali. Nie wiem na którym koncie ta postać jest ;p

Fibula to nie raj dla FACC. Na pustych serwerach może, ale grałem na honerze i więcej ludzi jak potworów no i jak cię nie stać na klucz to w plecy. :/ Pamiętam jak byłem trochę mniej doświadczony to pisałem po angielsku że za opłatą im otworzę, dla polaków zniżka xD.

Nie chodzi mi o outfity tylko samą grywalność.
Przecież facce też coś muszą mieć.
Przykład:
Dodali nowy obszar Ravelscandia. Doczepiony do kontynentu głównego. Jest tam pięknie kolorowo ale teren jest odgrodzony bagnami, roślinnościami innymi duperelami. Droga podziemna jest pełna niebezpieczeństw, Dragony, cyclopy, może GS'y, do tego pójście w zlym kierunku to utknięcie z demonem za ścianą. Pacce mają łatwiejszą drogę, na której spotkają najwyżej zabłąkanego Dragona. Ale jednak da się tam dojść, prawda? Chociaż w większości levele -50 nie dadzą se rady, to jednak można przejść. A tu mamy poczciwego ludka w stroju Mage. Zgadza się on przeteleportować nas przez bagna za 200gp(a wyspa będzie o tyle ciekawa że koszt się zwróci, do tego ldla pacców koszt dwa razy mniejszy)

Pogrubionymi literami zaznaczyłem ułatwienia dla pacców. Widzicie o co chodzi? Pacce mają o wiele łatwiej, ale jednak FACCe też mają jakieś możliwości! Nie mówię że wszystkie tereny mają takie być, ale przecież raz na jakiś czas dostaloby się coś i nam faccom. Mam w skarbonce niezłą kaskę ale po co marnować ją na takie badziewia? Przyznam kiedyś miałem Premmium Account wyłudziłem od rodziców na 90 dni ale byłem wtedy kompletnie niedoświadczony no i głupi jak but. Jak ktoś chce obejrzeć jak zmarnowałem mojego PACC'a to zajrzyjcie do tematu by me:Fotki z Candii Postaćragon Wielkiego Paleniska"

@edit
Przypomniałem sobie jeszcze o małej poprawce, już tylko i wyłącznie dla PACC'ów.
Jak mówiłem miałem kiedyś pacca i jedna rzecz mnie strasznie zawiodła i bardzo bym chciał aby kiedyś była poprawiona. A chodzi o upływanie pacca. Fajnie by było, gdyby upływ premmium account możnaby było wyłączyć. Przykładowo:

Wracam ze szkoły. Nauki co nie miara. Jutro test z anglika, pojutrze z przyrody, a za tydzień z matmy. Co robić? Trzeba się uczyć. A dwa tygodnie temu udało mi się kupić PACC'a!

W takiej sytuacji wprowadziłbym możliwość wyłączenia pacca. Wyłączamy pacca i podajemy okres, przez który nie będziemy z niego korzystać.

A jeszcze lepiej, gdyby była taka opcja, że pacc upływa TYLKO gdy gramy.

To bardzo ułatwi życie, ponieważ posiadanie premium account w takiej chwili jak wymieniona powyżej poprostu ZMUSZA do grania. Musimy korzystać z tego że mamy pacca, musimy odwiedzić Tiquandę, Edron, załatwić tanie parcele, iść na Deserta! Zrobię to dzisiaj albo w ogóle!

Potem jeszcze tylko trzeba wytłumaczyć mamie oblany test z anglika...

Ostatnio edytowany przez mikolaj99 - 20-01-2010 o 20:14.
mikolaj99 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-01-2010, 19:14   #337
Zykfryd
Użytkownik Forum
 
Zykfryd's Avatar
 
Data dołączenia: 18 02 2008

Posty: 22
Domyślny

1.Pasowało by nowe miasto np. na wzór dzikiego zachodu (oczywiscie tylko dla pacc) + outfit cowboya (to by bylo dobre).

2.Bronie zaliczające sie do fista, typu kastety. Sama pięść jest całkowicie bezużyteczna

3.Możliwość summonowania nieco silniejszych potworów dla pacc typu earth elemental. (maksymalnie jedną sztukę jednocześnie)

4.Aby można było leczyć summony na optional pvp.
__________________
Pamiętaj! zawsze odrywaj dolną część banana zwaną kolcem gdyż jest ona wyjątkowo uczulająca.
Zykfryd jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-01-2010, 12:56   #338
Albertus
Użytkownik Forum
 
Albertus's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Siemiatycze
Wiek: 31

Posty: 1,787
Stan: Na Emeryturze
Imię: Moon Durus
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 181
Skille: 29
Poziom mag.: 76
Domyślny

Pan pare postow Up.

Panu już podziękujemy , knight to NIE JEST postać magiczna , nawet nie wiem czemu on ma exure czy coś takiego. Powinien leczyć się tylko potami... Natomiast rzeczy typu Exori nie powinny być uznawane jako czary tylko jako takie umiejętności itp.

jedyny problem widzę w soulach , mogli by dla knighta coś z nimi zrobić , powiedzmy ze za ileś tam souli może naprawić/ulepszyć swoja bron. Powiedzmy za każde 100 souli można by ulepszyć 1 % broni , jak by doszło do 100 % bron otrzymywała by +1 atk , z każda bronią można by tak zrobić TYLKO RAZ.


A co do facc , powinni wam dodać ze 2-3 skałki i na każdej 1 potwor z pacc oczywiście baaardzo powolny resp. tak abyście mogli powąchać huncenie potworków z pacc co miałoby was zachęcić do jego kupna.

powiedzmy 1 resp z hydra , 1 z ancient skarabem 1 z behe?

nic więcej wam nie dodawać bo i tak za grę nie płacicie a jedyny pożytek z was taki ze w godzinach wieczornych gry gra was dużo , ludzie maja szybki resp


a dla pacc powinni dodać nowe expowiska szczególnie dla wyższych leveli , nowe itemy , nowe potwory ( w miejscach dla pacc , ale pojedyncze można by dla facc dawać żeby mogli spróbować i zobaczyć co tracą)

3 addon , nowe outfity i questy dostepne od 200+ levela zeby byly jakies wyzwania i motywacja dla mniejszych leveli (100+).

mogly by byc bronie na fista (kastety itp.) i jakis npc robilby walki gladiatorow (arena) tylko ze z fista (mozliwosc kastetu) i walczylo by sie z minosami i jakimis takimi fajna zabawa by byla.
__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rzyttofrajer Pokaż post
potem takie mniej inteligentne beholdery to podchwyca i za wszelka cene chca pokazac ze oni sa jak ich "bogowie"
Albertus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-02-2010, 14:29   #339
paior
WIDZEWIAK
 
paior's Avatar
 
Data dołączenia: 26 06 2005
Lokacja: Carlin
Wiek: 34

Posty: 629
Stan: Na Emeryturze
Imię: Awer Fast
Profesja: Elite Knight
Świat: Kyra
Poziom: 104
Skille: 89/82
Poziom mag.: 7
Domyślny

samochod lub scigacze ;d
+ kursy na prawo jazdy kat A,B

chyba ze dodadza ciezarowki ktorymi bedzie mozna loot pzrewozic i autobusy i tramwaje dla facc

kierowcy ebda mogli zarabiac

<lol2>

oo a dla Pacc Dal bym samolot lub odrzutowiec
__________________
Notatka ;]
Retired
Od Lozecza az po Grob w moim sercu Widzew Lodz

Tibia .. ssie Twoja dusze gdy biegniesz po lvl i
loot..
Zaslania Ci oczy na swiat, otworzy dopiero gdy stracisz kogos bardzo bliskiego.
Nie używaj tych slów , bo naprawde Go zranisz , a potem zatracisz samego siebie.Wracasz do niej bo jest rozrywka ale co jest jej celem ? 100 lat zycze Wam ! bo przez Tibie tracisz dziecinstwo.
paior jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-02-2010, 19:44   #340
mikolaj99
Użytkownik Forum
 
mikolaj99's Avatar
 
Data dołączenia: 24 12 2007
Lokacja: We Wszechświecie
Wiek: 24

Posty: 322
Stan: Niegrający
mikolaj99 ma numer GG 1574050 Send a message via Skype™ to mikolaj99
Domyślny

Kurwa nawet nie pieprz(warna nie było )
W średniowieczu nie było elektryczności!
Najwyżej powozy by mogli zrobić nic więcej.
mikolaj99 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 4 (zarejestrowanych: 0, gości: 4)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 19:18.


Powered by vBulletin 3